Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:48

No, zas tak veľa ľudí tam nevidno :D To už aj 5x viac mala Martina Schindlerová, hneď po skončení SuperStar na prvom koncerte a to pritom nevydala ani vlastný album a na koncerte prespievala 3 skladby ako v SHS a dostala za to 70.000 SKK od MČ Vrakuňa.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:57

Na fotkach je okolo 50 max do 100 ludi co je z globalneho pohladu skutocne zanedbatelne. Radia pocuvaju tisice ak nie stotisice ludi.....
Je to uspech ale maly..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:00

hej, akurát, že vždy vypredajú, či prídu do žiliny, do prešova, do košíc... plus fesťáky...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:02

V tom pripade su komercni. Ludia ich poznaju a chodia na ich koncerty, vyslovene cestuju a utracaju peniaze aby tam prisli a vyslovene si kupuju listky na koncerty, v tom pripade sa neda hovorit o undergrounde.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:04

komercia, je koncertovanie a robenie hudby prevažne na kšeft... viz. slovenskí raperi
toto je stále underground
Citácia:
Underground music comprises a range of different musical genres that operate outside of mainstream culture. Such music may tend to express common ideals, such as high regard for sincerity and intimacy, freedom of creative expression as opposed to the highly formulaic composition of commercial music, and appreciation of artistic individuality as opposed to conformity to current mainstream trends.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:07

Nie komercia nieje robenie hudby na kseft. Snad si nemysli ze umelci co robia hudbu, tocia filmy alebo cokolvek ine to robia znechuteni a nasilu len aby z toho mali prachy. Robia to v prvom rade preto lebo ich to bavi a peniaze a uspech prichadzaju spolu s tym. Myslis si ze Bill Gates ma take prachy preto lebo isiel len za peniazmi? Prdlajs, bavilo ho vsetko okolo pocitacov az do takej miery, ze zalozil firmu, uspech a peniaze uz prisli sami.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:13

ono to väčšinou riadi label, a z toho má kapela peniaze - s kontraktu, kde musia dodržať isté podmienky







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 02.12.06
Prihlásený: 23.03.24
Príspevky: 690
Témy: 35
Bydlisko: Rimavská So...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:15

mirom ja sa do toho nevyznám ,ale nemyslím si že underground = nezarábanie prípadne neziskovosť podľa mňa je to len o tom že underground kapely nespolupracujú s agentúrami a celoštátnymi médiami a všetky akcie si sami organizujú ak by boli super manažéri a mali aj počiatočný kapitál nejaký nikde nie je podľa mňa napísané že o pár rokov na scéne nemôžu takto "svojpomocne" zarábať ťažké peniaze







_________________
Math is the best!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:16

mirom píše:
No sme v krcme a vedenie by nas snad nezastrelilo keby sa tu vedie aj ina inteligentna debata ako o spiritovi takze kludne popis nevyhody bohactva ako ich vidis ty, rad sa poucim, rad si tieto veci precitam lebo ma to zaujima nakolko mam v plane zbohatnut, mozno ma nieco z toho co napises navedie na spravnu cestu a pod, clovek nikdy nevie...tak aspon v skratke to nacrtni.

1. Po čase pre teba peniaze stratia hodnotu
2. Hodnotu stratia aj veci, ktoré si môžeš za tie peniaze kúpiť: najprv ti bude jedno, aký maš mobil, potom aké máš hodinky, po pár rokoch ti bude jedno, v akom si aute, pokial funguje a odvezie ťa tam, kam chceš (pokial k niektorým z tých vecí nemáš špecifický vzťah)
3. Ludia v okolí sa rozdelia do niekolkých skupín (aj rodina): neprajníci, tí ktorí ťa odsúdia, tí ktorí majú pred ťebou príliš velký rešpkt, tí ktorí od teba niečo čakajú, možno ostane pár ludí, ktorí zostanú v pohode.
4. Pod vplyvom bodu 3. strácaš vlastnú osobnosť, máš pocit, že tvoje peniaze majú väčšiu hodnotu ako ty sám.
5. Po dlhšom čase si uvedomíš, že velké množnostvo peňazí (čo bol vždy tvoj životný sen) ťa nespravilo šťastým, uvedomíš si, že dôležitejšie sú iné veci, ktoré si pre peniaze stratil, začínaš uvažovať či niečo ako "šťastie" vôbec existuje. (V tomto bode majú ludia, ktorí to s peniazmi nezvládli už velké psychické prolémy)
6. Už je ti jedno kolko máš peňazí, pokial máš čo jesť a kde spať, je ti v podstate všetko jedno máš odpor k peniazom, stávaš sa skúpim človekom (vid. Christy Walton)

V živote som stretol viacero ludí, ktorých peniaze zničili ako drogy, nakolko som sa pohyboval v takom prostredí (po privatizácii), o takých luďoch nikdy počuť nebudeš, ale je ich velmi vela, zrejme viac ako tých, ktorí si peniaze užívajú, preto si ja osobne dávam velký pozor na to, aby som správne určoval čo má skutočnú hodnotu a zvažoval morálne princípy, aby sa mi nestalo niečo ako to, čo som opísal. Zvládnuť velké množstvo peňazí vyžaduje obrovský nadhlad, lebo keď niekoho peniaze ovládnu je rovnako zlé ako keď ich má niekto velmi málo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:37

jarrro - moze byt no je to mala pravdepodobnost

Spartan.Ex - skusim teda moj pohlad na to co si napisal
1. mozno stratia a ostanu ti rovnake hodnoty, ktore ma aj chudobny clovek, peniaze su len doplnok k nim, je to rovnake ako to ze pre mna nema hodnotu jeden rozok, no niekde v afrike by zan zabijali
2. v podstate to iste co v jednotke, radsej plakat v mercedese ako v skodovke.
3. ti ktori ma sudia nech si sudia, je to len ukazka toho co su to za ludia a aspon si o nich napravim mienku. Ked budu mat predomnou ludia respekt tak na tom nic zle nevidim, aspon sa ku mne nebudu spravat ako k bezvyznamnej kvapke v mori. Ak odomna ludia nieco cakaju tak na oplatku mozem nieco cakat ja od nich teda je to dalsia vyhoda. A ti co ostanu v pohode ma aspon presvedcia o tom ze su to skutocni kamarati.
4. s tym sa neda nic robit, peniaze hybu svetom, da sa na to pozriet aj z ineho uhlad ako to povedal napr aj Rytmus, "ked mas love tak si pan, ked mas ko**t tak si sam"
5. koli peniazom sa nezmenis a nezmenia sa ani ostatni ludia, jedine co sa ukaze je pravy charakter ako tvoj tak aj ostatnych, ktory by inak ostal zamlcany pretoze by si nebol v pozici si ho dovolit ukazat
6. to je individualne, je to na kazdom jednotlivcovi ako sa ku tomu postavi a ako sa bude spravat

Drogy a iny bordel nieje nic pre mna, doteraz som si este ani nikdy nepotiahol z cigarety co je bezna prax to minimalne vyskusat a je to relativne lacna zalezitost, tak isto je to individualne ake ma lovek priority a aku ma pevnu volu.

Vies ty si zrejme "chudobny" (v uvodzovkach preto lebo nemozem sam seba nazvat chudobnym, mam kde byvat, mam co jest atd...) nikdy nebol nakolko si mladsi odomna ak si dobre pamatam a vybava v podpise hovori sama za seba takze to vidis len z toho jedneho pohladu, ja mam na to zas trochu iny pohlad, co je ale uplne v poriadku lebo sme predsa ludia...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 19:56

mirom, to sa nedá pochopiť, pokial to sám nevidíš a nepočuješ, prípadne sám nezažiješ, ani sa o to nesnaž. Zachovaj si svoj pohlad, tá nevedomosť je práve to pekné živote, niektoré veci je lepšie snažiť sa nepochopiť.
1. musel by si zažiť, inač nepochopíš
2. to isté
3. keď majú prílišný rešpekt, vždy si dávajú na teba pozor, svojim spôsobom sa ťa boja (ťažko vysvetliť). Na to sa tí, s ktorými som sa stretol sťažujú najviac. Zostane ich tolko, že ich ich spočítaš na jednej ruke.
4. Ty nevieš, čo chodí po rozume Rytmusovi, Geissovi a podobným známym luďom, to ako sa správajú neodzrkadluje ich pocity.
5. Presne tak, ukáže sa pravý charakter a čudoval by si sa, ako sa zachovajú najbližší, radšej by som nechcel vedieť aký charakter majú ludia s ktorými sa stretávam, bohužial viem a sú to úplne normálni ludia.
6. Áno, niektorí to zvládajú, niektorým pomôže, že sú proste sprostí, zaslepení, nevidia a nechápu, to je pre nich spása... je to individuále

K drogám som to len prirovnal, peniaze môžu mať v konečnom dôsledku rovnaký účinok.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 20:16

.kubo píše:
ale toto je teda echt pi*ovina :lol: si vychovaný na mainstreame a takto to vyzerá potom :) máš veľmi skreslený pohľad na muziku :) vôbec neberieš do úvahy to, že nie všetci sa chcú stať komerčnými. Nechcú, aby ich počúvali v rádiách, nechcú byť v telke.


Haha taky boli vsetci dokedy nezarobili prve vacsie peniaze a boli este detmi, ktorych doma zivila rodina ... ked zacne zivot a musis sa obracat je**s cely underground ...
Pekna utazka http://free.zoznam.sk/video/rytmus-1276687531







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 21:23

Spartan.Ex píše:
to sa nedá pochopiť, pokial to sám nevidíš a nepočuješ, prípadne sám nezažiješ

Vidis a ty zas nemozes pochopit mna pokial sam nepocitujes to co ja. Tak ako ti moze cvaknut z vela penazi ti moze cvaknut aj z mala. Pre zaciatok tak ako asi 98% slovenska by mi stacilo keby mam tolko penazi, ze nemusim riest za co nabuduce natankujem, nemusim riesit ci zozeriem stejk za 8 eur alebo pojdem na menu za 3.50, nemusim riesit odkial vezmem peniaze na letnu dovolenku, nemusim riesit za co budem v zime chodit snowboardovat, nemusim rozmyslat nad tym ci si zobrat uver cisto len na auto alebo aj o nieco vacsi aby mi ostalo este na novu chladnicku...(toto nechcem vstahovat konkretne na svoju osobu ale tak vacsina by platila keby sa mam ostamostatnit a ist byvat na svoje). Proste normalne, bezne veci, ktore priemerny nemec, anglican ci iny clovek neriesi no na slovensku je to kazdodenna rutina. Tak ako ja tazko pochopim tvoje problemy tak tak zas ty tazko pochopis moje resp problemy beznych ludi.

/don jebot - presne, Rytmus to pochopil a verejne si priznava, ze si nasral do huby, proste bol mlady a nevedel o com to je. Teraz to mozes pocut v jeho textoch, uz rok na to ako bol tamten zaznam v albume ERA tvrdil, ze chce byt komercny.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 21:35

Ja som ale nikde netvrdil, že je dobré mať málo peňazí, keď má nikto tak málo peňazí, že to ledva pokryje náklady nevyhnutné pre život, je to samozrejme velký problém. Súhlasím s tým, čo píšeš, ale na Slovensku si považovaný za velmi bohatého už keď nemáš žiadnu pôžičku a máš byt a ojazdené auto.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 22:32

Spartan.Ex píše:
keď má nikto tak málo peňazí, že to ledva pokryje náklady nevyhnutné pre život, je to samozrejme velký problém

To je ale pripad drvivej vacsiny slovenska. ;)
To co by som chcel v zivote je dosiahnut financnu nezavislost, musi to byt paradny pocit nieco dosiahnut a pohnut sa z tejto stereotypnej sracky co zijem.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 22:38

To áno, to je samozrejme velmi dobré byť finančne nezávislý, mať v pohode bývanie, pokrytú spotrebu a niečo sporiť. To čo som písal ja sa týka inej situácie, aj keď u nás stačí, že máš jedno auto a jeden byt, a už ťapovažujú za bohatého, ak máš ešte čosi viac, tak už príliš odlišný od väčšiny Slovákov. Hranica kedy ťa tu berú za milionára je velmi nízka.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 23:46

Uz sa to tu zvrhava na uplne inu debatu, zas ste len pri prachoch a kto ma viac, je mi jedno ci ma spartan pol milona eur na ucte a mirom 2 eura, vsetci ste typicka slovac, ci mate menej ci viac, drzte sa toho o com je tato tema, ostatne si mozete diskutovat v politike ci neviem com, tato tema ma zacina unavovat, pretoze hladite znova a len na seba...







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 23:58

Je to taká katastrofa? Zujímalo ho to, tak som mu opísal svoj názor, zase tu snáď nejde o život.... a bola tu diskusia o komercionalizme, čo sa témy priamo týka a to, o čom sme diskutovali s tým priamo súvisí.
brmbo píše:
Uz sa to tu zvrhava na uplne inu debatu, zas ste len pri prachoch a kto ma viac

o tom kto má viac nikto diskutoval a nie, nie som typická "slovac", také konštatovania si prosím Ťa nechaj pre seba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 0:03

typická slovač? tak dik... nechlascem, nežerem halušky, nevolil by som fica, nepočúvam to čo hrajú v rádiach a mám iniciatívu podnikať a nie robiť za pár peňazí







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 0:24

jaj, zas vsetci vledte na jeden prispevok, zavidite si aj nos medzi ocami, tema nie je o vasich prijmoch ci komercionalizme, ale o tom co tu dany hudobnik predvadza, stale dokolecka si citam co tu shiro postol prvy, este raz prvy post, napisal sem text, s ktory dany hudobnik vyjadruje podla jeho slov vysmech nasej spolocnosti, vysmech ubohym, vysmech ludom, ktori su asi sami lebo on je boh a kazda su*a mu da, viete co mi tento hu*usak pripomina? jedneho cava zo serede, ktory ma 33 rokov ale vsetky 15 az 17 rocne scandy idu iba za nim lebo ma hummera a myslia si, ze je to vsetko v zivote... dalej vyjadruje to, ze je saman, ktory na slovensku nieco spravil, hmmm a co? dve pesnicky s dalsou ubohou 17-rocnou trapkou? sorry chalosi, fatk tato tema sa tu zvrhava na nic ine ako len na prachy a zas len prachy, kazdy z vas si tu tocite o svojom hudobnom style + money a o tom kto nie je a je bohaty, slovenska hudobna scena je aj o takychto trapcoch aky je menovany hudobnik a na tom co som napisal v predoslom poste si stojim, sme taka natura, sme jednoducho slovac a zavidime si vsetko a inak to nebude - hlavne prachy

to .kubo: ani ja a zavidim, kazdy z nas zavidi aj ked iba v kutiku duse ale predsa ano...







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 0:40

brmbo píše:
jzavidite si aj nos medzi ocami

Ale nehovor, sorry brbmo, viem, že je neskoro, ale diskutovali sme tu o umení, o vplyvne peňazí na umenie a o tom, či sú peniaze jedinou motiváciou pre tvorbu umenia, pričom sme len proste vyjadrili svoje názory, opísali svoj pohlad a ty sa sem prihrnieš a začneš písať všetkým, že sme typická slovač (vrátane mňa a mňa to dosť uráža) a obviňovať nás, že si závidime aj nos mezdi očami WT... si v pohode?... Táto "problematika" má širšiu podstatu ako sú tie samotné texty, to čo sme písali ani nie je celkom OT, je to skôr rozšírenie diskusie a objasnenie hlbšej podstaty témy, je to predsa len "Krčma", stalo sa niečo také strašné, že musíš vynášať nad luďmi takéto závery... chcelo by sa zamyslieť nad tým, kto tu je skutočne typická "slovač".


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 08.01.09
Príspevky: 27825
Témy: 149
Bydlisko: Sládkovičovo
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 0:58

som v pohode, nemam nic proti vam, absolutne, sme typicka slovac /vratane mna/, neurazaj sa, vsetci ti zavida, je to nasa prirodzenost, aj ty zavidis, malo ale zavidis, nie nestalo sa nic take strasne len ste trochen zbehli do mimozy, ten tvoj prvy post na tejto strane, to si pisal o sebe a nehovor, ze nie







_________________
book: HP Probook 470 G0, cpu: i5-3230M, gpu: intel HD 4000 + amd HD 8750m, ram: 8GB ddr3, ssd samsung 850 evo 250GB + ssd crucial m4 128GB, os: Win 10 Pro 64bit
Fén: Samsung Galaxy S8 black 64GB
Car: Ford S-Max 1.8 TDCi @ 160 PS
poradenstvo cez SS neposkytujem, lebo uz ma ubijate s tolkymi SS, nechajte to na forum, dakujem za pochopenie
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 1:04

Ok, v pohode...
O sebe - nemám jedno auto a jeden byt, inač to na mňa v podstate platí, ale nepísal som o sebe, myslel som to všeobecne. Závisť je široký pojem, sú veci, ktoré majú druhí a nemám ich ja, ale nikomu neprajem aby sa mal zle len kvoli tomu, že má niečo, čo nemám ja, možno závidím, ale vždy v dobrom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 9:39

Mne je spartan ukradnuty ako aj všetci pseudohudobnici a prajem mu to ľuďom s naozajstnou robotou, Šak to je úžasne narodiť sa do bohatej rodiny, resp. dokázať si zarobit nejak naozaj. Pre mňa jednoducho neexistuje, že hrať = prachy


Naposledy upravil Semp dňa 29.08.2013 9:41, celkovo upravené 1






_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 9:40

Zavist je prirodzene spravanie celeho ludskeho druhu, nie len slovace ... V minulosti to bolo pre umelcov inak, povacsine mali svojich mecenasov, ktory im zaobstarali vsetko co potrebovali a oni sa starali iba o premyslanie a umenie. Kazdopadne vsetko sa meni vekom, clovek straca urcity druh fantazie (z casti naivnosti), ale to uz je vplyv spolocnosti,systemu v skratke doby v ktorej zijeme. Pohlad nazivot sa mi meni prakticky z roka na rok. Tiez som pocuval iba underground a pod. jednoducho v tedy nic ine ani v HH nebolo, ked som zacal pracovat a zit z vlastnej vyplaty, hned som pochopil ako velmi moze clovek j*b*t undeground, to mi dom a jedlo nekupi, preto som chalanov neodsudzoval, kazdy robi co vie a co mu hodi peniaze, ten kto chodi do fabriky za 400E a frfle je cisto jeho vina nevie sa obracat, nema preco zavidiet, bud nema dostatocnu inteligenciu alebo rezignoval na to stym nieco spravi. Ak si poviete ze urazam s inteligenciou ludi, ktory tak pracuju, tak nie. Stretaval som sa s takymi ludmi 4 roky a viem to posudit jednoducho nevedia nic ine ako manualne pracovat a ked sa ich snazis nieco naucit tak nemaju zaujem, iba peniaze peniaze a peniaze ziadny sebarozvoj. Premna je toto tipicka sloval sediet pred telkou, stazovat sa a nic pre lespi zivot nespravit iba hladat dovode preco sa to neda ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 29.08.2013 9:51

Pokial je zavist to ze niekoho uznavam, za to ze sa dokazal sam vypracovat a zarobit si na seba, to ze niekto ma veci, ktore by som chcel mat aj ja tak ano, plne suhlasim, zavidim mu! To ale neznamena, ze som zaroven aj neprajnik a najradsej by som bol keby skrachoval, to je proste blbost... Je to prirodzena ludska vlastnost a vycitat mi to je trochu ujete, keby som nemal mysliet na materialne veci, ktore chcem tak nikdy nic v zivote nemam lebo by som nemal za cim ist.
A to ze sme to pisali do tejto temy? Spartan uz povedal, ze to vlastne bol len doplnok k diskusii a aj keby nebol, myslis si ze niekedy niekto snad bude konkretne tuto diskusiu hladat aby si ju precital a koli tomu, ze nieje v spravnej teme ju nenajde? Prosimta... zas sa spravajme ako ludia a potlacme trochu tu pretvarku.. je to krcma, nepoviem ked niekto pise veci ohladom grafikej karty do programovania alebo podobne ale tu je to podla mna absolutne jedno kde tieto veci budu napisane.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 20:35

No toto čo vydal Rakby tak to je pecka

http://www.youtube.com/watch?v=t-HEwvkLi5U

:lol: rap ma netrápi, Rakbyho pesničku som cielene nepočul ani jednu, ani pomaly neviem kto to je ale toto ma proste baví :D


Naposledy upravil Cirky dňa 11.09.2013 20:45, celkovo upravené 1






_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 20:44

Uznavam a pocuvam Rytmusa ale tiez uznavam, ze tymto mu Rakby slusne nalozil. :D
Tiez je ale mozne, ze sa z toho celeho vykluje podobna vec ako Rytmus vs. Kazma.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 11.03.08
Prihlásený: 07.06.23
Príspevky: 5873
Témy: 88
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2013 21:31

mirom píše:
Tiez je ale mozne, ze sa z toho celeho vykluje podobna vec ako Rytmus vs. Kazma.


Presne toto som tu išiel napísať.. Mne to presne takto pripadá a obaja z toho profitujú.







_________________
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12 MB: MSI B85-G43 GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series SSD: Samsung 850 EVO 250GB HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520 Case: CoolerMaster Centurion 590 Case Cooler: Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00 Rear: Enermax Magma UCMA12 Top: 2x Evercool RSF-14 Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 24.03.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 12.09.2013 8:27

Ved to je v podstate jedno, aspon je z toho srandovna pesnička, nanananananá tutututututú :D







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvuk- Majk- nahravanie

v Ovládače

5

624

11.12.2009 16:41

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problemy s bit spirit

v Sieťové a internetové programy

9

704

01.03.2007 22:43

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lumia 635/435 / lg spirit 4g

v Mobilné zariadenia

15

547

28.07.2015 9:51

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nirvana- smells like teen spirit- odzadu

v Krčma

8

1473

10.11.2009 11:02

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermalright True Spirit 140 Power

v Predám

0

273

08.09.2015 16:54

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ona po mne ide? :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

30

2641

07.01.2011 21:17

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vie o mne provider ?

v Poskytovatelia internetu

10

569

28.03.2015 15:05

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Niketo je na mne pripojeny

v Sieťové a internetové programy

9

621

27.04.2008 23:46

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Darček na 20. narodeniny (mne)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

34

2984

13.08.2010 20:55

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nvidia 8600GT problem...mne nejde...kamaratovi ano

v nVidia grafické karty

12

739

28.09.2010 23:40

viking81 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - multimedia (hranie, programovanie, atd...) - cca 600€ (mne to vydalo cez 800) :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1409

08.08.2016 20:06

KouKou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. začervenané oči

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

22

5068

09.02.2012 19:09

44mato44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laserova operacia oci

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

28

1857

09.07.2012 22:06

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - citlive oči - 300€

v Monitory, televízory a projektory

2

609

04.06.2014 21:07

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake kvapky do oci?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

30

6318

23.02.2006 21:54

Cupi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MONITOR 60hz vs OČI

v Monitory, televízory a projektory

23

2735

23.09.2008 22:16

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra