[ Príspevkov: 1064 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Galanta

videl som tie videa uz asi z kazdeho pohladu z kazdeho spomaleneho zaberu z kazdeho pohladu je vidno ze vrchna cast ktora bola nad tym miestom kde narazilo lietadlo sa zrutila samovolne a potok to uz boli poschodie po poschodi vybuchy ktore isli sekundu pred zrutenym poschodia nad vybuchom a takkto dalej a dalej vidiet to iba par poschodi pretoze potom je tam uz prach ktory to zakriva
potom som videl video kde kde ked narazi lietadlo do boku kde kridlo bolo este vo z budovy tak tam vytekalo horiace palivo von z budovy a vyzeralo to ako roztopena ocel pilierov tiez prestne tak spravene aby to vyzeralo ako poskodenie pilierov


_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 13957
Témy: 745 | 745
Bydlisko: Žilina - Li...

http://www.youtube.com/watch?v=972ETepp ... re=related
:D kazdopadne kazdy ma na toto svoj nazor, nechajme to tak... dajte nejaku inu temu :D
PS: don jebot- ty tu vsetkym nadavas ze aky su vsetci odbornici atd atd, hlavne ze ty si ten najvacsi, co presne vie to to bil teroristicky utok, co presne vie ze to spadlo iba vdaka lietadlu atd atd... ok mas svoj nazor , uz si nam ho povedal, hodte inu temu :D


_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39 | 39
Bydlisko: Galanta

v tom videu to krasne vidno prestne tak to bolo vo WTC


_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava

don jebot píše:
poukazat ze pravdu nemusi (resp. nevie) nikto znas ... neexistuju na to dokazych ...

Kll007 jj pretacanie to ti ide ...


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 01.02.11
Prihlásený: 10.08.12
Príspevky: 243
Témy: 38 | 38
Bydlisko: Martin

budova bola urcite odpalena a nie ze ju znicilo naraz lietadla-nemozne tie budovy boli navrhnute tak aby vydrzali narazy niekolkych lietadiel..... budova bola odpalena a termit ktory vsetko znici (roztopi) zahladil stopy... tot moje tvrdenie ;)


_________________
CPU: Intel Celeron D 2,66GHz /3,2GHz MB: ASRock P4i65G RAM: 2x512MB DDR400 GPU: Nvidia 7300GT DDR2 256MB 350MHz/266MHz - 460MHz/350MHz HDD: Maxtor 80GB IDE OS: WIN XP
ASUS K53SV-SX786: i5-2410m 2,3GHz + GT540m 2GB Nvidia Optimus + 4GB Ram + HDD 640GB Win 64bit
Online

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 11.01.09
Prihlásený: 05.05.24
Príspevky: 1385
Témy: 9 | 9
Bydlisko: Hrinova

winyx píše:
dixi, sledoval som mythbusters, ale predsa http://www.vosvetlelasky.sk/UFO.htm
nechápem jeden dôvod kôli ktorému sa prestal ďalej skúmať mesiac po jeho "dobití"
Prečo to všetci nechávajú na dobu vzdialenú... 2018,2025 atď...
a to čo pridal dzimbo je tiež na zamyslenie...
Citácia:



a nemyslel si 11.9.2001 ? :rolleyes:

k duchom ja radšej nič nevravím... :loony: :shock:


Celkom zaujimave citanie. Koho by zaujimala tema o existencii mimozemskej civilizacie, tak vrelo odporucam pozriet si dokument Vetrelci davnoveku. Nie su tu priame dokazy, iba teorie, ale su celkom presvedcive a rozhodne stoja za zamyslenie.
http://www.youtube.com/watch?v=6qtjI8eGtvM

// ak to uz niekto spominal, tak sry


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava

Ano, je to skvela seria, ale obcas mi to prite trochu pritiahnute za vlasy. Ale rozhodne je to zaujimave pozeranie ;)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Nitra / Bra...

http://www.reflex.cz/clanek/dokument/42 ... uoyem.html


_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.03.11
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 814
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Bratislava

emer píše:
http://www.reflex.cz/clanek/dokument/42060/titanic-do-ledovce-nenarazil-do-hlubin-konspirace-s-janem-berwidem-buquoyem.html


"I když se rozšířila scestná, klamná reklamní zpráva o „nepotopitelnosti“ plavidla, výsledek byl celkem skromný: Skoro čtvrtina míst na lodi zůstala neobsazena."

V serióznych historických analýzach sa uvádza že "nepotopiteľný" nebolo v reklamnej kampani NIKDY použité. Prvý raz to vraj vyslovil zástupca pri vypočutí správy že sa T potopil.

"V této oblasti - kurs polohy plavidla: 41° 43‘ SŠ 49° 56‘ ZD - se žádné ledovce ani v nejkrutější zimě nenacházejí, natožpak aby tam byly v polovině dubna, tzn. 14. 4. 1912. "

O tomto nemám informácie, ale ja by som predpokladal že ľadovce sa začínajú rozpadať na jar a vrcholí to v lete, v zime sa tvoria...


OMG ja som v polemike s plátkom reflex. :shock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava

Neviem ci to sem patri ale celkom dobre ..
http://aiall.org/modules.php?name=News& ... cle&sid=37


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 02.01.11
Prihlásený: 18.09.22
Príspevky: 282
Témy: 42 | 42
Bydlisko: Streda nad ...

uniqat píše:
tak vam sem prispejem aj ja. Ked uz sme pri tych konspiraciach. Prispievam vam sem ODHALENIM HUDOBNEHO PRIEMYSLU. Prosim dajte si pozor. myslim to smrtelne vazne a pozerajte iba na vlasne riziko. nakolko ja sam by som to radsej nikdy nevidel kedze pisem o hudbe. 70 percent ludi v mojom okoli ktorych poznam osobne mi za toto vynadalo z nebolo ochotnych dopozerat dokonca. Dobre ideme ku tomu ze preco. Kazdi z ludi ktory sme to pozerali mal stretnutie v nejakej forme s ciernymi paranormalnymi javmy. ja osobne som to skoro dopozeral tesne pred 3.00 co je hodina duchov ale posledny diel som nemohol pretoze moj notebook vypovedal cinnost na pol hodinu bez priciny... do vtedy nemal poruchu.. :( a ostatni moji znamy ku mne prisli najezeni ze konec. tu si to mrknite :( ale je to na vas ze ci to risknete.. ja som mal nejednu uz nehodu s tym.. nie jednu podotykam!!!!

Co si o tom myslite? Tu je celych 11 dielov serialu.Ocakavam od vas zmyslulne uvahy ci filozoficke fakty. Nie odpovede je to FAKE a podobne. Rozvynut tu aujmavu debatu..

1. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... u-1-odkazy

2. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -viditelne

3. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... o-rain-man

4. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ain-manovi

5. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -noc-dablu

6. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... iceni-dmxe

7. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

8. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

9. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

10. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... va-deprese

11. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... nni-agenda


človeče pól dňa som pri tom minul ale ďakujem ti za to


_________________
Notebook : Acer Aspire E1-510 OS :Windows 10 Home x64 Mobil : Huawei P Smart
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava

To snáď nemôžeš myslieť vážne lucifer666x

Ja som pozrel asi tri časti. Mal som dosť, keď sa objavila obrazovka s nápisom Rain Man is the Devil.

Plus totálne prekrútili Jay-Zho slová, keď povedal že si mrmlal čísla ako RainMan si mrmle čísla. Tí kreténi, ktorí tieto videá spravili asi ani nevideli film s Dustinom Hoffmanom - Rain Man a dokážu vydolovať konšpiračnú teóriu aj na tému "kto mi osral spodky".

Pre takých odporúčam pozrieť si film 28 s Jim Carreym, nieje to síce výkvet Holywoodskej produkcie ale ukazuje že pokiaľ človek chce vidieť konšpiráciu a spojitosť medzi zdanlivo nespojiteľnými vecami, uvidí ju tam.

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

//aaah, tak vidím že vo štvrtom dieli je zábavné rozuzlenie, už aj film Rain Man je diabolský :-D


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74 | 74
Bydlisko: Glasgow
NapísalOffline : 15.09.2011 21:51 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

ked toto berie niekto starsi ako 12rokov vazne tak ma prinajmensom nejaky inteligencny deficit a to som este extremne slusny


_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 15.09.2011 21:56 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

OK, zrejme by som sa mal hanbiť, ale istej časti z toho verím, nie zrovna Rain Manovi, ale napríklad to s DMXom bolo dosť zvláštne.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa

ano, veri tomu ten, kto chce, ako aj exi povedal. DMX tomu veri - preto aj tie jeho pesnicky "Only I can stop the rain", "Lord, give me a sign". U neho to nie su len slova, ale opisuje nieco, comu veri. Inak rap tiez velmi nepocuvam, ale jeho pripad je zaujimavy


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava

Myslím že v prípade DMXa niekto tipol tlač, že bude zatknutý. Mohol to spraviť kľudne aj policajt za pár bubákov, mohol to dokonca spraviť aj nejaký stalker ktorý sa s tlačou dohodol, falošne ho obvinil a prišiel si na nejaké peniaze. A DMX si to mohol kľudne spôsobiť aj sám, pretože klamať do médií nieje ťažké.

//no, v ďalšej časti už je to zase magické číslo 25, ktoré absolútne nespája ani dátumy smrti, ani jednotlivých umelcov. Čo tí, ktorí 25teho neumreli? Celé toto video je len hrajkanie sa s mysľou slaboduchých jedincov.

(a možno som Iluminát ja a snažím sa očierniť tieto videá, aby som zakryl ich obrovskú pravdu. Človek nikdy nevie, že?)

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

//aaaa v siedmej časti nám začína hra s číslami :) presne ako vo filme 23 (nie 28, sekol som sa http://www.imdb.com/title/tt0481369/ )
Pokiaľ v rôznych dátumoch a počtoch chceme vidieť číslo 11, numerológia nám zaistí že ich tam uvidíme. Pokiaľ človek vymýšľa takéto veci, zobrazuje sa mu 11tka všade a súčty, kde sa nezobrazí, jednoducho vylúči pre ich insignifikantnosť.

// pridané po 6 minútach od posledného príspevku

///aby som nezabudol, kto nieje úplne sprostý si dokáže na wiki dátumy úmrtí nájsť. Napríklad Michael Jackson nezomrel v trojici, ale zomrelo tam viac osobností http://en.wikipedia.org/wiki/June_25 a podobne.


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61 | 61
Bydlisko: Šaľa

vsak to je jasne, ako s Demitrom a magickym datumom havarie: 7+9+20+1+1=38. toto je napr. uplne nezmyselne.
netreba pouzivat rovno slovo Iluminati, jedna sa len o ludi s obrovskou mocou, ktori hybu peniazmi a mediami. nech si ich clovek nazve ako chce, je jasne, ze tito ludia existuju - nedaju sa vsak dokazat ich umysly, ktore su naplnou tychto konspiracnych teorii
//1111. prispevok, aka nahodicka :rolleyes:


_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89 | 89

dovolim si sem dat svoj nazor na 11. septembra 2001, budovy mali vydrzat narazy lietadiel, ale aj titanic sa nemal potopit alebo kursk, nepototopitelna pycha ruskeho namornictva, ako inzinier mozes povedat ze si to navrhol tak aby to vydrzalo ale nemozes pocitat zo vsetkym. Kludne aj stavbari mohli pouzit slabsie materialy a peniaze si pchat do vrecka. Kopec teorii sa opiera o upravene svedectva ( len preto aby si autor a par svedkov uzilo par minut slavy). Po naraze lietadla sa slusne narusila konstrukcia a tym ze tam horelo tak sa ocel ohrievala ( vieme ze cim ocel teplejsia tym je maksia) a vrchne poschodia uz nemali taku oporu, hovori sa aj o termite, ale ze hori "dole" cize ak ho zapalite vedla vertikalneho nosnika tak akurat prepralite koberec. Dalej vybuchujuce okna, ked sa rutili poschodia dole okna praskali, ale kedze v tom case nebolo v budove vakuum tak vzduch musel niekam uniknut a to cez najslabsie miesto, okno. A posledna vec, prerazane nosniky, vsetky fotky prerezanych nosnikov boli z upratovacich prac ked trosky odvazali prec.

A neviete ci lietadlo nemalo v batozinovom priestore nejake bomby, predsalen ked unesiete lietadlo s umyslom zabit vela ludi tak si to poistite

Ale tajne sluzby o tom vedeli ze to hodlaju spravit ale nechali ich, kvoli comu neriesim. Len pocitali s tym ze narazia, v budovach ostanu obrovske diery, a par stovak mrtych a vojna proti terrorimu zacina

P.S na vsetko mam vlastny nazor, nepotrebujem aby mi rozne stranky a videa podsuvali svoj nazor a kludne aj tie videa mozu byt spravene vladou, tajnou sluzbou .... ako kontrolu nad viacerimi verziami

Tot moj nazor, ak som niekoho urazil tak sorry


_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 16.07.07
Prihlásený: 31.07.22
Príspevky: 1225
Témy: 92 | 92

Citácia:
Po naraze lietadla sa slusne narusila konstrukcia a tym ze tam horelo tak sa ocel ohrievala ( vieme ze cim ocel teplejsia tym je maksia)


Ano, lenze letecky benzin nedosiahne taku teplotu, aby sa ocel ohynala, respektive aby uplne tiekla...
Plus podalsie, to bolo nekontrolovatelne horenie (husty dym atd). Konrolovane horenie mas na sporaku, kde mas rovnomerny prisun vzduchu a plynu a vtedy vznika najvyssia mozna teplota. Videl si aby sa ti zelezna mriezka ktora drzi hrnce niekedy co i len trosku ohnula vplyvom tohoto tepla? :) lebo ja nie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

Svet ovladaju nadnarodne korporacie ktore hybu vsetkym. Dalej tu mame tzv. europsku uniu, umelo vyvolanu krizu, vyssie politicke zaujmy . . . Jednoducho je to tak. Ci si to niekto prizna alebo nie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89 | 89

na fyzike alebo na inom predmete ste mohli pocitak ako sa ocelovy most alebo kolajnice roztiahnu v lete oproti zime, a to niesu velke teplotne rozdiely, aj ked sa zahriala ( nemusi sa tavit, staci aj 500C aby mala ine vlastnosti, nemusi sa samovolne ohybat ako cin) tak pod tlakom vrchnych poschodi sa ohne,
a zo sporakovych platniciek sa budovy nerobia, navyse platnicku mas vodorovne a nosniky su verkialne, a pochybuje ze pri horeni sporaka mas na platnicke taku hmotnost aby si to mohol porovnavat s poschodiami na vyskovej budove

ale kludne mozes moje slova brat ako bludy, a zobrat si pravdu od niekoho ineho


_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce

Hmm... takze podla vas je svet ovladany nadrasou, alebo tajnym kultom, ale odmietate pripustit ze wifi moze byt skodlive? *clap... clap... clap...*


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

Nadrasa ? Neviem ci sa to da takto nazvat. Ale ak sa nad vsetkym trosku zamyslis a urobis si vlastny nazor, nie to co pocujes v TV alebo citas na aktualitach :) tak myslim ze to pripustis aj ty ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 17.01.10
Prihlásený: 18.11.20
Príspevky: 4864
Témy: 84 | 84
Bydlisko: Michalovce

Dobre uznavam ze niektore veci su inac ako to podaju v telke, ale vidiet svet ako obrovsku nit konspiracii mi pride prehnane. Jednoducho zdravy usudok treba mat, ale ked si pri tom nebol nemozes vediet co je pravda a co nie.


_________________
PC1: MB:ASRock AM2NF3-VSTA, CPU: AMD Athlon 64 3500+ 2,2GHz @ 2,6GHz, VGA: nVidia Geforce FX 5500, RAM: 3GB, HDD1: IDE WD Caviar 80GB, PSU: Fortron Economy 300W,
PC2:Case: Zalman Z9 plus, MB: ASRock Fatal1ty 990FX PRO, CPU: AMD Phenom 965 BOX, VGA: ASUS ENGTX 470,RAM: DDR3 Corsair Dominator 1600 CL7 4GB, HDD: Seagate Baracuda 7200.12 500GB, Samsung Spinpoint f3 500GB, PSU: Cougar GX 600W, Zvukovka: Asus Xonar DX2, TABLET:G-Pen 450

NTB: Lenovo Z500

"Any society that would give up a little liberty to gain a little security will deserve neither and lose both." Benjamin Franklin
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89 | 89

v niecom sa da suhlasit s sqbo, ale tieto "korporacie" sutazia medzi sebou, kazdy si chce narabat iba pre seba, a cim viac maju tym su chamtivejsi, kludne aj jedna firma ( dost velka) by mohla vyvolat krizu, na tom zarobit a konkurenciu ochudobnit,
ale povedat ze ovladaju svet je nimi ovladany je prehnane

najvacsi problem ludi je ze potrebuju vsetkemu rozumiet, a pokial nie tak si nieco daju dokopy nieco domyslia a hura, maju teoriu ako by to mohlo fungovat a su spokojny. Ludom nezalezi ci je to pravda, len potrebuju pre seba uspokojive presvedcenie


_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

Vsetko je dopredu naplanovane. Je to jednoducho sucast planu. ;) Ale je to moj nazor. Nejdem nikoho presviedcat. O tom si musi spravit obraz kazdy sam ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74 | 74
Bydlisko: Glasgow
NapísalOffline : 15.09.2011 23:53 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Co sa tyka 9/11, tak casopis Popular Mechanics zaoberajuci sa vedou a technikou, vyvratil vsetky popularne argumenty konspiratorov. Bol to tim 9 novinarov ktori sa pytali 70tich odbornikov z oblasti letectva, techniky, inzinierstva a armady. Konecne nejaka poriadna a konstruktivna ofenziva zalozena na faktoch a rozume. Z toho vyskumu vznikla aj cela kniha, tu len tie najdolezitejsie veci: http://www.popularmechanics.com/technol ... ws/1227842


_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava

sqbo píše:
Vsetko je dopredu naplanovane. Je to jednoducho sucast planu. ;) Ale je to moj nazor. Nejdem nikoho presviedcat. O tom si musi spravit obraz kazdy sam ;)


Že si ty čítal tú pravdu o židoch Rotchildovcoch?


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Napísal autor témyOffline : 16.09.2011 1:48 | Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

To je velmi ťažké povedať, ako skutočne funguje svetová ekonomika, či je kríza preto, že sa Rotschild zle vyspal, alebo či to niekto plánoval, to sa nikdy nedozvieme, proste svet funguje tak ako funguje, peniaze hýbu svetom, ovplyvňujú všetko s tým už nič nespravíme, obyčajní ľudia (nie Matovič) sa musia prispôsobiť, pracovať celý život za minimálne zlomky percent toho, čo zarábajú ludia ktorí to všetko riadia a snažiť sa užiť si život, ako sa dá.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 2246
Témy: 176 | 176
Bydlisko: Košice

eXistenZ píše:
Že si ty čítal tú pravdu o židoch Rotchildovcoch?


Nie :-)


 [ Príspevkov: 1064 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 36


Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Trocha teorie - bezdratovej prenos...

v Siete

0

828

27.11.2005 13:17

Pekaboo

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Nabozenstva a teorie o vyssich bytostiach

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

168

5279

31.08.2008 10:53

eXistenZ

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Instalacia javy

v Operačné systémy Unix a Linux

8

476

17.12.2010 16:12

pcf

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chyba pri kompilácii javy

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

5

732

10.11.2007 18:27

pitrik1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Z Javy na PHP

v PHP, ASP

4

418

30.11.2015 14:18

walther

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Za základmi Javy a OOP

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

488

07.08.2012 11:56

phodinux

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Hladam niekoho na konzultacie javy a Unix

v Ponuka práce

1

870

09.01.2009 21:15

Skorpikon

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

free webhosting so 100% podporou javy a jsp

v Webhosting a servery

0

902

11.05.2010 11:37

jarrro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Zdrav. problémy atď

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

124

4577

13.08.2013 23:10

mirom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Sada skrutiek atď.

v Ostatné

6

647

26.08.2010 5:51

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Crysis, Bioshock atd :)

v Počítačové hry

8

858

10.09.2007 11:31

Poki

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

synth/workstations atď. ...

v Zvuk

9

626

10.01.2012 20:45

Qpkqkma

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Box,Wrestling,atd...

v Počítačové hry

3

513

21.01.2009 12:31

clima

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovenska pozicovna...atd...

v Krčma

14

4001

25.02.2011 15:25

9tommy9

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dual bot .. atd

v Operačné systémy Microsoft

4

691

06.03.2010 16:34

majky358

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Maturity - dojmy, vysledky atd...

v Vzdelanie, štúdium, škola

23

1454

28.05.2008 14:31

Shark NX



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF