| Témy | Autor | Odpovede | Zobrazenia | Posledný príspevok |
|---|
 | Zaujimalo by ma kolko mate rokov a kedy ste začali programovať. Ja mam 16 a začal som svoje prve kuzla v htmlku asi pred 13... [ Choď na stránku: 1, 2, 3 ] v Krčma | Matho | 71 | 6243 | 12.08.2008 13:20 zmija31 |
 | Môj syn má 8 rokov a už ho nebaví iba hrať hry,viac lozí po nete,chcel by sa ucit programovať,či už hry alebo nejake... v Ostatné | dodan | 28 | 1513 | 11.08.2008 21:08 dadmtb |
 | Zdravíčko Nepoznáte spôsob ako upgradnuť vlastnú pamäť? Kúpil som si ginko, ale aj to mi je na hovno, lebo zabudnem, že nejaké... v Diskusia | rooobertek | 13 | 1072 | 11.08.2008 10:11 KocuR |
 | 1. Na niektorých stránkach som nasiel nejaky takyto tag netusim ani co to znamená. 2. Pri overovaní funkčnosti na... v Frontend | mienkofax | 12 | 623 | 10.08.2008 19:19 walther |
 | Ahojte všetci už som úplne zúfaly robím projekt a mam tento skript, ktorý ma robiť tie jednoduché vecí: 1.) Ma zistiť, či je... v Backend | Pablo Montero | 9 | 638 | 09.08.2008 17:08 sedlák |
 | Čítaním tohto fóra vidím že je tu mnoho ozaj šikovných ľudí, tak som sa rozhodol požiadať o pomoc aj ja. Možno mi bude vedieť... v Frontend | stefanides | 6 | 856 | 09.08.2008 14:47 stefanides |
 | Dokoncil som pre zakaznika web na . Temu som vyhotovil z dodaneho grafickeho navrhu. Vsetko je ok, az na hlavne menu v IE6. Je... v Frontend | SonnY | 8 | 665 | 08.08.2008 15:49 idiotart |
 | Hojte, mam script: $mail = $_POST['mail']; $predmet = $_POST['predmet']; $text = $_POST['text'];... v Backend | sedlák | 8 | 779 | 08.08.2008 15:21 sedlák |
 | Zdravim, dostal som potrebu zaokruhlovat :roll: Zaokruhlujem obycajnou funkciou "round". Problem je v tom, ze... v Backend | miro277 | 10 | 1204 | 08.08.2008 10:22 miro277 |
 | Dakujem za kritiku a napady (hlavne z oblasti SEO a designu). v Frontend | GoodWill | 21 | 1728 | 08.08.2008 9:25 Tominator |
 | Ako na legalizáciu stránky? Napr. mam stránku na ktorú chodí cca 2000 ľudí denne, mam na stránke reklamné bannery (od cudzích... v Ostatné | deno16 | 1 | 706 | 07.08.2008 16:02 p360t |
 | HAY? Potreboval by som na stránku mapku vo flashi ... Niečo takéto len iné miesto ... Ak niekto viete ako sa to robi tak prosím... v Ostatné | Globusko | 6 | 640 | 07.08.2008 15:21 Globusko |
 | Zdravim vsetkych diskutujucich, posledny cas som velmi nespokojny so sluzbou pobox.sk. Neustale vypadky a po uspesnom logine... v Internet, služby a sociálne siete | baranr | 6 | 3100 | 07.08.2008 14:06 rooobertek |
 | Windows Mojave alias Windows Vista: Windows Codenamed Mojave "Closer" to Vista SP1 than Even Windows 7 - Flash... v Windows | tairikuokami | 8 | 773 | 06.08.2008 20:19 domcek |
 | V akych cenach sa pohybuje sprava webu? povedzme praca s html, php - cena za hodinu prace robim jeden web, nic zlozite pre... v Ponuka a dopyt práce | dulius | 16 | 3172 | 06.08.2008 18:49 baumax |
 | nejaky sposob ako "zablokovat" subory alebo adresare, tzn. ak zadam alebo nejake zablokovany adresar, vyskoci mi okno... v Ostatné | exoomer | 8 | 826 | 06.08.2008 1:01 exoomer |
 | Caute,potrebujem pomoc ohladom odkazov,napr. ked mam na stranke menu a pridavam donho odkazy,a potom pomocu cyklu switch urcim... v Backend | beginner | 9 | 549 | 04.08.2008 20:51 p360t |
 | caute prosim poradte ako mam otvorit subor s priponou .bak mala by to byt zaloh az ms sql. pouzivam win xp vdaka v Databázy | MKI-Miro | 8 | 4829 | 03.08.2008 20:53 p360t |
 | zdravim, potrebujem poradit...php neovladam, ete som sa ho neucil a púreto potrebujem poradit ako upravit tneto formular tak... v Backend | tomco3131 | 4 | 636 | 03.08.2008 18:36 dadmtb |
 | napisem cestu ku programu v prikazovom riadku, stlacim enter a napise my tento error 2003 (HY000): Can´t connect to mysql... v Databázy | tominokk | 18 | 1833 | 01.08.2008 17:32 p360t |
 | prosim poradte, stale mi vypisuje ten isty syntaxovy error unexpected T_VARIABLE, neviem si poradit :cry: ...tu je ten riadok... v Backend | Darkeye18 | 6 | 805 | 01.08.2008 16:27 Darkeye18 |
 | protoze u nas na pude sou ty velky ale nejsou to asi sršni a pak mame ve zdi rouru na odpadovou trubku a tam se nam nastehovaly... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Diskusia | uai | 33 | 9418 | 31.07.2008 19:20 dadmtb |
 | Mohli by ste prosim povedat, ci sa tato dverna hrazda len nasadzuje na dvere a bude drzat? Mimochodom, co si myslite o tychto... v Diskusia | tairikuokami | 12 | 5637 | 31.07.2008 19:03 sike9 |
 | Ahoj, asi tu nenajdem koho hladam, ale skusim, je tu velka komunita tak mozno. Takze hladam ludi co sa venuju vodactvu - hlavne... v Diskusia | tlacitko Enter | 9 | 908 | 31.07.2008 10:47 tlacitko Enter |
 | Priznam sa, s XML som este nikdy nerobil, iba s PHP. Tak sa snazim nieco okolo toho zistit. Zistil som uz, ako pomocou php... v Backend | neopagan | 20 | 1228 | 30.07.2008 23:47 kmsa |
 | Zdravim.Potrebujem helfnut sd registraciou na bgslevi.Na webe som dal klasicky zaregistrovat potom mi obratom prisiel mail aby... v Obchody, reklamácie a právo | alanko007 | 5 | 1446 | 30.07.2008 20:56 Cruel |
 | cawko prosim vas ludia tento problem ma prenasledu u dlho a stale ho neviem vyriesit nedokazem pochopit premnne a nepremenne ak... v Backend | mienkofax | 8 | 645 | 29.07.2008 14:20 ado21 |
 | hi mam jednu malu funkciu function pravaurl($doplnok){ $url=$_SERVER['REQUEST_URI']; if... v Backend | kmsa | 26 | 1306 | 29.07.2008 13:52 rooobertek |
 | Je tu niekto, kto VIE php,mysql,html,seo a všetky kraviny okolo toho a zároveň má čas ? Mám nápad, nemám čas ho realizovať v Backend | rooobertek | 11 | 865 | 29.07.2008 8:31 GoodWill |
 | Mno som studoval ale ked si ten ich priklad stiahnem spravim normal config.php a dam na server tak sa dam registrovat vsetko... v Backend | dadmtb | 3 | 410 | 28.07.2008 21:12 p360t |
 | Tak chalani ohodnoťte hlavne design kedže je to robene cez open-source CMS. Prikladám Vám ako vyzerá už zaregistrovaný profil... v Frontend | beks | 19 | 1651 | 28.07.2008 15:01 dadmtb |
 | Ahoj, chcem sa opytat, ci tu je niekto, kto pouziva eclipse na tvorbu webu. Stiahol som tam nejaky plugin, zatial som skusal... v Ostatné | tlacitko Enter | 2 | 730 | 28.07.2008 7:47 rooobertek |
 | Zdravim, mohli byste mi poradit nejaky program co funguje ako LAMPa ? Nejaky co len instalujen, aby som mohol skusat na... v Ostatné | tommy70777 | 3 | 757 | 27.07.2008 22:10 p360t |
 | Planujem si zaregistrovat .com domenu, ale nie som si isty ako to spravit poriadne, aby mi ju neukradli. Kedysi som si... v Hosting, servery a domény | 47andy | 12 | 1302 | 26.07.2008 15:16 p360t |
 | chcel by som na stranke nieco take ako je po najdeni na slovo aby sa mi ukazal obrazok v malom nahlade.Neviem to nikde najst... v Frontend | ottoke28 | 4 | 657 | 26.07.2008 11:10 rooobertek |
 | Ahojte, nemam vela skusenosti s javascriptom, tak prepacte ak sa pytam blbost :) Mam strasne dlhy kod a vyzera nejko takto... v Frontend | beks | 9 | 1097 | 25.07.2008 20:17 beks |
 | Ahoj, chcel by som sa spytat, ako sa riesi nasledujuci problem: Ked mozem nejaky produkt vlozit do viacerych kategorii (napr.... v Databázy | jaji | 13 | 1022 | 25.07.2008 17:27 p360t |
 | Nazdar, chcem si zalozit blog, ale nechcem ho cez nejaku verejnu stranku, ale na svojom hostingu a tak hladam nejaky jednoduchy... v CMS | Gyrxiur | 10 | 1775 | 24.07.2008 18:31 don jebot |
 | klasicke rozlisenie wide rozlisenie ten horny obrazok servera bude vo flash-i, a to svetlo bude pulzovat ako don pojdu signaly... v Frontend | Hoomerr | 17 | 1357 | 24.07.2008 18:25 Tominator |
 | robim web, kombinacia xhtml a CSS a to textove pole teda tie texty maju bit v strede a onbi sa mi hadzu pod menu, newiem... v Frontend | tomco3131 | 12 | 982 | 24.07.2008 18:24 don jebot |
 | mam problem davnejsie som nieco nakodil na spojenie tabuliek a tedraz ked som ho spustil na inom serveri nejde kod je takyto... v Databázy | kmsa | 7 | 1150 | 24.07.2008 18:09 Triminka |
 | Dobry den potreboval by som niaky script na zmenu hesla a mailu. Daco us zbucahte ja php neviem... Zatial som si urobil... v Backend | funny102 | 15 | 1713 | 24.07.2008 12:38 funny102 |
 | čawte... pls čo by som mal zmeniť na tejto stránke, aby bola pútavejšia, zaujímavejšia... atď??? v Frontend | pitbull | 28 | 1869 | 24.07.2008 7:57 Tominator |
 | Stiahol som PHP mailer zevraj to je neaka kniznica ale neviem ako co s nou mam spravit niekde nakopirovat abo nepoznate neake... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Backend | dadmtb | 45 | 2278 | 23.07.2008 18:38 dadmtb |
 | Robim web jednemu architektovi. Web bude zrejeme vyzerat ako jeden velky rysovaci stol. Problem je, ze sa mi zatial nepodarilo... v Frontend | SonnY | 5 | 907 | 23.07.2008 17:47 emer |
 | validator mi vypisuje taketo chyby Line 208, Column > 80: XML Parsing Error: attributes construct error.... v Frontend | Broko71 | 17 | 1465 | 22.07.2008 22:58 neutronmind |
 | čawte... jeden web, ktorý som dostal do správy, hlási chyby: # Line 9, Column 6: required attribute "TYPE" not... v Frontend | pitbull | 28 | 1537 | 22.07.2008 19:39 dadmtb |
 | Cauko ludia. Po dlhom case som sa rozhodol konecne si urobit svoju osobnu stranku. Tu je link na cast ktoru uz mam urobenu.... [ Choď na stránku: 1, 2 ] v Frontend | Ivan11114 | 51 | 2823 | 22.07.2008 12:18 Ivan11114 |
 | Ahojte. Na stranke pouzivam windows-1250 a nie a nie mi zobrazit č ,... .Skusal som uz aj utf-8,... a kopu dalsich ale vysledok... v Frontend | Ivan11114 | 5 | 501 | 21.07.2008 10:44 p360t |
 | Čawes. Napadlo mi, že takáto téma by mohla byť celkom zaujímavá. Chcel by som, aby ste sa tu podelili o vaše ,,priateľky,, -... [ Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ] v Diskusia | XxRENDYxX | 189 | 8891 | 20.07.2008 21:27 Luks |