[ Príspevkov: 2063 ] 1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 69
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.14
Prihlásený: 05.05.24
Príspevky: 17930
Témy: 142 | 142
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 14.04.2016 17:42 | Chudnutie, posilnovanie

Vdaka
Hrazda je, pasy mozno casom. Cinky su ucinnejsie, to mi je jasne. Len nie je kde.
Bielkoviny, celozrnne pecivo, a uvidim kedy to vzdam :) snad to tak skoro nebude


_________________
ITX >>> ATX
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 29.12.10
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 13844
Témy: 124 | 124
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 14.04.2016 21:10 | Chudnutie, posilnovanie

Tak sa ukludnime a budeme sa venovat teme..


_________________
PC1: CPU Intel Core2 Quad Q9550 2.83GHz + Scythe Ashura SCASR-1000 | MB MSI P45-8D Memory Lover | RAM Kingston DDR2-1066 HyperX 4x2GB | VGA NVIDIA Quadro K4000 3GB | SSD Intel 520 Series 2x120GB RAID0 | HDD WD RE3 2x1TB RAID0 + WD Caviar Blue 2TB + WD Caviar Blue 500GB | DVD±RW Samsung SH-S224DB | DVD-ROM Plextor PX-130A | CD-RW Plextor Premium | FDD + Card Reader Teac FD-CR7 | Audio Creative SB Audigy 2 ZS Platinum | TV AVerTV Hybrid+FM PCI A16D | PS Gigabyte ODIN Pro 550W Modular | Keyboard Fujitsu KB955 | Mouse ROCCAT Kone v2 + SteelSeries QcK mini | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS
PC2: HP ENVY Phoenix h9 | CPU Intel i7-3770K 3.50GHz | RAM Nanya DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB | SSD Samsung PM871a 512GB + Crucial MX500 500GB | HDD WD Gold 2TB | DVD±RW HP GH82N | LCD Fujitsu P27T-7 LED + Fujitsu P24W-6 IPS (shared)
PC3: Dell Precision T1650 | CPU Intel Xeon E3-1240 v2 3.40GHz | RAM Samsung DDR3-1600 4x4GB | VGA NVIDIA Quadro M2000 4GB | SSD Samsung PM871 256GB | HDD Seagate 500GB | DVD±RW Philips DH-16ACS
NB1: Fujitsu LIFEBOOK S782 vPro | 14" HD+ | CPU Intel Core i7-3540M 3.0GHz | RAM 2x8GB | SSD Samsung 850 PRO 2TB | 4G/LTE w/GPS | 2nd Battery | 2nd HDD | Port Replicator
NB2: Fujitsu LIFEBOOK E782 | 15.6" FHD | CPU Intel Core i7-3632QM 2.2GHz | RAM 2x4GB | SSD Plextor M6 PRO 256GB | 3G/UMTS w/GPS | 2nd Battery
2in1: Fujitsu STYLISTIC Q702 vPro | 11.6" IPS HD | CPU Intel Core i5-3427U 1.8GHz | RAM 4GB | SSD Toshiba 256GB mSATA | 4G/LTE w/GPS
NAS: Synology DS1515+ | CPU Intel Atom C2538 2.4GHz | RAM 2x8GB | Storage HDD Seagate IronWolf 4x4TB RAID5 + SSD Intel 520 Series 180GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 14.04.2016 21:18 | Chudnutie, posilnovanie

Admin toto čo tu malo ostať vymažeš, ale tie :shit: čo Spartan popisal tu nechaš hej? A potom sa ludia čuduju, že je dačo zle-nedobre.. no nemam slov proste
tak aspon sem dam to čo som napisal naposledy : Ludia, ak sa silou mocou chcete domahať rád tu v tejto teme tak kludne, ale pre vlastne dobro to konzultujte aj na fore p , tam mate ovela väčšiu istotu, že vam poradia dobre a ak nie tak niekto s vyššim rankom ich určite sprdne, tu to bohužial nema kto spraviť, pretože toto forum ma predponu PC a toto je len taka tema, že pro forma...
Vela zdaru...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 15.04.2016 21:20 | Chudnutie, posilnovanie

Co mam robit ked som hladny ale na nic nemam chut? Dosiel som z fitka, cosi som nasilu zjedol a citim ze som hladny ale keby si mozem vybrat hoci co na svete co by som jedol tak si nevyberiem nic. :D
Po cviceni davam bcaa, kreatin a protein. Je mozne, ze mi protak doplni dost bielkovin a potom nemam chut nic zjest?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.04.2016 21:32 | Chudnutie, posilnovanie

Zaujímavá otázka, možno maltodextrín by bol vhodný, ten aspoň na mňa pôsobí aj dosť zasycujúco a v kombinácii s proteínom je to idálne doplnenie živín, ak si teda nedal aj ty na low-carb, alebo z nejakého dôvodu pre teba nie je vhodné po tréningu konzumovať pomalé sacharidy.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.04.2016 21:39 | Chudnutie, posilnovanie

mirom píše:
Co mam robit ked som hladny ale na nic nemam chut? Dosiel som z fitka, cosi som nasilu zjedol a citim ze som hladny ale keby si mozem vybrat hoci co na svete co by som jedol tak si nevyberiem nic. :D
Po cviceni davam bcaa, kreatin a protein. Je mozne, ze mi protak doplni dost bielkovin a potom nemam chut nic zjest?


Odporucam nieco s vlakninou. Ja som si po treningoch daval napriklad vlocky s proteinom a 1-2 jablka a podobny problem som nikdy nemal. Ale to ani pri inej strave, no vlaknina je obecne prospesna a zasyti.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 15.04.2016 21:40 | Chudnutie, posilnovanie

Takze by som to rozmiesal vovode spolu s protakom? A ked pises ze to zasyti tak to znamena ze by som uz vobec nemal chut jest keby ani necitim hlad...
Low carb dietu nemam, potrebujem pribrat, nie chudnut.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.04.2016 21:44 | Chudnutie, posilnovanie

Na naberanie je moje obľúbená kombinácie protín, voda a maltodextrín dokopy, aj to chutí lepšie ako iba proteín vo vode, keďže to pridáva nejakú hustotu a energia sa z toho uvoľňuje pomaly, takže to aj celkom dlho účinkuje.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.04.2016 21:47 | Chudnutie, posilnovanie

Nie som si celkom isty ci je maltodextrin s tym GI ktore ma okrem toho bez tukov, alebo vlakniny prave pomaly sacharid.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.04.2016 22:14 | Chudnutie, posilnovanie

Maltodextrin je špecifický oligosacharid, má dĺžku reťazcov niekde medzi rýchlymi a pomalými cukrami. Pre telo je relatívne jednoduchý na spracovanie, ale energia z neho sa uvoľňuje postupnejšie. Maltodextrínov je viac druhov, napríklad DE-19, DE-13 a DE-6 podľa obsahu dextrózy a od toho sa odvíja a rýchlosť (alebo postupnosť) uvoľňovania energie. Čím menej dextrózy tým je to pomalší sacharid.
Citácia:
Maltodextrín sa vyrába štiepením pšeničného alebo kukuričného škrobu (v našom prípade je to škrob kukuričný). Škrob je sacharid s dlhým reťazcom, ktorý sa dlho trávi. Štiepením/hydrolýzou sa škrobový reťazec rozbíja na kratšie reťazce, ktoré sa trávia rýchlejšie. Pokiaľ by hydrolýza prebehla až do konca, škrob sa postupne rozštiepi na najjednoduchší reťazec – dextrózu. Pokiaľ sa hydrolýza preruší skôr, vzniká Maltodextrín. V hydrolyzovanej zmesi ostávajú sacharidy s rôznou dĺžkou, ich trávenie trvá rôzny čas (väčšina sa trávi až v tenkom čreve) a obsahujú rôzne percento dextrózy. Najbežnejšie sú Maltodextrín DE-6 so 6% dextrózy, Maltodextrín DE-12 s 12% dextrózy a Maltodextrín DE-19 s 19% dextrózy. Čím menej dextrózy maltodextrín obsahuje, tým menej energie sa uvoľňuje bezprostredne po požití, tým plynulejšie sa dodáva glukóza do krvného obehu a tým postupnejšie, rovnomernejšie a dlhšie sú svaly zásobované energiou. Preto je Maltodextrín DE-6 výhodnejší pre športy, ktoré vyžadujú postupné, plynulé a dlhodobé uvoľňovanie energie – maratóny, ultramaratóny, vytrvalostná cyklistika, ale aj kulturistika, pri ktorej potrebuje telo energiu nie len počas tréningu, ale aj dlhodobo po tréningu, počas fázy regenerácie a rastu.

Vzhľadom na to, že je to sacharid, tuky by si tam hľadal samozrejme márne.
Hlavne na to zasycovanie je veľmi dobrý, a ak chce teda mirom niečo nabrať, je to pre neho idálne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.04.2016 22:21 | Chudnutie, posilnovanie

Maltodextrin narozdiel od glukozy je urcite pomalsi a ano, spracovava sa pomalsie a vstrebava sa pomalsie, ale stale velmi rychlo. Jednoduche cukry sa vstrebavaju prakticky okamzite, takze stale povazujem maltodextrin skor za rychly zdroj sacharidov. Na doplnenie energie po treningu by ale mohol byt idealny.

Nemyslim to tak, ze by tam mali byt tuky. Tuky a vlaknina ale spomaluju vstrebavanie (preto sa ludia piju WPC s vodou a nie s mliekom) a celkovo znizuju GI, a keby si ich kombinoval, GI "malty" by sa znizilo. Ja osobne ale nezvyknem kombinovat sacharidy s tukom.


Naposledy upravil Johnnny dňa 15.04.2016 22:24, celkovo upravené 1

_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.04.2016 22:23 | Chudnutie, posilnovanie

Ja ho stále považujem skôr za pomalý zdroj sacharidov, hlavne tie s nízkym DE. Hlavne preto ho používajú vytrvalostný športovci.

Ludia pijú WPC s vodou, lebo tuky a vláknina spomaľujú vstrebávanie? Ako to myslíš?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.04.2016 22:31 | Chudnutie, posilnovanie

No pointou WPC je dodat bielkoviny telu co najrychlejsie. Ak by si ho pil s mliekom (tuk), tak to vstrebavanie sa spomali. Okrem toho by tomu mohla ublizit aj laktoza, ale to len u ludi ktori s nou maju problem (to je len moj nazor, pretoze pri problemoch s laktozou mozes mat aj problemy s travenim).

Na druhej strane, mlieko toho tuku moc neobsahuje a aj to je dovod preco WPC casto pijem s mliekom a prilis sa tym nezaoberam. Podla mojho nazoru to proste nejrobi tak velky rozdiel a chut je bozia.

Inak maltodextrin ano, ak by som ho bral v kontexte doplnkov, tak je pomalsi, ale ak by som sa chcel orientovat na pkmale sacharidy, dal by som prednost ovociu, zelenine, vlockam, zemiakom a podobne. Proste jedlu.

Co sa mi ale na malte paci je, ze skvele dochucuje protein. Nema moc vyraznu, ale napriek tomu sladku chut.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.04.2016 22:53 | Chudnutie, posilnovanie

Zmiatla má hlavne tá vláknina, lebo tú mlieko neobsahuje vôbec. S tukom máš pravdu, ale proteín je vhodné piť s vodou hlavne preto, že riedenie proteínu s vodou ho vracia naspäť v procese filtrovania a v podstate je to ako keby si pil menej kvalitný proteín, spomaľuje sa aj to vstrebávanie, ale to 1,5% tuku zase tak významné nie je. Skôr by som povedal, že je pointou je dostať do tela bielkoviny v čo najväčšej koncentrácii, bez nepotrebených, alebo v niektorých prípadoch nevhodných látok ako je laktóza, ale aj tá rýchlosť je dôležitá.

Ja naopak preferujem maltodextrin pred jedlom kvoli konzistentnosti zloeženia a jednoduchšiemu dávkovaniu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 15.04.2016 22:57 | Chudnutie, posilnovanie

Tiez si nemyslim, ze 1.5 alebo 3.5% tuku urobi zasadny rozdiel, ale kvoli chuti som mlieku daval prednost. Teraz si to nemozem dovolit, ale aj tak pijem WPC len po treningu a tych mam teraz menej. Celkovo vypijem viac kazeinu a teraz som experimentoval s vajecnym, ale uz viem, ze je moj posledny.

Inak ano, pointou suplementov je dostat do tela to co potrebujes a idealne nic navyse aj ked zase nie je naskodu dostat do seba aj nejake mineraly z prirodzeneho zdroja. Kedze sa ale poslednu dobu nechcem zatazovat laktozou (a este poslednejsiu dobu ani cukrom), davam prednost vode.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 15.04.2016 23:43 | Chudnutie, posilnovanie

kedysi tom tiež daval protein s mliekom, ale vždy som mal potom žaludočne ťažkosti, laktoza robi svoje, ale už ho pijem čisto zriedeny s vodou a ak možem odporučiť tak GymBeam ma teraz paradnu akciu na 2.5kg wpc 80 protein (aj ochutene) za 25e (človek si neplati zbytočne za značku) ... je to kvalitka a paradna chuť (mam čokoladovy), vobec nepeni a ma paradnu rozpustnost : http://gymbeam.sk/protein-wpc-80-gymbeam.html

Inač odtial som aj kupoval arašidove maslo ktore prednedavnom dali do vyroby.. (uvadzacia cena bola 6 eur) do večera bolo vypredane :D Takže som s nimi spokojny...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.04.2016 6:09 | Chudnutie, posilnovanie

GymBeam ma celkovo vynikajuce ceny a tiez pravidelne slusne zlavy, ale tiez problemy s dostupnostou.

Nedavno mali v akcii BCAA ku ktorym som si chcel kupit maslo, ale snad ziadne nebolo na sklade.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 16.04.2016 10:44 | Chudnutie, posilnovanie

mysliš toto : http://gymbeam.sk/100-arasidove-maslo-gymbeam.html ?.. lebo toto maslo v dany den bolo uvedene rano na stranku .. ja som si objednal 2 (2 bolo max na jednu osobu) a osobne som si pre ne šiel do predajne pretože som často v KE.. večer pozeram a už vypredane :D . Vačšinou si dam zopar lyžičok rano ked nestiham na bus a zapijem to proteinom.. taky idealny štart do dna.. ale co sa tyka proteinu tak tam je stale dostupna nejaka verzia 2.5kg , najblizsie by som chcel ochutnat čoko-oriešok


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.04.2016 10:46 | Chudnutie, posilnovanie

Myslim vsetky. Nenasiel som tam arasidove ani sezamove maslo ktore by bolo skladom.

Ak ti BTW este jedno maslo ostalo, bol by som ti vdacny keby si ho hodil na nejake 2 dni do chladnicky a dal mi vediet, ci stuhlo :-P

Inak tam maju aj dost slusne proteinove tycinky s podla mna velmi dobrym zlozenim, ale su drahe. No v akcii to celkom slo.

http://gymbeam.sk/proteinova-tycinka-mission-1-60-g-muscletech.html


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 16.04.2016 10:54 | Chudnutie, posilnovanie

Akože sa nehnevaj, ale si mi abortoval celkom dlhy prispevok takže možem začať odznova :D

To maslo mi nestuhlo, stale si drži rovnaku konzistenciu čo je parada a v chladničke to mam stale , mam ešte asi 300g v prvom baleni a ešte 1 neotvorene 1kg.. inač uvadzacia cena bola necelych 6 eur, teraz to vraj bude viac ked o5 naskladnia ale stale to bude rozumny pomer ceny a kvality..

Napriek tomu z gymbeam su len niektore produkty vyhodne, napr. taky kazein či klbovku kupujem z namaximum.sk (bol som vernym zakaznikom nu3tion.com ale vyše roka som ich žiadal aby rozširili sortiment, pretože dosť slabota a nestalo sa, tak som prešiel ku konkurencii... ), inač tiež maju kvalitne masla za 8.5eur.
Každopadne protein budem určite stale kupovať od gymbeam, na svoju cenu je až priliš dobry a aj keby cena šla s5 na 29 eur stale by to bola bezkonkurenčna cena, takže tak
A ešte k tym tyčinkam, nekupujem ich ani nekonzumujem, pre mna su zbytočnosťou kedže su predražene a vobec nie nutrične rozumne vyvažene, radšej si dam protein a hotovo :) no samozrejme normalna strava ma svoje prvenstvo...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.04.2016 11:16 | Chudnutie, posilnovanie

To je skoda. Ani maslo z namaximum nestuhne. Ja to mam rad stuhnute, potom to ide lizat z lyzice a nezjem toho naraz tak vela. Maslo z Myprotein tuhne :-)

Ja som nedavno kupoval CFM z namaximum, tak som zvedavy. Zatial som ho neotvoril.

Co sa tyciniek tyka, som podobneho nazoru. Ja som to kupoval skor ako taku relativne vyzivnu sladkost. Ta mission tycinka ma relativne malo cukru no vela tuku, bielkovin a vlakniny.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 16.04.2016 12:31 | Chudnutie, posilnovanie

maslo gymbeam a namaximum netuhne preto lebo su to 100% arašidy, teda žiaden palmovy olej ani ine aditiva (prave ten olej sposobuje to tuhnutie v Myprotein masle ).. Konzistencia je podla mna perfektna, ani priliš tekuta a ani priliš tuha, neskor tu možem dať foto ak chceš :D


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.04.2016 13:01 | Chudnutie, posilnovanie

Asi to bude rovnake ako s tym z namaxima a to poznam :-)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 16.04.2016 21:35 | Chudnutie, posilnovanie

Ked som doma kupujem si tieto z DMka, bohuzial su vacsinou vypredane.
https://www.dm.de/das-gesunde-plus-sportness-riegel-50-prozent-eiweiss-brownie-chocolate-crisp-geschmack-p4010355164827.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 19.04.2016 15:19 | Chudnutie, posilnovanie

Pred spaním si dávam len tvaroh.celý deň sa stravujem kvalitné.
Ale posledne 2 týždne si všímam že ráno keď sa zobudím tak mam svaly splasnute.akokeby som necvicil.dokonca mám pocit akoby som z nich ešte schudol.napr.na rukách to vidím najviac
Akokeby hladovali celú noc.
A prejde mi aj svalovka.
Celý deň mám svaly napumpované .
Mam pridať niečo pred spaním do svojho jedálnička?


_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 19.04.2016 15:46 | Chudnutie, posilnovanie

Pocas cvicenia sa Ti svaly napumpuju, zvysi sa prietok krvy, idu do nich ziviny, natiahnu glykogen a podobne, takze vyzeraju vacsie. Je ale pochopitelne, ze to tak nemoze vyzerat stale a proste splasnu.

Mozno by som pred spanim skusil nejake sacharidy.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 04.05.24
Príspevky: 2485
Témy: 73 | 73
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 19.04.2016 16:26 | Chudnutie, posilnovanie

Sacharidy by som pred spaním nedával, a čo čakáš že ked vstaneš ráno budeš napumpovaný ako po tréningu? To zas neberte tak že večer si nedám tvaroh alebo si dám slabšiu večeru a ráno mi ubudne zo svalov :D Treba si trochu naštudovať o tom kedy začne dochádzať k spaľovaniu a ubúdaniu svalov a hned človek zistí že jednorázová večera hore dole nemá žiadny vplyv.


_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 19.04.2016 17:05 | Chudnutie, posilnovanie

Ja som sacharidy (pred CKD) daval, pretoze sa mi po nich lepsie spalo. Podla niektorych studii udajne zvysuju produkciu RH pocas spanku. Okrem toho sa mu tak nevycerpa glykogen vdaka comu "splasne" menej (aj ked nie pozorovatelne), ale realny efekt to samozrejme nema.

Ale ako povedal Walcott, rano proste nemozes vyzerat rovnako ako po treningu.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50 | 50
Bydlisko: Presov
NapísalOffline : 19.04.2016 18:39 | Chudnutie, posilnovanie

Jezis :)
Ako ja vám rozumiem :) necvicim prvý deň :)
Ja len že po rannom tréningu som celý deň až do večera napumpovany,všetko citim.
Ale ráno to vyzerá že som včera spal :)
Predtým som aj po ranu mal z predchádzajúceho tréningového dňa svalovka.respekt cítil som že som sa fajne ,,rozbil,,
No posledné 2 týždne hanba.


_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 19.04.2016 18:57 | Chudnutie, posilnovanie

Ser na to, ja som niekedy rozbity jak handara na dalsi den ze ledva dviham ruky a niekedy mam obdobie ze nic.....


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
 [ Príspevkov: 2063 ] 1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 69


Chudnutie, posilnovanie



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Chudnutie, posilnovanie I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 94, 95, 96 ]

v Šport a pohyb

2868

98483

07.07.2014 21:03

JanoF



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF