[ Príspevkov: 50 ] 1, 2
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28 | 28
NapísalOffline : 18.12.2007 17:09 | Fresh - IT

lio04 píše:
Nie ? Tak prečo sa IE vyhýba štandardom ? Sorry za OT, ale na takúto vetu sa nedalo nereagovať. Napríklad ich kvalitné _height namiesto min-height a podobné americké M$ vymoženosti.

edit// Inak k stránke ešte jedna vec, že v úvode napravo je viec reklám a vecí z internetu, ako obsahu stránky. Trocha by som to upravil na menšiu podobu.


ked rozumies css, urobis aj zlozity layout rovnaky v ie, firefoxe a v opere. bez jedineho hacku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 02.12.07
Prihlásený: 26.02.13
Príspevky: 1114
Témy: 49 | 49
NapísalOffline : 18.12.2007 17:20 | Fresh - IT

IE je aj tak naprd... :P


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319 | 319
Bydlisko: HE/BA
NapísalOffline : 18.12.2007 18:30 | Fresh - IT

viktorcech píše:
ked rozumies css, urobis aj zlozity layout rovnaky v ie, firefoxe a v opere. bez jedineho hacku.
lenze ty si povedal ze chyba nieje v prehliadaci cize keby boly vsetky prehliadace dokonale(teda aspon by na 100% dodrziavali standardy) tak vtedy by to bola pravda ze chyba nieje v prehliadaci ale v tvorcovi stranky, tiez nechapem ako nieco take mozes povedat... ved ked je prehliadac raz zle vytvoreny tak je asi je problem v nom, alebo v com je problem ked nie v prehliadci??? sry za ot ale tiez mi to nedalo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.12.07
Prihlásený: 12.01.18
Príspevky: 232
Témy: 17 | 17
Bydlisko: SK
NapísalOffline : 21.12.2007 9:46 | Fresh - IT

ja na hnedu velmi niesom...taktiez by to potrebovalo nejake logo, ale inak v pohode


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 21.12.2007 9:52 | Fresh - IT

Velmi pekny a pomerne profesionalny web, su na nom zaujimave info, aj ked to je sice Drupal ze :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 22.12.2007 1:39 | Fresh - IT

Kto sa tu dobre vyzna v webdizajne?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 24.12.2007 1:03 | Fresh - IT

viktorcech píše:
to menu mas upravene do 5 minut.


No hral som sa s tym, ale nepodarilo sa mi spravit funkcne riesenie. Problem je v tom ze to pismo je posunute kusok doprava a ak aplikujem pozadie na A, tak sa to pozadie tiez posunie od okraju co nie je moc pekne. Je tu riesenie pouzit pozadie aj na pozadie menu, ale to je trosku krkolomne. Mas nejake jednoduchsie riesenie?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 24.12.2007 12:15 | Fresh - IT

ten design je podla mna sice prehladny ale ta hneda sa tam nehodi.. ak chcete, mozem nieco skusit spravit ked sa budem nudit :)


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 06.03.08
Príspevky: 431
Témy: 28 | 28
NapísalOffline : 24.12.2007 12:25 | Fresh - IT

SonnY píše:
No hral som sa s tym, ale nepodarilo sa mi spravit funkcne riesenie. Problem je v tom ze to pismo je posunute kusok doprava a ak aplikujem pozadie na A, tak sa to pozadie tiez posunie od okraju co nie je moc pekne. Je tu riesenie pouzit pozadie aj na pozadie menu, ale to je trosku krkolomne. Mas nejake jednoduchsie riesenie?


co mas teraz na mysli, ten hover v ie? odkazom by som dal pozadie, posunul by som ich paddingom doprava, nastavil 100% sirku a display block.. ale inac super web, zacnem navstevovat:)
co sa tyka prezentacie/navstevnosti.. neboj sa nan poukazat, informuj ine podobne portaly, skuste spolupracu, atp.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 24.12.2007 15:12 | Fresh - IT

viktorcech píše:
co mas teraz na mysli, ten hover v ie? odkazom by som dal pozadie, posunul by som ich paddingom doprava, nastavil 100% sirku a display block.. ale inac super web, zacnem navstevovat:)
co sa tyka prezentacie/navstevnosti.. neboj sa nan poukazat, informuj ine podobne portaly, skuste spolupracu, atp.


No tak som to skusal, len tusim ze som daval pevnu sirku. Este to skusim, dik.

Blackshadow: ta tema je zatial docasna. Po skuskovom mam v plane novu temu. Mam taku predstavu ze to bude velmi jednoduchy a prehladny dizajn(taky mam rad), len kombinacia farieb bez obrazkov, velke pismo a chcel by som ju spravit podla AYBABTU.

Po vianociach sa snad zane viacej pisat.

Inak ak by mal niekto zaujem pisat nejaky serial o css, webdizajne a pod, tak mi kludne napiste.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96 | 96
NapísalOffline : 24.12.2007 20:52 | Fresh - IT

SonnY píše:
Kto sa tu dobre vyzna v webdizajne?

ja :D
inak čo sa týka CSS treba ladiť ladiť a ladiť a s Drakom nesúhlasim, prehliadače niesu dokonale a vtedy je programator dobrý pokial sa vie vo všetkých priblížiť výsledku

K téme youtubacke video kus nevyšlo (IE7);
farebná kombinácia nie je zlá;
osobne nemám rád tak nahustené stránky(obsahovo);
na ten pohyblivý bok by som sa vysral;
zaberá miesto a nikto to nečíta (aspoň ja nie)
neviem niečo my tam ešte nesedí ale neviem čo


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 24.12.2007 21:45 | Fresh - IT

Tominator:
youtube video: neviem, ie7 uz nemam

farby: vzniklo to za pochodu

obsah: povodne tam nebolo tolko obsahu a mal som problem to usporiadat tak aby to nevyzeralo chudo, teraz mam opacny problem :D

ak pohyblivym bokom myslis blok s marquee tak ten trochu ozivuje stranku, zatial ho tam necham

Co sa kompatibility prehliadacov tyka tak mozeme skor hovorit len o kompatibilite s IE. Osobne by som sa na nejake doladovanie prave pre tento srot vytoto, ale problem je ze stale ho pouziva vela lamerov a proste ak chces mat navstevovany web, musis sa tomu podriadit. Takze ladit ladit ladit, aj ked to jedneho nas***.

BTW: ako som pisal, planujem po skuskovom novy dizajn. Predstavujem si to asi tak ako to maju na www.linuxexpres.cz len stale neviem zvolit dobre farebne kombinacie. Osobne mam rad pouzitie cervenej farby na webe, ale nechcem kopirovat. Ak mate nejake napady, sem s nimi :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 25.12.2007 14:44 | Fresh - IT

pouzi kombinaciu cervenej a modrej.. neviem si pomoct, ale pri slove FRESH vidim MODRU farbu :) alebo nejaku peknu limetkovu zelenu :)
ktovie ci by som do loga fakt nedal nejaku limetku.. pekne by to vyzeralo..
http://www.svgopen.org/2005/papers/Pras ... G/lime.JPG
take neco...

ale potom uz cervenu nedavaj ;)


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 26.12.2007 0:07 | Fresh - IT

Tak co sa modrej tyka tak tato tema sa mi paci: http://www.digilidi.cz/
Tiez ju pouzivam na www.atlantislabs.sk
ale zase stale to iste dokola ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 26.12.2007 0:19 | Fresh - IT

ta modra na digilidi je strasna, nic v zlom...

a na tom atlantis lab to je tiez dost zle..

mne sa to nepaci.. vec nazoru


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 26.12.2007 0:37 | Fresh - IT

Mne sa to paci, len je to moc svetle :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 26.12.2007 7:08 | Fresh - IT

Rozhodol som sa ze spravim trochu vacsie zmeny. Takze okrem spominaneho noveho dizajnu chcem pridat sekciu pre pocitacove hry, mozno zmenit nazov, snad nejaka download sekcia, galeria, a td.

Ak mate akekolvek napady, sem s nimi.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Fresh - IT

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17 | 17
NapísalOffline : 26.12.2007 13:14 | Fresh - IT

fadne, malo kontrastne, vobec nie fresh


_________________
A Real Programmer might or might not know his wife's name. He does, however, know the entire ASCII code table.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 10.12.06
Príspevky: 230
Témy: 78 | 78
Bydlisko: Bratislava
Napísal autor témyOffline : 11.01.2008 17:36 | Fresh - IT

Nebudem zakladat novu tem utakze to hodim sem.
Ako som pisal, chcem zmenit nazov, lebo je prilis "kontroverzny", takze ak mate nejake napady, tak sem s nimi. Podmienka je, ze musi byt volna .sk domena. A rozhodujem sa do pondelka. Nebude za financnu odmenu, ale v pripad zaujmu sa mozeme dohodnut na niecom inom. Zatial mam nejakych "kandidatov", ale nebudem ich zatial pisat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Fresh - IT

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22 | 22
Bydlisko: PD
NapísalOffline : 11.01.2008 18:09 | Fresh - IT

Kód:
http://www.itspot.sk/
:rolleyes:


_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
 [ Príspevkov: 50 ] 1, 2


Fresh - IT



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Original Xiaomi Piston fresh version 2,5€

v Kôš

1

294

12.04.2018 20:55

jtbs



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF