Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1064 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 36 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 19.08.2007 23:56

nestras ja prave idem spat :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.08.2007 2:01

Lub0$ píše:
A poculi ste o teorii ludi, ktory tvrdia ze americania na mesiaci nikdy neboli? Videl som o tom dokument, a vravia, ze to bolo vsetko natacane v studio, lebo bolo ukazane, ze na niektorych kamenoch boli napisane cisla a podobne malickosti, ktore na mesiaci asi nenajdete. tak neviem co je pravda :-)


Ja neverim ze tam boli. Vsak si predstav tu zastaralu techniku co bola v tych rokoch. A keby tam aj boli tak co tam odvtedy nesli este raz ??? Nafilmovat nieco take predsa nie je problem. Podla mna to bola len obycajna fraska. Ale to je len moj osobny nazor :) .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 9:36

No ved studio so zelenym platnom dokaze divy ;)
A aj podla mna by tam sli niekolko krat potom, nie? A dalsi pokus sa im aj tak nevydaril :roll:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 07.08.07
Prihlásený: 23.02.19
Príspevky: 1005
Témy: 91
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 10:50

tiez si myslim ze tam amici neboli


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 10:56

lol a preco nie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 11:00

neboli vtedy asi ked tvrdili ze tam boli. ale potom po rokoch tam asi uz fakt boli.

nemoze to byt zas take tazke. proste ukazali ruskom fake videa ze tam boli xD aby vyhrali suboj a "vesmir" co vtej dobe bol. fake video de vlaje vlajka na mesiaci z ziadnou atmosferou. lol


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 11:33

Ved ja som videl o tom dokument, a ukazovali riadne, vsetky podozrive veci. Cisla na kamenoch, zda sa mi ze nieco aj s tienami tam bolo. Ale dalsia vec je ta, ze je tazko utajit to pred niekolko stovkami ludi co pracuju v nasa, aby to nikomu nepovedali. ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.08.2007 15:54

Citácia:
Neil Armstrong a Edwin Aldrin
Podľa Neila Armstronga majú mimozemšťania základňu na Mesiaci a povedali astronautom aby odišli z Mesiaca. Neoficiálne zdroje uvádzajú, že Neil Armstrong aj Edwin Aldrin videli UFO krátko po historickom pristátí na Mesiaci Apollo 11, 21. Júla 1969. Počas priameho televízneho prenosu z pristátia obidvaja spomínali nejaké svetlo v kráteri, na čo sa ich kontrola spýtala na podrobnosti avšak nič viac nebolo počuť.
Tu je záznam rozhovoru:
NASA: Čo je ? Čo sa stalo?
Apollo11: Ó bože. Nebudete tomu veriť. Hovorím Vám, že sú tu iné vesmírne lode, zoradené na vzdialenej strane krátera.
Sú na Mesiaci a pozorujú nás!

Tu je ďalší rozhovor z diskusie vedcov s Armstrongom.
Profesor: Čo sa vlastne stalo tam hore ?
Armstrong: Bolo to neskutočné, vždy sme vedeli o možnosti, proste varovali nás. (mimozemšťania )
Profesor: Ako myslíte varovali?
Armstrong: Nemôžem zachádzať do detailov, môžem vám iba povedať, že ich lode boli oveľa väčšie ale aj lepšie po technickej stránke.
Profesor: Ale veď NASA uskutočnila ďalšie misie po Apolle 11?
Armstrong: Samozrejme - nemohli predsa rozpútať na Zemi paniku. Bol to iba rýchly skok tam a späť.
Podľa Dr. Vladimira Azhazha Neil Armstrong povedal kontrole, že ich sledujú dva veľké, záhadné objekty. Tieto slová však nikdy neboli zverejnené, lebo ich NASA scenzurovala. Podľa iných zdrojov Edwin Aldrin filmoval objekty z modulu aj po odchode Armstronga na povrch. Armstrong priznal, ?e to je pravda, ale odmietol sa vyjadriť bližšie, pretože celé utajovanie má na svedomí CIA.



http://www.vosvetlelasky.sk/UFO.htm
http://tajomstva.org/konspiracie/co-skryva-nasa/

aj ja tomu verim :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 16:12

je to blbosti, pretoze nie je na 100% ci tam vobec na tom mesiaci pristáli, niesu 100%tné dôkazi, a to video sa údajne natocilo niekde v oblasti Area 51 alebo tam niekde v texase ci kde


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 16:15

zaujimave Dzimbo ...







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.01.07
Prihlásený: 05.06.13
Príspevky: 383
Témy: 22
Bydlisko: Prievidza
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 16:22

To co napisal (skopiroval) Dzimbo je podla mna absolutna blbost ktora vznikla ked sa niekto riadne nudil.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 20.08.2007 17:25

Tu vam posielam link po precitani ktoreho mozno zmenite nazor :) :

http://referaty.atlas.sk/prirodne-vedy/ ... 57/?page=0

Precitajte si to ;) .
A urcite pochybujem ,ze v roku 1969 by bola technika na takej urovni ze by to bolo mozne :rolleyes: . USA chcelo byt zasa v niecom cislo 1.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 20.08.2007 18:30

Z tejto temy budem tak paranoidny, ako Luna Lovegoodova z Harryho Pottera.
Ty kokos. Na predoslej strane je prispevok od Janky. Precital som si ho a zacal som za sebou smatrat rukami, ci nieco nezacitim, alebo tak.
Chodte do riti!
Idem rozbit televizor!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 21.08.2007 10:41

No je pravda, ze to bolo davno a technika nebola taka dokonala, ale ved to nebolo prvykrat co poleteli do vesmiru tak neviem. A ked tam nahodou neboli ako by sa im podarilo umlcat niekolko stoviek zamestnancov NASA?
Ale Amici chcu zopakovat pristatie po mesiaci.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 22.08.2007 11:34

Amici toho chcu vela


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 01.07.05
Prihlásený: 29.09.09
Príspevky: 368
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 22.08.2007 14:11

Co hovorite na toto ??? Ma to 5 dielov, na konci su linky na pokracovanie.


http://www.matrix-2001.cz/v2/default.aspx?aid=2145


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 23.08.2007 11:29

lol, stahujem sa :lol: uz vidim jak ich vlada vyhostuje, lebo toto je nas pozemok :lol:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 29.08.2007 15:36

Vydeli ste uz niekto ducha? :rip:
Ja si myslim ze som videl ale niesom si isty lebo vtedy som mal cca. 4roky a nebol som schopny posudit to. Bola to nejaka postava v rohu izby ale kludne to mohol byt aj tien lebo vtedy bol tusim spln a cela izba bola zaliate svetlom.Tak neviem. :(


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 10.01.17
Príspevky: 1129
Témy: 41
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2007 15:53

Mily Dzimbo,
Tazko z Teba teraz budeme tahat, ci si videl ducha alebo nie.
Ked povieme, aby si sa pokusil zaspominat, povies, ze si uz zabudol.
Skor to boli tiene ako nejaka hmlovina. Mal si 4 roky... cloveku zacina pamat pracovat na plno od 5 rokov. Dovtedy si clovek pamata len traumaticke zazitky... Pochybujem, ze Ti duch strkal do zadku stolicku. (No offence.)
Tym padom Ti mozem s cistym svedomim napisat:
Na 97% je to vyplod Tvojej fantazie.
Vela stastia v dalsom zivote. :)

//Shark: :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.06.07
Prihlásený: 02.09.07
Príspevky: 555
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2007 18:06

Lub0$ píše:
No je pravda, ze to bolo davno a technika nebola taka dokonala, ale ved to nebolo prvykrat co poleteli do vesmiru tak neviem. A ked tam nahodou neboli ako by sa im podarilo umlcat niekolko stoviek zamestnancov NASA?
Ale Amici chcu zopakovat pristatie po mesiaci.


keby tam aj niekedy pristali videl som video kde akurat vystupovali z apolla 11 ci co to bolo a vyzeralo to uplne ako na mesiaci a zrazu len spadlo osvetlenie, a ten bzik povedal ze nech to spravia tu scenu odznova.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 18.12.07
Prihlásený: 15.12.16
Príspevky: 480
Témy: 99
Bydlisko: Devinska No...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 5:41

tak vam sem prispejem aj ja. Ked uz sme pri tych konspiraciach. Prispievam vam sem ODHALENIM HUDOBNEHO PRIEMYSLU. Prosim dajte si pozor. myslim to smrtelne vazne a pozerajte iba na vlasne riziko. nakolko ja sam by som to radsej nikdy nevidel kedze pisem o hudbe. 70 percent ludi v mojom okoli ktorych poznam osobne mi za toto vynadalo z nebolo ochotnych dopozerat dokonca. Dobre ideme ku tomu ze preco. Kazdi z ludi ktory sme to pozerali mal stretnutie v nejakej forme s ciernymi paranormalnymi javmy. ja osobne som to skoro dopozeral tesne pred 3.00 co je hodina duchov ale posledny diel som nemohol pretoze moj notebook vypovedal cinnost na pol hodinu bez priciny... do vtedy nemal poruchu.. :( a ostatni moji znamy ku mne prisli najezeni ze konec. tu si to mrknite :( ale je to na vas ze ci to risknete.. ja som mal nejednu uz nehodu s tym.. nie jednu podotykam!!!!

Co si o tom myslite? Tu je celych 11 dielov serialu.Ocakavam od vas zmyslulne uvahy ci filozoficke fakty. Nie odpovede je to FAKE a podobne. Rozvynut tu aujmavu debatu..

1. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... u-1-odkazy

2. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -viditelne

3. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... o-rain-man

4. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... ain-manovi

5. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... -noc-dablu

6. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... iceni-dmxe

7. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

8. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

9. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... a-jacksona

10. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... va-deprese

11. http://www.videacesky.cz/serialy-online ... nni-agenda







_________________
MacBook Pro, 13, late 2011, 1600 mhz 8gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 6:37

nič no, idem ja spraviť popcorn a kukať na to odhalenie, mám ešte dosť času :) neskôr napíšem svoj názor...







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 10.05.09
Prihlásený: 01.04.24
Príspevky: 1166
Témy: 34
Bydlisko: Bánovce nad...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 21:11

No ja som to videl už dávnejšie a nemal som žiadne stretnutie s "ciernymi paranormalnymi javmy"

Ale inak celkom zaujímavé pozeranie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 21:55

viem ze to tu uz odznelo ale o 11septembry si myslim ze je to vsetko naraficene a cely svet tomu naletel
poviem len par veci ktore nesedia a ktore su dokazane dva dny pred tym akoze utokom boli v dvojickach niaky robotnici ktory robili nieco z telefonnymi linkami preto sa ludia ktory boli vnutry nevedeli dovolat nikam
potom lietadla ktore narazili do dvojiciek neboli dopravne pretoze na fotkach nebolo vidno okna
a nakoniec ten fakt ze pri poziari v dvojickach ktore vznikli po narazeny lietadiel nemohlo vzniknut take teplo pri ktorych by sa roztavili piliere na ktorych boli dvojicky postavene
a na fotkach a spomalenych videach vidno pri pade dvojciek vybuchy
odporucam pozriet vsetky filmy o 11septembri
amerika len potrebovala niaky zamer aby mohli ist do Afganistanu

// pridané po 26 sekundách od posledného príspevku

a do Iraku







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 22:02

Pozerám momentálne poslednú časť resp. dokument o tom potom napíšem názor...ináč ani ja neverím žiadnym útokom...







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 09.04.11
Prihlásený: 15.11.13
Príspevky: 1052
Témy: 39
Bydlisko: Galanta
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 22:19

ja som videl dokument Twins Tower a sku...na amerika
a jaka nahodicka ze rockefeler ci jak sa vola daj dvojicky tyzden pred tym poistit na 3nasobnu sumu

// pridané po 4 minútach od posledného príspevku

proste amerike ked uz dochadza to co ma tak musi urobit vo svere niaky rozruch ako su oni napadany aky su ony chudaci ze na nich robia atentati a potom nabehnu do Iraku akoze chranit iracaov pred teroristami a bojovat za vlast a pri tom predavaju zbrane teroristom a kradnu ropu

// pridané po 8 minútach od posledného príspevku

a o takych veciach ako duchovia tiez verim stalo sa mi napriklad toto babka vzdy hovorila ze ked zomrie nech na nu ked uz bude v zemi nech na nu nehadzu ludia hlinu ako sa ti zvikne robit hovorila to staaale ked zomrela a mala pohreb bolo strasne teplo na nevydrzanie a ked ju dali do zeme kazdy na nu hadzal ruze a kvety ale par ludi na nu zacalo hadzat hlinu a z nicoho nic sa rozfukal strasny vietor dosly mraky prisaham z nicoho nic takze aj na taketo veci verim







_________________
PC1:MB:ASUS P5E Deluxe CPU:Intel Core 2 DUO 2,8 GHZ taktovany na 3,9GHZ Cooler:ZEROTHERM FZ120 RAM:2X2GB DDR2 Corsair CL5.800MHZ PSU:Cooler Master REAL POWER 520W Hitachi 250GB, ATI POWER COLOUR HD4890 1GB DDR5,Genius 5.1 5005 Home Theather Surround System
Win 7 Enteprise 64Bit
PC2:Dell Optiplex 170L
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2011 22:21

bindo000 píše:
proste amerike ked uz dochadza to co ma tak musi urobit vo svere niaky rozruch ako su oni napadani aky su oni chudaci ze na nich robia atentaty a potom nabehnu do Iraku akoze chranit iracaov pred teroristami a bojovat za vlast a pri tom predavaju zbrane teroristom a kradnu ropu

gramatika totalny grc
ale nieco na tom asi bude... ale nerozmuem naco to riesit, zbytocne si zatazovat hlavu sprostostami
ale v duchov, paranormalne veci neverim







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 11.12.13
Príspevky: 2167
Témy: 74
Bydlisko: Glasgow
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2011 1:29

uniqat píše:
tak vam sem prispejem aj ja. Ked uz sme pri tych konspiraciach. Prispievam vam sem ODHALENIM HUDOBNEHO PRIEMYSLU. ...


to je jedna z najvacsich p*covin co som kedy videl a da sa na tom jedine smiat







_________________
“We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Paranormalne Javy, Konspiracne Teorie atd.

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2011 7:36

Semp píše:
bindo000 píše:
proste amerike ked uz dochadza to co ma tak musi urobit vo svere niaky rozruch ako su oni napadani aky su oni chudaci ze na nich robia atentaty a potom nabehnu do Iraku akoze chranit iracaov pred teroristami a bojovat za vlast a pri tom predavaju zbrane teroristom a kradnu ropu

gramatika totalny grc
ale nieco na tom asi bude... ale nerozmuem naco to riesit, zbytocne si zatazovat hlavu sprostostami
ale v duchov, paranormalne veci neverim


A vies o tom ze si oznacil nespravne joty a ypsilony v tom prispevku, ty slovencinar? :-D







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.08.08
Prihlásený: 29.11.23
Príspevky: 1772
Témy: 228
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2011 8:09

slovenčinu nejako na takýchto fórach netreba riešiť, teda aspoň podľa mňa a pri rozprávaní mi aj tak ľudia normálne rozumejú aj keď sa tu zmýlim pri i/y

K téme... usa a ich 11. september
pozrel som si tri časti Loose change 9/11 a tie len potvrdili môj názor o tom celom. O niektorých veciach som nevedel, niektoré som vedel a niektorým neverím...Najviac na to je podľa mňa celkovo zaujímavé a dúfam, že všetci čo toto čítajú a sú proti teórií, že amerika sama nafingovala tento "útok" videli videá/snímky/rozhovori atd ohľadom letu 77 a 94,kde v pentagone ostane diera po 757čke 6m s priemerom, úlomky a komplet všetko sa stratí a zhorí a ostane len pas a vodičák nejakého afganistančana,čo nevedel lietať ani z jednomotorovým lietadlom a zázrakom trafí presne sekciu v ktorej sa nachádza rozpočet a dlžoba ameriky, pri tom samozrejme zasiahne presne pár cm nad zemou stenu pentagonu a nepoškriabe ani zem, tesne spraví náročný manéver,ktorí podľa pilotov tažko spraví aj skúsený pilot, nie to človek čo nevie lietať ani na poprašovaciom lietadle, pri lete 94, ktorá spadla na trávnik po prevzatí lietadla z rúk teroristov na zem, najskôr sa odrazila žabkov a letela dalších 10km, kde sa zase nenašlo takmer nič z lietadla ale len papierové doklady, ako ináč nejakého afganistančana.... a to nevravím o dalších xy faktoch ktoré buď potvrdzujú túto teóriu, alebo opačne vyvraciajú teóriu o útoku teroristov, ktoré sú podložené či už papierovo,videom,rozhovormi alebo neviem čím, čo ani fbi,cia,sc,nist atď nevedeli vysvetliť a nepriamo tak len potrvdili tento scenár..všetko smeruje k jednej veci a to k tej, že všetko spravila amerika sama...a to nevravím ani o wtc č. 7 to je príbeh sám o sebe...







_________________
Predám všetko, čo sa mi dostane do rúk!
Obchodník je meno moje!
Dnes MNE,Zajtra SEBE a napozajtra TOMÁŠOVI.

Dve veci sú na tomto svete nekonečné: ľudská hlúposť a vesmír. A tým vesmírom si nie som taký istý. -Einstein-
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 1064 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 36 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Trocha teorie - bezdratovej prenos...

v Siete

0

824

27.11.2005 13:17

Pekaboo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Nabozenstva a teorie o vyssich bytostiach

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

168

5273

31.08.2008 10:53

eXistenZ Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Instalacia javy

v Operačné systémy Unix a Linux

8

473

17.12.2010 16:12

pcf Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chyba pri kompilácii javy

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

5

728

10.11.2007 18:27

pitrik1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Z Javy na PHP

v PHP, ASP

4

417

30.11.2015 14:18

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Za základmi Javy a OOP

v Assembler, C, C++, Pascal, Java

2

486

07.08.2012 11:56

phodinux Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam niekoho na konzultacie javy a Unix

v Ponuka práce

1

869

09.01.2009 21:15

Skorpikon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. free webhosting so 100% podporou javy a jsp

v Webhosting a servery

0

899

11.05.2010 11:37

jarrro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zdrav. problémy atď

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

124

4557

13.08.2013 23:10

mirom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Crysis, Bioshock atd :)

v Počítačové hry

8

855

10.09.2007 11:31

Poki Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Sada skrutiek atď.

v Ostatné

6

643

26.08.2010 5:51

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. synth/workstations atď. ...

v Zvuk

9

623

10.01.2012 20:45

Qpkqkma Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Box,Wrestling,atd...

v Počítačové hry

3

511

21.01.2009 12:31

clima Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovenska pozicovna...atd...

v Krčma

14

3997

25.02.2011 15:25

9tommy9 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dual bot .. atd

v Operačné systémy Microsoft

4

690

06.03.2010 16:34

majky358 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Maturity - dojmy, vysledky atd...

v Vzdelanie, štúdium, škola

23

1449

28.05.2008 14:31

Shark NX Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra