Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 1:56

Tak chcem pocut Vase nazory na firemn stranku BITS. Firma sa zaobera hlavne tvorbou softveru, dalej webdizajnom a popri tom webhosing, instalacia hardveru, sieti atd.

Chcem pocut nazory co sa tyka grafiky v tomto stadiu, kodu, co doplnit, zmenit, prerobit. Paci, nepaci atd.

Link:

http://www.bits.sk

Vdaka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 2:26

celkom sa mi to paci ale to pismo ktore je pozite v menu sa mi moc nepaci teda nelahodi mojmu oku ale inac ok







_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 9:27

jo to vcelku fajn, ale podla mna neoriginalne + nemam rad hentake postavicky s usmevom od ucha k uchu, jak si ukazuju na pc... horsim pripadom uz je len asi telefonistka s priblblym usmevom :sick:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 10:15

el mariachi píše:
nemam rad hentake postavicky s usmevom od ucha k uchu, jak si ukazuju na pc... horsim pripadom uz je len asi telefonistka s priblblym usmevom :sick:
Hovoríš mi z duše... Dizajn inak fajn, ale keďže ste firma tvoriaca weby, mohlo to byť lepšie. Hlavne to mohol byť flexibilný dizajn, ktorý sa natiahne presne na šírku užívateľovej obrazovky (alebo do nejakého intervalu, trebárs 950 - 1200px). Nehodí sa to na úplne všetky stránky, ale vaša stránka (a kľudne aj tie motorky, druhá referencia) tak spravené byť mohli.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 10:36

Vdaka zatial,

myslim, ze zbytocnost natahovat na sirku rozlisenia, obrazovky takyto typ stranky. Myslim, ze flexibilny dizajn sa hodi viac na portalove riesenie, kde je plno textu, sekcii atd. Nie je na stranke este tolkot textu a potom by vznikali zbytocne prazdne miesta a nehralo by to.

S tymi obrazkami v headeri, nuz my sa na to pozerame ako programatori, vyvojari, takze nam to moc neladi, ale pozrime sa na to z pozicie potencialneho klienta? Zeby to mohlo na neho zaposobit? Mozno sa mylim.

Preco si myslite, ze dizajn je neoriginalny?

Na to pismo v menu sa skusim este pozriet.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 10:54

Práveže ak je pekne spravený flexibilný dizajn, množstvo prázdneho miesta mu dodá serióznosť. Nehovoriac o možnosti použiť väčšie a lepšie čitateľné písmo.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Správca fóra
Správca fóra
BITS - novy web

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 10:55

podla mna je to z vyzoroveho hladiska super, taketo weby sa mi pacia, ale je to vec nazoru

Co som si vsimol, tak jedna vec tam nie je dotiahnuta: ked si zmensis okno browsera, aby sa ti zobrazil horizontalny posuvnik, tak pozadie footeru sa natiahne len na sirku okna, dalej je uz biele pozadie







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 11:37

p360t -> myslim si, ze je sa nam uz zbytocne bavit o roztiahnutelnom layoute, proste ja moj nazor nezmenim, proste taky layout mi ide iba ku portalovemu rieseniu, kde je vela sekcii, kontentu, forum atd atd., nemam rad roztiahnuty layout a plno prazdneho miesta v nom, myslim, ze praveze to dodava neprofesionalitu

stenly -> na tu paticku sa pozriem. Priznam sa, ze viac veci je tam, co by sa dali zlepsit, jedno je aj menu napr, vo webdizajn a webhosting casti v lavom stlpci, je fixnej sirky a vysky, neporiesil som to zatial este v ramci dynamickej vysky kvoli komplikovanejsiemu pozadiu, ale zatial svoju funkciu plni...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 11:42

mondzo píše:
Vdaka zatial,

myslim, ze zbytocnost natahovat na sirku rozlisenia, obrazovky takyto typ stranky. Myslim, ze flexibilny dizajn sa hodi viac na portalove riesenie, kde je plno textu, sekcii atd. Nie je na stranke este tolkot textu a potom by vznikali zbytocne prazdne miesta a nehralo by to.

zalezi od situacie. podla mna u vas flexibilny tiez netreba...
Citácia:
S tymi obrazkami v headeri, nuz my sa na to pozerame ako programatori, vyvojari, takze nam to moc neladi, ale pozrime sa na to z pozicie potencialneho klienta? Zeby to mohlo na neho zaposobit? Mozno sa mylim.

jasne, je to vec nazoru, ale mne osobne je to proti srsti
Citácia:
Preco si myslite, ze dizajn je neoriginalny?

Na to pismo v menu sa skusim este pozriet.

no jednoducho preto, ze kazda druha firma ma podobny dizajn..nehovorim, ze to nie je pekne alebo daco, to tvrdit nemozem. ale od firmy, ktora ma ako jedno zo zamerani webdizajn, by som cakal omnoho viac...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 11:57

Tak dizajn je vždy otázkou osobného vkusu a nikdy sa nevyhovie všetkým. Neber to ako nejakú veľkú výhradu, je to fakt len detail, ktorým by sa tá stránka odlíšila od ostatných. Ono to možno nemusí byť úplne roztiahnutý layout, ale niečo špeci. Napr. http://www.kompakt.cz/ nie je portál, majú na stránke veľmi veľa prázdneho miesta a je to skvelý dizajn.

Ďalší príklad je http://www.merixstudio.com/ tiež to nie je portál, a hoci má nejaké chyby (hlavne nedostatočný kontrast), flexibilný dizajn je tu zvládnutý veľmi dobre a opäť to množstvo prázdneho miesta nijak neubližuje. Proste je to o tom pozrieť sa na dizajn aj inak, ako všetci naokolo.

Alebo http://southcreative.com.au/ nie je síce flexibilný, ale dosť roztiahnutý s kopou prázdneho miesta.

Tomu vášmu by IMHO neublížilo mierne "nafúknutie", väčšie medzery medzi riadkami atď (btw, teraz som si všimol písmo zarovnané "do bloku, justify" v tých troch chlievikoch na úvodnej stránke - pozri si prvý, ako nechutne je vykreslený tretí riadok. Takýto text sa zle číta, lepšie je text-align: left).

Inak teraz keď trošku zasvietilo slniečko cez žalúzie sa nedá prečítať adresa v pätičke - testom kontrastu by to neprešlo, radšej tej šedej pridajte na jase. A tiež s vypnutými obrázkami sa nedajú prečítať nadpisy tých chlievikov, pretože je tam svetlé písmo na bielom pozadí. Toto by sa naozaj nemalo stávať.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 12:05

el mariachi -> ano, mas pravdu. Vsetko bude zalezat od toho, ako sa nam bude darit.

Ja osobne mam rad jednoduchost. Velmi sa mi pacia weby, ktore su ladene "cierno-bielo", myslim tym biela a jemne prechody do sedej, proste uplne jednoducha grafika. Lenze dam priklad, robil som prednedavnom jeden jednoduchy web a snazil som sa ho ladit CB a drzat sa jednoduchosti. No dal som to na kritiku kamaratom, ktory nemaju nic s tvorbou webu spolocne, kazdemu chybala farba a hlavne styl "usmievajucich sa ludi v banneroch".
No tak sa potom z toho vysomarte :). Ono je takze vytvorit web, ktory sa bude pacit vsetkym.

Cakam dalsie nazory.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 12:07

mondzo píše:
Ono je takze vytvorit web, ktory sa bude pacit vsetkym.
To je podľa mňa nemožné :)







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 12:19

p360t píše:
Tak dizajn je vždy otázkou osobného vkusu a nikdy sa nevyhovie všetkým. Neber to ako nejakú veľkú výhradu, je to fakt len detail, ktorým by sa tá stránka odlíšila od ostatných. Ono to možno nemusí byť úplne roztiahnutý layout, ale niečo špeci. Napr. http://www.kompakt.cz/ nie je portál, majú na stránke veľmi veľa prázdneho miesta a je to skvelý dizajn.

Ďalší príklad je http://www.merixstudio.com/ tiež to nie je portál, a hoci má nejaké chyby (hlavne nedostatočný kontrast), flexibilný dizajn je tu zvládnutý veľmi dobre a opäť to množstvo prázdneho miesta nijak neubližuje. Proste je to o tom pozrieť sa na dizajn aj inak, ako všetci naokolo.

Alebo http://southcreative.com.au/ nie je síce flexibilný, ale dosť roztiahnutý s kopou prázdneho miesta.

Tomu vášmu by IMHO neublížilo mierne "nafúknutie", väčšie medzery medzi riadkami atď (btw, teraz som si všimol písmo zarovnané "do bloku, justify" v tých troch chlievikoch na úvodnej stránke - pozri si prvý, ako nechutne je vykreslený tretí riadok. Takýto text sa zle číta, lepšie je text-align: left).


Ano, mozem suhlasit, weby su to pekne. K tej nafuknutosti, mozno mas pravdu, skusim sa s tym pohrat este ak budem mat troska casu tento vikend. Justify -> lepsie mi to proste sedelo ako zarovnanie na lavo.

p360t píše:
Inak teraz keď trošku zasvietilo slniečko cez žalúzie sa nedá prečítať adresa v pätičke - testom kontrastu by to neprešlo, radšej tej šedej pridajte na jase. A tiež s vypnutými obrázkami sa nedajú prečítať nadpisy tých chlievikov, pretože je tam svetlé písmo na bielom pozadí. Toto by sa naozaj nemalo stávať.


Ok, pozrel som na tu paticku, mozno mas pravdu, chcelo by to viac kontrastu, mozem skusit. No s vypnutymi obrazkami, ono problem je akurat pri tych chlievikoch na prvej stranke. Beriem, splyva to, ale precitat sa to da, mozem pozriet a skusit trosicka zmenit farbu nadpisov, aby na bielom pozadi pri vypnutych obrazkoch nesplyvali.

Vdaka.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 12:23

Inak tie chlieviky skús spraviť ako čierny text prekrytý obrázkom na ktorom bude text svetlý.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 12:31

p360t píše:
Inak tie chlieviky skús spraviť ako čierny text prekrytý obrázkom na ktorom bude text svetlý.


Dik. Ano, moze byt, rozumiem (toto vsak nechavam ako posledny krok WHAT TO DO :) ). Avsak otazka znie, kolko ludi (napr. potencialnych klientov, ktory maju zaujem o web prezentaciu) pride na web s vypnutymi obrazkami?

Cakam na viac nazorov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 12:31

podla mna je to pekne a uz len spomenute detaily chybaju... natahovanie stranky u teba asi nemusi byt.. a ti ludia mi pridu proti srsti ale je to potom take veselsie, optimistickejsie... ale, na kazdeho to posobi inak.. podla mna to tam mozes nehat..


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 12:40

No dnes v dobe rozvoja internetu v mobiloch je pohodlnejšie (hlavne rýchlejšie) na mobile surfovať s vypnutými obrázkami (ja to tak robím, pretože čakať na všetky obrázky, reklamy atď pri GPRS/EDGE je otrava). Samozrejme, na desktope to už asi nikto nerobí.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 14:50

páči sa mi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.12.07
Prihlásený: 12.01.18
Príspevky: 232
Témy: 17
Bydlisko: SK
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 15:30

no ja nwm mne to pride ako by si ten web zmensoval...skus ho zvacsit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 08.02.2008 16:39

Dakujem za namety, kritiku atd.

Momentlane som dost vytazeny. Po zvazeni vsetkych doterajsich prispevkov sa hned ako to bude mozne spravia zmeny na stranke, co sa tyka dizajnu tak kodu atd.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
BITS - novy web

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 18:21

konecne nieco takmer fajn, avsak toto ta asi nepotesi http://www.suchydesign.sk/navrhy/bits.png . prehliadac Firefox/2.0.0.12 pod kubuntu.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
BITS - novy web

Registrovaný: 26.07.06
Prihlásený: 20.03.16
Príspevky: 1378
Témy: 90
Bydlisko: Slovakia-Ko...
Príspevok NapísalOffline : 08.02.2008 18:45

u mna to ide fajn tiez taka verzia len windows







_________________
CPU: Intel E7200 momentalne default + freezer 7 pro | MB: Gigabyte GA-P35-DS3 rev. 2.0 F14 | RAM: A-DATA 4x1GB EE Vitesta | VGA: ATI Radeon HD4850 Sapphire Dual Slot | Monitor: BenQ E2200HD+17CTX | HDD: WD 3200AAKS + Maxtor 6Y080M0 80GB SATAII + 120GB ATA Barracuda | PSU: Corsair VX450W | Windows 7 Ultimate Sk | REPRO: Logitech X-210
+
IPhone 3GS JB 3.1.3 (new BR)
múdry sa postara o seba ale ešte múdrejši sa postara aj o druhých
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.02.07
Prihlásený: 26.01.15
Príspevky: 257
Témy: 20
Príspevok Napísal autor témyOffline : 09.02.2008 17:04

suchy píše:
konecne nieco takmer fajn, avsak toto ta asi nepotesi http://www.suchydesign.sk/navrhy/bits.png . prehliadac Firefox/2.0.0.12 pod kubuntu.


Viem asi, kde je chyba (zvacsene pismo). Budem musiet na to pozriet a opravit par veci v CSS, dakujem velmi pekne za screenshot...
Teraz odchadzam prec na par dni, ale buduci tyzden na to pozriem...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 23 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový web-blog

v Redakčné systémy

2

337

29.06.2015 21:47

Daron Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. napady na novy web

v PHP, ASP

1

1118

01.08.2006 9:39

Freelan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozor! nový skryto spoplatnený web zneužíva Vianoce

v Novinky

2

711

10.12.2010 12:20

D4vid Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadáme programátora web stránok a web aplikácií

v Ponuka práce

0

737

27.02.2013 11:51

artexe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Web hosting control panel pre free web

v Webhosting a servery

1

1064

06.04.2019 8:05

rukitinc Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadáme (1.) web dizajnéra a (2.) web kódera - na dlhodobú spoluprácu / práca z domu

v Ponuka práce

0

779

15.01.2015 9:12

crystalgroup Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web kamera & web

v Video programy

4

858

29.12.2007 13:22

jablko05 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nový procesor (+30W) = nový zdroj?

v PC skrinky, zdroje a všetky druhy chladenia

7

593

26.12.2013 8:02

dark_globe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

v Webdesign

20

1477

29.06.2008 0:59

exoomer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

30

2485

30.08.2008 15:46

p360t Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

621

27.01.2011 23:16

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Webdesign

36

2793

26.07.2008 1:24

dedko45 Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Web

v Ostatné

3

631

12.07.2011 19:34

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

v Správy pre vedenie fóra

7

1176

18.03.2008 11:05

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Web

v Webdesign

26

1631

25.12.2009 19:42

stenley Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. web

v Webdesign

14

1056

12.05.2008 19:19

antivir Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra