Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 91 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 15:52

incredible píše:
Toto su len tvoje vlastne predstavy a tvoja neexistujuca utopia. Jednoducho sa neda uzavret taky zaver, ze Rusi nemaju pravo obhajovat svoje zaujmi aj na uzemi Ukrainy, a to aj napriek tomu, ze na mape je jasne vyznacene uzemie jedneho a druheho statu. Na mape musi byt vzdy nejaka ciara, ale bolo by maximalne naivne si mysliet, ze realitu urcuje nejaka jedna ciara.


mna stale dostava tento odsek

Mongolska risa, takze Krym je vlastne Mongolsko, aj Moska je Mongolsko, a vsekty tie ciary ktore nazyvame su vlastne iba na mape a Mongolsko si moze uplatnovat svoje zaujmy, utocit na vsetky tie krajiny, usporaduvat referenda, uplatnovat si akekolvek svoje zaujmy v celom tomto regione, nemozeme predsa len tak upriet Mongolom ich vplyv, maju na to narok

Politika - svet (zahranicie)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 17:09

Vlad píše:
preco by som nemohol porovnavat juzne slovensko s Krymom? juh Slovenska kedysi patril Madarsku, cele Slovensko bolo kedysi Madarskom, na juznom Slovensku je silna madarska mensina, na takom Zitnom ostrove tvoria dokonca vacsinu, co keby prisli na Zitny ostrov zeleni muzickovia a usporiadali referendum? ako by si myslis ze dopadlo?


Co presne znamena ze im patrilo? Zasa je to len o tom, kde sa spravila ciara na mape a vychadzas len s toho. Znamena to ze sme zabrali uzemie madarom len tak nepravom, ze sme ich proste vytlacili a zobrali im co patrilo im? Ja som v tom, ze ked sa urcili hranice, tak to prebiehalo podla vzajomnej a vyvazenej dohody. Ale ak to tak nie je, tak potom samozrejme treba uznat ze madari maju pravo na to uzemie.

// Spojený príspevok Ned 07.09.14 17:13

Phanteom píše:
Btw. Na svk je 10%madarov plus este tisicky chujov co sa nehlasia k madarom a hovoria slovensky jak chuji


To je pravda. Na Ukraine je 20% rusov a este viac tisiciek ludi co sa nehlasia k Rusku rozprava vyborne po rusky.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 17.08.11
Prihlásený: 18.07.23
Príspevky: 2507
Témy: 75
Bydlisko: Brvnište, t...
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 17:14

ked uz tak, tak madari zobrali uzemie nam... prist sem na malom chlpatom skaredom ponikovy, zabrat uzemie a tvrdit ze je odjakziva ich moze iba madar







_________________
CPU: AMD Ryzen 2700X, Chladič: Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB Ram: G.SKILL 16 GB KIT DDR4 3200 MHz CL14 Trident Z RGB, Základná doska: ASUS ROG STRIX X470-F GAMING, GPU: ASUS ROG STRIX RX VEGA 64, Zdroj: Seasonic Prime 650 W Platinum, SSD: Samsung 970 EVO, 500 GB HDD1: Seagate Barracuda 7200.14 1000GB, HDD2 2,5 Samsung SpinPoint M6 250gb, ASUS DVD DRW-24D5MT, Skrinka: Fractal Design Define R6 Blackout Tempered Glass, Monitor: BENQ GW2320
Mobil: Huawei Mate 10 lite Slúchadlá: AKG K141 Studio, AKG K420, Xiaomi Piston 2
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 17:41

incredible neeee nepis nic o historii hrozne sa svojimi vedomostami zosmiesnujes ... vlastne ja nazormi ale to je jedno ...
aby si nevyzeral ako totalni nevzdelanec .. http://sk.wikipedia.org/wiki/Trianonsk% ... %A1_zmluva







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 18:17

Uz zasa sa tu zacinas s tym cim vzdy, ze tu prskas ako kto nepozna historiu? Keby ze ta clovek nepoznal, tak by si pomyslel ze mu asi nieco uslo, ze si ma nieco dostudovat, lenze ked uz nadobudne iste skusenosti tak pochopi ze sa tym vlastne strapnujes akurat tak sam :D

Myslel som si to iste, co je tam aj napisane. Co sa to snazis povedat? Ze maju alebo nemaju madari narok na to uzemie?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 18:46

Ja stebov po tom co si povedal sam o sebe ze mas pravdu (a este ktomu podlozenu na mediach) nemam o com bavit uz sa iba bavim. Vlad to napisal pekne s rozumom, ty bez rozumu a hlupo. Viac nieje co dodad.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 18:47

Incredible ty si vlastne najvatsi dobrak.Ukrajina predsa patri rusku tak im ju dajme.Polovicku polska dajme nemcom druhu rusom.Pobaltie takisto.Madarom dajme slovensko vsak im to tu patri,ziadna ciara na mape(a armady,pevnosti) predsa nic neznamenaju.Rakusanom vratme juhoslaviu.A ameriku dajme anglicanom/franczuzom.Vsak ziadna ciara na mape nemoze zrusit pravoplatne naroky.No a bude vsetko ako ma,vsetci budu mat co im patri.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 19:14

incredible píše:
Myslel som si to iste, co je tam aj napisane. Co sa to snazis povedat? Ze maju alebo nemaju madari narok na to uzemie?


Rusi tiez nemaju vobec ziadny narok na ukrajinske uzemie, totiz v case, ked sa UA vzdala jadrovych zbrani sa podpisala dohoda, kde sa okrem inych aj Rusko zaviazalo dodrziavat stanovene statne hranice. To znamena, ze si nemozu len tak pripojit Krym, nemozu si len tak posielat vojakov na uzemie Ukrajiny, atd...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 07.09.2014 21:17

incredible píše:
Co presne znamena ze im patrilo? Zasa je to len o tom, kde sa spravila ciara na mape a vychadzas len s toho. Znamena to ze sme zabrali uzemie madarom len tak nepravom, ze sme ich proste vytlacili a zobrali im co patrilo im? Ja som v tom, ze ked sa urcili hranice, tak to prebiehalo podla vzajomnej a vyvazenej dohody. Ale ak to tak nie je, tak potom samozrejme treba uznat ze madari maju pravo na to uzemie.


Presne tak, vzajomna a vyvazena dohoda. Po rozpade ZSSR uznalo Rusko a aj vsetky ostatne krajiny hranice Ukrajiny ktore zahrnaju aj polostrov Krym. Tak co treba dalej riesit? Su to dva samostatne staty ktore svoju suverenitu navzajom uznali. Takze tak ako pises - vzajomna vyvazena dohoda.

incredible píše:
To je pravda. Na Ukraine je 20% rusov a este viac tisiciek ludi co sa nehlasia k Rusku rozprava vyborne po rusky.


Ved prave. Nehlasia sa k Rusku. Su to Ukrajinci, hlasia sa k etnickej prislusnosti Ukrajincov. To ze polka Ukrajiny rozprava po rusky neznamena ze sa hlasia k Rusku. Etnicka prislusnost je nieco ine ako jazyk ktorym rozpravaju. Jednoducho od narodenia rozpravaju po rusky a nemaju dovod prepnut na ukrajincinu pretoze im je pohodlnejsie komunikovat po rusky. Cele Rakusko rozprava po nemecky, Kanada rozprava po anglicky a francuzsky, ale kazdy obyvatel je Kanadan, nie Francuz ani Anglican. Brazilia rozprava po portugalsky ale obyvatelia su Brazilcania, nie Portugalci.

// Spojený príspevok Ned 07.09.14 21:19

inak, velmi dobry clanok k tejto teme http://komentare.sme.sk/c/7369518/ako-r ... a-ine.html


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2014 16:30

Citácia:
To ze polka Ukrajiny rozprava po rusky neznamena ze sa hlasia k Rusku

Kto ti povedal ze sa nehlasia k Rusku? Ale ano, hlasia sa k Rusku. Alebo ani Juzna Korea nema pravo sa oddelit od Severnej?

Pozrime sa na to, prave pocuvam tuto tlacovku. http://www.nazorobcana.sk/zahranicie/cl ... jinu#video Nejak mi uniklo ako mainstream informoval o tejto tlacovke OBSE. Preco o tom informuju len alternativne media? Alebo je to konspiracny vymysel?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2014 16:37

Co k tomu dodat. Mas pravdu, vsetci sme k***ti, len ty si lietadlo. Ja uz s tebou viac nediskutujem ;-) Prijemny den.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2014 16:42

No veru ani ja neviem, co take by si k tomu mohol dodat. Je tazke si vymysliet dovod, preco nas mainstream neinformuje o tom o com by mal, vsak?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2014 18:13

A kto určuje čo by mali vysielať? :lol:
Všetko sú to ziskovky,na správy serú,oni len zarábajú a chcú získať sledovanosť = peniaze.Kto by mal nervy počúvať 24h celé info o UA?

Btw. Ak sa hlásia k Rusku(Čo ty samozrejme o každom vieš) tak prečo tam nejdú?Hranice boli otvorené,nik im nebránil sa presťahovať do Matičky Rusi.A keď zostali na UA tak sa hlásia k UA.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 08.09.2014 19:20

Ja toho uja nepoznam a nemam teraz zvuk, takze k tomu sa vyjadrit nemozem ale oficalne veci skus si to aspon 3 krat precitat

The Government of Ukraine regards adoption of this decision on deployment of an
OSCE Special Monitoring Mission of international observers to Ukraine as an emergency
response of the Organization to the grave conflict around the Autonomous Republic of
Crimea that stemmed from military aggression by the Russian Federation aimed at annexing
this integral part of Ukraine’s territory. Through its illegal actions, the Russian Federation
violated imperative norms of international law, the Helsinki Final Act, bilateral and
multilateral agreements, which guarantee Ukraine’s territorial integrity, inviolability of
borders and non-intervention in internal affairs of Ukraine

ofocialny zdroj: http://www.osce.org/pc/116747?download=true

The vast majority of persons who participated in the discussions had left their home regions in
late May or in June 2014. IDPs from Crimea had left home earlier, in March or April. Elderly
IDPs of Crimean Tatar origin stated that they left Crimea because its placement under the
effective control of Russia’s government had revived memories of deportation during Soviet
times. They also had more tangible fears that pushed them to leave: curtailed freedom of
assembly, information about enforced disappearances, persecution of Tatars and political
activists, and their personal experiences of armed men conducting searches in mosques and
private houses had made life in Crimea perilous.

http://www.osce.org/ukraine-smm/122620?download=true







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 3:56

incredible píše:
Kto ti povedal ze sa nehlasia k Rusku? Ale ano, hlasia sa k Rusku. Alebo ani Juzna Korea nema pravo sa oddelit od Severnej?


sorry ale taktiez s tebou nemienim diskutovat, trepes pi*oviny odveci, mal by si si troska pozistovat o demografii Ukrajiny

to ze clovek rozprava po rusky neznamena automaticky (ani zdaleka) ze sa sa hlasi k etnickej prislusnosti Rusov
znamena to maximalne to, ze po rusky je mu rozpravat pohodlnejsie pretoze tak rozprava jeho okolie

tu si mozes pozriet vela dat o demografii v Ukrajine http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Ukraine
treba si vsimnut ako sa lisia cisla hlavne vo vychodnejsich castiach Ukrajiny, rozdiel medzi jazykom a etnikom

Ukrajinci ako etnikum
Politika - svet (zahranicie)

Ukrajinsky jazyk
Politika - svet (zahranicie)

takze si dovolim povedat ti, ze radsej mlc a nevyjadruj sa k veciam o ktorych nemas sajnu, toto bola moja posledna reakcia na tvoje prispevky s nulovou hodnotou

zdroj: http://en.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Ukraine


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 7:18

Vlad wikipedia je zapadne medium tomu nemozes verit :D Po veceroch ju pise Obama s Merkelovou a nejaky fasisti este ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 8:59

Vies co je na tom vsetkom najsmiesnejsie? Ze ty mi tu dokazujes, ze je tu nejaky maly percentualny rozdiel (cca. 20% na vychodnych hraniciach) v tom, ze aj niekolko rodenych ukraincov rozprava po rusky. Co je samozrejme, kedze su to Rusy, ale ich deti sa uz narodili na Ukraine. Tak preco predpokladas, ze tito ludia sa nechcu pripojit k Rusku a preco by mali mat doveru prave k skrachovanej, skorumpovanej a neschopnej ukrainskej vlade? Nie je to nahodou len tvoje zbozne prianie? Uvedom si, ze politika a korupcia v ukraine bola este raz tak horsia ako na Slovensku.

Takisto si na tej mape vsimni, kolko Ukraincov je na Krime - 20%. Myslel si si ze prehlasuju Rusov? A este sa mi tu budete snazit dokazovat ze referendum je neplatne. Nedajte sa vysmiat.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 9:11

Takze prave som na to prisiel. Uz viem, ako sa zbavit korupcie, pripojit sa k Rusku.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 11:36

Daron :D :D :D
Kolko obcanov madarskej narodnosti rozprava po madarsky a nechcu sa odtrhnut zo SR ...







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 15:42

incredible píše:
Takisto si na tej mape vsimni, kolko Ukraincov je na Krime - 20%. Myslel si si ze prehlasuju Rusov? A este sa mi tu budete snazit dokazovat ze referendum je neplatne. Nedajte sa vysmiat.


S korupciou ťa už vytrel Daron a ja opäť!!! poviem ,že referendum aj keby ho robili králiky a volebná účasť je NAD 100% tak niečo asi nebude v poriadku :lol:
A vieš ,oni ako aj ty môžeš hovoriť aj po monglosky ale stále budeš Slovák a oni Ukrajinci.

A politika a korupcia si predstav ,že je raz tak horšia v Rusku ako na Slovensku a Ukrajine dokopy :).Životná úroveň je na úrovni Slovenska :D.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 4834
Témy: 22
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 15:56

Daron píše:
Takze prave som na to prisiel. Uz viem, ako sa zbavit korupcie, pripojit sa k Rusku.

to už radšej k ruske :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 09.09.2014 21:39

prislusnost k etnicite neznamena kde sa clovek narodil ale kde ku ktorej etnicite sa clovek prihlasi, robi sa to napr. scitanim obyvatelstva

jedna vec je ze sam neviem ako by to dopadlo v referende na Kryme, ale naisto viem ze by 97% by to urcite nebolo ....podobne to bolo aj s referendami v takzvanych Doneckej a Luhanskej republikach ...nepopieram ze velka cast obyvatelstva napr. na Kryme by sa chcela k Rusku pripojit, ale ani len na juhovychodnej Ukrajine nevytvoria vacsinu, nie to este po celej Ukrajine, myslis ze by Zitny ostrov v referende hlasoval za zotrvanie v Slovensku alebo k pripojeniu k Madarsku?

a nepopieram uroven korupcie na Ukrajine, najvacsie machinacie vo volbach vsak boli za Janukovyca, v roku 2004 kvoli tomu muselo byt 3. kolo vo volbach prezidenta, pocas jeho vlady odisli z Ukrajiny desiatky tisic podnikatelov, ale to ti googlit uz nebudem, pretoze ty si namahu s faktami nedavas vobec


...co sa tyka Ruska, najviac ma raz pobavil vyrok "co si ta EU vobec dovoluje strasit Rusko nejakymi sankcami, ved Rusko je jedna velka sebestacna krajina" :lol: ....rusko ma velky potencial, ale bohuzial ich cca polovicu rozpoctu tvori vyvoz ropy a plynu, maju obrovske loziska nerastneho bohatstva ale nevedia to efektivne vyuzit, nevedia rozhybat ine casti ekonomiky, dovazaju vsetko, od potravin cez medicinu az po elektorniku a auta. Oblasti kde Rusko momentalne vynika je tak alkohol a zbrojarsky priemysel.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 11:07

Vyjadrenie Vaclava Klausa: http://www.teraz.sk/zahranicie/cr-rusko ... lanok.html
Uzavrel by som to tym, ze si myslim, ze by bolo najlepsie keby vznikla dohoda, ze sa pohranicne oblasti s Krymom pripoja k Rusku a Ukraina by ziskala na oplatku ine vyhody, napr. trvale zabezpeceny plyn.

Hmm, kontroverzne ale pravdive? Kněz na Slovensku tvrdí, že si Židé mohli za holokaust sami.
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa ... -sami.html







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 14:16

Vyjadrenie takého gašpara a komunistu ako je Klaus si nechaj.
Zrazu ,už nemáš čo povedať?Dať Rusku najpriemyselnejšie oblasti ( :lol: ) za smiešny plyn?Ty si ale diplomat.Prečo by to asi mali urobiť,len tak im dať časť krajiny.

Tým druhým odkazom si chcel čo povedať?Ešte sa s teba stane ten tvoj nenávidený fašista.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 14:30

Prosim ta sklapni, si blby ako tago. Klausovi nikdy nebude taky naduty trtko ako si ty a jeho nazory nikdy siahat ani po clenky.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 14:35

Horšie ako ty na tom určite nie je (vzhladom na tvoje vyjadrenia). Klausove nározy (rovnako ako názory všetkých jeho predchodcov a nasledovníka) sú cenné asi ako fejkové boty z trhoviska.
Celkovo k incredible-ovi le tolko: don't feed the troll.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 14:38

Ale ano, ste len smiesny trtkovia, nic viac. Veru mate sa za co hanbit. Zhadzujete sa s vasimi "nazormi" tak ze nesiahate ani len priemernemu cloveku po clenky.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.09.2014 15:29

Aby ti nejaky trtko nedal BP, ked sa nevies spravat. Bud budes diskutovat slusne, alebo odtialto vypadnes. A namiesto nadavok si skus zopakovat nominativ mnozneho cisla pridavnych mien. Tvoj prejav bude aspon nejak vyzerat, ked uz obsah za nic nestoji...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2014 6:57

incredible cim dalej tym viac mam pocit ze mas vystudovanu max ZS, dokazujes to svojim spravanim aj vedomostami. Kolko mas vlastne rokov ked sa takto dobre vyznas do mediznarodnych vztahov a ekonomiky?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 11.09.2014 9:35

Ale mna nezaujima aky ma pocit taraj ako ty. http://www.zemavek.sk/articles/view/ruski-hrdinovia toto su ti vaši štvaví "hrdinovia", vy obete propagandy. Uverite radsej vsemoznym recickam, nez by sa vam zachcelo hladat realitu.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 2716 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 91 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70943

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109693

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

658

24.09.2011 13:52

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1838

21.01.2011 7:49

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

502

28.02.2010 21:06

Jaro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

701

15.12.2009 20:54

Craig Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

588

14.05.2018 10:44

doubleR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Svet v 360°

v Novinky

2

889

12.08.2009 9:47

Thomas4492 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

943

23.01.2008 17:55

mimkork Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1337

04.08.2011 22:53

Joz1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. MSI vypouští na svět další grafickou kartu - NX8400GS-T

v Novinky

2

519

11.08.2007 12:46

mach4 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra