Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 04.10.2011 23:31

preskocil som zo stranky 1 hned na 14 a aj tak sa mi to zdalo ako strateny cas...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 06.10.2011 7:38

Killer3331 píše:
Dost ma zaujala tato tema lebo ja sa tomuto venujem asi 7 rokov 3 roky telekinezy 1 rok lucidnim snom 1 nekrologie a 2 astralnej projekcii ako medzi tím som skusal aj rozne ine veci jak su telepatia, a tak ale najvac ma zaujaly tie co som vymenoval mam z tym skusenosti telekinezu som vedel nie len tocit papierikom (psywheel) ale aj hybat perom na stole alebo levitovat z alobalu spravenou gulickou takze ja som zivi priklad a je to na 641364316% vsetko pravda moc na toto forum nechodim lebo som sa sem len dnes registroval aj to len kvoli tejto teme tak ak by ste maly otazky odpisem ked sem dojdem najskor
bla bla bla, do dnes si sem nedal ani jeden sľubovaný dôkaz. reči do prázdna, bež o*ebovať deti do škôlky radšej!







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 09.10.2011 16:37

wiini píše:
freelan ... tak ja som to cital velmi davno uz to bude zo 4 roky mozno takze si pamatam len tu zakladnu myslienku a myslim ze aj keby som si pamatal viac tak asi by som to nevedel podrobnejsie vysvetlit, ked uz by som mal byt tym expertom ako si ma nazval tak z oblasti LD a AC ale nie ta telekineza ani the secret... secret poznam presne tak ako ty z filmu, v tomto nie som o nic udrejsi ako ty
dobre AC mi staci, nahodou sa mi podarilo ked som pocuval brain sync dostat sa do stavu ked sa akoze prepadavas a neskor som sa docital ze to je vraj zaciatok AC, ale som sa nejako zlakol lebo som sa normalne musel sustredit aby som neprestal dychat, mal som pocit ze sa cely trasiem, dajako cudne hybem tak som radsej otvoril oci lebo som sa bal kedze takym veciam trochu verim a nechcel som zas ostat v nejakom tranze, kazdopadne uz asi viem o com to je takze snad nestratim rozum, nemas nejaky tip alebo co? jak to je s prenasanim predmetov alebo komunikaciou?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 09.10.2011 22:18

co je to ta AC?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.12
Prihlásený: 23.02.12
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2012 22:37

Dobrý večer som tu nový tak prípadne neznalosti prepáčte.
Diskusiu som prečítal celu a chcel by som sa opýtať jednu vec konkrétne k Lucid Dreams (teda snom ktoré si možeme pametať a tvoriť ich ako chceme).

Nie je tam šanca že stratíme pojem čo je skutočnosť a čo sen?
Príklad: V sne si vytvorím nejaku scénu kde budem z niečoho padať (alebo proste niečo kde zomriem, nebavme sa tu teraz prečo by sme si mali taku scenu vytvárať), aku mám istotu že to isté nespravím v realite (teda ak si budem stále myslieť že som v sne), ale v skutočnosti nebudem.
Čo ak si svet v sne utvorím tak identický s tým naším (ľudia, príroda) že prakticky nedokážem rozoznať ten rozdiel?

Minulý rok na tu tému tiež vyšiel film Inception (neberiem z neho žiadne poznatky ani otázky) moja otázka je čisto moja, neprebral som ju z toho filmu.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 19.02.2012 23:25

Aké istoty by si chcel dostať na IT fóre ohľadom niečoho, čo nemá s exaktnou vedou nič spoločné? Pozri si príspevky killera, ktorý tu strašne vyhlasoval, že nám dá dôkaz... Odvtedy sa tu neukázal ;)
Odporúčam presmerovať svoju pozornosť iným smerom, napríklad na skvalitnenie vlastného života, a nie na takéto šarlatánske techniky, ktoré nikto nikdy "akosi" nevie dokázať. Autosugescia je síce silná vec, ale...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 17.01.12
Prihlásený: 24.01.16
Príspevky: 881
Témy: 13
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 14:42

no pokiaľ viem, rozhodne vieš že snívaš, a aby si si v tom sne spravil autentický svet s našim budeš musieť to robiť nejaký ten piatok ;) ak chceš pošlem ži cez SS konkrétne fórum, ktoré sa zaoberá takouto tématikou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.12
Prihlásený: 23.02.12
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 17:40

Walther: Pýtal som sa preto, lebo tu táto téma je, a ja som mal otázku podľa mňa je jedno či to je fórum PC je tu téma tak sa pýtam (aj na PC forum môžu byť ľudia čo takéto veci skušaju).

Killer to je prípad sám o sebe po prvé: Jeho nick=14rokov
Po druhé:Jeho aktivita na fórum 3 príspevky iba v tomto topicku=Do googlu napísal Telekinéza našiel tuto stránku dal sem svoju ""skúsenosť"" (dvojité úvodzovky preto lebo to čo písal je nemožné a smiešne) navyše ešte, ako to napísal bolo ešte viac smiešne.
Má 18 rokov 3 roky telekinezy 1 rok lucidným snom 1 nekrologie a 2 astrálnej projekcii. Mám mu akože veriť že s týmto začal v 11 rokoch? (po toľkých rokoch takýchto pokusov by zošalel a to doslova). A jeden jeho príspevok mi pripadal asi takýto (hoci ho tak nenapísal) Vedel som to, ale už to neviem (vyšiel som z cviku tak to napísal)

"A nikdy to akosi nevedia dokázať". No možno to je preto lebo mozog ešte nie je preskúmaný celý, a keď nie je niečo celé, do bodky preskúmané nikdy nemôžeme povedať že sme preskúmali 60 percent možnosti, alebo 15 percent.
A možno aj preto že na niekoho to účinkuje a na niekoho nie, u niekoho to môže byť tiež spôsobené nejakými rozdielmi v mozgu (neviem presne v čom nie som neurochirurg). Jedno je isté zase sme u mozgu pokiaľ ten nepreskúmame.....
"Skvalitnenie vlastného života" áno práve preto sa na toto idem zamerať vyskúšal som už dosť veľa veci, ale ja si proste stále neverím a hovorím si že to nedokážem.
Možno môže vyzerať moja reakcia na teba naštvané (hlavne prvá veta), ale ver mi nie je to tak.

Trivi: Bol by som dosť vďačný ak by si mi poslal link na to forum.
Ty máš nejaké skúsenosti s LD? Neváhaj a pochváľ sa (ak sa vôbec dá použiť slovo "chválenie" v tejto oblasti) som dosť zvedavý.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 18:11

Martion... :)

Dokázanie takýchto vecí nie je len o preskúmaní mozgu. Tým by sa potom vysvetľovali dané javy. Ja som mal ale na mysli skôr obyčajné predvedenie podobných schopností naživo, bez pódia, bez pripravených pomôcok...
Je pravda, že také LD by "ukázať" asi nešli, ale telekinéza a astrálna projekcia sú bez problémov. Respektíve boli by, keby... Každý pokus bol jeden veľký fail. Pri telekinéze sa vždy dokázalo, že išlo o podvod (magnety a pod.). Pri videní aury zas urobili pokus, kedy mal daný človek povedať, čo je skryté za plentou (či niečo v takom zmysle), môžeš si tipnúť, ako dopadol.
Ono je veľmi jednoduché tvrdiť, že ovládaš telekinézu alebo AC alebo čokoľvek iné, pokiaľ má pred sebou ľudstvo stále nejaké otázniky. Nevedomosť ľudí využíva dodnes cirkev a inak to nie je ani pri týchto "fenoménoch". Celé je to založené len na tom, že keď chceš veriť, dokážeš sa o niektorých veciach presvedčiť, vsugerovať si to. Uvediem ďalší príklad - zázračné lieky. Po preskúmaní zloženia sa došlo k záveru, že sa jedná o podvody. Ako je teda možné, že niektorým pomohli? Počkaj si na to.... opäť autosugescia.

Netvrdím, že mám patent na rozum, ale dodnes mi nebol nikto schopný predviesť svoje nadprirodzené schopnosti. Náhoda?

Tvárme sa teda ale na chvíľu, že to môže byť pravda... Pýtal si sa, aké záruky máš, že sa povedzme zobudíš. Nemyslím, že ti takú záruku môže ktokoľvek poskytnúť. Sám si písal, že mozog nie je tak úplne doskúmaný a veľa vecí nie je jasných ani samotným vedcom. Problém, ktorý by som v tom videl je ten, že nemusíš zvládnuť odhadnúť tú hranicu, kedy ešte ide o zdravú zvedavosť z neznámeho, a kedy ide už o posadnutie nejakou vecou a autosugesciu. Ľuďom dokáže preskočiť z rôznych vecí... :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 18:23

s jednou zenskou z byvaleho sovietskeho zvazu bolo robenych niekolko testov na telekinezu. a ziadny podvod tam nebol preukazany. testy robili vedci nie len z SSSR ale aj z inych krajin. ak zistim meno napisem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.12
Prihlásený: 23.02.12
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 20:58

maugggly: Pohľadaj, pohľadaj.

walther: S prvý odsekom úplne súhlasím (preto sa teraz radšej zamerajme na LD a Astrálnu projekciu)
Nemyslím zamerať sa na astrálnu projekciu takú že vidíš čo sa deje v druhej izbe bez toho aby si tam bol, ale takú astrálnu projekciu kde sa duša odeli od tela (a je to duša čo iné to má byť? energia? pochybujem)
A odelenie duše od tela sa naozaj dá, aj použitím čakier v spodnej časti chrbtice, oddelenie duše od tela robia aj guruovia v Indii. (Iba či sa tak dá aj niekde cestovať). A ako si už písal ta záruka či sa naspať vrátiš je podľa mňa (ak sa dá aj cestovať) menšia čím ďalej vycestuješ.
Aku mám záruku kde že sa zobudím? No u každého je ta hranica iná. (keď netestuješ nič sa nedozvieš).
Posadnutý autosugesciou nemôžem byť, lebo je to AUTOsugescia (čiže mozog si to automaticky v generuje do seba).
A práve myslím že si ma odhalil áno je v tom trochu tá posadnutosť vyskúšať niečo nové.

V LD sa bojím hlavne jedne veci, hoci už budem vedieť že snívam nemôže moje podvedomie prebrať kontrolu nad snom a vložiť do neho napríklad nejaké stresujúce okamžiky, alebo niečo úplne "zlé" čo nebude dávať zmysel?
Hoci ja osobne osobne toho názoru čo si myslíš a čo chceš aby tam bolo to tam aj bude.
Ale zase na druhej strane podvedomie je vo sne silnejšie ako v bdelom stave.
Ps: Neviem či som to nedoplietol tak ma prípadne opravte.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 17.01.12
Prihlásený: 24.01.16
Príspevky: 881
Témy: 13
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 22:04

Citácia:
Trivi: Bol by som dosť vďačný ak by si mi poslal link na to forum.
Ty máš nejaké skúsenosti s LD? Neváhaj a pochváľ sa (ak sa vôbec dá použiť slovo "chválenie" v tejto oblasti) som dosť zvedavý.


Nie, zaoberám sa len AC. (posielam ss spolu s linkom)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 20.02.2012 23:02

na
http://www.birdz.sk/mixer/telekineza/17571-clanok.html


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 10:11

Ah áno, táto pani z doby Studenej vojny, kedy sa USA a Rusko predbiehali, kto "skôr"... :rolleyes: To, že tam nebol preukázaný žiaden podvod nie je moc prekvapením :) Rusi majú dodnes (a nielen oni) isté sklony zveličovať a trocha si upravovať pravdu k obrazu svojmu. Fascinujúce, že táto pani umrela práve rok po rozpade sovietskeho bloku. Jasné, mala už dosť rokov, ale aj tak to dobre načasovala.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 10:26

to by nebol walther aby zas nemal pravdu. posledni kto s nou robili nejake testy boli pokial si dobre pamatam francuzsky vedci.
a s tou smrtou som nepochopil, akoze smutila za SSSR?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 10:36

Nehovorím, že mám na 100% pravdu, len hovorím svoj názor a že ma to proste nepresvedčilo. Stačí si pozrieť tie videá a dostupné materiály.. Všetci kopírujú viacmenej jediný text a umiestnenie na birdz tomu dôveryhodnosť určite nepridalo. To, že to boli francúzski vedci teda tiež nie je nejakou krutou zárukou, Rusi mali nasadených agentov po celom svete (a dodnes majú, stačí sledovať tie prípady s výmenami špiónov USA<->Rusko). Pravda sa dá veľmi jednoducho kúpiť a upraviť ;)
Čo sa týka tej smrti, tak narážam na to, že umrela práve na konci Studenej vojny, kedy by k nej mohlo získať prístup viac naozaj nezávislých organizácií a dôkladne a objektívne celú vec preskúmať. Je dosť možné, že by sa dospelo k záverom, ktoré by Rusku moc neprospeli.
Veď si vezmi tú pravdepodobnosť, aká je šanca, aby jediná dokázaná (lepšie povedané nevyvrátená) situácia, nastala PRÁVE v SSSR a PRÁVE v tej dobe, kedy sa išli potrhať za prvenstvom. Ak je to reálny fenomén, kde sú ostatní, ktorí to vedia? Ako je možné, že pri všetkých ostatných, ktorí to o sebe tvrdili, bolo dokázané, že sú podvodníkmi?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 13:17

len dodam, ze ti vedci boli u nej tesne pred smrtou, cize po pade komunizmu. mam pocit, ze aj tu nastali pri pokuse urcite problemy, ale nepamatam si dobre presne ten dokument, takze nebudem tvrdit nieco neoverene. dobre vieme ako sa ludstvo stavia k ludom (a nielen v sajuze), ktori su pre spolocnost nepotrebny. ked sa zamyslime, tak aky prinos by mal subjekt pre vedecke alebo armadne ucely, so schopnostou pohybovat vecami vo velkosti zapalkovej skatulky alebo solnicky, pricom nie kazdy pokus mu vyjde a vyvinie pri tom nesmierne velku energiu a potrebuje vela dni na regeneraciu. odpoved moze zniet jedine: "ziadny". vela ludi v byvalom sovietskom zvaze skoncili podobne ako tento subjekt (napr: gagarin )..k podobnym veciam som aj ja skepticky, ale snazim sa najst odovodnenie zo strany "veriaceho"...
to, ze som dal link birdz je len cista nahoda. prvy link co sa mi zobrazil pri hladani bolo toto. nemam potuchy co je to za stranku a cim sa zaobera. slo len o to najst meno danej osoby. moje zdroje pochadzaju len z ceskej televizie kde som tento dokument zhliadol. bol to viacmenej dokument kde sa pokusali zdovodnit vlastnosti sovietskych "samanov"..
uz vela krat sa tu spominalo, ze vesmir je neskutocne velky a mozne moze byt asi vsetko. predsa pred par stovkami rokov bola zem este plocha :-)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 13:39

Citácia:
ked sa zamyslime, tak aky prinos by mal subjekt pre vedecke alebo armadne ucely, so schopnostou pohybovat vecami vo velkosti zapalkovej skatulky alebo solnicky, pricom nie kazdy pokus mu vyjde a vyvinie pri tom nesmierne velku energiu a potrebuje vela dni na regeneraciu. odpoved moze zniet jedine: "ziadny".

Vidíš, a tu je práve vec, v ktorej sa mýliš. Akonáhle by sa niečo také dokázalo, mohlo by to posunúť vedu dopredu a vedci by mohli zistiť, na čo sa povedzme zamerať, aby vedeli dané schopnosti zdokonaliť. Dnes to môžu byť zápalky, za 10 rokov to môže byť potencionálna zbraň, čiže určite aj armáda by to vedela využiť. Ak by to s touto pani bola pravda, ako je možné, že po tom nikto neskočil?

Čo sa týka birdz, tak je to web pre teenagerov, obsahujúci info podobného charakteru ako kedysi časopis Bravo... :) Ale ako som povedal, viacmenej rovnaká "novinka" na nachádza na viacerých portáloch.

Citácia:
uz vela krat sa tu spominalo, ze vesmir je neskutocne velky a mozne moze byt asi vsetko. predsa pred par stovkami rokov bola zem este plocha

Môžem len súhlasiť :) LENŽE, k zmene vnímania plochy na guľu došlo na základe exaktných vedeckých postupov. Nešlo o zmenu viera -> viera. Predsalen Zem vieme relatívne jednoducho pozorovať a až taký problém to nebol.. Určite to bolo jednoduchšie ako dnes nájsť jediné médium, ktoré by dokázalo zopakovať svoje úžasné schopnosti aj pred nezaujatou porotou :rolleyes:

Necháp ma zle, ak by sa niečo podobné dokázalo, budem nadšený :) Lenže zatiaľ vidím len samých šarlatánov, ktorí oblbujú ľudí. Bohužiaľ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 27.04.06
Prihlásený: 12.01.23
Príspevky: 2145
Témy: 236
Bydlisko: Topolčany
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 13:59

walther píše:
Vidíš, a tu je práve vec, v ktorej sa mýliš. Akonáhle by sa niečo také dokázalo, mohlo by to posunúť vedu dopredu a vedci by mohli zistiť, na čo sa povedzme zamerať, aby vedeli dané schopnosti zdokonaliť. Dnes to môžu byť zápalky, za 10 rokov to môže byť potencionálna zbraň, čiže určite aj armáda by to vedela využiť. Ak by to s touto pani bola pravda, ako je možné, že po tom nikto neskočil?

s tymto s tebou nebudem nikdy suhlasit :-) pokial pracujes na hocijakom dolezitom ci zaujimavom vyskume a nemas peniaze, tvoj vyskum sa prerusi bez toho aby si dosiel k nejakemu zaveru. a este dolezitejsie su vysledky daneho vyskumu a v tomto pripade boli nulove. velmi vela zaujimavejsich projektov skoncili a su uplne zabudnute. v amerike prebiehal vyskum transplantacie hlavy a na ine telo (na opiciach). vyskum mal dokonca uspech ked po transplantovani opicia hlava zila niekolko hodin a dokonca aj pozivala potravu. vyskum bol vsak zastaveny..je to len o peniazoch a nie o tom ci je to dolezity vyskum alebo nie je.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 14.03.11
Prihlásený: 02.08.23
Príspevky: 814
Témy: 23
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 14:12

walther píše:
... LENŽE, k zmene vnímania plochy na guľu došlo na základe exaktných vedeckých postupov. Nešlo o zmenu viera -> viera. Predsalen Zem vieme relatívne jednoducho pozorovať a až taký problém to nebol..


Viac by ma zaujímalo ako sa prešlo od predstavy guľovej Zeme (gréci, meranie polomeru - Eratosthenes, ...) k plochému modelu. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.12
Prihlásený: 23.02.12
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 15:57

walther píše:
, Rusi mali nasadených agentov po celom svete (a dodnes majú, stačí sledovať tie prípady s výmenami špiónov USA<->Rusko). PRAVDA SA DÁ VEĽMI JEDNODUCHO KÚPIŤ A UPRAVIŤ ;)


Tak potom podľa tvojej poslednej vety nemá zmysel ničomu veriť (alebo sa skôr nedá veriť), mohli kúpiť Einsteina, mohli vymyslieť teóriu relativity a kúpiť si ostatných vedcov, aby to podporovali a konečnu teóriu dali do takej podoby aby sa jej dalo čo najviac veriť, alebo mohli kúpiť hocičo.
Som OT, ale musel som zareagovať.

K telekinéze keď si uvedomíte koľko je na svete šhamanov, guruov........ a všetky tieto skupiny sú na inej úrovni v danom "obore", tak tie najvyššie skupiny musia vedieť naozaj zaujímavé veci.
Inač ako taký príklad možno ste počuli o človeku ktorý tvrdí že nemusí jesť ani piť (stačí mu meditácia) bol v nemocnici niečo cez mesiac a za ten cas nič nejedol ani nepil. Takže telekinéza môže byť (a však netvrdím že v telekinézu verím).

Ďalšia vec vedecky podložená (žiaľ nebudem presný lebo článok po ruke nemám hľadám ho) zistilo sa že mozog uvoľňuje nejakú "energiu" (nie taká ktorá sa meria prístrojom keď niekto trpí epileptickými záchvatmi). Hovorili tam že mozog tuto "energiu", alebo "signály" vysiela podľa toho ako uvažuje či sa buď stále bojí, alebo je odvážny a šťastný a tak ďalej. A *čím viac je týchto pozitívnych "signálov" z mozgov ľudí vysielaných tak, tak sa ľuďom potom darí, alebo sa potom tak správajú, keď sú to negatívne emócie potom ľudia (celkovo) ako keby mali blok, a niečo im bránilo spraviť nejakú vec (napríklad povstať spod tyranie).

Prepáčte že som to tak slabo opísal, ale je to už naozaj dávno čo som to čítal a vtedy som nad tým krútil hlavou, ako hlaveň rotačníka, teraz by som si to pozrel poriadne.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.02.2012 20:55

Kúpiť Einsteina? To by ma zaujímalo ako, keďže výsledky pokroku v dôsledku jeho teórie môžeš okolo seba vidieť ešte aj dnes :) Treba si uvedomiť rozdielnosť situácií. Ak by sme čo i len na chvíľu pripustili reálnosť jej schopností, okamžite ti musí vybiť oko hneď druhá otázka - KDE sú ostatní, ktorí to zvládnu? Ako je možné, že z miliárd ľudí (ak vezmeme do úvahy len súčasne žijúcich), je to LEN ona (pričom je už mŕtva, ale aj tak...) a pri všetkých ostatných išlo dokázateľne o podvod? Tvrdenia, že niekto ovláda to či ono sprevádzajú ľudstvo už od nepamäti a vždy sa podľa možností podarilo vyvrátiť ich tvrdenia, a zrazu tu máme Studenú vojnu a pani práááááve zo SSSR má nadprirodzené schopnosti? Tebe na tom vážne nie je nič divné?

Vtedy si nad tým krútil hlavou a teraz by si to vnímal už inak? :) Čo sa zmenilo? Ak to teda nie je tajomstvo...

maugggly, v pohode, nemusíš so mnou súhlasiť :) Čo by to bola za debata, keby sme si všetci len pritakávali? :lol: Je to aspoň zaujímavejšie.
Dám len jednu otázku - ako je možné, že boli nulové výsledky? :) Ako som sa pýtal aj Martiona, ak vezmeme ako reálnu možnosť, že by to mohla byť pravda, kde sú ostatní s takýmito schopnosťami a ako je možné, že všetci ostatní sú dokázateľne podvodníci?







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.02.12
Prihlásený: 23.02.12
Príspevky: 5
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 22.02.2012 15:28

Ja tomu stále neverím (to som len uviedol ako argument na druhu stranu váh)
"kde sú ostatní s takýmito schopnosťami" no veľa (a to naozaj VEĽA) ľudí sa telekinezou nezaoberá práve preto sú tu není.
A tí ostatný šarlatáni sa len chcú zviditeľniť.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2012 17:58

prave som mal asi lucidny sen

len to neviem naisto, kedze som sa o to nejak nezaujimal, proste v noci som spal normalne asi 4 hodiny, siel som do skoly a potom som siel nieco vybavit, konkr. ku doktorke, poslednu hodinu a pol som mal strasne nervy, bola zima, prsalo a blba mhd vtedy strasne velmi dlho meskalo, navyse ked som prisiel ku doktorke tak bolo vyvesene ze akurat dnes maju dovolenku ..tak som darmo cakal na autobusy a mrzol po zastavkach, toto vravim len kvoli tomu, ze neviem ci to suvisi so snom ale bol som strasne nastvany, ked som prisiel na intrak tak sa to mozno ustalilo, niesom typ, co bude po par prkotinach nasraty cely den... neviem ci to suvisi so snom, a ked som prisiel, bol som este unaveny a este popritom som bol vcera vecer (do polnoci) po velmi dlhej dobe v posilovni (skoncil som presne o polnoci) a pekne som sa vysilil ze som bol este viac unaveny az doteraz, tak som si este lahol spat ...a sen, ktory sa mi snival, bol asi najlepsi sen v mojom zivote

vsetko mi hralo do karat a darilo sa mi, medzitym som sa zobudil asi 2-3 krat no vdy som do minuty zaspal a dej sna nadvadzoval dalej, len naposledy sa mi uz nedalo zaspat, asi zcasti kvoli miernym narusajucich akustickych prvkov z okolia a tiez, ze som uz bol celkom vyspaty ...pochopitelne ze nemozem spat donekonecna hehehh ....neplanoval som nic, len tu pisem co prebiehalo predtym, uvedomil som si ze je to asi lucidny sen az ked som sa posledny krat zobudil a uz nezaspal, vtedy som sa uz snazil zaspat nasilu hh

ten sen nebol ako vsetky ostatne, trval dost dlho a pamatam si snad vsetko, nebol to len nezmyselna chaoticka haluz, ktora sa mi sniva vacsinu snov a z neho si nepamatam skoro nic, v sne neboli (aspon u mna) ziadne nadpirodzene bytosti a boli tam realni ludia s ktorymi som sa bavil o konretnych veciach, povacsinou neznami ludia ale obcas som v sne zazrel aj niektorych kamosov zo skoly, a napr. ked som si kupoval jeden cokoladovy kolacik, tak som mal pribliznu sumu minci v penazenke ako v reale, ktoru si jasne pamatam lebo som akurat dnes v meste ratal prachy, tiez som mal obcas problem rozoznat co je sen a co skutocnost, v sne som si myslel ze je to skutocnost a uvedomoval som si aj fakty z mojej minulosti v reale - teda bol som ako v skutocnosti, to s tymi mincami a aj napr. ze som mal na sebe nohavice a koselu ktore mam aj v reale, proste som to bol ja aj s tym aky som ..ale proste neviem to vyjadrit nejak lepsie a nebudem teraz vypisovat co vsetko som zazil, no toto je pecka, ak je toto lucidny sen tak to je pecka, myslim ze predtym sa mi uz take sny snivali, teda viem to urcite, kedze rovnake priznaky som uz urcite zazil, ale neuvedomoval som si ze je to nieco specialne, ale z tohto sna mam kopu zazitkov aj ked som len spal v posteli! ..samozrejme ze teraz nejdem prespat cely zivot ...myslim, ze keby som po poslednom prebudeni znova zaspal, a dej by nadalej nadvadzoval, moj sen by nabral novy rozmer, kedze som si uvedomil ze mozem ovladat dej, mozem zazit cokolvek co sa mi len zachce, ci uz uz to ze sa potopite do marianskej priekopy alebo budete na party s charliem sheenom, tentokrat mi to ale ubehlo vsetko rychlo a este by som chvilku posnival, da sa povedat ze sen sa prerusil pred tym najlepsim hehehe, no aj do toho momentu bo bola pecka, este teraz som z toho vyhukany, ze co vsetko sa dialo ...normalne sa teraz tesim ako to zazijem znova

je toto lucidny sen?


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 14.12.05
Príspevky: 10614
Témy: 69
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2012 20:07

Nemyslím si. Pokiaľ viem, lucídny sen je taký, o ktorom počas jeho diania vieš že to je len sen a týmpádom ho vieš ľubovoľne ovládať a meniť.







_________________

Site 1:AMD Ryzen 9 7900 + Noctua NH-P1 + Conductonaut; 2x16GB DDR5 6000MHz CL36; ROG Strix B650E-I; ROG Strix RX5700XT (deshroud); Samsung 980 PRO 2TB; Jonsplus i100 + 2x Arctic P14 + 3x Phanteks T30; Corsair SF750; Dell U2718Q; Corsair K70 mk.2 Low Profile + Logi G500s; miniDSP 2x4HD + 2xT-AMP + BMR+1138SMF/Scarlett Solo + ATH-M50x STS
LG OLED65CX; Onkyo TX-RZ740; 5.1.2 DIY speaker setup (Dayton ND/Peerless NE25, Dayton UM-10 + Monacor SAM-500D); Xbox SeX; Synology DS418 + 4x4TB WD Red + 2x PureWings2 92; MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN + Gigabit Antik
Site 2:intel Core i7 4770K delid@4.3GHz + SilverStone HE02 + Conductonaut; 16GB DDR3; Asus Z87-PLUS; Asus ROG Strix RX5700XT + 2xNF-F12 + Conductonaut; 250GB EVO 840 + 1TB QVO 860; Fractal Define R4 + 2× Noctua NF-A14 FLX + 2x Noctua NF-A14 ULN; Seasonic P-660; Dell P2417H/LG 49UH661V; Logitech Multimedia Keyboard & G5; Synology DS218play + 2x2TB WD Red; MikroTik hAP AC2 + Antik + IPSec tunnel to Site 1
Mobile:Galaxy S23, Shanling UA1s + Urbanfun Hybrid/Sony WF-1000XM3
Work:Latitude 7410 (Win11), 2x P2421D, WD19TBS
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2012 21:03

aha, prave som cital nejake clanky, a tiez som si uvedomil ze to nebol lucidny sen, no myslim ze sa k tomu dost priblizoval ...take nieco sa mi este nesnivalo, sice som si neuvedomil ze je to sen, ale cokolvek som skusil, vsetko sa vyvijalo tak ako chcem ja hehe, a mal som ten pocit ze "nieco nieje v poriadku" ...no nic, skusim to zajtra rano zas hh


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2012 22:21

Vidm, ze je tu dost dlha debata a rozhodne sa mi ju celu nechce citat takze sa spytam. Podarilo sa niekomu lucidne snivat? Je to naozaj take ako to popisuju, ze mozete cokolvek? Rad by som to vyskusal len som dost netrpezlivy a lenivy takze neviem ci sa ku tomu niekedy dostanem. :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2012 23:23

Máte tu niekto aspoň čiastočnú skúsenosť s ničím z názvy témy alebo sú tu len prázdne žvásty... pýtam sa to preto či sa tu dý s niekym hovoriť na rovinu k veci....
Lucidne sny mávam pravidelne posledného pol roka ale bolo treba dlho cvičiť a pár krát som mal už astrál ale zatiaľ som sa ďaleko nedostal naposledy tak 10 metrov od tela a ďalej to nešlo niekto s lepšou skúsenosťou prípadne radami ... 2x sa mi stalo že som tam stretol zlé nightmare a bojím sa tam znova nerobilo mi to dobrý stav...







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Telekineza, Astralna projekcia, Lucidne sny..

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2012 23:38

co to znamena, ze ti to nerobilo dobry stav? co su to zac tie bytosti?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 02.02.12
Prihlásený: 06.06.12
Príspevky: 1334
Témy: 35
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2012 0:23

Mal som strach najprv som kričal...vedel som že kričím no vedel som že ma nie je počuť ... boli priehľadné ako z dymu no zároveň plne viditeľné a vrážali do mňa... pri ďalšom pokuse sa to opakovalo a znovu to isté ale už mi to prekážalo veľmi akoby sa do mňa chceli dostať... nemôže to byť spojené s minulosťou (bola dosť zlá) alebo čo plodí tie bytosti ?

// pridané po 7 minútach od posledného príspevku

Ako je možné že sa neobjavovali hneď zo začiatku ale až po niekoľkých pokusoch ?
Sú vôbec nebezpečné ... totižto prvé zážitky boli prájemné ale tieto posledné ma odradili...
Známi mi radil DMT na očistu a vyrovnanie sa s určitými vecami ktoré sa mohli preniesť z minulosti do prítomnosti a robia mi aj problémy v živote ...
viete mi niekto poradiť pomôcť ?







_________________
Vládne SLOBODA SLOVA a zakomplexovaný moderátori nemajú chyby ... A vyhrážať sa niekomu BANOM za to že si povie svoj názor nech sa páči... o toto ja nestojím aby ma niekto nazýval fanatikom a ešte sa hral na urazeného :)
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 301 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia??

v Video programy

0

370

15.11.2011 17:21

000kiko000 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Projekcia zahrad

v Grafické programy

0

698

31.05.2009 11:56

.:M@Rt!nKo:. Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SNY

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Paranormálne javy a teórie

186

16032

21.02.2010 20:38

eXpoler Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. dokazete ovladat svoje sny?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Paranormálne javy a teórie

177

9031

26.07.2012 23:58

BrumikPE Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Koniec nočným morám, kontrolujte si svoje sny!

v Novinky

8

709

30.01.2014 5:56

SNAKE_3 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra