[ Príspevkov: 749 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 21.01.14
Príspevky: 285
Témy: 43 | 43
Bydlisko: vranov city
NapísalOffline : 03.09.2010 20:41 | vaša top speed

NIE neprišlo mi nič.Aj minuly tyžden som išiel do BUdapešti soferoval brat tam aj spet a v pohode sme išli 180km/h a neprišiel žiadny pozdrav


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
NapísalOffline : 03.09.2010 23:08 | vaša top speed

Ako spolujazdec na Opel Astra J 1.4 170km/h bez akýchkoľvek problémov na 5ťke pri cca. 3,800ot/min . Vyzerá to, že si maximálku budem musieť vyskúšať sám :)


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 04.09.2010 12:14 | vaša top speed

Tomas1 píše:
Ako spolujazdec na passate 1.9TDi, alebo 2.0 neviem presne 140km/h cez dedinu :D


44scorpic44 píše:
NIE neprišlo mi nič.Aj minuly tyžden som išiel do BUdapešti soferoval brat tam aj spet a v pohode sme išli 180km/h a neprišiel žiadny pozdrav


Nebojis sa v dedine ist 140 ? Asi ste nemali este krizovku. :roll:

Ved raz sa zlaknete a budete zas chodit ako ludia...

Tak rychlo v dedine ist je enormne nezodpovedne..


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 25.08.07
Prihlásený: 25.05.26
Príspevky: 17249
Témy: 111 | 111
Bydlisko: Košice
NapísalOffline : 04.09.2010 12:18 | vaša top speed

suhlasim je to blbost a zahravanie si so zivotom, v nasej rodine takto zabilo auto chlapceka v dedine. Ja si na to slapnem medzi dedinami ale v dedine nikdy viac ako 60.


_________________
PC: Asrock Fatal1ty E3V5 OC, Xeon E3 1230v5@4,1GHz + Scythe Ninja 4, Gigabyte RTX5060OC, 1TB ssd + 10TB storage, 16GB ddr4 kit Kingston@2400MHz, Super Flower 550W gold, NZXT S340, HP E272q QHD IPS, Razer Abyssus V2, FiiO E12 + Hifiman HE400i
NB: HP Victus 16, Ryzen5 5600H, RTX3060, 16 GB ram, 1 TB ssd, FHD IPS 144Hz, Bang&Olufsen
NB2: Dell Vostro 7570, i5-7300HQ, gtx 1060, 8 GB ram, 128 GB ssd+1 TB hdd, FHD IPS, W10Pro
MT: Motorola edge 60 pro. CAR: Leon ST 2016 Cupra 265 manual, Ford Tourneo Courier 2025 1,0ecoboost 92kW automat
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 04.09.2010 12:20 | vaša top speed

je dědina a dědina...já mám v obci maximálku 160


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 04.06.09
Prihlásený: 22.06.26
Príspevky: 2734
Témy: 44 | 44
Bydlisko: RV
NapísalOffline : 04.09.2010 12:31 | vaša top speed

Maximalka 160 no ne :-D To mi pripominas mojho kamosa co jazdi na Kamione :-D


_________________
Car - Alfa Romeo Stelvio Super Q4 2.0 Turbo 208kw280HP A8 2020 Rosso Competizione/Alfa Romeo 159 SW TI 2.0 JTDM 2012 EX
Moto - Honda XR 650R Supermotard 2004
Mobil - S24 Ultra
GIGABYTE B650M DS3H // AMD Ryzen 7 7800X3D - DeepCool AK620 // Sapphire NITRO+ AMD Radeon RX 7800 XT 16GB // WD BLACK SN850X NVMe 2TB // Kingston Fury Beast Black 32GB DDR5 6000MHz CL36 // XPG CORE REACTOR 750 W 80 PLUS Gold // Fractal Design Pop Silent Black TG Clear Tint //
32" Samsung Odyssey G65B // ASUS TUF GAMING M3 Gen II // Rapture X-RAY Outemu Blue // Re-Build-Tesla 1PF 067(Garage)/Infinity Kappa 9 Antracit - Accuphase E-303X/Edifier M60
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
NapísalOffline : 04.09.2010 14:31 | vaša top speed

Spominate tu jazdy cez dedinu, čiže tým pádom sa bojíte zverejniť ešte rýchlejšie jazdu mestom?? :D Lebo raz som bol celý posratý, keď sme leteli BMWčkom cez Poprad (od kruhového smerom na KK) 190km/h a šoferoval kamarát, ktorý mal niečo po 18tke. Síce to bolo večer, čiže v slabšej premávke, ale aj tak som mal dosť :shit:


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479 | 479
Bydlisko: Považská By...
NapísalOffline : 04.09.2010 14:53 | vaša top speed

Len nepovec, ze ten kruhac v tej 190ke prepalil. :-D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 11.06.26
Príspevky: 14330
Témy: 319 | 319
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.09.2010 14:55 | vaša top speed

no, su useky aj v dedine kde sa 140 ist da bez obav, ale ked vidim niekedy ludi ktori idu vyslovene stylom (dufam ze nic nevybehne) ...

k teme. max som siel asi 170km/h do TT (Berlingo 1.9HDI) a ako sofer 160km/h(Cordoba 1.4i, 8v)


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 04.09.2010 14:55 | vaša top speed

:rolleyes: :lol:


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 04.09.2010 15:03 | vaša top speed

Luks píše:
je dědina a dědina...já mám v obci maximálku 160

Neviem no.. Je jasne, ze je rozdiel dedina a dedina, ale max si dovolim ist rychlejsie na vypadovke z mesta, kde su 4 prudy a na kraji zvodidla..

V dedine ale taketo nenajdes a nikdy nevies, z ktoreho stromu ti vyskoci lopta, pes, dieta, etc...

No a ako na jednom motorkarskom fore som cital tiez podobnu temu, ze ako najrychlejsie ste isli, tak jeden pisal:
Citácia:
Ja som siel az tak rychlo, ze z toho uz 2 roky chodim peso..


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.09.2010 15:48 | vaša top speed

To je este dobre myslel som ze veta Ja som siel az tak rychlo.. bude pokracovat ze uz 2 roky jazdim len na vozicku.

ak cesta ide 50m nad dedinou a v okoli vlasne nie su ziadne domy znacka dedina je tam zvacsa len koli buzeraci tak tam je 50km/h akurat na naplnanie statnej kasy. kludne by tam mohli dat 70 a tu by som uz dodrzoval


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
NapísalOffline : 04.09.2010 16:23 | vaša top speed

Luksíku?? :rolleyes: :lol:
mirom, nie, neprepálil. proste sme prešli kruhový a začal vypekať, prebehli sme cez červené a prášil to smerom na Aqua City, a ešte že sme odbočovali hneď za štadionom na Sp. Sobotu, lebo by som sa po :shit:


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10352
Témy: 205 | 205
Bydlisko: Semily
NapísalOffline : 04.09.2010 16:25 | vaša top speed

on tu totiž byl jeden kterej tušim právě ve 190 projel kruháč dokola nebo jak to bylo :D


_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Čestný člen
Čestný člen
vaša top speed

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135 | 135
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.09.2010 16:27 | vaša top speed

Jop, tuto :D

http://www.pcforum.sk/vasa-top-speed-vt ... tml#828005


_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
NapísalOffline : 04.09.2010 16:36 | vaša top speed

lenže, ten bol aspoń pretekár :D ... ináč, spomenul som si ako kamoš hovoril, že šli zo štrbského plesa v noci o 3tej pri teplote asi 10°C na nejakom meďačiku cabrio dole kopcom cca. 190km/h z odtiahnutou strechou. vravel, že sedel vzadu a keby sa zle pohol, tak ho asi vycucne. a keby mu z tej zimy nezamrzol zadok, tak by sa po :shit: . veď uvážte- žena za volantom, silné auto, dole kopcom, odtiahnutá strecha, 10°C von, 190km/h, nezapútaný :D


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.09.2010 16:46 | vaša top speed

tak vzadu to musi byt dost brutalne pri vysokych rychlostiach a ak nemal okuliare, co pochybujem ze mal o 3 v noci tak zo zadu na tachometer dost tazko videl. Kludne to mohlo byt aj 130km/h


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Čestný člen
Čestný člen
vaša top speed

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 18.07.24
Príspevky: 4435
Témy: 85 | 85
Bydlisko: Rožňava
NapísalOffline : 04.09.2010 16:52 | vaša top speed

Blackshadow píše:
Nebojis sa v dedine ist 140 ? Asi ste nemali este krizovku. :roll:

Ved raz sa zlaknete a budete zas chodit ako ludia...

Tak rychlo v dedine ist je enormne nezodpovedne..


Ja ako vodič cez dedinu kde je 50tka idem 50, maximalne 70, viac ani náhodou...ten čo som šiel s nim je otcov kamarát a on stále jazdi rýchlo, chodi aj na rally, on vie jazdit s autom, ale ja viem ako to je, ak ti nieco vybehne do cesty, neni sanca zastat..

A inak kusok som sa aj bál, hlavne ak bral zákrutu, som čakal kedy dostaneme šmyk a sa niekde vysypeme...na to že išiel v aute s dvomi ľudmi išiel veľmi rýchlo, však to má zodpovednosť.

Xaltotun píše:
suhlasim je to blbost a zahravanie si so zivotom, v nasej rodine takto zabilo auto chlapceka v dedine. Ja si na to slapnem medzi dedinami ale v dedine nikdy viac ako 60.


No ja jazdim podobne, 140 urcite nejdem v dedinách, to je velmi nebezpečne.

Nastastie som s nim isiel len raz...


_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 02.01.08
Prihlásený: 13.08.15
Príspevky: 1009
Témy: 75 | 75
Bydlisko: Spišská Tep...
NapísalOffline : 04.09.2010 16:57 | vaša top speed

nevidno na osvetlený tachometer zo zadného sedadla? ja myslím, že to ide


_________________
/PC/ .:(MB) Asus P5KC:. * .:(CPU) Intel Q9300 @2,5 GHz:. * .:(COOLER) Noctua NH-U12F:. * .:(RAM) Patriot 2x2GB @800 MHz:. * .:(VGA)GIGABYTE GTX660Ti 1GB:. * .:(HDD#1) WD 7500AYYS:. * .:(HDD#2) WD 6400AAKS:. * .:(PSU) Forton BS2 500W:. * .:(DVD) Asus DRW-2014L1T:. * .:(LCD) LG Flatron W2252V:. * .:(MOUSE) A4TECH Oscar X750 Brown Fire:. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/NB/ .:Lenovo IdeaPad Y580(32GB SSD):. * .:(OS) Windows 7 x64:.
/OD/ .:(REPRO) CREATIVE INSPIRE 5.1 5300:. * .:(3in1) Canon Pixma MP520:. *
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 04.09.2010 17:09 | vaša top speed

Hej ked ti fuka 130km/h vietor do oci?

Ja mam problemy ked idem bez okuliarov na bicykli uz pri 30km/h drzat otvorene oci priamo proti vetru a to tam nie su ziadne turbulencie od celneho skla auta


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233 | 233
Bydlisko: Nové Zámky
NapísalOffline : 05.09.2010 3:44 | vaša top speed

Lenze tipujem ze ten mercedes mal celne sklo, pricom tvoj bicykel ho nema...

Na motorke ta pred vetrom ochrani aj maly stitok vpredu, a to ani nemusi byt vo vyske tvojich oci.. Proste ti okolo tela spravi tunel, ako hadze vsetok vzduch smerom hore..

Takze podla mna na tachometer sa dalo vidiet..


_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 17.07.25
Príspevky: 6561
Témy: 15 | 15
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 05.09.2010 11:28 | vaša top speed

To predne okno ochrani akurat tak cestujucich v predu aj to len do urcitych rychlosti potom ked sa tam vezu len dvaa ludia sa dava na zadne sedadla taky deflektor aby sa zmiernili turbulencie. Ked sedfis v predu tak aj pri 160km/h nefuka okolo teba vietor tak ako pri 90 vzadu


_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 21.01.14
Príspevky: 285
Témy: 43 | 43
Bydlisko: vranov city
NapísalOffline : 09.09.2010 20:53 | vaša top speed

dnes 140km/h auto bmw x5 4.4v8 naše rodinne neisiel som priliš rychlo lebo som dnes dostal vodicak


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 21.01.14
Príspevky: 285
Témy: 43 | 43
Bydlisko: vranov city
NapísalOffline : 16.09.2010 14:26 | vaša top speed

dnes na bmw x5 ako spolujazdec sofer brat 170km/h
medzi Lomnicou a vranovom


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.04.10
Prihlásený: 09.10.10
Príspevky: 80
Témy: 10 | 10
Napísal autor témyOffline : 16.09.2010 17:10 | vaša top speed

Opel vivaro 1.9 soferoval otec 150km/h na tej dialnici kde je tunel branisko


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 30.01.08
Prihlásený: 10.01.25
Príspevky: 2191
Témy: 115 | 115
Bydlisko: LC,VK,TN
NapísalOffline : 23.09.2010 20:11 | vaša top speed

190km/h pred 3 rokmi na skusku z prava :D
vk-lc


_________________
Pixel 7 Pro
Kia Sportage HEV
Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 10.01.10
Prihlásený: 19.05.12
Príspevky: 96
Témy: 6 | 6
NapísalOffline : 24.09.2010 18:12 | vaša top speed

Honda CRW - cca 180
Suzuki SV650 - cca 240


Offline

Užívateľ
Užívateľ
vaša top speed

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 11.04.25
Príspevky: 8758
Témy: 197 | 197
Bydlisko: Moldava nad...
NapísalOffline : 24.09.2010 18:14 | vaša top speed

ja dnes 189 na mojej astre :lol: nieco mi hrkalo vo vyfukovom potrubi,asi nejaka necistota....smer zadiel-soroska :) pomohlo


_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.01.10
Prihlásený: 22.06.11
Príspevky: 84
Témy: 12 | 12
Bydlisko: Ružomberok
NapísalOffline : 24.09.2010 21:40 | vaša top speed

ja som išiel s otcom na starkinom seicente okolo 170km/h podla tachometra v takej škatulke mi to nebolo všetko jedno :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.08.10
Prihlásený: 21.01.14
Príspevky: 285
Témy: 43 | 43
Bydlisko: vranov city
NapísalOffline : 24.09.2010 22:28 | vaša top speed

130km/h renault thalia 1.2 16v dialnica v polsku


 [ Príspevkov: 749 ] 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 25


vaša top speed



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

pozicovanie top-left, top-center...; pozadia

v Frontend

3

646

24.02.2009 8:59

don jebot

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vaša prvá stránka

v Frontend

8

1294

02.02.2007 19:17

p360t

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vaša obľúbená hudba

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 10, 11, 12 ]

v Krčma

355

21403

01.12.2010 21:26

Krakish

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vasa prva hra

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Hry a herné konzoly

57

3461

08.09.2007 17:01

Brunos

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vaša max. teplota komponentov

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

61

4734

17.01.2017 20:50

JanSpasitel

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako vyzerá vaša plocha?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 19, 20, 21 ]

v Krčma

621

41122

28.10.2023 10:43

shiro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vasa domaca IT siet

v Ostatné

7

900

09.11.2016 17:42

shiro

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Ako vyzerá vaša plocha? II

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 50, 51, 52 ]

v Krčma

1533

112238

07.07.2014 22:13

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Aka je vasa uroven? // Dotaznik

v Backend

11

1025

06.09.2007 6:38

zero0x

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Koľko si berie vaša RAM?

v Pamäte

8

1628

16.06.2011 21:14

tairikuokami

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Ako vyzera vasa plocha? I

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 79, 80, 81 ]

v Krčma

2414

130997

07.12.2009 23:46

elsofi

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Vasa najlepsia hra v zivote

v Hry a herné konzoly

15

965

29.02.2012 21:33

ac.milan

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Vaša tvorba: Písanie textov a básničiek!!!

v Krčma

4

896

25.01.2014 8:11

Daron

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

čo monentálne čítate/vaša obľúbená kniha ?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 6, 7, 8 ]

v Diskusia

228

17859

05.03.2020 17:41

tatko Tom

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

motorola moto g52 6gb/128gb vasa skuseost?

v Smartfóny a tablety

4

1051

14.07.2022 9:52

Cecekhunter

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chcete vedieť koľko dpi má vaša myš?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Ostatné

39

16531

15.05.2014 16:34

martino9



© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF