Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 174 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.06.2009 14:54

chlapci mam najazdene viac ako vy dvaja dokopy tak netrep a nesud ked nevies.
ked ste slabomyselni tak si to precitajte este raz pripadne dva krat co som napisal.
hovorim o tom ked aj ides 40 a mas tam decka a dake ti drbne pol metra pred autom do cesty tak ho zrazis tak ci tak a neovplyvnis to aj ked si to ty ako super skuseny vodic predvidal. bodka

//neviem teraz, kto tu sudi, ked nevie, ale ved v pohode, vieme svoje... (stenley)







_________________
≡v≡
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2009 14:55

naspat k teme, alebo lock
Poki to uzavrel, akvam vybehne decko, dajme tomu spoza stojaceho auta, mozte sa aj pokakat, aj tak ho zrazite.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2009 19:37

Rómovia patria do inej témy. Možno to tak vyznelo z môjho príspevku, že obhajujem niekoho neprávom ale nie je to tak. Je pravda, že sa tu Maďari trocha rozťahujú ale nič z tým nezmôžem. Určite ma ale neštve keď niekto chce niekto niečo po Maďarsky na Slovensku, keď to nemusím robiť ja. Štve má množstvo iných vecí ako napríklad zlá finančná situácia na Slovensku, že sa tu verejne okráda atď. Na druhej strane, aj mňa niekedy Maďarské výmysly "fascinujú" atď.

Daron, o tom locku a BP som sa zmienil mimochodom a nev iem prečo by som ja mal dostať BP. Neviem čo ma proti mne celé vedenie fóra ale bol by som rád keby to proti mne prestáli mať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 20.07.07
Prihlásený: 08.01.21
Príspevky: 59
Témy: 13
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 02.09.2009 23:58

Osobne si myslim ze je to hlavne madarska agenda co zhorsuje vstahy medzi slovenskom a madarskom a co viem tak s madarmi maju problemy aj ine staty, ktore s nimi susedia.
Madari by si mali uvedomit ze ake si pozicias take vratis a ked oni maju zaujem zakladat polovojenske fasisticke jednotky ktore protizakonne vstupuju na uzemie ineho autonomneho statu tak sa k nim nikto inac spravat nebude. Preto asi aj vznikol zakon o jazyku.
Osobne by som tento problem neriesil takto ale obratil by som sa so ziadostou na EU ktorej sme clenmi nech bud poradi ako dalej alebo zakroci.
(Ale asi by sa zahrala na mrtveho chrobaka. V tom ma EU sklamala pretoze mala razantne zakrocit proti takemuto extremizmu a udelit sankcie pretoze inac to nevymizne. Madarska politicka scena je dost naklonena tomuto extremizmu. Ale aspon by sme mali dokaz o tom ze EU sa nezaujima o problemy maleho pre nich smiesneho statu v jej samom strede.)
Viem ze tento boj nieje boj ludi ktory spolunazivaju na juhu slovenska s madarmi ale je to boj medzi extremistami (aj ked neviem zeby slovaci mali nejaku polovojensku gardu zameranu proti madarom).

Na druhej strane z historickeho hladiska slovanske kmene boli na tomto uzemi ovela skor ako madari. Aj preto sa madar nedohovori nikde v europe so svojim jazykom. Je dost pravdepodobne ze madari by skoncili ako tatari keby ich slovania nenaucili obrabat podu pretoze dovtedy sa prehanali po europe na chrbtoch tych malych ponikov.

Chcu svoje uzemie spet?
Zase z historie cerpam ked hovorim ze oni to boli co utlacali staty okolo seba. Odnarodnovali brali majetky a plienili menili hranice jak prislo. Ano teraz sa im to pocuva velmi zle ale je to fakt.

Nech to nieje brane ako utok voci madarom z mojej strany treba priznat ze za vela si moze mi svojou hlupostou (co do historie) a hlupostou niektorych politikov (sucastnost).
Ani slovaci niesu svati ale opravte ma ked sa mylim v tom ze myslim o madaroch ze su agresori v nasich vstahoch. Ako madarsi extremisti tak aj politici a uz aj ludia sa k tomu pripajaju.
Diplomatickou cestou sa da poriesit najviac problemov ale treba mat v tom jasno ze odtial potial a nie nechat si skakat po hlave.

Nic z toho co som vo svojom prispevku nieje urazka madarov a ani inych statov ci mensin. Su to fakty ktore su historicky podlozene.







_________________
i7 4930K|Asus R4BE + EK Monoblock Clean CSQ|64GB GSkill Ripjaws-Z 2400|3-Way SLi Evga 780 Ti CLASSY + EK Classy Clean CSQ|2x Samsung 256 PRO RAID-0|2TB WD 7200|3x Sansung 55" FHD Landscape|Yamaha RX v.565 7.1|8 JAMO FloorStand|Aplhacool RAD 480 XT45 & UT60 & CM 280 Full CU|8x AC HF 19/13 90° chrome & 6x AC HF 19/13 45° chrome|2x Phobya Balancer 450ml nickel|PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT white|2x Bosch WP|
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 10:52

moj nazor:
1. Madari chcu aby boli rovnocenni obcania republiky ... tak nech sa naucia po slovensky a budu. (vyrok v TV typu: "Nech sa kazdy Slovak nauci po madarsky a kazdy Madar po slovensky a bude vsetko v poriadku..." ... holy k***t, ked tu chcu zit rovnocenne, tak nech sa ucia po slovensky ... keby som isiel do Velkej Britanie, aj ja by som mohol povedat, ze nech sa Anglicania naucia po slovensky a bude vsetko v poriadku ... lenze tam by ma hned vysmiali)
2. blokovanie premavky, protesty a pod. v krajine, v ktorej su mensinou? ... to sa moze stat IBA na Slovensku
3. pochybujem, ze v Madarsku je nieco ako SSK (Strana Slovenskej Koalicie) ...
4. v minulosti nam robili dost vela problemov (Uhorsko a pod.) a teraz si vyskakuju ... na ich mieste som ticho a som rad, ze tu mozem byvat a existovat bez postihov
5. preco podobne stanoviska nezaujmu aj ine mensiny? Cesi, Ukrajinci, Poliaci a tak ... aj oni si mozu zalozit stranu a kecat do vedenia statu, ktory nie je ich ... (Cechom by som to ako tak prepacil, s nimi sme boli stat, ale potom Slovaci potratili rozum a rozdelili sme sa) ... preco Cesi, alebo Poliaci nepozaduju ucebnice a podobne somariny aj v ich jazyku? ... Slovaci zijuci v Madarsku snad maju ucebnice v dvoch jazykoch?
6. my nepodnecujeme napatie medzi Madarmi a Slovakmi ... nepamatam si zeby nejaky Slovak ohadzoval madarsku ambasadu zapalnymi flaskami, ze by sa konali nejake zhromazdenia na kritickych miestach v kriticke dni (ako tomu bolo zo strany Madarov nedavno)
7. BONUS ... poriadne ma vie vytocit, ked idem v MHD a nejake stare zazerajuce babky nieco tlachaju na plne usta po Madarsky!

nechcem aby sa tento clanok niekoho dotkol a ked sa aj dotke, tak mi je to uprimne povedane jedno ... pravda boli, co uz







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 21.03.06
Prihlásený: 03.02.24
Príspevky: 931
Témy: 95
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 11:13

madari si tym asi kompenzuju svoju nacionalisticku menejcennost.....







_________________
Doplnim vecer
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 13:51

Súhlasím s oqix, že ide o vojnu extrémistov, "bežným" ľuďom je to jedno.
Taktiež súhlasím s deCode666.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 07.04.06
Prihlásený: 16.12.14
Príspevky: 3065
Témy: 119
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 14:11

to co napisal deCode666 , tak by som teraz presne napisal asi aj ja. Uprimne je mi jedno , a mam na haku nakych madarov, ja som som mal moznost sa strenut s nimi tak som si svoju mienku spravil, teraz nehadzem vsetkych do jedneho vreca to nie, ale madari boli vzdy a budu vzdy besny, maju to v krvi. plus preto to nespravia Cesi, poliaci a pod lebo su slovania, teda ich a nas jazyk je hodne podobny, plus aj kultura je podobna , teda nehovrim zas ze Madari su naky total mimo od nas, ale proste oni sem v trhli a tak. preto su aky su... Tiez si myslia ze maju narok na nas, rumunov a pod. :roll: co je blbost, no a este nechapem, preco sa ty ludia v DS tak strasne tahaju k madarom... jasne ze je tam mensina, ale sak ked chcu nech idu, ale aby DS na slovensku vyhukovala Slovenske k*rv* tak to je pre mna hodne zvlasne , proste ziju na NASOM uzemi, a robia tu len a len bordel... dost smutne , ale niekto uz pisal ze snimi maju aj ine staty problemy...







_________________
nemam rad ludi ktori hladaju dovody preco by to neslo .. ale krasni su ludia ktori hladaju dovody akoby to slo ....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 20.07.07
Prihlásený: 08.01.21
Príspevky: 59
Témy: 13
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 14:57

No niektore slovenske strany sa angazuju aby oslovovali madarsku mensinu koli tomu lebo madarska mensina je pomerne dost velka ked mam dobre informacie nieco okolo 9% a to je dost potencialnych a hlavne ovela viac zjednotenych volicov ako samotnych slovakov. Nie zeby madarov bolo viacej ale v jednote je sila. A o tom je aj politika u nas. Je jedno ako sa dostat ku moci hlavne ju mat.
Tiez mam na niektorych madarov nazor aky mam a kebyze som ho tu vyjadril porusil by som hned niekolko pravidiel ale v zaujme dobreho spolunazivania by som volil razantnu ale diplomaticku cestu.







_________________
i7 4930K|Asus R4BE + EK Monoblock Clean CSQ|64GB GSkill Ripjaws-Z 2400|3-Way SLi Evga 780 Ti CLASSY + EK Classy Clean CSQ|2x Samsung 256 PRO RAID-0|2TB WD 7200|3x Sansung 55" FHD Landscape|Yamaha RX v.565 7.1|8 JAMO FloorStand|Aplhacool RAD 480 XT45 & UT60 & CM 280 Full CU|8x AC HF 19/13 90° chrome & 6x AC HF 19/13 45° chrome|2x Phobya Balancer 450ml nickel|PrimoChill PrimoFlex Advanced LRT white|2x Bosch WP|
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 03.09.2009 20:38

,yslim je to skor inicitiva SMK rsp Csakyho...za cias Beeeelu taketo problemy nikdy neboli aspon nie v takomto meritku...a madari samotni tuto situaciu vyuzili aby odlakali obcanov od valstnych problemou tykajucich sa celosvetovej krizy...
a teraz sa vyjadrim k teme ohladom madarskeho prezidenta....KED MI NIEKTO POVIE ZE MA U SEBA PARTY A JA TAM NIE SOM VYTANY, TAK JEDINE CO UROBIM JE TO, ZE NA TU PARTY NEJDEM (KEDZE NIE SOM RETARD a ani batola)..A Z TOHO VYPLIVA ZE MADARSKY PREZIDENT TIEZ NIE JE RETARD, ALE ABSOLUTNY K...T..toto som musel dat velkym...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.04.09
Prihlásený: 13.07.21
Príspevky: 10
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 20:22

ved hej takto to je.mam aj ja respekt k madarom, ale madarska politika a jej predstavitelia stoja za velke hoVno.maju prava ako ine mensiny ktore nevyskakuju. neviem co sa madarom nepaci(stale hovorim o politickych predstaviteloch a nie s nami v pokoji zijuchich spoluobcanov) ...ale takto je to s nimi vsade -> aj v Rumunsku skacu(autonomia a chujoviny) ...
ALE co ma totalne nasralo:
chodia provokovat-> na zapasy robit bordel, zakladaju protiustavne zdruzenia podporujuce madarsku autonomiu, prezident sa sem vtiera ked mu este povedia do papule, ze ho tu nechceme a nie je vitany(v konkretny 1 den)
to su machri, co?naschval sa sem trepe. A potom ked vidi ze neprejde, potom je dosraty-> potom chodia plakat do europarlamentu zalovat.. ako decko ked ho nekto kopne do riti.
a my mame extremistov poriesenych, pospolitost je dobre davno rozpustena. a madarska garda?jobikovia? tych kto poriesi?
--> najskor nech si spravia poriadok doma a potom nech chodia nas riesit..takisto nebolo pocut o slovakoch v madarsku..ti su poriadni, ak nejaki okrem vsetkych pomadarcenych este ostali...co som o nich posledne pocul bolo akurat ze im madari chceli zburat slovensky dom(pamiatka kde sa slovaci stretavali)...takze-> ja som k madarom zhovievavy a v pohode s nimi nazivam-> ale nech si uvedomia koho volia, ci uz v madarsku alebo u nas ako obcania slovenskej republiky. Za napatie mozu jedine oni-> u nas na slovensku mozno slota svojimi recami(ale aj to su len reci a nekona nikomu naprotiven ako madarski politici v madarsku a na slovensku)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 08.03.09
Prihlásený: 06.10.20
Príspevky: 1116
Témy: 88
Bydlisko: 00100100
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 21:50

zdelam nazor s deCode666 a este cely tent oproblem je anjme politicjky a nie normalne medzi relnmimy ludmi







_________________
Programming is The Best
Hackers Are Not Crackers!!! Hackers build things, crackers break them!
;-)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:00

No neviem co to vsetkych nejak serie ja z madarmi nemam problem su to normalny ludia az na niektorych starsich ludi z tou ich aroganciov a furd mi hovoria ze som sprosty lebo neviem po madarsky akurat to ma stve (ked idem na motorku na dedinu) ale nechapem co kazdemu vadia ty madari ved nam nic nerobia teda az nato ze su ako nemci bez zbrani a bez uniforiem (obsadzuju staty ake sa len da) uz maju juznu cast zapadneho slovenska a komarno uz neni na slovensku :D ale inak ma to nejak nestve


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:05

Jedneho dna ta bude neboj


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:10

xxxpower2 píše:
Jedneho dna ta bude neboj

tak vies madari ako taky su v pohode ako mi jediny problem kto tu figuruje su politici oni z prehraneho pingpongu su schopny spravit bombovy atentat na bratislavu a to este nehovorim o nasich ale myslim ze za 10 rokov by sme mali odist zo slovenska (muzi nad 18 povinne do vojny) :D ale kebyze odvolaju politikov mozno by sa to vyriesilo teda aj ked podla mna a to viem na 70 % ti politici budu znicoho nic len miznut a miznut a uz ich nikto nikdy nenajde :) staci ktomu jeden clovek ktori uz nevydrzi tie ich dristy kupi si m16 z tlmicom a koliminatorom popripade z optikou a uz ide :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:34

Ja skôr rozmýšľam, koľko ešte vydržím tvojích drístov compspol... a je to kolimátor a nie koliminátor ;)







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.01.09
Prihlásený: 01.09.10
Príspevky: 411
Témy: 38
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2009 22:36

eXistenZ píše:
Ja skôr rozmýšľam, koľko ešte vydržím tvojích drístov compspol... a je to kolimátor a nie koliminátor ;)
aha fakt :D mam doma dva a neviem ani ako sa to vola :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 23.03.09
Príspevky: 3043
Témy: 49
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 13:17

deCode666 píše:
moj nazor:
1. Madari chcu aby boli rovnocenni obcania republiky ... tak nech sa naucia po slovensky a budu. (vyrok v TV typu: "Nech sa kazdy Slovak nauci po madarsky a kazdy Madar po slovensky a bude vsetko v poriadku..." ... holy k***t, ked tu chcu zit rovnocenne, tak nech sa ucia po slovensky ... keby som isiel do Velkej Britanie, aj ja by som mohol povedat, ze nech sa Anglicania naucia po slovensky a bude vsetko v poriadku ... lenze tam by ma hned vysmiali)
2. blokovanie premavky, protesty a pod. v krajine, v ktorej su mensinou? ... to sa moze stat IBA na Slovensku
3. pochybujem, ze v Madarsku je nieco ako SSK (Strana Slovenskej Koalicie) ...
4. v minulosti nam robili dost vela problemov (Uhorsko a pod.) a teraz si vyskakuju ... na ich mieste som ticho a som rad, ze tu mozem byvat a existovat bez postihov
5. preco podobne stanoviska nezaujmu aj ine mensiny? Cesi, Ukrajinci, Poliaci a tak ... aj oni si mozu zalozit stranu a kecat do vedenia statu, ktory nie je ich ... (Cechom by som to ako tak prepacil, s nimi sme boli stat, ale potom Slovaci potratili rozum a rozdelili sme sa) ... preco Cesi, alebo Poliaci nepozaduju ucebnice a podobne somariny aj v ich jazyku? ... Slovaci zijuci v Madarsku snad maju ucebnice v dvoch jazykoch?
6. my nepodnecujeme napatie medzi Madarmi a Slovakmi ... nepamatam si zeby nejaky Slovak ohadzoval madarsku ambasadu zapalnymi flaskami, ze by sa konali nejake zhromazdenia na kritickych miestach v kriticke dni (ako tomu bolo zo strany Madarov nedavno)
7. BONUS ... poriadne ma vie vytocit, ked idem v MHD a nejake stare zazerajuce babky nieco tlachaju na plne usta po Madarsky!

nechcem aby sa tento clanok niekoho dotkol a ked sa aj dotke, tak mi je to uprimne povedane jedno ... pravda boli, co uz


Uplne si mi prehovoril z duse...zarazila ma len jedna vec a to konkretne citujem : "...ale potom Slovaci potratili rozum a rozdelili sme sa..." PROSÍM??? tiez sa nechcem nikoho dotknut, ale vtedy to bola najlepsia vec ktora sa nam mohla prihodit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 13:20

Jj mne uz to tiez lezie na nervy a ta sprosta EU ma vytaca do nepricetna.....dnes som sa bol mrknut na stranku SP a uvidime co vznikne s toho spojenia SP+NO a dalsich do Naseho Slovenska.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 13:59

ach jaj







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 15:28

Na slovensku pri madarskej hranici a este aj kus dalej su nazvy nasich obci napisane aj po madarsky!! ked pridete na madarsku stranu co len meter za hranicu nenajdete tam po slovensky ani KO**T!!!! :jaw:
a este sa tu ty madari budu piastocit..neskutocne ma to vytaca a este vieac to, ze proti tomu nasa vlada nic nespravi; oni by nam tam taketo cosi urcite nedovolili!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 09.01.08
Prihlásený: 13.11.20
Príspevky: 952
Témy: 91
Bydlisko: Košice - Za...
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 15:39

Heh, sranda ... vcera jak som isiel z Hypernovy domov, tak som v KE videl jeden velky billboard, na ktorom bolo vsetko, ale uplne vsetko po madarsky ... WTF??? ... KE = Budapest snad?







_________________
PC : MB Gigabyte Z97X-UD5H CPU i7 4790K Noctua NH-U14S RAM DDRAM3 8GB VGA ASUS GTX970 Strix PSU Super Flower 750W Leadex CASE Fractal Design Define R5
"Get that legless witch outta here!!!"
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Slovensko-madarske vztahy

Registrovaný: 06.07.08
Prihlásený: 13.01.24
Príspevky: 2369
Témy: 134
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 15:40

Asi radsej podporim podla prisluhovacov EU a podobnych extremistov- Nase Slovensko.Sice bude podla vsetkeho izolovany a par rokov klesne zivotna uroven ale pokial budem mat pokoj takl preco nie


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2009 15:44

kedze sa tato tema ako obvykle kazda zvrhla na nadavky a osocovanie ostatnych, tak sa to tu :lock:

btw, nieco ste v pravidlach prehliadli?
Citácia:
Zakázané je akékoľvek urážanie, osočovanie, rasistické narážky, rasistické a vulgárne vyjadrovanie, vtipkovanie s tématikou postihnutia, sexuálnej orientácie, náboženstva alebo rasovej diskriminácie, ďalej hanobenie národa, rasy alebo etnickej skupiny a akákoľvek národná, rasová alebo náboženská nenávisť, ktorá predstavuje podnecovanie k diskriminácií, nepriateľstvu alebo násiliu, musí byť zakázaná zákonom a bude znamenať vylúčenie z fóra.


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 174 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vztahy na fore

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Krčma

56

3954

25.12.2008 2:01

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Odporucenie reprakov na lepsie susedske vztahy :D

v Zvuk

0

576

18.02.2010 13:20

johny97101 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra