Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1064 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 12:36

nejde o to comu veris, nato dokumenty nepotrebujes, niekedy treba aj mysliet, a nie ako ofca, co jej povedia vedcovia tomu verit ( a nemyslim si ze je problem zaplatit vedcov :D )
Ono su dva typy ludi - jedny co rozmyslaju a niesu ako ofce, a druhy co su ofce a poslucahju na slovo ... a "tym hore" ide o to spravit z ludi ofce, mysli si co ches, je to tak ...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 12:45

aha ja som "ofca" ale ty veris lacnym dokumetom ktore natocim aj s MT uz pomaly. A nie si aj ty potom "ofca" uz len preto ze tomu tak veris ako tisice dalsich ludi(to je tiez stado)? Overil si si aspon raz osoby ktore v nich vystupuju? Vies nieco o oceli? Si snad stevebny inzinier, projektant alebo architekt?
predstav si ze drzis 80kg cinku na bench a niekto ti zoberie 50% sily ...
alebo ze doteba narazi -> Hmotnost prázdného letadla: 211 700 kg vies co sa cudujem ze v tej rychlosti to neutrhlo cele ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 12:49

dvojičky a wtc budova č. 7. tri budovy čo spadli kôli požiaru, nereálne, nemožné. Teda v amerike je to možné, dalej pentagon a ešte aj len č. 94...časti nanotermitu v prachu pri wtc, pätnásť ročné cvičenie proti uneseným lietadlám a 11 septembra pošlú letku čo to mala na starosti a cvičný let nad more...atd...sú o tom 4-5 dokumenty, ktoré sú podložené rozhovormi,fotkami a videom a každý človek si o tom vie spraviť názor..môj je že to amerika spravila sama a nikto ma nepresvedčí o opaku...







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 12:53

jj ale ak chces pospajas hoci co ako rozne prekliate roky cisla atd (na nete toho najdes miliony), prebola je ich 200milionov je jasne ze ked chces vidis vo veciach co chces ... skus sa porozpravat s naozaj odbornikmi v danej problematike ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 12:53

don jebot píše:
aha ja som "ofca" ale ty veris lacnym dokumetom ktore natocim aj s MT uz pomaly. A nie si aj ty potom "ofca" uz len preto ze tomu tak veris ako tisice dalsich ludi(to je tiez stado)? Overil si si aspon raz osoby ktore v nich vystupuju? Vies nieco o oceli? Si snad stevebny inzinier, projektant alebo architekt?
predstav si ze drzis 80kg cinku na bench a niekto ti zoberie 50% sily ...
alebo ze doteba narazi -> Hmotnost prázdného letadla: 211 700 kg vies co sa cudujem ze v tej rychlosti to neutrhlo cele ...


rozdiel je verit tomu co chcu aby si veril, alebo si spravit vlastny nazor ...

ja neverim ziadnym dokumentom, ja som si spravil vlastny nazor na zaklade pozorovania, a ten mi nikto nevezme ...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:00

don jebot píše:
jj ale ak chces pospajas hoci co ako rozne prekliate roky cisla atd (na nete toho najdes miliony), prebola je ich 200milionov je jasne ze ked chces vidis vo veciach co chces ... skus sa porozpravat s naozaj odbornikmi v danej problematike ...


nevravel som o nejakých prekliatych číslach a neviem čo...hovorím o faktoch, ktoré tam sú...nahrané rozhovori bezpečnostných agentúr ktoré vyšetrovali všetko okolo, tlačové zasadnutia atd...







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:02

nema cenu sa tu hadat ty mas taky nazor mi mame taky moj nazor je ze cela USA je jedna velka zberba ktora len konflikty na celom svete teroristicke utoky a podobne blbosti ktore ani niesu len amerike pomaly dochadzaju vsetky zasoby ropy na svete zacinaju byt druhorady pretoze ich predbiehaju krajiny ako cina japonsko a podobne
mam tiez nazor na Japonsko na tie zemetrasenia a to co sa stalo podla mna v tom ma prsty tiez amerika pretoze vlastnia pristroj ktory dokaze vyvolat zemetrasenia chceli len trosku japonsko vratit spet aby im zasa niake 2roky trvalo kym sa pozbieraju a tak takze ja mam taketo nazory amerika je proste jedna velka fraska cela FBI,CIA,najvisie moci v amerike







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:06

myslíš HAARP-om ?
http://www.pluska.sk/zahranicie/zemetra ... zbran.html

podľa mňa to má tiež niečo do seba a dá sa tomu veriť... :)







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:08

presne tak, dalej ta vojna v lybii ... takisto Irak a ine staty , kde hrdo prisli amici ako "zachrancovia" a oni su ty dobry... jasne .... seru sa do veci do ktorych ich nic nieje, resp. tie zle veci mozno aj vytvorili a teraz ako hrdinovia ich zastavia .... kazdy ma nato svoj nazor, mne osobne je uplne jedno comu verite, ja verim svomu a zijem si ako chcem...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:10

proste ja tiez neverim vsetkemu co je v tych dokumentoch su rozne rozhovori videa fotky
ktore len potvrdzuju vsetko to ze lietadla neboli dopravne ale nakladne
aj to ze ludia videli a natocili to ako budova vybuchuje pred padom
aj vypovede hasicov ktory popreli ze v budove by vznikla taka teplota ktora by ohrozila stabilitu budovy







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:11

inac k tomu zemetraseniu, tesne pred nim bola spozorovana na obloho ziara, a divny objekt ... ono cele USA poslat doprdele a bol by na svete taky mier ze by si to este nevidel...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:19

heheh uz aj zametrasenie XD si si urobil vlastny nazor? Este raz si na nieco sposobili aby si to mohol 100% povedat? myslim si ze nie ... nahravanie bezpecnostnych agentur to si snad robis srandu :) chcel by som vidiet tu technologiu ktora by prelomila ich sifrovanie a este ako dokazes ze to nenahrali iba tak nejaky tipci a dali do sveta :) ja som si raz pozrel meno nejakeho "vedca" ktory bol v dokumnete a naozaj existoval ale vobec tak nevyzeral asi presiel plastickou operaciou... Dolezite je uvedomit si ze hltate co vam media daju pod nos .. ako toto : "inac k tomu zemetraseniu, tesne pred nim bola spozorovana na obloho ziara, a divny objekt " iii niekde si cital XD to je hned dokaz pre vas pre man je to dedinska klebeta o jankovi a tehotnej marienke ..

// pridané po 1 minúte od posledného príspevku

//az teraz ma to napadlo XD ziara na oblohe , nevznikaju cunami pod vodou?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.02.10
Prihlásený: 25.04.24
Príspevky: 13957
Témy: 745
Bydlisko: Žilina - Li...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:24

don jebot píše:
Dolezite je uvedomit si ze hltate co vam media daju pod nos


ide o to ze ja praveze nehltam co mi daju media pod nos, pozeral som viacere zdroje a vyvodil som si vlastny nazor ... ty co hltaju len to co im adju media pod nos su tie "ofce" o ktorych som hovoril.... a pravdu nemusis mat ani ty, tak ako si ty myslis ze USA je nevinna, ja si myslim opak, a ani jeden to nemoze povedat so 100% istotou , ale kazdy ma ten svoj nazor... Pravdu sa aj tak nikdy nedozvieme, a aj keby, tak ani jeden z nas neuveri ze je to pravda a nie zasa nejaka fraska...







_________________
MB: ASUS TUF GAMING B550M-PLUS ; CPU: AMD Ryzen 5600X + Noctua D15; RAM: 16GB GSkill DDR4 3000Mhz; GPU: Inno3D GeForce RTX 3060 Ti Twin X2 OC; SSD: WD Black SN750 1TB ; PSU: Corsair RM650x;
LCD: Samsung G5 34" UW; MOUSE: Logitech G305 + Razer Goliathus; KEYBOARD: SPC Gear GK550; Repro: Edifier R1280T; OS: Windows 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:29

don jebot neviem o čo ti ide, ale trepeš úplne hlúposti a snažíš sa tu vyvrátiť niečo len tak že to zhadzuješ blbými argumentmi...ničím iným...nie nahrávaním bezpečnostných agentur, asi čítaš zle alebo neviem....

/az teraz ma to napadlo XD ziara na oblohe , nevznikaju cunami pod vodou?
a z čoho vznikajú tsunami ? len tak pod vodou ?
zase si to podľa mňa nepozrel, neprečítal nič o tom len úvod a ideš tu dávať svoje názori...podľa mňa ani noviny nepozeráš a neveríš im, lebo ti to rozpráva niekto iný a nevidíš to na vlastné oči..


Naposledy upravil winyx dňa 18.08.2011 13:30, celkovo upravené 1






_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:30

don jebot píše:
predstav si ze drzis 80kg cinku na bench a niekto ti zoberie 50% sily ...

toto je uplne odveci priklad :lol:







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:33

http://www.youtube.com/watch?v=_PD7Rguj ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=xnYe_EkF ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=hTN_Fdns ... re=related
trocha na zlepšenie nálady :-D paranenormálne zjavy :D







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:45

don jebot:nie mi hltame to co nam davaju media praveze media a amerika sem posiela rozne show Superstar seriali a podobne pi....ny aby sa zabudlo na ich konfikty a v sravach alebo niake filmy ktore vida amerika je az potom ako oni vsetko zachrania ako sa kazdy obetuje za svoju vlast ako cela amerika pomaha svetu povedz mi preco sa o WTC hovorilo iba to ze to bol teroristicky utok ziadne nadacie a podobne veci porovnaj si to z napriklad masakrom v Norsku ako sa o tom hovori a cely svet drzi s nimi ja si nepamatam ze pri WTC to bolo taketo v mediach sa stale iba opakovalo nieco o tom ze to bol teroristiky utok a preto amerika vysiela do iraku a afganistanu svoje vojska a idu oslobodit lud od terorizmu ktory sami vyvoli preco sa skoro nikde inde nedeju teroristicke utoky len v amerike
amerika ani neni narod pretoze skutocnych americonov pozabijali a vyhnali tak o com sa tu bavime amerika je jedna velka pritaz na svete keby nebola amerika zije sa tu velmi dobre preco ked ma amerika niaky problem stiahne do neho cely svet nech si to riesia sami

// pridané po 5 minútach od posledného príspevku

a to zemetrasenie v japonsku ano cely svet truchli s nimi pomaha im lebo normalneho cloveka ktory ma svoje problemi ani nenapadne ze v tom moze mat prsty clovek pretoze kazdy si povie a sak toto je asi naozaj ved to spravila priroda ale niekto kto sa nad tym zamysli a povie si aha je to priroda ale to tiez moze vyvolat clovek
moj nazor amerika potrebovala odskusat co dokaze ten pristroj niekto tu spomenul nazov je to nieco ako Nagasaky a Hirosima tiez amerika potrebovala dokazat aky su mocny silny a aj teraz to tak bolo potrebovali mocnejsi stat ako ony trosku posunut na par rokov nizsie kym sa zasa spamataju tak zas vymislia nieco nove a zas to pouziju je to len o tomto







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:46

winyx píše:
nahrané rozhovori bezpečnostných agentúr

winyx píše:
asi čítaš zle alebo neviem....


...

kllr007 píše:
ide o to ze ja praveze nehltam co mi daju media pod nos, pozeral som viacere zdroje a vyvodil som si vlastny nazor ... ty co hltaju len to co im adju media pod nos su tie "ofce" o ktorych som hovoril.... a pravdu nemusis mat ani ty, tak ako si ty myslis ze USA je nevinna, ja si myslim opak, a ani jeden to nemoze povedat so 100% istotou , ale kazdy ma ten svoj nazor... Pravdu sa aj tak nikdy nedozvieme, a aj keby, tak ani jeden z nas neuveri ze je to pravda a nie zasa nejaka fraska...


vsetkymi moji pripevkami som chcel presne na toto poukazat ze pravdu nemusi (resp. nevie) nikto znas ... neexistuju na to dokazy

bindo000 píše:
ktore len potvrdzuju vsetko to ze lietadla neboli dopravne ale nakladne
aj to ze ludia videli a natocili to ako budova vybuchuje pred padom
aj vypovede hasicov ktory popreli ze v budove by vznikla taka teplota ktora by ohrozila stabilitu budovy


o tych lietadlach to su uz naozaj sracky tie fotky boli uz hodne davno rozbrat eodbrnikmi na optiku a digitalnu fotografiu ... co satyka poziarnikov ty asi neboli pri to centre poziaru : ato z 2ch dovodov neprezili by lebo by nestihli utiect a druhy zhoreli by XD (vidis staci premyslat ako tu uz niekto pisal)

emer píše:
toto je uplne odveci priklad :lol:

podla mna to bol dobry priklad , ludia stale hldaju vinikov na to na co im chybaju vedomosti v stredoveku upalovali carodejnice :) Mne sa len paci kolko materialovych inzinierov, projektantov a architektov tu mame na tomto fore XD to je na tom to vtipne ze nejaky cudzi clovek im nieco povie a hned jee to je na 100% pravda (BTW ani tych 50% nie je pravda, v skutku sa to neda vobec urcit dokedy nevies o aku ocel ide neexistuje iba jeden druh ocele o tom nieco viem ;) )

bindo000 píše:
vojska a idu oslobodit lud od terorizmu ktory sami vyvoli preco sa skoro nikde inde nedeju teroristicke utoky len v amerike


si snad robis srandu, kazdy mesiac je nejaky

bindo000 píše:
amerika ani neni narod pretoze skutocnych americonov pozabijali a vyhnali tak o com sa tu bavime amerika je jedna velka pritaz na svete keby nebola amerika zije sa tu velmi dobre preco ked ma amerika niaky problem stiahne do neho cely svet nech si to riesia sami


1) je narod s uzemim vladov a svojimi obcanmi, a skutocnych obyvatelov pozabijali Europania !

// pridané po 50 sekundách od posledného príspevku

//ak chcu vyskusat novu zbran vyskusaju ju ako jadrove bomby maju na to uzemia ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:50

don jebot píše:
podla mna to bol dobry priklad


nie, urcite nebol. tam plati uplne ina fyzika... vezmi si palicu zapichnutu do zeme, odrezes vrch (zoberies 100% sily!), padne cela palica alebo iba vrch?

a ked si vezmeme tu tvoju lavicku.. drzim cinku, niekto mi zobere 50% sily z ruk, ruky sa mi podlomia cinka smeruje k zemi.. ale nepadne na zem, ostane mi na hrudi a ja sa nerozpadnem..

to je to co ti vsetci chceli povedat, lietadla vrazili do vrchu budovy, nech kludne zobralo nosnym pilierom 50% sily, ale nemoze zato padnut budova odspodu, kvoli tomu ze hore boli piliere oslabene... tie spodne boli uplne v poriadku.







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:53

dobre mysli si co chces ak keby tu napisal BUSH ze ano don jebot mi sme to sravili vsetko tak povies a tak obama je pod tlakom nema umyte zuby zle sa vyspal a aj tak by si si tvrdil svoje







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:53

kllr007 píše:
inac k tomu zemetraseniu, tesne pred nim bola spozorovana na obloho ziara, a divny objekt ...

myslis ten objekt na tomto videu: http://www.chaoos.com/modules/mytube/si ... =4&lid=119 ? nehovorim, ze haarp to nemoze dokazat, ale co sa tyka tej fotky, neda sa to imho povazovat za velmi doveryhodne. taku fotku moze hocikto zmachlit vo photoshope za 3 min. 21 sekund. mozno inak americka vlada sleduje aj toto forum, kedze sa tu rozobera haarp :-) :D


Naposledy upravil 89Aquarius dňa 18.08.2011 13:54, celkovo upravené 1






_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:54

ano amerika ma na testovanie jadrovych bomb uzemia na to vyclenene ale aj drb..uty vie ze vzdy sa lepsie jadrova bomba odtestuje realne cize na ludsvte







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:55

haarp nie je jadrova bomba :-)







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 13:57

ja viem ze nieje je to pristroj ale rozpraval som o Hirosime
hoci aka zbran pristroj hoci co moze ludstvu uskodit sa vzdy testuje lepsie na ludoch ako na priestoroch tomu urcene







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 14:13

emer píše:
nie, urcite nebol. tam plati uplne ina fyzika... vezmi si palicu zapichnutu do zeme, odrezes vrch (zoberies 100% sily!), padne cela palica alebo iba vrch?

a ked si vezmeme tu tvoju lavicku.. drzim cinku, niekto mi zobere 50% sily z ruk, ruky sa mi podlomia cinka smeruje k zemi.. ale nepadne na zem, ostane mi na hrudi a ja sa nerozpadnem..

to je to co ti vsetci chceli povedat, lietadla vrazili do vrchu budovy, nech kludne zobralo nosnym pilierom 50% sily, ale nemoze zato padnut budova odspodu, kvoli tomu ze hore boli piliere oslabene... tie spodne boli uplne v poriadku.


ale pokial viem poziare neboli rozsirene iba na jednom poschodi + ta vrchn cast nevazi 80kg staci ak to padne cez stred a bocne nosniky sa ti utrhnu jednoducho ich to vytlaci do strany a vsetko popada ..


mne nejde o to ako to bolo ja iba pridavam protiargumenty lebo tu pisu samy odbornici ako som pisal vyssie a na tom sa smejem, nikto znas to nemoze vediet o to tu ide. A hlavne ked tu niekto pise o ovciach a sam sa tak sprava :) jaj ale na trotlovanie tu je iny pan :) som prekvapeny ze sa tu este neozval ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 14:27

ano don jebot v niecom mas pravdu ale aj keby tie nosniky povolili nikdy by sa budoba neposkladala do seba ale do stran pri samovolnom pade sa nikdy budova neposkladan do seba ale vzdy je jedno za akych okolnosti budova pada do stran
pri riadenom odstrele budova pada do seba preto ze poschodie po poschodi vybuchuje tym padom nema ziadnu zataz a tak pada volnym padom kolko dole a nie do stran







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 14:48

tak tak, ked si to pozres budova padala dospodu.. to znamena ze napriklad 90-te poschodie postupne klesalo na 80te, 70te atd... keby to bolo tak ako hovoris ty, 10-t poschodie by sa dozaista nezrutilo a to 150te kde narazilo lietadlo (neviem kolko poschodi to bolo, davam priklad) by postupne dmolovalo poschodia pod nim a roztrtkavalo ich do stran. az kym by neprislo co ja viem k tomu 90temu.. ale 90te by stale bolo na svojom povodnom mieste a neklesalo by..

ta budova tak krasne padla, ze odteraz by mali budovy zhadzovat leitadlami a nie riadenym odstrelom..







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 15:35

tu je to zrutenie: http://www.youtube.com/watch?v=8Mz0_x7313I#t=1m22s
http://www.youtube.com/watch?v=4Q4I-YEtIQs#t=0m47s







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 18.08.2011 15:44

hmm, na tom druhom videu to vypada ze to padalo tak, ze vrchna cast burala spodnu...







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 18.08.2011 16:04

To lietadlo tak preto narazilo, aby to malo takí účinok že sa budova zrúti a dobre si to všetci zapameteli, pri prerazení budovi kde prešli do budovi krídla, a ako vieme tak v krídlach je palivo, palivo sa vylialo zhruba 60 T do budovi, od velkeho žiaru sa skelet tak rozohrial že vrchná tašká čast budovi to tlačila a drtila lebo spodok stratil svoju pavnost, to malo vyvolat u ludí strach z pomstvi moslimov, dobre premislena akcia


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1064 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 36 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Trocha teorie - bezdratovej prenos...

v Siete

0

827

27.11.2005 13:17

Pekaboo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Nabozenstva a teorie o vyssich bytostiach

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

168

5276

31.08.2008 10:53

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia javy

v Operačné systémy Unix a Linux

8

474

17.12.2010 16:12

pcf Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chyba pri kompilácii javy

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

5

730

10.11.2007 18:27

pitrik1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Z Javy na PHP

v PHP, ASP

4

418

30.11.2015 14:18

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Za základmi Javy a OOP

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

487

07.08.2012 11:56

phodinux Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam niekoho na konzultacie javy a Unix

v Ponuka práce

1

870

09.01.2009 21:15

Skorpikon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. free webhosting so 100% podporou javy a jsp

v Webhosting a servery

0

902

11.05.2010 11:37

jarrro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdrav. problémy atď

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

124

4565

13.08.2013 23:10

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sada skrutiek atď.

v Ostatné

6

646

26.08.2010 5:51

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Crysis, Bioshock atd :)

v Počítačové hry

8

858

10.09.2007 11:31

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. synth/workstations atď. ...

v Zvuk

9

625

10.01.2012 20:45

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Box,Wrestling,atd...

v Počítačové hry

3

512

21.01.2009 12:31

clima Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenska pozicovna...atd...

v Krčma

14

3999

25.02.2011 15:25

9tommy9 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dual bot .. atd

v Operačné systémy Microsoft

4

691

06.03.2010 16:34

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nezobrzovanie obrazkov farby atd

v HTML, XHTML, XML, CSS

9

506

10.03.2010 13:22

galbavymartin Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra