Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 56, 57, 58, 59, 60 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 25.11.11
Prihlásený: 07.06.19
Príspevky: 1076
Témy: 72
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 10.01.2014 23:38

sak ale aby toto spravil profesor informatiky?? aby ani diaktritiku nevedel spravit.. chore..
to vypada na pracu 12 rocneho decka.

klikni na Rozne zaujimave linky :D on musel byt zfajceny :D http://kifri.fri.uniza.sk/~kopecky/info ... ramce.html







_________________
CPU:Intel Core 2 Duo 2.33 GHz OC 3.2 GHz | Cooler: Gelid Solutions Tranquillo rev.2 | MB: MSI P35 Neo, GPU: GIGABYTE HD 4870 1G | PSU: Be Queit pure power l7 430w | RAM: 4x1gb DDR2 Kingstong | monitor: Flatron W1942T |Headset: Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma, Superlux HD 381B, V-Sonic VSD1 | Mouse: Logitech G400 | Fon: Nokia Lumia 520 White

Notebook: Lenovo ThinkPad Edge E531
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 03.03.09
Prihlásený: 29.04.20
Príspevky: 261
Témy: 52
Bydlisko: Slovakia, ZA
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2014 12:44

hh mna osobne uci a musim povedat ze je to typek, ma svojsky humor a preto aj tie stranky vyzeraju tak ako vyzeraju :D ale co sa tyka uciva tak to vysvetlit vie a aj uplny zaciatocnik v programovani nema problem, ale vsetko zalezi od pristupu, samozrejme ako u vsetkeho.







_________________
i5 750 @3,4Ghz, 6Gb DDR3, Samsung F3 500GB, MSI Radeon 5850 OC, Seasonic 500W, Fractal Design Arc XL, GIGABYTE P55A UD3, CM H212+
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 9:27

Ľudia, potrebujem pomoc... keďže fyziku som vzdal, rozmýšľam, že by som chcel inú výšku. Našiel som jeden odbor, ktorý mi sadol ako riť na šerbel, ide o jednoodborovú informatiku na KU s rozšírením na webdesign a počítačové siete. Chcem ísť už ale externe (tak či tak si už musím platiť za štúdium).

Moja otázka je však taká či nevie niekto o nejakom podobnom odbore, ktorý by sa dal študovať inde ako na KU, nakoľko do KU ma už nikto nikdy nedostane... Ďakujem...

PS: Pozrite toto
http://www.pf.ku.sk/images/stories/down ... 3-2014.pdf

Takto nejako vyzerá osnova ŠO, čím menej matiky, tým lepšie. Áno, nechcem vedieť matiku, nezaujíma ma, budem za 500 evri robiť do konca života. Áno, budem :)

// zrolujte na stranu 42, alebo 43, zabudol som


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 12:59

Na solidnu skolu kde budes studovat informatiku bez matematiky zabudni.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 13:44

On nehlada solidnu skolu. Vyser sa na skolu, najdi si pracu a popri sa uc webdesign. Pokial budes chciet, naucis sa to ovela rychlejsie a tvoje vedomosti budu aktualnejsie. Pokial si len najdes skolu a pokusis sa zamestnat v IT len s titulom a bez vedomosti, budes sklamany. Obzvlas za predpokladu ze ten titul bude produktom skoly na urovni KU.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 13:59

Mego chod do Kosic na Bezpecnostny manazment. Tu skolu musi spravit aj uplny debil, na skuskach riesia sustavy rovnic atd... Nic komplikovane, titul sice nema ziadnu cenu, no na druhu stranu, mas dost casu na svoje zaujmy, ktore si uz prezentoval skor (uzivat si zivot). Pripadne sa vo volnom case mozes venovat studiu toho, cim sa chces zaoberat.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 15:15

VŠBM vidím z okna, mám to asi 150 metrov :D Ale nie... mne o titul vôbec nejde... to ale vysvetlite mojím rodičom...


to je jedno... proste som čakal, že existuje niečo s dizajnom, kde by som sa niečo nove mohol naučiť


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 15:22

Najviac noveho sa naucis na nete. Titul to uz nezachrani a ak chces pracovat v IT, vyhodou je aj vek. Ako mladeho ta nejaka firma na nejake pozicie vezme a takmer vsetko nauci, pokial budes mat zaujem. Ked ale budes skakat zo skoly do skoly, nakoniec skoncis bez titulu aj bez prace.







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 16:19

Kolko mas rokov 15? Rodicom kup psa, ked maju malo starosti. Je to tvoj zivot.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 22:09

za pár mesiacov 21 budem mať, ak dožijem...

Ja som skôr narážal na to, že som hľadal nejaký odbor, kde by sa učili výlučne veci ohľadom designu- kde by ma naučili robiť zázraky v CSS, poriadne pracovať s fotošopom a podobne... ale asi nič také neexistuje, alebo sa mýlim?

Je mi jasné, že na informatiku človek potrebuje matiku, lebo je to programovanie, ktoré vychádza z matiky (atď), to ma však nezaujíma...


No a viete, na jednej strane rodičov chápem... tri roky ma živili, platili ubytovania a neviem čo, v nádeji, že skončím fyziku (aj by som skončil, ak by som nemusel prestupovať na upjš). Na KU fakt skončí aj taký debil ako som ja :P
Takže chápem, že ich to teraz serie, nuž lenže... perspektíva z VŠ fyziky je asi taká, že pokiaľ nenájdem job v CERNe, tak môžem robiť učiteľa za 400 evri... a tomu sa chcem vyhnúť. Uznávam, v minulosti som chcel, ale to som si predstavoval príliš jednoducho. Keď si predstavím, že naťahovať sa s debilnými detiskami dnešnej doby a naťahovať sa s debilným riaditeľom (akým bezpochyby väčšina riaditeľov je...) tak za tie štyri stovky mi to fakt nestojí...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 05.04.11
Príspevky: 1693
Témy: 50
Bydlisko: Žilina, Pop...
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 22:24

CSS nie je vec, ktorej by sa asi na žiadnej škole venovali viac ako hodinu času, maximálne tak jednu prednášku :P Na to aby si si vypočul niečo o CSS nepotrebuješ školu, prednášky bývajú často verejnosti prístupné, tak tam môžeš zavítať sám.







_________________
rMBP 13 2015
iPhone 7
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2014 22:36

Na vysokej skole sa ucia trosku ine veci, ako robit zazraky v photoshope. Napriklad, predmet s nazvom Pocitacova grafika na FEI TUKE, nema s grafikou v tvojom ponimani nic spolocne. Je to totiz len matematika a fyzika. Kodis matematicke vzorce (a fyzikalne), ucis sa rozne sposoby transformacii, ucis sa ako vykreslovat plochy, atd...

Na taketo veci, ktore chces robit, nepotrebujes ziadnu vysoku skolu. Poprve, bude to pre teba strata casu a zbytocna zataz, podruhe, pochybujem ze take nieco najdes.
Alebo si zaplat kurz, alebo si kup knihy, alebo si pozeraj tutorialy na internete, no hlavne, povedz mamke a ockovi, ze toto je tvoj zivot, ze vies co chces a ze uz nemas 10 rokov, aby ti mali co rozkazovat. Cim skor sa s tym vy vsetci vyrovnate, tym lepsie pre teba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2014 7:31

Ty hladas skor kurzy nie skolu + to co si popisal o CSS a PS, neviem si moc predstavit co by ta ucili po mesiaci ...

http://www.vsvu.sk/studium/uchadzaci/ak ... -programy/







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2014 10:31

Mego píše:
Je mi jasné, že na informatiku človek potrebuje matiku, lebo je to programovanie, ktoré vychádza z matiky (atď), to ma však nezaujíma...

To je chlopotina neni treba vsade programovanie a matiku, su info profesie kde o programovanie nezakopnes, taki sietari tym je to nanic. ak nepotrebujes vylozene titul tak sa na VS vybodni v nicom ti nepomoze, ale tebe ide o titul, tak si sprav hocijaku lahku info co mate v okoli. ale hlavne su skusenosti a co realne ovladas. hovorim z vlastnej skusenosti. jebot ti dobre radi s tymi kurzani, tam sa aspon volaco naucis.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2014 11:01

dobry vtip o sietaroch a matematike delong. Ak chces zapajat 30 eurove routre a robit koncovky na kable, tak matematiku naozaj nepotrebujes. Ale ak sa chces niekam pohnut, dostat sa vyssie, tak je to vlastne teoria grafov = matematika!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 06.04.08
Príspevky: 4396
Témy: 111
Bydlisko: NR
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2014 11:32

to ja uz neviem ja som myslel takeho normalneho sietara, takych tych obkundesov, co su v hocijakej firme, staraju sa o PC vybavenie, nic speci, praca to neni nejak extra tazka a zarobi dobre. len zialbohu nimi je uz trh preplneny, najviac hladaju progamatorov a takychto expertov.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 17.01.2014 16:51

Dobrý sieťar sa nemá problém uplatniť, pozri si pracovné ponuky, dokonca aj na Slovensku je toho veľa :) A veľa ľudí sa vo väčších firmách posúva na vyšší line, takže na 1.line vždy hľadajú niekoho nového. Vedieť napr. angličtinu, vyznať sa v problematike prípadne sa preukázať nejakým certom, chuť sa učiť a robotu máš :)

Neviem čo považuješ za dobrý zárobok a dobrú robotu ale to čo si vzpomenul je pozícia "IT DEFKA", ktorú môže robiť fakt asi hocikto. Nevravím, že to je worst job, môžeš sa dostať k nejakému HW, niekde natrafíš aj na nejaký server či sieť, ktorá nieje založená len na jednom wifi routri ale robiť to za pár stoviek vo firme s pár zamestnancami celý život mi príde lenivé... Takéto ponuky nájdeš pod slovami ako IT technician, ktorý by mal najlepšie ovládať všetko :)







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2014 12:17

Nuž darmo... a neexistujú dajaké pozície html/css kódera? Počul som, že iba v BA...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.06.08
Prihlásený: 19.07.16
Príspevky: 3325
Témy: 147
Bydlisko: Žilina / Os...
Príspevok NapísalOffline : 18.01.2014 13:51

Pozri naprílad http://freelancer.com/ ,stačí byť šikovný :)







_________________
PC - ASUS M2N-MX Se+ | AMD X2 4200+ | 2GB RAM | Nvidia 8600GT | WD 320GB | 350W |NTB - ASUS K50AB SX-010 | | ASUS X550L | SteelSeries Mousepad | A4tech XL-750BF | HTC Explorer |
CCNA (640-802) |
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2014 8:07

Jj, to poznám, lenže tam málokedy chce niekto niečo s html a CSS...

Okrem toho sú to len jednorázové záležitosti, nikoliv stabilný job


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 15.04.24
Príspevky: 14182
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.01.2014 15:41

No hlavne su to skusenosti a referencie :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2014 14:25

Zdravim :) Kedže som v maturitnom gymnazialnom ročniku, prišiel čas na posielane prihlašok. Maturujem z mat/info
Mam rad matematiku teda až na geometriu. Z oblasti IT mam znalosti viac menej zaklady vlastností hardveru, kedže som si už neraz niečo dorabal do pc vratane jeho stavby ale povedzme si rovno, že v dnešnej dobe si vie poskladať pc a nakonfigurovať ho každy druhy ťuťmak :D a dalej už su to len zaklady z pascalu ktore nas učia na škole + teoria.
Rozhodujem sa medzi TUKE a UPJS KE. Pišem sem aby ste mi pomohli rozhodnuť sa. V oboch pripadoch ide o odbor Informatika, na TUKE som rozmyšlal aj o kybernetike ale tam je dosť ťažka fyzika(vraj) a prave aj to spevadza moju dilemu, že z elektrotechniky mam dosť chabe znalosti kedže som na gymku. Z fyziky je to o niečo lepšie ale stale len zaklady, preto mam obavy zo ZEI a ZIM-ka. Ale predmetom mojej otazky je kde sa viac oplati študovať Informatiku. Na UPJS pokial viem nie je žiadna fyzika ani elektrotechnika, na druhej strane na TUKE je toho viac. No mna zaujima len kvalita vzdelania informatiky. Samoštudium je samozrejmosť, nečakam ,že mi škola da viac ako mechanicke spracovanie informacii aj to len na zaklade zadaní. Zaujima ma, informatiku na ktorej škole, sa mi viac oplati študovať popri samoštudiu. Chcel by som si počas VŠ (po takom 2. až 3. ročniku) najsť aj pracu v danom obore aby som ziskal nejaku tu prax, preto by sa mi hodilo, aby som študoval fakt len to, čo budem potrebovať. Dakujem vopred za vaše rady a čas a prajem pekny den :)







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2014 16:26

To co si mal na strednej skole ma s matematikou ktoru zazijes na FEI TUKE veeeeelmi malo spolocne. Az potom uvidis, co je to matematika :-) ZEI a ZIM su jednoduche predmety, jedne z tych, ktore sa naucis a zabudnes, lebo to uz nikdy nepouzijes. Na ZIM nie je nic, co treba chapat, tam sa to treba len naucit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2014 16:42

Ano Daron, viem že SŠ matematika je oproti VŠ matematike ako prd oproti vetru. Ale stale sa mi nedostala odpoved na otazku ohladom informatiky.
Daron píše:
ZEI a ZIM su jednoduche predmety, jedne z tych, ktore sa naucis a zabudnes, lebo to uz nikdy nepouzijes.
... a prave aj na toto som naražal, pytal som sa na uroven vyučby informatiky z hladiska najlepšieho poskytnutia zakladov do nastupu do praxe ( Zname kliše : magisterska informatika ponuka študium informatiky z hladiska hlbky v teoretickej rovine + aj prakticke cvicenia, PC inžinierstvo ponuka riešenie konkretnych problemov bez zaoberania sa pričin fungovania) Či nie? Ja som sa pytal ktora z tychto variant a prečo je lepšia z hladiska uplatnenia sa. Viem že samoštudium je nutne pri oboch variantach, no ak mi postači magisterska informatika bez zbytočnych elektrotechnickych či fyzikalnych veci, ktore ako si poznamenal naučim sa a zabudnem, tak načo marniť čas nad takym zei a zim ak ho možem efektivne využiť inač? Pytal som sa len na informatiku . Dakujem







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2014 16:45

ZIM a ZEI su v prvom rocniku, vtedy aj tak cas nebudes vyuzivat inak. Zaujimave predmety (informaticke) prichadzaju az neskor, takze ak chces, mozes sa im naplno venovat. No stale budes mat predmety, ktore sa ti budu zdat zbytocne a verim tomu, ze rovnake to bude aj na UPJS.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 26.08.10
Prihlásený: 29.01.22
Príspevky: 1495
Témy: 58
Príspevok NapísalOffline : 29.01.2014 17:07

Počul som že sice elektrotechnicke predmety su v 1. ročniku založene len na teoretickej baze ale v 2. (Fyzika II.) sa už robia aj rozne merania, či čo a s tym ja velmi nechcem mať niečo spoločne. Proste stale znie moja otazka kde sa mi informatiku ako taku oplati študovať viac. Predsa len tam musia byť nejake odlišnosti a ja by som rad vedel ktore(ake). Ak mi informatika popri samoštudiu da viac na TUKE tak už oželiem a nejak predycham tu fyziku a pod ale ak to zato nestoji a stači mi isť na PF kde niesu elektrotechnicke predmety, tak prečo nie? Aj tak som zmiereny s tym, že škola mi da do praxe a života možno tak 50%? Zvyšok vyplni samostudium a hadam nejaka prax v pribuzenskej firme. Vieš, radšej by som uprednostnil hlbšie vedomosti z dvoch predmetov, ako mať totalny chaos z piatich.







_________________
ALL TIME best actors : Christian Bale, Denzel Washington, Tom Hardy
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 17.03.2014 15:58

Ahojte,nechcel som vytvárať novú tému preto to hodím sem..
Podávam si prihlášku na FIIT(viem že už mám na to iba pár dní ale rodičia neboli mesiac doma,a chceli aby som to robil s nimi tak som to nemohol skoršie vyplniť).Problém je ale v tom že som zadal v tom ich systéme adresu,meno atď. ale nikde tam nie je kolónka na zadávanie známok a tak .Kde sa to potom pridáva alebo ako to je? Mám možnosť iba zaplatiť prihlášku...
Kam na vysku? I
Ďakujem







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11
Príspevok NapísalOffline : 17.03.2014 16:18

Podla mojich info prijmaju podla externej maturity z matematiky. Takze znamky nemusis :D. Teda ani ja som tam nedaval tak dufam.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.07.11
Prihlásený: 09.02.15
Príspevky: 229
Témy: 30
Príspevok NapísalOffline : 18.03.2014 16:50

Do budúcnosti, všetky veci okolo štúdia ti zodpovedajú na pedagogickom oddelení. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Kam na vysku? I

Registrovaný: 16.10.12
Prihlásený: 16.04.24
Príspevky: 4417
Témy: 306
Bydlisko: BA
Príspevok NapísalOffline : 18.03.2014 16:55

Sorry že som neodpísal skoršie...
magic dík :)
fubu ja viem len som nechcel kvôli takej blbosti tam volať,preto som sa opýtal tu že by to možno niekto vedel :)







_________________
Smartphone: iPhone 14 Pro Max 512GB
Notebook: Apple MacBook Pro 14" M1 MAX- 32GB RAM, 1TB SSD
Notebook II: Apple Macbook Air 13" M2 - 16GB RAM, 512GB SSD
Workstation: Apple Mac Studio M1 MAX - 32GB RAM, 1TB SSD

Workstation II: Intel i9-11900K | MSI MAG Z590 TOMAHAWK WIFI | MSI GeForce RTX 3080 Ti GAMING X TRIO 12G + Fractal Design Flex B-20 | Kingston FURY 64 GB KIT DDR4 3600 MHz Beast RGB | 4TB(2x) Samsung 980 PRO 2 TB | Fractal Design Celsius+ S36 Prisma | Fractal Design Ion Gold 750 | Fractal Design Define 7 Black – TG | Windows 11 Pro

Camera gear: 2x Sony A7 IV + Sigma 35mm f/1.4 DG DN Art + Sony FE 24-70mm f/2.8 GM II
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 1794 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 56, 57, 58, 59, 60 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kam na vysku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vzdelanie, štúdium, škola

121

7421

31.03.2019 23:10

LeaR Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

2

397

01.12.2020 14:38

Lukáš1319 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ntb na vysku

v Notebooky a netbooky

11

593

17.07.2019 23:18

pepkopav Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

6

520

26.08.2010 11:18

Cirky Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. NTB na vysku

v Notebooky a netbooky

18

1546

07.09.2007 17:43

Darius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

3

856

01.08.2011 10:35

jaaaaaaa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

11

628

22.07.2013 21:14

Setton Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Akú máte výšku?

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 8, 9, 10 ]

v Krčma

298

16400

27.05.2012 23:22

El_Silver Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Notebooky a netbooky

39

1550

03.09.2019 17:39

SamerLp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notbuk na vysku

v Notebooky a netbooky

17

683

09.09.2013 19:49

Plechac123 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na vysku

v Notebooky a netbooky

3

504

17.06.2016 16:58

michalesku Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Notebook na výšku

v Notebooky a netbooky

4

605

26.05.2016 12:10

nescafe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Výber Notebooku na výšku

v Notebooky a netbooky

4

250

29.01.2013 13:36

h-hp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. aky nb na vysku

v Notebooky a netbooky

9

366

13.07.2010 21:21

beginner Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zistiť výšku prvku

v JavaScript, VBScript, Ajax

2

484

02.08.2011 7:15

camo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ktorý ntb na výšku ??

v Notebooky a netbooky

7

446

24.07.2010 1:09

gabu Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra