Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 7:57

Nechcel som tu vôbec reagovať ale nedá mi... táto debata je celá o hovne o hovnách a o sračkách, predmetom celej veci nieje hudba ale to ako sú nedospelí a zaostalí ľudia, ktorí počúvajú rap... ako komu niečo také, kto má všetkých 5 pohromade môže vôbec v tej hlave napadnúť? To čo je za logika? Niektorí čo píšete rozmýšľate vôbec čo píšete? Istá osoba sa tu registruje aby sa prezentovala ako vyzrelý intelektuál s enormnou schopnosťou posudzovať ľudí podľa toho, čo počúvajú.. aby rozprúdil debatu rovno nepriamo napíše že poslúchači rapu sú nevyzreté deti a čaká na reakciu? Toto ma dostalo... Čo sa týka rapu... nepočúvam ho... ja to nazývam umenie... umenie zarobiť na ľuďoch... Ale tak ľuďom sa to páči nech si hovorí každý čo chce, taký rytmusov text je najbližšie k tomu, ako sa slangovo ľudia vyjadrujú a kto bude tvrdiť opäk je asi z doby kamennej alebo ja neviem... nikto nerozpráva ako sa slnko skloní na horehroní... podobné subjektívne témy ako je hudba, ako je apple a zbytok sveta, ako je amd a intel, ako je audi a bmw sú témy kde má každý svoj názor a nikdy nikto nepríde k zhode.. a to je dôvod nazývať ľudí so svojím názorom, ktorý je odlišný od iného ako ,,nedospelí jedinci?" Najlepšie nereagovať vôbec ale niekedy sa mi až zdvíha žalúdok čo sa dočítam







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2013 9:53

Cirky píše:
Nechcel som tu vôbec reagovať ale nedá mi... táto debata je celá o hovne o hovnách a o sračkách, predmetom celej veci nieje hudba ale to ako sú nedospelí a zaostalí ľudia, ktorí počúvajú rap...

Na sracky sa to zvrtlo az ked sa zacalo debatovat, ktory hud. styl je lepsi, co vobec nebolo podstatou tohoto topiku.
Precitaj si zaciatok...cele je to o tom, ake kraviny trepe spirit vo svojom songu a ze na takychto kravinach dnes fici nasa mlada generacia.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 11:02

na kravinach fici kazda mlada generacia...







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 11:39

shiro ako jasné mal som namysli posledných pár strán, zle som sa vyjadril.. ale ako som písal... takých ako je Rytmus, Majk Spirit a podobne považujem za umelcov... umenie ako vedieť predať ľuďom taký doslova sprostosť... koľko námahy dá vytvoriť son ako má Rytmus - Jebe? A pritom to hralo všade, dokonca po desiatej aj v rádiu... na záchode si spíšem takýto text.. ale umelec niesom tak ho nebudem vedieť predať... A Spirit.. keby mal o 50kg viac a merial 160 cm tak by takýto úspech u fanyniek nemal.. ale rap nezatracujem, existuje zxy kvalitných rapperov s duchaplnými textami, kvalitnými beatmi a prezentáciou.. rap nieje len Spirit a Rytmus... Ale je pravda že na tom fičia hlavne deti... ma vytáča taký zasranko 13 ročný čo ide po ulici, gate stiahnuté po zem, v ruke telefón a zapnutý prehrávač na reproduktor kde hraje Rytmus a pozerá sa na teba jak keby ťa chcel zbiť lol.. toto robí s detmi taká hudba, preto ju veľa ľudí nemá rado.. ale čo je na tom, keď rozumný dospelý človek počúva rap? Ja na tom nič zlé nevidím, určite to nieje prejav nedospelého zakomplexovaného zaostalého človeka, ktorému tečú sliny z úst.. a vôbec.. nech si každý počúva čo chce ale nech mi nikto nevnucuje svoj názor.. rovnaký názor mám aj na náboženstvo.. nech si každý verí v čo chce ale nech mi s tým dá pokoj... tak posielam Jehovistov pri dverách do ich maminho pohlavného orgánu... našťastie nikto z rapersky založených ľudí mi nechodí ku dverám rozvíjať nový štýl a náboženstvo







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 12:50

M0f0 píše:
na kravinach fici kazda mlada generacia...



presne pred par tisicmi rokov bolo umenie trieskat palicou do kamena ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 13:25

Rytmus si song ako Jebe mohol dovolit lebo na to mal uz postavenie, keby take nieco spravi hoci kto iny tak ho prinajmensom vysmeju. Ale ludia vidia len toto no Rytmus resp. Kontrafakt maju aj vela skaldieb, ktorych texty maju zmysel a maju doslovnu pravdu. Je to clovek, ktory nemal pomaly co zrat a teraz ma peniaze o akych sa 90% slovenska ani nesniva a preto ho uznavam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2013 14:01

kvoli tomu ze ma milion penazi? hmm, ked uz, tak cloveka uznavam kvoli tomu co robi a nie kvoli tomu co vlastni. To by si potom mal uznavat aj celu nasu vladu a Geissenovcov, ti tiez maju penazi :D
pomaly co zrat nema 3/4 naroda na cele s dochodcami, v tomto neni rytmus ziadna vynimka. Kludne mohol so svojou postavou robit vyhadzovaca, zarobil by si.

Ze sa vypracoval, to je uz vec ina, no cele nadavacie songy (akehokolvek SK rapera) su uspesne na nejakych party, kde su vsetci komplet ozrati, to potom ludia tancuju aj na vcielku maju. Ziadny iny efekt to nema.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 14:20

To je tazko sa s tebou bavit ked mas zahmlene pred ocami a na mozgu nepriestrelnu vestu aby si nahodou neakcetptoval aj inyn nazor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2013 15:02

nic take nemam, len uznavat dakoho podla majetku ktory ma, je riadna blbost. A je fuk ci je to spevak, alebo dedo mraz. je to totiz ciste modlarstvo.

Ludia sa uznavaju kvoli veciam co robia a odkazu, ktory chcu zanechat, nie pre prachy. To kde sme?







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 15:15

shiro, on myslel samotný akt nabalenia sa :) nie to, čo všetko má... Pre mňa je to aj tak také divné nepáči sa mi, keď ide akýmkoľvek interprétom o prachy a sú to len komerčné postavičky... inač keď už ide o to, tak v jednom klube mal "koncert" ne že mu tam nikto nedošiel, ešte ani za neho nezaplatila agentúra poriadne







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 15:30

Stále nechápem, čo tu poniektorí máte proti Spiritovi, či Rytmusovi. Závidíte im ich cash a koľko zarobili? Závidíte im slávu a baby čo idú za nimi? Alebo sú v tom komplexy? Fakt nechápem... Keby bola reč o nejakom trápnom Vrabcovi z východu, čo nevie rapovať, alebo o nejakom inom hovnoraperovi, tak nič nepoviem. Ale toto je proste elita. Elita, čo sa vie predať. A to s hocičím čo spravia. Dokázali by ste to aj Vy? Predať sa, takto? Ísť z nuly na melón ako Rytmus?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 15:50

riťmaus asi nie je celkom dobry priklad, prve 2 albumy kontrafaktu sa este dali pocuvat, bolo to nieco nove co tu nebolo a ked tak v malom ze o tom nikto nevedel, prisli a zaplnili medzeru na trhu. potom to uz boli same sracky takze sa nema zmysel o nom bavit. H16 tu boli tiez davno a urobili par dobrych veci, to ze potom niekto z nich chce z toho nasilu vytrieskat co najviac penazi je jeho vec, ja ho uz pocuvat nebudem. Ale napr. taky Vecko si drzi svoju latku stale vysoko a da sa stale pocuvat, kedze ako starne tak sa aj jeho hudba meni a stale zlepsuje, kdezto henti sa rozhodli robit hudbu pre deti a ta nemusi byt az taka narocna, hlavne je zaujat a urobit dobru pozu.
toto by sa ale dalo napisat o kazdom hudobnom style, vedeli ste ze gladiator povodne hral grunge a desmod metal? :D







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 15:54

DMaMT píše:
Stále nechápem, čo tu poniektorí máte proti Spiritovi, či Rytmusovi. Závidíte im ich cash a koľko zarobili? Závidíte im slávu a baby čo idú za nimi? Alebo sú v tom komplexy? Fakt nechápem... Keby bola reč o nejakom trápnom Vrabcovi z východu, čo nevie rapovať, alebo o nejakom inom hovnoraperovi, tak nič nepoviem. Ale toto je proste elita. Elita, čo sa vie predať. A to s hocičím čo spravia. Dokázali by ste to aj Vy? Predať sa, takto? Ísť z nuly na melón ako Rytmus?


Bože presne takto reaguje a obhajuje každý zastúpenec Slovenskej rapovej scény.. žiaden rocker, žiaden metalista, žiaden punrocker, žiaden jazzman ti toto nikdy nenapíše.. to napíše iba fanúšik Rytmusa a Spirita... :loony: Áno ako som už písal.. sú to umelci, umelci v tom, že vedia predať v podstate hovno ľuďom.. v tom ich obdivujem a majú môj rešpekt... nemám vôbec nič proti Rytmusovi ani proti Spiritovi, ich tvorba sa mi vôbec nepáči je to proste vtákovina.. niesú jediný, ktorý urobili z ničoho niečo... Že ide Rytmusovi o slávu a peniaze... no ani sa tým nijak netají a jeho fanúšikovia to žerú tak prečo nie... Ale teraz mám kvôli tomu obhajovať tie sračky čo vypúšťa ako signle? :)







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 16:11

To nie je obhajoba, to je fakt. Ak počúvaš rap, tak to vieš porovnať. Si zober do úvahy, aká je tvorba kuloraperov a aká elity. Ako sa nedá počúvať Najlepšia zabava od Vrabca a ako sa dá počúvať napr. ERA od Kontrafaktu, či Ivan T z Prešova od Rytmusa a Druhej strany. Tu nejde o obhajobu, každý počúva čo sa chce, takže nechápem čo to tu ktosi rieši...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.03.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 16:33

podľa čoho sa vlastne posudzuje objektívna kvalita tracku? to je jedno v akom žánri toto som nikdy nechápal







_________________
Math is the best!
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 15.08.2013 16:48

Dám len jeden príklad

Justin Bieber - Baby

Writer(s): Justin Gärtner, Justin Bieber, Christopher "Tricky" Stewart, Terius "The-Dream" Nash, Christopher Bridges, Christina Milian
Producer: Tricky Stewart, The-Dream

Toľkých ľudí trvalo aby napísali taký sprostý text s ,,duchaplným" refrénom

Jamiroquai - Cosmic Girl

Writer(s): Jay Kay, Derrick McKenzie (obaja členovia kapely)
Producer: Rick Pope

Ale to je len tak všeobecne o reálnych umelcoch a dosadených postavičkách, okopírovanej hudby, okopírovaných rextoch, remake hitoch o kvalitných songoch a podobne... s rapom to celkom nemá nič spoločné tam si rapper píše text sám... Ale terajšie spiritové chlácholiny zamierené na citlivé dievčatká násťročných babeniek :filth: ... ako bolo písané začiatky Kontrafaktu a ich piesne, texty mali niečo do seba, napr. Život je boj je pesnička ktorá ma proste baví, bavila a baviť bude i keď to nieje pesnička z ich začiatkov







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.08.2013 19:15

DMaMT píše:
Stále nechápem, čo tu poniektorí máte proti Spiritovi, či Rytmusovi. Závidíte im ich cash a koľko zarobili? Závidíte im slávu a baby čo idú za nimi? Alebo sú v tom komplexy? Fakt nechápem... Keby bola reč o nejakom trápnom Vrabcovi z východu, čo nevie rapovať, alebo o nejakom inom hovnoraperovi, tak nič nepoviem. Ale toto je proste elita. Elita, čo sa vie predať. A to s hocičím čo spravia. Dokázali by ste to aj Vy? Predať sa, takto? Ísť z nuly na melón ako Rytmus?

precitaj si prvy post tohoto topiku. Pochopis, ak mas rozum. V pripade spirita je to jeho vystatovacny text v songu, ktory hra denno-denne, pritom ten mlady pikolik v zivote hovno dosiahol, ale sprava sa ako keby vsade bol, vsetko videl, kazdu osukal a mal vsetky prachy sveta. Taketo kydy ma vacsina raperov, ale spirit to dotiahol k dokonalosti.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 8:04

shiro píše:
nic take nemam, len uznavat dakoho podla majetku ktory ma, je riadna blbost. A je fuk ci je to spevak, alebo dedo mraz. je to totiz ciste modlarstvo.

Ludia sa uznavaju kvoli veciam co robia a odkazu, ktory chcu zanechat, nie pre prachy. To kde sme?


na druhej strane napises

shiro píše:
ale sprava sa ako keby vsade bol, vsetko videl, kazdu osukal a mal vsetky prachy sveta


a potom davas do porovnania s mamonom ...

a uprimne si myslim ze viac videl, viac osukal, a ma viac penazi ako my (nepoznam vas, na 100% to tvrdit nemozem) Co sa tyka toho ci niekto nieco dokazal a ci nie , podla mna dokazal, dokazal sa presadit keby jeho album nehrali v radiach (cisto velke peniaze vrazene do marketingu) nikto by ho tu neriesil a nepoznal by si ho opat. Podla coho chces urcovat ci niekto nieco dosiahol? To je tvoj rebricek a je uplne neobjektivny. Aj Hitler toho vela dosiahol :x ... Poznam odneho aj dobre tracky, ale tu uz sasahuje to ze niekomu sa rap nepaci a hotovo jednoducho ho neuznava. Shiro porovnaj si to so svojim okolim a napis nam kto najviac z tvojho okolia dosiahol. Zoberme naprikla Teslu, teraz to dame do nejakeho fiktivneho rebricka, tak mozme povedat, ze kto nedosiahol to co on nedosiahol nic. Bum vyselectoval si vacsinu ... zle zmyslanie







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.08.2013 9:22

nejak nechytam pointu, ze ako suvisia spolu tie dve moje citacie, co si dal do svojho prispevku. :-)

Niesom zaujaty pre rap, no vyslovene ma irituje ked sa dakto chova jak namyslene hovado, a pritom je to mlady prd bez skusenosti a nic si este nepreskakal. V zivote normalne nepracoval, zivot nejakeho spevaka je oproti zivotu normalneho cloveka prechadzka ruzovou zahradou.

Sprit vie prd o strachu zo straty prace a naslednych problemov s uzivenim rodiny, migrovanim za pracou aby mal co do ust....ale hlavne ze kazdu chvilu v textoch kvaka, ako bol na dne, ako bol nikym a co ja viem co....nak netrepe. A este tam spomina pokoru...no lol. Spominat pokoru v namyslenom egoistickom texte...no rozum mi stoji z toho.

A potom pocuvaj taketo kydy 10x denne v radiu. Naco take blbosti dava do tych textov a robi sa dakym, kym nieje? Sak to je vrchol trapnosti. Ked ho potom decka pocuvaju, tak z nich vyrastu podobne namysleni pindikovia, co si o sebe vela myslia. Vresti to s mobilom na chodniku a mysli si, aky je cool :-) ...ale v skutocnosti vyzera jak dochodca, sediaci na priedomi s vypecenym tranzistorakom 20r dozadu :-)

Co sa rebricka tyka, tak ludi, co daco dosiahli, pozna cely svet a nieco tomuto svetu dali. Tesla dokazal jednoznacne viac ako nejaky velkohuby rapper (aj Spirit).

Rap ako taky nezatracujem, ale ked uz o niecom v tej songe hovorim, tak by to malo byt normalne, a nie namyslene a pokrytecke.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 9:30

shiro nechapem co ta irituje, ked sa ti nepaci tak ho nepocuvaj, nechapem preco pocuvas radio kde hraju tieto predplatene "pesnicky" z playlistu a radsej nepreladis (pokial teda mozes). ja by som uz taketo komercne radio nedokazal pocuvat, staci mi ked idem niekam na obed a na exprese pustia tu novu komercnu vec od daft punku a hned potom supnu final countdownd od europe alebo nieco od mira zbirku ako tusim vcera, hudobny dramaturg musi fakt nieco fukat.

vies jak sa hovori, ti co to robia o tom nehovoria a ti co nieco dokazali sa tiez nemusia vsade chvalit jaky su dobry, takze toto je cele len poza pre deticky, ktora uz na teba nefunguje, tak si ju nemusis vsimat







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 12.10.06
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 20283
Témy: 79
Bydlisko: Banska Byst...
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.08.2013 10:59

problem je, ze to hraju +- vsetko rovnake vsade :-)
ale ide mi o to, ze tych rapperov huba neboli z toho co tam davaju do tych textov. Ze si mam preladit radio nieje riesenie, treba riesit pricinu problemu, nie nasledok. Rapperi sami by mali mat dost rozumu, aby taketo primitivne texty nevznikali.







_________________
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 12.06.11
Príspevky: 4215
Témy: 68
Bydlisko: Nitra
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 11:37

Osobne sa mi vobec rap nepáči, pritom si nemam problém vypočuť takmer vsetko, čo má chytlavejsku melódiu a dokonca aj rap v spojení s nejakým spevakom... Viaceré komerčné pesničky v spojeni s rapom su ok, aj keď viac menej tie zahraničné. Už veľmi dávno mi rozum stál pri týchto nasich slovenských raparoch a hlavne ich textoch. Veď aj rytmaus zacinal s tym, že kto je on a ako mu vsetci môžu... Plus každé druhe slovo nadavka. Krútil som hlavou že ako to niekto môže počúvať, ale zrazu ich bolo toľko, ze som si ja pripadal ako divný, keď to nepocuvam:) Na druhej strane song od ega zijeme len raz sa mi páči veľmi. Chytlava melodia, do ktorej taký mierny rap pasuje. Ale rap len o nadavkach a kto som čo som, tak to v momente prepinam, čudujem sa ze to hraju v radiach. Tak ale hrajú to preto, lebo sa najde dosť ludi, ktorym sa to páči, ktorí to vyslovene žerú. Je to obraz tejto doby, preto to takýto ľudkovia ako spirit využívajú. On len rovi to, čo sa ľuďom páči, je jedno ci si vymýšľa, alebo ci to aj zazil nezazil, ľudia to chcú počuť, tak na nich nejaky spirit ide zarobiť. To isté je aj s politikou. Dnes chcú ľudia voliť zlodejov, takže prečo by mal politik nekradnut, ak je to v dnesnej dobe medzi tupymi ľuďmi také jednoduche? Ide do politiky zbohatnúť a vie, že čím viac bude kradnúť, tym viac ho budú niektorí ľudia milovať, stačí im len dobre zarepovat cez tv. Čiže aby som sa vyjadril viac k téme... Na nejakom majkovi spiritovi sa smejem, podľa mňa je trapny a neoprel by som o neho ani bicykel, no na druhej strane mu musim pogratulovat, že sa v dnešnom svete vynašiel a zarába na tom, resp. na tých ktorym sa take veci páčia. Tak isto aj politikcčo kradne, v podstate nie je zlý on, ale ten, co mu to dovoli a ešte mu aj pri jeho okradani tlieska. Je to smutné, ale debili dnes hybu svetom, neda sa s tym nič robiť.







_________________
MB: GIGABYTE AORUS ULTRA X570 CPU: AMD 3900X + NOCTUA NH-D15 VGA: GIGABYTE GeForce 2080Ti AORUS EXTREME PSU: CORSAIR RM750X MONITOR: DELL 27" 1440 CASE: Fractal R6 USB C KEYBOARD: Sidewinder X4 MOUSE: Logitech G400 VOLANT: Playseat Evolution + Logitech G27 Racing Wheel


PHONE: SAMSUNG NOTE9
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 12:05

ja napr. pocuvam iba radio_fm a s takymito vytvormi nemam problem, pocujem hudbu ktoru by nikde inde nezahrali a som spokojny. tohto majka som v podstate mohol pocut iba fakt na tom obede alebo niekde v obchode takze jeho "tvorbu" ani nepoznam







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 12:07

inak ja si myslím, že o tom moc uvažujete... to sú len naše dedukcie, že si zmyslel využiť situáciu. Sme na slovensku, tu by som skôr čakal, že si vyslovene zobrali do hlavy, že jaký je dobrý a keďže tu sú decká jaké sú, tak si to len utvrdili. Rozmýšľate podľa mňa zbytočne zložito. :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 12:51

Semp píše:
Sme na slovensku

Velmi spravne. A prave preto tu zavist, nenavist, hejt a obmedzenost tecu potokom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 13:20

ak narážaš na túto tému, tak ja tu závisť nikde nevidím :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 13:31

Celkovo...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 23.01.10
Prihlásený: 03.05.18
Príspevky: 2246
Témy: 176
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 16:16

DMaMT píše:
Ja ti neviem, uznávam elitu ako je Rytmus a jeho Kontrafaktom


Dig more ta ti dobri vkus maš :shock:
Majk Spirit - vsetky oci na mne


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 18:15

Keď sa nad tým teraz zamyslím, vlastne sa sám sebe čudujem, prečo nerapujem... zvláštne schopnosti na to netreba, také niečo ako robí napríklad Špirit za pár dní zbúcham, zoženiem kvalitných ludí na kvalitný podklad, ktorý je u mňa 90+% pesničky, spravím "klip" kde budú drahé autá, zopár dievčať, spravím dobrý marketing a v podstate nemôžem byť na Slovensku neúspešný...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 16.08.2013 18:23

tak smelo do toho :popcorn:







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvuk- Majk- nahravanie

v Ovládače

5

624

11.12.2009 16:41

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problemy s bit spirit

v Sieťové a internetové programy

9

704

01.03.2007 22:43

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lumia 635/435 / lg spirit 4g

v Mobilné zariadenia

15

547

28.07.2015 9:51

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nirvana- smells like teen spirit- odzadu

v Krčma

8

1473

10.11.2009 11:02

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermalright True Spirit 140 Power

v Predám

0

273

08.09.2015 16:54

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ona po mne ide? :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

30

2641

07.01.2011 21:17

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vie o mne provider ?

v Poskytovatelia internetu

10

569

28.03.2015 15:05

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Niketo je na mne pripojeny

v Sieťové a internetové programy

9

621

27.04.2008 23:46

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Darček na 20. narodeniny (mne)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

34

2984

13.08.2010 20:55

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nvidia 8600GT problem...mne nejde...kamaratovi ano

v nVidia grafické karty

12

737

28.09.2010 23:40

viking81 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - multimedia (hranie, programovanie, atd...) - cca 600€ (mne to vydalo cez 800) :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1409

08.08.2016 20:06

KouKou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. začervenané oči

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

22

5068

09.02.2012 19:09

44mato44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laserova operacia oci

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

28

1857

09.07.2012 22:06

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - citlive oči - 300€

v Monitory, televízory a projektory

2

609

04.06.2014 21:07

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake kvapky do oci?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

30

6318

23.02.2006 21:54

Cupi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MONITOR 60hz vs OČI

v Monitory, televízory a projektory

23

2734

23.09.2008 22:16

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra