Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2013 22:57

Tak ze ti ludia tam boli uplne mimo moju realitu, sami slahnuty geek alebo dilino co chlastal 24/7 ale vedel pocitat matiku a mna to vobec neoslovilo a nebavilo tak som to nechal. Oni tam ako bezne veci co uz davno vedeli brali take o akych som ja na strednej ani len nepocul nie to ich niekedy pocital, programko som na strednej tiez nikdy nemal a oni proste zacali programovat a ja som kukal, ze co? Co mam robit? :D Proste som sa netrafil, ja som nikdy nebol moc studijny typ..
Aspon si ale mozem povedat, ze som to skusil a nebudem si vycitat, ze som sa o vysku ani nepokusil a kto vie..mozno sa niekedy na skolu odhodlam.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2013 23:02

mitko píše:
Asi mi nebudete vediet odpovedat ale co myslite, ked mam scio z matiky percetil 86%. Aka je pravdepodobnost ze ma zoberu na FI MUNI ?

Ak si to robil v termine, ktory akceptuju, mal by si byt vdaka tomuto prijaty bez prijimacok.


Online

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.11
Prihlásený: 28.04.24
Príspevky: 296
Témy: 27
Bydlisko: Martin/Brno
Príspevok NapísalOnline : 16.04.2013 23:12

No to som vedel ze bez primacok ale urcite prijaty ?


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Kam na vysku? I

Registrovaný: 11.08.07
Príspevky: 4088
Témy: 34
Bydlisko: Brno
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2013 23:19

Ano. Iba prist na zapis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 13.11.09
Prihlásený: 08.09.18
Príspevky: 133
Témy: 21
Bydlisko: SK
Príspevok NapísalOffline : 20.04.2013 22:00

Ktory odbor na STUBA FEI je lahsi aplikovaná informatika alebo priemyselná informatika?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 12.10.10
Prihlásený: 16.06.15
Príspevky: 20
Témy: 4
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 27.04.2013 0:23

niekto kto studuje Informatiku na TUKE ?! :)
- ako ta skola ?! pocul som nazory ze niektory lutuje ze si mohli podat inam ?!...







_________________
'Well, think boy, think..."
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 21.12.10
Prihlásený: 27.02.23
Príspevky: 912
Témy: 138
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 11:35

Brat tam chodi a co rozprava, tak mam dost.
Pokial niesi dobry v MAT/FYZ, je to len o preziti.
Niektori ucitelia si robia z nepovinnych prednasok povinne, su arogantni a namysleni.
Druhykrat by si tam prihlasku uz nedal, aspon teda nie na FEI


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 12:44

na feike ak chcete to ako tak prezit, dajte si automobilovu elektroniku alebo priemyselnu informatiku aj tak je to v podstate stale o tom istom matika-fyzika este take logicke systemy vedia narobit problemy ked to nevedia poriadne ani oni vysvetlit.

FEI/FIIT by boli dobre skoly keby zmenili dost podstatne veci, staci sa pozriet napr. na ine skoly napr na UKcke najdem kopu ucitelov,doktorandov ktori kazdeho vnimaju ako kolegu nie ako cislo ako je na feike/fiitke, dalej budova feiky stoji pred rozpadnutim, peniaze sa davaju do reklamy aby zase zobrali stovky ludi, ale aby tie peniaze investovali do skoly to nie, aby sa nepovedalo tak kazdy rok daco spravia ale uplne nelogicke veci :D napr. nove vchodove dvere do prednaskov sal, ktore sa pomaly rozpadnu atd...

ak chcete na urovni studovat tak chodte do Brna, samozrejme vedomosti su vsade treba ako i matika,fyzika ale s inym pristupom sa to da spravit, na feike ak aj clovek chce, snazi sa co sa len da, a nakoniec nic z toho, najhorsie su pripady co aj poznam --- studium na feike 5 rokov a nedostali ani Bc !!! 5 rokov studovali, lebo to chceli spravit inak by tam neboli, takmer nikde nerobili co sa pri feike ani moc neda aj ked da sa to zariadit, takze platili okrem toho 2 roky po 800€ lebo 3 roky su zdarma a 2 roky platene cize za dva roky 1 600€ + intrak + strava + doprava + ostatne vydavky... a nic z toho !!! takyto clovek strati chut do zivota, lebo jeho kamosi uz davno zarabaju aj celkom slusne chodili na ine skoly, lahsie, pri studiu sa bavili kazdy den zname intrakovice a pod.

Takze je to na rozmyslenie po prvom roku studiu na feike ci ist dalej alebo nie... v kazdom pripade plati ak neda niekto M1 ani F1 v prvom rocniku nech dalej nejde, aj ked sa to da spravit ale mozete sa dostat az takmer k Bc a nic z toho !!!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.10.08
Príspevky: 230
Témy: 62
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 13:44

No co ja viem .. Tiez mam par kamosov na feike, nie su ziadny geniovia z matiky ani fyziky a hovoria, ze ked sa clovek aspon trochu snazi v pohode to spravi. Na nete na tieto dve fakulty mozes vidiet same zle recenzie, ze je to nespravitelne a pod. ale to povacsine pisu priemyslovaci alebo nejaky flakaci ktorych sa na feiku hlasi dost, a dost ich aj v prvom rocniku vyhodia. Nechapem ako moze niekto chodit 5 rokov do skoly a nedat ani Bc. Ked im islo iba o titul bez vedomosti tak preco si nevybrali radsej nejaku elektrickovu skolu? Ved na Slovensku je takych dost .. ako aj ich absolventov na urade prace.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 13:59

tiez chodim na FEI a nezda sa mi az taka narocna, ale je pravda ze par vyucujucich je padnutych na hlavu,
s najvacsou radostou sa tam vyhadzuju Aplikovanych informatikou, lebo sa ich tam hlasi vela=peniaze pre skolu,







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 18:14

ako nie je narocna feika povedzme z akeho uhlu sa nato clovek pozera, ze to co by mohlo byt narocnejsie sa uci tak povrchne, profilove predmety k danym odborom vacsinou zacnu az v 2 rocniku az neskor...
informatici nech idu radsej na fiitku, ked nimi chcu byt
matika-fyzika toto je tam pozadovane ako hlavne aspon v prvych rokoch, ale aj neskor stale to bude treba a snad sa toho clovek do konca studia asi ani nezbavi, ale tak ked uz matiky-fyziky ma tak to uz neni problem dotiahnut do konca vacsinou.
Ako feika by bola super ako som uz pisal, len to by potrebovala obrovske zmeny hlavne aj vo financnej stranke, personalnej stranke...

Na feiku sa hlasi kopec ludi, kazdeho zoberu mohli byt dat garancia 100% prijatia v pripade ak mate maturitne vysvedcenie, zato ta garancia na 1 000€ stipendium je reklama a co za tim je, to zo zaciatku nikto nevie.

Typy ludi na feike:
- turista, prisiel zi uzit este mladost zo strednej
- skusim co to je, ked zistim co to je tak uvidim
- no zda sa to byt v pohode, po prvej zapoctovke to v pohode uz moc nie je
- ma nato len to flaka
- robia mu problemy lahke predmety v porovnani s vacsinou
- chcu spravit skolu, ale furt sa daco prenasa
- skusaju stastie znova
- skolu ako tak davaju, moc ich to nebavi, chcu po skole dobre zarabat
- stihaju aj skolu aj robotu
- stihaju vsetko skola,robota,baby, pripadne este nieco naviac(sport...)
- rodeni geniovia kazdy rok na skole spocitatelne na jednej ruke
- ani nechodi do skoly a vsetko dava
- spravi Bc za 2 roky lebo je to primitivne lahke
- byvali fiitkari na feike je to totalna flakacka
- su si isty, ze skolu asi neskoncia ale potrebuju status denneho studenta si ponechat

a mozno kopa dalsich...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.04.12
Prihlásený: 02.06.21
Príspevky: 907
Témy: 54
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 19:07

Zdravím, chcel by som sa spýtať čo hovoríte na VUT v Brne, konkrétne na odbor http://www.vutbr.cz/studium/ects-katalog/detail-oboru?oid=9141. Zaujíma ma najmä, za aké ceny sa tam dá "prežiť", čiže čo tam asi stojí nejaké ubytovanie a strava(+ nejaké základné veci) nie som náročný(čím menej tým lepšie) a ešte ako je to tam s učivom, niekde som čítal, že sú tam samé materiály analógové obvody, prípadne nejaké skúsenosti ak tam niekto chodí, dočítal som sa, že berú bez prijímačiek ak sú priemery známok na konci 1. 2. 3. ročník a na polroku v 4. ročníku lepšie ako 2, čiže to by som mal splniť.
Prípadne ak by ste vedeli poradiť niečo podobné v rámci elektroniky, čiže žiadna "silnoprúdovka" energetika ani nič podobné. Na SŠ preberáme nejaké základy C a ASM, čiže MCU, logické členy(spájanie a pod.).

Vopred ďakujem za odpoveď.







_________________
Notebook: Dell Inspiron 15-7537= i5-4200U|nVidia GT 750M 2GB|RAM 6GB|250GB Samsung 850 EVO|W8.1|Cooler Master NotePal U3
Pc: Asus Rog Strix B360-G | i7-8700 | MSI 1080 Gaming X | Crucial Ballistix 16GB 2666MHz Dual Ranked | Samsung 970 Evo | Crucial MX500 | WD Red | Fera 3 | Arctic F12 Silent | Seasonic Focus Plus 650W Gold | Fractal Design Mini C TG
Disk: Western Digital Elements 1TB USB 2.0; Seagate Expansion 2TB USB 3.0
Príslušenstvo: A4tech Bloody V3 V-Track Core 3 + A4tech Bloody B-070; A4tech Bloody B120; A4tech Bloody G501; ATH-M40x; MSI Clutch M40
Monitor: Dell U2515H
Mobil: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2013 19:28

Axwell ja tam som treti rok (rok na bc este budem lebo som si menil odbor a nechcel som mat 7-8 skusok kde by makal ako divy a aj tak by som vsetky nedal), tak fyzika sa dala ked to clovek neflakal ( aj u doc valka som dal na 1.krat) a matika na technickom odbore je samozrejmost aj inych predmetoch

to ze to chce zmeny suhlasim







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2013 13:20

jasne, ono vsetko sa da spravit ak clovek chce, no pri feike ak aj clovek chce tak to trva dlho kym sa to cloveku podari spravit... preto sa mi paci ta tabulka nedaleko skoly STU FEI - dozivotne vzdelavanie a tu to plati doslova, samozrejme cintorin slavicie udolie to isti :)
Osobne ma to tam stale nejako taha, mozno zmena odboru by mi tiez mozno prospela no lenze 2 roky na telekome, a teraz zacat inde skoro od znova na inom odbore aj ked niektore maju menej matiky, lahsiu fyziku...
Cely odbor telekom na FEIke neodporucam nikomu, strata casu je to cisto len matika-fyzika velmi malo programovanie, elektrotechnika - teoreticka niektori co to spravili ani nevedia naco sluzi kondenzator, odpor... nie to este nejaky tranzistor, potom prvy krat sa so telekomunikacnymi sietami stretnete az 2 rocniku letny semester, jednoduchy predmet a kazdy je z toho vymlety, ze toto je ake tazke ? :D ale to hovoria ludia co matiku, fyziku vedia a tim to u nich vacsinou aj konci... Radsej si spravte cisco ak chcete telekom alebo na fiitke je taky odbor jeden, co je ovela lepsi.
FIITka sa mi zda v poslednom case co pocujem, ze lahsia matika-fyzika zacala byt, staci dobre vediet kodit a v podstate ostatne sa da spravit niekedy aj lahsie ako na feike.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.12.08
Príspevky: 2945
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2013 13:45

ja som isiel na telekom prave preto ze je tam malo programovania, telekom je hlavne o prenasani signalov nie cisco, preto su tam take predmety ako Digitalne komunikacie, analogove a digitalne sprac. signalov alebo telekomunikacne vedenia







_________________
PC:AMD phenom 9950BE, GIGABYTE MA790X-DS4, Kingston HyperX 800mhz 2x2GB, 1TB samsung spinpoint F1, Ati 5770 vapor-x, zdroj Seasonic S12II-520W
Phone: Galaxy s4Tab: Galaxy Tab 8.4 Pro NTB: TOSHIBA Satellite L505-13G: i5-430M, 4gb ram, ati5165 Foťák: Nikon D90 + 18-105, 35 1.8
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 02.05.2013 19:10

programovanie nie je tam nutne to je pravda, to je vyriesene OK, nejake zaklady v prvom roku ale naco preboha potom asemblery ? zo zakladov rovno na snad najtazsi jazyk...

Signal,frekvencia, toto patri podla mojho pohladu pod elektroniku - teda radioelektroniku v inzinierskom studiu.

To je cele zle... 2 roky na telekome a co som pochopil ako to bolo volakedy, nejake zaklady PC sieti, a potom vsetko uz len matika,fyzika... + to programovanie. proste stara skola na tej katedre telekomu.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.01.13
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 1703
Témy: 82
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 07.05.2013 23:20

Prosim vas,
je tu niekto taký kto obsolvoval medziročnik (ci ako sa to vola) ... ze napr. v 1.roc.na konci 2. semestra nemam dostatok kreditov .. takze mam moznost opustit skolu alebo opakovat 1. rocnik s tym , ze budem chodit len na predmety , ktore som nespravil (resp. prenasal do 2. rocnika) momentalne riesim podobny problem a neviem ako to funguje (to mam len z rozpravania kamarata ) . chodim na upjs verejna sprava . neviete ako to funguje? som pocul ze sa musi platit nejaka hotovost za cely jeden rocnik







_________________
CPU Intel i5 10400f MB Gigabyte H510m-H RAM Kingston Fury 2x8GB ddr4 3200mhz GPU MSI Rx570 Armor 4gb OC SSD WD Blue SN570 1 TB CASE Phanteks Eclipse P300a PSU Bitfenix Formula Gold 550w MONITOR Benq GW2470H WIN W10 pro64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2013 5:35

medzirocnik z prveho rocniku? ...medzirocnik sa robi, ked si v druhaku alebo tretiaku. ked si prvak, tak si len podas jednoduchu prihlasku a studujes odznova, pritom si ale nechas uznat predmety co si urobil ....u nas na EUBE oficialne neexistuje medzirocnik ale riesi sa to tym uznanim predmetov ...na UPJS neviem, ale z prveho rocnika sa urcite nejde na ziadny medzirocnik, kedze ta pre nedostatok kreditov nezapisu do druheho rocnika


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2013 8:52

Philipos píše:
Prosim vas,
je tu niekto taký kto obsolvoval medziročnik (ci ako sa to vola) ... ze napr. v 1.roc.na konci 2. semestra nemam dostatok kreditov .. takze mam moznost opustit skolu alebo opakovat 1. rocnik s tym , ze budem chodit len na predmety , ktore som nespravil (resp. prenasal do 2. rocnika) momentalne riesim podobny problem a neviem ako to funguje (to mam len z rozpravania kamarata ) . chodim na upjs verejna sprava . neviete ako to funguje? som pocul ze sa musi platit nejaka hotovost za cely jeden rocnik


Na tvojom mieste ak si nechceš len predlžovať študentský život by som z tej školy pálil preč, naozaj dosť neperspektívna škola (resp odbor), iba na titul.. to je prvá vec, druhá vec, sám mám odskúšanú možnosť, že ak nezrobím prvý ročník tak ho idem robiť opäť, s tým že predmety, ktoré som už absolvoval som si nechal zapísať (nepočítajú sa z nich kredity) a chodil do školy len 2x za týždeň.. človek potom tak zlenivie a celá škola sa mu znechutí s predstavou že po roku ničnerobenia má v druhaku makať a počúvať profesorov s psychickými problémami, ktoré si kompenzujú na študentoch, že už ani nič študovať nechce :D (môj prípad).. takže ak máš možnosť ísť na inú školu a začať odznova, učiň tak.. jedine žeby ťa tá škola bavila... opakovať ročník je strašná blbosť, tak isto prenášať predmety.. môj názor.. každopádne ak by si sa rozhodol ročník ísť odznova tak v treťom ročníku budeš platiť tuším 500 eur za nadštandardnú dĺžku štúdia. Ale to budeš platiť aj keby si išiel na inú školu







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2013 9:59

Prenasat predmety je fajn. Ja som prenasal pravidelne kazdy semester, s vynimkou 3 a 5 rocnika, kedy sa prenasat neda :D

Philipos - platis si poplatok za prekrocenie standartnej dlzky studia, to je cca 500€, ale platis to az ked minies 3 roky, ktore ti plati stat. Takze ty by si mal platit az ked pojdes do tretieho rocnika.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 08.05.2013 11:13

tiez som chronicky prenasac :D ..kazdy semester :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 09.05.2013 12:21

jesus :D ja som ešte ani jeden neprenášal :D ale tento rok to budú asi databázy ... ale tak jeden z ôsmich si preniesť do 3tiaku kde mám iba bakalárku a jeden voliteľný nie je zlé asi :)







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 18.01.13
Prihlásený: 27.04.24
Príspevky: 1703
Témy: 82
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 09.05.2013 17:27

a tie kredity, ktore som ziskal za tie predmety , ktore som spravil v celom 1. rocniku mi zostanu ? a kebyze tie zvysne , ktore som nespravil a v tom medzirocniku dokoncim tak by som mal mat celych 66 kreditov .. budem ich mat akoze full ?







_________________
CPU Intel i5 10400f MB Gigabyte H510m-H RAM Kingston Fury 2x8GB ddr4 3200mhz GPU MSI Rx570 Armor 4gb OC SSD WD Blue SN570 1 TB CASE Phanteks Eclipse P300a PSU Bitfenix Formula Gold 550w MONITOR Benq GW2470H WIN W10 pro64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.05.2013 3:48

ked si neukoncil ani 1. rocnik, tak nemas ziadny medzirocnik ...nechapes to? ...ty sa musis prihlasit normalne odznova do skoly, do prveho rocnika, a prinajlepsom tie predmety co si si uz spravil tak ti uznaju a uz ich nebudes musiet robit znova (Ecka vacsinou neuznavaju)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 10.05.2013 18:41

na TUKE ti uznajú aj Ečka, ale kredity za uznané predmety neplatia, neviem ako na UPJŠ







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.05.2013 20:37

To nie je pravda, na FEI sa uznavaju len A a B.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 07.03.07
Prihlásený: 24.12.23
Príspevky: 803
Témy: 169
Príspevok NapísalOffline : 10.05.2013 21:23

vseobecne sa uznavaju ABC na vsetkych skolach, i na FEI [STU]

Decko po dohovore s prednasajucim
Ecko po dohodove s prednasajucim + nieco navyse spravit sem tam ale aj bez toho uznaju.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 01.10.06
Prihlásený: 19.04.24
Príspevky: 6562
Témy: 15
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.05.2013 22:32

Nemam s tym skusenosti no podla toho co nam hovorili na uvodnych tyzdnoch a podobne sa na FIIT uznavali len A a B







_________________
PC: Intel Q6600@3,33GHz, MSI GTX 670 OC (TwinFrozr IV), DDR2 1066 A-data 8Gb, Seagate Barracuda 7200.12 2000GB, Kingston 240GB SSD, Gigabyte EP35-DS4, MSI OPTIX G273QF , Logitech G502 Proteus Spectrum
Notebook: Sony VAIO CW Series (VPC-CW1S1E/B) / LENOVO Legion 5 Pro 16ACH6H Stingray White || Mobil: Samsung Galaxy S21 FE || Auto: Audi S5 Sportback
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2013 0:46

na STU FEI sa uznávajú A,B,C , ale stretol som sa s tým, že cvičiaci uznal aj E z humanitného predmetu


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.05.2013 2:06

Na FEI TUKE to ma na starosti dekan, takze je jedno co si myslia cviciaci. Samozrejme, ze za kazdy uznany predmet sa plati...


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57 ... 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7434

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

630

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16449

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1551

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

687

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

505

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

606

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

399

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

598

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

521

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1551

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

858

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

449

24.07.2010 1:09

gabu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Noťas na výšku/hranie

v Notebooky a netbooky

5

613

08.08.2011 17:46

majo145 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na hry, vysku...

v Notebooky a netbooky

17

1085

22.07.2011 12:21

KekkeiGenkai Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB 650e na výšku

v Notebooky a netbooky

3

352

15.07.2013 13:27

liqua1 Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra