[ Príspevkov: 6458 ] 1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216

Prezidentske volby 2014 - 2. kolo
Hlasovanie končí za 29.03.2014 22:38
 Fico 5% 5% [ 2 ]
 Kiska 83% 83% [ 34 ]
 nevolim 12% 12% [ 5 ]


Celkom hlasov : 41

AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 14.05.24
Príspevky: 4834
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 17.03.2014 11:41 | Politika Slovensko

Fico zase raz môže tvrdiť že za ním stojí väčšina Slovenska a to je v politike ten najsilnejší argument


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 11:44 | Politika Slovensko

To ani zdaleka, ma len 28%, v druhom kole ho Kiska prevalcuje.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 12:24 | Politika Slovensko

delong píše:
To ani zdaleka, ma len 28%, v druhom kole ho Kiska prevalcuje.


No jasné...a hlavne keď budú ľudia rozmýšlať tak ako ty a tvoj kolega s ktorým súhlasíš na 100% :lol: Keby som rozmýšľal takto primitívne, asi by som nikdy nejazdil ani na žiadnom aute, lebo na 100% vyhovuje len málokomu niečo...

delong píše:
Phanteom píše:
Osobne to,že treba a musí sa ist voliť za každú cenu je hovadina.Prečo by som mal ist voliť ked nikto nenaplna moje myšlienky atď.Len preto aby som zvolil akože menšie zlo z ktorého sa neskor vykľuje kokot ako ten kt. Som nechcel zvoliť.Jednoduchú netreba ist voliť vôbec aby každému bolo jasné že nikto nespĺňa naše požiadavky a máme toho dosť.Nie lamentovat že máme toho a toho á teraz zvolíme menšie zlo.Ale to babkam demokratkam a zopár hrdých narodovcov co si stoja že voliť je povinnosť aj keby traktory padaly nevysvetlim.

100% suhlas :clap:


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 12:27 | Politika Slovensko

jasne, tvoja logika mensieho zla je lepsia :lol:

mieses hrusky a jablka
nicobb píše:
No jasné...a hlavne keď budú ľudia rozmýšlať tak ako ty a tvoj kolega s ktorým súhlasíš na 100% :lol: Keby som rozmýšľal takto primitívne, asi by som nikdy nejazdil ani na žiadnom aute, lebo na 100% vyhovuje len málokomu niečo...

suhlasim na 100% s jednou vetou, nie so vsetkymi javmi na svete ;)

ako ty tu
nicobb píše:
mirom píše:
A diky takymto nazorom sa uz 20 rokov v tejto krajine mame tak fantasticky dobre.

100% súhlas :clap:


Naposledy upravil delong dňa 17.03.2014 12:44, celkovo upravené 4

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.03.2014 12:27 | Politika Slovensko

Aj keby sa Fico stal prezidentom, tak to urcite nie je najhorsia vec, aka nas postihla postihne. Napriklad to, ze ma za generalneho prokuratora svojho spoluziaka, alebo to ze Harabin este nesedi v base, alebo aspon mimo sudnej moci, to su ovela vacsie problemy, ako to, kto bude vitat navstevy a mat novorocny prihovor...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 12:46 | Politika Slovensko

delong píše:
jasne, tvoja logika mensieho zla je lepsia :lol:
kam sme sa to dopracovali, ked mensie zlo je lepsie ako dobro. :facepalm:


Skôr by som povedal, kam sme sa to dostali, že menšie zlo je horšie ako to väčšie...pretože tým že medzi dvomi nezvolíš toho lepšieho, automaticky a benevolentne necháš zvíťaziť toho druhého, čiže horšieho.

Za takéto zmýšľanie by som sa hanbil a keď takto zmýšľa viac slovákov, naozaj sa nemôžme ničomu čudovať. Môžeš si podať ruky s ficovoličmi, tvárite sa síce rozdieľne, ale vo vnútri ako by vás jedna mater mala. :P

A hlavne v našej prehnitej spoločnosti by sme sa mali snažiť o postupné zlepšovanie a práveže si voliť vždy z ponúknutých to najmenšie zlo, ak teda nechceme ako ty aby sa zvolilo to väčšie. Potom si budeš na budúce voliť už len z malého zla, alebo z ešte menšieho zla, ale rozmýšľať tak ako ty, že keď tam nebude hneď kandidát čistý jak lalia, tak radšej nepôjdem voliť a tým prispejem k zvoleniu toho ešte horšieho, toto ja za logické a múdre nepovažujem. O niekoľko rokov by sme sa voľbou vždy toho menšieho zla mohli dopracovať ku kandidátom ktorí by boli len dobrí, ale ešte raz...v dnešnej prehnitej dobe a voličmi s IQ húpacím koníkom očakávať, že sa dnes vedľa seba postavia na 100% čistý kandidáti, je absolútne choré a aj kvôli takýmto "voličom" ako si ty, vyzeráme dneska tak ako vyzeráme :D a ešte budeme vyzerať hodne dlho.


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 12:50 | Politika Slovensko

Ty IQ mas ty, lebo si vyberas mensie zlo pre seba namiesto dobra a dobrych pravidiel. Ale to je jedno, kludne si vo svojom svete mensieho zla :)
Ja v nom bohuzial musim zit kvoly takym ako si ty tiez.
Lebo ty hovoris toto, vyberiem si medzi tym, ze mi niekoto zlomi krky, alebo ma bude pomaly mucit, namiesto toho aby som sa tom vyhol.


Naposledy upravil delong dňa 17.03.2014 12:51, celkovo upravené 1

Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 17.03.2014 12:50 | Politika Slovensko

delong píše:
jasne, tvoja logika mensieho zla je lepsia :lol:

To prave ta tvoja logika nevolit je zvratena...vysvetlim.
Nevolim nikoho = podporujem uchadzaca s najvacsim percentom hlasov bez ohladu na to ci sa mi to paci alebo nie.
Treba ist volit to mensie zlo lebo ked politici uvidia, ze ludia idu volit vo velkom percente (nie len smiesnych 40% ludi ako teraz) a zvolia niekoho ineho, nie len tych zauzivanych hajzlov ktorych tam "radsej nechajme lebo ti druhi by boli tiez zli a tychto uz pozname" tak im pomaly zacne dochadzat, ze ked sa tam budu chciet udrzat resp vyhrat aj nasledujuce volebne obdobie tak budu musiet pre tuto krajinu fakt nieco spravit inak ludia zvolia niekoho dalsieho, ktory aby ho zvolili bude musiet tiez nieco spravit atd... Je to boj na dlhsie dobu. Ty by si to chcel mat vsetko hned alebo nic. To ale nejde. Sme v srackach uz strasne dlho a jednoducho sa z nich za rok ani za dva nevyhrabeme, musime si vladu "vychovat" tak ako to maju v nemecku a vsetkych ostatnych krajinach kde ludia ziju ako ludia a nie ako otroci bank a statu.
Tym, ze nejdes volit davas priestor prave tomu aby isli do vlady sviniari. Bolo referendum, nesiel volit takmer nikto, su volby na prezidenta viac ako polovica ludi volit nejde....a my sa stazujeme? Mozeme si za to sami ako tu zijeme.
To je fakt genialny pristup, nejdem volit ked mam moznost nieco zmenit tak to nespravim a potom sa stazujem??
Ludia seru na politiku, nezaujimaju sa o druhych, nezaujimaju sa o nic len o to aby mali za co vecer v krcme vypit a zafajcit a potom to tak vypada. Sme narod debilov a moralne/politicky nevzdelanych ludi co nemaju absolutne zaujiem nieco menit lebo stale cakaju na nejake istoty od statu, ktore ale v kapitalizme nikdy nepridu. Ludia si nechcu uvedomit, ze aby sa mali lepsie musia preto nieco urobit sami a nie len cakat co im kto hodi...
Neviem uz ako by som sa lepsie vyjadril, snad sa chapeme.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 12:53 | Politika Slovensko

delong píše:
Ty IQ mas ty, lebo si vyberas mensie zlo pre seba namiesto dobra a dobrych pravidiel. Ale to je jedno, kludne si vo svojom svete mensieho zla :)
Ja v nom bohuzial musim zit kvoly takym ako si ty.


Trošku sa nad sebou zamysli, nemám náladu ti stokrát opakovať to isté. Rozum si mal dostať už dávno a keď si ho doteraz nedostal, myslím si že je zbytočné čokoľvek vysvetlovať.

Mirom ti v podstate vysvetľuje to isté...nejde to hneď a jediná cesta je postupne sa k tomu dopracovať volením vždy toho menšieho zla, ale o 20 rokov už bude na tom spoločnosť možno ta, že si budeš vyberať len z malého zla, alebo z veľmi malého zla. A o ďalších 10 rokov už len z čistého dobra, alebo veľmi malého zla. Chápeš tomu aspoň trošku ? Nechcem ťa osočovať, ale na takéto zmýlanie aké máš ty mám nervy a viním vás za tento stav aký tu máme.


Naposledy upravil nicobb dňa 17.03.2014 12:57, celkovo upravené 1

_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.03.2014 12:54 | Politika Slovensko

Ale pozrel si sa aj na to aj inym uhlom pohladu? Ist nevolit nemusi hned znamenat ze nema zaujem, ja som napriklad volit nebol, jednoducho nebudem volit ani mesie zlo ani vecsie zlo, nevyhovuje mi nikto a nepaci sa ani jeden, tak volit nepojdem a radsej den prespim, je uplne jedno kto tam bude, rozhodne bude lepsi ako ten co je tam, resp bol predtym. Ist nevolit je tiez nazor a nato by sa malo prihliadat aj pri parlamentnych volbach kde tieto hlasi putuju neviem ani kam, popravde sa ani nedivim ze boli take ubohe vysledky voliem ako ucastou, ludi to uz podla mna ani nebavi robit zo seba sasou ked vedia ze tam aj tak skonci len zlo, ak tam skonci mensie tak sa aj tak z neho neskor vypracuje na to horsie, tu si bude stale kazdy robit co chce a to by sa malo v prvom rade zmenit, alebo zakonom prikazat ze su volby povinne a stavim sa o svoje gate, ze by vysledky potom dopadli ovela rozdielne ako povecsinou vzdy dopadnu.... lenze to sa nikdy nestane, oni to vedia, my to vieme :lol:


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 12:57 | Politika Slovensko

Nemame bojovneho ducha, ja to furt hovorim, nie kvoly volicom ani nicomu takemu tu nie je zle ale ten dovod je strach, vsetci sme dosrani az za usami nieco zmenit. Kludne si tu volte mensie zlo, je to uplne jedno, furt nas budu odrbavat a v konecnom vysledku to bude priblizne furt to iste.

mirom, mas pravdu, je pre nas lepsie mensie zlo, len mna uz proste nasiera furt volit tych co nas budu brutalne okradat, ci viac alebo menej. je mi to proti srsti.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 13:03 | Politika Slovensko

JanoF píše:
Ale pozrel si sa aj na to aj inym uhlom pohladu? Ist nevolit nemusi hned znamenat ze nema zaujem, ja som napriklad volit nebol, jednoducho nebudem volit ani mesie zlo ani vecsie zlo, nevyhovuje mi nikto a nepaci sa ani jeden, tak volit nepojdem a radsej den prespim, je uplne jedno kto tam bude, rozhodne bude lepsi ako ten co je tam, resp bol predtym. Ist nevolit je tiez nazor a nato by sa malo prihliadat aj pri parlamentnych volbach kde tieto hlasi putuju neviem ani kam, popravde sa ani nedivim ze boli take ubohe vysledky voliem ako ucastou, ludi to uz podla mna ani nebavi robit zo seba sasou ked vedia ze tam aj tak skonci len zlo, ak tam skonci mensie tak sa aj tak z neho neskor vypracuje na to horsie, tu si bude stale kazdy robit co chce a to by sa malo v prvom rade zmenit, alebo zakonom prikazat ze su volby povinne a stavim sa o svoje gate, ze by vysledky potom dopadli ovela rozdielne ako povecsinou vzdy dopadnu.... lenze to sa nikdy nestane, oni to vedia, my to vieme :lol:


Môžeš si podať ruku s delongom...naozaj sa potom čuduješ, že máme už niekoľko rokov v ponuke len veľké zlo, alebo o niečo menšie, ak vašim nezáujmom o postupnú zmenu sa zvolia zakaždým tí horší, kvôli tomu, že ste nechceli dať hlas tomu menej zlému ? Ty vidíš logiku v lepšiu budúcnosť v tom, že nepôjdeš voliť a je ti jedno, či bude vo vláde ten čo ukradol miliardy alebo ten, čo ukradol milióny ? Jasné že aj ten je zlý, čo nakradol milióny, ale...snáď chápeš čo tým chcem povedať. O niekoľko rokov by bol na výber len ten, čo nakradol milióny a druhý ten, čo nakradol len tisícky. Či aj tam by si si povedal, že nebudem voliť toho čo nakradol tisícky, lebo veď to je menšie zlo ? A radšej nechám, aby sa zvolil ten, čo nakradol milióny ? Nemôžeš čakať, že sa táto prehnitá a skorumpovaná spoločnosť zmení zo dňa na deň. Jediná možnosť je postupne, ale vďaka tebe, delongovi...sa tak možno nikdy nestane. Čo je škoda a hlavne sa ti ako správcovi fóra čudujem, že si takýto ľahostajný a že rozmýšlaš aspoň v tomto tak, ako rozmýšlaš. Na 100% s tvojim názorom nesúhlasím.

Naozaj sa čudujem, ako vôbec môže mladý človek takto rozmýšlať. Celé zle...


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 13:07 | Politika Slovensko

ktory kradnu miliony? jaj boze ty si zi v rozpravkach :lol:
vsetci kradnu nehorazne, to je ten problem. fico este o kus viac.
ale dobre dajme tomu, ze tieto bachorky budeme brat vazne, keby aj kradli miliony, myslis, ze sa s tym uspokoja a casom nepojdu po vacsich sumach?
Niektori ludia su viac nenazrati, niektori menej, ale to neni az ten najvacsi problem ale ten, ze sme im to dovolili a nic s tym nerobime. Toto si uz konecne treba uvedomit.
mas pravdu je prehnita doba, lebo dochodca ked si odtrhne v potravinach z hrozna pomaly ide sedet a oni kradnu astronomicky a nic.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 17.03.2014 13:14 | Politika Slovensko

Ako som pisal aj ja aj nicobb ked nebudeme volit nikoho tak sa nikdy nikam nepohneme resp sa pohneme k horsiemu. Ked budeme kazde volebne obdobie volit mensie zlo tak z toho "zla" bude stale ubudat a cim dalej to bude lepsie pretoze cim dalej menej si nechame srat na hlavu. Zbytocne to ale asi pisem lebo slovakovi nieco vysvetlit je ako hrach na stenu hadzat.
To je presne mentalita ze v momente hned chcem bud vsetko alebo nic a kedze vsetko mat nemozem budem mat nic a navzdy.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 13:16 | Politika Slovensko

Mirom, ozaj tomu veris, ze to pojde takto podla planu? Ozaj veris, ze ked maju moznost, kradnut, ze sa toho zdaju a budu poctivi? Mylsis, ze to je take lahke a ze to staci?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 17.03.2014 13:29 | Politika Slovensko

Citácia:
Ked budeme kazde volebne obdobie volit mensie zlo tak z toho "zla" bude stale ubudat a cim dalej to bude lepsie

Prepáč, ale :lol: :lol: :lol: V niektorých veciach kompromisy neexistujú a ak si myslíš, že áno, tak si len uveril peknej ilúzii, že tvoj hlas reálne niečo zmení. Nie, nezmení, pretože mentalita je, aká je. Slovenská mentalita nespočíva v dovolení ostatným srať ti na hlavu, ale v osieraní systému, kde sa dá. Robí to drvivá väčšina ľudí s argumentom "veď to robia všetci", a to, že sa to premieta aj do politiky, je len veľmi jednoducho predvídateľný jav. A potom plačeme, že nič nefunguje.
Kľudne môžeš dosadiť do vlády a prezidentského paláca aj zbor svätých a nezmení sa nič, pretože obyčajní ľudia ostanú rovnakými nemysliacimi slepými ovcami, ktoré sa budú snažiť osrať systém za každú cenu, len aby sa mali lepšie ako sused..TO je slovenská mentalita.


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 17.03.2014 13:33 | Politika Slovensko

delong píše:
Mirom, ozaj tomu veris, ze to pojde takto podla planu? Ozaj veris, ze ked maju moznost, kradnut, ze sa toho zdaju a budu poctivi? Mylsis, ze to je take lahke a ze to staci?

Ako som si myslel, hrach o stenu. V tejto krajine nikdy nebude dobra uroven pokial ludia budu rozmyslat takto. Co som chcel napisat k teme som napisal, mozes si precitat predosle prispvky lebo teraz by som zas pisal len to iste.
A ked sa ma pytas ci verim....a ty veris ze sa nieco zmeni ked nepojdes volit a budes to mat u prdele? :)

walther - ved presne o tom pisem a presne co si napisal som v podstate napisal aj ja. Problem je v ludoch nie vo vlade, vlada je len odraz toho co si nechame. Ci ty si snad tiez myslis, ze ked nepojdes volit tak ti to pomoze aby si sa mal lepsie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 13:37 | Politika Slovensko

A ty nechapes co chcem povedat? Treba najprv pravidla, kompetentnych ludi a potom mozu byt volby. To je akoby si si isiel zakladat firmu bez planu, financii, v obore do ktoreho sa vobec nevyznas. lebo takto nejak ja vidim nase vlady a s tym suvisiace volby.....ze je to jeden bordel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 13:41 | Politika Slovensko

Delong: A čo potom chceš ? Ako chceš zmeniť tento stav ? Tak, že sa o to ani nepokúsiš a radšej dopustíš aby tvoj hlas prepadol a tým prispel k jasnej výhre toho horšieho ? Ďaľšia možnosť k rýchlejšej zmene k lepšiemu je už len revolúcia. Otázka však znie. Máš na to gule ? Vieš burcovať viac takých ako si ty, aby sa nebáli a išli nakopať zlodejským politikom zadky ? Pretože to, že nebol nikto obvinení vďaka skorumpovanej prokuratúre, súdom....neznamená, že nie sú dôkazy. V tomto prípade by na to musel byť veľký počet odhodlaných ľudí zmeniť tento stav a tým minimálne poraziť políciu, urobiť prevrat ako na ukrajine...jedine tak sa dá niečo dosiahnuť rýchlejšie. Ale na to slováci gule nemajú, maximálne mať len silné reči, ale to je asi tak všetko...takže táto varianta je pasé a jediná možnosť zostáva, len ticho šúchať nohami a postupne voliť menšie a menšie zlo až raz bude výber len z malého a ešte menšieho zla...

JanoF: ešte k tomu tvojmu nevoleniu...ty si si ani z 15tich kandidátov nevedel vybrať toho, ktorý by ti vyhovoval ? Tak potom čo už chceš ?? Aby tam bol sám svätý otec ktorý nekradne miliardy ale priam bilióny ? Toho by si už volil, však ? Viera nadovšetko...Ja som mal viacerých v tomto poradí. 1. Procházka 2. Kňažko 3. Kiska 4. Mezenská.


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66 | 66
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 17.03.2014 13:43 | Politika Slovensko

Nie, ale ani to nič nezhorší. To, či sa budem mať lepšie, ovplyvním len sám tým, čo robím - akým projektom sa venujem, do čoho investujem atď. Spoliehať sa na vládu/prezidenta/kohokoľvek je prinajlepšom naivné. Poplatky, dane, ceny atď budú rásť, nech je tam ktokoľvek. Ale to, koľko zarobím, závisí z drvivej väčšiny len odo mňa.


_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 13:51 | Politika Slovensko

Jaj Nicobb :lol: to vase male a mensie, ci dokonca najmensie zlo, to je ako z nejakej rozpravky. A ty si myslis, ze poslanci su padnuti na hlavu? Ze hej? :) Ze oni nas budu postupne okradat menej a menej, az na koniec jedneho pekneho dna, nas nebudu okradat vobec, a bude to jedna prosperujuca krasna krajina so sirokymi lukami obsiatymi kvetmi a lesmi, plnymi zveri a vsetci si tu budeme nazivat vospolok jeden prekrasny zivot az kym nepomrieme :lol:
Oni vsetci velmi dobre vedia, ze si s nami mozu robit co chcu, len jedny to robia viac okato, druhi menej, normalne im zavidim, to musi byt normalne radost vladnut nad touto narodnostou :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 14:11 | Politika Slovensko

delong: Práve preto si s nami môžu robiť čo chcú lebo vedia, že si aj tak vždy zvolíme z dvoch možných toho väčšieho klamára a zlodeja a aj napriek priamym dôkazom korupcie atď...si ho zvolia opäť aj keď sa majú vďaka nemu stále horšie a horšie, no stačí jedna "diskusia" a 5 opakovaných fráz a hneď sa tí jeho voliči cítia istejšie. a je jedno, či hovoríme o mečiarovi, slotovi, ficovi...

Takže v niečom s tebou súhlasím a to, že vďaka takým ľudom ako si ty si s nami tí horší môžu robiť čo chcú. Veď budú aj tak zvolení, keďže o niečo lepší nebude zvolení vďaka tvojmu nevoleniu.

walther: "To, či sa budem mať lepšie, ovplyvním len sám tým, čo robím - akým projektom sa venujem, do čoho investujem atď. Spoliehať sa na vládu/prezidenta/kohokoľvek je prinajlepšom naivné.", toto si určite hovoria aj na ukrajine, v severnej kórei aj inde, kde naozaj od skorumpovanej vlády a prezidenta toho veľa nezávisí, však ? Hlavné podľa teba je, že do čoho budeš v takto skorumpovanej krajine investovať, s čím budeš podnikať a akým projektom sa budeš venovať :lol:

Prepáč že som na teba reagoval, ale už mi to nedalo. Už je tomu dávno, čo som ti spôsobil traumu s tvojim veľkým a geniálnym egom a naozaj som ti vďačný, že si bol doteraz urazený a ani raz na mňa nezareagoval, veď ťa aj plne chápem, s takým mega super rozumom reagovať na debila ako som ja, je pod tvoju úroveň. Takže len aby si vedel, že doteraz som sa na tvoje "mega inteligentné" názory len prizeral a krútil hlavou že WTF...ale odtiaľ potiaľ, nie si tu takí sám a aj keď je vás tu na fóre s podobnými nezmyselnými názormi väčšina, musí sa nájsť aspoň občas nejaký ( pre vás debil ), ktorý na to sem tam poukáže.


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 15:15 | Politika Slovensko

Esteze, aspon s niecim suhlasis, aj to je pokrok :D Uz sa moc tesim na tu svetlu buducnost, ako nas princ na bielom koni nicobb vsetkych zachrani, a budeme sa mat vsetci dobre s mensim zlom :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 15:31 | Politika Slovensko

Prečo by som ťa mal zachrániť ? Ja sa nesťažujem, mne môžeš byť ukradnutý, pre mňa za mňa, nech ten stav trvá aj naďalej, ale možno práve ty nebudeš mať čo do huby dať...paradoxne vďaka takým istým ako si aj ty sám. Lebo darmo sa tu budeš hrať na ironické a posmešné poznámky, to ti v hlúpom zmýšlaní nepomôže. Táto primitívna vlastnosť mi pripomenula, že ani na takú radičovú, keď už na ňu nemali čo vytiahnuť, tak sa jej začali posmievať, že je hrbatá, takže mohla rozprávať všelijaké múdrosti, ficovoliči mali jasno. Hneď ako sa objavila sa začali smiať že je hrbatá a vôbec ju nepočúvali. Zrejme aj ty si taký jednoduchší človek...však ? Namiesto toho aby si sa nad tým zamyslel, pekne sklonil hlavu a ospravedlnil sa za svoje hlúpe zmýšlanie vďaka ktorému sme v :shit: , urobíš pravý opak. Začneš sa brániť nie logickými argumentmi ale tým, že sa budeš rehniť na jednej a tej istej fráze dokola ako ficovoliči na radičovej hrbe :roll: . Ako keby si nemal dostatok rozumu na pochopenie "menšieho zla", ktoré síce nie je najlepšia voľba, ale stále lepšia ako robíš ty. Nechápem čo na tom nechápeš...


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111 | 111
Bydlisko: NR
NapísalOffline : 17.03.2014 15:35 | Politika Slovensko

Tak potom, ked sa nestazujes a si za vodou, tak ti to moze byt jedno kto je pri moci. Ja ako obycajny clovek hovorim, ze som za 20 rokov nepocitil zmenu. A ja nie som ficovolic a ani nebudem.
Ja chapem ze mensie zlo je lepsie :) ale s tym nesuhlasim, nesuhlasim ani s mensim ani s vacsim zlom v politike, to je vsetko. Bodka, koniec, ende, finito.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30 | 30
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.03.2014 15:54 | Politika Slovensko

Mozno by na tomto fore mali byt zakazane debaty o temach mimo PC sveta. Tie :shit: co tu mnohy z vas pisu vrhaju zle svetlo na vasu schopnost triezveho usudku.


_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.03.2014 15:55 | Politika Slovensko

Ježiš ako keby som čítal diskusiu školákov.

Nevoliť je tiež rozhodnutie pretože nikto,NIKTO nereprezentuje moje záujmy.Prečo by som mal voliť niekoho iného s ktorým nesúhlasím len preto aby ten a ten nevyhral voľby.Mirom to čo si napísal že keď budeme voliť menšie zlo bude zo zla stále ubúdať.WTF to ako vážne?
Jeden príklad,aj fico za mečiarizmu bol veľkým opovrhovateľom režimu,ako jediný aj z opozície bol na schôdzach a kritizoval vládu mečiara.Bol vnímaný ako menšie zlo,či skôr dokonca dobro a teraz?Porovnávajú ho z mečiarom a niektorý tvrdia že je aj horší.

Ja hovorím že nemá voliť nikto! keď sa mu nepáči a nie že ide zvoliť menšie zlo.Potom každému by bolo jasné že nepodporujeme nikoho a nevyhovuje nám nikto.Ale keď je tu toľko ficovoličov,vlastne im sa páči jeho vláda takže prečo nie?Má veľkú podporu takže sa tu máme hej?No nie?
Ja sa tu už k voľbám nebudem vyjadrovať,ajtak sa tu na mňa ohrniete.Ja neuznávam demokraciu a tieto problémy sú mi u riti.Súhlasím s waltherom vo všetkom.
Máme tu vládu väčšiny a sme spokojný.Princíp demokracie,aké jednoduché.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 16:03 | Politika Slovensko

Delong :
To nemôžem tvrdiť, že som za vodou, nemám na účte miliardy a ani milióny. Preto mi to ani nemôže byť ľahostajné, veď tu žijem. Ale určite som na tom lepšie, ako radový ficovolič, mimochodom aj on si bude tvrdiť svoje, tak ako aj ty a tiež si neuzná, že nevolí správne. Fanaticky to bude obhajovať a zistí to až keď bude neskoro, ale doplatia na to všetci a preto by si sa mal aj ty zamyslieť, či robíš správne. Ja chápem že tým teraz nič nezmeníš, keď budeš vždy voliť menšie zlo, ale keby to robili ľudia takto desaťročia, možno by to úspech malo, ale to, že si teraz nezvolíš menšie zlo a preto necháš vyhrať vždy to väčšie, tak to úspech určite neprinesie. Pri tej prvej možnosti je aspoň aká taká šanca a aj tak to bude len začiatok, lebo potom sa musia v tomto duchu vychovávať generácie a už od malička musia mať vštepené morálne správanie. Pozri sa ako to ide katolíkom. Od malička malým deťom natlačia nezmysli o bohovi a drží ich to potom celý život. Chápeš ? Celá naša spoločnosť je od kosti zhnitá a korupcia a arogancia moci sa deje hlavne dole, na jednotlivých sekciách ministerstiev na ktorých nefunguje absolútne nič, veľa vecí sa robí protizákonne o ktorých sa nemáš ani ty a ani bežný občan šancu dozvedieť. IT a všetko ostatné sa robí akože cez "transparentné" výberká a to tak, že sa vyberú rôzne 3 ponuky ktoré sú na seba prepojené a už pri prvej ponuke je naschval cena dvojnásobná ako v bežnom obchode. A takto sa obchádzajú zákony vo všetkom, ale veľká časť sa deje ako som už povedal dole, na mestách, na obciach, každý kradne, klame a podvádza. Celá spoločnosť funguje a je naučená presne na toto. Úrady absolútne nefungujú a riadia ich dosadení straníci ktorí len počúvajú rozkazy a podpisujú výberká, nikto si nedovolí nič povedať lebo v tom okamihu je na ulici. A kde sa bude dožadovať svojich práv, keď máme skorumpované všetko ? Súdy, políciu, prokuratúru...proste všetko. Každému preto lepí a radšej drží hubu, len aby mal smiešnych 400 eur na výplate. Čo si myslíš, prečo chce byť fico prezident ? Aby mohol mať tiché kradnutie ako doteraz a hlavne aby aj prezident držal hubu, určite nepotrebuje prezidenta, ktorý sa bude k národu prihovárať s tým, že vláda chce schváliť zákon, na základe ktorého vás bude okrádať...Aj preto budem voliť Kisku, aj keď mi samozrejme ani zďaleka nevyhovuje na 100%. Ale to mi nevyhovuje ani Procházka, ale ak by bol prezidentom on, minimálne by som bol hrdý. A tiež by to bolo menšie zlo, keďže mi nevyhovuje na 100%. Keby som zmýšlal tak ako ty, tak by som mu hlas nedal.


_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Prevádzkovateľ fóra
Prevádzkovateľ fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 01.05.05
Príspevky: 13350
Témy: 1496 | 1496
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.03.2014 16:15 | Politika Slovensko

mirom píše:
Ako som pisal aj ja aj nicobb ked nebudeme volit nikoho tak sa nikdy nikam nepohneme
ako som vzdy hovorieval, na slovensku si moze robit s vyssou mocou co len chce a vzdy mu to nejakym zahadnym sposobom prejde a ak by volby mohli niekedy nieco zmenit, tak ich davno zakazu a aj nevolit sa povazuje za vyjadrenie nazoru, cele volby su len saskaren a zbytocne mrhanie statnych penazi, tie peniaze radsej nech investuju do skolstva

za dalsie slovak sa bude stazovat vzdy, moze tam byt aj banda svetcov a nadavat bude tak ci tak, nevolit neznamena ze ma to nezaujima, to mas ako obchod, nepojdem tam nakupovat len preto, ze tam maju 4 rozne druhy piva a mne ako tak s prizmurenym okom chuti len jedno, radsej tam nepojdem a dam si doma pohar caju, proste nebudem volit mensie zlo, ak mam svoj hlas na cosi minut sam, tak ho chcem minut na nieco co si myslim ze mi vyhovuje a ak mi nic nevyhovuje, tak nebudem dany obchod navstevovat, hlasovanie je pravo kazdeho obcana a je len na nom ako sa rozhodne, stazovat sa moze tak isto ako ti co hlasovali, proste hlasovanie v demokratickom state by malo byt platne len vtedy ked sa ho zucastnia vcetsi a nie nejaka nadpolovicna vecsina a preto som toho nazoru, ze by to malo byt nariadene zo zakona, ziadna vysada ci pravo, ale zakonom definovane, ze sa ma kazdy toho zucastnit inac dostane za to sanckie a potom nech sa ukaze ako dopadnu alebo ako by dopadli jednotlive volby...


nicobb píše:
JanoF: ešte k tomu tvojmu nevoleniu...ty si si ani z 15tich kandidátov nevedel vybrať toho, ktorý by ti vyhovoval ? Tak potom čo už chceš ?? Aby tam bol sám svätý otec ktorý nekradne miliardy ale priam bilióny ? Toho by si už volil, však ? Viera nadovšetko...Ja som mal viacerých v tomto poradí. 1. Procházka 2. Kňažko 3. Kiska 4. Mezenská.
asi si nepochopil aky nazor tym vyjadrujem, tu nejde o to kto tam je, ja svojim nevolenim vyjadrujem svoj postoj ako taky, volby ak by nieco mohli zmenit tak ich zakazu, lenze vsetci dobre vedia ze 100% na volbach nikdy nebude a ak by bola, tak by sa tam z nich mal kazdy zle, ved staci pozriet na kotlebu ako sa dostal pod bansku bystricu a hned okolo toho bolo halo, takze si predstav ze by bolo zakonom dane ze kazdy volbypovinny by musel odvolit niekoho, ako by to dopadlo? fico ani ten druhy co tam je by neboli medzi prvymi, boli by tam mozno taky o ktorych by to ani nikto nepovedal, tu ide o princip, ze nemoze 50% slovakov aleob 70% rozhodovat na ukor aj tych 30% ci 50% ak maju byt volby pravoplatne, tak tam ma dat hlas kazdy a kym toto nebude vyriesene, tak ja k volbam nikdy ani nepojdem a mozu tam byt aj ti svetci


_________________
Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF & 24" LCD EIZO FlexScan EV2451 | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 7 Ultimate | APC Back-UPS ES 700 | Lenovo ThinkPad X250 | iPhone X 256 GB & Pitaka Aramid | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA | Ubuntu Server
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68 | 68
Bydlisko: Nitra
NapísalOffline : 17.03.2014 16:30 | Politika Slovensko

[quote="JanoF"cele volby su len saskaren a zbytocne mrhanie statnych penazi, tie peniaze radsej nech investuju do skolstva[/quote]

A kto by ich mal investovať do školstva, ak sú podľa teba voľby zbytočné a mali by ich zrušiť ?? :-D Nehnevaj sa, ale mal by si toto fórum naozaj upriamiť čisto len na IT, lebo v poniektorých diskusiách mi až rozum postane a len si tak smutne skonštatujem, že toto má byť naša nádej a budúca generácia ?? S takýmto abnormálnym zmýšlaním ?? Akože témy o IT sú profesionálne aj som sa tu z tejto oblasti veľa priučil, za čo som vďačný, ale naozaj mi nejde do hlavy, ako môže mať inteligentný človek ktorý ovláda viaceré zložitosti v IT naopak takto primitívne názory v iných otázkach. Niekedy sa nenávidím za to, že som aj ja nezdrhol do zahraničia, lebo táto potápajúca loď menom slováci si zaslúži ťažký pád na hubu, alebo minimálne bičovať k poslušnosti nejakým fuhrerom ktorý by sa zvolil na základe nie volieb ale peňazí a výzbroje sám.

JanoF: Haló okolo Kotlebu začal robiť hlavne fico, lebo Kotleba poukazuje na korupciu. Nepoukazoval na neho preto, lebo je akože nácko, ale preto, že hovorí pravdu a poukazuje hlavne aj na fica, čo by mu mohlo v preferenciách uškodiť, už by ďalej nemohol kradnúť. Pomaly nepoznám jedno médium, ktoré by bolo naozaj objektívne, preto sa len málokto dozvie ozajstnú pravdu a to, ako to naozaj funguje. Jedine cez niekoho, kto ľudí zaujme, je jedno akým spôsobom a začne hovoriť pravdu, ktorá nevedomých a jednoduchších ľudí dokáže vyburcovať. Ľudia musia poznať pravdu, v opačnom prípade sa dozvedia len tie isté opakované frázy od tých istých figúriek z neobjektívnych médií a o to im aj ide. Všetci sú podplatení aby tomu tak bolo a celé sa to potom deje v zákulisí. Obraciam sa a mám známych na miestach, ktorí o tom niečo vedia, ale nahlas to nepovedia, prišli by o prácu. Celé je to ako rakovina, poprepájané každý s každým. Čo si myslíš, prečo ti len málokto prizná, že ide voliť fica ? Lebo vie, že je to prvotriedny zlodej a keby sa niečo niekedy prevalilo, mohlo by to chudáka veľmi zamrzieť. Preto každý a hlavne na úradoch čuší ako voš pod chrastou a len sa trase o miesto...výmenou vlády za každým prichádza veľa personálnych obmien a nikto nechce prísť o miesto, na vyšších funkciách sú dosadení ľudia ktorí sú nemálo platení za nič, za žiadny progres alebo zmenu k lepšiemu. Len čakajú na to, kedy odbijú 3 hodiny a páli domov a má pokoj. Žiadny riaditeľ úradu ti nebude iniciovať nič a už v žiadnom prípade nebude poukazovať na korupciu, hlavne keď sa aj jemu niečo ujde...Celé je to skazené a je zbytočné to tu asi vysvetlovať alebo ťa v niečom presviedčať. Každý má vlastný rozum, tak veľa šťastia ;)


Naposledy upravil nicobb dňa 17.03.2014 16:44, celkovo upravené 3

_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
 [ Príspevkov: 6458 ] 1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216


Politika Slovensko



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

71246

18.02.2024 22:51

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

49114

14.02.2023 15:43

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

922

01.04.2022 21:33

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1133

23.12.2005 18:37

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

897

11.07.2009 14:13

olsojin

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

617

10.10.2014 20:06

jaro114

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1205

23.05.2017 13:22

tairikuokami

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

adobe slovensko

v Grafické programy

1

581

21.04.2012 15:09

89Aquarius

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3680

30.06.2015 21:25

Arcetazz

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10557

12.09.2009 15:44

elsofi

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80631

12.07.2011 22:26

Millfox

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3373

11.11.2009 12:35

pedro91

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8248

11.02.2009 23:14

giuseppe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1174

02.12.2014 9:00

crash2403

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

609

08.09.2012 20:22

Marko125

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Xiaomi m1 a Slovensko

v Smartfóny a tablety

4

1132

14.08.2012 18:25

werwest



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF