[ Príspevkov: 2869 ] 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 96
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298 | 298
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 30.09.2008 19:07 | Chudnutie, posilnovanie I

On to hovoril ze ako nechce byt anorektik :D

No co mozem povedat ze som sa dal na tu 90 dnovu dietu.
Zohnal som si knihu a za prve 2 dni 3Kg Dole :D TO bude tym ze som toho zral za siedmich.


_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 19.09.14
Príspevky: 1657
Témy: 44 | 44
Bydlisko: Nová Baňa,S...
NapísalOffline : 30.09.2008 19:19 | Chudnutie, posilnovanie I

Hmm, a nemáte nejakú knihu na priberanie? :D:D
Žerem stále ako sviňa a 0ový účinok, hehe.
Neviete niečo dobré?


_________________
I ♥ ⌂ ♪
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 30.09.2008 19:32 | Chudnutie, posilnovanie I

ale vieme zerac co najnezdravsie veci necvic iba sa flakaj a ucinok je okamzity len je otazne ci ti mozny srdcovy infarkt "neublizi" ked priberes tolko tukovej hmoty :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 28.08.07
Prihlásený: 19.09.14
Príspevky: 1657
Témy: 44 | 44
Bydlisko: Nová Baňa,S...
NapísalOffline : 30.09.2008 19:38 | Chudnutie, posilnovanie I

Ta zas takou knedlou netúžim byť,a s infarktom tiež nechem končiť:)
Mno neviem, radšej to nechám tak, hehehe.


_________________
I ♥ ⌂ ♪
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 30.09.2008 19:53 | Chudnutie, posilnovanie I

takze takto ak mas dobry metabolizmus a celkovo dokaze tvoje telo dobre spracovat stravu a nie hned ho uklada do tokoveho skupenstva a nie si pecival len tak lahko nepriberies ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 13.09.08
Prihlásený: 06.12.11
Príspevky: 115
Témy: 14 | 14
NapísalOffline : 30.09.2008 21:01 | Chudnutie, posilnovanie I

dadmtb píše:
pockat a ty si zena alebo kolko mas rokov? 45kg nechces mat takze este menej si daky anorektik ne?



vidim ze si typickym predstavitelom dnesnej mladej generacie, ktora ako bolo uz spomunute v roznych mediach nevie citat s porozumenim ! ked nechapes co som napisal tak sa opytaj mami a ona ti to bude vediet vysvetlit a potom sa ozvy !vdaka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116 | 116
NapísalOffline : 30.09.2008 21:13 | Chudnutie, posilnovanie I

Citácia:
staci troska upraveny jedalnicek a schudnes velmi rychlo, ja som obmedzil sladke, mastne a nahradil som viac ovocia a zeleniny a behom 3 tyzdnoch o 10 KG menej


najprv si pisal ze si schudol
a nasledne ze nechces mat 45KG ale si nenapisal ze ci mas teraz 50 alebo 30 :x
a podla mna ked niekto chces rapidne chudnut ako ty uvadzas tak vecsinou ked vyslovi vetu "nechcem" mat 45KG je vecsinou nespokojny s terajsou vahou takze chce este menej!!! a decko si mozno tak ty a nevies zrozumitelne pisat
p.s. ked uz ides vyskakovat kto je decko nauc sa pravopis ;)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 30.09.2008 21:17 | Chudnutie, posilnovanie I

Vladio ak polistujes v tejto teme, najdes link na clanok na biomagu. celkom motivacny, avsak myslim, ze netreba brat vsetko z neho doslovne. aj ked na zaciatok to nezaskodi. ja osobne som po jeho precitani nenormalne pribral. tak trochu zmenil moj pohlad na stravovanie :D samozrejme som ale pravidelne cvicil.

inak poprosil by som ludi co do problematiky nevidia, nech sa nevyjadruju.


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 04.10.2008 2:37 | Chudnutie, posilnovanie I

ti co cvicite, mozte sem hodit aky mate rozpis?? len cisto zo zvedavosti. ja cvicim 3+1 system, 3 dni cvicim, den volno, mam prvy den hrud+triceps. 2. den chrbat + biceps, 3. den nohy a ramena.... brucho hocikedy pri tom, nohy ale nejak necvicim, minule som si dal po niekolkych mesiacoch drepy a 3 dni som chodil ako retardovany...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 04.10.2008 10:01 | Chudnutie, posilnovanie I

to mas slabe hento, pretoze precvicis malo krat za tyzden cele telo -> fullbody je lepsie
ja mam nieco medzi, partie rozdelene na polovicu, 2+1
1)
hrudnik->bench
ramena->military press
triceps->uzky bench
2)
chrbat->pritahy v predklone s VC || mrtvy tah
biceps->zdvihy s JC pri tele(tak sa to asi nevola...)
nohy->hacken drep(nemam stojan)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 04.10.2008 10:17 | Chudnutie, posilnovanie I

momentalne idem tak halabala, rozcvicujem sa po dlhej pauze, inak tiez chodievam fullbody. najma silove rutiny, najlepsie nejake ruske :) inak ked cvicis fullbody, tak kludne ti staci tri krat do tyzdna.
ak chces nejaky rozpis, skus bear routine. na nete toho najdes kopec popisaneho. a hlavne cvic drepy. retardovana chodza sa po par trenningoch prestane objavovat :D


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69 | 69
NapísalOffline : 04.10.2008 14:51 | Chudnutie, posilnovanie I

Upozornujem, plan je pomerne dost narocny a nie hocikto ho zvladne, cize zaciatocnikom neodporucam. Plan vypracoval mojho kamarata otec, ktory uz cvici niekolko desat rokov. Sam neviem co vsetko znamena, lebo som uz zabudol :)

Prsia a ruky

1. Rozcvička
2. Tlak široký 5 x 6
3. Tlak úzky 5 x 6 menšia váha
4. (Tlak šikmá lavička) 45° 5 x 6
5. Rozpažovanie 3 x 8
6. Zapažovanie 3 x 8
7. Biceps 3 x 8
8. Triceps 3 x 8
9. Chrbát 5 x 6
10. Hrazda 5 x 6

Ramená a ruky

1. Rozcvička
2. Tlak do hora zadný 5 x 6
3. Tlak do hora predný 5 x 6
4. Upažovanie 3 x 8
5. Predpažovanie 3 x 8
6. Traperzy 3 x 8
7. Predlaktie a zápästie 3 x 8
8. Biceps 3 x 8
9. Triceps 3 x 8
10.Brucho 3 x ...
11.Nohy- stehná + lýtka 3 x 10


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 04.10.2008 15:01 | Chudnutie, posilnovanie I

lubos tomu rozpisu nejak nerozumiem...skus trocha objasnit:-D
Vladio píše:
Hmm, a nemáte nejakú knihu na priberanie? :D:D
Žerem stále ako sviňa a 0ový účinok, hehe.
Neviete niečo dobré?

zeres malo, zer viac, ak nezaberie, zer este viac


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 09.11.20
Príspevky: 151
Témy: 20 | 20
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 05.10.2008 17:52 | Chudnutie, posilnovanie I

Kto nevie fakt jak pribrat tak naozaj sa to da tak si skuste precitat clanok a vziat si poucenie :)

http://new.biomag.sk/show_article.php?id=95


_________________
Asus p5k,Intel core 2 duo E8400 3.0Ghz,MSI NX8800GT 512 T2D512E, A-DATA DDR2 2x 2GB 800+MHz dual Extreme Edition,SAMSUNG 750GB SATA2 32MB - HD753LJ,Fortron 500W Blue storm II,Thermaltake MATRIX STAHL black VD2000BNS
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.08
Prihlásený: 01.05.21
Príspevky: 88
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Malacky, Se...
NapísalOffline : 05.10.2008 19:46 | Chudnutie, posilnovanie I

Zdar.

Ja pridam zopar svojich skusenosti s chudnutim. Urcite sa budem opakovat, ale aj tak.
Mam pomaly metabolizmus, od mala stale pri tele, tiez som skusal vselico, nezrat, viac sa hybat, zit len na burine a podobne veci:). Chyba. Zakladom je strava, resp. upravit svoje stravovacie navyky podla efektu, ktory chceme dosiahnut t. j. schudnut alebo nabrat hmotu. A vobec, celkovo prekopat svoj vztah k jedlu, pohybu a zdravsej vyzive. Tazko niekto naberie svalovu hmotu alebo schudne ked do seba bude tlacit bigmeky a sadlove chleby s cibulou:)

Po nastudovani zopar webov mi vyslo len to, ze ziadna radikalna dieta nikomu nepomoze. Pravidelna strava z vybranych produktov, troska viac pohybu a obmedzenie niektorych neresti prinesie po par tyzdnoch viditelny efekt. A to pri naberajucich aj chudnucich. Pravda, ja som zamerany skor na zhadzovanie vahy, takze do tohto vidim viac.

Zaklad je kazdy den pravidelne jest. Kludne 6-7 jedal denne. Ale v malych mnozstvach. Preco? Lebo metabolizmus. Je to taky zakerak zakerny, u niekoho slape jak hodinky u niekoho sa flaka:) V skratke a zjednodusene, ak telo dostava pravidelne stravu, co 2-3 h, zvysi svoje obratky, rychlejsie spaluje energiu, celkovo sa zrychli. A tak to funguje aj naopak, pri nedostatocnom a nepravidelnom prisune stravy sa spomali, zacne ukladat energiu do tukov, nastavaju sacharidove vlny - zravky atd. Teda u ludi s problemom vyssej vahy.

K jedalnicku. Ako som spominal, chce to trosku prekopat stravovanie. A s tym suvisi aj poznatok, ze telo pre svoje spravne fungovanie potrebuje prisun bielkovin sacharidov, ale aj tukov, ale tych len v obmedzenom mnozstve. Cize kazde jedlo, ktore denne zjeme by malo mat svojho zastupcu z radov bielkovin saharidov a tukov. Odporuca sa vraj rano uprednostnit sacharidovu stravu, okolo obeda postupne k vecru zvysovat pomer bielkovinovej stravy, na regeneraciu svalstva po celom dni. No a k samotnym potravinam, hlavne sa vyhybat tukom a kratkym cukrom v strave /cokoladky, sladke malinovky, cukrovinky atd:)/. Cukru sa celkovo lubi zvysovat hladinu glykogenu v krvi a tym rozhadzat hladinu ckuru a celkovo metabolizmus + samozrejme okamzite ukladanie energie do tukov...V skratke a polopate asi tak. Je to velmi komplexna tema, snazim sa len take najdolezitejsie veci popisat...
No, a co take do chladnicky nakupit? Vypisem zopar nizkoenergetickych potravin teda:
celozrnne pecivo, cierne rozky, chlieb, zemle - je ich x druhov, rozne polystirenove chlebicky, knuspi atd,dexy chlebicky, ovsene vlocky, rozne cerealie, tmava ryza, aj zemiak je v pohode, salamky sunkove hydinove morcacie, takisto aj maso kuracie morcacie, celkom v pohode je aj kralik, dalej rozne druhy ryb, myslim v surovom stave, zavinace, tuniak v konzerve, dnes sa da vybrat kopec nizkotucnych syrov, mliek, jogurtov a celkovo mliecnych vyrobkov, co ja viem, velmi dobre su olomoucke syrecky - v podstate 0 gramov tuku, cottage syr, , nizkotucny tvaroh, vjacia v obmedzenom mnozstve, zo zeleniny paprika, paradajka, uhorka, kapusta, kalerab. Bacha na korenovu zeleniu a strukoviny su celkom energeticky narocne...No viac ma nenapadne, ale naslo by sa toho este dost. V podstate pestra strava, ktora sa da upravit na nepreberne mnozstvo sposobov, receptov. Treba mat len chut sa nad sebou zamysliet a venovat sa svojmu telu nie len po psychickej stranke ale aj fyzickej. Je mi vsak jasne, ze to zo zaciatku "boli", ale vo vyslednom efekte to stoji za to, a clovek si uvedomi zopar veci...

No a ku mne... Ked som zacinal s novou stravou, pridavanim pohybu /vobec nie som sportovy tip, behat za gulatymi vecami ma vcelku odpudzuje a vobec nejeke narocnejsie fyzicke aktivity su mi cudzie/ som mal cca 82 kg.
Po dvoch mesiacoch upravenej stravy, pohybu na korculiach a vratane fyzicky namahavejsej prace v ramci povolania som sa dostal na 72 kg co je celkom znacny ubytok vahy a myslim ze aj celkom pohodovy v ramci zdravia. Cize asi tak kilogram na tyzden. Jasne, su tu iste obete, vynechat svoje laskominy, sladkosti, slane vyrobky ako chipsi atd, rozne ine potraviny /daju sa lahko nahradit vlastnou vyrobou vid. pastety, pomazanky atd/, ale ak si clovek zvykne po case na nejaky rezim a ten rezim mu prinasa viditelne vysledky, stoji to za to. Ale chce to obete. U niekoho to ide v podstate spontanne, u niekho horsie, niekto taketo veci nemusi riesit nikdy, niekto ich riesi cely zivot. Ja som si dal za ciel udrziavat si tych 72-75 kg, a tymto sposobom sa mi to zatial dari. Takze spokojnost, hladny nie som, v podstate furt nieco zerem, strava sa da spravit pestra, ked ma clovek nejaku fantaziu aj bez masti majonezi oskvarkov tlacenky a klobasiek:)) Staci vyrazit do Tesca alebo je jedno kde, do nejakeho hypermarketu, je tam ozaj prehrsel produktov, ci z radu sladkosti, alebo aj slanych veci, cize clovek v postate ani nejako nestrada vsetky tie veci, na ktore je zviknuty. Nevravim, ze sem tam si nezobnem z nejakeho chipsu, zakusku a podobne, ale mam svoju mieru. U mna je dobre aj to, ze nikdy som na sladkosti nebol, nejako mi nechutia ale na druhej strane som celkom zavisly na tych slanych:) Ale je ich kopec so znizenym mnozstvom tuku a su ozaj dobre a chutne. Chce to len smejdit po obchodoch, dat si cas a skusat.

Tod moje zhrnutie, je toho este vela co by som vedel napisat ale aj tak uz som moc roztahany. Kazdopadne chudnucim prajem vela kil dolu a naberajucim opacne vela kil k vahe:)

Jo, a sorry za chyby a preklepy, v rychlosti som pisal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 05.10.2008 20:33 | Chudnutie, posilnovanie I

mas sice pravdu, vacsinou staci len uprava jedalnicka a celkovo zmena zivotneho stylu -> vaha sa sama upravi, avsak nesuhlasim s tym, ze ziadna radikalna dieta nepomoze; pravdepodobne si kukal po zenskych casakoch kde su vselijake ovocne a zeleninkove 'diety', avsak ozajstne diety[sach.vlny || CKD] naozaj funguju


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.08
Prihlásený: 01.05.21
Príspevky: 88
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Malacky, Se...
NapísalOffline : 05.10.2008 21:08 | Chudnutie, posilnovanie I

Hehe, to tazko, ja tymi radikalnymi dietami myslim prave tie zenske zeleninove, zelove, ovocne, nežrave diety. Kratkodoby efekt s nasledujucim jojo ejektom. Takze viem o com hovorim...

No a este na poriadok, upravme si pojem diety. Pre laika je to len "zrat suche rohliky s cajom v kuse jeden mesiac za ubytko par kg vahy". Ja v tom mam celkom jasno. Neviem ako ty.....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 05.10.2008 21:21 | Chudnutie, posilnovanie I

tak s tymto 100% suhlasim -> tieto 'diety' nefunguje a nikdy ani nebudu a urcite sa nedaju povazovat za radikalne
je smutne, ze si kazdy pod dietou predstavi byt stale hladny
avsak ja hovorim o skutocnych dietach, ktory pouziva vacsina ludi co posiluje, pretoze ked naberas, tak sa tukom nevyhnes a tie treba po urcitom case zhodit
a tieto diety FUNGUJU, to ti povie hocikto, kto ich skusal, avsak su naozaj tazke na psychiku, cas, peniaze...
ja mam v tomto velmi jasno, neboj sa:)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.01.08
Prihlásený: 01.05.21
Príspevky: 88
Témy: 26 | 26
Bydlisko: Malacky, Se...
NapísalOffline : 05.10.2008 21:29 | Chudnutie, posilnovanie I

Takze v tom mame jasno obaja:) To je ok. Len ja to beriem z pohladu zhadzujuceho vahu, ty z opacneho /tiez som cvicieval daaavnejsie, teraz uz na to nemam prostriedky, vid. dostupna telocvicna cas atd./ Ale v podstate pod pojmom dieta myslime to iste, cize uprava stravy s nejakym vyslednym efektom. Je uz jedno ci je to z nejakeho zdravotneho dovodu, z hladiska sportu alebo tej "diety" na chudnutie ako si vacsina ludi predstavuje.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 05.10.2008 23:15 | Chudnutie, posilnovanie I

POM4R4NC píše:
to mas slabe hento, pretoze precvicis malo krat za tyzden cele telo -> fullbody je lepsie
ja mam nieco medzi, partie rozdelene na polovicu, 2+1
1)
hrudnik->bench
ramena->military press
triceps->uzky bench
2)
chrbat->pritahy v predklone s VC || mrtvy tah
biceps->zdvihy s JC pri tele(tak sa to asi nevola...)
nohy->hacken drep(nemam stojan)


to robis na kazdu partiu jeden cvik?? imho malo
cvicil som predtym cca tak, ze 1 den som mal do tyzdna volno a cvicil som 3+1 ale bez tej 1, cize telo rozdelene do 3 skupin, a ked som presiel vsetky 3 dni bez pauzy som siel na 1 den zase... pauzu som mal cca 1 den do tyzdna...



btw: nehladam rozpis, len som bol zvedavy...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 05.10.2008 23:46 | Chudnutie, posilnovanie I

1 cvik na partiu kludne staci ak je to zakladny cvik a mas rozumne nasetovany objem a intenzitu. nezabudaj, ze pri fullbody ides cele telo 3-4 krat do tyzdna. ak sa bojis o symetriu, tak kludne mozes cviky tocit, naprklad jeden den zhyby, druhy pritahy, treti mrtvoly a takto aj pri inych partiach.


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 06.10.2008 0:09 | Chudnutie, posilnovanie I

imho telo potrebuje oddych, a ked ho mam rozdelene na 3 casti, tak za 2 dni sa kazda zregeneruje... fullbody som neskusal, som viac-menej spokojny s tym ako cvicim teraz... je samozrejme viac druhov rozpisov, niekomu zabera lepsie to niekomu to...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 06.10.2008 6:24 | Chudnutie, posilnovanie I

- zakladny cvik na partiu staci
- pri fullbody treba ist tak, aby si nemal svalovicu este tyzden - regeneracia velkych partii trva do 48hodin(aspon co som cital, ale je to individualne)
- ked mas telo na 3 casti tak precvicis malo krat cele telo za tyzden, kedze svaly ti rastu len den-dva po cviceni, tak proste ti x dni svaly nerastu = plytvanie casom :-D
- cviky obcas striedam - bench -> incline bech, mrtvola -> pritahy etc...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 21.02.08
Prihlásený: 13.10.16
Príspevky: 37
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 21.10.2008 18:59 | Chudnutie, posilnovanie I

cawte , prosim vas chcel by som sa spytat , ze co by bolo najlepsie pred posilovanim zjest !! ,, nieco take , co sa najde v skoro kazdej domacnosti a podporuje to rast svalov , dakujem :D


_________________
CPU: intel dual core 3,2 GbHz RAM: 2GB , HDD: maxtor 160GB , maxtor 120 GB Zdroj: Mercury 450W , Monitor : Acer 22 LCD, VGA:GeForce 8600 GT
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 21.10.2008 19:03 | Chudnutie, posilnovanie I

(minimalne)hodinu pred treningom nieco kvalitne....napr kuracie prsa a ryzu
tesne pred treningom protein+malta, ale to v spajzi nenajdes :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.10.08
Prihlásený: 30.10.08
Príspevky: 60
Témy: 4 | 4
NapísalOffline : 21.10.2008 20:08 | Chudnutie, posilnovanie I

protein pred tréningom spôsobuje únavu a rovnako všetke bielkoviny... hodinu pred tréningom by sa prijať do tela nemali bielkoviny ale daj si pol hodku pred treningom ryžu a glukozovy cukor...

ja síce beriem pred tréningom proteín :lol: pretože mna to neako neunavuje a cítim sa byť taky sviežejší... no občas sa stane že ma to dodrbe... kamoš napr nemôže vôbec protein pred tréningom lebo v posilke potom zíva od únavy


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 21.02.08
Prihlásený: 13.10.16
Príspevky: 37
Témy: 6 | 6
Bydlisko: Zvolen
NapísalOffline : 21.10.2008 20:52 | Chudnutie, posilnovanie I

no myslel som nieco praktickejsie co sa nemusi varit a pod. ,, alebo nieco , co obsahuje vela sacharidov ,, nepoznate pls nejake veci ? thx :D:D


_________________
CPU: intel dual core 3,2 GbHz RAM: 2GB , HDD: maxtor 160GB , maxtor 120 GB Zdroj: Mercury 450W , Monitor : Acer 22 LCD, VGA:GeForce 8600 GT
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 28.06.15
Príspevky: 2278
Témy: 45 | 45
Bydlisko: ZA
NapísalOffline : 22.10.2008 6:12 | Chudnutie, posilnovanie I

Trojan-HE píše:
protein pred tréningom spôsobuje únavu a rovnako všetke bielkoviny... hodinu pred tréningom by sa prijať do tela nemali bielkoviny ale daj si pol hodku pred treningom ryžu a glukozovy cukor...

to mas odkial prosimta?
to s bielkovinami pocujem prvy krat...bielkoviny treba aj pred treningom, ale v malom mnozstve(ja napr davam 10g protaku+malta)
glukoza pred treningom? blbost...ak tak, tak jedine po treningu
pegasusss píše:
no myslel som nieco praktickejsie co sa nemusi varit a pod. ,, alebo nieco , co obsahuje vela sacharidov ,, nepoznate pls nejake veci ? thx :D:D

tu hodinu pred treningom treba jest nieco kvalitne, bielkoviny aj sachar.
ak hladas nieco zazrazne v krabicke hotove z tesca, tak potom neviem:)
mozno tuniak(teraz samozrejme hovorim o tom jedle hodinu pred, nie tesne, tam uz nesmies jest pevne jedlo)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Chudnutie, posilnovanie I

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 22.10.2008 17:15 | Chudnutie, posilnovanie I

ovela dolezitejsie je chalit po treninngu


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 05.05.08
Prihlásený: 11.12.09
Príspevky: 357
Témy: 61 | 61
NapísalOffline : 22.10.2008 18:15 | Chudnutie, posilnovanie I

Ja som teraz tiež silno začal posilňovať (od začiatku školského roka) a mám bicebs väčší o 2 cm a na tlaky som dal už 50 kg, pričom na začiatku som dal 30 kg ;) ale chodím každý druhý deň do posilky. A po cvikoch žerem sojový granulát. Má to 48 percent bielkovín, ale je to hnusný kentus, humus, FUJ


 [ Príspevkov: 2869 ] 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 96


Chudnutie, posilnovanie I



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chudnutie, posilnovanie

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 67, 68, 69 ]

v Šport a pohyb

2062

39482

27.09.2023 10:01

Fico



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF