Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 6:43

dadmtb píše:
a ked chcem zacat s niecim takymto mam ist rovno na telekinezu abo nieco lahsie?: :oops:
Omg, na tej stranke mas napisane, co mas robit..







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 18:18

dadmtb píše:
a ked chcem zacat s niecim takymto mam ist rovno na telekinezu abo nieco lahsie?: :oops:
toto je asi jedna s najlahsich veci si myslim. Alebo ked vazne chces tak skus meditovat a podobne


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 18:35

Najlahsia a vy ako bezne lietate abo co no podla mna len otocit tym alobalom je problem nie este nieco vznasat!!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 18:52

Ved tam nejde vobec o to, ze by sa to malo vznasat a lietat. To mas len zo Star Wars, nepredsatvuj si to tak ,ze ked to budes vediet ovladat tak ked ta niekto nasere tak len nanho ukazes rukov a hodis o stenu. :-)
Nie osobne lietat neviem, ale raz by som chcel vediet astralne putovat :rolleyes:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 17:01

ja vam tak poviem, V Boha neverí veľa ľudí a aj tak existuje. A telekinetiku by som vedel spochybniť magnetmi a ventilátormi, ale môže to byť pravda. Ale od Boha to asi nebude ...


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 17:08

Tominator píše:
V Boha neverí veľa ľudí a aj tak existuje.


Takýto prístup neznášam. Nechaj si takéto reči, dokiaľ ich nebudeš mať podložené dôkazmi, nie pocitmi. A boha do telekinézy vôbec nepleť. To je vec čisto "GodFree"







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 17:56

Existoval tak Jezis ved to je normalne historicka osobnost, a ja hovorim tak, ze kto veri ten boha ma a kto neveri ten ho nema :rolleyes:
A podla mna to astralne putovanie ahybanie predmetmy a podbne veci nemaju nic spolocne s nabozenstvom ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 18:09

Tominator, co ma tato tema s Bohom ? :-D Lebo nadpis je: "telekineza - hybanie vecmi myslienkami". Nechapem kde vidis Boha.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 22:05

krestania vidia boha vsade, pretoze on je vsetkym, nasou spasou i nadejou. to je to, o com som hovoril.. ked clovek chce, uveri comukolvek a nikto mu to nikdy nevyvrati :)







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 16.01.07
Prihlásený: 22.07.08
Príspevky: 304
Témy: 33
Príspevok NapísalOffline : 29.02.2008 22:50

amen... xD







_________________
E6850 @ 7,8 GHZ, 64 GB DDR 3 RAM @ 2400 MHZ, MB vyrobená na zákazku za 500 000, Case desing by TUVAX studio; grafická karta: ATI RADEON 3870 X8 @ 1500 MHZ jadrá a 5000 MHZ pamete...

Vážne... neklamem! Ja som admin VRZone.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 24.06.15
Príspevky: 214
Témy: 16
Bydlisko: Moravany na...
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2008 17:01

HEHEHE - bol som prekvapený - keď som ale pred 3 - 4 rokmi kamaradom hovoril že take niečo je - a dvaja mi vtedy povedali že telekinezu - skušaju rok - polroka a jeden važne začal - že jemu sa to už viac krat podarilo - Lenže všetko sú to take šenkove Esá že telekinezu podla mňa ovladajú každý večer v sobotu :-D ahahaha







_________________
MB: MSI 945P neo-3 , CPU: PentiumD 925 3,0Ghz@3,6Ghz, Graf: XV 9600GT 512 DDR3
, Ram: 2GB DDR II 667Mhz,120GB HDD + 320GB HDD, AC freezer7Pro, ASUS TV Tuner, Genius TT Whell, Genius Tablet, 3x DVD RW....
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2008 18:02

mojmu kamosovi sa zas nejakou meditaciou ci akou havedou podarila taka "sranda", ze aj ked bol zatvoreny v izbe, tak videl co sa deje u nich v kuchyni... proste fyzicky bol v izbe, ale akoby sa nachadzal v kuchyni... ziadna kamera ci daco podobne :)

ci to bola pravda, tak to neviem, ale on si nezvykol vymyslat ci kecat blbosti...

aby som sa vratil k teme, vo svete urcite existuju nejake nam nevysvetlitelne javy ci zahady, napr. aj tato telekineza urcite nie je nemozna... kedze sme vsak ludia, tak vzdy potrebujeme nejaky hmatatelny dokaz, ktory by nas presvedcil, ze ano, je to mozne... ale dokazte, ze sa to neda :)







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 22.11.07
Príspevky: 1368
Témy: 22
Bydlisko: PD
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2008 23:24

Stenley, to je mozne cez astralne cestovanie. Tvoj kamarat sa takymto veciam venuje? Alebo sa mu to podarilo len tak? Ja by som si chcel vyskusat aspon lucidny sen, len to chce trening a na astralne cestovanie uz ani nevravim.







_________________
Koreňom všetkého zla je nedostatok poznania.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 09.03.08
Prihlásený: 19.12.14
Príspevky: 748
Témy: 91
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2008 18:03

zdá sa to neuveriteľné že sa dá niečim točíť alebo pohybovať myšlienkami ale verím tomu


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2008 19:27

lio04 píše:
Stenley, to je mozne cez astralne cestovanie. Tvoj kamarat sa takymto veciam venuje? Alebo sa mu to podarilo len tak? Ja by som si chcel vyskusat aspon lucidny sen, len to chce trening a na astralne cestovanie uz ani nevravim.

On sa tomu venoval troska dlhsie, ale co viem, tak sa mu to podarilo len raz...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 26.11.06
Prihlásený: 22.01.24
Príspevky: 4118
Témy: 319
Bydlisko: HE/BA
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2008 19:37

a ako to vyzeralo?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.07.07
Príspevky: 3948
Témy: 51
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2008 19:58

tak ako keby tam bol nazivo, vsetko videl a pocul, co sa tam deje, len fyzicky sa tam nenachadzal... viac podrobnosti neviem...







_________________
NTB: Acer Aspire 4820TG 14" | CPU: Intel Core i5 2,53 GHz | VGA: ATI Mobility Radeon HD5650 1GB | RAM: 8GB DDR3 1066 MHz | HDD: 1TB SSD WD BLUE
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.02.07
Prihlásený: 24.06.15
Príspevky: 214
Témy: 16
Bydlisko: Moravany na...
Príspevok NapísalOffline : 20.03.2008 7:58

No tak to musim skúsiť trenovať - aby som mohol isť baby opkukávať ahahahahhahaha ....







_________________
MB: MSI 945P neo-3 , CPU: PentiumD 925 3,0Ghz@3,6Ghz, Graf: XV 9600GT 512 DDR3
, Ram: 2GB DDR II 667Mhz,120GB HDD + 320GB HDD, AC freezer7Pro, ASUS TV Tuner, Genius TT Whell, Genius Tablet, 3x DVD RW....
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 03.07.07
Prihlásený: 01.12.19
Príspevky: 1295
Témy: 63
Bydlisko: Vrbové
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 0:28

inak na toto verim ale stava sa mi ze mi iba prebehne neaky obrazok z niciho nic myslou a za par mesiacov sa to stane :shock:!!!!!!


neklamem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 20.11.07
Prihlásený: 18.01.09
Príspevky: 2929
Témy: 116
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 10:54

tak toto aj mna sa stáva ako napr. minule sa mi snívalo abo čo že niekto odpadol a ludia boli nad nim skrčený a pomáhali mu a neskor som toto isté videl ale presne to isté neaký človek čo pracoval v hore odpadol "šedo" mu vraveli sa mi zdá že niečo ako "dežavu" sa tomu hovorí


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 08.02.07
Prihlásený: 24.01.09
Príspevky: 2579
Témy: 69
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 11:58

Luboos píše:
No tak to musim skúsiť trenovať - aby som mohol isť baby opkukávať ahahahahhahaha ....


Netrenuj to. A uz nikdy nie sam.
Je tam dost velke riziko, a pisal som si aj s clovekom, ktory to plne ovlada, ma niekolko rocnu skuseenost a on mi vravel, ze ja napriek tomu, ze ma skusenosti "tam" nikdy nejde sam.
A dalsia vec co viem, je ta, ze sa ti to za takym ucelom nikdy nepodari, musis mat aj vhodne myslienky na to ze ako to budes pouzivat, inac sa ti to nikdy nepodari, ked budes mysliet na to, ze pojdes spoluziacke do izby a budes pozerat jak si roby dobre :roll: tak na to uz teraz zabudni.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.06.05
Prihlásený: 08.05.16
Príspevky: 2778
Témy: 163
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 15:13

poznam cloveka ktory predbehol stihacku na jednej nohe a povedal mi ze to nemam skusat sam ze je to nebezpecne. ale pst nikomu ani slovo;.....


:-D







_________________
≡v≡
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 16:47

lucidne sny existuju, ved ide len o sny, v ktorych sme si vedomi toho, ze snivame a tym (treningom) dokazeme ovladat svoju mysel - stav kontrolovanej mysle. Nic zazracne, mnoho ludi zazilo lucid dream, ja osobne 1x aj to nie zamerne. :)

Astralna projekcia je uz vacsia zahada, no aj na nu verim. Zazil ju v podstate kazdy clovek, ktory prezil klinicku smrt ci komu. Treningom sa to da dosiahnut aj "za normalu", lenze je to velmi obtiazne. O tom, ze to je nebezpecne teda neviem, jedine sa to neodporuca trenovat jedincom so slabym srdcom, inak pocas OOBE su vsetky priecne pruhovane svaly paralyzovane az na srdce a ocne svaly, cize nebezpecenstvo nejakeho fyzickeho ublizenia tu nehrozi. Ku dosiahnutiu pomaha co viem preset z brain wave generatora pod menom "Astral projection without fail 1" co potvrdzuju stovky ludi v diskusii k tomutu preset-u, ja som sa pri pocuvani tohto tu dostal iba do fazy, kde srdce zvysuje svoji cinnost a zakazdym som sa prebral s rozbusenym srdcom. Skusal som to asi 5x, cize chce to zrejme cvik. Programu bwgen verim od doby, ked som dokazal na sebe a inych funkcnost presetu "self hypnosis", ktory je schopny cloveka pri posluchu 10-20min uviset do hladiny alfa. Jednoduche, ucinne a neskodne. Odporucam vyskusat. :)

Ku telekineze sa vyjadrit velmi neviem, nemal som moznost, skusenost nazivo vidiet niekoho, kto by ma presvedcil, rovnako tak to nepopieram. Kludne to moze byt realne tak, ako udrzovanie predmetov na tele a pod.

O telepatii som precital mnoho a viac som v nu neveril ako veril, kedysi. Dnes v tento paranormalny jav pevne verim a to po 2 zivotnych skusenostiach, zazitkoch, ktore sa udiali v mojom blizkom okoli a to pomerne nedavno.







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 18:06

inak vo vesmire existuju 4 sily (gravitacna, elektormagnetizmus, slaba a silna jadrova sila) a je dost nepravdepodobne aby nase telo produkavlo niejaku piatu
pri takomto pohybe predmetov mozem vylucit gravitacnu (je prilis slaba) slabu aj silnu jadrova (ucinkuje iba na velmi male vzialenosti - niekolko angrstromov), cize nam ostava elektromagneticka
na to aby nase telo produkovalo niejaku elektromagneticku silu a neposkodilo samo seba (odpor vo vlaknach, vysoky prud), by sme museli mat v tele niejaky kov z nizkym odporom, takyto kov sa v tele jednak nenachadza(pravdepodobne by bol toxicky, nema sa do tela ako dostat...) a vecsina takych kovov ma nizku vodivost pri nizkych teplotach
cize logicky vyplyva ze pohyb predmetov sposobuje niejake externe magneticke pole
polozili ste si niekto niekedy otazku preco sa vsetky telekineticke triky robia z kovovymi predmetmi??

v tom videu v uvodnom poste, vsimnite si s akym oneskorenim ta baba reaguje na pohyb samotnej vidlicky (najjasnejsie to vidiet v case 1:15)

a telepatia? - chujovina - sposob akym myslime je prilis komplikovany a evolucia prilis jednoducha aby v nas nieco take vyvinula







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 18:22

Lenze:

1. telekineza nie je jav, ktory sa vykonava rukami, ci akymkolvek pohybom.
2. Najdes kopu videi, kde hybu s ceruzkou, zapalkou, sparatkom...
3. Ak je telekineza pravdiva, tak je logicke, ze energiou (nech uz je to akakolvek) lahsie ovplyvnis magneticky, resp. elektromagneticky aktivnu latku - kov.
4. http://www.cassovia.sk/korzar/archiv/cl ... 004/1734KV

"Potom však bez pobádania súvisle hovorí a z jej slov cítiť, že táto téma je jej veľmi blízka: "Ani moderná diagnostika nedokáže podrobnejšie a do hĺbky ukázať, ako mozog funguje. Rozmanité magnetické polia v organizme sú stále tajomstvom. Mozog je stále, aj v 21. storočí, najzáhadnejší ľudský orgán. Kapacita mozgu je enormná, veď priemerný človek využíva jeho schopnosti približne z jednej štvrtiny. Elektroencefalograf dokáže diagnostikovať trebárs epilepsiu, no pri mnohých iných neurologických ochoreniach nie sme schopní z EEG záznamu jednoznačne problém pomenovať."

Pán Ruščin tvrdí, že každé dieťa má prirodzený magnetizmus. Odskúšal si to s vnúčatami, ktoré hravo udržali na telách menšie predmety. A nebolo treba ich nijako "zaškoľovať", je to jednoducho v nich. MUDr. Paučová dodáva: "Človek má elektromagnetické pole vrodené, už maličké dieťa ho má. Niektorí ľudia ho majú silnejšie, iní slabšie. Občas náhodou na sebe zistia, že majú elektromagnetickej sily v tele viac. Táto oblasť je doteraz určitou záhadou. Liečba energiou, akupresúra (tlak prstami na konkrétne nervové zakončenia), akupunktúra a ďalšie alternatívne liečebné metódy sú založené na prenose energie v organizme. A pomáhajú, hoci mechanizmus ich pôsobenia až tak detailne nepoznáme."







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 26.05.05
Prihlásený: 31.10.09
Príspevky: 652
Témy: 37
Bydlisko: UK, London
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 18:54

Spirit píše:
Najdes kopu videi, kde hybu s ceruzkou, zapalkou, sparatkom...

nieje problem zastrcit do ceruzky ihlu
Spirit píše:
Ak je telekineza pravdiva, tak je logicke, ze energiou (nech uz je to akakolvek) lahsie ovplyvnis magneticky, resp. elektromagneticky aktivnu latku - kov.

preco? :?
Citácia:
Ani moderná diagnostika nedokáže podrobnejšie a do hĺbky ukázať, ako mozog funguje. Rozmanité magnetické polia v organizme sú stále tajomstvom. Mozog je stále, aj v 21. storočí, najzáhadnejší ľudský orgán

ako nevieme detaily jeho fungovania, tak ist ako nevieme detailne popisat ako sa hybu molekuly vody ked si dame varit caj, ale ako vieme ze voda sa nezmeni na zlato, tak isto aj vieme ze mozog asi tazko vyprodukuje magneticke pole o hodnote 1 TESLA







_________________
Týmto potvrdzujem, že odovzdávam do entity menom štát, právomoc uvaliť na mňa akékoľvek pravidlá, a žiadať odo mňa akékoľvek veľké obete. Či už peňažné (dane) alebo aj fyzické (vojna). Na oplátku požadujem od štátu, aby mi dodal služby aké si sám zvolí, v kvalite a množstve aké sám uzná za vhodné. A raz za niekoľko rokov si nárokujem na možnosť, dať celý svoj bezvýznamný hlas tým u ktorých budem mať pocit, že ma budú najmenej okrádať.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 19:09

spirit sak napis co sa ti stalo


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 19:13

keby niekto z vas pozeral hocijaky VEDECKY dokument, tak by ste podobne veci tu nevyhlasovali :) zakladat vlastne poznatky na vyjadreni "jedna baba povedala" je v dnesnej dobe bud smiesne, alebo smutne. neviem co viac... vedci totiz skumali podobne "stavy" a prave pocas tych vasich "umrti" sa v mozgu ludi produkovali extremne niektore latky, ktore vo zvysenej davke privodzuju bud velmi prijemne alebo neprijemne pocity (peklo, nebo ?)... ziaden zazrak v tom bohuzial nie je.. tieto latky maju pravdepodobne jedincovi ulahcit odchod (samoobranny mechanizmus organizmu)
co sa tyka tych "mimotelovych" zazitkov, tie sa na tom maju velmi podobne. u ziadneho subjektu, ktory to o sebe tvrdil, sa nepodarilo nic dokazat. umiestnili danu osobu do jednej izby a mala hovorit co sa deje vo vedlajsej izbe...
v tomto urcite suhlasim s tommym..
ludia si ocividne musia neustale nieco vytvarat vo svojej mysli, aby sa citili ako "nieco viac". podobne to je podla mna aj v pripade ufonov a nabozenstiev, ale to je uz trosku na inu debatu, ktora by urcite opat skoncila flamom. ono, ked clovek niecomu naozaj velmi veri, tak sa to v jeho mysli skutocnostou aj stane...
pozerali ste niekto napr dokument o lochneskej prisere ? hovorim teraz hlavne o casti dokumentu, kde testovali nic netusiacich ludi. tipnite si, kolko z nich videlo priseru, a kolko len plavajuce drevo alebo vlnu ? suhlasim, ze ludska mysel dokaze cokolvek, ale bohuzial asi len vo svojom okoli (subjektivna realita, viera..). neda sa ale dokazat ovplyvnovanie mozog -> okolity svet ... verte mi, rad by som tiez bol, keby to bolo skutocne, ale... :desert:







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 06.03.08
Prihlásený: 01.10.12
Príspevky: 1732
Témy: 15
Bydlisko: triminka@sp...
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 19:28

Ráta sa za telekinézu, keď sa mi podarilo rozopnúť podprsenku priateľke iba silou vôľe? xD







_________________
Redeem the game of law! Despair the Billy, here are the morals! Come, relentless eraser rain, relentless eraser rain...
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.03.2008 19:31

Triminka píše:
Ráta sa za telekinézu, keď sa mi podarilo rozopnúť podprsenku priateľke iba silou vôľe? xD


idem hned skusit ! :-D snad na to netreba vela treningu :rolleyes:







_________________
C#, PHP, ...
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia??

v Video programy

0

373

15.11.2011 17:21

000kiko000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia zahrad

v Grafické programy

0

702

31.05.2009 11:56

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SNY

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Paranormálne javy a teórie

186

16059

21.02.2010 20:38

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dokazete ovladat svoje sny?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Paranormálne javy a teórie

177

9055

26.07.2012 23:58

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koniec nočným morám, kontrolujte si svoje sny!

v Novinky

8

713

30.01.2014 5:56

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra