Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.07
Prihlásený: 09.10.09
Príspevky: 23
Témy: 7
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 15:10

Môj syn má 8 rokov a už ho nebaví iba hrať hry,viac lozí po nete,chcel by sa ucit programovať,či už hry alebo nejake programy.Pravda ešte je to asi trochu skoro aby sa niečomu takemu venoval,ale chcel by som, že ked sa už vyberie tak nech sa vyberie spravnou cestou.Ja mu v tom moc nepomožem-mam sice počítač od 1986-ho roku ale učil som sa písať iba v BASIC-u.Bolo by dobre keby sa učil niečo čo by využil aj neskor na škole.Celkom zaujímave by bolo keby sa tým aj živil-programovaním,ale konkretne čoho ,to je ešte v oblakoch.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 01.10.07
Prihlásený: 03.02.14
Príspevky: 747
Témy: 152
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 15:39

tvorba webstranok, (X)HTML, CSS, PHP spolu s databazami je v dnesnej dobe velmi uzitocna.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 21:06

Je to super, ze moze zacat tak skoro s programovanim, nie kazdy ma taku moznost. Odporucil by som mu prejst cestu (x)HTML-CSS-Pascal-C-C++-Java, potom nieco na tvorbu webovych aplikacii (PHP, SQL, JavaScript), shell script v Linuxe atd. Ak bude ovladat C, respektive C++, vo svete sa imho nestrati. Potom sa aj lahko nauci ine jazyky. Ma na to vela casu, tak nech sa pomaly uci. :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 09.07.08
Prihlásený: 17.01.15
Príspevky: 1585
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 21:32

A potom assembler :-D

Myslím, že pre začiatok úplne stačí html. Keď sa dostane do toho, to už pôjde ako snehová gula z kopca. Jedno sa naviaže na druhé... A skončí ako typický asociálny ITčkar, z ktorého si uťahujú ženské :-)







_________________
neříkejte, že něco nejde udělat, protože se vždycky najde nějaký blbec, co neví, že to nejde – a udělá to!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 21:43

Na assembler som nejak zabudol. :D Ak by ho ako fakt bavilo programovanie, moze skusit. :)
rooobertek píše:
Myslím, že pre začiatok úplne stačí html. Keď sa dostane do toho, to už pôjde ako snehová gula z kopca. Jedno sa naviaže na druhé

S tymto moc nesuhlasim. HTML je uplne lahke, je to proste jazyk, v ktorom len pises znacky bez toho, aby si musel uvazovat. Staci ti dobra pamat. Programovat by som mu odporucil zacat s Pascalom alebo s C. Ak vie C, ostatne sa nauci rychlo. Hlavne musi vediet rozmyslat. A musi ho to bavit.
rooobertek píše:
A skončí ako typický asociálny ITčkar, z ktorého si uťahujú ženské

:lol: Je to mozne. Bude musiet stravit za pocitacom denne niekolko hodin, aby sa z neho stal dobry programator. Ako som uz hovoril, ma stastie, ze zacina takto skoro. Ja ked som mal 8 rokov, tak som maximalne pisal daco v MS Word-e aleb som hral Supaplex. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 06.08.2008 22:20

inak on chcel programovat hry takze mu asi html css bude nanic no mozno sa preorientuje :lol:


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 09.07.08
Prihlásený: 17.01.15
Príspevky: 1585
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 8:54

No u mňa to išlo takto: Začal som s html. Nestačilo, tak som sa dal na dhtml a javascript, keď už javascript, tak aj vbscript. Keď už html a javascript, tak potrebuješ aj niečo ako php, keď už php, tak musíš odskúšať aj iné podobné technológie (asp a pod.). K tomu všetkému treba pridať aj flash, aby to bolo kompletné. Potom, aby som si ulachčil prácu, skúšal som si v Delphi urobiť nejaký ten programík na generovanie xml alebo html. Keď už delphi, takto už rovno aj c, c++... Na stránky sa hodí grafika, čiže som začal s Blenderom (3D grafika), kde som si rovno otestoval aj Python. A takto to ide furt ďalej a ďalej, posledná moja obeť je java, ale tá mi zatial až tak nevonia.

Inak hry sa dajú spraviť aj cez javascript. Síce z toho nebude nejaký counterstrike či jak sa volá tá hra (hry nehrávam), ale pre začiatok stačí spraviť naháňanie tlačítka po obrazovke a iné halušky.







_________________
neříkejte, že něco nejde udělat, protože se vždycky najde nějaký blbec, co neví, že to nejde – a udělá to!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.07
Prihlásený: 09.10.09
Príspevky: 23
Témy: 7
Bydlisko: PD
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.08.2008 9:22

Ďakujem všetkým za ochotu poradiť,
ja programovaniu vobec nerozumiem a tak neviem ktory jazyk je na čo.Začal sa učiť html / v tomto mu môžem pomôcť v tomto sa ešte vyznám.../,chce si spraviť svoju webku ved bude iba taka jednoduchá statická,chcem aby tomu trochu porozumel ako to vlastne funguje tie webstranky a tak ,myslím si, že si tým asi nič nepokazí, ked bude trošku vedieť html.
A potom asi mu poradím ,aby sa ubral tou cestou ako to vačšina z Vás vidí :Pascal-C-C++.
Pre mňa je teraz otázne ako dalej-kde zohnať program a nejakú literatúru či už v papierovej forme alebo v elektronickej.Viem si živo predstaviť že tieto veci su drahé,ved su to profesionálne nástroje,keby ste mi mohli poradiť kde na tie programy ,či je aj nejake "demo" aby zistil čo ho čaká a neminie ,alebo rovno za tažké prachy nakúpiť, a hlavne ake verzie ,či mu stačí nejaká staršia verzia ,asi nemusí mať hneď poslednu ktorá prišla na trh "dnes ráno".


"A skončí ako typický asociálny ITčkar, z ktorého si uťahujú ženské".

Radšej nech dopadne takto ako na drogách a alkohole niekde v ustave.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Aký program?

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 10:31

borland poskytuje studentske verzie zadarmo. su trochu osekane, napriklad v delphi chyba moznost prace s databazou, ale myslim, ze na zaciatok uplne staci.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 09.07.08
Prihlásený: 17.01.15
Príspevky: 1585
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 10:50

A keď už bude mať zvládnuté všetko, tak ešte zostáva Brainfuck a iné ezoterické programovacie jazyky







_________________
neříkejte, že něco nejde udělat, protože se vždycky najde nějaký blbec, co neví, že to nejde – a udělá to!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 11:41

Chlapci, uvedomujete si, čo ste tu napísali? On má 8 rokov, ešte veľa času prejde, kým sa dostane do HTML, PHP, C/C++ a podobne.

Veď pre najmenších programátorov je tu Logo a Imagine!!!







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 11:58

Mna tieto kraviny typu Imagine, Logo a Baltik skor znechutili ako naucili zaklady programovania. Je mozne, ze na Pascal ma cas, ale HTML a CSS sa moze ucit, na tom nie je absolutne nic tazke.
A inak. Knihy a programy sa daju zohnat aj zadarmo (ovsem slusni ludia take veci nerobia :D ). Ale dost vela kompilatorov je freeware. Sice niektore knihy su trochu drahsie, ale... hodnota vzdelania sa neda vycislit. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.10.06
Prihlásený: 30.05.12
Príspevky: 6
Témy: 4
Príspevok NapísalOffline : 07.08.2008 14:57

Pre deti na začiatok odporúčam niečo kde môže hneď vidieť ovocie svojej prace ako napr. COMLOGO

Kód:
http://comlogo.input.sk/nastiahnutie.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 08.08.2008 0:05

hm, je to 8 rocny chlapec. Zaujem oca ja velmi tesi. Ale hlavne aby skuseny clovek s pegagockymi schopnosti porozpraval s chlapcom zo co vlastne chce a co od toho caka.

Lebo co sa tyka programka tak HTML ci PHP, to je nanic. Naozaj skor ten imagine alebo co. Poznam chalanov, co v 8 rokoch zacali vo Visual Bacisu alebo Pascale a teraz su na svetovej urovni, vyrhavaju medzinarodne sutaze atd...

Hlavne by som porozpraval s chlapcom a zistil, ze co vlastne chce. Ale ak ho bavi rozmyslat, uvazova, logicke ulohy ci hlavolamy tak jednoznacne Visual Basic alebo Pascal. Na pascal mozem poslat nejaku literaturu.

Ale kazdopoadne nech sa to uci otec a potom uci syna, ale nech ho niekto uci priatelsky a rozumne. Lebo literatury nie su pisane pre 8 rocne deti bez predchadzajucich skusenosti.







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 08.08.2008 0:35

prikladam rozhovor s clovekom cez ICQ, ktory tiez skoro zacinal programovat. Celkom sa mi to paci suhlasim s nim.

Toniak (00:29:15 8/08/2008)
nejake primitivne hluposti v hocicom jednoduchom

Toniak (00:29:20 8/08/2008)
pascal

Toniak (00:29:33 8/08/2008)
ten je dobry na strukturu

Toniak (00:29:41 8/08/2008)
inak ked chce, moze potom C

Toniak (00:30:11 8/08/2008)
pokial sa chce len tak bavkat a nerozmyslat velmi...len sa vytesovat, tak moze aj html do ktoreho neskor prida realne kodovanie

Toniak (00:30:25 8/08/2008)
a mozno ze aj to bude pre neho take "zaujimave"

Toniak (00:30:49 8/08/2008)
tazko povedat ze toto urcite hej a toto nie

Toniak (00:31:05 8/08/2008)
co viem ze urcite ano, tak to je zaklady algoritmov

Toniak (00:31:13 8/08/2008)
nech pochopi o com to je

ado21 (00:31:16 8/08/2008)
visual bacis sa oplati? neviem ja som ho v zivote nevidel

Toniak (00:31:17 8/08/2008)
nech rozumie cyklom

Toniak (00:31:22 8/08/2008)
nech vie robit zakladne veci

Toniak (00:31:32 8/08/2008)
je to jedno...

Toniak (00:31:51 8/08/2008)
pokial nebude chciet hned prvy den urobit prehravat cdciek, tak je to jedno

Toniak (00:32:04 8/08/2008)
nech sa nauci zaklady algoritmizacie







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 08.08.2008 0:37

aj zabudol som, ak sa este neuci, tak nech zacne sa ucit anglincinu :)







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.07
Prihlásený: 09.10.09
Príspevky: 23
Témy: 7
Bydlisko: PD
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.08.2008 11:38

Je pravda,
že sa mu asi hodí na začiatok nejaký prográmek kde hned vidí výsledok svojej snahy.Skusime spolu prelúskať visualbasic.Možno aj v škole budu mať nejaký krúžok programovania-uvidíme v septembri...Samozrejme budem sa to učiť s ním.Ja sa tiež niečo naučím a hlavne naučím aj mojho syna.Určite by sa nepohol dalej, keby som ho posadil za komp a tu maš ,uč sa.
Anglinu sa učí od 1 triedy ale to bolo volne,teraz od tretej triedy to maju povinne,takže tam nebude problem.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 09.08.2008 22:40

potom vrelo odporucam stranku https://liahen.ksp.sk/ na zaklady algoritmizacie... neskor aj na poriadnu algoritmizaciu :-)







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.08.2008 22:50

ja mam pocit ze sa tu uz daktori nacisto spochabeli :) hovori sa o 8 rocnom chalanovi a vy tu hadzete assembler atd... neskutocne
v prvom rade sa chlapec musi naucit zaklad - kazdy riadok ktory napise moze spravit v konecnom vysledku obrovsky rozdiel. je fajn pochopit html a ak dokaze spravit peknu jednoduchu stranku, potom nech sa hra pre mna za mna aj s pascalom. pokial ale nezvladne html, tak mi pridu rady o visualbasicu a pascale, nebodaj este C, totalne zcesty
ako tu uz dakto pisal, urcite treba zistit co presne chce. pokial chce vidiet priamo vysledok toho, co vytvoril, html je to prave. pokial chce robit hry.. uff no tak potom mu slusne vysvetlit, ze je na to este dost mlady a musi byt trpezlivy, lebo inak sa coskoro sklame a strati zaujem o programovanie uplne. ked som bol v takom veku, tiez som snival o tom ako budem robit hry a neviem ake hluposti, ale ked prislo na lamanie chleba, zistil som ze je za tym omnoho viac ako sa na prvy pohlad moze zdat.
cize, aby som to zhrnul
pokial chce rychle vizualne vysledky -> html
pokial chce NAOZAJ programovat -> pascal a az ked ten zvladne na jednotku, potom uvazovat o C a dalsich







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 09.08.2008 23:38

S tym Assemblerom to bol samozrejme vtip. ;) Aj ked. Mozno sme to trochu prehnali. Asi preto, ze uz dlho nemam osem rokov, tak neviem ake to je. :D :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 0:56

ono ja som zacinal kedysi na starom PMDcku programovanim v basicu, to som mohol mat okolo 7-9 rokov... bola to vcelku sranda a daktore veci som odtial vyuzil neskor v pascale..
neboj, ja si to uz tiez nevybavujem najjasnejsie, predsalen 13 rokov dozadu nie je kratka doba :lol:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.01.08
Prihlásený: 25.10.09
Príspevky: 58
Témy: 8
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 10:35

html a css su asi najjednoduchsia vec spomadzi programovania, teda ak sa to moze brat ako programovanie, lebo mne sa pod programovanim vybavi kompilovanie. Ja som kedysi zacinal s Delphi, na starej masinke, kde som musel Acrobat Reader vymazat, aby som mal nanho miesto. V podstate som len prihadzoval tlacitka, obrazky atd. a v zivote som nezabrdol do zdrojaku. Potom som aj v zivote uz neotvoril Delphi a uz ho mozno ani v zivote neotvorim...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Aký program?

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 12:29

Delphi vychádza z Pascalu, takže to nie je len o prihadzovaní tlačítiek. To máš ako keď použiješ nejaký WYSIWYG na tvorbu html a povieš, že pri html nemusíš ovládať jednotlivé tagy.

Ale HTML a CSS nemôžeš brať ako programovanie... ono to totižto programovanie nie je ;)







_________________
Neradím a nekomunikujem cez SS, ak niečo potrebujete, máte iné možnosti: Ak vám zmizla téma, alebo sa vám niečo nepáči. Ak potrebujete nahlásiť príspevok/človeka, reportujte ho. Ak máte s niečim problém, riešte to v danej téme.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 13:43

p360t píše:
najjednoduchsia cesta ako pre deti zacat programovat...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 14:22

nevyhlasoval by som o niecom, ze je naj. Mne sa nikdy nepacila korytkacka. Mal som k nej odpor, tym padom ma to ani nemohlo naucit. Videlo sa mi strasne trapne...







_________________
Učet je neaktívny.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Aký program?

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 14:35

ado21 píše:
nevyhlasoval by som o niecom, ze je naj. Mne sa nikdy nepacila korytkacka. Mal som k nej odpor, tym padom ma to ani nemohlo naucit. Videlo sa mi strasne trapne...

suhlas, kazdemu vyhovuje daco ine. preto treba zistit, co presne chalan chce a potom uz len skusat, co ho naozaj zaujme.
ano, je pravda ze html programovanie nie je, ale pre mladeho chalana to mozu byt velmi dolezite skusenosti. ono vyskocit na 8rocne decko hned s cyklami atd ? :lol: rovno mu zacnite vysvetlovat datove typy a assembler ako tu uz bolo spomenute
co sa tyka logo a imagine.. v zivote som s tym nepracoval a vobec toho nelutujem :)
tak ale ako povedal ado21, kazdemu vyhovuje daco ine ;) treba len skusat, skusat, skusat







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 10.08.2008 17:44

Logo a imagine, nie je na programovanie, je to skor vhodne na vysvetlenie ako funguje programovanie, urcite sa v tom nic hodnote urobit neda a pracovat s tym resp. ucit sa dlhsie nez 2 tyzdne je uz len strata casu...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.07
Prihlásený: 09.10.09
Príspevky: 23
Témy: 7
Bydlisko: PD
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.08.2008 20:37

Je to super,že je tu tolko rád, máte pravdu 8 ročný chalan asi to ešte nebude mať jasne čo by chcel robiť v živote,na to sme tu my rodičia aby sme ich trochu usmernili a poradili.Ja som v 15 nemal šajnu ked som si vyberal školu že ako to bude.Vybral som si zle,a tak nechem aby sa to stalo aj synovi.Výpočtová technika ho bavi,internet vie používať celkom solidne.zaujíma sa ako tie stranky vlastne funguju a chcel by aj programovať / ako dieťa hovorí že by programoval nejakeho robota a podobne. - to sa ujasní vekom/.
Chce si spravit svoju stránku na nete a tak asi začnem touto cestou, že sa bude učiť s mojou pomocou HTML a CSS a postupne uvidíme čo dalej.Neni zase mimoriadne nadaný aby som ho hned trápil s cyklami algoritmami atd.
Na ozajstné programovanie asi má ešte čas,pascal ,c ,c++ neni basic, Sýmto by asi mohol začať v škole neskor vo vyšších ročníkoch s kvalifikovaným pedagogom ,html a css to mu viem vysvetliť co a ako ale ozajstné programy na to už nemám,zajedno som velmi zaneprázdnený a za druhé som strojár "staršieho dáta"a tak toto by som nechal na odborníkov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 11.08.2008 21:08

mno ale ja osobne by som mu praveze moc do toho nepomahal suril pretoze ak mu to nasurite tak sa stavim ze casom ho to prestane bavit ako sa hovori zakazane ovociechuti najlepsie a preto mozno keby mu date iba navrh a casom mozno aj trochu pomohol ale urcite sa to s nim neucit mne by to prislo dost blbo keby sa moj otec so mnou ucil programovat aj ked on moc o programovani nevie :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 29 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aký program?

v Grafické programy

2

1082

16.02.2007 1:07

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aký program?

v Grafické programy

0

1077

21.08.2007 0:27

kkubooo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky program?

v Ostatné

3

1242

24.08.2006 17:29

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký program ??

v Audio programy

3

504

30.11.2011 0:28

shiro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky program?

v Grafické programy

5

1343

15.05.2006 23:26

Hosak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky Antivirusovy program ?

v Antivíry a antispywary

7

1470

12.08.2010 21:41

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Poradte aky program

v Ostatné programy

5

624

25.01.2011 1:11

Flowy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky je to program?

v Ostatné programy

2

434

02.08.2016 17:17

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký program na vytváranie ....

v Grafické programy

5

1193

04.03.2006 23:30

Scorpion Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky pouzivate antivirusovy program?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 21, 22, 23 ]

v Antivíry a antispywary

662

63906

20.10.2023 12:31

eMKejx Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky program pre zaciaticnika

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

464

21.03.2015 10:58

faraon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aký program na undervolting

v Ostatné programy

2

441

13.08.2019 0:23

Ringišpir Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky program mam pouzit ??

v Video programy

1

717

04.05.2008 16:27

Vladio Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky je toto program ?

v Ostatné programy

1

422

12.07.2016 17:57

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aky program pre kameru?

v Video programy

1

983

12.04.2008 21:14

Mandy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Aký je to program?

v Ostatné programy

8

726

26.12.2007 18:51

dsljohn Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra