Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 15:52

No je rozdiel vedieť spievať ako napr. Mariah Carey, alebo ako Justin Bieber. V tom prípade by Bieber patril do skupiny "vyliať na plátno tri pixle farieb" ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 16:14

.kubo píše:
zároveň musíš uznať, že čo je väčšie umenie namaľovať obraz, čo vyzerá ako fotka, alebo vyliať na plátno tri pixle farieb. Dajme tomu, že umeleckú hodnotu to má rovnakú. Ale napriek tomu, kto je z nich väčší umelec? Myslím, že to prirovnanie sedí, keďže je to bežná vec, že sa predávajú cákance na plátnach za horibilné ceny, lebo je to umenie.

Nesuhlasim. Namalovat pekny obraz nedokaze kazdy a treba na to talent, vyliat na papier farbu a rozmazat ju alebo nakreslit cierny stvorec dokaze kazdy to ano.
No rapovat kazdy nedokaze, internet je plny slabych rapov a inych pokusov, jednoducho musis mat talent aby si to mohol robit. Toto nieje dobre prirovnanie.
Inak suhlasim, ze herecke umenie v tamtom klipe co daval spartan je katastrofa.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 16:50

mirom píše:
No rapovat kazdy nedokaze, internet je plny slabych rapov a inych pokusov, jednoducho musis mat talent aby si to mohol robit.

Každý nie, ale dokáže to kde kto... talent mať nemusíš, Dušička (Spirit) ho nemá a úspešne rapuje aj tak...
Aby som len nekritizoval, vyberám niekolko skladieb, v ktorých sa podla mňa spojil rap s talentom
http://www.youtube.com/watch?v=SAFWA7qxC0E Fabolous - My Time ft. Jeremih
http://www.youtube.com/watch?v=YEYxOPtQqWw Maino ft. T-Pain - All of the Above
http://www.youtube.com/watch?v=yVA-xTBeHyM JAY Z - Run This Town
http://www.youtube.com/watch?v=eJn7etmRKAQ That's Right - Three6Mafia
http://www.youtube.com/watch?v=rJOsjP33nF4 Bad Meets Evil - Fast Lane ft. Eminem, Royce Da 5'9

Keď to porovnám s vyslovene pomalým rozprávaním Dušičku doprevádzaným občasným "Yeah", vyššie uvedené skladby majú myšlienku vydrenú úplne iným spôsobom, to skutočne nejde len tak napodobniť, ale to, čo robí napríklad Dušička a väčšina slovenských rapperov viem spraviť ja a pokial nie si hluchonemý, verím že aj ty mirom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 27.08.2013 17:00

DMaMT píše:
No je rozdiel vedieť spievať ako napr. Mariah Carey, alebo ako Justin Bieber. V tom prípade by Bieber patril do skupiny "vyliať na plátno tri pixle farieb" ...

biber to je kategoria sama o sebe, to neni ani 1 pixel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 20.04.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 8:10

Ked sa tu rozoberal aj bieber, nevedel som že jacskson ešte žije http://www.youtube.com/watch?v=zc5LJ2Twt6A







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 9:20

Neviem preco tu stale porovnavate niektore veci + zameriavate sa na urcite veci, ktore su v kazdom jednom style umeleckom je jedno ci zoberies spev, malbu, pisanie ... vsade najdes dobrych, zlych,perverzakov,slusakov atd a to bez vynimky, vsetko je vecou osobnych preferencii....
mirom co sa tyka flakancov atd tak aj Picasso bol potom netalentovany a nevedel kreslit + vela vela vela inych ... ide skor o to, ze bol masami nepochopeny. Niekomu sa paci ako si pisal cierny stvorec a niekomu fresky ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 10:22

Lenze cierny stvorec skutocne nieje umenie a keby si ho nakreslil ty alebo ja tak nas vysmeju, nakresli to "umelec" a predava sa to za miliony.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 11:24

Vsade predava znacka, ak ma uz vybudovane meno. Pozri sa za kolko sa predavaju loga, tiez su velmi jednoduche(dovera atd). Ako som uz pisal osobne preferencie ..







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 11:33

mirom, ver mi, že text by si bol schopný zhotoviť a potom to je už len o reklame a medializácii :) ale tak toto sú veci na ktoré nemáš mať z čoho názor, keďže nepočúvaš undergroundovú hudbu, ktorá nie je komerčná a nie je známa...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 11:50

Ano nepocuvam undergroun pretoze je to odpad v zlej kvalite, undergroundovi spevaci su uderground preto ze ich pocuva len malo ludi. Akonahle si dobry a pocuvata cim dalej viac ludi sa stavas komercnym automaticky ci chces alebo nechces. Takze to ze je niekto dlhu dobu underround len hovori o jeho kvalitach. Aj Rytmus bol underground a kde je teraz? Jednoducho ho zavali pocuvat ludia, stal sa znamim a tym sa stal komercny bez toho aby o tom rozhodol.
A neverim, musis mat talent aj na rap (to mi nikto nevyhovori), ja by som nevedel zhotovit pesnicku.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 11:55

Asi musíš mať aj talent, ale ten má kde kto, ja by som si celkom veril, pokial by som mal kvalitný podklad... možno to raz aj skúsim ako som už spomínal :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 12:18

mirom píše:
Ano nepocuvam undergroun pretoze je to odpad v zlej kvalite, undergroundovi spevaci su uderground preto ze ich pocuva len malo ludi.

ale toto je teda echt pi*ovina :lol: si vychovaný na mainstreame a takto to vyzerá potom :) máš veľmi skreslený pohľad na muziku :) vôbec neberieš do úvahy to, že nie všetci sa chcú stať komerčnými. Nechcú, aby ich počúvali v rádiách, nechcú byť v telke.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 16:22

Hej nechcu aby ich pocuvali, spievaju si sami pre seba lebo ich to bavi, maju na to talen aby na tom zarobili ale oni radsej budu chodit makat do roboty za par sestakov. Hovorim to spravne? Prosimta....
Cely tento svet je o peniazoch a kto tvrdi opak tak si :shit: sam sebe do huby, pekne povedane. :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 16:33

mirom, bolo by to na dlho, ale nie je to len o peniazoch.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:15

mirom píše:
Hej nechcu aby ich pocuvali, spievaju si sami pre seba lebo ich to bavi, maju na to talen aby na tom zarobili ale oni radsej budu chodit makat do roboty za par sestakov. Hovorim to spravne? Prosimta....
Cely tento svet je o peniazoch a kto tvrdi opak tak si :shit: sam sebe do huby, pekne povedane. :)

Citácia:
vychovaný na mainstreame a takto to vyzerá potom

to, že sa niekto nechce pretŕčať v telke, nahrávať pod veľkým labelom neznamená, že nemôže vypredávať... Ako čítam čo tu rozprávaš, si strašne zaslepený. Ak sa budeš chcieť teraz na mňa odraziť, že som odsúdil rap, tak to nie je pravda, lebo od začiatku som vždy povedal, že sú aj dobré veci.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:24

underground je o hudbe ktora muzikantov bavi, komercia je o hudbe ktora sa lubi ludom. clovek v dnesnej dobe je velmi jednoduchy co sa hudby tyka, lebo dnesna komercna hudba ma jednoduchu skladbu jak je vystavana, furt sa to toci dokola, tonika, dominanta, subdominanta, tonika. je to jednoduche ale ludom to dobre padne do ucha, underground sa viac hraje s vystavbou skladieb.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:28

Niesom vychovany na nicom inom ako na zdravom usudku, pocuvam to co sa mi paci, nie to co by sa mi malo pacit a malo by to byt spravne. ;)
Teraz nieje rec len o hiphop, neraz som pisal, ze pocuvam takmer vsetko a nemam vyhraneny zaner ale proste to ako to je s undergroundom vseobecne som uz napisal a stojim si za tym. Pokial je niekto dobry a ludia ho pocuvaju tak mu zacnu chodit aj na koncerty a hned aj keby dal len symbolicke vstupne aby sa mu zaplatila cesta a naklady atd..tak ked pride vela ludi na tom zacina zarabat ci chce alebo nie, ludia ho budu pocuvat a budu ho chciet pocut aj v radiu ci sa mu to paci alebo nie. Komercia vs underground je hlupost, skor by sa to dalo nazvat uspech vs neuspech, ten co o sebe tvrdi ze je underground tym len ospravedlnuje svoj neuspech.
Napriklad toto je komercna skladba http://www.youtube.com/watch?v=RBumgq5yVrA a nezda sa mi ze by mala jednotvarny podmaz, nudny a zle naspievany text a podobne...proste je to kvalitna skladba, ktora sa ludom paci.
S vasim zmyslanim sa potom da pokladat za underground aj clovek co si spieva v sprche, je to sice otrasne, nikto to nepocuje ale spieva a je underground.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:30

tu nejde o tie vyhravky a hovadiny okolo, zaklad je klasicka vystavba.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:39

Prepáč mirom, ale to je maximálne povrchný a obmedzený pohlad. Nie je to len o hudbe, to je celkovo o živote, sú aj iné hodnoty ako peniaze, sláva, popularita a podobne. Ludia majú aj iné dôvody, prečo robia to, čo robia, prečo niečomu obetujú čas a kadečo iné. Sú ludia, ktorí dosiahli v živote obrovské veci a vie o nich len úzka skupina zasvetených ludí (v porovnaní s "komerčnými" disciplínami). Celý svet je v takom stave v akom je preto, že ludia vidia len peniaze a nevážia si to čo majú.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:42

Spartan.Ex píše:
Ludia majú aj iné dôvody, prečo robia to, čo robia, prečo niečomu obetujú čas a kadečo iné.

Ano ale preco preboha nespojit to co ma bavi so zarabanim penazi? Ved to je uplne idealny stav.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:46

1. Lebo to v niektorých prípadoch nejde spojiť.
2. Vlastníctvo velkého množstva peňnazí má značné nevýhody, ktoré väčšina ludí nevidí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 17:51

1. v tomto pripade ale ano, ak to u umelca nejde spojit tak to znamena, ze nema dostatocne kvality
2. vlastnictvo minima penazi ma este podstatne znacnejsie nevyhody, ktore naopak nevidia bohati, ak ti je naobtiaz mat love tak ti dam cislo uctu a mozes mi ich kludne vsetky preposlat, potom sa uvidi ci su ti tie peniaze az tak na obtiaz a je nevyhodne ich mat ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:01

2. by bolo na dlhú diskusiu a nechcem to tu zapratať OT. Mať velmi málo aj velmi vela peňazí má svoje špecifiká.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:21

mirom píše:
Niesom vychovany na nicom inom ako na zdravom usudku, pocuvam to co sa mi paci, nie to co by sa mi malo pacit a malo by to byt spravne. ;)

kámo, keby si nebol odchovaný na mainstreamových masových komerčných veciach mal by si oveľa čistejší a neskreslenejší pohľad na vec.
K tomu zarábaniu, nie je to celkom tak že na tom zarábaš. Už len blbé struny na basu stoja 25€, musím tam nejako prísť, musím sa niekde ubytovať, musím niečo piť a jesť. Ak si koncert organizujem sám, ešte musím platiť aj prenájom sály. A to nepočítam to, že si musíš kúpiť nástroj a aparát. To sa hýbe už v stovkách, prípadne tisíckach eur. A do undergroundu patria aj slovenské punkové kapely, ktoré vypredávajú sály...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:27

No sme v krcme a vedenie by nas snad nezastrelilo keby sa tu vedie aj ina inteligentna debata ako o spiritovi takze kludne popis nevyhody bohactva ako ich vidis ty, rad sa poucim, rad si tieto veci precitam lebo ma to zaujima nakolko mam v plane zbohatnut, mozno ma nieco z toho co napises navedie na spravnu cestu a pod, clovek nikdy nevie...tak aspon v skratke to nacrtni.

// semp no pokial vypredavaju saly tak nieje mozne aby na tom aspon nieco malo nezarobili, predsa ked si v niecom dobry a ide ti to tak ta aj potesi ked mas podporu ludi a tiez sa to paci ludom no nie? Ved si to vezmi zo svojho pohladu, preco sa potom skryvat a umyselne si uberat zisky? Nejde len o tie peniaze ale ked ich mas z toho co ta bavi tak ta to bavi este viac a mozes zvysovat kvalitu a byt este lepsi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:35

pre teba sú to len peniaze, ale sú kapely, ktoré vyslovene povedia, že sú radi, že nie sú v rádiu, lebo v rádiu hrajú sračky a podobne :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:36

Do tejto debaty nemá zmysel sa zapájať, no čo vidím, tak s mirom súhlasím. Vidno, že má nestranný pohľad na vec a berie to s nadhľadom :) Ak by som sa mal do tejto témy vyjadrovať, bola by to asi škoda času...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:39

.kubo píše:
sú kapely, ktoré vyslovene povedia, že sú radi, že nie sú v rádiu, lebo v rádiu hrajú sračky

Tak preco nepozdvihnut uroven tychto "srackovych" radii svojou kvalitou?
Dalsia vyhovorka a ospravedlnenie svojho maleho uspechu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 18.05.10
Príspevky: 741
Témy: 9
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:45

mirom píše:
.kubo píše:
sú kapely, ktoré vyslovene povedia, že sú radi, že nie sú v rádiu, lebo v rádiu hrajú sračky

Tak preco nepozdvihnut uroven tychto "srackovych" radii svojou kvalitou?
Dalsia vyhovorka a ospravedlnenie svojho maleho uspechu.


No áno, na takéto výroky si pamätám. Aj Braňo Mojsej, veľmi "kvalitný" to umelec tvrdil z rovnakého dôvodu, že jeho piesne nehrávajú. Vraj rádiá hrajú shity a o jeho kvalitnú hudbu nemajú záujem :D :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Majk Spirit - vsetky oci na mne

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 28.08.2013 18:45

máš pocit, že by tu bolo sklamanie z malého úspechu?
Majk Spirit - vsetky oci na mne

alebo tu
Majk Spirit - vsetky oci na mne







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 215 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zvuk- Majk- nahravanie

v Ovládače

5

629

11.12.2009 16:41

prandof Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. problemy s bit spirit

v Sieťové a internetové programy

9

708

01.03.2007 22:43

Shit Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. lumia 635/435 / lg spirit 4g

v Mobilné zariadenia

15

549

28.07.2015 9:51

SKiLEX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Nirvana- smells like teen spirit- odzadu

v Krčma

8

1482

10.11.2009 11:02

tlacitko Enter Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. I/P: Thermalright True Spirit 140 Power

v Predám

0

278

08.09.2015 16:54

Ľubo Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Darček na 20. narodeniny (mne)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

34

2996

13.08.2010 20:55

KocuR Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Ona po mne ide? :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Láska, vzťahy, priateľstvo

30

2653

07.01.2011 21:17

don jebot Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Čo vie o mne provider ?

v Poskytovatelia internetu

10

575

28.03.2015 15:05

Kraliček Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Niketo je na mne pripojeny

v Sieťové a internetové programy

9

626

27.04.2008 23:46

fuco Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nvidia 8600GT problem...mne nejde...kamaratovi ano

v nVidia grafické karty

12

743

28.09.2010 23:40

viking81 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PC - multimedia (hranie, programovanie, atd...) - cca 600€ (mne to vydalo cez 800) :D

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v PC zostavy

34

1414

08.08.2016 20:06

KouKou Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. začervenané oči

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

22

5079

09.02.2012 19:09

44mato44 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Laserova operacia oci

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

28

1863

09.07.2012 22:06

fAk3 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MONITOR 60hz vs OČI

v Monitory, televízory a projektory

23

2738

23.09.2008 22:16

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Monitor - citlive oči - 300€

v Monitory, televízory a projektory

2

615

04.06.2014 21:07

kamikadzeee Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ake kvapky do oci?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

30

6326

23.02.2006 21:54

Cupi Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra