[ Príspevkov: 2716 ] 1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 91
AutorSpráva
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.10.2015 19:18 | Politika - svet (zahranicie)

Pre mna su to noviny ako mnoho dalsich. Serioznejsi "platok" ako napriklad topky kde robia senzaciu z Plackovej svadby, ale stale by som mal vyhrady. Pre mna je to len nejake voditko, nieco ako televizny program. Ked tam vidim nieco zaujimave, prebehnem komentare a pripadne si v inych zdrojoch overim nakolko su tie informacie relevatne.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 19.10.2015 8:29 | Politika - svet (zahranicie)

Chlapci idete na to zle skusate im to vysvetlit logickymi argumentami a rozumom... ale cest vasej vydrzi a trpezlivosti ;)


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 19.10.2015 9:16 | Politika - svet (zahranicie)

done, tebe chyba logika, tak nam nepis nieco o logike. a o rozume...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 19.10.2015 9:40 | Politika - svet (zahranicie)

No, realita je taka, ze vy rusofily mate jednu spolocnu vlastnost a sice, ze vsade hladate konspiracie a spiknutia proti vasej Maticke Rusi.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 19.10.2015 23:19 | Politika - svet (zahranicie)

Aha, no ale to SME sa tvari dost seriozne, nie? Skoro najserioznejsie. Ktory zdroj by si okrem toho odporucil?

Don jebota si nevsimajte. Robi presne to co by sa asi tak cakalo od cloveka, co si zvoli taky nick.. lol


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 20.10.2015 22:07 | Politika - svet (zahranicie)

Poprosim panov kompetentnych tohoto fora, aby mi vysvetlilo jedno a to:

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371328-turecko-asad-moze-prechodne-zostat-v-cele-syrie-este-pol-roka/

Ako sa moze starat cudzi stat do ineho SUVERENNEHO statu, kto ho bude riadit a kto bude na cele v tomto state? Toto je demokracia? Alebo demokracia po americky? Assad nie a nie podvolit sa, a je velky spojenec Ruska. Zeby v tom bol problem? Prosim len vecne vyjadrenia, ja akosi bez argumentov a logickeho uvazovania, ako uviedol don jebot, nerozumiem...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 21.10.2015 13:12 | Politika - svet (zahranicie)

Nech sa paci studuj:

https://en.wikipedia.org/wiki/Syrian_presidential_election,_2014
https://en.wikipedia.org/wiki/Syria%E2%80%93Turkey_relations#Friction_due_to_Syrian_civil_war
https://en.wikipedia.org/wiki/International_recognition_of_the_Syrian_National_Council

Uff Assad ziskal 88.7%, Putin by sa mohol poducit.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 21.10.2015 13:31 | Politika - svet (zahranicie)

Po Americky alebo po Rusky ;) ?


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 21.10.2015 16:05 | Politika - svet (zahranicie)

don jebot, predpokladam, ze po rusky ani americky nevies, staci v slovencine, popripade mozes pouzit aj cestinu :)

xnews...:
Syria je samostatny suverenny stat, kto dal pravo rozhodovat o tom, kto bude a kto nebude v prezidentskom kresle? nepis mi tu odkazy, ako prebiehali volby a kto kolko % dostal. to nenasvedcuje tomu, aby sa starali ine staty. Btw. v KLDR je diktatura ako vysita a to nikoho netrapi, ze kolko bude Kim na poste vodcu. Podobne ine africke staty. Ukrajina ma mat teraz volby a uz sa robia opatrenia, kto moze a kto nemoze volit, ludsky povedane, ti co nie su stupenci nacistu Porosenka, tak ti maju problem. Syria je ale na programe USA, tak treba sa starat, kto bude a nebude na cele.

PS: staci si otvorit diskusii k danemu clanku a pekne vidiet, kto si co mysli o USA, Turkoch a ich politike. Myslim, ze 90% prispievatelov ma v tom jasny nazor.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86 | 86
Bydlisko: Senica
NapísalOffline : 21.10.2015 16:35 | Politika - svet (zahranicie)

Kameramanka sa chce po skončení súdu so svojou rodinou presťahovať do Ruska. V Maďarsku sa vraj necíti bezpečne.

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/8044650/madarska-kameramanka-sa-chce-sudit-s-utecencom-ktoreho-podkopla.html#ixzz3pDHAzOR3

odporucam tento krok viacerym vyznavacom vychodnych hodnot


_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37 | 37
Bydlisko: Trnava
NapísalOffline : 22.10.2015 7:43 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
Ako sa moze starat cudzi stat do ineho SUVERENNEHO statu ...


reagoval som na toto a na veci ako sa stara take rusko do toho ci ukraina moze vstupit do EU alebo NATO, popripade pripomen mi, ktory stat ziskal uzemie ineho statu za poslednych X rokov modernej politiky (cca od 1 SV ... ) ?

http://www.reuters.com/article/2015/10/21/us-mideast-crisis-syria-russia-strikes-idUSKCN0SF24L20151021?utm_source=twitter

O tomto konspiracie neriesite, informuju o tom vase super truper jednine pravdive spravodajstvo?


_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 22.10.2015 12:57 | Politika - svet (zahranicie)

Normalne mi slza vysla, ked som videl tohto bojovnika za slobodu, osloboditela Ukrajiny, mierotvorcu v Syrii a Spasitela Cecenska ako sa zucastnil niecoho takeho ako otvorenia Mesity. A hned rovno jednej z najvacsich v Europe. Co sa to deje, nevie on, ze Moslimovia su spolu s Americanmi, zidmi a homosexualmi spolocny uhlavny nepriatel?
Sklamanie...
http://www.konzervativnyvyber.sk/putin-slavnostne-otvoril-jednu-z-najvacsich-europskych-mesit/17583/


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 4834
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 22.10.2015 14:44 | Politika - svet (zahranicie)

čím väčšia kríza v EU tým lepšie pre rusov aspoň sa chvíľu prestaneme montovať do ich záujmov keď sa tu zväčší sociálna a ekonomická kríza a možno nám ešte pomôžu odstavením plynu v zime


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 23.10.2015 0:29 | Politika - svet (zahranicie)

don jebot píše:
http://www.reuters.com/article/2015/10/21/us-mideast-crisis-syria-russia-strikes-idUSKCN0SF24L20151021?utm_source=twitter

O tomto konspiracie neriesite, informuju o tom vase super truper jednine pravdive spravodajstvo?


Hm, zaujimavi clanok. Nejak moc sa v nom pouziva neurcite don't namiesto specifickejsieho do. Vraj 4/5 Putinovych utokov don't target Islamic State, co vyvolava pocit podozrenia...
Ale koho vlastne Putin do targets? Informuje nas o tom clanok? Nejake other groups? Ako sa ti paci takato hra s formulaciou viet?

// Spojený príspevok Pia 23.10.15 0:42

Daron píše:
Normalne mi slza vysla, ked som videl tohto bojovnika za slobodu, osloboditela Ukrajiny, mierotvorcu v Syrii a Spasitela Cecenska ako sa zucastnil niecoho takeho ako otvorenia Mesity. A hned rovno jednej z najvacsich v Europe. Co sa to deje, nevie on, ze Moslimovia su spolu s Americanmi, zidmi a homosexualmi spolocny uhlavny nepriatel?
Sklamanie...
http://www.konzervativnyvyber.sk/putin-slavnostne-otvoril-jednu-z-najvacsich-europskych-mesit/17583/


Co s toho podla teba vypliva?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 23.10.2015 15:41 | Politika - svet (zahranicie)

Ze hladi len na svoje zaujmy rovnako ako vsetci ostatni. A to by si mali ludia uvedomit, ze nie je nic take ako dobry Putin a zly Obama, dobre Rusko a zle USA. A v podstate okrem Rusofilov si tu tu vacsina ludi uvedomuje.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.10.2015 15:37 | Politika - svet (zahranicie)

Daronko, my si to uvedomujeme, ale ty si myslis o nas len co ti vyhovuje. Samozrejme ze nie je Rusko svate, ale VACSINA si uvedomuje aku spinavu hru hra USA, ale opozdilcom poznacenych socikom sa to neda vysvetlit, pritom v tej dobe behali otcovi vo vajciach


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 4834
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 24.10.2015 16:07 | Politika - svet (zahranicie)

obaja hrajú rovnakú hru a to oslabiť vplyv toho druhého na blízkom východe,víťaz berie ropu,Suez a zisky z dodávok zbraní a samozrejme svetový vplyv
a myslím si že obom sú nejakí utečenci úplne ukradnutí pokiaľ sa oslabí ekonomika EU je to plus pre oboch
takto zarába USA na konfliktoch v blízkom východe
http://blisty.cz/art/77068.html
a rusi by si tiež radi uchmatli z tohto koláča
http://www.teraz.sk/zahranicie/putin-iran-raketove-zbrane-rusko/130370-clanok.html
dobre im na to poslúžia aj prístavy na Kryme a v Sýrii


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 24.10.2015 19:24 | Politika - svet (zahranicie)

Vacsina? To myslis seba, Incredibleho a svojich dasich 5-10 zabanovanych nickov?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 0:10 | Politika - svet (zahranicie)

Daronko ano vacsina. Zial si to neuvedomujes vo svojej hlavicke,ale je to tak :).
Pozri si sem-tam komentare. Napr.http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371729-rusko-je-pripravene-podporit-naletmi-syrsku-opoziciu/

Kolko % ludi zastava Rusko a kolko USA??? Ano viem, na smetiach blokuju diskusiu tak sa to nemas ako dozvediet.

Prosim ta daron, uz sa vzchop trosku :)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 25.10.2015 8:38 | Politika - svet (zahranicie)

Žil by si radšej v Rusku alebo radšej v USA ako bežný pracujúci človek?


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 8:55 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
Daronko ano vacsina. Zial si to neuvedomujes vo svojej hlavicke,ale je to tak :).
Pozri si sem-tam komentare. Napr.http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371729-rusko-je-pripravene-podporit-naletmi-syrsku-opoziciu/

Kolko % ludi zastava Rusko a kolko USA??? Ano viem, na smetiach blokuju diskusiu tak sa to nemas ako dozvediet.

Prosim ta daron, uz sa vzchop trosku :)



Poctivo pracujete a komentujete, co?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 25.10.2015 9:51 | Politika - svet (zahranicie)

Daron píše:
Ze hladi len na svoje zaujmy rovnako ako vsetci ostatni. A to by si mali ludia uvedomit, ze nie je nic take ako dobry Putin a zly Obama, dobre Rusko a zle USA. A v podstate okrem Rusofilov si tu tu vacsina ludi uvedomuje.


Ja nerozumiem, ako to suvisi s akymi zaujmami?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.10.2015 10:00 | Politika - svet (zahranicie)

To je smutne.

Daron tym chcel povedat zhruba tolko, ze nie cela Amerika je dobra a nie cele Rusko je zle. Bezni ludia si ziju svoje zivoty a nijak zasadne sa nepodielaju na tom ako vystupuje krajina navonok. Je sice pravda, ze ich mentalita je odlisna (mne vyhovuje viac ta zapadna), ale to co krajina robi, kde zasahuje a podobne ovplyvnuje len politicka elita. V USA je to Obama a par dalsich a v Rusku zase Putin. Kazdy z nich hladi predovsetkym na svoje zaujmy a kazdy z nich urobi cokolvek len aby dosiahol to, co mu vyhovuje (je v jeho zaujme). V tom su uplne rovnaki a ani Daron a ani nikto dalsi tu netvrdi, ze vsetko co robi USA je dobre a spravne. Historia ale ukazuje, ze sa daleko viac oplati byt na strane USA nez na strane Ruska.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 11:51 | Politika - svet (zahranicie)

Daron píše:
Skiller píše:
Daronko ano vacsina. Zial si to neuvedomujes vo svojej hlavicke,ale je to tak :).
Pozri si sem-tam komentare. Napr.http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/371729-rusko-je-pripravene-podporit-naletmi-syrsku-opoziciu/

Kolko % ludi zastava Rusko a kolko USA??? Ano viem, na smetiach blokuju diskusiu tak sa to nemas ako dozvediet.

Prosim ta daron, uz sa vzchop trosku :)



Poctivo pracujete a komentujete, co?


to je tvoj argument? ja som videl na tej diskusii asi max 5 trollov, ktori stale omielaju to iste dookola a ostatni maju aj realny pohlad na vec. Ale podla teba su plateni. Daron zamysli sa nad tym niekedy. Ja som teda este nevidel nikde a ani nepocul o tom, ze by niekto dostal ponuku pisat komentare za peniaze :D

Cirky:
bol som v USA. ti ludia su tam vazne vymleti, a oblbnuti propagandou. ked som sa rozpraval so slovakmi, co sme tam boli a poculi nas americania, tak sa nas pytali, ci sme z Ruska. oni nemaju nic ine vstepene do hlavy len Rusko, aspon tak mi to prislo. Samozrejme su tam aj normalni ludia. Zit mozno ako kde, zvykol by som si asi casom. V Rusku som nebol este, tak nemozem tvrdit aky je tam zivot. Radsej inde.

Johnny:
ja som ale nikde este necital tolko negativizmu proti USA ako sa pise proti Rusku. Ci je to Reuters, SITA, CTK atd. Len a len negativizmus proti Rusku. Vsak tieto media hraju taku medialnu propagandu, ako hadam ani Rusko nehra.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 25.10.2015 13:00 | Politika - svet (zahranicie)

Tvoj argument je zase profilovat nazor Slovenska diskutujucimi na pravda.sk...
Do USA si siel s predsudkami a len sa ti potvrdili. Ak by si pocul ludi z Litvy, Estonska etc pocut rozpravat, tiez by si si myslel, ze su Rusi.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 13:21 | Politika - svet (zahranicie)

Pozri si aj ine media. Nie je to len pravda. A pochybujem, ze je tu X platenych diskuterov.

No ale ina novinka uzrelo svetlo sveta :)
http://edition.cnn.com/2015/10/25/europe/tony-blair-iraq-war/

Teraz sa mu na to zvysoka vysrat, ked zapricinili krviprelievanie. Samozrejme ze sme to tusili uz davno, ale az teraz ho dostihlo svedomie??? Nech ho povesia zato, hajzla.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 25.01.13
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 4834
Témy: 22 | 22
Bydlisko: Žilina
NapísalOffline : 25.10.2015 13:27 | Politika - svet (zahranicie)

v indexe spokojnosti so svojim životom sú v zozname štátov USA na 6. mieste a Rusko na 32. mieste z toho jednoznačne vyplýva že USA robí pre svojich občanov viac ako Rusko takže keby som si musel vybrať...


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 25.10.2015 13:40 | Politika - svet (zahranicie)

Nebud naivny. Tieto indexy su zmanipulovane rovnako ako vsetko co hovori v prospech USA, alebo neprospech Ruska.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 13:44 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
ale omielaju to iste dookola a ostatni maju aj realny pohlad na vec. Ale podla teba su plateni. Daron zamysli sa nad tym niekedy. Ja som teda este nevidel nikde a ani nepocul o tom, ze by niekto dostal ponuku pisat komentare za peniaze :D



Ved sa pozri na seba. Zalozil si si tu X uctov, najprv si zacal pisat slusne, potom po zablokovani si vsetkym nadaval a urazal ich. Potom si doliezol zase a snazis sa zase trosku slusnejsie. Prisiel si a stale chodis na toto forum len za ucelom diskusie v politickych temach, kde ociernujes EU, Brusel, USA, Kisku, homosexualov.
Keby bolo na mne, tak ta zabanujem zase, lebo taky bezcharakterny clovek nema mat pravo sem dalej pisat. Dostal si uz davno druhu sancu, premrhal si ju a skor ci neskor zacnes zase nadavat, urazat a budes zablokovany. Je mi smutno, ked vidim coho si schopny a dufam, ze si Ficovu vladu po volbach 2016 uzijes, lebo prave ON ta raz moze dopravit na vychod, do izolacie, tam, kde je tak dobre. Len je cudne, ze ked je tam tak dobre a je tam taka spravodlivost, ze si tam nikdy nebol. Ale v hnusnych kapitalistickych zidovskych nespravodlivych USA si bol.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 25.10.2015 14:42 | Politika - svet (zahranicie)

BAN za co? Ja Fica nepodporujem, ale vladu zostavi, ci sa ti to paci alebo nie. Neboj sa Sulik sa ani nedostane do parlamentu, popr. urcite nie do koalicie. Na Ficovi sa mmi paci, ze teraz sa nevtiera do zadku EU a USA, ako to robi Kiska, ktory bol zvoleny len z rozmaru obcanov, vsetko zvolime, aj cloveka s IQ 30, len nie Fica. A takuto taktiku uplatnuje aj opozicia.
Daron, ale ze nevidim od teba komentar k tomu Blairovi. Nemas asi co napisat.

K prieskumu, co robi USA pre ludi? :D to vazne? polovica dani, ktore zaplatia, idu na armadu. Ludia nemaju dobru zdravotnnu starostlivost a socialne zabezpecenie. Ziju na dlh, videl som ludi, ktori mali 3-4 kreditne karty, a ked platli, zafungovala im az tretia stvrta. To je vzor spokojnosti zitia? Tak financnu krizu na nas uvalili akurat.

A opat zdoraznim, nie som plateny diskuter,, nikdy som nebol a ani nebudem. zarabam si poctivo na seba velke peniaze :)


 [ Príspevkov: 2716 ] 1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 91


Politika - svet (zahranicie)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109761

06.04.2014 11:37

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70986

18.02.2024 22:51

Xaltotun

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

917

01.04.2022 21:33

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

659

24.09.2011 13:52

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1839

21.01.2011 7:49

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

502

28.02.2010 21:06

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

701

15.12.2009 20:54

Craig

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

688

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

588

14.05.2018 10:44

doubleR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3668

30.06.2015 21:25

Arcetazz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Svet v 360°

v Novinky

2

889

12.08.2009 9:47

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

943

23.01.2008 17:55

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1337

04.08.2011 22:53

Joz1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

MSI vypouští na svět další grafickou kartu - NX8400GS-T

v Novinky

2

519

11.08.2007 12:46

mach4



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF