ale mail ti neposle jak html pokial nieje text/html; da sa to do headera mailu dostat takto:
Kód:
<?
$hlavicka = "Content-Type: text/html; charset=windows-1250; \r\n";
-- Zvysok kodu --
mail("neco@adresa.net", "predmet", "<b>Toto je tucny text</b><font size='7'>A toto je velky text</font>", "$hlavicka");
?>