Stránka: 8 z 10
| [ Príspevkov: 299 ] | 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Autor | Správa |
|---|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
takze este mam sancu vyrast? aspon na 180 cm? ked teraz mam 160 cm a 15 rokov
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 05.04.06 Prihlásený: 08.09.20 Príspevky: 3033 Témy: 280 | 280 Bydlisko: Petržalka |
jasné, rasite sa asi do dvacky 
_________________ MB:ASRock Z97 Extreme4/3.1. CPU:Intel i7 4790S, cooled by: Scythe Ninja 3 RAM:Crucial Tactical, 32GB. VGA:Intel 4600. HDD: Samsung EVO 950 PRO 250GB M.2, Burst 960, Burst 240, 2x WD 6TB, Seagate 8TB Monitor: SAMSUNG S34E790C PSU: Enermax Platimax 600W. Audio: Creative P380 (2,1), Book: Lenovo E440, HP ProBook 650 Phone: Redmi 9 PRO |
|
Registrovaný: 14.07.07 Prihlásený: 26.02.16 Príspevky: 458 Témy: 37 | 37 Bydlisko: Košice |
ja mam 14 rokov a meriam 177cm...
_________________ "92% of teens have moved onto rap or hip-hop. If you are part of the 8% that still listen to real music, copy and paste this into your signature" |
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
co mam brat aby som vyrastol? nejaky liek neexistuje_?
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
nikto nic?
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 14.01.07 Prihlásený: 22.03.09 Príspevky: 1694 Témy: 62 | 62 |
Nesquik

|
|
Registrovaný: 04.07.07 Prihlásený: 04.08.10 Príspevky: 330 Témy: 59 | 59 Bydlisko: LC |
Alebo toto :
Je to lepšie
|
|
Registrovaný: 07.04.07 Prihlásený: 18.07.24 Príspevky: 4435 Témy: 85 | 85 Bydlisko: Rožňava |
Jopi píše: Nesquik 
 to tu teraz všetci davajte cerealie, nie je to sice liek ale asi to pomaha 
_________________ PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l NOTEBOOK: ASUS U36SG |
|
Registrovaný: 08.02.07 Prihlásený: 24.01.09 Príspevky: 2579 Témy: 69 | 69 | |
Registrovaný: 12.08.06 Prihlásený: 03.11.08 Príspevky: 229 Témy: 12 | 12 Bydlisko: Kosice |
Lub0$ píše: Boze neviete co je na podporu rastu najlepsie? no predsa toto http://www.steroidstation.com/p_images/viagra.gif
uz sa mame smiat? 
_________________ CPU: AMD Athlon X2 3800 MB: Epox 9NPA-Sli HDD: Seagate 250 GB sataII RAM: Kingston 1GB 400 VGA: Sapphire x1950 256mb ULTIMATE DDR3 |
|
Registrovaný: 09.02.07 Prihlásený: 12.04.10 Príspevky: 127 Témy: 4 | 4 Bydlisko: Prešov | |
Registrovaný: 08.02.07 Prihlásený: 24.01.09 Príspevky: 2579 Témy: 69 | 69 |
Ale nie vazne, podla mna neexistuje nic take, na to, aby clovek vyrastol (podrastol). Bud nemas predpoklady, tym padom mas asi nie vysokych rodicov, alebo ti chyba nejaky hormon 
|
|
Registrovaný: 12.10.06 Prihlásený: 11.12.13 Príspevky: 2167 Témy: 74 | 74 Bydlisko: Glasgow |
_________________ “We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki |
|
Registrovaný: 15.08.07 Prihlásený: 22.05.08 Príspevky: 116 Témy: 1 | 1 Bydlisko: Bratislava |
Zaujimalo by ma kto hlasoval za to ze ma viac ako 211cm, dve osoby... to by som chcel vidiet 
_________________ AsRock 4Core 1333-FullHD - Intel Dual Core 2140@2.8 GHz + AC Freezer 7 PRO - 1GB DDRII 800MHz - Inno3D GeForce 7600 GST -Seagate Barracuda 120GB ATA 7200.2 - Razer Krait + IBM T60 |
|
Registrovaný: 19.09.07 Prihlásený: 09.06.14 Príspevky: 197 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Humenné |
a to ste este nepoculi nieco ako rastovy hormon??  ....bud tabletky ( nesom isty ci to je ) alebo injekcne podanie... 
_________________ HP ProBook 4720s
Intel Core i3 2.4GHz, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon™ HD 4330, cipova sada Mobile™ Intel® HM57 Express 4096 MB DDR3 1333MHz, |
|
Registrovaný: 15.08.07 Prihlásený: 22.05.08 Príspevky: 116 Témy: 1 | 1 Bydlisko: Bratislava |
enorm píše: a to ste este nepoculi nieco ako rastovy hormon??  ....bud tabletky ( nesom isty ci to je ) alebo injekcne podanie... 
A poznas ludi so skusenostami? Nie je to sranda... 
_________________ AsRock 4Core 1333-FullHD - Intel Dual Core 2140@2.8 GHz + AC Freezer 7 PRO - 1GB DDRII 800MHz - Inno3D GeForce 7600 GST -Seagate Barracuda 120GB ATA 7200.2 - Razer Krait + IBM T60 |
|
Registrovaný: 30.10.07 Prihlásený: 11.12.07 Príspevky: 320 Témy: 9 | 9 |
Shark NX píše: 201cm
napodobne........... 
|
|
Registrovaný: 19.09.07 Prihlásený: 09.06.14 Príspevky: 197 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Humenné |
zemeckis píše: A poznas ludi so skusenostami? Nie je to sranda... 
poznam...presnejsie iba 1...aj ja som to mal podstupit ale moja lekarka povedala NIE zevraj by mi to este mohlo uskodit tak z toho nebolo nic... 
_________________ HP ProBook 4720s
Intel Core i3 2.4GHz, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon™ HD 4330, cipova sada Mobile™ Intel® HM57 Express 4096 MB DDR3 1333MHz, |
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
o com sa rozpravate? o vyske lebo ja nemozes vyrast a mam 15 rokov a len 160 cm 
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 12.10.06 Prihlásený: 11.12.13 Príspevky: 2167 Témy: 74 | 74 Bydlisko: Glasgow |
si precitaj par prispevkov pred tym a nedavaj dementne otazky  a co ked mas malo, nic s tym nespravis mozes akurat dufat ze este dorastes.. a nic zle na tom neni, 160 je este v pohode
_________________ “We're in a giant car heading towards a brick wall and everyones arguing over where they're going to sit.” -David Suzuki |
|
Registrovaný: 19.09.07 Prihlásený: 09.06.14 Príspevky: 197 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Humenné |
jj...160 pohoda..ja mam 155 a sa moc nestazujem...sice...sem tam pojde nejaka nadavka ale ta co narobim 
_________________ HP ProBook 4720s
Intel Core i3 2.4GHz, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon™ HD 4330, cipova sada Mobile™ Intel® HM57 Express 4096 MB DDR3 1333MHz, |
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
enorm kolko mas rokov?
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 19.09.07 Prihlásený: 09.06.14 Príspevky: 197 Témy: 23 | 23 Bydlisko: Humenné |
18
_________________ HP ProBook 4720s
Intel Core i3 2.4GHz, 4GB RAM, ATI Mobility Radeon™ HD 4330, cipova sada Mobile™ Intel® HM57 Express 4096 MB DDR3 1333MHz, |
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
18 rokov ale len 155? fuha
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 15.08.07 Prihlásený: 22.05.08 Príspevky: 116 Témy: 1 | 1 Bydlisko: Bratislava |
freedos píše: 18 rokov ale len 155? fuha
 No lol, nechcel by som ale tak co no... nemusi prsat, staci ked kvapka, inak moj brat ma 11 rokov a ma 150 
_________________ AsRock 4Core 1333-FullHD - Intel Dual Core 2140@2.8 GHz + AC Freezer 7 PRO - 1GB DDRII 800MHz - Inno3D GeForce 7600 GST -Seagate Barracuda 120GB ATA 7200.2 - Razer Krait + IBM T60 |
|
Registrovaný: 01.05.05 Príspevky: 13579 Témy: 1485 | 1485 Bydlisko: Bratislava |
drzte sa laskavo temy !!!
_________________ Streacom DA2 | SilverStone Titanium SX800-LTI 800W | ASRock X299E-ITX/ac | Intel Core i9-9980XE & be quiet! Dark Rock TF | Kingston HyperX Impact 64 GB DDR4 2666 MHz | NVIDIA Titan RTX 24 GB | Intel SSD Optane 905P 480 GB NVMe U.2 & Intel SSD 750 1,2 TB NVMe U.2 & Intel SSD 660p 2 TB NVMe M.2 & Seagate BackUp Plus Portable 56 TB USB | 55" 4K OLED Dell Alienware AW5520QF | Ergotron LX Wall Mount Keyboard Arm | Logitech Craft | Logitech G603 | Logitech F710 | Harman Kardon Sabre SB 35 & Sennheiser RS 175 | Microsoft Windows 11 Enterprise | APC Back-UPS BE-850 VA | Lenovo ThinkPad X1 Carbon | SilverStone ML05B Milo | Corsair SF600 SFX 600W | ASRock X99E-ITX/ac | Intel Xeon E5-2683 v4 & NOCTUA NH-L12S | Kingston HyperX Savage 32 GB DDR4 2400 MHz | NVIDIA GeForce GT 710 1 GB | Intel SSD Optane Memory 32 GB NVMe M.2 & Intel SSD 730 240 GB SATA & Samsung SSD 860 1 TB | Ubuntu 24.04 LTS | Dell Wyse 3040 | Intel Atom x5-Z8350 | 2 GB DDR3 1600 MHz | 16 GB eMMC | 24" EIZO FlexScan EV2451 | Alpine Linux + XFCE4 |
|
Registrovaný: 23.09.06 Prihlásený: 09.05.10 Príspevky: 42 Témy: 3 | 3 Bydlisko: BA |
186, ale mal som aj menej 
_________________ i7 920, NGTX 260, 3GB RAM, Corsair 650W, P6T SE, XP SP3 |
|
Registrovaný: 07.08.07 Prihlásený: 09.04.19 Príspevky: 373 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Ba |
159 
|
|
Registrovaný: 29.07.07 Prihlásený: 02.01.13 Príspevky: 386 Témy: 50 | 50 Bydlisko: Dubovica |
mufin píše: 159 
a kolko mas rokov?
_________________ PODPIS BOL ZMAZANY Z DOVODU PORUSOVANIA PRAVIDIEL FORA!!! |
|
Registrovaný: 07.08.07 Prihlásený: 09.04.19 Príspevky: 373 Témy: 16 | 16 Bydlisko: Ba |
freedos píše: a kolko mas rokov?
23. Ale som holka 
|
|
Stránka: 8 z 10
| [ Príspevkov: 299 ] | 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
|