[ Príspevkov: 1794 ] 1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.06.12
Prihlásený: 16.06.13
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Topolcany
NapísalOffline : 22.05.2013 22:37 | Kam na vysku? I

Zdravim..chcel by som od vad mensiu radu..poslal som si prihlasky na ukf aplikovana informatika a ucm tiez inf..chcem sa spytat ktora z tychto je lepsie co sa tyka kvality alebo neskor uplatnenia v zamestnani..volil som rovno externe studiu kvoli rodinnym zalezitostiam..takze take ako stu alebo uk nemoznuju externu formu takze tu ani nespominajte.ocenil by som radu od niekoho kto navstevoval jednu z tychto skol..kazdu radu ocenim..dakujem


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 23.05.2013 11:07 | Kam na vysku? I

UK umoznuje externu formu informatiky na fakulte manazmentu.
STU umoznuje distancnu metodu informatiky bud FEI(tento rok tusim nie) alebo MTF.
V trnave existuje len jedna normalna VS a to STU MTF, v Nitre mas SPU a UKF, ani jedno ani druhe nie je terno, na SPU technickej fakulte mas nejaku informatiku, celkom podobne nieco ako na MTF tam ta informatika je to orientovany na priemysel. Na UKF mas aplikovanu informatiku tam sa hlasi z celeho kraja kazdy kto hlada lahku skolu s informatikou, chodi tam par kamosov v podstate ale dost zle uplatnenie je potom z tej skoly, ale zase mozes spravit to ze bakalara spravis tam a potom na druhy stupen pojdes inde, jeden pripad poznam co z UKF rovno do Brna a aj to uspesne spravil.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 23.05.2013 11:35 | Kam na vysku? I

ako to funguje s Ing. titulom v zahranici? ...studujem momentalne na EUBA a doteraz sa na druhom stupni udelovali Ing. tituly ale pred par mesiacmi to zmenili a odteraz sa na druhom stupni (studujem na Fakulte hospodarskej informatiky) budu udelovat Mgr. tituly

najprv som bol skepticky a nechcel som byt Magister al. cital som ze v zahranici Ing nepoznaju

chcem ale na druhy stupen na VSE do Prahy a tam je stale Ing titul ...da sa to v zahranici nejak nostrifikovat na Mgr. resp. na ten ich uznavany titul magisterskeho studia? vdaka

...viem ze ide o to co viem a nie o titul ktory mam ale zaujima ma aj titul


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 27.02.23
Príspevky: 912
Témy: 138 | 138
Bydlisko: Trenčín
NapísalOffline : 23.05.2013 11:44 | Kam na vysku? I

to akože začneš študovať Ing. štúdium a počas Ing. štúdia ti oznámia, že keď skončíš štúdium tak budeš Mgr.?
wtf? :D kam to školstvo speje


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 25.06.12
Prihlásený: 16.06.13
Príspevky: 13
Témy: 2 | 2
Bydlisko: Topolcany
NapísalOffline : 23.05.2013 15:00 | Kam na vysku? I

Axwell píše:
UK umoznuje externu formu informatiky na fakulte manazmentu.
STU umoznuje distancnu metodu informatiky bud FEI(tento rok tusim nie) alebo MTF.
V trnave existuje len jedna normalna VS a to STU MTF, v Nitre mas SPU a UKF, ani jedno ani druhe nie je terno, na SPU technickej fakulte mas nejaku informatiku, celkom podobne nieco ako na MTF tam ta informatika je to orientovany na priemysel. Na UKF mas aplikovanu informatiku tam sa hlasi z celeho kraja kazdy kto hlada lahku skolu s informatikou, chodi tam par kamosov v podstate ale dost zle uplatnenie je potom z tej skoly, ale zase mozes spravit to ze bakalara spravis tam a potom na druhy stupen pojdes inde, jeden pripad poznam co z UKF rovno do Brna a aj to uspesne spravil.



na SPU TF mam tiez prihlasku odbor- informacne a riadiace systemy vo vyrobe..12.6 mam pohovor..radsej som chcel zvolit informatiku ktora je viac zamerana na programovanie a celkovo len pocitace..a tiez uvazujem ze by som is spravil len Bc. a druhy stupen by som spravil niekde inde..mam velku dilemu..


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89 | 89
NapísalOffline : 23.05.2013 15:01 | Kam na vysku? I

Vlad píše:
najprv som bol skepticky a nechcel som byt Magister al. cital som ze v zahranici Ing nepoznaju

poznaju len sa inak vola http://en.wikipedia.org/wiki/Master_of_Engineering


_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 10.09.08
Prihlásený: 24.10.23
Príspevky: 2201
Témy: 125 | 125
Bydlisko: Harlow England
NapísalOffline : 23.05.2013 18:24 | Kam na vysku? I

Tu v UK je namiesto inžiniera titul engineer, skratka Eng. Čiže poznajú, ale neviem či školu uznaju v takej miere ako doma na svk.


_________________
Laptop Asus TUF A15
Ryzen 5 4600
1650 Ti 4GB
8GB RAM
512gb ssd
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.05.13
Prihlásený: 01.06.13
Príspevky: 8
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 23.05.2013 20:33 | Kam na vysku? I

Vlad píše:
...studujem momentalne na EUBA a doteraz sa na druhom stupni udelovali Ing. tituly ale pred par mesiacmi to zmenili a odteraz sa na druhom stupni (studujem na Fakulte hospodarskej informatiky) budu udelovat Mgr. tituly


Odkial mas taketo info?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 23.05.2013 22:31 | Kam na vysku? I

to je hovadina o tej eube, stale budu davat Ing. !!!

Udelený akademický titul po absolvovaní študijného programu: Ing.

aspon pre: Akademický rok
2013/2014


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 23.05.2013 23:07 | Kam na vysku? I

co sa tyka toho zahranicia, tak pozistoval som, a vraj ci Ing. ci Mgr. tak v zahranici je to uplne jedno, nepoznaju ani jeden a obidva su jednoducho Master's degree ...to len na Slovensku sa to deli na Ing. a Mgr. a v podstate je to tiez jedno, akurat ze Ing. lepsie znie :) (aspon podla mna)

co sa tyka EUBY, tak vraj kvoli akreditacii alebo niecomu inemu (nepamatam uz) sa to malo menit na Mgr., jasne ze to nezmenia zo dna na den, takze 2013/2014 este urcite bude Ing. ale ze v buducnosti by to malo byt Mgr. ...ale neni to overene info takze ma urcite nechytajte za slovo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 31.05.2013 13:19 | Kam na vysku? I

sory ze zas otravujem :) ale chcem sa spytat ci na stu fei treba posielat aj overeny dodatok k maturitnemu vysvedceniu alebo staci iba overene vysvedcenie samotne? diky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 13:28 | Kam na vysku? I

tusim som im posielal obe overene, ale im staci, ze mas nejake maturitne vysvedcenie to jedina podmienka na prijatie :D
este raz si vsak rozmysli ci to naozaj chces ist na STU FEI, neodporucam ak ti ine skoly nevijdu a ostane ti len FEIka, a len aby si niekde bol na semester/rok zapisany tak to nie.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 31.05.2013 13:41 | Kam na vysku? I

no ako som uz pisal tak vsetko zalezi od roboty v zahranici zatial to beriem len ako brigadu na 3 mesiace ale mozno zostanem dlhsie...a ak by som len 3 mesiace tak sa radsej zapisem asi na rok na feiku (a to ze sa zapisem neznamena ze aj nastupim ;-) ) len aby som nevypadol zo skolskych kolaji :) a po tom roku by som skusil opat muni...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 13:55 | Kam na vysku? I

radsej skus nejake kurzy, skolenia, seminare len aby si nevypadol z skolskych kolaji toto staci... pripadne i online studium nie je na zahodenie, porozmyslaj nad tim, a pritom mozes stihat kopu inych veci... no ak sa vsak chces venovat matike a fyzike a nicomu inemu takmer, tak prvy rok na feike ta ine ani necaka, ked tu feiku beries len tak...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 31.05.2013 14:00 | Kam na vysku? I

no prave tieto predmety nie su moje silne a ani ma moc nebavia a kedze v nich mam rezervy a na kazdej technickej vs sa mi tieto veci zidu tak nad tou fei budem rozmyslat ale tiez mam ulozenych par zaloziek na online studium keby nieco ;-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 14:04 | Kam na vysku? I

tak potom si daj matfyz tam sa ludi snazia to aj naucit a vysvetlit tak aby to co najviac ludi pochopilo a pritom poznam par pripadov co na matfyze spravili matiku/fyziku a na fei nie :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 14.03.11
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 814
Témy: 23 | 23
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 31.05.2013 14:46 | Kam na vysku? I

Vlad píše:
co sa tyka toho zahranicia, tak pozistoval som, a vraj ci Ing. ci Mgr. tak v zahranici je to uplne jedno, nepoznaju ani jeden a obidva su jednoducho Master's degree ...to len na Slovensku sa to deli na Ing. a Mgr. a v podstate je to tiez jedno, akurat ze Ing. lepsie znie :) (aspon podla mna)

...


Neviem aké zahraničie myslíš, ale konkrétne v Rakúsku je "ing" abslovent strednej školy - priemyslovky a absolvent technickej VŠ je "dipl. ing.".


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 31.05.2013 14:56 | Kam na vysku? I

uz je dost neskoro to menit :) cize zostanem pri zapisani sa na fei a uvidi sa :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 18:55 | Kam na vysku? I

P_A_3_K_1 píše:
uz je dost neskoro to menit :) cize zostanem pri zapisani sa na fei a uvidi sa :)


Aspon si FEIka zarobi, ty dostane status studenta, dostanes ISIC kartu zlavy - doprava, jedno, pristupy na rozne miesta atd... , mozes dostat nejake socialne stipendium napriklad, plus nejake vedomosti okolo matiky,fyziky,ekonomie(ak si na strednej mal tak nic viac prakticky netreba),matlabu(matika),zakladov programovania(samostudium, niektori si to mylia, ze sa to naucia v skole), logickych systemov(karnafove mapy, AND,OR,NAND,automaty...) ale FEIka si na tebe aj tak dost zarobi, ako aj na inych a preto ta kampan elitna jednotka :lol: , aj ked tie peniaze neviem kazdy rok kde idu... ale urcite nie do obnovy budovy resp. aby sa nepovedalo tak sa daco malicke vymeni, alebo sa investuje do nelogickych veci... ktore su to posledne co by ta skola potrebovala... Ale tak chapem, celkovo skolstvo nema peniaze, ale preco neinvestovat do smeru, ktory trh potrebuje...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30 | 30
NapísalOffline : 31.05.2013 18:58 | Kam na vysku? I

no tak ja si myslím, že kebyže si máš vybrať medzi matfyz a FEI tak určite FEI
Axwell nerob z FEIky strašiaka matika a fyzika sa dajú dať aj na FEIke :)
a ostatné školy na ňom nezarobia?? veď školy sú financované podľa počtu žiakov
tak ako FEIka zaňho dostane peniaze tak by dostal aj matfyz


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 19:13 | Kam na vysku? I

ano, ale nie vsetky skoly to tak vo velkom by som povedal "zneuzivaju"...
niekde su i prijimacky, tam sa ludia snazia dostat, a viac menej to ovela viac ludi aj dostuduje...

matika a fyzika na FEI - este zalezi kto to uci, podla toho sa to da urcit kolko ludi prejde..., a teraz na aplikovanej informatike to zacina byt najlahsie dve matiky, jedna fyzika... Satko ide prec a kazdy moze ist na skusku z matiky, tento rocnik ma velke stastie :) niekde mas aj 4 matiky, 2 fyziky. Musim sa venovat v podstate najviac len matike a fyzike v podstate s tim cielom ides na FEI aspon prve dva semestre...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0 | 0
NapísalOffline : 31.05.2013 19:38 | Kam na vysku? I

no ja mam prihlasku zrovna na aplikovanu informatiku cize si ma dost potesil ak je to tak ako hovoris :D no a to programovanie aspon c++ a java ovladam zo strednej a tu matiku a fyziku nejako prezijem snad :D a tak ako si uz pisal tiez chcem vyuzivat vyhody statusu studenta cize :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30 | 30
NapísalOffline : 31.05.2013 19:59 | Kam na vysku? I

no tak v tom máš pravdu FEIka dosť naberá študentov a nerobí skúšky, to je aj dôvod si myslím prečo potom toľko veľa ľudí vyhodia
a tak ja som počul, že Satko už 5 rokov tak odchádza, ale tak ja dúfam, že nás neopustí :D je to predsa najlepší učiteľ STU
a ďalšia vec áno je pravda, že na API máme len jednu fyziku ale je to mix Fyzika 1 a Fyzika 2 takže nie sú to nejaké jednoduché veci :)
no to viem čo sa týka telecomu tak oni majú 4 matiky a 2 fyziky dosť masaker no, ale čo sa týka API myslím si, že je to tak akurát


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.05.13
Prihlásený: 01.06.13
Príspevky: 8
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 31.05.2013 20:22 | Kam na vysku? I

Tak podla mna je API na fei celkom odveci kedze je to skor elektrofakulta (preto aj ta zbytocna fyzika). Skor matfyz alebo fiit ked tak ale ak chces len vyuzivat studentske vyhody tak ti to moze byt aj tak jedno kde si


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30 | 30
NapísalOffline : 31.05.2013 21:26 | Kam na vysku? I

FEI - Fakulta elektrotechniky a informatiky, nemyslím si, že je to až tak odveci :)
a inak fyziku majú na informatike aj na fiitke


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 31.05.2013 22:15 | Kam na vysku? I

FIITkary maju vsak ovela lahsiu fyziku,myslim ze aj matiku co som pocul, skor si vsak zacinam mysliet, ze FIITka - ak chces informatiku a ked k tomu teraz dali 4 rocne Bc. studium ktore je plne vsetky 4 roky zdarma nemusi to byt zle..., ale povest FIITky nepusti, ale snazia sa aspon zlepsovat, tento rok konecne aj nova budova, v podstate to ide dobrym smerom, ale aj tak do skoly skoro vobec nechodia :D dostanu nejake zadania pripadne nejake povinne cvika a to je vsetko, len za notebookom kde si vies vsetko spravit - kodenie hlavne. V podstate su zvacsa na intrakoch, kde si za notebookom robia svoje ulohy do skoly. Cely semester teda sice nie su v skole zvacsa ale pracuju v podstate ak by si to isiel odovzdat do roboty tak ti daju aspon vyplatu, na FIITke maximalne dostanes nejake body, v horsom pripade mozes byt aj vyluceny zo skoly za plagiatorstvo :D

Preto vyhodeny FIITkar si najde hned robotu, ak sa chce IT dalej venovat, a v podstate vela veci sa mu v zivote nemusi zmenit.

Avsak, ak mas peniaze, pracujes a ked k tomu chces vzdelanie tak vela moznosti u nas nemas lebo STUcka len MTF co ma trosku s informatikou spolocne ponuka take studium - distancne.
Potom mas informatiku v BA este UKcka - matfyz,manazment a moc "slavna" EUBA tiez. Potom mas jednu sukromnu VS kde mas informatiku ale to uz je lepsie ist na nieco taketo:

http://www.aptech-europe.com/sk/Aptech-Europe.alej
Kebyze mam nato(financie) tak by som sa nato dal, pripadne mas tam moznost prvy trimester mat zdarma, zistis ako to bezi a podla toho sa rozhodnes, tato moznost popri dobre platenej robote moze byt super !

Nieco podobne avsak skorej len dlhodoby kurz:
http://www.learn2code.sk/index.php - skor orientovane na web

a takychto kurzov som viac nenasiel ak mate nejake dalsie v okoli BA rychlo sem, lebo zvaca su vsetky 1 az 5 dnove... a cenovo ani nie o moc lacnejsie ako tento 3 mesacny.
Jasne este klasika sietiarov CISCO nemozem zabudnut nespomenut...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30 | 30
NapísalOffline : 01.06.2013 0:42 | Kam na vysku? I

matiku lahsiu??? tak to si zle počul, to čo je na API v Matematike 2 v druhom semestri majú FIITkári už v prvom
na FIITke majú tempo nehorázne aj čo sa týka matiky a kodenia :D na API to ide tak pomalšie, roztahane na dlhšie obdobie veci, prip. hlbšie prebraté


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169 | 169
NapísalOffline : 01.06.2013 10:51 | Kam na vysku? I

zase az tak nie, niektori kamosi chodia na API a niektori aj na FIITku a viem, ze nie vsetko sa ucili v matike na FIITke co na API, teraz myslim vsetky matiky dokopy ak to vezmeme takto. Fyziku maju tiez o kusok lahsiu, takisto aj nejaku elektrotechniku ked maju, vsak niektori co presli z elektrotechniky na FIITke ani nevedeli ze ako vypada odpor,kondenzator...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.05.13
Prihlásený: 01.06.13
Príspevky: 8
Témy: 1 | 1
NapísalOffline : 01.06.2013 13:30 | Kam na vysku? I

fubu píše:
FEI - Fakulta elektrotechniky a informatiky, nemyslím si, že je to až tak odveci :)
a inak fyziku majú na informatike aj na fiitke


na fei sa samozrejme uci aj informatika, ale skor po hardwareovej stranke, preto mi tam nesedi API. A fyzika na fiitke je skor prezitok z minulosti (kezde sa oddelila od feiky).

a btw aj ja som pocul ze fiitkari zacinaju mat lahsiu matiku. To, ze za jeden semester preberu to co iny za dva neznamena ze ju maju tazsiu, len okresanu. Na takej ekonomickej sa na jednej prednaske vyucuju limity, derivacie a integraly .. co sme sa na matfyze ucili vyse jedneho semestra, no pochybujem ze na rovnakej urovni


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30 | 30
NapísalOffline : 01.06.2013 14:46 | Kam na vysku? I

no nie som si istý ako si to presne myslel prime, ale na API sa určite neučí informatika skôr po hardwareovej stránke
ja sám navštevujem API a čo sa týka informatiky tak sa vyučuje C,C++,Java troška Assembler, hardareovej stránky je tam menej ako tej programatorskej
no neviem možno na priemyselnej informatike to majú inak :)


 [ Príspevkov: 1794 ] 1 ... 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60


Kam na vysku? I



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7440

31.03.2019 23:10

LeaR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1551

07.09.2007 17:43

Darius

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

858

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

630

22.07.2013 21:14

Setton

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16464

27.05.2012 23:22

El_Silver

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1551

03.09.2019 17:39

SamerLp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

688

09.09.2013 19:49

Plechac123

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

505

17.06.2016 16:58

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

608

26.05.2016 12:10

nescafe

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

400

01.12.2020 14:38

Lukáš1319

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

598

17.07.2019 23:18

pepkopav

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

522

26.08.2010 11:18

Cirky

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ako zistiť výšku prvku

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

486

02.08.2011 7:15

camo

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

449

24.07.2010 1:09

gabu

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

615

08.08.2011 17:46

majo145

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1086

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF