[ Príspevkov: 7206 ] 1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 241
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 8:12 | Diskusia o automobiloch

Johnnny píše:
To vsetka cest. Ja v tvojej situacii by som zrejme jazdil v Huracane a topil sa v dlhoch ...


V takom prípade sa pozriem na stav našich východoslovenských ciest a poviem si, že auto s tak nízkym podvozkom proste nechcem :lol:

btw:

http://www.auto.cz/citroen-grand-c4-picasso-2-0-bluehdi-jak-vyzrat-na-euro-6-85804

Koľko sračiek musia mať nové dieslové motory s euro 6 pranebože... v tejto situácii by som si Euro 6 diesel proste nekúpil a momentálne diesle sú asi tie posledné aj ako jazdenky, nad ktorými budem uvažovať... za cenu o 1 liter nižšej spotreby sa srať s DPF, s močovinou, s tým že ju musím doliať lebo ináč mi auto nenaštartuje, určite sa zvýši aj spotreba keď výfukové plyny budú musieť prechádzať zas cez ďalšiu gebuzinu na výfukovom potrubí, milión čidla, ktoré môžu odísť zas len kvôli blbostiam... ach zlatý benzín.. smutné je, že pomaly aj benzíny budú dostávať DPF keď to tak pôjde ďalej... moderné benzínové motory produkujú škodlivejšie látky ako benzíny spred 15 rokov, aj keď papierovo CO2 majú menej, ktoré je priamo závislé od spotreby takže ani tie hodnoty niesu reálne... ináč je ale veľmi zvláštne že normy spĺňa motor papierovými hodnotami a od toho sa odvíjajú aj poplatky za vstup do miest... pritom reálne je to o niečom úplne inom a výrobca si tam môže napísať v podstate hocičo


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 8:50 | Diskusia o automobiloch

Veľmi správne E6!
Takému cirky je uplne jedno, že sa ničí životné prostredie, je mu jedno čo dýcha, proste spí na vavríne vo svojom svete, s DPF a močoviny má záchvaty hrôzy. A tvrdiť že benzín je škodlivejší oproti nafte, nie je to pravda, nafta je škodlivejšia, nafta a jej spaliny, sú viac karciogenne, než spaliny benzinu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 17.02.2015 8:53 | Diskusia o automobiloch

Tak to je fakt sialene..aby clovek dolieval este mocovinu do auta. Normalne som rad, ze mam este stary traktor bez vseliakych drbnutych filtrov a neviem coho. Jedine co to ma je EGR, ktore som nechal vycistit a viac sa on nemusim starat.
Keby kupujem nove auto tiez beriem benzin.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 8:56 | Diskusia o automobiloch

20niceboy20 píše:
to mu este nikto tie auta nepodpalil ? bo unas uz dvom takym hej, a viackrat

Autá sa poistujú, pre takéto poklesky závistlivcov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 18.06.07
Prihlásený: 10.03.23
Príspevky: 2940
Témy: 149 | 149
NapísalOffline : 17.02.2015 8:57 | Diskusia o automobiloch

Ach jaj, zase niečo nové a každý sa ide dobre že nie obesiť. Veď tú Močovinu ti dolejú v autorizovanom servise pri výmene oleja atď. Tak je to nastavené.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 8:57 | Diskusia o automobiloch

Laky ty si dement abo čo kde som písal že benzín je škodlivejší ako nafta? Si načisto mantak

A Euro 6 je ok nech sa sprísňujú limity ale dorpdele nech na to nedopláca majiteľ vozidla...

Atrix nieje to tak nastavené lebo kto má servisku po 30 000km toľko močivina nevydrží a dolievaš si ju sám alebo pôjdeš skôr na výmenu oleja.. .tak či tak je to len ďalšia vec, ktorá bude obmedzovať.. bohužiaľ dávno neplatí že auto ma slúžiť majiteľovi ale majiteľ slúži autu.. páči sa mi že to, že odchádzajú turbá a DPF filtr eza to si môžu sami majitelia.. 1. v žiadnom návode k autu nieje písané ako sa človek má chovať k turbu ako sa má chovať k DPF že ho treba vypaľovať že netreba jazdiť krátke trasy a podobne... ak by to bolo v príručke nepoviem ani slovo ani nič také tam proste nieje a to niesu čiastky 100 eur ale niekoľko % pri jazdnekách aj desiatok % z hodnoty auta


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:04 | Diskusia o automobiloch

Cirky píše:
V takom prípade sa pozriem na stav našich východoslovenských ciest a poviem si, že auto s tak nízkym podvozkom proste nechcem :lol:

A už si aj niekedy v nejakom superšporte po nekvalitnej ceste išiel, že to tak vieš zhodnotiť, alebo si iba niekde počul krčmovú frázu, že "u nás je športové auto aj tak na nič"?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:05 | Diskusia o automobiloch

Močovina by mala biť na min 50 000km, a že dochádza bude to signalizovať. Keď ako majitel tvojho forda, nechceš doplacať, vyhoď von turbo, keď sa ti pokazí, na to doplatíš.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 9:08 | Diskusia o automobiloch

S ohľadom na to, že už na Focuse šúcham podvozok kvôli výtlkom tak si neviem predstaviť čo by sa stalo s autom čo má podvozok ešte nižší.. neviem či vy v Bratislave nemáte výtlky ale tu sú aj 20cm hlboké, neoznačené v dráhe kolesa a sú tak od prvých mrazov až kým nevýjde slniečko aby robotníkom nebola zima keď robia... výtlky sa dajú opravovať aj v zime... na Honde som pokrivil všetky 4 disky, jednu pneu odrovnal, otec na Pole oddrbal výfuk a zadný tlmič + gumu...

Močivina vydrží 15-30 tis nie 50 to si skade zobral... kto by dával 40 litrovú nádrž na močivinu a kde by ju dali... dnes aj nádrž na palivo zmenšujú kvôli miestu a výhe... nj bude signalizovať... so šťastím akurát keby som bol kdesi na dovolenke


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:14 | Diskusia o automobiloch

Spartan.Ex píše:
Cirky píše:
V takom prípade sa pozriem na stav našich východoslovenských ciest a poviem si, že auto s tak nízkym podvozkom proste nechcem :lol:

A už si aj niekedy v nejakom superšporte po nekvalitnej ceste išiel, že to tak vieš zhodnotiť, alebo si iba niekde počul krčmovú frázu, že "u nás je športové auto aj tak na nič"?



Ja by som sa skor pytal: Preco by niekto s tolkymi peniazmi byval na vychode Slovenska?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 9:15 | Diskusia o automobiloch

Lebo sú tu nízke náklady na život :) A ako sa hovorí treba zarobiť tam kde ti dajú veľa a míňať tam, kde ti málo zoberú :D


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:16 | Diskusia o automobiloch

Ja mám na Leone možno ešte o čosi nižšiu svetlú výšku a aj keď sa v drvivej väčšine prípadov úspešne vyhýbam hlbokým dieram, do niekolkých som už vhupol, ale rozhodne nikdy nie tak, aby som pri tom šuchol nárazníkom o zem.

Ako som sem už písal, v Limbachu (pri Pezinku) býva istý majitel velmi známej firmy a ten chodil asi 2-3 roky bez problémov na Murciaelagu cez vysoký spomalovač, po rozbitej príjazdovej ceste s hlbokými výmolmy a dokonca po neasfaltovanej ceste domov. Tú trasu poznám velmi dobre a viem, že pokial sa dá tade chodiť so superšportom, dá sa to hocikde na Slovensku.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.02.2015 9:16 | Diskusia o automobiloch

Napriklad v takej F430 sa po BA slo dobre a co som sa divil, bolo to aj dost komfortne.

Inak ma zaujala tato veta: "moderné benzínové motory produkujú škodlivejšie látky ako benzíny spred 15 rokov, aj keď papierovo CO2 majú menej".

Uz som o tom niekde cital, ale rad by som o tom vedel viac :-)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:16 | Diskusia o automobiloch

Nizke naklady na zivot, to je taka hovadina ako lacny servis pre skodovky...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:20 | Diskusia o automobiloch

Superšporty sú také prekvapivo komfortné preto, že majú oproti bežným autám neporovnatelne tuhšiu karosériu, vďaka čomu si môže dovoliť ovela mäškie komfortné nastavenie tlmičov. Hlavne keď sa jedná o taký Huracan, nehovoriac o autách s monokokom v 650S namerali na ceste podobne nízke hodnoty preťaženia ako v rolls-roycoch.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:20 | Diskusia o automobiloch

Keď si aj v zahraničí, tam k autu je knižka, v prípade poruchy si zavoláš servis, v knižke sú všetky autorizované servisy v tvojom okolí. Močovina je vypočítaná na hodinové prevádzky vozidla ak o tom pochybuješ. Neviem z kadiaľ si vyhrabal 40l nádrž na močovinu?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 9:22 | Diskusia o automobiloch

pretože cca 15l nádrž vydrží 15-25tis km tak na 50 000 očividne treba viac... áno ak človek rafe 200 po nemeckej dialnici tak možno ani močovinu neminie vôbec ale čo chudák čo najazdí polovicu po meste v zápchach a podobne, na SR je takých viac keďže dialnice nemáme.. v dnešnej dobe moderný diesel fakt jedine žeby som jazdil služobky Hannover - Mníchov.. načo by som si mal ma moje tras ypo SR kupovať diesel a obmedzovať sa ďalšími a ďalšími blbosťami čo sa tam kvôli emisiám pridávajú a keď už raz za čas človek pôjde po dialnici mimo mestu 120-130km/H bude mať podobnú spotrebu ako s dieslom


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 9:30 | Diskusia o automobiloch

A to si myslíš že to tam močovina tečie prúdom? Močovina sa môže pridávať aj do paliva vstrekovaním počas prevádzky motora, E5, šetrí to životné prostredie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 6562
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.02.2015 10:27 | Diskusia o automobiloch

Johnnny píše:
Inak ma zaujala tato veta: "moderné benzínové motory produkujú škodlivejšie látky ako benzíny spred 15 rokov, aj keď papierovo CO2 majú menej".

Uz som o tom niekde cital, ale rad by som o tom vedel viac :-)


Tieto tvrdenia su len z casti pravdive samozrejme moderny turbodiesel produkuje viac skodlivych latok ako akykolvek benzinovy motor v com je ale u benzinaku problem je ze kym diesel ma vo vyfuku DPF benzin nema cize to co sa vypusta do ovzdusia uz nie je nic moc.
Je to sposobene tym ze moderny benzinovy motor sa cim dalej viac podoba na diesel, tyka sa to len motoorv s priamim vstrekovanim http://podkapotou.zoznam.sk/cl/1000611/1371636/Moderny-benzinovy-motor--cmudi--viac-ako-naftovy--Dostane-problematicky-filter

Problem je aj to ze ludia si myslia ze ak maju Euro 5/6 motor tak uz z neho nejdu ziadne skodliviny. Aj minule ked som odchadzal z jasnej tak poliak na novom vw transporteri zacal vedla mna zohrievat to svoje :shit: a ked som mu povedal ze nech to vypne lebo ja som neprisiel do hôr dychat jeho smrady tak mi povedal ze je to euro V a nemam sa coho bat. Skutocnost ze ak ma studeny vyfuk a studeny motor tak vypusta totalne svinstvo a bez ohladu na teplotu diesel proste smrdi ho uz netrapilo.


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 10:48 | Diskusia o automobiloch

Čo sa ciest týka nejde až tak o komfort, hovorím o tom, že by som si to auto zničil... vyhnúť dieram sa niekedy nedá najmä nie vo veľkej špičke alebo v noci, veď cesta pred paru rokmi pred Rožňavou na hlavnom ťahu bola krásny príklad.. nový asfalt a zrazu taký tankodrom z ničoho nič že tam bola jama na jame nedalo sa vyhnúť a to tam ideš 90km/h a toto nečakáš.. 10-15-20cm hlboké výkole jeden vedľa druhého, pred 3 rokmi taká a ešte horšia bola cesta z RV do Dobšinej, to bol čistý koniec,, dali tam značku pozor výmole v úseku 10km a za Ďalších 10km bola Ďalšia značka pozor výmole v úseku 10km :D problem solved... išiel som jednu hodinu tento úsek čo je 26km.. hovorím zopár jám sme už vymietli aj ja na Forde kde som až podvozok šuchol.. v meste pri 50ke sa tam auto zaborí v 90ke mimo mesta ešte takú jamu ako tak preletíš.. dokonca si pamätám že asi 50cm široký a dosť hlboký výmoľ bol aj na D1 KE-PO niekoľko dní...

Nechápem ľudí čo si naštartujú motor a 5 minút beží na voľnobehu kým čistia auto.. veĎ to nemá žiadenm zmysel, motor sa na voľnobehu nezohreje a tobôž nie olej, ktorý je v zime hustý a válce bežia v podstate tých 5 minút bez mazania


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.02.2015 10:58 | Diskusia o automobiloch

No na nasej Cordobe napriklad pravidelne v zime zamrzne zamok na prednych dverach a okno mrzne napriklad aj vo vnutri, takze ja ho necham behat par minut uplne bezne. Trochu sa zohreje a vsetko odmrzne.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 11:31 | Diskusia o automobiloch

Cirky píše:
Nechápem ľudí čo si naštartujú motor a 5 minút beží na voľnobehu kým čistia auto.. veĎ to nemá žiadenm zmysel, motor sa na voľnobehu nezohreje a tobôž nie olej, ktorý je v zime hustý a válce bežia v podstate tých 5 minút bez mazania

:-D
No prekvapuje ma keď auto na voľnobeh nemaže 5 min, zrejme tam musí biť, dáka čarovná viskozita oleja, čo funguje len za tepla. :lol: A čo také štartovanie vozidla na DO aby sa zohrialo, než sa doň nasadne? Zrejme bude motor v nebi prv než skončí jeho záruka, podľa tvojho tvrdenia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.02.2015 14:31 | Diskusia o automobiloch

Pri tom čo si písal že ti otecko kupuje auto na firmu každé 2 roky sa ani nedivím že ti je uprdele čokoľvek, čo sa týka udržiavania životnosti motora... tak je napísané v návode, takto to bude... veď o 2 roky ho predáš a kúpi ti zas nové... olej má najlepšie mazacie schopnosti pri zohriatom motore ak má teplotu -5 stupňov tak sú jeho mazacie schopnosti nanič... čím skôr sa motor zohreje tým lepšie, 5min na voľnobehu motoru nijak nepomôže teda určite nie dieslu, ktorý sa proste nezohreje.. ale to je tebe jedno keď ti otec mení olej po 30tis km na ocovom aute ktoré ti otec kupuje každé 2 roky... ty si do toho nedal ani cent tak sa nečudujem.. štartovanie motora na DO.. to je tak zriedkavá vec že až, väčšinou len domontovávaná, motor sa správne má zahrievať pri normálnej záťaži... keď už tak na vyhriatie auta je dobré Nezávislé kúrenie.. štartovanie na DO je pindovina


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 14:49 | Diskusia o automobiloch

Najazdí 90 - 100 000km, je skončená záruka, načo investovať do oprav podvozku, výmena rozvodov a kde akých blbostí. Pritom motoru nič nie je. Tam sa kúpi nové, aspoň nebudeme podporovať platenie daní, aspoň nie celú. Ani si nevieš predstaviť tú radosť, sadneš do nového, pekne vonia novotou. Nie voziť sa v aute po záuke, to jak keby som mal nosiť 20 rokov ten istý oblek.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.02.2015 14:55 | Diskusia o automobiloch

Presne ako hovoris. Podla mna je hlupost investovat uz len do vymeny oleja. Proste s tym spravis nejakych 20 000km a vezmes od ocina nove ;-)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 15:12 | Diskusia o automobiloch

Z autom sa chodí do autorizovaého servisu, veď je záruka na auto, po záruke sa predá za 1/3, nie je problém predať. No máme doma aj také staršie corsu B 1.4i, také 18 ročné, to sa používa na odvoz odpadu, lístie, konáriky, staré fólie atď., zatiaľ ide bez problémov.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Diskusia o automobiloch

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.02.2015 15:22 | Diskusia o automobiloch

Ty jazdis v aute po zaruke ? :sick:

Ty si pekna socka ...


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 15:32 | Diskusia o automobiloch

Laky21 ty si dobre mimo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 17.02.2015 15:48 | Diskusia o automobiloch

A ja som si fakt myslel, ze je to hornak lenze ten do autorizaku auta nikdy nedava a jazdi na 12 rocnej fabii takze to nebude on.
Foter ti kupje auta no nebol schopny ti zaplatit poriadneho ucitela slovenciny ked vidim ako pises..


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.02.2015 15:49 | Diskusia o automobiloch

Tak toto podla mňa Škodovke vyšlo.
Diskusia o automobiloch


 [ Príspevkov: 7206 ] 1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 241


Diskusia o automobiloch



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 142, 143, 144 ]

v Automobily, motorky

4318

63892

07.07.2014 21:04

JanoF

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 94, 95, 96 ]

v Automobily, motorky

2863

72301

11.07.2016 9:06

dixi

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 99, 100, 101 ]

v Automobily, motorky

3000

81707

17.02.2018 20:23

michalesku

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 98, 99, 100 ]

v Automobily, motorky

2989

67454

05.02.2017 10:25

michalesku

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Automobily, motorky

6454

83443

20.12.2013 17:23

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 279, 280, 281 ]

v Automobily, motorky

8427

266057

08.04.2024 9:53

SKiLEX

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 607, 608, 609 ]

v Automobily, motorky

18242

362346

05.03.2013 21:06

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1911

29.07.2009 7:46

Kubec21

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1976

16.03.2008 11:55

kajbo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diskusia

v PHP, ASP

20

2363

22.02.2008 15:35

suchy

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Warez - diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Krčma

143

7584

28.12.2012 15:00

nicobb

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Outdoor diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

66

6370

21.01.2013 15:46

Mego

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 56, 57, 58 ]

v Vesmír, veda a technika

1728

49525

07.07.2014 22:01

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vesmír, veda a technika

134

10386

20.05.2017 11:28

haffen

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Diskusia + reakcie

v PHP, ASP

3

1242

10.08.2009 13:46

emer

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

LOTR2 - diskusia

v Počítačové hry

20

3196

22.12.2009 14:14

lubo2142



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF