Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 18:42

Hej drzim palce, potom sem daj link na ten klip.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 20:19

sprav to z recesie :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 20:31

sqbo píše:
DMaMT píše:
Ja ti neviem, uznávam elitu ako je Rytmus a jeho Kontrafaktom


Dig more ta ti dobri vkus maš :shock:
Majk Spirit - vsetky oci na mne


Hahaha, tieto super amatérsky upravené obrázky sú strašne "COOOL", asi ich robia 5-ročné deti, ak majú ešte aj čísla tak rozmazané a nepoznajú správne gramatuku, alebo klýávenicu (zabudli na dĺžeň "som vypočÍtal". OK, Rytmus skončil len základku, ale pozrite de to dotiahol???

mirom píše:
Velmi spravne. A prave preto tu zavist, nenavist, hejt a obmedzenost tecu potokom.


Hatuje tu kopec závistlivých, takže v tejto téme to dosť platí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 20:42

čo mu máme závidieť? mne stačilo, keď som ho videl v porote v superstar, niečo tak hlúpe som v telke ešte nevidel :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 20:50

V telke sú oveľa horšie veci - Búrlivý burčák, Farma, Vyholený, Reflex, Zámena manželiek, Bobre z drbna, Turecká somarinovela na tureckej TV Domahnoj atď... SuperStar je ešte s tých menej horších vecí, ale tí všetci buzeranti, tzv. speváci čo tam sú, tak to je na grc. Ale celkovo to ide už do p., keď sa im tak hlási X netalentovaných a celé sa to točí dokola...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.08.2013 11:20

Spartan.Ex píše:
Keď sa nad tým teraz zamyslím, vlastne sa sám sebe čudujem, prečo nerapujem... zvláštne schopnosti na to netreba, také niečo ako robí napríklad Špirit za pár dní zbúcham, zoženiem kvalitných ludí na kvalitný podklad, ktorý je u mňa 90+% pesničky, spravím "klip" kde budú drahé autá, zopár dievčať, spravím dobrý marketing a v podstate nemôžem byť na Slovensku neúspešný...

Poznas "Som Carovny" ? Na tom sa dalo aspon zasmiat, vidno ze chalan to robil len pre srandu :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 13:20

mňa rozčuľovala tá vlna trápnych poznámok "som čarovný" po tom videu... rytmus hovoril, si zabil... čo používali všetci? To je to čo ma rozčuľuje, ľudia sú jak opice, čo uvidia - to zopakujú... osoby bez názoru. Česť tým, ktorí taká nie sú. To isté je pri punku, niektorí si myslia, že celý punk je rozpiť lampu a ožrať sa. Je škoda, že medzi pankáčmi a rapermi je taká hrubá stena, lebo samotnou filozofiou je to celkom dosť podobné. :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 13:24

Semp píše:
mňa rozčuľovala tá vlna trápnych poznámok... rytmus hovoril, si zabil... čo používali všetci? To je to čo ma rozčuľuje, ľudia sú jak opice, čo uvidia - to zopakujú...


Ja mám takú nevraživosť voči slovu ,,hateri" nikto to v takom tvare nikdy nepoužíval a zrazu.... Všeobecne o punkeroch.. proste sa taký názor na nich vytvára preto, lebo stále keď vidím pankáča na ulici tak robí bordel... to vrhá svetlo na všetkých bohužiaľ.. minule pankač vybehol na moju priateľku chytil ju za ruku,začal ju obchytkávať, pred jej bránou, kým som sedel v aute, vytiahol som z auta kľuč na matice a jebol ho s nim po hlave a už macher nebol.. minule tiež idem po meste a pankáči začnú nadávať vykrikovať dokonca po mne jeden hodil fľašu, ožraty debil.. no čo si mám o tom myslieť... logicky ak vidím pankáča, tak to vo mne zovrie a mám sa napozore







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 13:29

pre mňa je punk o hudbe o vyjadrení niečoho cez text... nie o drogách chlaste, etc. žiaľ tu tiež veľa ľudí nemá svoj rozum a je pre nich práve "anarchia" punkom







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 14:21

Semp píše:
mňa rozčuľovala tá vlna trápnych poznámok "som čarovný" po tom videu... rytmus hovoril, si zabil... čo používali všetci? To je to čo ma rozčuľuje, ľudia sú jak opice, čo uvidia - to zopakujú...

To sa neda aby ludia neopakovali. Diky opakovaniu sa siri verejna mienka, siri sa moda atd atd.. tento nazor podla mna nieje az tak spravny. Je to prirodzena podstata a nie len ludi. Jedna opica zacala raz macat ovocie do mora lebo jej tak viac chutilo...odrazu to zacali robit vsetci...opakovat je prirodzene.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 16:42

aj vlastný rozum je prirodzený...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 16:43

Každý nech si počúva čo chce. Ja si budem počúvať Rap, R&B a POP, či staré overené hity.
Diskutujete tu o Spiritovi, akoby mal neviem aké zlé a špatné texty... :D Sa pozrite na Justína Bobera, Katu Knechtu, či Ivana Chlástera a potom si povedzte, ako je možné, že títo ľudia sú slávni s ich supershitmi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 19:22

Vies tvrdi to aj sam rytmus, kolko ludi ta miluje tolko ta nenavidi..je to cista pravda (ako vacsina jeho textov) a neda sa s tym nic robit. A urazat niekoho len za to aku hudbu pocuva tak to ten dotycny skor urazi sam seba lebo poukaze nato aky je to zaostaly a obmedzeny jedinec.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 19:29

Nj, Rytmus má zväčša pravdivé texty. Ale vidíš, jemu to je jedno. Koľko má obdivovateľov a koľko haterov. Obidve skupiny mu zarábajú :D On to proste vychytal :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 21:53

DMaMT píše:
haterov


Cirky píše:

Ja mám takú nevraživosť voči slovu ,,hateri"


jdu blejt :sick:

Rytmus to robí pre peniaze a slávu, nie pre fanúšikov ale aspoň sa tým nijako netají :) .. pravdivé texty... čo sú to pravdivé texty?

Toto je elektro ty obmezený ko-kot-ko,
najlepší hip hop festival tu robí jo-po-po,
jak hovorí Rosaldo Rytmus je king po po-po-po,
big mikiny, šiltovky, kapsáče dovi dopo yeau,
každý dávno pochopil, že já udávam štýýl,
ja chcem robiť párty za love a to je re-re-real,

vtakej pesničke teda veľa snahy a umenia nevidím... Ale ako som písal.. KF - Život je boj, potom od neho Sága pokračuje, Deti strateje generácie.. to je to na čom sa dá staviať, skvelá hudba, rozumný text.. nie všetky texty ale písal rytmus na to pozor, zväčša tie čo dávajú hlbší zmysel robil Ego







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 20313
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 17.08.2013 22:42

DMaMT píše:
Každý nech si počúva čo chce. Ja si budem počúvať Rap, R&B a POP, či staré overené hity.
Diskutujete tu o Spiritovi, akoby mal neviem aké zlé a špatné texty... :D Sa pozrite na Justína Bobera, Katu Knechtu, či Ivana Chlástera a potom si povedzte, ako je možné, že títo ľudia sú slávni s ich supershitmi.

precitaj si prvy prispevok tohoto topiku a zistis preco kydam na texty Spirita. Bieber je voci nemu neskodne nic, taky backstreet boys v jednej osobe.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 32" Samsung ViewFinity S60UA | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 22:59

To, že mu ide o cash je jasné. No zarábajú mu aj fanúšikovia aj hateri :D
A čo takto tento text, hmm??

Citácia:
Nemusím sa predstavovať každý ví že som boss
Nekerí ma milujú, nekerí ma majú dossť
Nemaju radi keď im ja povim pravdu do papule
Nemaju radi ludí kerí majú na toto gule !
Prečo sa šeci robite že ste konzervatívny ?
Väčšina z vás ste aj tak skazený a primitívny
Alkohol, alkohol drogy fet, drogy fet
Rasizmus, nenávisť, faloš, kam speje tento svet ?
Typická vlastnosť slovákov je ohovárať druhých
Majú komplexi menej cennosti z úspechu druhých
Chcete ma sudiť, zrkladlo vám asi netreba
Pri tom ste sa zabudli šeci pozreť na seba !


Ten je dosť príznačný aj pre diskutujúcich v tejto téme.
Apropo shiro, vždy lepší Spirit, alebo Rytmus s pravidvým textom ako dáky buzerantský text od teplého Biebera, či skrachovaného Táslera s Knechtovou :shit:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 23:01

Cirky píše:
DMaMT píše:
haterov


Cirky píše:

Ja mám takú nevraživosť voči slovu ,,hateri"


jdu blejt :sick:

Rytmus to robí pre peniaze a slávu, nie pre fanúšikov ale aspoň sa tým nijako netají :) .. pravdivé texty... čo sú to pravdivé texty?

Toto je elektro ty obmezený ko-kot-ko,
najlepší hip hop festival tu robí jo-po-po,
jak hovorí Rosaldo Rytmus je king po po-po-po,
big mikiny, šiltovky, kapsáče dovi dopo yeau,
každý dávno pochopil, že já udávam štýýl,
ja chcem robiť párty za love a to je re-re-real,

vtakej pesničke teda veľa snahy a umenia nevidím... Ale ako som písal.. KF - Život je boj, potom od neho Sága pokračuje, Deti strateje generácie.. to je to na čom sa dá staviať, skvelá hudba, rozumný text.. nie všetky texty ale písal rytmus na to pozor, zväčša tie čo dávajú hlbší zmysel robil Ego

Pisal som ze vacsina pravdiva..no cakal som ze niekto vytiahne zrovna tuto.
Robi to pre prachy a slavu no robi to aj pre ludi, keby to nerobil pre ludi tak na tom nic nezarobi.

/DMaMT ten text s skade vyhrabal, tolko gramatickych chyb pohromade neda hadam ani hornak. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 17.08.2013 23:03

mirom: kdesi som vygooglil text tej piesne :D (copy and paste), mne by sa to nechcelo písať spamäti :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 24.08.2013 22:34

DMaMT píše:
Každý nech si počúva čo chce. Ja si budem počúvať Rap, R&B a POP, či staré overené hity.
Diskutujete tu o Spiritovi, akoby mal neviem aké zlé a špatné texty... :D Sa pozrite na Justína Bobera, Katu Knechtu, či Ivana Chlástera a potom si povedzte, ako je možné, že títo ľudia sú slávni s ich supershitmi.

Co je to za zvlastnu uchylku davat vsetkemu stupidne, akoze vtipne nahradne mena? To teraz leti na zakladnych skolach? Co sa tyka talsera, je to pan umelec, spevak, skladatel, na neho sa spirit ank tie tvoje popove srajdy nechytaju, lebo je rozdiel robit umenie a skutocnu hudbu a robit show a songy len kvoli predajom...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:26

Nie Daron, kdesi som to videl no a čo. Aj Markízu volajú Narkóza podľa ich programu, ktorý majú. Ak Tásler pán umelec, tak ja som potom doktor práv s 20 ročnou praxou :D A čo sa týka umelcov, tak taký PSY dávno prekonal nejakého Táslera. O Ivanovi ledva vedia kdesi v ČR, ale Psyho poznajú všade vo svete :) No a čo sa týka Spirita, či Rytmusa, tak to sú osvedčení interpreti, počúva ich hocikto, nie len teenageri, ako sa poniektorí zakomplexovaní závistliví hateri snažia poukázať :D


Naposledy upravil DMaMT dňa 27.08.2013 13:32, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:31

Nemám rad ani jedného z nich (Spirita ani Táslera), ale objektívne uznávam, že Táselr je 1 000x väčší umelec (čo zas nie je také zložité).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:36

tasler co sa umeleckeho kumstu tyka sa neda porovnat s takymito rapermi, sice nema hlas bohvieco ale vie s nim dobre pracovat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:37

V rape nejde predsa o spev. Čo ste vari nepochopili o čo ide v rape??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:43

Tvrdit, ze raperi niesu umelci je asi ako tvrdit, ze Lotus nieje auto lebo neprejde cez les...
Skoda reci v tejto teme, to proste ked niekto nedokaze pochopit a akceptovat nic ine okrem toho co sa mu vyhradne paci tak to nema vyznam.
Ja tiez nepocuvam ludovky a moc ich nemusim a nevypisujem, ze spevaci ludoviek niesu umelci lebo jedine co robia je tliachaju dedinske nezmysly do hudby.. Proste to respektujem, nepocuvam to ale ani to neurazam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:48

Ľudia to proste nechápu. Pekne to napísal mirom. Ty to vidíš nestranne a páči sa mi tvoj pohľad na vec. Napokon ani ja nevŕtam do tých rockerov/punkerov/metalistov, ktorí sú zas podľa mňa nie sú umelci, lebo len búchajú do gitár. Každý však počúva čo chce a hoci tento štýl nepočúvam a ani nemám rád nenadávam ľuďom za to, že to počúvajú len deti, nie sú to umelci.... Aký by to malo význam? No asi taký istý, ako celá táto téma, kde je 90% príspevkov výlevy od haterov, čo závidia raperom im šikovnosť.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 13:49

Ako som tak študoval túto problematiku, narazil som na toto: http://www.youtube.com/watch?v=oeW4Brh7nds síce ma mrzí, že to sem dávam a zvyšujem tomu počet vídení, ale osobne som sa cítil trápne už len keď som to pozeral sám doma, herecké výkony, alebo celkovo účinkovanie v tomto klipe je zrejme úplne to najhoršie, čo som kedy videl vrámci pokusov o audio-vizuálne umenie, trefne do doprevádza 7 sekundová slučka, ktorá tu slúži ako podklad, k textu sa nevyjadrím, lebo sa do toho zrejme nerozumiem. Je to extrénme zlé, ale nie takým spôsobom, aby to aspoň vtipné, ako je to napríklad v http://www.csfd.cz/film/203234-dunyayi-kurtaran-adam/ toto je proste ten typ úkazu keď sa to pozerám a hovorím si what the... a pri počte likov pri tomto videu je mi už úplne jasné, že Albert mal pravdu: "Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý." Uznávam diverzitu ludských názorov a viem, že by som nemal ludí súdiť podla toho, čo sa im páči, ale keď sa niekomu páči toto... neviem čo si mám myslieť...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 14:04

mirom píše:
Tvrdit, ze raperi niesu umelci je asi ako tvrdit, ze Lotus nieje auto lebo neprejde cez les...
Skoda reci v tejto teme, to proste ked niekto nedokaze pochopit a akceptovat nic ine okrem toho co sa mu vyhradne paci tak to nema vyznam.
Ja tiez nepocuvam ludovky a moc ich nemusim a nevypisujem, ze spevaci ludoviek niesu umelci lebo jedine co robia je tliachaju dedinske nezmysly do hudby.. Proste to respektujem, nepocuvam to ale ani to neurazam.

zároveň musíš uznať, že čo je väčšie umenie namaľovať obraz, čo vyzerá ako fotka, alebo vyliať na plátno tri pixle farieb. Dajme tomu, že umeleckú hodnotu to má rovnakú. Ale napriek tomu, kto je z nich väčší umelec? Myslím, že to prirovnanie sedí, keďže je to bežná vec, že sa predávajú cákance na plátnach za horibilné ceny, lebo je to umenie.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 14:10

Uplne presne si to porovnal


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 14:14

Tiež súhlasím.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvuk- Majk- nahravanie

v Ovládače

5

631

11.12.2009 16:41

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problemy s bit spirit

v Sieťové a internetové programy

9

708

01.03.2007 22:43

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lumia 635/435 / lg spirit 4g

v Mobilné zariadenia

15

552

28.07.2015 9:51

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nirvana- smells like teen spirit- odzadu

v Krčma

8

1482

10.11.2009 11:02

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermalright True Spirit 140 Power

v Predám

0

278

08.09.2015 16:54

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Darček na 20. narodeniny (mne)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

34

2999

13.08.2010 20:55

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ona po mne ide? :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

30

2654

07.01.2011 21:17

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vie o mne provider ?

v Poskytovatelia internetu

10

575

28.03.2015 15:05

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Niketo je na mne pripojeny

v Sieťové a internetové programy

9

626

27.04.2008 23:46

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nvidia 8600GT problem...mne nejde...kamaratovi ano

v nVidia grafické karty

12

743

28.09.2010 23:40

viking81 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - multimedia (hranie, programovanie, atd...) - cca 600€ (mne to vydalo cez 800) :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1416

08.08.2016 20:06

KouKou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. začervenané oči

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

22

5080

09.02.2012 19:09

44mato44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laserova operacia oci

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

28

1865

09.07.2012 22:06

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - citlive oči - 300€

v Monitory, televízory a projektory

2

615

04.06.2014 21:07

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake kvapky do oci?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

30

6326

23.02.2006 21:54

Cupi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MONITOR 60hz vs OČI

v Monitory, televízory a projektory

23

2739

23.09.2008 22:16

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra