Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 28.03.24
Príspevky: 18723
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2013 8:38

Daron píše:
To nie je pravda, na FEI sa uznavaju len A a B.


Tak to záleží potom od fakulty, HF aj BERG uznáva aj Ečka.. a samozrejme platí za 4 eurá za uznaný predmet







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2013 11:40

cawko pocujte som prihlaseny ne feiku a som si isty ze ma zoberu ale cez prazdniny budem mozno brigadovat vonku tak sa chcem spytat jednak kedy je termin zapisovania sa na feiku,lebo som to nikde nenasiel a potom ci je mozne vyuzit splnomocnenie aby ma tam bol zapisat niekto iny? diky moc


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2013 11:46

Aku FEIku? Termin zapisu sa dozvies z listu, ktory ti pride domov. A ano, je mozne, aby ta zapisal niekto iny, oficialne so splnomocnenim (notarsky overenym), ale da sa to spravit aj bez toho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2013 15:50

jaj sry zabudol som na tuke :) ale hlasim sa na stu ba ale je mozne ze budem pracovat aj po prazdninach cize mozno rok pockam a pojdme na vysnenu skolu cize fi muni :) a hej myslel som na to splnomocnenie, ale ak pises ze nie je potrebne to ej super :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 13.05.2013 17:17

Radsej si ho vybav, nikdy nevies na koho natrafis a oficialne potrebne je.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 1:21

daron kam chodis na vs ? chcem sa ta alebo hocikoho ineho spytat co si myslite o tom ak cllovek po strednej ma rok pauzu nazbiera pracovnu skusenost, zarobi si ale strati kontakt so skolou a vecami co sa naucil. momentalne som na tom finanance viac ako zle cize ked som zo slovenska fi muni je pre mna momentalne ńedostupna....pocas tsp som bol zrovna chory a bolo mi velmi zle tak som ho pokazil, ale nemyslim si ze to je tazky test teda pre mna ... teda o par dni dostudujem odbor informacne a sietove technologie na elektro skole ale okrem odbornych predmetov mam slabe vedomosti z matiky hlavne kvoli poctu hodin...teda spat k povodnej otazke, myslite si ze to je relne v mojej situacii po roku pauzy od skoly vystudovat tam mgr. kedze viem ze technika vyzaduje matiku na slusnej urovni aj ked v praxi vacsina iteckarov ju nejako zvlast nevyuziva :) vynimky potvrdzujju pravidlo :) ale teda sa chcem aj opytat ako je to v pripade muni s matikou ci je napr. rozdiel medzi stu fei/fiit a fi muni matematikou .... diky moc za odpovede


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 9:05

Ahoj, urcite sa da ist pracovat a potom vratit ku studiu, poznam viacej takych pripadov. Akurat sa ti mozno zacne pacit, ze zarabas a uz sa ti do tej skoly nebude chciet nazad : ) studijny plan na FI teraz prechadzal celkom vyraznymi zmenami, co vela z nas chape ako systematicke znizovanie ku urovni ostatnych fakult-- kazdopadne myslim si, ze narocnost matiky sla malicko dolu. Zas aj tak, ta matika nie je taka tazka, ako sa mozno traduje, velmi malo ludi vyleti _ciste_ kvoli matike... aj keby si si vsetky styri matiky zopakoval, ono to uz potom skoro nejde nedat... (a nemusis sa bat, ze by si nejak zaostaval, ludi na FI, ktori matiku ozaj vedia, je nas velmi malo :P )


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 9:43

hej viem ze ptm ked budem robit budem inak aj rozmyslat uz som to pocul viac krat ale som ten typ ze sa ucim skoro vzdy len na vlstnych chybach :/ ale diky za reakciu a este mam taku zakernu podotazku ci na muni sa toho vela stauduje a robi praktickeho z infa a nie len sama teoria ako na viacerych fakultach ... viem ze sa tomu musim venovat ja sam ale rozhlad,moznosti a zaklady by somk vyzadoval od skoly :)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 10:18

Ja prave koncim FEI TUKE a uz by som tam asi nesiel. Su tam aj dobri ludia, no je tam vela ludi, ktori nemaju ziaden zaujem ta nieco naucit, len si odflaknu svoje hodiny a dovi dopo. Nehovoriac o nespravodlovsti pri skuskach, ked zalezi od toho, akeho mas skusajuceho / cviciaceho... Dalsia vec je ta, ze v Brne budes mat ovela lepsie uplatnenie, v podstate, cim dalej z tejto diery pojdes, tym lepsie to pre teba bude. Neviem odkial si, no ked nemas viac ako cca 100km vzdialenost do KE, tak zabudni na internat. DOstanes pristelku a budes ako cock byvat na cudzej izbe, bez stolika, bez skrine, bez stolicky, kazdy vecer si rozkladat rozkladaciu postel...
AK si na tom financne dost zle, je moznost poberat socialne stipendium az do 255€ mesacne.
Predpokladam, ze studium v Brne bude narocnejsie, no ked sa bues snazit, snad to zvladnes. K pauzam v studiu som dost skepticky, moze sa stat, ze do skoly uz neprides.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 10:30

prihlasku mam na fei stu ba :) ale myslim ze na slovensku to bude vsade dost podobne...a brno sa mi lubi hlavne kvoli pristupu ludi co stale pocuvam..nemam chut sa zaj*bavat cez vysku ale najskor si na nu musim zarobit a na prospechove stipko si neverim a v brne a so sicalnym neviem ako je to v zahranici pre nas slovakov u nich ....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 11:43

ak chcea STU FEI aplikovana informatika tak nato zabudni, ak chces informatiku tak v BA jedine na slusnej urovni je FIIT, potom uz Brno a dalej na zapad.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 11:49

no o fiit som pocul dost vela a tam moc chut ist nemam hlavne kvoli tomu pristupu profakov a tomu systmu vsetkych povinnych predmetov pocas bc. brno dava slobodu ktora sa nemusi vzdy vypatit ale ak to clovek podla mna neprehna tak to moze byt pre neho najlepsia volba :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 12:53

ved je jasne, fiitka je velmi specificka, skorej skola typu samostudium... chodis tam len odovzdavat projekty v podstate...
Seriozne informatiku sa da ucit v Brne...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 13:39

no jo nechcem len kritizovat samozrejme, ale je to len v ludoch :) a preto sa chystam na muni alebo o rok si to mozno premyslim a mozno aj nikde dalej na zapad pojdem uvidi sa...diky chalani za info :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2013 20:44

P_A_3_K_1 píše:
este mam taku zakernu podotazku ci na muni sa toho vela stauduje a robi praktickeho z infa a nie len sama teoria ako na viacerych fakultach
Co presne si predstavujes pod tym "praktickym?" Co ocakavas od skoly?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2013 10:17

Kedze tento odbor som studoval na strednej je mi jasne, ze teoria je dost dolezita pri vacsine odborov z infa,ale mne sa vsetko uci najlepsie pri praktickych vlastnych skusenostiach, cize ak by bolo co najviac cviceni a zadani s vysvetlenim ako sa dopracovat k dobremu vysledku nebol by som proti :)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2013 20:22

Aha, tak to by som sa nebal, vsetky predmety, ktore cvika potrebuju, ich maju. Co je asi rozdiel v porovnani s FIT.VUT, je par predmetov (nejaky uvod do sieti a podobne), kde je to iba biflovacka, ziadne projekty, nic neprogramujes. Ja take predmety za Bc. studium planujem absolvovat dva (povinne). Ale mame velmi solidny pocet navazujucich predmetov a labakov, takze ak ta nejaka oblast informatiky zaujme, nie je problem si to spravit take prakticke, ako budes chciet.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2013 20:46

cvicenia su na kazdej VS denneho typu, lenze to zalezi co vedia ti cviciaci, ci sa im chce, pretoze vacsina to ma proste na haku u nas na FEIke, bud ti odprednasa svoje ako prednaska, bud na teba kasle a robte si co chcete, alebo tu mas zadanie a do konca cvicenia to spravte a ked sa nieco spytas mas to vediet, ak sa spytas niekedy moc banalnu otazku ale pritom to viacej ludi nevie, tak ta vysmeje ze si aky kkt... no nehovorim, ze vsetcia ale bohuzial na FEIke je to taketo, aj ked niektore kruzky/odbory maju stastie na lepsich...

Cize to nie je stredna, ze je profesor rad, ze sa aspon niekto pyta nieco aj ked niekedy len velmi okrajovo, ale je fakt rad. Tu na FEIke to tak nefunguje moc.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 10:05

No takto nejako som si predstavoval feiku/fiitku a fi muni ako ste to napisali. Nastastie kedze nasa trieda je pilotna v projekte informacne a sietove technologie mali sme najprisnejsich profakov co nas toho dost naucili cize ziadne flakanie.Mohol som toho sice vediet aj viac keby som velmi chcel, ale myslim ze mam z odbornych predmetov fakt slusne zaklady.Chcel som si spravit aj priemyselny certifikat z cisca,ale okolnosti to chceli inak :) Matiky sme mali menej aj podla triednej to bolo blbo rozvrhnute cize v nej sa necitim ako doma a urcite mi bude robit prvy rok minimalne problemy aj ked dost suvisi s programovanim, ktore by som tiez mohol pomocou matiky vylepsit. Tesim sa ze o rok kym si zarobim by som siel na fi muni len kedze stale sprisnuju pocty a kvalitu na muni dufam ze sa tam aj dostanem.btw myslim ze su aj nejake pripravne kurzy na tsp ci sa mylim?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 13:11

no fei vsetky odbory su len o matike a fyzike s vynimkou trosku apikovavana informatika tam mas nejake dve matiky, a len jednu fyziku...

Cisco CCNA 1-4 sa kazdy semester berie tak 1 mesiac, napr. v lete mas na FIITke 2 mesiace vsetky 4 CCNA, preco si si nespravil po absolvovani CCNA4, finalny priemyselny certifikat ?

Ja viem, ten odbor co mas ty je zrejme na SPSENZ, kde som osobne chodil aj ja pred par rokmi. Cize viem, co ti pisem tam matika - fyzika este u vas to bolo na najlepsej urovni ! Na elektro odbore to bolo velmi ale velmi nizko, a hlavne problem je, ze pre cloveka co nejde dalej je matika/fyzika zbytocna no pre takeho co chce ist VS technickeho typu je ta matika/fyzika malo a este k tomu, sme z matiky preberali same take veci co ti absolutne netreba a to co by bolo dolezite (derivacie,integraly ako zaklad) to sa len tak prebehlo.

pripravne kurzy na VS su vacsinou onicom, jedine tak priamo na fakulte ak sa organizuje tak jedine take, na taky prehlad to moze byt fajn.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 15:22

nj nas odbor mal dost specificke predmety a hlavne ích obsahy...priemyselny nemam z osobnych dovodov, ale chystam sa spravit si ho a potom mozno aj nieco vyssie...hej aj triedna matikarka vravela ze to mame na hlavu postavene cele osnovy a maturita z matiky je hlavne pre gymplakov kde preberaju tu geometriu a podobne veci, ktore ja nikdy asi nevyuzijem...v poslednom rocniku bola skoda ze triedna chybala akurat 2 mesiace ekdy sme mali preberat derivacie a k integralom sme sa nakoiec ani nedostali...z derivacii som sa snazil pochopit tie dolezite veci tak uvidime...fyziku mi znechutil nemenovany profesor a halvne to ze nas odbor musel prebrat za rok to co elektrikari za 2 cize o nicom to bolo a este k tomu ma to ani nejako zvlast nebavi,preto sa jej chcem na muni vyhnut...kedze budem mat rok pauzu nechcem z toho co viem uplne vypadnut preto planujem nejake kurzy a pripravy....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 16:19

no a to bola bohuzial dost zasadna chyba lebo derivacie a integraly su by som povedal zaklady, potom nejake limity, matice a tak...
fyzika my sme mali len 2 roky, a nula bodov, ak to ucil R. tak to chapem, nic sme sa nenaucili, lebo to mal na haku, on vtedy akurat v prvom rocniku nabehol na VS fyziku, no bohuzial to tak nejde hned nato tak ist, ked zo ZS ani neviem ci tam bola vobec fyzika, potom normalne sa nato vysral, v podstate strajkoval, a tiez mu bolo malo ucitelsky plat, preto kto chcel vediet fyziku tak mu musel zaplatit aby ho doucil :D

na FEIku islo od nas v hojnom pocte ludi, nas rocnik si veril sme tam isli asi 15, teraz sme tu nejaky 5-6.
na FIITku isli len vazne dvaja co tu aj su, a este dvaja co uz tu nie su.


Ak by si si nasiel fajn job, dobre platenu tak by som porozmyslal, nad externym studiom u nas alebo v CR alebo nieco specialne ale zase nie lacne studium avsak si dovolim tvrdit, ze to moze byt lepsie ako fei - fiit do praxe...
http://www.aptech-europe.com/sk/Aptech-Europe.alej

mali ste elektrotechniku alebo co z elektro oblasti ? urcite ste to nemohli mat vsetky predmety elektro...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 20:41

pocuj o tom panovi mi nemusis hovorit my sme mali sice pana L.,ale tym tempom ako to on ucil(bol k tomu donuteny) som proste nestihal a hlavne hend prvy rocnik to bol zabijak najvacsi :) od nas ide cela trieda na vs,ale to su len plany :)
elektro sme mali v kazdom rocniku jeden predmet ale moc ma to nebavilo a ani profaci az na jednu vynimku boli podobny panovi R.
Skoro cela trieda ide na muni zvysny idu na fei/fiit a viem ako je to na tychto skolach s vyhadzovanim :D
Ta moja robota by bola dobre platena ale v uk cize studium popri tom neviem ....
A na ten tvoj link som narazil asi pred mesiacom ,zaujimave ale neviem o tom vela....


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 16.05.2013 21:28

preco vas tam tak laka to muni ? ked ide kamos, idem aj ja ? a co VUTka ?
Chce niekto ist okrem tych skol co si pisal aj na inu ? u nas to bolo mix, sice vacsina isla na tu feiku ale niektori isli na uplne daco ine na nejaku vojensku,policajnu, ekonomicku, SPU tam islo asi najviac, UKF a pod... este STU MTF kde ide kopa ludi ale to patri medzi najlahsie z STU.
No k tomu linku este tolko, ze niekde tam maju nejake ukazky - video, a prvy trimester(semester) je zdarma na vyskusanie, ale je to riadna cena za studium aj ked to je celkom bezna cena v zahranici okrem CR myslim. Momentalne ponukaju certifikaty od microsoftu zdarma !!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 16:37

neviem preco ale proste podla diskusii a ohlasov mi to vyplynulo aj ked vycsina triedy sa asi len prisposobila nam co sme to realne zistovali a skusali :) kvoli tomu pristupu a volnosti pri vybere predmetov sa mi to paci a hlavne ze si mozem vela odbornych predmetov vybrat...vut sa mi zda prilis tazka vela projektov ze sa to neda stihat na ukor inych veci co by ma viac zaujimali a hlavne to iste ako fei/fiit nalikovany rozvrh zvacsa a ze matika je tam prisnejsia a je tam aj elektro a fyzika....od nas sa tam ale viacero ludi nedostalo na tu muni teraz boli vysledky...par ludi ide do nitry a par mozno na iny odbor...hej len ci nema niekto aj vlastne skusenosti s touto spolocnostou a tym ako to funguje v reale by ma skor zaujimalo :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 20:16

no muni vypada dobre, ze tam mate celkovo orientovane nato co je treba dnes, a bez matiky, fyziky takmer... nemam sice odtial ohlasy ale tak podla osnov aj co som uz cital tak odporucam vyskusat urcite... plus to, ze si mozes volit co chces studovat, teda par povinnych predmetov a zvysok velka cast volitelnych, to na feike/fiitke neplati, tu mas skoro vsetko na 99% povinne a musis ich spravit.

a tie microsoft certifikaty su tzv. odrazovy mostik na vyssie, stylom je to cca ako cisco...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 17.02.13
Prihlásený: 23.06.13
Príspevky: 24
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 21:33

hej mame na to zevraj trz ponuku na skole ale zrovna som bol chory ptm je akademicky, ktory trz konci a hned na to vybavujem posledne veci na robotu v uk cize netsiham si to spravit a ani o tom vela neviem to je nepodstatne pre mne teraz, ale diky za info


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 17.05.2013 22:21

jasne, tak sa drz teda, vela stastia v praci aj v buducej skole :-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2013 11:11

Citácia:
ak chcea STU FEI aplikovana informatika tak nato zabudni, ak chces informatiku tak v BA jedine na slusnej urovni je FIIT, potom uz Brno a dalej na zapad.

no tak s týmto nesúhlasím, ja študujem aplikovanú a som celkom spokojný, ako ja viem aký je tu prístup, že proste tam máš zadanie a rob, ale tak to si človek zvykne a aj sa priučíš mnohým veciam, s ktorými som nikdy nerobil, naučíš sa nové jazyky atd.
ja som s výberom spokojný
a čo sa týka FIITky tak tam to je dosť vražedné tempo, napr. to čo ja mám v matike na 2 semestre oni maju v jednom, samozrejme je to okresané ale tak určite je toho dosť


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 21.05.2013 11:14

budeš rád, že máš predmet typu tu máš zadanie a rob a odovzdaj vtedy a vtedy, a nie ako na inom predmete,že takmer každú hodinu kodiš za body :D ale tak prinutilo to sa učiť


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7393

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1544

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

679

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

497

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

602

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

391

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

590

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

515

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1542

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

851

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

623

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16324

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

444

24.07.2010 1:09

gabu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

608

08.08.2011 17:46

majo145 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1078

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB 650e na výšku

v Notebooky a netbooky

3

344

15.07.2013 13:27

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra