Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 06.02.07
Prihlásený: 05.03.20
Príspevky: 99
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2008 16:09

cawte.. chcel by som sa zacat ucit programovat v neakom jazyku na vyssej urovni, pretoze HTML vie kazda lama a co nas ucia v skole o php a mysql mi jednak vobec nejde do hlavy a jednak ma to ani moc nebavi..

poradte ci sa mam zacat javu alebo c++ pripadne zacat s niecim inym? a ak jeden z tych dvoch tak aku si kupit prirucku.. taku co je ozaj dobre napisana..

thx :-)







_________________
Google vie všetko, len sa treba vedieť opýtať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Java vs. C

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2008 16:25

ked ti nejde do hlavy php, predpokladam, ze c++ ti nepojde uz vobec. inak keby si hladal, nasiel by si tu spomenutych zopar dobrych knih.







_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.04.08
Prihlásený: 15.05.15
Príspevky: 884
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 29.09.2008 17:43

Najlepsie Pascal alebo C. Skus pohladat tu na fore, riesilo sa to velakrat. :)







_________________
Empty your memory, with a free()… like a pointer!
If you cast a pointer to an integer,
it becomes the integer, if you cast a pointer to a struct, it becomes the struct…
The pointer can crash…, and can overflow…
Be a pointer my friend…
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 06.02.07
Prihlásený: 05.03.20
Príspevky: 99
Témy: 30
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.09.2008 21:35

oks.. pohladam.. nemal som dneska cas tak som to tu len tak hodil.. btw ne zeby mi to neslo ale nebavi ma to.. databazy a tak.. keby som chcel tak by som sa to naucil.. to neni problem







_________________
Google vie všetko, len sa treba vedieť opýtať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 06.02.07
Prihlásený: 05.03.20
Príspevky: 99
Témy: 30
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.10.2008 14:34

hmm.. nic som tu bohuzial nenasiel.. po dlhsej dobe som si nasiel cas ale nikde som nenasiel radu o neakej knihe.. iba weby s navodmi.. kamos mi radil knizku od Grady o C++ ale stoji okolo 600Sk.. keby este 400Sk tak by som aj kupil.. neviete o niecom? ale aby som sa v tom po 5-10 stranach nestratil..







_________________
Google vie všetko, len sa treba vedieť opýtať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 22:38

je zaujimave, ze mas v podpise:
Ten kto chce nieco dosiahnut si nepyta odpovede ale kde priblizne ich najst! (taqze googlit, googlit a googlit:)
a pytas sa tu taketo veci :D tieto veci boli vsade riesenie niekolko krat.. aj tu na fore mas sekciu s knihami, aj tam bolo riesenie C tusim... najlepsie ale bude, ked zajdes do knihkupectva a prelistujes si tie knihy... musia pasovat tebe, nie nam...







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.10.2008 23:21

Zalezi od toho, co chces v zivote robit. Ak sa chces naucit programovat len pre potesenie, uberat sa smerom k Jave asi nebude stastne riesenie. Tam by som skor volil C++ pred C. Ak sa chces zivit programovanim, Java bude to prave orechove, kedze dopyt po Java programatoroch je relativne velky (v porovnani s C programatormi je dopyt obrovsky).

No a preco java nie? To ze je multiplatformova je sice pekne, ale to je asi tak vsetko :) Robit aj tie najmensie hovadiny objektovo, je ako skriabat si pravou rukou lave ucho. Je to nieco take, ako keby si chcel robit databazovy model v PHP proceduralne :)







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 12:46

bolo to tu uz velakrat:
[pascal] >> C >> C++ / java
ak chces robit c++ tak je lepsie najskor zaklady c, ak chces robit c++ tak pred tym nerob javu lebo sa zblaznis (moja osobna skusenost) - java je z nich najvyssi jazyk = najvacsia miera abstrakcie, najrychlejsie pisanie kodu, nemusis sa starat o pamat a vacsinou ani o optimalizaciu (o to sa stara JVM...) ale zas java je na vela veci vyrazne menej vhodna nez c++ koli casovej aj pamatovej efektivite (neefiktivite)

a k tomu ze java je cisto oop - ked som zacinal s javou tak som na nu presiel rovno z pascalu bez toho aby som tusil co to je objekt, trieda, instancia a vtedy som robil jednoduche programceky ktore rozhodne nemali s oop nic spolocne :)

ak myslis ze programovanie bude tvoja buducnost tak po zvladnuti c a c++ by si mal zvladnut kazdy jazyk (teda myslim proceduralne a objektove)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 12:53

tlacitko Enter píše:
a k tomu ze java je cisto oop - ked som zacinal s javou tak som na nu presiel rovno z pascalu bez toho aby som tusil co to je objekt, trieda, instancia a vtedy som robil jednoduche programceky ktore rozhodne nemali s oop nic spolocne :)

Definuj jednoduchy programcek ;)

Ja ked som robil jednoduchy programcek, tak minimalne na vystup som musel pouzit System.out.println();
Chces povedat ze to nema s OOP nic spolocne? :) V jave sa aj take trivialnosti ako napriklad pretypovanie premennych robi objektovo (co mna osobne dost zarazilo, samozrejme takych nezmyslov v jave ma tam prekvapilo viacej).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 15:53

@TommyHot: C by som rozhodne ale rozhodne nepodcenoval a ani C++ nenadnasal....

Pascal je jazyk na rychle otestovanie algoritmickeho myslenia. Zistis, ci ta programko take, ake sa chapalo pred rokmi. Aj ta to vobec nebude bavit. tak mozes este mozes sklznut do Java/C# co je dnes in ale je to dost take...


Naposledy upravil ado21 dňa 23.10.2008 15:59, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 15:56

ado21 píše:
@TommyHot: C by som rozhodne ale rozhodne nepodcenoval a ani C++ nenadnasal....

Jazyky su to mocne (ja preferujem C++, i ked este sa v nom len ucim robit), ale ked si pozries inzeraty zistis, ze C programatorov hladaju len vynimocne (v porovnani s Java programatormi) ;) takze z hladiska uplatnenia sa neoplati C-ckom zaoberat :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 16:20

TommyHot píše:
Jazyky su to mocne (ja preferujem C++, i ked este sa v nom len ucim robit), ale ked si pozries inzeraty zistis, ze C programatorov hladaju len vynimocne (v porovnani s Java programatormi) ;) takze z hladiska uplatnenia sa neoplati C-ckom zaoberat :)


Priemerny plat cisteho Cckara je hodne vysoky a rozhodne nerobi veci na objektovej urovni. Ak nieco programujes priamo pre system alebo ....

Poznam aj firmy, co ako vstupny test ti daju spravit automat (viacmenej teoreticka vec a spytaju sa ta na Alana Turinga...)

Velmi sa mylis. C ma velke uplatnenie. Jednak objekty su vo vseobecnosti pomale. Taky count nemozes porovnat s printf v rychlosti. Preto aj vela ludi pouziva v C++ printf/scanf a dalsie ine funkcie....

Vsetko zalezi od okolnosti. Sice ja v C++ pekne robi (pre Javistou otrasne...) ale nie vzdy sa hodi. Su veci, na ktore sa vylucene hodi C#...

C ja velmi vyuziva a je aj inac platene. Ale veci, na ktore sa hodi, robi len fakt dobra firma s fakt dobrymi odbornikmi (a tych pocet sa zacina znizovat). Vacsina si programuje nejake informacne systemy, klikacky alebo co.... Ako aj tak ma byt. Ak treba veci fakt optimalizovat a dosiahnut co najvacsiu efektitu tak chran boh dat take nieco do ruky Javistovi...

Alebo nejake letecke systemy, ovladace atd... Poznam firmu co programuje v aj Jave pre letectvo a ministerstvo, ale v kazdy ich Javista vyrastal na K & R - Programovaci jazyk C a fakt rozumeju veciam, ktore v Jave pisu. Samozrejme, ze k takym veciam treba netrivialne znalosti matematiky...

Firmy na C su, ale nerobia veci, ake sa robia v Jave, C#, C++ veci, na ktore moderny programatori a moderne jazyky nestacia...

Vsetko ma svoje pre a proti. Niektore veci su cista blbost, napriklad taky FOXPRO, kto co uz len pocul o tom jazyku tak sa mu vyhyba zubami nechtami. C# vzniklo, aby sa dobre robilo s win 32 api, lebo to nema ani hlavu ani patu. Ale ak chces robit veci pre system, tak ani C# nepomoze a 2 mesiace budes nadavat na win (aj ked predtym robil take veci pod linuxom).

Vsetko ma svoje za a proti. Su aj rozne skupiny ludi. Vascina C/C++ neuznava Javistov ako programatorov, Javisti zase PHPeckarov (vdaka bohu ze su, by som sa zblaznil a znudil k smrti, keby som mal robit v PHP...).

Na matfyze sa C povazuje ako zakladna znalost, aby si sa vobec mohol nazvat programatorom... Ako ma to nieco do seba, mozno aj vela, ale urcite za to neda vyhlasit za pravdivy vyrok. Zas, vsetci podcenuju pascal. Na matfyze pascal nikdo nepodcenuje, lebo sluzi na to na co ma....


Treba sa snazit divat na veci trochu triezvo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 16:32

Nehnevaj sa, ale splietas jedno cez druhe. Ja nehovorim ze plat Cckarov je nizky. Samozrejme, ze je velky, lebo kvalitnych C programatorov je podstatne menej nez kvalitnych Java programatorov (to co vychadza z vysokych skol nie su programatori :) ).

Ja len hovorim, ze dopyt po C programatoroch je o mnoho nizsi nez dopyt po java programatoroch. Staci si pozriet inzeraty.

Cize ak sa niekto chce ucit nejaky jazyk, ktory mu ma zarabat na zivobytie, urcite najde vacsie uplatnenie, ak zvoli javu. Tym ale javu vobec nezastavam, osobne ju moc nemusim. Samozrejme na enterprise riesenia je ako stvorena, ale inak je to dost o nicom.

btw aby si sa mohol nazvat programator je treba hlavne vediet matiku. Zvoleny programovaci jazyk uz je to najmenej :)







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 16.02.08
Prihlásený: 08.12.10
Príspevky: 235
Témy: 13
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 19:05

Pre Cckarov je miesta dost. Len aby bol clovek dobrym Cckarom, tak ho to stoji ovela viac namahy ako pri inych programovacich jazykoch... Vela ludi takych nie je. Co je jeden z dovodov, preco nemas vsade plagaty, hladame Cckarov + plus jednak by sa hlasili ludia, ktory v nom vedia spravit par veci a myslia si, ze su dobri. No ale to nestaci...
Kazdopadenne, Cckar sa nema problem uplatit....

Preco nie je v inzeratoch, hladame docentov matematiky? Lebo ich vela nie je. A ak niekto docent je, tak sa takisto nema problem uplatnit. Aj ked firmy hladaju Cckarov, nedaju do inzeratov ale skor checkuju zivotopisy...
Kdez to je nemalo firiem, co vezmu kazdeho ako Java junior programator... Btw, klalitnych Java programmerov je tiez malo, len Java ma tu vyhodu, ze moze pisat clovek kod, aj ked mu nerozumie a moze to robit, aj ked nevie co pise

Hm, otazka je, co je vacsie uplatnenie... Osobne, radovy programator v Jave nepovazujem ako uplatenie (pre seba)...Tiez by som netvrdil, ze je Java dost onicom... Java je velmi velmi silna...

Vyzera, ze vacsina programatorov nema znalosti matematiky.... A matematiku potrebuju len naozaj specializovani programatori (napr. letectvo...) Drviva vacsina programatorov matematiku nepotrebuje...

Ja mam fakticky najsilnejsiu matematiku. Respektivne som v trojici najlisnejsich matematik (matika, fyzika, informatika). Matematika na ostanych vysokych skolach je v porovnani s mojou "trapna". Ako cim jej viem viac, tym zistujem, ze z nej v podstate neviem nic. O matematike maju prehlad akurat matici. A aj ked idu robit v nej vedu, tak vedia iba tu uzku cast, ktorej sa venuju... Informatici maju prehlad o algoritmickej matike a fyzici zasa vedia analyzu... Taky celkovy prehlad maju iba matici... Samozrejme, nejaku zakladnu analyzu, albegru a diskretnu vedia vsetci (ale to naozaj iba zlomok...)

Urcite si myslel inac to: "vediet matiku" ako si napisal. Neviem, mozno si myslel stredoskolsku alebo neviem, ale kazdopadenne na otazku, ci vie matiku neodpovie ano ani profesor. Povie som odbornik na [toto v com je odobornik] ale nema odvahu povedat, ze vie matematiku... Matematiku uz vnimam inac...

Fajn, dovolim si ukonicit tuto verejnu debatu lebo je dost od (ne)zmyselnej temy.

Dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 30.05.07
Prihlásený: 29.03.14
Príspevky: 641
Témy: 46
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 20:22

TommyHot píše:
Definuj jednoduchy programcek ;)

Ja ked som robil jednoduchy programcek, tak minimalne na vystup som musel pouzit System.out.println();
Chces povedat ze to nema s OOP nic spolocne? :) V jave sa aj take trivialnosti ako napriklad pretypovanie premennych robi objektovo (co mna osobne dost zarazilo, samozrejme takych nezmyslov v jave ma tam prekvapilo viacej).


mal som na mysli vedomosti ktore boli potrebne na napisanie programceka - tie nemali nic spolocne s oop, teraz uz viem ze co je objekt a podobne, ale vtedy proste som System.out.println povazoval za normalny prikaz ako je writeln v pascale a vobec som nemal tusenia ze System je nejaka trieda a ake ponuka metody a podobne, proste moje programceky vyzerali tak ze to bol jeden class a v nom main a par metod...

inak to je dalsia vecna debata C vs C++ vs Java vs dalsie jazyky, na koniec kazdy musi priznat ze kazdy z tych jazykov je na nieco dobry a na nieco zly, podobne ako to je s Linux vs Windows (aj ked vieme ze linux je najlepsi :D )...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 02.11.07
Prihlásený: 18.03.15
Príspevky: 470
Témy: 22
Bydlisko: Zilinska Un...
Príspevok NapísalOffline : 23.10.2008 20:25

Java je super na vysourovnove prog., ale je to jeden velky bordel. Nie je dobre s nou zacinat, bo taky clovej nie je programator, ale len neaky skladel bordelu dohromady.
Frajer je ten co ovlada C++ na nizkej urovni a vie cezen pristupovat k hardweru a vie to pekne spojit s assemblerom. Taktiez vie si vytvorit vlastnu funkciu, kt. napr. vie pristupovat do pamati a nie len zavolat nieco prednaprogramovane a navalit tam hodnoty. :DDD, A potom mozete ist na Javu. :P







_________________
Notebook: HP EliteBook 8740w
You can see my work in my www
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Java vs. C

Registrovaný: 06.02.07
Prihlásený: 05.03.20
Príspevky: 99
Témy: 30
Príspevok Napísal autor témyOffline : 04.11.2008 8:12

Blackshadow píše:
je zaujimave, ze mas v podpise:
Ten kto chce nieco dosiahnut si nepyta odpovede ale kde priblizne ich najst! (taqze googlit, googlit a googlit:)
a pytas sa tu taketo veci :D tieto veci boli vsade riesenie niekolko krat.. aj tu na fore mas sekciu s knihami, aj tam bolo riesenie C tusim... najlepsie ale bude, ked zajdes do knihkupectva a prelistujes si tie knihy... musia pasovat tebe, nie nam...


hej hej.. ja viem.. to nieje problem najst nieco o Ccku.. ale vacsinou som nasiel take clanky kde bolo pisane na 2-3 strany historie a potom tam drbli hned neaky prihklad a ja som bol uplne vedla lebo som nevedel co to tam je pisane.. naco su te prikazy a tak.. som chcel nieco take kde bude pekne opisane ze co je to zaprikaz.. naco sa pouziva a tak.. dobre no nechajme uz tuto temu... neako si poradim.. aspon ze uz viem ze mam zacat s C a C++ a potom neskor ked to bude ovladat prejst na Javu.. chcel by som si tymto ozaj zarabat.. ale to vsetko zavisi od toho ako sa to vyvinie.. to je este v nedohladne.. takze idem googlit o C ;)







_________________
Google vie všetko, len sa treba vedieť opýtať.
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 17 ] 


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. C# vs. Java

v Ostatné

16

697

27.04.2014 21:40

Styracoz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. .net vs Java

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

29

1323

15.07.2010 22:07

shaggy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JAVA List vs ArrayList

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

493

22.11.2013 21:39

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Java JFrame vs Frame

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

3

436

02.02.2012 16:58

jarrro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Eclipse vs Netbeans (java IDE)

v Články

1

3269

21.05.2009 13:32

Triminka Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dobre java navody a nova tema JAVA

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

35

5416

09.03.2009 17:14

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Rozdiel medzi Java Standard a Java EE

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

832

02.04.2014 12:41

XOLOO Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: predám učebnice SQL,C a Java a vš skriptá pre FEI (tuke)

v Predám

0

77

28.01.2024 16:08

trionq Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. JAVA - java.lang.NullPointerException

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

1

1079

04.01.2010 17:05

emigrate Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Genius SP-HF2.0 2000X vs 3000A vs 2000A vs 1200A vs 1100X

v Zvuk

2

1399

12.05.2009 16:16

tommy1104 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dve dilemy: ASUS vs. HP vs. TOSHIBA a AMD vs. INTEL

v Notebooky a netbooky

8

711

20.06.2011 6:56

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. UPGRADE: 5600x vs 11600 vs 11600kf vs 11600k + doska + RAM + chladic?

v PC zostavy

9

976

18.05.2021 0:17

a_present Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LG vs ASUS vs ACER vs BENQ 22" FullHD

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Monitory, televízory a projektory

36

4523

04.08.2010 22:20

DamianD Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 9600GT- GS vs 9800GT-T2D1G-OC vs GTS250 vs HD4870 ...

v Grafické karty

27

2627

16.04.2009 15:43

Prog. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Oneplus 5T vs Samsung S8 vs IPhone 7 vs ???

v Mobilné zariadenia

18

1062

27.11.2017 16:46

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktoru znacku MSI vs ASUS vs LEADTEK vs SAPPHIRE

v nVidia grafické karty

25

1114

20.08.2007 10:40

Triplespace Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra