Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 216 ďalšia

Prezidentske volby 2014 - 2. kolo
Hlasovanie končí za 29.03.2014 22:38
 Fico 5% 5% [ 2 ]
 Kiska 83% 83% [ 34 ]
 nevolim 12% 12% [ 5 ]


Celkom hlasov : 41

AutorSpráva
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 22:40

prave to, u nas su to spoluobcania, ktorym sme to dlho, velmi dlho tolerovali, teraz si zrazu nemozes povedat, to co francuzi, my sme v uplne inej pozicii, nemame ich kam vystahovat.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 22:42

Nech idu na ulicu. Na potlacenie problemov mame policiu a armadu. Pracujucim by sa mohli najst nejake starsie socialne byty / unimobunky. Nepracujucim dat 6 mesiacov socialku a potom koniec. Deti do domova, dospeli nech sa zariadia ako vedia.


Naposledy upravil Daron dňa 18.09.2012 22:44, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 22:43

jtbs píše:
prave to, u nas su to spoluobcania, ktorym sme to dlho, velmi dlho tolerovali, teraz si zrazu nemozes povedat, to co francuzi, my sme v uplne inej pozicii, nemame ich kam vystahovat.

Môžeme, ale nechceme, Ficko sa s EU do konflitku dostať nechce a v tejto skupine má aj dosť voličov.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 22:54

spartan: nemozeme, sice sa ti nepaci EU, ale pre Slovensko je velmi dolezite byt v EU a aj v eurozone.

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

Daron píše:
Nech idu na ulicu. Na potlacenie problemov mame policiu a armadu. Pracujucim by sa mohli najst nejake starsie socialne byty / unimobunky. Nepracujucim dat 6 mesiacov socialku a potom koniec. Deti do domova, dospeli nech sa zariadia ako vedia.
ja suhlasim, ale treba dat sancu pracovat vsetkym a behom chvilky by sa oddelili skutocni paraziti a ti, ktori pracovat chcu, ale nemali moznost (budte si isti, ze taki su, aj ked je ich malo).







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 22:54

Bruselu sa tiez nepaci nasa situacia a cigansky problem, ale oni by chceli nejake ine riesenia...

Uvidime co bude z tohto matovicovo-vladneho navrhu.

http://www.topky.sk/cl/100535/1324603/R ... alne-davky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 23:09

maugggly píše:
uz len pockat kym budes ty v krizovej situacii a budes potrebovat pomoc od statu

Ja som bol v krizovej situacii a od statu som dostal akurat tak holy kok....kdezto keby som bol cierny parazit, tak mi snad daju aj byt...musel som sa z toho dostat sam, co sa aj stalo, to iste ocakavam aj od parazitov....Mna by stat nechal skapat pod mostom, ale ked sa to deje "mensine" tak im stavaju palace zadarmo...a pecene holuby rovno do huby, cim viac harantov tym lepsie...Na hlavu postavene.
jtbs píše:
Tak ako tvoje deti budu dedit "tvoje" dlhy, dlhy statu, ktore sposobuje vlada pocas tvojho volicskeho zivota, rovnako aj ty dedis nejake resty z minulosti nasich rodicov.

Tak to potom nenazyvaj "Co sme si sami sposobili"...sposobili to ti co ich volili, nie ja ani my...ja som nikomu nic nesposobil. Ani som toho sucasneho rudeho kmera nevolil, takze sa od tohto vsetkeho distancujem, co spravi v buducnosti a moje deti a ich deti to budu musiet splacat..
z diskusie k clanku píše:
myslím, že štát by im mal poskytnúť už len dávky z AK-47, prípadne inej automatickej pušky

:lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 18.09.2012 23:24

Daron píše:
dospeli nech sa zariadia ako vedia.
Tak to je aj teraz. Zariadia sa presne tak ako vedia. A to tak ze postavia nelegalne chatrce a nakotia dalsie deti.
Skor by mali zalozit nejaku velku fabriku rsp. siet fabrik kde by ich nahnali robit a keby nechceli tak do basy ale takej kde ked sa o seba nepostaraju resp. si na jedlo a ostatne veci nezarobia tak ich nedostanu. Len to je zas strasne antihumanne a rasisticke takze sa take cosi nikdy nestane.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 0:15

jtbs píše:
spartan: nemozeme, sice sa ti nepaci EU, ale pre Slovensko je velmi dolezite byt v EU a aj v eurozone.
Pokial by cela EU neexistovala, tak si dovolim tvrdit, že by sa mali lepšie všetci.Dôležoté to je kým sú tam tie štáty ktoré sú.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 0:30

S tymto nazorom by som uz v mnohom mohol suhlasit, avsak nie vo vsetkom. Nebyt EU, dovolim si tvrdit, ze by tu uz par vojen od 2ww bolo.

Hlavne sa zas zbytocne bavime v style "co keby"....je to tu a dolezite su riesenia vzhladom na dany stav







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 7:37

Ominous píše:
Tak to potom nenazyvaj "Co sme si sami sposobili"...sposobili to ti co ich volili, nie ja ani my...


Ja som to pochopil tak, že my ako národ sme si to spôsobili. To, že ty si fica nevolil, to nikoho nezaujíma, podstatné je, že ho volila väčšina národa a pokiaľ viem, tak ty do tohto národa patríš. Viacero ľudí nesúhlasilo ani so vstupom do EU. A ? Bolo referendum a väčšina zúčastnených povedala áno, čiže sa to berie tak, že občania povedali áno. Pritom to ani zďaleka tak nie je. Jtbs má v tomto pravdu, jednali sme s nimi dlhé roky v rukavičkách, je to naša chyba a teraz sa nemôžu spraviť rázne kroky z viacerých dôvodou. Ten hlavný je akože diskriminácia považovaná z EU. takže buď sa na nich muisí ísť postupne, čo bude ale trvať dlhé roky a o financiách ani nehovorím ak berem do úvahy aj pokus o začlenenie medzi nás bielych, pričom som si na 100% istý, že by sa dokázalo normálne začleniť a správať sa podľa toho možno 1-2% zo všetkých tých zdochlín a preto v podstate riešenie neexistuje. Názor, že nech si poradia ako vedia by zrejme dobre nedopadol, pretože by tie zdochliny začali okamčite rabovať a zrejme aj vraždiť. Veď nemali by čo stratiť. A to, že máme políciu a armádu ? To je potom zase očividná hrubá sila čo by bolo zase brané z EU negatívne. Čiže jediné riešenie je ich postupná tichá likvidácia organizovaná štátom alebo súkromnými osabami tak, aby nikto nevedel prstom ukázať, že kto je za to zodpovedný. USA si týmto spôsobom dovolili zlikvidovať dvojičky, naletel im na to jednak ich sprostý ľud a tak isto aj celý svet. A ešte ako bombónik to hodili na umelo vytvorenú postavičku menom bin ládin, vďaka ktorému mohli naštartovať biznis so zbraňami atď...







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 8:36

ominous: nemozes sa distancovat od vsetkeho zleho, co sa kedy stalo, zijes tu v jednom state s ludmi, ktori maju iny nazor ako ty a ak to nie si ochotny tolerovat, tak sa odstahuj kdes dopr...







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 20.10.08
Prihlásený: 21.06.22
Príspevky: 2602
Témy: 31
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:18

kobercove nalety na vychytene osady a je po probleme.. a nech sa moralizatori idu stazovat aj obamovi pod okno...







_________________
Desktop: iMac 21" CPU: i5 2.7GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: AMD Radeon HD 6770M 512MB RAM HDD: 1TB 7200 rpm OS: Mac OS X Lion Desktop: CPU: AMD Phenom II x4 BE 955 3.2@3.6GHz 1.35@1.30V CPU Cooler: Gelid Tranquillo rev.2 MB: Gigabyte 880GM-UD2H RAM: 2x2 GB Kingston 1333MHz GPU: MSI HD 6850 Cyclone 1GB PSU: Seasonic S12II-620 620W HDD: Seagate Barracuda 7200.12 1TB Case: CoolerMaster Elite 333 LCD: 22" LG flatron W2261VP Keyboard: Microsoft Comfort Curve 2000 Mouse: Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000 OS: Windows 8 Notebook: Macbook Pro 13" CPU: i5 2.4GHz RAM: 4 GB DDR3 1333MHz GPU: Intel HD Graphics 3000 384MB RAM HDD: 500GB 5400 rpm OS: Mac OS X Lion Tablet: iPad 2 64GB 3G Phone: HTC Desire S Phone: iPhone 8GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:29

To je všetko pekné, ale stále zabúdate, že sme malý štát ktorý bez iných štátov neprežije. Keby sme spravili len polovicu toho čo tu poniektorí navrhujete, ostatné štáty ktoré tvoria väčšinu nášho exportného trhu by sa nám otočili chrbtom. Potom by sme síce mali krásnu krajinu bez cigáňov, ale ľudia by boli bez roboty.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:35

Prečo si myslíš, že by sa nám niekto obrátil chrbtom ? Kvôli čomu ? Že chceme mať štát bez agresívnych a hlúpych ľudích ktorí to tu len devastujú a znepríjemujú ostatným životy ? Za tie peniaze čo idú na rómov by sme tu už mali diaľnicou spojenú krajinu aj 3x, spodom, stredom aj vrchom. Takže dôvod na investície by tu bol.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:39

Na cigáňov zas nejdú také horibilné sumy, niekde to bolo rozpočítané a dôchodcovia nás stoja ovela viac. Myslím si to preto, lebo Nemci sú proti akémukoľvek násiliu (hlavne kvôli nacistickej minulosti) a po takejto čistke by s nami odmietali obchodovať. Ďalej také Anglicko, kde boli ľudia úplne mimo už keď videli bitky fanúšikov na štadiónoch v Poľsku kde sa konalo Euro.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:51

Nemôžeš porovnávať dôchodcov s cigáňmi. Dôchodcovia niečo cez svoj život robili, ale cigáň nerobil nič a keď si zrátaš koľko dávok ide na nich za ich nič nerobenie ak nerátam robenie škody, tak je tá suma horibilná a mať tie peniaze, tak s normálnou vládou sme do 5 rokov švajčiarskom. Samozrejme s ficom by to bolo jedno, on by ich jednoducho ukradol, čiže tam by sme nejaký rozdiel nepocítili. Ale bez cigánov by bola oveľa väčšia šanca zvoliť si normálnejšiu vládu. A čo sa týka nemcov, tak tí nech držia hubu, pretože moralizovať po tom, ako si oni vyvraždia tých čo považujú za plev je dosť úbohé. Iná vec by bola, keby sme sa chceli zbaviť napr. maďarov, to by som bral, že by boli proti a že by sa nám obrátili chrbtom. Ale žiadať aby fungovala ekonomika, aby sme spĺnali kadejaké ich požiadavky a pritom mali nakrku takúto háveď ktorú treba platiť...je to od nich dosť hlúpe, ľahko sa im vyskakuje keď to u nich nie je.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 9:54

Nemusite hned na mna utocit...uz sa na tom pracuje...sestra zije 8 rokov v Belgicku, pojdem tam, pripadne za rodinou do USA, aj ked USA neznasam...vsetko lepsie nez v tejto bohom zabudnutej bananovej republike plnej goril a inych neprisposobivych neandertalcov...ked vas tu zozeru, potom si spomente...
jtbs píše:
ominous: nemozes sa distancovat od vsetkeho zleho, co sa kedy stalo, zijes tu v jednom state s ludmi, ktori maju iny nazor ako ty a ak to nie si ochotny tolerovat, tak sa odstahuj kdes dopr...

to si na omyle...toto je poloslobodna zem, tu sa moze skoro vsetko...dakujem pekne, nazory dochodcov a primitivov s IQ20 + degenerovanych ciganov, ktorí volili hranola za pivo a poldeci, dakujem za take nazory...hanbim sa za 40% tohoto naroda a pravdupovediac mi je u prdele.


Naposledy upravil Ominous dňa 19.09.2012 9:56, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 10:09

závidím ti, nech ti to výde. A kde v USA máš rodinu ? Ak v californii tak idem s tebou :lol:

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

Ominous píše:
hanbim sa za 40% tohoto naroda


aj ja sa hanbím, ale dlhé roky sa s tým nič nerobilo, komunizmus bohužiaľ poznačil generáciu terajších dôchodcov a o cigáňoch je škoda reči. Ale tak to je a toto je náš/tvoj národ ktorý si volí vládu.

// pridané po 10 minútach od posledného príspevku

toto nemci zrejme do úvahy neberú
http://www.topky.sk/cl/100370/1324706/B ... ela-osada-







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 11:29

Ja som uz tiez rozbodnuty odist odtialto,pobudnem tu este nevyhnutny cas, pocitam tak 3-4 roky a padam. Potrebujem este rok na skolu, potom cca pol roka na pripravu do prace a zlepsenie anglictiny. Potom cca 2 roky praxe v odbore pricom si obnovim slovnu zasobu z nemciny a nasledne vypadnem. Najskor do AU alebo DE. Tento stat sa mi uplne sprotivil, zhnusil a keby som byval pri hranici tak budem kazdy den nakupovat vsetko v cuzdine, aby som co najmenej prispel na parazitov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 23.08.10
Prihlásený: 02.09.20
Príspevky: 1886
Témy: 64
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 12:12

presne tak, tiez keby nemam skolu uz by som bol asi niekde mimo...skusime este spravit nejaku s.r.o teraz popri skole, a ak nebude nic ani z toho, tak nemam dovod tu byt :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 15:31

Mno, uz je to tu http://www.aktuality.sk/diskusia/214314 ... ok-dlhsie/







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 15:41

Niet sa co cudovat. Aj ucivo zo strednej by sa dalo vrazit do 1-2 rokov keby tam neboli zbytocne kraviny ale na slovensku je hrca nezamestnanych a stat nepotrebuje absolventov lebo vystudovany clovek = dalsi co chce robotu. Snazia sa skolu predlzit co najviac aby z teba vytahali co najviac penazi a nic ti nedali.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 15:42

Tak je to rozhodne volovina. Preco mi nedaju rovnake skusky ako na dennom ? Pokial ich spravim, tak som na tom asi rovnako a nepotrebujem kvoli tomu chodit do skoly o rok dlhsie.

Tiez sa mi tu pomaly ale isto prestava pacit ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 17:43

A den je zase o nieco krajsi :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 19.09.2012 19:35

A bude sa to vztahovat aj na tych, ktory uz studuju alebo len na novych?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2012 8:47

záblesk nádeje?
http://ekonomika.etrend.sk/ekonomika-sl ... udaju.html







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2012 9:21

Johnnny píše:
Tak je to rozhodne volovina. Preco mi nedaju rovnake skusky ako na dennom ? Pokial ich spravim, tak som na tom asi rovnako a nepotrebujem kvoli tomu chodit do skoly o rok dlhsie.

Tiez sa mi tu pomaly ale isto prestava pacit ...

zrusme vsetky skoly a robme vsetko cez internet. ved aj tak ked nieco nevies pozries vo Wikipedii. takto to budeme robit ???!!!


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2012 9:56

mirom píše:
Niet sa co cudovat. Aj ucivo zo strednej by sa dalo vrazit do 1-2 rokov keby tam neboli zbytocne kraviny ale na slovensku je hrca nezamestnanych a stat nepotrebuje absolventov lebo vystudovany clovek = dalsi co chce robotu. Snazia sa skolu predlzit co najviac aby z teba vytahali co najviac penazi a nic ti nedali.
ake zbytocne kraviny sa ucia na strednej?







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2012 10:02

Máš dôležité predmety ako Slovenčina, Jazyk a potom odborné podľa typu školy. Fakt ale netuším načo mi bola hodina etiky každý týždeň, keď to aj tak vždy učí človek ktorého nemajú kam dať...teda učí, ono to je na každej škole synonymum pre voľnú hodinu. Kľudne by sa dalo zredukovať vyučovanie do 20 hodín týždenne, alebo do dvoch rokov.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.09.2012 10:06

etika/nabozenstvo - to je jedna hodina tyzdenne, to ti moc nepomoze







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99 ... 216 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70883

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48815

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

914

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

610

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1199

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

604

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10536

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80598

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1111

14.08.2012 18:25

werwest Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra