Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:39

KingTommy píše:
nebudem ho preto odsudzovať, že necvičil alebo sa neučil proste nedokázal nič pritom má všetko.. To mi príde že takým ľuďom jednoducho závidíš, keď si nevieš uznať že sám sa dostal z dola nahor a ty sa kvôli tomu musíš učiť alebo športovať.. ;) Tak presne mi to príde. :-)

Ja ich za to neodsudzujem, odsudzujem iba, to ako sa ich texty nesú v znamení "pozri sa ty nula ako som sa vypracovali". Malo by to byť skôr niečo ako "ľudia ďakujem, že kupujete moju hudbu a dostali ste ma tam kde som". Ja sa v skutočnosti nemusím učiť ani športovať, aby som sa mal dobre, nakolko som dole nikdy nebol, 8 hodín denne 6 dní v týždni trénujem nedoceneý underground šport aby som dokázal niečo sám sebe, nie kvoli peniazeom (v diskusii o automobiloch by si o tejto problematike niečo našiel, pokial by ťa to náhodou zaujímalo). Ja ale nikde nebudem vypisovať, že som sa vypracoval sám, lebo to nie je pravda. Pritome jediný rozdiel medzi mnou a nimi je to, kto od koho dostáva peniaze :)
Daron píše:
Tak potom chap jeho vypracovanie sa tak, ze je to schopnost presvedcit ludi, aby mu tie peniaze dali. On sa nemusi zlepsovat v zysle, ze bude hovorit stale rychlejsie. On potrebuje zaujat ludi, zapacit sa im, aby si ho kupovali. To je Showbiznis a porovnavat to so sportom, alebo s podnikanim je scestne.

Nj, svojim spôsobom sa vypracoval aj Fico (v umení demágogie) a nikdy ho za to uznávať nebuem, ale áno, máš pravdu.

Ale nechápte ma zle, ja ich nehatujem, mám rap sám rád, akurát ich neuznávam ako osobnosti (okrem výnimiek), to je celé.


Naposledy upravil Spartan.Ex dňa 12.07.2013 22:42, celkovo upravené 1

Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:42

Nesuhlasim. Je ine dostavat peniaze od mamky a ocka a je ine zarobit si ich sam, predajom albumov, fotiek, obrazov, alebo hocicoho ineho.

//A ano, mas pravdu, vypracoval sa aj Fico, keby sa nevypracoval, nestal by sa premierom a nemal by sancu kradnut majland. Nehovoriac o tom, ze je JUDr. a myslim ze aj docent, co tiez nie je med lizat.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:48

Je to skutočne taký rozdiel? Ja tiež pracujem, akurát je moja práca velmi vysoko nadhodnotená kvoli tomu, že môj takto preferuje práve moju prácu. Ich práca je vysoko nadhodnotená preto, že ich preferujú iní ludia. Pre mňa je v tom celý rozdiel. Ja na rozdiel od nich akurát nebudem tvrdiť, že som self made, aj keď podla ich merítiek som self made, lebo tie peniaze som dostale vyplatené za prácu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:52

Majk Spirit a jeho skladba a tri strany o tom :D Kto by to bol povedal, že táto téma bude tak úspešná :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:55

to bolo jasné, lebo ju založil spartan, do ktorého všetci rýpu, že nezačal od nuly...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:58

Spartan.Ex píše:
Je to skutočne taký rozdiel? Ja tiež pracujem, akurát je moja práca velmi vysoko nadhodnotená kvoli tomu, že môj takto preferuje práve moju prácu. Ich práca je vysoko nadhodnotená preto, že ich preferujú iní ludia. Pre mňa je v tom celý rozdiel. Ja na rozdiel od nich akurát nebudem tvrdiť, že som self made, aj keď podla ich merítiek som self made, lebo tie peniaze som dostale vyplatené za prácu.



Tvoj tatko preferuje tvoju pracu preto, ze si jeho syn. Nehovorim ze neodvadzas kvalitnu pracu, nech robis cokolvek, no podla mojho skromneho nazoru, je to len ina forma vyplacania vreckoveho. Pozri, 18 rocny chlapec nemoze mat 2 auta a vlastne byvanie, ak nie je genius, ktory nieco prevratne vymyslel a zozalo to taky uspech, ze sa topi v peniazoch.
Urcite uznas aj sam, ze tvoj tatko ma k tebe iny vztah, ako ma nejaka pani Alena k Majkovi Spiritovi. Ty si jeho syn a peniaze ktore ti da, ostavaju v rodine. Pre pani Alenu je Majk cudzi clovek, teda je ovela ovela ovela pravdepodobnejsie, ze nie je ovplyvnena ziadnymi inymi dovodmi, aby mu dala peniaze, len tym, ze ju zaujal.
Preto oni su self made a ty nie.
Nechcem rozoberat tvoj stav, zarabanie, majetok, ale je mi smutno ked vidim, ze si myslis, ze si si tie peniaze naozaj zarobil. Bez urazky.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 22:59

Spartan.Ex, šak sa s tým zmier, vždy máš ludí čo ho uznávajú počúvajú, ale aj tí čo ho nepoznajú, alebo nemajú radi. Zmeníš to?
Kiež by zmizol Justin Bieber, je to asi TOP tzv. "spevák" čo mi vadí :shit:


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 23:12

Daron píše:
Nechcem rozoberat tvoj stav, zarabanie, majetok, ale je mi smutno ked vidim, ze si myslis, ze si si tie peniaze naozaj zarobil. Bez urazky.

Odkial vieš, že si to myslím? Ja otvorene píšem, že tie peniaze viac-menej dostávam a viem, že je to forma vreckového. Ale snažím sa aspoň vystupovať ako človek, ktorý to uznáva, na internete o tom normálne píšem, lebo ma tu pozná málokto, ale v súkromí nepôjdem, nekúpim si Bentley ani Lambo a nepôjdem sa povonku ukazovať aký som boss, lebo viem, že na to nemám z morálneho hladiska a viem, že to nie je správna cesta. Nemyslím si ale, že by medzi rappermi a mnou bol čo sa toho týka až taký rozdiel. Aj ja aj oni orbíme nadhodnotenú prácu a jediný rozdiel vidím v tom od koho tie peniaze dostávam ja a od koho oni. Ono táto téma celkovo nie je ani tak o tom texte, ale o jeho význame a prístupe tých ludí a ja som ju nezaložil. Snažím sa len trochu vniesť pohlad z druhej strany. Na takých ako som ja oni nadávajú a pritom si nemyslím, že by bola ich práca hodnotnejšia ako moja.
Celkovo pod vplyvom polarizácie spoločnosti má väčšina ludí výrazne skreslený názor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 23:36

sa mi páči, že sú tú ľudia, ktorí nadávajú na Slovákov, že akí sú zavistliví a neviem čo... a furt tu niekto bude drbať toho spartana. Ešte som od neho nečítal jeden príspevok, kde by sa správal povýšenecky. Baví sa so všetkými normálne na úrovni. A verím, že je aj fasa chalan. Že vám to není ukradnuté čo (ne)má. Zato, že vám sa nepošťastilo a nemali ste rodičov za vodou neodsudzujte iných. Ja tiež považujem zárobky raperov za absurdné. Akurát mali šťastie, že ich začali počúvať ľudia. A privoňali k peniazom. Nemám rád komerciu a títo pseudohudobníci sa ešte aj tvária jak majstri sveta... -_-


Navrhol by som Lock. Lebo toto nemá budúcnosť...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 23:46

Ja vždy rád vysvetlím čo je vo veci, a prečo je môj väčšinou nekonvenčný pohlad taký (v tomto prípade na rapperov), aký je. Tak mi to to proste pripadá celkovo čo sa týka morálnych hodnôt. Kritizú druhých, chvália sa a pritom na to sami nemajú právo.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 12.07.2013 23:49

Spartan.Ex píše:
Kritizú druhých a chália sa, a pritom na to sami nemajú právo.


Prečo? Dosiahli niečo čo sa mnohým nepodarilo a ani nepodarí.. Môžu to mať na saláme. A ľuďom sa to páči, mnohých to motivuje. ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.07.2013 0:56

Spartan.Ex píše:
Na takých ako som ja oni nadávajú a pritom si nemyslím, že by bola ich práca hodnotnejšia ako moja.



Ale rozdiel je v tom, ze ty si sa dobre narodil, tak dostavas vela penazi. Oni sa narodili do normalnej rodiny a uspch dosiahli svojimi cinmi. To je ten rozdiel.

Semp píše:
Ešte som od neho nečítal jeden príspevok, kde by sa správal povýšenecky. Baví sa so všetkými normálne na úrovni.



Ja som si nevsimol, aby sa s nim niekto bavil stylom, ze je spratek z milionarskej rodiny a ze sa nim opovrhuje. Preto, ze sa sprava normalne, preto sa k nemu spravaju normalne aj ostatni, aspon co si ja vsimam. Urcite nemozem povedat, ze sa sprava povysenecky, samozrejme, nemozem tvrdit, ze taky nie je v realnom zivote, ludia mozu byt ini na internete a ini v skutocnosti. ze by som mu zavidel? Tazko povedat, lebo pravdupovediac, neviem si celkom realne predstavit, ze v 18 budem riesit kupu druheho auta, dokoncovat vlastne byvanie a ze mojim najvacsim problemom bude multilink na zadnej naprave. Ja som v 18 riesil uplne ine problemy a bol som rad, ked som si mohol v lete zarobit na ATi X1950. Neviem aky by som mal este ciel, kedze okrem penazi mam vsetko (klop klop klop) a teda jedina vec, na ktoru sa teraz zameriavam, je ziskat peniaze a mat sa dobre. Uzivat si priatelov, zdravie, priatelku, rodinu...



Ja RAP ani HIP HOP nepocuvam a nejaky spirit, rytmus, ego su mi ukradnuty. No vidim ten rozdiel, ked sa niekto dobre narodi a preto je bohaty a na druhej strane, ked sa niekto obohati sam, tym co robi. Ci uz je to hudba, sport, malovanie, to je proste jedno. Stale je to rozdiel!
Ak je to take jednoduche, preco kazdy nerapuje? Preco nepredava CDcka, nevozi sa na aute ako Rytmus? Preco kazdy nehra v Neapole za tazke prachy ako trapko Hamsik? Lebo to asi nebude az take celkom jednoduche...

Tiez nechapem abstraktne umenie. Obrazy, ktore vyzeraju ako nehody s farbou, alebo ako kresby retardovanej opice sa predavaju za stovky milionov. Ale ten clovek to nejak dosiahol, aby za to boli ostatni ochotni zaplatit tazke miliony (no je pravda, ze vacsinou to byva az po smrti umelca). Tento obraz stoji 137 000 000 dolarov.
Majk Spirit - vsetky oci na mne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 20311
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.07.2013 16:29

je vzdy vtipne, ze takmer vsetci raperi maju plnu hubu o tom, co vsetko spravili pre svoj zivot, ake problemy mali...ale ake problemy skutocne mali?

V zivote normalne nepracoval, nemusel prezivat od vyplaty k vyplate s hypotekou, zenou na materskej, ako vacsina naroda....tak co zazili? Velke prd. Ale tliachat o tom budu. Ze sa jeho zivot sklada z kvasenia v bare, nahravania cdciek, povalovania sa a bratia/minania penazi, to uz ziadny z nich nepovie.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 15.07.2013 19:56

shiro píše:
V zivote normalne nepracoval, nemusel prezivat od vyplaty k vyplate s hypotekou, zenou na materskej, ako vacsina naroda....tak co zazili?


Zažili to v domácnosti, v rodine a sú radi, že to nezažijú aj oni samy, ako ich rodičia alebo známy.. Napríklad. Niekto má 20 rokov a zažil toho viac ako niekto za 50 rokov.. Rap je hudba ulice. Už toto o tom niečo svedčí. Navyše 90 roky v amerike neboli pre nich ružové.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 9:01

shiro píše:
je vzdy vtipne, ze takmer vsetci raperi maju plnu hubu o tom, co vsetko spravili pre svoj zivot, ake problemy mali...ale ake problemy skutocne mali?

V zivote normalne nepracoval, nemusel prezivat od vyplaty k vyplate s hypotekou, zenou na materskej, ako vacsina naroda....tak co zazili? Velke prd. Ale tliachat o tom budu. Ze sa jeho zivot sklada z kvasenia v bare, nahravania cdciek, povalovania sa a bratia/minania penazi, to uz ziadny z nich nepovie.


stale nevidis ten rozdiel, ze pochadzali z normalnej rodiny a zarobili, myslis si ze na rape zarabali zo zaciatku, ze sa narodili s milionmi a povedali si ze budem raperom .. K peniazom sa dostali, a ak si myslis ze s hudby na sk zarobis posedavanim za barom a minanim penazi tak to si pekne naivny. Malo kto vidi ze maju 3 koncerty v jeden den, zoparkrat za tyzden cez cele SR popripade CR. Vyrataj si cas straveny na cestach, na koncertoch, v studiu, pri pisani a mas tam celkom pekny casovy fond. Slovac je a bude vzdy zavistliva a bude vidiet iba co sa im chce z druhej strany sa na to nepozru lebo im to nevyhovuje.
A co sa tyka rapu najdem v kazdom hudobnom style vec, s ktorymi rypete do rapu od vychvalovania az po k*vy.

Shiro k tvojim veciam ako ze existencne problemy ho netrapia, myslis ? Co ak ho prestanu pocuvat s cim bude zarabat? Myslis ze to ho netrapi? To ze ma ine ako ty neznamena ze nic neriesi

Ze ho nik nepozna pozna ho o zopar 100000 ludi viac ako teba

Nik sa z toho nenaje ? Ale promotery, zvukari, ty co zvaraju podiove konstrukcie, ty co odlievaju material na tie konstrukcie, barmani, osvetlovaci, kameramani, fotografi atd.

To o tej zene "stetka" v posteli ak si typ iba misionar co riesis ...

To ze si o nom pocul ty za posledne 2 roky je argument? Ja som ho pocuval uz velmi velmi davno (je sice pravda ze teraz sa snim nestotoznujem ale to uz je moja subjektivna vec)

A inak ja ani nechapem preco takto riesite ludi, potom ze je televizny program, noviny atd o hovne, ludia dostavaju to co chcu ...
Ak zarobite tym, ze vam to neda tatik svojich, prvych zopar milionov podstivou pracou potom sa ozvite ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 20311
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.07.2013 9:21

KingTommy píše:
Zažili to v domácnosti, v rodine a sú radi, že to nezažijú aj oni samy, ako ich rodičia alebo známy.. Napríklad. Niekto má 20 rokov a zažil toho viac ako niekto za 50 rokov.. Rap je hudba ulice. Už toto o tom niečo svedčí. Navyše 90 roky v amerike neboli pre nich ružové.

Ze to zazili z pohladu pubertaka vo svojej rodine nieje zazitok, pretoze svoje problemy nemuseli vobec riesit, riesili to za nich rodicia. Skorej by som povedal, ze sa s tym stretli, nie ze to zazili. USA sem netahaj, bavime sa tu o slovenskom rape.

don jebot píše:
stale nevidis ten rozdiel, ze pochadzali z normalnej rodiny a zarobili, myslis si ze na rape zarabali zo zaciatku, ze sa narodili s milionmi a povedali si ze budem raperom .. K peniazom sa dostali, a ak si myslis ze s hudby na sk zarobis posedavanim za barom a minanim penazi tak to si pekne naivny. Malo kto vidi ze maju 3 koncerty v jeden den, zoparkrat za tyzden cez cele SR popripade CR. Vyrataj si cas straveny na cestach, na koncertoch, v studiu, pri pisani a mas tam celkom pekny casovy fond. Slovac je a bude vzdy zavistliva a bude vidiet iba co sa im chce z druhej strany sa na to nepozru lebo im to nevyhovuje.

3 koncerty/den? to si kde videl take? Netaraj. Jedine co by som akceptoval je dlhy cas na cestach, no aj to sa da jednoducho poriesit...sak mame letiska. Hadam nepojdem z BA do KE autom. V BB si dialnicou za 2.5hod. Je im nezavidim ich prachy alebo slavu...vadi mi ako to vkuse omielaju, az je to trapne. Ja nikomu 3x dookola nevykladam ako som vynasal kamion kravin na 3. poschodie. Je to rozhodne tazsie ako pobehovat po podiu a vrcat do mikrofona.
don jebot píše:
A co sa tyka rapu najdem v kazdom hudobnom style vec, s ktorymi rypete do rapu od vychvalovania az po k*vy.

Najdi mi to v hardtrance, slowstyle, italodance a podobnych :-)
Co som kedy pocul, tak vychvalovanie a podobne veci su (takmer) vyhradne zalezitostou rapu.

don jebot píše:
Shiro k tvojim veciam ako ze existencne problemy ho netrapia, myslis ? Co ak ho prestanu pocuvat s cim bude zarabat? Myslis ze to ho netrapi? To ze ma ine ako ty neznamena ze nic neriesi

Tak nech o tom nebrble vo svojich songoch, pretoze to neriesi, tak o tom prd vie. Ale nie, ono sa to robi majstrom sveta ako keby vychoval 5 deti a obletel zemegulu.

don jebot píše:
Ze ho nik nepozna pozna ho o zopar 100000 ludi viac ako teba

Zopar sto tisic....hmm pochybujem. Skor zopar desiatok tisic. Keby to bolo take kvantum, tak je to ovela viac poznat, ci uz na akciach alebo na niecom inom. Pochybujem ze ho niekto pozna mimo SR. Vid veci v jeho texte, ktore som komentoval.

don jebot píše:
Nik sa z toho nenaje ? Ale promotery, zvukari, ty co zvaraju podiove konstrukcie, ty co odlievaju material na tie konstrukcie, barmani, osvetlovaci, kameramani, fotografi atd.

Ti sa najedia tak si tak, kde si videl stavat podium len pre jedneho interpreta? Vzdy ich vystupuje niekolko. A existuju aj skupiny s lepsimi textami a z nich vyplyvajucimi dojmami, ako Spirit.

don jebot píše:
To o tej zene "stetka" v posteli ak si typ iba misionar co riesis ...

He? Co to ma z polohami? Stetka je obecne oznacenie vies akej zeny. Nazyvat tak zenu ktoru mieni lubit a mat s nou potomka nieje normalne. Je to debilne a trapne.

don jebot píše:
To ze si o nom pocul ty za posledne 2 roky je argument? Ja som ho pocuval uz velmi velmi davno

A tych zvysnych 8r (ked pocujem o nom 2r) bol kde? Radio nic, akcie nic, cdcka nic....hmmm....Ze si rapoval doma v pivnici alebo v izbe...tym sa ma chvalit? Sak to je nic, to mozem robit doma cely zivot a o 30r si povedat ze rapujem 50r :-)
Hlavne ze sa chvali, ako strasne dlho to uz robi, ze 10r.

don jebot píše:
A inak ja ani nechapem preco takto riesite ludi, potom ze je televizny program, noviny atd o hovne, ludia dostavaju to co chcu ...
Ak zarobite tym, ze vam to neda tatik svojich, prvych zopar milionov podstivou pracou potom sa ozvite ...

na svoje veci som si zarobil sam, preto sa ozyvam, trafil si to.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 9:52

Shiro ja len nechapem ako mozes povedat o niekom ako travi svoj cas ked si ho ani len nevidel, to je taka klasika ...
On si tiez zarobil sa a to ze ty ovazujes inych pracu za podradnejsiu ako tvoju je uz troska iny level. Prestav si, ze nejaka upratovacka sa tiez nenadrie ako murar ale ja jej to vycitat nebudem ... Nelutuj vacsina ludi brigadovala a robila co sa dalo.
3koncerty den ano predstav si 2 je uplne bezne. + tvoje prepocty zasa zaratas nieco co sa ti hodi a co dobre zne ano bb 2.5h, 1h pred/po, 1h koncert 2.5 h naspat 7 h po ceste to este neboli v studiu, nepisali, nevybavovali

Tych zvysnich 8 rokov som ho pocuval ja vela ludi, zato ze nemas prehlad neznamena ze nic nerobil. Ja si ho pamatam nejako z 2003(presne neviem) z koncertu.

Co sa tyka tych stylov co si postol ak je v nich text (nepoznam) urcite ti nebude problem najst si na nete styl + bitch a pod. "Co som kedy pocul, tak vychvalovanie a podobne veci su (takmer) vyhradne zalezitostou rapu." Rock, pop atd staci si preklikat YT same polovyzlecene zeny a peniaze ...

"Ti sa najedia tak si tak, kde si videl stavat podium len pre jedneho interpreta? " Hej aj to bolo tento rok na topfeste a btw riesil si rap, tiez su hip-hopove festivali atd. Preco si nespomenul kameramanov, fotografov atd jaj lebo sa ti to hodilo ... co sa tyka toho ze existuju lepsie skupiny (aj ked on skupina nieje) mas pravdu stym suhlasim a co teraz urcime jednu skupinu na svete ktora bude naj a ba ta bude zarabat a moct vystupovat.


"Tak nech o tom nebrble vo svojich songoch, pretoze to neriesi, tak o tom prd vie." Ale preco ty riesis co on pise, sloboda slova ti asi nic nevravi, rad bys asi totalitu ...

Na fb ma cez 200000 fans ... a opat to ze ty sa vyhybas takymto akciam neznamena ze neexistuju " tak je to ovela viac poznat, ci uz na akciach alebo na niecom inom"

"To o tej zene "stetka" v posteli ak si typ iba misionar co riesis ..." vidis ty si to len nepochopil, ja tiez poviem kamaratovi ach ty j*bo a nie je to nic vzlom, to ze nevies v repe citat medzi riadkam nevadi ale preco preboha to riesis? Kazdy ma narok spievat a pocuvat si co chce ...

On si tiez zarobil sam ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 20311
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.07.2013 13:01

don jebot píše:
Shiro ja len nechapem ako mozes povedat o niekom ako travi svoj cas ked si ho ani len nevidel, to je taka klasika ...
On si tiez zarobil sa a to ze ty ovazujes inych pracu za podradnejsiu ako tvoju je uz troska iny level. Prestav si, ze nejaka upratovacka sa tiez nenadrie ako murar ale ja jej to vycitat nebudem ...

vychadzam z obecne dostupneho infa a toho, co ma vo svojich textoch. poved zmi, co uz len taky hudbnik moze robit, ked prave nesklada/nepise texty? sak muzika mu zaraba defakto sama.

don jebot píše:
Nelutuj vacsina ludi brigadovala a robila co sa dalo.
3koncerty den ano predstav si 2 je uplne bezne. + tvoje prepocty zasa zaratas nieco co sa ti hodi a co dobre zne ano bb 2.5h, 1h pred/po, 1h koncert 2.5 h naspat 7 h po ceste to este neboli v studiu, nepisali, nevybavovali

Nemiesal hrusky s jablkami, je predsa jasne ze ked beha po koncertoch, nema cas na studio. A tiez na to neni sam, ma pri sebe X ludi co sa staraju o promotion, vybavovacky, dohaduju terminy a co ja viem co este.

don jebot píše:
Tych zvysnich 8 rokov som ho pocuval ja vela ludi, zato ze nemas prehlad neznamena ze nic nerobil. Ja si ho pamatam nejako z 2003(presne neviem) z koncertu.

Keby daco robil, tak je o nom pocut. Ked uz dakde napisem ze 10r daco robim, tak nech je to aj poznat, inac je to obycajne klamstvo a taranina. 10r je strasne dlhy cas, musel daco vyprodukovat.

don jebot píše:
Co sa tyka tych stylov co si postol ak je v nich text (nepoznam) urcite ti nebude problem najst si na nete styl + bitch a pod. "Co som kedy pocul, tak vychvalovanie a podobne veci su (takmer) vyhradne zalezitostou rapu." Rock, pop atd staci si preklikat YT same polovyzlecene zeny a peniaze ...

v italodance sa spieva, v hardtrance moc nie. To som ti len dal ako odpoved ze nie kazdy styl je o nadavani a chvaleni sa, robenia zo seba kinga.

don jebot píše:
"Ti sa najedia tak si tak, kde si videl stavat podium len pre jedneho interpreta? " Hej aj to bolo tento rok na topfeste a btw riesil si rap, tiez su hip-hopove festivali atd. Preco si nespomenul kameramanov, fotografov atd jaj lebo sa ti to hodilo ... co sa tyka toho ze existuju lepsie skupiny (aj ked on skupina nieje) mas pravdu stym suhlasim a co teraz urcime jednu skupinu na svete ktora bude naj a ba ta bude zarabat a moct vystupovat.

tak ich spomeniem, no....neviem ci nerozmyslas alebo co...pretoze je logicky hned jasne, ze akonahle sa robi koncert, tak su tam aj kamera a fotograf, okrem podia a ludi co zabezpecuju logistiku. Ze su lepsie skupiny este neznamena ze musime nejaku vyberat.

don jebot píše:
"Tak nech o tom nebrble vo svojich songoch, pretoze to neriesi, tak o tom prd vie." Ale preco ty riesis co on pise, sloboda slova ti asi nic nevravi, rad bys asi totalitu ...

Slobodu slova uzavam, no slobodu povysenych kecov uz nie. Si uvedom ze ho pocuvaju mladi prckovia, s takymto pristupom z nich co vyrastie? ked si budu o sebe namyslat aki su kingovia? A v skutocnosti budu vediet prd.

don jebot píše:
Na fb ma cez 200000 fans ... a opat to ze ty sa vyhybas takymto akciam neznamena ze neexistuju " tak je to ovela viac poznat, ci uz na akciach alebo na niecom inom"

pocitat fans na fb....aspon sem hod udaje zo spolahlivejsieho zdroja ako fb, vsetci vieme ako to tam je :-)

don jebot píše:
"To o tej zene "stetka" v posteli ak si typ iba misionar co riesis ..." vidis ty si to len nepochopil, ja tiez poviem kamaratovi ach ty j*bo a nie je to nic vzlom, to ze nevies v repe citat medzi riadkam nevadi ale preco preboha to riesis? Kazdy ma narok spievat a pocuvat si co chce ...

hej, povedz frajerke "ty moja stetka"...tak sa ti od toho facana hlava tyzden krutit neprestane. Ked ti to nepride drze, trapne a blbe, tak uz neviem. pripada ti to normalne, takto sa bavit s zenou ktoru lubis? Ak ano, daj sa liecit. Taketo veci sa nevravia zo srandy. Medzi chlapmi je to ine, pretoze s kamosom nespavas a nemas s nim deti. Je to kamos.

don jebot píše:
On si tiez zarobil sam ..

Zarobil, ale.....nie tazkou pracou.

Cela pointa je v tom, ze mi vadi to nadrapovanie sa, ako keby vsade bol, vsetko videl, kazdu presukal, lebo sa o neho zeny bili a pracoval v uranovych baniach a co ja viem co. Jak nafukani kohuti, tito raperi. preco to do tych textov davaju, ked v skutocnosti nic z toho nezazili, nic o tom nevedia? je to vyslovene egoisticke a nafukane. A este sa ohanaju tym, aby ich ludia nesudili, ked nevedia o com je ich praca...heh, si rovno stavaju obranny mur, aby ludia neargumentovali nad ich textami? preco asi?







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 14:18

podľa mňa to len tak predstierajú aby boli kontroverzní a aby sa o nich viedli takéto debaty a doma sa z toho smejú ako im to vychádza







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 20311
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.07.2013 14:27

aj to je moznost :-)







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 267
Témy: 32
Bydlisko: LV / Brno
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 15:20

a v com je kontroverzny? Ak neratam tuto komercnu pesnicku.
(tiez pocuvam aj Spirita a H16 a zo stovky ich piesni som tuto pocul len raz a uz radsej nikdy viac)

Citácia:
...nadrapovanie sa, ako keby vsade bol, vsetko videl, kazdu presukal...
ano ale to (bohuzial) patri k hip-hopu, ale pisete to ako keby robil zo seba boha vo vsetkych pesnickach, pricom ma nespocetne vela inych tem







_________________
R5 6600X | GTX 1080 Ti | 32GB
Xperia XZ2 Compact
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 29.04.12
Prihlásený: 31.12.13
Príspevky: 80
Témy: 7
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 19:46

shiro ty musíš mať asi velký problém keď tu riadok po riadku analyzuješ jeden egotripový track, ktoré su určené presne pre takých ako ty, aby vás to sralo ešte viac :D To ako podla jednej pesničky tu ideš kritizovať a navážať sa do všetkých raperov? Počúvaj si hudbu aká ťa baví a analýzy o živote raperov si píš do notepadu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 20:23

shiro píše:
Ze to zazili z pohladu pubertaka vo svojej rodine nieje zazitok, pretoze svoje problemy nemuseli vobec riesit, riesili to za nich rodicia. Skorej by som povedal, ze sa s tym stretli, nie ze to zazili. USA sem netahaj, bavime sa tu o slovenskom rape.


Noa? Práveže nechceli aby prežívali podobný život, idú si svoje, nič ich nezaujíma, môže si robiť čo chce, kde chce, má peniaze, je za vodou.. Takí ako ty sú mu úplne ukradnutí, ale aspoň mu robia reklamu.

nemuler, pekne. ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 21:55

ja proste slovám piesní či trackov neverím nech ich spieva alebo skladá ktokoľvek na.akúkoľvek melódiu 99.99% je to len na zaujatie či už pozitívne alebo negatívne užšej či širšej skupiny poslucháčov







_________________
Math is the best!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 22.04.24
Príspevky: 20311
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.07.2013 22:22

nemuler píše:
shiro ty musíš mať asi velký problém keď tu riadok po riadku analyzuješ jeden egotripový track, ktoré su určené presne pre takých ako ty, aby vás to sralo ešte viac :D To ako podla jednej pesničky tu ideš kritizovať a navážať sa do všetkých raperov? Počúvaj si hudbu aká ťa baví a analýzy o živote raperov si píš do notepadu.

Mna to nesere, a ak to chcel dosiahnut, minul sa ucinkom :-)
Pisem to preto, aby kazdy videl, ake kraviny tam popisal, pretoze je to tak, ako si napisal...eogizmus, povysovanie sa a ine ubohosti. Sam zo seba robi blbca, ak to pocuva clovek, co aj kus rozmysla. Pre takeho cloveka je to automaticky blbec.

KingTommy píše:
shiro píše:
Ze to zazili z pohladu pubertaka vo svojej rodine nieje zazitok, pretoze svoje problemy nemuseli vobec riesit, riesili to za nich rodicia. Skorej by som povedal, ze sa s tym stretli, nie ze to zazili. USA sem netahaj, bavime sa tu o slovenskom rape.

Noa? Práveže nechceli aby prežívali podobný život, idú si svoje, nič ich nezaujíma, môže si robiť čo chce, kde chce, má peniaze, je za vodou.. Takí ako ty sú mu úplne ukradnutí, ale aspoň mu robia reklamu

reklamu maju kazdy den z radia :-)

Keby sa dalo takymto nadristanym songom nejak zabranit vyjst, alebo byt vobec vytvorene.... :D







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.07.2013 22:26

shiro, nikde sa nepise ze je to true story. Tie songy sa pisu tak, aby sa predavali. A je uplne jedno ci tam napise aky bol chudak a ako sa vypracoval, alebo tam da 4 slova a par nezmyslov a vznikne z toho song ala Black Eyed Peas.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 25.11.09
Prihlásený: 21.04.24
Príspevky: 267
Témy: 32
Bydlisko: LV / Brno
Príspevok NapísalOffline : 17.07.2013 0:17

Citácia:
Pisem to preto, aby kazdy videl, ake kraviny tam popisal, pretoze je to tak, ako si napisal...eogizmus, povysovanie sa a ine ubohosti. Sam zo seba robi blbca, ak to pocuva clovek, co aj kus rozmysla. Pre takeho cloveka je to automaticky blbec.


mne to pride tak ze si si vybral jeho najhorsiu (komercnejsiu a egoistickejsiu) skladbu a podla jednej skladby sudis cloveka (ale pre objektivitu musim priznat ze v poslednom case sa sustredi viac na formu ako hlbsi obsah textov)







_________________
R5 6600X | GTX 1080 Ti | 32GB
Xperia XZ2 Compact
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.08.13
Prihlásený: 11.08.13
Príspevky: 8
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2013 23:53

shiro zbytocne to vysvetlujes nedospelym jedincom,aj tak nemaju sancu to pochopit.

Ku spiritovi:
Spirit...smiesny nazov,no neviem spiritualne seansie poznam najma z filmov z prvej republiky okolo 1920,alebo 1930 tam vacsinou stare babky vyvolavali duchov.
Ze cosi dosiahol...Treba si uvedomit ze v tomto prehnitom bananistane ked mate znamosti dosiahnete hocico. Tohto 30 rocneho stareho mladenca prvy raz zacli pustat v radiu asi tak pred rokom dovtedy o nom nikto nepocul mozno ako som sa niekde docital ze v okoli Bratislavy mal nejake vystupenia,ale toto ja povazujem tak za jednu desatinu Slovenska.A ked ho pustali tak sa hned moderatori vyjadrovali ze aky je skvely a pomaly z neho neurobili zlateho slavika.Cize nieco co som nezazil ani u najlepsich umelcov. Pritom pustili prave tuto otrasnu recitovacku,kde sa snazi recitovat zo zahorackym prizvukom ako mu ktosi zavidi a co vsetko dosiahol a ze ma nejake oci na sebe a este ten prejav je ako keby ste dotiahli nejakeho pubertaka z osady pred mikrofon a nutili ho recitovat.Tym myslim ze nema vobec hlas ne nejake recitovanie-spievanie.Znelo to minimalne hlupo a az trapne v radiu ,preto si myslim ze kebyze ho tam niekto nepretlacil tak to na 100% nepustia.Ale taka je realita na mafianskom Slovensku.Najprv vytvorit celebrity z hocikoho zo dna na den,potom ho pustat 10 razy v radiu za den,natlacit do medii 1000 krat
a ludia si zvyknu.Ostatne velmi tu na SK na vyber nie je.

Ku raperom vseobecne:
Mna vzdy pobavi ako si pri tomto zanri vymysleli komentovat ze :co je komercia a co nie.Toto nech si riesia hudobnici medzi sebou a producentmi(aj ked rapkacov-raperov nepovazujem za spevakov,alebo umelcov,ale iba ludi co robia sou pre jednoduchych a nedospelych ludi a casto sa iba prizivuju pri skutocnych umelcoch)

Mne je uplne u zadnice ci je to nejaka komercia alebo nie.Pre mna je hlavny pocuvatelny vysledok.

Zacinajuci blbecek oveckam natara ze: "toto muckovia nie je komercia" a zarobi si na oveckach dva razy tolko.
Je to hlavne o biznise nie o umeni.Hlavne tie menej rozmyslajuce ovecky pritiahnut roznymi jednoduchsimi recickami,spravit troska bububu a donutit ich sa trochu zamysliet,aby si mysleli ze maju aj oni rozum a zrazu su z nich velky myslitelia co vsetko vedia a svet je gombicka.

Najviac sa mi paci ako odkundeles Rytmus sprosto nadava hocikomu v priamom prenose kludne hrubo urazi hocikoho,ale ked niekto napise na net trebars iba ze Rytmus je blbec,hned sa don hocikto navaza ze co mu ma co nadavat a hned oznacuje toho diskutera pomaly ako zlocinca.No proste svet je dnes uplne na hlavu a cim viac dementnejsie texty od raperov tym viac dementnejsi narod bude.A to je potrebne aby sa bubaciky sypali.

Dalej take blbinky akoze niekto tvrdi : vzisiel z ulice,zacinal na ulici...aky to ma vyznam? Vyzerat u nastrocnych bytovkarov co este v zivote nikde neboli okrem sveta vo svojom pc coool.
Ja si vtedy vzdy predstavim tu reklamu na zuvacku ze "aka ulicnicka"
asi odlepena priamo z chodniku:D

Alebo "ved ma pravdu!"
A co z toho ze ma pravdu to on ju akoze vlastni? Ved prakticky vo vsetkych textoch v skladbach je pravda,aj ked v tychto rapoch si s tym nie som uplne isty,kedze su to vacsinou nejake pocity poskladane narychlo.

Neviem co tu vsetci riesia ze co kto ma,naco to riesite,nezavidte susedovi,nezavidte celebritam aj tak maju iba omrvinky co im pohodi mafia v tomto state,este mladeznici ani netusite ze co su to poriadne peniaze.Preto ked ich niekto kritizuje znamena to iba kritiku ktora bude stale a nie ze by im niekto zavidel.
Oni si v tomto biznise,ktory je vlastne hlavne o ŠOU zarobia ked do toho zo zaciatku viac investuju,pozicaju si lepsie auto,oblecenie a podobne a mladez im to zerie aj s navijakom.Potrebuju namakane klipy s pozamy a drahymi autami aby zaposobili.Taktiez kamuflacie ako su pocuvani v zahranici,aj ked to tam nikto nepocuva.Jasne toto sa deje aj u inych zanrov,aj ked v mensom.

A nie je to ako niektori raperi tvrdia ze len mi nadavajte,ja na tom zarabam:) To je dalsi odrb.Kebyze vsetky reakcie na nete budu iba negativne tak by interpret na tom stratil nejake tie percenta.

A nech sa neboja tito mladeznici ze im svojim prispevkom beriem ci dokonca nicim ich idoly.Nebojte sa oni sa nerozsypu po troske kritiky,takze vam ostanu celi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2013 8:57

jarrro píše:
ja proste slovám piesní či trackov neverím nech ich spieva alebo skladá ktokoľvek na.akúkoľvek melódiu 99.99% je to len na zaujatie či už pozitívne alebo negatívne užšej či širšej skupiny poslucháčov

nie každý interprét to robí kvôli peniazom, je kvantum ľudí, ktorí to robia pre zábavu a pocit hrať koncerty :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2013 16:38

Noemovsky píše:
shiro zbytocne to vysvetlujes nedospelym jedincom,aj tak nemaju sancu to pochopit.


Počúvaj si svoju hudbu a nejeb do druhých ľudí s tým čo počúvajú. 100 ľudí 100 chutí. Takéto príspevky si môžeš strčiť vieš kam ty nedospelí jedinec. ;)







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvuk- Majk- nahravanie

v Ovládače

5

629

11.12.2009 16:41

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problemy s bit spirit

v Sieťové a internetové programy

9

708

01.03.2007 22:43

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lumia 635/435 / lg spirit 4g

v Mobilné zariadenia

15

549

28.07.2015 9:51

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nirvana- smells like teen spirit- odzadu

v Krčma

8

1482

10.11.2009 11:02

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermalright True Spirit 140 Power

v Predám

0

278

08.09.2015 16:54

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ona po mne ide? :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

30

2652

07.01.2011 21:17

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vie o mne provider ?

v Poskytovatelia internetu

10

575

28.03.2015 15:05

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Niketo je na mne pripojeny

v Sieťové a internetové programy

9

626

27.04.2008 23:46

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Darček na 20. narodeniny (mne)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

34

2996

13.08.2010 20:55

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nvidia 8600GT problem...mne nejde...kamaratovi ano

v nVidia grafické karty

12

743

28.09.2010 23:40

viking81 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - multimedia (hranie, programovanie, atd...) - cca 600€ (mne to vydalo cez 800) :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1413

08.08.2016 20:06

KouKou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. začervenané oči

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

22

5078

09.02.2012 19:09

44mato44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laserova operacia oci

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

28

1863

09.07.2012 22:06

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - citlive oči - 300€

v Monitory, televízory a projektory

2

614

04.06.2014 21:07

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake kvapky do oci?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

30

6326

23.02.2006 21:54

Cupi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MONITOR 60hz vs OČI

v Monitory, televízory a projektory

23

2738

23.09.2008 22:16

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra