Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 15:07

necital som celych 10 stran,
ale hybat predmety len tak? Nic v zlom, ale vy tu vyvraciate fyzicke zakony...
verim na hocico, ale s fyzikou nevyserete







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 15:37

... napísal a ďalej sa pokúšal levitovať ping-pongovú loptičku naplnenú héliom... :D







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 15:41

Blackshadow píše:
necital som celych 10 stran,
ale hybat predmety len tak? Nic v zlom, ale vy tu vyvraciate fyzicke zakony...
verim na hocico, ale s fyzikou nevyserete


tak by si si tych 10 stran radsej mal precitat ;) okrem par deti tu nikto nic podobne nepisal







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 15:47

prepac, zda sa mi to trosku cudne hybat predmetom bez toho, aby som mu dodal kineticku energiu...

dodam mu ju mozgom? da sa dodat magnetom - to je jasne, ked napr balon naplnis heliom, tiez je to fyzikalny fakt..

ale ako chcete, kludne vypinajte svetlo pohladom :D ..

paci sa mi to, je to nesmierne zaujimave, ale moc tomu nerozumiem a nechapem to... je to az moc neuveritelne







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 16:25

Blackshadow píše:
prepac, zda sa mi to trosku cudne hybat predmetom bez toho, aby som mu dodal kineticku energiu...

dodam mu ju mozgom? da sa dodat magnetom - to je jasne, ked napr balon naplnis heliom, tiez je to fyzikalny fakt..

ale ako chcete, kludne vypinajte svetlo pohladom :D ..

paci sa mi to, je to nesmierne zaujimave, ale moc tomu nerozumiem a nechapem to... je to az moc neuveritelne


opakujem, NIKTO okrem par deti tu nepisal, ze sa da pohybovat predmetmi volou a podobne.... problemy s citanim ? ak sa ti nechce precitat tych 10 stran, tak radsej nepis, pretoze ja si tiez mozem dojst do hocijakej temy, napisat tam par viet a tvarit sa mudro. ano, toto vsetko co si napisal tu uz bolo povedane niekolkokrat, ale o tom ta tema vobec nie je ;)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 16:43

Neviem o com rozpravas.. tak o com je potom tato tema?? a ze nikto nevravi, ze sa da pohnut s predmetom.. tak napr prvy prispevok:
Citácia:
len dodam, ze naucit sa pohnut s malym predmetom, napr roztocit kus papierika na ihle alebo pohnut gulkou na skle trva asi 3-4 mesiace kazdodenneho treningu.


takze sa prestan hadat, povazovat ma za male decko a zhadzovat ma, ze neviem citat.. nejak si moc na velko... ked nieco dosiahnes, tak mozes na druhych vyskakovat, ale kym nemas aspon nobelovku, skus ma tu neznemoznovat a neurazat ma na cti..
Tiez to tvoje vyhlasenie ze, okrem malych deti... odkial vies, kolko ma ktory uzivatel rokov?? v tvojom prvom prispevku som to este toleroval, ale nemusis to tahat do kazdeho tvojho prispevku a robit zo seba velkeho skuseneho muza a odbornika..

Ja len pisem, ze podla mna nieje mozne hybat predmetmi a preto som to ani neskusal...
(to je hlavna podstata tejto temy a dokonca otazka v prvej teme)
Citácia:
neskusal to uz niekto?







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 16:53

Blackshadow píše:
Neviem o com rozpravas.. tak o com je potom tato tema?? a ze nikto nevravi, ze sa da pohnut s predmetom.. tak napr prvy prispevok:
Citácia:
len dodam, ze naucit sa pohnut s malym predmetom, napr roztocit kus papierika na ihle alebo pohnut gulkou na skle trva asi 3-4 mesiace kazdodenneho treningu.


takze sa prestan hadat, povazovat ma za male decko a zhadzovat ma, ze neviem citat.. nejak si moc na velko... ked nieco dosiahnes, tak mozes na druhych vyskakovat, ale kym nemas aspon nobelovku, skus ma tu neznemoznovat a neurazat ma na cti..
Tiez to tvoje vyhlasenie ze, okrem malych deti... odkial vies, kolko ma ktory uzivatel rokov?? v tvojom prvom prispevku som to este toleroval, ale nemusis to tahat do kazdeho tvojho prispevku a robit zo seba velkeho skuseneho muza a odbornika..

Ja len pisem, ze podla mna nieje mozne hybat predmetmi a preto som to ani neskusal...
(to je hlavna podstata tejto temy a dokonca otazka v prvej teme)
Citácia:
neskusal to uz niekto?

-> odkial viem ze su to deti ? je tu totiz taka mala tema dakde na fore : Kolko mate rokov?
-> tak vidis, mna by taka nobelovka vobec neohurila :) nepovazujem to za nieco, co by znamenalo "kuknite, ja som nieco viac". mam v tomto trosku asi ine hodnoty
-> nerobim zo seba nikoho, ale prekaza mi, ked niekto pride na nejaku temu a napise : nechce sa mi to citat, ale toto, toto a toto su kraviny, pricom sa uz nejakych 5 alebo kolko stran debatuje o uplne inych veciach, napriklad o dosahovani inej hladiny vnimania za pomoci zvuku, obrazu a podobne...
-> neviem, odkial mas ze som o tebe tvrdil ze si decko ;) hovoril som o ludoch, co tu pisali na prvych stranach a strasne moc tvrdili, ze sa uz tesia jak budu moct spehovat spoluziacky ci co
-> a neboj, suhlasim s tebou v tom, ze pohybovanie predmetov pomocou vole je hlupost, ale to sa tu odsudilo uz niekde v polovici temy a diskutuje sa tu ak sa nemylim teraz o inom jak o telekineze







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 20:12

no nechajme to,
ospravedlnujem sa, ze som sa vyjadril k teme a nepokracoval som v OT s vami :)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 21:25

Blackshadow píše:
no nechajme to,
ospravedlnujem sa, ze som sa vyjadril k teme a nepokracoval som v OT s vami :)


nie je to ot, proste sa preberaju dalsie casti temy, kedze nie je nazov len telekineza, ale je v tom zapocitana aj astralna projekcia ci lucidne sny ;) s tym skusenosti nemas ?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 08.04.2008 22:07

ee.. pocujem to vsetko prvy krat :)







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2008 9:19

mna len tak zaujima, ze co ma telekineza spolocne z astralnymi snami?







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 02.03.08
Prihlásený: 11.12.08
Príspevky: 238
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2008 10:26

pise tu snad niekto ze maju nieco spolocne? nie


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2008 14:57

No bolo to tu na zaciatku spominane a pletene dokopy ako keby to malo suvislost. Maximalne nesuhlasim s el mariachim, lebo sa tu snazi presviedcat ostatnych ludi. Proste ked si to myslis, ze to je somarina tak do tejto temy nepis a ked ano tak to staci napisat raz a nie v kazdom svojom prispevku, ked sa ti to nepaci a upalil by si kazdeho za kacirstvo tak tu viac nepis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 24.06.15
Príspevky: 214
Témy: 16
Bydlisko: Moravany na...
Príspevok NapísalOffline : 29.04.2008 14:04

No je to sranda na tom svete - ale niečo na tých elektrických vlnách bude - šak len v kvapke vody sa skrýva velké množstvo energie - keď po odparení dokáže vytvoriť blesk o neuveritelnej sile a teplote niekolko 10 000 stupňou.
Mozog vytvára tiež velmo slabe el. víboje, a velmo zaujmavé sú dokumenty Pána TESLU :-), je otom vela zaujmavích kních - ale 90percent mi pripadá ako marketingoví ťah, aby sa malo čo predávať :-)
A nezabúdať že aj vzduch je hmota, okolo nás je vela elektrických polí ...bla bla bla
No ja radšej pojdem do hospudky a po niekolkých frťanoch sa budem nadtým zamýšlať. hehehe
V sobotu kukajte Hokey a všetci čo ovládate telekinézu smerujte puk do protihráčovej brány .







_________________
MB: MSI 945P neo-3 , CPU: PentiumD 925 3,0Ghz@3,6Ghz, Graf: XV 9600GT 512 DDR3
, Ram: 2GB DDR II 667Mhz,120GB HDD + 320GB HDD, AC freezer7Pro, ASUS TV Tuner, Genius TT Whell, Genius Tablet, 3x DVD RW....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05.08
Prihlásený: 21.05.08
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 21:53

pokusal som sa o AC ale to boli len chabe pokusy este sa mi nepodarilo opustit telo....zato z LD mam vela skusenosti presne ako niekde vyssie pisal spirit alebo kto ze ked sa zobudim zo sna ale len tak trocha a potom znova zaspim tak dokazem v sne vytvarat vlastnu realitu a pod...co sa tyka telekinezy tak verim ze clovek ma potencial hybat predmetmy za pouzitia nejakej energie mozgu ale nepoznam nikoho okrem mojej mamy kto by s tym mal skusenosti a ona mi to nepovie pretoze ma strach z veci ktore videla a zazila a uz dnes mi nadavala ked som sa jej vela vypytoval ale viem ze vedela kedysi sa dostat az do thety a postupe znecitliviet neviem ci aj opustit telo a dostat sa do astralu ale urcite ma skusenosti s telekinezou ale zlakla sa toho a potom to viac neskusala ale to uz je davno a ona mi nic nepovie a ked sa jej budem aj nadalej pytat tak ma este posle k tym sarlatanom ktorym sa hovori psychiatri


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2008 21:59

to mas tak stara generiaca , teslu chceli tiez dat do cvokhauzu


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.09.07
Prihlásený: 07.11.16
Príspevky: 3114
Témy: 233
Bydlisko: Nové Zámky
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 14:54

ja tak nad ranom, v takom polo spanku dokazem sa zobudit viac krat a zas zaspat a sen pokracuje a v pohode ho ovlplyvnujem a pamatam si na to, ako som ho ovplyvnil aj o zobudeni.. to je neco super?? ved to vie asi kazdy, nie?







_________________
"It took a lot of work, but this latest Linux patch enables support for machines with 4096 CPUs, up from the old limit of 1024." "Do you have support for smooth full-screen flash video yet?" "No, but who uses that?"
- ak dlho neodpisujem do témy, zabudol som na ňu, takže ma upozornite SS, ak chcete moju odpoveď
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.05.08
Prihlásený: 21.05.08
Príspevky: 2
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:02

ee mnoho ludi si sny ani nepameta ale aj ja som vedel ovplyvnovat sny skor ako som sa dostal k tomuto...este k tej telekineze pred 5000 rokmi si vsetci mysleli ze zem je strad vesmiru,pred 500 rokmi vedeli vsetci ze zem je plocha a dnes vsetci "vieme" ye telekineza neexistuje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 22.05.2008 21:11

ja ti povim co vieme, vieme velke prd , clovek je tupy :D je to tak :D a smeje sa jaky je mudry .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2008 21:03

mne sa minule snivalo , zdalo ze ako ked som zavrel oci myslim uz vecer ked som zaspaval ze som sa akosi zmensil a furt behal jak debil a bolo to ako keby v takom 3D zelenom stvorcekovom svete fakt haluz a to je vlastne co toto bo sa v tom neako nevyznam to su neake zvlastne sny? :?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 28.05.2008 22:41

dadmtb, sny su rozne, tam sa medze nekladu. :) Ja som minule spadol do vody a nemohol som sa hybat, vpredu som videl matne nejake mesto a chcel som tam plavat, ale ani som prstom nepohol. Ked uz som sa mal utopit, tak som sa zobudil. Dost neprijemny sen, ale velmi rad by som vedel, co to bolo za mesto...







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 13.11.07
Prihlásený: 07.03.24
Príspevky: 23
Témy: 6
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:10

myslim ze tento chlapik ma tiez podobne schopnosti,sice tento link sa vztahuje na levitaciu,ale su tam aj dalsie,treba to vidiet :)

http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA&feature=related







_________________
AMD Athlon A64 X2 4000 , 2GB DDRII 800 Mhz , Ati Sapphire 3870 512Mb , HDD 160+250 Gb
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 12.11.23
Príspevky: 3844
Témy: 371
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:13

moly111 píše:
myslim ze tento chlapik ma tiez podobne schopnosti,sice tento link sa vztahuje na levitaciu,ale su tam aj dalsie,treba to vidiet :)

http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA&feature=related

Wow a urcite tam nemal nejaku sietku, pripadne nebol zhora zaveseny silonmi?

lio04 píše:
Praveze v dalekej buducnosti sa ludia uz nebudu zaujimat vobec o ezoteriku a magiu, pretoze aj zrat za nich budu stroje..

Myslim ze telekinezia je uskutocnitelna, ale dotycny sa o to musi zaujimat a cvicit. Magii sa sice nevenujem, ale citam literaturu a pod.

Vzdy ma zaujimali magicke pribehy a cital som ich. To len taka poznamka. Ale myslim, ze raz pride prelom, ked uz naozaj budu za cloveka stroje aj "zrat", a vrati sa k svojej prapdstate a zdokonalia sa taketo veci v oblasti magii, pretoze ktovie, mozno budu nejake pristroje na meranie magickej energie :) Aj ked skor by som sa priklonil k teorii elektrickych impulzov v mozgu a tomu, ze po dlhom treningu sa daju menit na silnejsiu kineticku alebo magneticku energiu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:20

A vysel by z oblohy ci co? :roll: Boze ludia to su stare triky ktore sa v dnesnej dobe nepouzivaju.
On je iluzionista a to je daco ine.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:21

moly111 píše:
myslim ze tento chlapik ma tiez podobne schopnosti,sice tento link sa vztahuje na levitaciu,ale su tam aj dalsie,treba to vidiet :)

http://www.youtube.com/watch?v=sBQLq2VmZcA&feature=related

ano, ma schopnosti, ale nie levitacie, ale realizacie dobrych trickov. Co tak si kuknut odhalene videa, kde dokonca ukazuje, ako take triky robi? :rolleyes:







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 30.07.07
Prihlásený: 12.11.23
Príspevky: 3844
Témy: 371
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:23

Skusam to nebudem, ale myslim, ze elketricke impulzy mozgu sa daju zvacsovat nejako pomocou oscerpavania energie z prostredia(polohovej) a jej premeny na kineticku....preotze tak ci tak-energiu nemozno zrusit ani vytvorit, iba premenit.

Spirit píše:
ano, ma schopnosti, ale nie levitacie, ale realizacie dobrych trickov. Co tak si kuknut odhalene videa, kde dokonca ukazuje, ako take triky robi? :rolleyes:

Aha tak to som ja nevedel...tak ukaz nejaky link na take video.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:30

Problem pouzit google/youtube?
http://uk.youtube.com/watch?v=co29n_xdq-o staci ? :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2008 14:30

http://www.youtube.com/watch?v=Oq83Wngm ... =rec-fresh
naprikla toto , a este sa popozeraj na videa na boku,

edit/ jooj Spirit si ma predbehol .


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.04.08
Prihlásený: 10.05.16
Príspevky: 85
Témy: 17
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2008 21:02

Eeeeeeeh... asi sklamem mnohych co si na tom zakladaju, ale to ze vyuzivame len cast mozgu je vymysel. Vyuzivame ho cely a aktivne (i ked pri niektorych prispevkoch by si clovek myslel ze.... :D ).

Co sa tyka LD, tak to moc neprehanajte s nejakym umelym navodzovanim, pretoze pocas tejto fazy spanku mozog slape na plne pecky a vobec si pri nich neoddychnete. Je to inac uplne bezna vec. Hlavne u mladsich.







_________________
@9@5 943562
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 16.06.2008 22:10

mmhardky píše:
Co sa tyka LD, tak to moc neprehanajte s nejakym umelym navodzovanim, pretoze pocas tejto fazy spanku mozog slape na plne pecky a vobec si pri nich neoddychnete. Je to inac uplne bezna vec. Hlavne u mladsich.
Ja som niekde cital o presnom opaku, ze rano budes sviezi a oddychnuty, bolo to aj nejako odovodnene, ale uz si nespomeniem.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia??

v Video programy

0

373

15.11.2011 17:21

000kiko000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia zahrad

v Grafické programy

0

702

31.05.2009 11:56

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SNY

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Paranormálne javy a teórie

186

16061

21.02.2010 20:38

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dokazete ovladat svoje sny?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Paranormálne javy a teórie

177

9068

26.07.2012 23:58

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koniec nočným morám, kontrolujte si svoje sny!

v Novinky

8

714

30.01.2014 5:56

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra