Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika - Slovensko

Registrovaný: 14.08.12
Príspevky: 6023
Témy: 147
Bydlisko: Wattenscheid
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 16:47

Pochrumkaj v hlave, mozno na nieco prides..







_________________
PC: Pentium III-S 1,4GHz, 1536MB RAM, X1950PRO
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 16:52

A pomozem Ti. Boli to jeho sluby ako zupana a tym nie je dva dni.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 16:56

neutroN píše:
dakujem za vysmech

Rado sa stalo... kludne aj nabudúce.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 17:15

...vytrhuješ z kontextu ako stale? Povedal som, že prajem pravici aby sa poskladala do stabilnej vlady aj ked tomu neverim kedže su tam nevyhovujuce strany a uviedol som postoj ku Kotlebovi teda k jeho programu. Cely čas som to tu vysvetloval no zaroven som nikoho nehanobil za jeho nazor. To len ty sa spravaš ako dement a všetko len kritizuješ a odsudzuješ no ani raz si neuviedol to ako si predstavuješ riešenia ty. Volil si SaS, no myslim si, že ani nevieš prečo si ju volil. Proste si človek ktory len hanobi a hovori tisickrat to iste, nevyjadri sa vobec v inom ponimani... ja som tu diskutoval rozne aspekty politiky a dokazom toho že pristupujem k tomu racionalne a nie zaujato je aj to že nesuhlasim s niektorym vyberom ludi do kandidatky. Moja myšlienka bolo najmä to že dufam že Kotlebova pritomnosť v parlamente donuti tradične strany konečne robiť pre ludi a riešiť ich problemy. Kotleba sa k moci nedostane no može davať rozne rozumne navrhy a uvidi sa ako sa k tomu postavia ostatne strany. Ale to s tebou je to asi takto :
Clovek : "************"
Ty : fašista
Clovek : "*********"
Ty : fašizmus
Clovek : "******"
Ty : extremizmus
.......
tak mi povedz v čom je zle to že si myslim, že Kotleba je dobry katalyzator pre tradične strany a narušenie ich paradigmy ich konečne prinuti konať spravne ? A prosim ak maš v plane odpovedať "Fasisti nepatria do parlamentu" tak sa ani neunuvaj







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 17:28

Nechápeš, že po tom čo si napísal k Mazurekovi je úplne jedno čo sem teraz píšeš. To sa ani nechystám prestať hanobiť. Aby som použil tvoju rétoriku, čo si čakal, že sa budem správať milo k danemu subjektu s takým názorom?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 17:31

Nie nechapem, vyjadril som sa k jeho postoju v danej veci s pochopenim ale nie k jeho osobe kedže ho nepoznam. Ja ťa za tvoj nazor tiež neodsudzujem, len ma štve že namiesto neustaleho kritizovania neprispeješ do diskusie svojou vidinou riešenia dlhodobych problemov na SVK aj mimo SVK







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 17:47

Zato ja ťa za ten názor odsudzujem a ani nemám dôvod nenapísať to sem. Ja som sem písal ako si predstavujem riešenia už vela krát, imigranti pre mňa nie sú v súčasnosti dôležitou témou pre slovensko, iba propagandistickou témou, ktorú zneužívajú Fico s Kotlebom. Rómovia si vyždujú systémové riešenie, nie riešenie typu zatočíme s parazitmi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:23

systemove riešenie :D no ja som zvedavy a ked už tak systematicke. A ked tak Kotleba mal celkom dobre riešenie s romskou problematikou, len to by si ho musel aj poznať a nie sa riadiť podla sloganov
Bolo tam niečo v zmysle že, každy dostane možnosť prace bez nutnosti nejakej kvalifikacie pretože na Slovensku je toho dosť čo robiť, ak je dany jedinec zdravy a odmietne pracovat tak neziska žiadnu podporu ani prispevky od štatu..
Proste prace je furt dosť a kto chce pracovať tak pracovať bude. Prečo sa niečo take nezaviedlo už ovela skor, ved to vobec nie je nič nerealizovatelne...







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:26

Systemove != Systematicke


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:27

tak pardon mne tam pasuje skor to druhe.. inač prikladam zaujimavy koment :

Citácia:
Som za uzákonenie náboženskej tolerancie ako v Saudskej Arábií:
- tam nepostavíš žiadnu stavbu, ani modlitebňu, kde sa vyznáva iný boh ako Alláh. (Zakázané najvyšším zákonom)
- za verejné vyznanie inej viery ako je islam je trest smrti
- za prenesenie (Biblie), iného náboženského materiálu ako je islam, verejné bičovanie, alebo trest smrti.
A skúste nelegálne prekročiť hranicu bez víza-trest smrti, alebo doživotný pobyt v ich väzení.
Veď je to to demokratické. Prečo neutekajú tam? Majú tam aj svojho boha, nemusia sa pozerať na naše krásne ženy, majú tam všetko čomu veria.
U nás by tiež mali zakázať islam zákonom, zákaz stavať mešity. Náš národ vyrastal na kresťanských základoch. A pre milých slniečkárov, multi-kulti nikde nefunguje a ani fungovať nikdy nebude.
Som rád, že to konečne niektoré štáty pochopili a zavreli hranice. Treba zastaviť túto inváziu. Každú loď v medzinárodných vodách otočiť, akonáhle prekročí územie, vyzvať, ak nereaguje tak potopiť. Na hraniciach to isté. Slušný človek, ktorý potrebuje pomoc, príde legálnym prechodom a požiada o pomoc. Neničí majetok druhého a neznásilňuje ženy a deti. Je spokojný s pomocou a nedožaduje sa majetku. Nešíri násilie a inú vieru. Ak chce zostať, snaží sa prispôsobiť národu a kultúre štátu, kde mu poskytli pomoc.







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:32

neutroN píše:
ved to vobec nie je nič nerealizovatelne...

To práve je nerealizovateľné utopistické riešenie. Kde by si ich napríklad zamestnať? Kde je taký prebytok nekvalifikovanej práce. Videl si niekedy ako to dopadne keď zamestnáš rómov na kvelifikovanú prácu? Lebo ja áno a po ýždni ich nikde nebolo. Akurát by začali viac kradnúť a znepríjemňovať život slušným ľuďom. To je presne prípad, ako by sa Rómska problematika nemala riešiť.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:38

určite by som zaviedol sprisnenu školsku dochadzku lebo plati "ohybaj ma mamko kym som ja Janko, ked už budem Jano, neohneš ma mamo" aj ked to bude suboj s genetikou. A samozrejme su aj romovia ktori su vyštudovani a ovela lepši ludia ako niektori bieli. No bohužial vačšinou je to naopak.. a čo sa tyka tej prace tak proste ide skor o princip. Nemusia robiť nejake prioritne prace, len nech niečo robia, nech sa naučia že pečene holuby nepadaju z neba.. su rozne poriadkove prace, mesta su vždy plne odpadkov, možu robiť rozne pomocne prace na stavbach, čistenie riek , proste všelijake jednoduche manualne prace, len aby niečo robili, aby videli že tu mzdu aj ked by bola minimalna si treba zaslužiť, verim že tak by sa aspon čiastočne upravila aj ich mentalita. A pokial toto nie je riešenie tak ake ine riešenie aspon čiastočne može existovať? Tolerovať to, že mlady človek sa musi zadlžiť na 10 rokov aby si dovolil nejake byvanie v sukromi a taketo individum cely den nič nerobi a pobera davky?







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:40

Aktivačné práce tu už máme a takáto nútená práca pre rómov dopadne vždy akruát tak, že sa niekam budú chodiť podpisovať (tí ktorí sa vedia podpísať) a zamestnávateľ ich hneď pošle preč aby ich nemal na očiach. Od detí určite začať treba, to je pravda.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 18:46

Tak to si vyžaduje reformu. Proste treba tych ludi motivovať, motivacia je klučovym riešenim tohto problemu. Lenže ten väčši problem je ta ich zaostala mentalita, im to proste nevysvetliš rozumne, s nimi sa rozumne ani neda. Preto je ťažke najsť ine riešenie ako nutene prace pre tych "neohybnutelnych". Ti mladi pri spravnom pristupe maju šancu, lenže vyrastaju v takych podmienkach a v takej spoločnosti že proste budu len dalšou xyz generaciou tejto komunity. Cely tento system je nielenže silno nespravodlivy ale aj neskutočne demotivujuci aj pre slušneho človeka aj pre toho nič nerobiaceho (slušny pri prvej možnosti odide z krajiny a nič nerobiaci bude dalej pokračovať v takom živote a stale bude chciet len viac)...







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 20.11.11
Prihlásený: 07.09.20
Príspevky: 1103
Témy: 53
Bydlisko: Olomouc
Príspevok NapísalOffline : 11.03.2016 19:25

argumentovať použitie jedného extrémizmu tým, že hrozí nejaký iný extrémizmus, to proste nie je správne, a už vôbec vhodné do parlamentu...
vcelku akceptujem prítomnosť ĽSNS ako vztýčený prst pravici, že rieši tak trochu menej podstatné veci (ako je napríklad zahraničná politika, makroekonomika, pracovné prostredie na Slovensku) no na to by stačilo aj 4.99% a hovorilo by sa o tom úplne inak. S tými jeho percentami bol tak trochu prekročený "point of no return" a som veľmi zvedavý čo sa bude diať v dlhodobejšom merítku...
ešte k tej pravici a že nič nerobila, ako by aj mohla keď bol Fico sám s nadpolovičnou väčšinou? čo sa týka kotlebovho "programu", tak ten by dal dokopy ktokoľvek keby si prešiel pravicové programy iných strán a aj v minulých voľbách. A vôbec, voliť niekoho na 4 roky, len kvôli jednému bodu, ktorý je aj tak nadmieru komplikovaný vyriešiť nejako jednoducho, to mi príde hodne krátkozraké...

niekto z pravice by mal prísť s programom "Dá sa to aj inak" ako odpoveďou na extrémizmus... (ak to niekto použije, netreba mi ďakovať za nápad, pošlem číslo účtu :D)

inak k neutronovi som sa nechcel vyjadrovať, len tu nechám toto... nebudem sa ani ďalej zapájať do debaty, radšej...
Spoiler: zobraziť
neutroN píše:
A ked tak Kotleba mal celkom dobre riešenie s romskou problematikou, len to by si ho musel aj poznať a nie sa riadiť podla sloganov

Na margo toho primitíva z videa si napísal (nie Kotletu,a by si nepovedal že vytrhávam z kontextu):
neutroN píše:
Ano suhlasim s jeho pristupom, pretože ho chapem no netrufam si dovoliť či jeho mandat je racionalny pretože ho tak dobre nepoznam, reagujem len na jeho konanie a na vec v ktorej konal

keď už tak vehementne niekoľko dní obhajuješ ĽSNS, tak som čakal že budeš vedieť aj o niekom inom ako o vodcovi, má tam riadnych exotov... volil si stranu, nie iba Kotletu (očakávam argument, že si predsa nekrúžkoval dementov čo tam má, ale iba tých odborníkov)...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 11:21

to vážne nikoho nenapadlo, že keby boli osady s "bielymi" asociálmi tak je tam rovnaký problém? a že keby v nejakom meste alebo obci bolo 90 % rómov a žili by normálne a 10 % nerómov by tam malo skládku odpadu a rodisko detí tak by tam mali väčší problém extrémne chudobní rómovia ako pár percent agresívnych asociálov?
problém je v zákonoch resp. v (ne)ochote polície a justičného systému nie v etniku.
proste kde je šanca, že dostanú policajti po papuli tak tam nejdú riešiť problémy podobne ako v prípade mafie.
s etnikom a náboženstvom to nemá nič spoločné.
normálne štáty by hlavne nemali miešať náboženstvo s politikou .neviem čo je pravdy na tom, že niekde duchovný je viac ako premiér či prezident (myslím, že niečo vraveli o Iráne) ale ak je to pravda tak je to debilizmus







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.12.14
Prihlásený: 02.05.24
Príspevky: 5140
Témy: 8
Bydlisko: Čachtice
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 13:29

A je to tu : Staronový predseda SNS Andrej Danko vylúčil spoluprácu s OĽaNO-NOVA, s Marianom Kotlebom i Borisom Kollárom.
SNS je zradca http://www.aktuality.sk/clanok/321092/sns-snem-zhodnoti-vysledok-volieb-zaoberat-sa-bude-aj-buducnostou-strany/#, predpokladám že sa budú nadalej hladať dôvody aby sa zabránilo vzniku zlepenca spolu s SaS len aby mohli byť predčasné volby.
FUJ, SNS je taký istý zlodej ako SMER, lebo iba vrana k vrane sadá
Štyri roky sa kradlo, oyebávalo, po novom idú z ludí vymáhať 165€ za nevrátenie preukazu poistenca po zmene poistovne... To sú tie Smerácke istoty a ešte sa k nim chce niekto pridať, akože je im program Smeru bližší...
To nech rozprávajú svojej starej mame. Každý kto nemá obmedzený pohlad na to čo sa deje musí vedieť o čo im ide - jednoznačne predčasné volby, zbavenie sa Kotlebu aby Smer ostal pri koryte







_________________
PC: CPU Intel Core i5 4670K @ 4.2GHz + be quiet! Pure Rock MB Asus Z97-P GPU Sapphire RX580 4GB RAM 8GB G Skill TridentX 2400MHz CL10 SSD Sandisk X300 M.2 256GB HDD 500GB + 2TB Sound Asus Xonar DS PSU Enermax Modu 82+ 425W CASE Antec Three Hundred LCD Dell U2412M , Keyboard Saitek Eclipse II + mouse Logitech M525
Book: Fujitsu Lifebook E546, i5-6200, 8 GB RAM, 256TB SSD, 14" FHD IPS
Tablet: Lenovo S8-50...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.12.09
Prihlásený: 20.02.24
Príspevky: 678
Témy: 147
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 14:28

Kolko to asi ficka stalo? Aspon 10m urcite







_________________
Windows 7 Home Premium 64 bit
Procesor: Intel Core i5 2430M 2,4 GHz (2 400 MHz) 2x jadro TPD 35 W Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie
Čip grafickej karty: NVIDIA GeForce GT540M 2 048 MB
Rozhranie disku: Serial ATA I 5 400 ot/min
Operačná pamäť: 4 GB DDR3 1 333 MHz (1,33 GHz)

som vysoko vzdelaný intelektuál s futuristickými víziami na svet technológii
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 14:46

http://obchody.heureka.sk/elektrocentrum-sk/recenze/

Inak tu mate nejake recenzie na eshop toho typka od Kotlebu ktory ma namierene do parlamentu.

Je vidiet, ze aj so zakaznikmi dokazu narobit poriadky.

A chalan je este aj historik.
http://www.teraz.sk/slovensko/kotlebov-poslanec-o-tretej-risi/186346-clanok.html


Naposledy upravil Johnnny dňa 12.03.2016 15:39, celkovo upravené 1






_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 14:50

No toto bude ešte velmi zaujimave, ak SNS vylučilo spolupracu s Matovičom tak neposklada vladu nikto a bude uradnicka vlada... Jediny možny scenar je že pokrytecky Prochadzka sa nakoniec aj tak pridu ku Smeru ale to aj tak ako ratam tak ratam, nestačilo by to na väčšinovu vladu..







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 02.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 14:55

že SNS pôjde so SMEROM bolo hádam každému jasné... polovica voličov SNS sú bývalí voliči SMERu, je to na jedno kopyto







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:45

Tak som zvedavý, ako dopadnú predčasné voľby.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:46

ako funguje ta dočasná vláda?







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:48

Zhruba tak, že vznikne vláda, ktorej bude asi SMER, SaS a iné strany, žiadne zákony sa schvalovať nebudú, bude sa iba udržiavať chod štátu a určí sa tremín predčasných volieb. Nikde ale nie je napísané, že sa dohodnú, ani "úradnícka" vláda nemusí získať podporu. Potom už neviem presne čo sa bude diať, ale bude tam mať slovo prezident.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.12.09
Prihlásený: 20.02.24
Príspevky: 678
Témy: 147
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:52

Najlepsie by asi bolo keby sa sas a olano spojili do predcasnych volieb







_________________
Windows 7 Home Premium 64 bit
Procesor: Intel Core i5 2430M 2,4 GHz (2 400 MHz) 2x jadro TPD 35 W Automatické pretaktovanie, HyperThreading, Podpora Virtualizácie
Čip grafickej karty: NVIDIA GeForce GT540M 2 048 MB
Rozhranie disku: Serial ATA I 5 400 ot/min
Operačná pamäť: 4 GB DDR3 1 333 MHz (1,33 GHz)

som vysoko vzdelaný intelektuál s futuristickými víziami na svet technológii
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:53

Semp: ten tvoj avatar presne vystihuje čo aktuálne pociťujem :D
Ten zradca Danko sa mi nepáčil už od začiatku.







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:54

Prečo by bol zradca? veď bolo od začiatku jasné, čo je to za človeka. Ludia čo ho volia nikdy nemali potuchy, prečo ho volia.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 15:58

Diskusia so clovekom ktory je na kandidatke SNS http://i.imgur.com/uqIPTQU.png

Silne argumenty.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 16:11

za celu tuto destabilitu a chaos može jedine doterajšia vlada hranola... keby mal aspon štipku moralky tak by odstupil z funkcie predsedu ba nadobro odišiel z politiky... obyčajny bastard. Ale na niečo to dobre je, ludia konečne pomaly otvaraju oči a nesuhlasia s celym tymto systemom, takže som velmi zvedavy čo sa bude diať v najbližšom obdobi a v pripade predčasnych volieb na jej vysledky...







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.03.2016 16:22

Ja som zvedavý, čo sa bude diať, keď bude mať kotleba ešte viac % a nebude sa dať zostaviť už žiadna vláda.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109692

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48863

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

611

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1200

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10536

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

604

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80605

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2541

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra