[ Príspevkov: 3460 ] 1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 116
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 10.03.2016 23:01 | Politika - Slovensko

Katastrofa je, že doteraz boli isté hranice a teraz už zo zúfalstva ludia spravia hocičo a toto naivné obhajovanie Kotlebu je už moc aj na mňa, takže ja s témou Kotleba tiež končím.


Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 10.03.2016 23:07 | Politika - Slovensko

Ae co je na tom nepochopitelne? ludia uz proste maju dost tych falosnych pretvarok co tam su, volici Kotlebu v nom zjavne vidia ze taky falosny nebude a hovori to co si kazdy mysli, len to nepovie nahlas, nemal 100% hlasov, takze o akej spolocnosti hovoris? Bolo to 209 tisic volicov z kolko? 4 miliony opravnenych volicov tusim bolo ci tak nejako, takze kokso o akej spolocnosti tu akoze hovorime? Ak spravne pocitam je to okolo 5% z opravnenych volicov, to ze volilo menej je nepodstatne. Tak mi vysvetli aku spolocnost mas na mysli?


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 10.03.2016 23:48 | Politika - Slovensko

http://www.mojevideo.sk/video/26ba3/andrej_danko_(sns)_privatizer_.html

prečo sa stale pozerame zlym smerom....


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.03.2016 7:24 | Politika - Slovensko

JanoF píše:
Ae co je na tom nepochopitelne? ludia uz proste maju dost tych falosnych pretvarok co tam su, volici Kotlebu v nom zjavne vidia ze taky falosny nebude a hovori to co si kazdy mysli, len to nepovie nahlas, nemal 100% hlasov, takze o akej spolocnosti hovoris? Bolo to 209 tisic volicov z kolko? 4 miliony opravnenych volicov tusim bolo ci tak nejako, takze kokso o akej spolocnosti tu akoze hovorime? Ak spravne pocitam je to okolo 5% z opravnenych volicov, to ze volilo menej je nepodstatne. Tak mi vysvetli aku spolocnost mas na mysli?


Ako som Spartana pochopil spravne, tak spolocnostou nemysli ludi, ktori ho volili. Spolocnostou skor mysli ludi ktori v elektricke nespievali: http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/teror-elektricke-kotlebovci-prejavuju.html


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 11.03.2016 7:34 | Politika - Slovensko

Desia ma komenty pod tym clankom...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.03.2016 7:35 | Politika - Slovensko

To je docasne. O chvilu Ti bude vysvetlene, preco je taky postoj spravny.

Ale zaujal ma tento komentar:

"neda mi nepreposlat jeden komentar vsetkym co tu obhajuju Kotlebu:
Lucia Malovcová Škarohlídová
Kto nežije v Banskej Bystrici a nesleduje regionálne dianie, nevie, čo sa tu v skutočnosti deje a koľkým ľuďom bolo priamo ublížené. Od rozbitých hláv cez sabotáž projektov, na ktorých pracovali tímy odborníkov, po nátlak na školy, aby organizovali Miss (!) miesto osvety o extrémizme. Bola som na krajskom úrade, prišli sme sa župana opýtať, prečo sa rozhodol robiť prieky divadlu, do ktorého nikdy nevkročil. Ohlásili sme sa vopred. Neprišiel. Tvrdil, že má chorú matku, na druhý deň boli v správach zábery zo stretnutia neonacistov v Česku. Bol tam a na NÁS poslali policajtov s brokovnicami.

Priatelia, to čo sa stalo, nie je sranda. Ak by sme onedlho mali "opravný termín", predtým, ako sa rozhodnete opäť bojovať proti akémusi abstraktému "systému", spomeňte si, že za neuváženú vetu môže nabudúce s prasknutou lebkou skončiť v nemocnici váš syn, brat či priateľ. Neviem ako vy, ale ja veru nechcem žiť v krajine, kde neonacisti lámu detvianskym dievčatám sánky a dvestotisíc ľuďom to vôbec, ale vôbec nevadí."

Vyzera to slubne. Mozno sa uz konecne rozhodnem emigrovat skor nez Kotleba, alebo Fico zatvoria hranice.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 8:36 | Politika - Slovensko

Tak to je potom ina rec, lenze tu mhd neberiem ako nejaky dokaz, do medii sa dostane akakolvek vec ale bez dokazu tomu clovek verit moze aj nemusi. Bratislavska mhd ma vo vecsine strojoch uz kamery, predpokladam ze zrovna tato elektricka kameru nemala :) Kde su tie spravy z Ceska, preco take veci teda nie su v mediach? Ja uz tuto temu neriesim, nema to vyznam, lebo tu su dve skupiny ludi, ti co ho obhajuju a zastavaju sa ho a ti co nanho kydaju bordel len aby ho zdiskreditovali.


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 11.03.2016 8:49 | Politika - Slovensko

Ja ho nepotrebujem zdiskreditovat. Pre mna je podstatna jeho minulost a to nie je o tom ako a kolko ukradol, ale o to aku ideologiu vyznaval. To sa zo dna na den nezmeni. Dnes sa mozno prezentuje inak, pretoze mu stat/zakon nedava inu moznost, ale to nemeni vobec nic. Taky clovek mi ako zupan nevadi, pretoze si to odsere par ludi ktori ho volilo, ale poslat takeho cloveka do vlady je trestuhodne. A to, ze nema dost kresiel aby nieco zmenil nie je argument.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 11.03.2016 9:16 | Politika - Slovensko

a poslať Fica a ludi jemu podobnych do vlady nie je po všetkych tych rokoch trestuhodne?


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 9:18 | Politika - Slovensko

Tak tak, ja si osobne myslim ze je to uplne sumak, je tam, GP ho podla mna nezrusi, Sulik zostavi vladu a bude tam 4 roky. Nevidel som za posledny tyzden nic take ako pani redaktorka zazila v elektricke, takze spolocnosti sa to asi az tak nedotklo a take individua tu boli aj predtym cize to ani nema vyznam riesit. Pod oknom mam nocny bar, doteraz tam boli vzdy problemy, v minulosti tam kazdy jeden vikend boli policajti, jeden krat som si myslel ze z aut pz si spravili vianocny stromcek policajti. Teraz ked tam budu rozbroje medzi bezkrkacmi a inymi ozranmi, tak uz vidim ako kazdy poukaze na to ze za to moze urcite len a len Kotleba :) koncim s touto temou tak ako Spartan. Urcite nie som za to aby obsadil cely parlament, alebo zostavoval vladu ale robit to co robi kazdy riesenie tiez nie je, tak ako Kiska ktory ukazal chrbat tym 209 tisic ludom a k nim sa vdaka tomu pridali dalsi, to co robia media a k nim sa pridaju zas dalsi, tam mas zdroj problemu a nie nejaky Kotleba.


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.03.2016 9:24 | Politika - Slovensko

Johnnny píše:
Ako som Spartana pochopil spravne, tak spolocnostou nemysli ludi, ktori ho volili. Spolocnostou skor mysli ludi ktori v elektricke nespievali: http://aktualne.atlas.sk/slovensko/politika/teror-elektricke-kotlebovci-prejavuju.html

Pochopil si správne, hlavne som tou katastrofou myslel to, aký zvolenie Kotlebu do parlamentu nastolí v spoločnosti precedens.

Doteraz mali ludia isté hranice, teraz nemajú problém voliť Kotlebu a ešte ho aj všemožne obhajovať ako dobrého človeka, ktorý uštril nejaké peniaze a spraví poriadok v krajine. Dnes je OK voliť Kotlebu. Keď nebudú ludia spokojní s fašistami, možno bude o 4 roky OK voliť Pirošíka a jeho revolučnú stranu, ak trochu zmierni rétoriku. Teraz dostanem vynadané, že jednak nie je Kotleba fašista, že som paranoidný, že je to úplne niečo iné (ako som písal, k tomu sa už vyjadrovať nebudem), ale keby mi niekto povedal 4 roky dozadu, že bude mať Kotleba 8%, tiež by som mu povedal svoje.

Ako sa hovorí, kto nepozná historiu je odsúdený k tomu, aby ju zopakoval. Raz tu už boli časy, kedy nahnevaní ludia volili strany "ktoré niečo skutočne spravia". Jediný rozdiel je, že vtedy boli nepriatelia židia, teraz sú to cigáni.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 11.03.2016 9:30 | Politika - Slovensko

http://www.tvnoviny.sk/domace/1822337_pri-tomto-pohlade-sa-74-rocny-rudolf-neubranil-slzam-znicili-mu-kus-zivota

by som bol zvedavy aky by ste mali nazor, ak by ste boli na mieste toho dedka a verim že naša polucia, ako vo väčšine pripadov, nič neporieši, ste nevedeli že cigani maju "voličsku" imunitu? :sick:


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 9:34 | Politika - Slovensko

Spartan.Ex píše:
Doteraz mali ludia isté hranice, teraz nemajú problém voliť Kotlebu a ešte ho aj všemožne obhajovať ako dobrého človeka, ktorý uštril nejaké peniaze a spraví poriadok v krajine. Dnes je OK voliť Kotlebu. Keď nebudú ludia spokojní s fašistami, možno bude o 4 roky OK voliť Pirošíka a jeho revolučnú stranu, ak trochu zmierni rétoriku. Teraz dostanem vynadané, že jednak nie je Kotleba fašista, že som paranoidný, že je to úplne niečo iné (ako som písal, k tomu sa už vyjadrovať nebudem), ale keby mi niekto povedal 4 roky dozadu, že bude mať Kotleba 8%, tiež by som mu povedal svoje.

Ako sa hovorí, kto nepozná historiu je odsúdený k tomu, aby ju zopakoval. Raz tu už boli časy, kedy nahnevaní ludia volili strany "ktoré niečo skutočne spravia". Jediný rozdiel je, že vtedy boli nepriatelia židia, teraz sú to cigáni.

Spartan, take rozhodnutie malo 5% volicov zo vsetkych opravnenych, takze tu z toho robime trosku velku bublinu. Je plno ludi co ani neboli volit a bud im to je jedno ako mne alebo uz neveria nikomu, takze ano si podla mna paranoidny, lebo v prvom momente ak by zacal robit Kotleba nieco co by sa tym ludom nepacilo, tak si v dalsich volbach neskrtne a neskrtne si uz asi nikde a radsej daju ludia hlas Ficovi ci inemu politikovi ako jemu. Ak by ho volila polovica volicov tak tvoja paranoja je opravnena, ale takto? Ak by bola 100% ucast tak sa Kotleba do parlamentu urcite ani nedostane podla mojho nazoru.


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 9:35 | Politika - Slovensko

tak ked fico prehlasi pri dalsich volbach, ze prehodnotil svoju politiku, a chce bojovat proti korupcii, zlodejom, ciganom, imigrantom, proste vsetkym problemom ktore sposobuju ze slovak sa ma zle, tak sa ho budu ludia tiez takto zastavat? :lol:

bezkrki bili, biju, a budu bit ludi, ci nejaky kotleba je vo vlade alebo nie, to je zase zvelicovane mediami, akoby tu doteraz neboli, a zrazu ked je kotleba vo vlade sa objavili a terorizuju ludi :D

a kiska to posral na plnej ciare, to je pravda, aj ked by som kotlebu nikdy nevolil, ale moj hlas urcite stratil

cely cas ide len o princip

ak to takto funguje, ze vsetci vieme co robil kotleba, a dnes je to nas spasitel, bude o 10 rokov nasim spasitelom fico ked bude tvrdit co pisem vyssie? :lol:


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.03.2016 9:39 | Politika - Slovensko

JanoF píše:
Spartan, take rozhodnutie malo 5% volicov zo vsetkych opravnenych, takze tu z toho robime trosku velku bublinu.

Podla mňa je 5% / 8% ludí v rámci krajiny obrovské číslo.

Teraz ma už úplne zahrabete pod zem, ale proste to sem dať musím.
Politika - Slovensko


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 9:40 | Politika - Slovensko

neutroN píše:
http://www.tvnoviny.sk/domace/1822337_pri-tomto-pohlade-sa-74-rocny-rudolf-neubranil-slzam-znicili-mu-kus-zivota

by som bol zvedavy aky by ste mali nazor, ak by ste boli na mieste toho dedka a verim že naša polucia, ako vo väčšine pripadov, nič neporieši, ste nevedeli že cigani maju "voličsku" imunitu? :sick:

a skade vies ze to boli cigani? :lol:

// Spojený príspevok Pia 11.03.16 9:41

+ spartan ma recht


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 11.03.2016 9:44 | Politika - Slovensko

toto nie je žiadne zveličovanie, toto je kruta realita, hned za našou obcou je ciganska osada, takže mam aj ja svoje skusenosti, ak sa chceš baviť o zveličovani mediami tak sa orientuješ zle lebo pokial sa nemylim tak media teraz maju upriamenu pozornosť najmä na Kotlebu. Kotleba celkom solidny načrt upravy socialneho systemu čo sa tyka ciganov a inych neprisposobivych občanov, kdež to žiadna ina strana niečo take pokial viem v programe nema. Nevidim dovod prečo by Kotleba raz nemohol prispieť vo vlade navrhmi ktore maju zmysel. aj Fico vie dať rozumny navrh, no on tym stale niečo sleduje... A ked vam tak velmi zaleži na vašej krajine a ich občanov tak berte na to jed, že o paru rokov to budeme menšina prave my pokial ten socialny system bude nastaveny tak ako je.

// Spojený príspevok Pia 11.03.16 9:47

odkial viem že to boli cigani? Vidno, že s nimi nemaš absolutne žiadne skusenosti, takže aj tie tvoje nazory ohladom tejto veci su fakt, že "syty hladnemu neveri" ... mali sme tu v blizkom lese podobne a usvedčene pripady vyrubu, toto je cigansky štyl, len oni nevyrubuju stromy od korena ale začinaju vo vyške trupu lebo su sprosti a lenivi sa zohnuť...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 9:56 | Politika - Slovensko

vobec nie, lebo na juhu cigani niesu vobec, a vedlajsia bytovka nieje vobec ciganska, a nikdy som sa s nimi nepobil.
s tym zvelicovanim som to myslel tak ze doteraz to boli extremisti, od teraz su mediami oznacovanimy ako kotlebovci, tolko kolo toho. zle si si vysvetlil, co si si precital. neviem co ma ciganska osada za tvojou dedinou spolocna s bezkrkacmi co terorizuju ludi, ale ok.
a mozno by mali zaviest novy odbor na skolach, urcenie rasy podla stylu vyrubu ;) co ak to nahodou vyrubali imigranti...(kym niesu dokazy ze to naozaj boli cigani, tak nebudem vykrikovat ake su to svine. mohol to byt kludne hocikto, lenivy a sprosty zohnut sa. ak by si nahodou nepochopil)


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 10:02 | Politika - Slovensko

Spartan.Ex píše:
JanoF píše:
Spartan, take rozhodnutie malo 5% volicov zo vsetkych opravnenych, takze tu z toho robime trosku velku bublinu.

Podla mňa je 5% / 8% ludí v rámci krajiny obrovské číslo.

No vidis a podla mna 5% volicov Kotlebu nie je cele Slovensko, takze preto si myslim ze z toho robi uplne kazdy zbytocnu bublinu.


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 10:05 | Politika - Slovensko

ma 5 nasobne viac volicov ako minule volby, ak to bude buduce volby rovnako, bude to zaujimave :lol:


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 11.03.2016 10:09 | Politika - Slovensko

Už prestaňte s tým kotlebom. Berte to tak, že ľudia ktorých sa to bytostne týka už nemohli ďalej a buchli po stole. Celé desaťročia sa s tým nič nerobilo, každá vláda to ignorovala, tak čo sa teraz čudujeme ?

Zaujímavé, že 28% ľudí volilo mega ultra zlodejov a nad tým sa nepozastavuje nikto. To je v poriadku. Nikoho to neznepokojuje...


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 10:10 | Politika - Slovensko

urcite znepokojuje, ale kotleba je hot topic :lol:


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 11.03.2016 10:10 | Politika - Slovensko

Pokial pravicova vlada nespravi poriadky hlavne v tomto štate tak ver tomu že v dalšich volbach (či už predčasnych alebo klasickych) bude mať Kotleba ovela vyššie preferencie. Ja som celkom rad, pretože si myslim, že si to konzervativne strany uvedomuju a snad niečo spravia aj pre tych občanov, ktorych už neraz sklamali...


a pridavam niečo na "odlahčenie" svojim sposobom Politika - Slovensko
Ano vidim ako tam deklaruju Kotlebu, netreba mi to pripominať :)


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.03.2016 10:12 | Politika - Slovensko

JanoF píše:
No vidis a podla mna 5% volicov Kotlebu nie je cele Slovensko, takze preto si myslim ze z toho robi uplne kazdy zbytocnu bublinu.

Ako som písal, Adolf nemal v roku 1924 ani tých 8%.


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147 | 147
Bydlisko: Wattenscheid
NapísalOffline : 11.03.2016 10:15 | Politika - Slovensko

urcite bude mat kotleba vyssie percento, hlavne ak budu predcasne volby
a presne ten obrazok som chcel postnut :lol:

// Spojený príspevok Pia 11.03.16 10:18

Politika - Slovensko


_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 10:20 | Politika - Slovensko

Spartan.Ex píše:
Ako som písal, Adolf nemal v roku 1924 ani tých 8%.
Ale nie je rok 1924 ale 2016 a snad necakas ze sa vrati nieco co tu bolo v minulosti. Uz sa fakt nenechaj vysmiat tymi recami, je tam a zmier sa s tym ak ti to je proti srsti a ak tam zostane tie 4 roky tak potom sa uvidi ako rozhodnu volici znova a bud zdrhnes alebo budes rad, ale robit z niekoho nieco co mozno ani nie je mi pride fakt smiesne. To ze mal SP ktora sa stala trnom v oku niekomu v nrsr nerobi z Kotlebu teraz novodobeho Adolfa a taktiez neporovnavaj Slovensko v tomto case s Nemeckom predtym. Dobre ze si este nenapisal, ze sa z nas stane druha risa aka tu este nikdy nebola lebo mame Kotlebu v nrsr :)


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 11.03.2016 10:25 | Politika - Slovensko

Ty tam vážne nevidíš žiadne paralely? Polarizovaná spoločnosť, ekonomika v recesii, nenávisť voči špecifickej skupine obyvateľstva, hnev a zúfalstvo voličov? Nič? Tá doba je velmi podobná tej, ktorá je teraz. Základné princípy vďaka ktorým sa dostal do parlamentu kotleba sú zhodné s tými, vďaka ktorým sa dostal k moci Adolf.
A bol by som rád, keby sme sa zaobišli bez primitívnych fráz ako nenechaj sa vysmiať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58 | 58
NapísalOffline : 11.03.2016 10:33 | Politika - Slovensko

Spartan su tam nejake paralely ale toto niesu 20 roky minuleho storočia, hovoriš o velmi ťažko realizovatelnom scenari, Kotleba by potreboval mať ustavnu väčšinu aby mohol realizovať nejake podobne plany no zdaleka nie take ake realizoval Hitler za svojich čias tak prosim ťa už prestan prehanať a skus už svoje vyčitky radšej nasmerovať tam kde patria. K tymto radikalnym krokom dohnali občanov prave strany ako Smer, byvale HZDS a Dzurindove SDKU. Teraz maju všetko v rukach pravicove strany! Oni možu rozhodnuť o tom, či Kotleba bude rasť alebo stagnovať resp. klesať. Len oni. Takže by som radšej upriamoval pozornosť na ich konania a nie na Kotlebu, lebo už je to všetko pretiahnute za vlasy...


_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 11.03.2016 10:34 | Politika - Slovensko

Za to môžu politici. Vidieť, ako sa má lepšie nepracujúci rom v porovnaní s pracujúcim je na zaplakanie. Rom je pritom vyrehotaný a vždy s plným bachorom. Keby len to. Môže doslova terorizovať svojim správaním slušných ľudí a nikto s tým nič nespravý, nikto ti nijak nepomôže. Slušný človek ťahá za kratší koniec. Už dávno tu mal byť zdvihnutý ukazovák, teraz je už možno neskoro, spoločnosť je fest zdeformovaná. Okrem toho, ak si prečítaš kotlebov "program" je tam min. 80% vecí, s ktorými sa dá len súhlasiť. To či to myslí naozaj vážne a ako to chce zrealizovať je už druhá vec.


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.03.2016 10:36 | Politika - Slovensko

Spartan.Ex píše:
Ty tam vážne nevidíš žiadne paralely? Polarizovaná spoločnosť, ekonomika v recesii, nenávisť voči špecifickej skupine obyvateľstva, hnev a zúfalstvo voličov? Nič? Tá doba je velmi podobná tej, ktorá je teraz. Základné princípy vďaka ktorým sa dostal do parlamentu kotleba sú zhodné s tými, vďaka ktorým sa dostal k moci Adolf.
A bol by som rád, keby sme sa zaobišli bez primitívnych fráz ako nenechaj sa vysmiať.
To vsetko tu ale vzdy bolo, jediny problem je ze sa niekto na celo toho vsetkeho postavil. Stale tu predkladas ako by 5% zo vsetkych opravnenych volicov bolo nejake cislo, je to 5% a nie cele Slovensko, teraz pouzijem co si pouzil ty ked Kiska nepozval Kotlebu k sebe po volbach, "mandát dali prezidentovi ludia preto, že verili, že bude nejako konať", tychto 209 tisic ludi veri Kotlebovi ze bude nejako konat, tych 95% ho v dalsom volebnom obdobi sfukne ako sviecku predsa ak bude robit neplechu. To ze bude v parlamente neznamena ze vystupime z eu, nato, polovicu z tych veci co ma v programe ani nepresadi. Nenavist voci specifickej skupine (zas nesranduj), tu nenavist ma Slovak v sebe uz od narodenia ked mu bola vnucovana jeho rodicmi a jeho okolim, takze vazne nevidim dovody robit z komara somara ako by sa blizil koniec sveta.


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
 [ Príspevkov: 3460 ] 1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 116


Politika - Slovensko



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

110076

06.04.2014 11:37

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

49093

14.02.2023 15:43

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

920

01.04.2022 21:33

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1133

23.12.2005 18:37

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

897

11.07.2009 14:13

olsojin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

616

10.10.2014 20:06

jaro114

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

adobe slovensko

v Grafické programy

1

581

21.04.2012 15:09

89Aquarius

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1205

23.05.2017 13:22

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3679

30.06.2015 21:25

Arcetazz

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10555

12.09.2009 15:44

elsofi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

609

08.09.2012 20:22

Marko125

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80631

12.07.2011 22:26

Millfox

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3373

11.11.2009 12:35

pedro91

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8247

11.02.2009 23:14

giuseppe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1174

02.12.2014 9:00

crash2403

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2546

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK]



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF