| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | neoficialne idem kupovat buk, mal by som mat k dispozicii nieco cez 35 000 ale bude mozno aj viac neviem aky si mam vybrat,... v Notebooky a netbooky | Flety | 29 | 1436 | 29.04.2008 7:30 Peterson |
 | Tak, ako som uz spominal, kedze sa v poslednom case zaujimam viac o OOP a podarilo sa mi rozbehat jednu MYSQL CLASS a nakodoval... v Backend | mondzo | 12 | 723 | 28.04.2008 7:05 zero0x |
 | Potreboval by som jeden script... mam napr adresu /?menu=3&jazyk=volaco&page=volaco&volaco=volaco a potrebujem taky... v Backend | Blackshadow | 16 | 898 | 21.04.2008 14:40 whitewash |
 | Chcem sa spytat. Da sa prepojit databaza vytvotena v phpMyAdmin, alebo hociako s Adobe Flashom? Aby som si do flashu dokladal... v Databázy | marekkk | 4 | 1161 | 21.04.2008 7:20 p360t |
 | Viete mi niekto poradiť s týmto? Mám v tabulke v jednom stlpci určité slová, ktoré chcem aby boli správne abecedne zoradené.... v Databázy | peter555 | 24 | 2275 | 18.04.2008 22:05 peter555 |
 | PLS Da sa v AGEME zaregistrovat aj ked nemam v zivnostenskom liste napisane ze pracujem s vypoctovou technikou alebo mam servis... v Obchody, reklamácie a právo | ove | 3 | 1072 | 17.04.2008 14:07 cool_point |
 | Dobrý den. Chcel by som sa naučiť programovať v Delphi, prosím Vás mohli by ste mi dať linky na program ktorý potrebujem a na... v Ostatné | Chooosen | 4 | 1423 | 14.04.2008 22:06 p360t |
 | som opatovny zaciatocnik po par rokoch nepouzivania html a javascriptu (na gympli) a teraz ked som si umiestnil stranku s 5... v Frontend | davider137 | 7 | 541 | 14.04.2008 19:32 Svolo |
 | uz som precital strasne vela for, diskusii a neviem co vsetko ako spravit anketu (hlasovanie), tak aby kazdy mohol hlasovat len... v Backend | PedroFuture | 11 | 688 | 13.04.2008 20:11 Blackshadow |
 | Zdravim.. lamem si hlavu nad jednou dilemou.. potrebujem spravit galeriu, ale ide o to, ze potrebujem to spravit tak, ze... v Backend | Blackshadow | 9 | 783 | 09.04.2008 14:13 Blackshadow |
 | Mám problém :D Našiel som dynamický formulár riešený javascriptom. Pridávajú sa tam inputy. len to neviem spracovať a ani... v Backend | nesfiheer | 1 | 661 | 09.04.2008 10:28 p360t |
 | Zdravim, mam taky problem, ze datum sa mi zobrazuje v anglickom formate, cize rok mesiac den. Neviete mi niekto s tym prosim... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Backend | pego | 32 | 1579 | 06.04.2008 20:53 stenley |
 | O tomto sme sa uz davnejsie bavili, ale mam k tomuto jednu otazku. Na stranke pouzivam mod rewrite tymto sposobom - zapis v... v Backend | neopagan | 5 | 824 | 28.03.2008 11:23 neopagan |
 | Surne hladame programatora na rozbehnuty inzertny server. Praca na cca 3-4 hodiny dene... v Ponuka a dopyt práce | totas | 3 | 1157 | 23.03.2008 11:01 p360t |
 | Ako najdem v texte konkretny retazec? Napr. uzivatel uploadne nejaky text, a ja chcem skontrolovat, ci obsahuje konkretnu web... v Backend | wotan | 12 | 849 | 08.03.2008 1:57 kmsa |
 | Záujem o absolventov VŠ je rôzny – dominujú informatici Najväčší záujem je o absolventov technicky orientovaných vysokých škôl.... v Novinky | JanoF | 5 | 593 | 01.03.2008 15:08 p360t |
 | Ahoj. do sql tabulky som pridal: `datum` datetime NOT NULL auto_increment, ale pri vypise mam stale 0000-00-00 00:00:00 Preco... v Databázy | kajbo | 20 | 1856 | 01.03.2008 12:54 kajbo |
 | xcel by som na taky jeden web ktorym am pod kontorolou teda ftp a datbazu atd urobit daoc take ze to znemoznuje pristup na web... v Backend | B.A.X.O | 5 | 595 | 25.02.2008 20:18 walther |
 | potreboval by som poradit s niecim takymto. chcem z webu odoslat e-mail (to nie je problem) ale odosielatel je vzdy napr.:... v Backend | max-m | 4 | 541 | 24.02.2008 15:23 p360t |
 | Potreboval by som pomocou dakeho scriptu vytvarat obrazky s verifikacnymi kodmi do formularu pre pridavanie odkazov. Chcem sa... v Backend | Matho | 20 | 821 | 21.02.2008 21:00 Tominator |
 | Je tu moj vecny problem... Centrovanie stranky.. zvladnem vselico, spravit design, html, php s databazou, ale centrovanie... v Frontend | Blackshadow | 20 | 3628 | 21.02.2008 20:37 HAE07 |
 | da sa spravit tak ze budem mat napr toto Číslo šablóny: <select name="zvol"> <option>1</option>... v Frontend | Flety | 14 | 748 | 17.02.2008 21:03 josh.trneny2 |
 | no blbaotazka.. da sa spravit aby ked kliknem na daky odkaz aby mi zacalo stahovat hned obrazok? da sa to cez a... v Frontend | jablko05 | 23 | 1213 | 14.02.2008 15:52 jablko05 |
 | Mam problem.. mam kod: CSS: #container { position: relative; width: 800px; margin: 0 auto; text-align:... v Frontend | Blackshadow | 17 | 826 | 13.02.2008 16:37 Blackshadow |
 | Zdravím páni. Za úlohu som dostal spraviť galériu obrázkov na štýl KIA: Zákazník si trvá na svojom, nič iné neprichádza do... v Frontend | ambrel | 8 | 1064 | 12.02.2008 19:02 p360t |
 | Tak chcem pocut Vase nazory na firemn stranku BITS. Firma sa zaobera hlavne tvorbou softveru, dalej webdizajnom a popri tom... v Frontend | mondzo | 22 | 1187 | 09.02.2008 17:04 mondzo |
 | čo tak trochu spropagovať toto forum nejakým bilboardom v meste ?? ak mate problemi s peniazmi vyhlaste nejaku zbierku . :) v Oznámenia a návrhy | Webster | 29 | 2175 | 08.02.2008 18:19 walther |
 | Zdar ludia! potreboval by som volaco v takom formate ako OCHRANA PROTI SPAMEROM. asi takto by to malo fungovat: Napíše... v Backend | B.A.X.O | 11 | 820 | 08.02.2008 14:56 Tominator |
 | Mam web, a na serveri mam fotky napr. v adresari fotos/. Da sa nejako spravit, aby uzivatel nemal pristup k tomu adresaru?... v Backend | neopagan | 7 | 676 | 08.02.2008 14:40 juho |
 | Ahojte, urobim Vam web za cenu na ktorej sa dohodneme. Ovladam HTML, CSS, a zacinam uz aj z PHP ak mate seriozny zaujem tak mi... v Ponuka a dopyt práce | likom | 16 | 2109 | 07.02.2008 17:35 walther |
 | O listovani tu uz pisane bolo, ale ja by som chcel toto: Mam vela podstranok, takze nemozem vypisat vsetky vedla seba sposobom... v Backend | neopagan | 5 | 607 | 06.02.2008 19:55 Tominator |
 | Urobil som stránku, ktorá bude venovaná čaju, bonsajom, prírode, možno joge a pod. Mal som jednu už predtým, ale to nestálo za... v Frontend | lio | 9 | 781 | 06.02.2008 19:30 Tominator |
 | Niesom zbehli v HTML pravdu povediac to vobec neviem, ale potrebujem teraz zistit ako vlozim "VYHLADAVANIE" na web... v Frontend | feips | 3 | 490 | 06.02.2008 17:22 p360t |
 | ako mam spravit aby sa mi riadok sam zalomil ked je v tabulke dlhe slovo aby mi to nedeformovalo tabulku??? v Backend | etel | 10 | 1923 | 05.02.2008 18:12 etel |
 | Neviem ci som trafil spravnu kategoriu ale skusim to. Mam veb na ic.cz a v kratkom case mi neznamy dotycny zmenil obsah mojho... v Backend | TECHNODROME | 6 | 710 | 05.02.2008 16:27 p360t |
 | je to zly napad dat menu do iframe a potom ten iframe vkladat do kazdej stranky? lebo ked menim menu tak musim zakazdym na... v Frontend | jablko05 | 13 | 812 | 05.02.2008 14:41 jablko05 |
 | Dokonalejší web vďaka pripravovanému jazyku HTML5 Keďže jazyk HTML4 sa používa už niekoľko rokov v nezmenenej podobe, vznikla... v Novinky | JanoF | 3 | 579 | 05.02.2008 11:14 p360t |
 | Ahojte, precital som si tu podobne temy ale odpoved na moju otazku som nenasiel. Skusam robit internetovy obchod s tym, ze... v Databázy | eiger33 | 2 | 957 | 04.02.2008 19:07 eiger33 |
 | existuje nejaky dovod preco by ie nemal zobrazovat farby resp. preco by nemal zobrazit ziadne pozadie ked mu ho zadam? preoze... v Frontend | Flety | 20 | 992 | 04.02.2008 17:40 Tominator |
 | mam problem s inverznou fciou k funkcii cos v delphi ArcCos nefunguje .... vdaka v Ostatné | Proksik | 8 | 1597 | 04.02.2008 13:32 Proksik |
 | Dost sa nudim tak som sa pohral s jednym logom co vy na to ?? v Frontend | antivir | 5 | 871 | 03.02.2008 13:07 suchy |
 | Neviete niekto ako to je s kopírovaním textu s cudzích webov do svojej stránky? Musím napísať odkiaľ som to skopíroval alebo si... v Ostatné | MANIAC | 3 | 760 | 02.02.2008 17:59 p360t |
 | Caute,prosim pomozte...ako je to s danami v google adsense?oni si to odpocitaju,alebo to musim potom este doplacat?,je tam toho... v SEO, marketing a reklama | Vladiator | 14 | 1625 | 02.02.2008 14:28 jablko05 |
 | Pls dávam screen a chcel by som tam dať header ale neviem aký poradte: je to stránka ktorá nahradí help! [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Frontend | delo101 | 37 | 2020 | 01.02.2008 0:05 walther |
 | Zdravim. Riesim taky problem s vyhladavanim a to vyberanim z DB cez cyklus $slovo=urldecode($_GET['slovo']);... v Backend | qacer | 4 | 579 | 31.01.2008 23:01 qacer |
 | Nazdar, používam script na načítanie súborov z priečinku. Každy súbor má názov iba číslo (1, 2, 3..), takže súbory mi načítava... v Backend | emer | 10 | 629 | 31.01.2008 21:23 p360t |
 | Na stranke: mozete vidiet text v cervenom ramceku.. lenze tento ramcek nema pravy okraj :) Ako ho tam dostat?? CSS HTML bude... v Frontend | Blackshadow | 14 | 824 | 30.01.2008 10:43 walther |
 | Mam taky problem vytvorim klikaciu mapu vsetko OK ale ked ju idem dat na pozadie resp ked ju dam ako jedini objekt na stranke... v Frontend | pogrcko | 15 | 974 | 28.01.2008 11:50 KaktusBR |
 | thak som sa trochu pohral zltu schemu som nechal na zahubu :D splacal som nieco po tmavom mne sa to na zaciatok paci aj ked si... v Frontend | kmsa | 8 | 844 | 27.01.2008 9:10 kmsa |
 | Chcel by som vytvoriť web stránku ako youtube ale len na filmy, registráciu, chat.... Ako na to? [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Frontend | delo101 | 38 | 2534 | 25.01.2008 22:06 jablko05 |