[ Príspevkov: 2716 ] 1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 91
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 11.10.2015 9:52 | Politika - svet (zahranicie)

Konecne trochu realnej analyzi situacie s imigrantami v mainstreamovom mediu:
http://zivot.cas.sk/clanok/21394/postoje-k-privalu-migrantov-do-europy-su-formovane-najma-emociami-co-hovoria-cisla


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 15.10.2015 16:51 | Politika - svet (zahranicie)

http://ceskoaktualne.cz/2015/10/nejvetsi-protest-jake-nemecko-zazilo-za-dlouhe-roky-a-media-mlci-sta-tisice-lidi-protestovalo-proti-smlouve-tpp/

jasny dokaz toho, ze media su ovplyvnene a vlastnene USA, a daju si tam len co chcu oni, aby pomasirovali mozocky ludom. to aj dokazuje to, ze ludia maju vymyte mozgy tymito mediami - markiza, joj, dennikN, SME, topky, novy cas, atd.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 16.10.2015 13:24 | Politika - svet (zahranicie)

SME
http://www.sme.sk/c/8034776/stupenci-protiimigracnej-strany-pegida-protestovali-v-drazdanoch.html
Dennik N
https://dennikn.sk/minuta/265079/
Novy cas
http://www.cas.sk/clanok/332914/ulice-berlina-zaplavili-protestujuci-obyvatelia-co-vzbudilo-taku-vlnu-rozhorcenia.html

2 minuty hladania...
Dokaz toho, ze nevies rozmyslat a nechas sa ovplyvnovat bullshitom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 22.08.11
Prihlásený: 14.12.23
Príspevky: 2361
Témy: 11 | 11
NapísalOffline : 16.10.2015 13:31 | Politika - svet (zahranicie)

Ale to pisali v Zem a vek tak to musi byt pravda.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 13:55 | Politika - svet (zahranicie)

zem a vek je co prosim ta? ja neviem co je to, tak mi to vysvetli prosim ta. :)
a samozrejme ze su mainstreamove media ovplyvnovane zapadom a aj vlastnene. V Polsku boli protesty proti imigrantom a polske media mlcali. Kamaratovi poliakovi som poslal clanok zo slovenskeho zdroja a sam mi potvrdil, ze u nich media mlcali o tom, alebo napisali, ze len par protestujucich. Ale ano mam to zo zem a vek, co ani neviem co je :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.10.2015 14:22 | Politika - svet (zahranicie)

Nase media o tom informuju a nejak mi hlava neberie, preco by zapad ovplyvnoval len Polske media a nasim nechal priestor informovat verejnost o realnej situacii. Nebudes ty trosku paranoidny ?


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 16.10.2015 14:43 | Politika - svet (zahranicie)

A zistil si si kto je majitelom Ceskoaktualne.cz? Aby si nahodou nebol dezinformovany.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 15:20 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
zem a vek je co prosim ta? ja neviem co je to, tak mi to vysvetli prosim ta. :)
a samozrejme ze su mainstreamove media ovplyvnovane zapadom a aj vlastnene. V Polsku boli protesty proti imigrantom a polske media mlcali. Kamaratovi poliakovi som poslal clanok zo slovenskeho zdroja a sam mi potvrdil, ze u nich media mlcali o tom, alebo napisali, ze len par protestujucich. Ale ano mam to zo zem a vek, co ani neviem co je :D


Nerob sa, ze nevies co to je. Nastrceny politicky diskuter ako ty to ma urcite niekde v zozname odporucanej literatury, ktoru dostavate na povinne citanie. Kazdemu je jasne, ze si sem prisiel len sirit proruske a konspiracne teorie.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 15:55 | Politika - svet (zahranicie)

Daron, zem a vek neviem co je, nikdy som to necital. ale ty si mudry a vies co kto cita a co kto robi a hlavne, ze je nastrceny diskuter :D.

johnny:
chapem, ze ti to hlava neberie, ale kolko ludi z polska cita spravy na slovenskych portaloch? im islo o to, aby sa to nedostalo do povedomia polskym obcanom, a to aj hlacne kvoli tomu, ze ochvilu budu volby v polsku. ale samozrejme, ze ked som povedal, ze to mam priamo od polskeho kamarata, tak to mam vykonstruovane.

sa divim, ze tu este nikto neodsudil ruske nasadenie v syrii. zeby nebol dovod to odsudit?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.10.2015 15:56 | Politika - svet (zahranicie)

Ja nehovorim o poliakoch. Hovorim o nas. Aj tu budu za chvilu volby.

Samozrejme, ze si nastrceny diskuter. Normalny clovek nepride na forum o IT technologiach aby kecal o politike. Myslel som, ze na tomto sme sa uz zhodli.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 15:59 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
sa divim, ze tu este nikto neodsudil ruske nasadenie v syrii. zeby nebol dovod to odsudit?


Ty so svojim obmedzenym pohladom a kapacitou nedokazes a ani nemozes pochopit, ze ostatni vidia svet aj inak ako cierno-bielo. Znova to zopakujem, pre teba je len dobre Rusko a zla Amerika. Ostatni maju rozum a dokazu posudzovat veci komplexnejsie.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 18:52 | Politika - svet (zahranicie)

ano urazas cloveka, uboziacik? ja ti pisem, ze nikto tu teraz neobhajuje co robi rusko, hoci je to dobre, ked bojuje proti IS. ale tebe to nedochadza. vies mna upokojuje to, ze vela ludi si uvedomuje, ze velke zlo a to co sa deje na blizkom vychode je zzasluha USA. ale obmedzeny pohlad mas ty. ja nevidim Rusko ako to dobre, ale vacsina veci ktore sa deju vo svete he pricina USA.

// Spojený príspevok Pia 16.10.15 18:53

a podotknem daron, ze pre teba kto kazdy obhajuje rusko, je obmedzeny. mozno si sa nevidel v zrkadle. skus sa niekedy do neho pozriet a uvidis tam obmedzenca ;)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 18:54 | Politika - svet (zahranicie)

A preco by mal niekto obhajovat Rusko, ked na neho nikto nic zle v suvislosti so Syriou nenapisal? Poznas vyznam slov, ktore pises? Ameriku tu tiez nikto len tak z brucha nechvalil, len ludia reagovali na vase bludy. A uboziacik? No neviem, ja si viem zarobit aj inak, ako pisanim prispevkov za peniaze ;-)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 16.10.2015 19:37 | Politika - svet (zahranicie)

xnewstedx píše:


WTF? To ma byt vsetko? No veru skiller ma pravdu. Nechapem ako sa mozte zastavat takychto medii a este rozpravat o ovplyvnovani bullshitom.


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.10.2015 20:07 | Politika - svet (zahranicie)

Ja zase nechapem ako sa mozes zastavat takeho Trolla. Tvrdite tu, ze media su ovplyvnene zapadom a "Skiller" dolozil clanok ktory to v jeho svete "potvrdzuje" (podla clanku o tom media neinformuju). Ten koho meno neviem vyslovit, napisat a ani zapamat si zase hodil dokaz o tom, ze nase zapadom ovplyvnene media o tom informovali a ze Skillerov post bol tradicne vedla. Co konkretne Ti nestaci ?


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 20:38 | Politika - svet (zahranicie)

Daron ty si fakt paranoidny :D mna tu nikto neplati za prispevky ty paranoik. ja si zarobim podstatne dost, nepotrebujem byt plateny za prispevky ;). a nemusim cestovat anibdo Nemecka za velkymi peniazmi


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 07.01.07
Prihlásený: 02.12.23
Príspevky: 330
Témy: 33 | 33
Bydlisko: Galway
NapísalOffline : 16.10.2015 21:15 | Politika - svet (zahranicie)

Johnnny píše:
Ten koho meno neviem vyslovit, napisat a ani zapamat...

Ze by som si zmenil nick? :-)


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 21:36 | Politika - svet (zahranicie)

Politika - svet (zahranicie)

Citácia:
Tuto fotografii zachytil náhodný kolemjdoucí na Ukrajině. Podle jeho slov se jedná o fotografii pořízenou pár minut před sestřelením Malajského boeingu. Kolemjdoucí měl strach ze CIA a fašistů, proto fotografii zveřejnil až teď, doufajíc, že světu ukáže, jaká je skutečně pravda, a že Rusko za nic nemůže. Podle nás se jedná o velice věrohodný důkaz. Na fotografii jsou jasně vidět ukrajinští fašisté a jejich Buk. Celé akci přihlížel dokonce i Porošenko. Jasná false flag operace s cílem poškodit Rusko, toto je důkaz
.
https://www.facebook.com/groups/367973740022059/permalink/538479079638190/


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 16.10.2015 21:45 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
Daron ty si fakt paranoidny :D mna tu nikto neplati za prispevky ty paranoik. ja si zarobim podstatne dost, nepotrebujem byt plateny za prispevky ;). a nemusim cestovat anibdo Nemecka za velkymi peniazmi


Tak prestan kecat, ludia tu maju kopec problemov s programovanim a ty ako spickovy programator by si mohol byt chvilu uzitocny. Tu na Teba nikto nie je zvedavy, tam by Ta urcite niekto ocenil.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 16.10.2015 21:47 | Politika - svet (zahranicie)

Ved on je teraz v Amerike na stazi, ci sluzobke.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.10.2015 6:43 | Politika - svet (zahranicie)

O tom samozrejme viem, ale to mu stale nebrani spravit pre toto forum nieco uzitocne. Clovek s jeho schopnostami by mal volny cas travit uplne inak.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.10.2015 9:45 | Politika - svet (zahranicie)

chalosi neriesme to :)

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/370974-moskva-sa-stazuje-na-holandske-ultimata-ohladom-letu-mh17/

napadaju ma 2 logicke ottazky, ktore nikto z kompetentnych nevie zodpovedat:
1.) preco by to Rusko robilo, resp. separatisti, aky by mali uzitok z toho?
2.) preco bolo lietadlo nasmerovane tak, aby letelo cez vojnovu zonu? pricom ine lietadla sa tejto oblasti vyhybali.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.10.2015 9:50 | Politika - svet (zahranicie)

1. Otazka je, preco by Ukrajina strielala na lietadla, ked separatisti ziadne nemaju? Na druhej strane, Ukrajinci lietadla maju a tak je logicke, ze separatisti si mohli mysliet, ze strielaju na ukrajinske lietadlo.
2. Kto rozhoduje o trasach lietadiel? Nie aerolinie?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 18728
Témy: 181 | 181
Bydlisko: Slovenský G...
NapísalOffline : 17.10.2015 10:37 | Politika - svet (zahranicie)

Skiller píše:
chalosi neriesme to :)

http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/370974-moskva-sa-stazuje-na-holandske-ultimata-ohladom-letu-mh17/

napadaju ma 2 logicke ottazky, ktore nikto z kompetentnych nevie zodpovedat:
1.) preco by to Rusko robilo, resp. separatisti, aky by mali uzitok z toho?
2.) preco bolo lietadlo nasmerovane tak, aby letelo cez vojnovu zonu? pricom ine lietadla sa tejto oblasti vyhybali.


A ako by to pomohlo Ukrajine? ... v tom čase nad vojnovou zónou leteli ďalšie 2 lietadlá a lietalo sa tam bežne... Rusko kritizuje čokoľvek, čo je proti nim, čo je logické... ale však keď povedali že to neboli oni tak im predsa musíme veriť že.. zostreliť civilné lietalo, za toto by sa mali niesť kruté následky, takáto vec je proste neospravedlniteľná a je smutné, že doteraz nieje žiaden vinník... určite sa vie, kto to zostrelil, len všetci mlčia... možno by to vedelo rozpútať aj vojnu vo väčšom merítku... obdivujem ego toto, kto o vypálení tej rakety rozhodol... mať na svedomí stovky úplne nevinných životov, tak toto by som niesol psychicky veľmi ťažko....


_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 17.10.2015 10:43 | Politika - svet (zahranicie)

Johnnny píše:
Ja zase nechapem ako sa mozes zastavat takeho Trolla. Tvrdite tu, ze media su ovplyvnene zapadom a "Skiller" dolozil clanok ktory to v jeho svete "potvrdzuje" (podla clanku o tom media neinformuju). Ten koho meno neviem vyslovit, napisat a ani zapamat si zase hodil dokaz o tom, ze nase zapadom ovplyvnene media o tom informovali a ze Skillerov post bol tradicne vedla. Co konkretne Ti nestaci ?


Ved tie clanky su nasmiech. Najvacsie svetove protesty ludu a clanok ako keby sa niekde zislo 5 krajne orientovanych kotlebistov?

// Spojený príspevok Sob 17.10.15 10:51

Prave som si otvoril smeti, a nevidim tam jediny clanok k veci, iba smeti. To su ale prostitutky.


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.10.2015 11:07 | Politika - svet (zahranicie)

No to preto, ze su to noviny a nie bulvar. Ak chces zvucne titulky a vela vykricnikov, skus extra.cz

http://www.extra.cz/nela-slovakova-po-narocne-operaci-vime-co-si-nechala-presit-tentokrat

Idealne noviny pre Teba.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
NapísalOffline : 17.10.2015 11:50 | Politika - svet (zahranicie)

Cirky:
zeby zdiskreditovat Rusko? Ukrajina by z toho vytazila, cize mala by z toho osoh. Neboli ani vysledky vysetrovania a uz sa kvoli tomu aj zaviedli sankcie na Rusko. A ta oblast bola vojnovou zonou, tam jednoducho nemali co robit osobne lietadla. divne, ze to bolo druhe lietadlo, ktore sa tykalo malajziskych aeroliniek. a denne preleti niekolko,stoviek letov a prave z tych 100 letov zostrelili len jedno :). a predpokladam, ze americania dosledne sledovali pomocou satelitov rusko ukrajinsku hranicu. tak nech dolozia snimky zo satelitov, tam musela byt raketa zachytena.
ano je to zlocin, ale vinnik sa nevie a ani nebude sa vediet, len sa da verejnosti ze to bolo rusko. ale jasneho vinnika vidime pri zostreleni nemocnice v afganistane. Su za to zodpovedne USA a kto bude obvineny. Ospravedlnenie ciernej opicky stoji za hovno. A media to dalej nerozsiruju, mlci sa o tom. venovalo sa romu 2 dni a bolo. USA sa ospravedlnuju, ze tam bol Taliban, pricom tam ziadny taliban nebol. kto da sankcie na USA? kto bude potrestany? vinnik je jasny, ale nikto nekona, lebo vsetko je v moci USA.
Zapadu nejde o nic ine len zdiskreditovat Rusko a urobit v ociach verejnosti ho za najhorsieho. Vid. USA vyplody ze ruske rakety dopadli na iran, co rusi a aj iran dementovali, ale USA ma v tom jasno. Zostreleny dron v Tureckom vzdusnom priestore, ktory sa nevie odkial je, koho je, ale USA ma opat v tom jasno, ze to bol rusky dron. Je to az na smiech. Utesuje ma ale, ze vela ludi zacina mat jasno a uz aj davno jasno ma, ze o co ide USA a co su zac. a aj americanom to zacina dochadzat, ze neustale vedenie vojen v inych krajinach neprinesie krajine nic dobre. davat polovicu dani na armadu je ozaj chore.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 17.10.2015 12:53 | Politika - svet (zahranicie)

Johnnny píše:
No to preto, ze su to noviny a nie bulvar. Ak chces zvucne titulky a vela vykricnikov, skus extra.cz

http://www.extra.cz/nela-slovakova-po-narocne-operaci-vime-co-si-nechala-presit-tentokrat

Idealne noviny pre Teba.


Ty by si obhajil cokolvek, len aby si mal pravdu :D Podla mna je to extremny pripad novinarskeho zamlcovnia a vzhladom k tomu ze je demokracia, toto obdobie by malo byt v historii oficialne zapisane ako obdobie novinarskeho temna. Otvorte si sme, a povedzte mi co s toho co tam je povazujete za relevantne clanky k aktualnym udalostiam.


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 03.05.24
Príspevky: 14183
Témy: 312 | 312
Bydlisko: Bratislava
NapísalOffline : 17.10.2015 13:00 | Politika - svet (zahranicie)

Ja nic neobhajujem, len tvrdim, ze si paranoidny. Ked to niekoho zaujima, vie si to najst kdekolvek inde. Extremny pripad novinarskeho zamlcovania by bol ak by o tom neinformovali vobec, no to nerobia. V minulosti sa to dialo, ale to bolo v casoch ked sme boli pod vplyvom tebou milovaneho Ruska. Akurat okolo toho nerobia take halo ake by si si ty predstavoval. Dovod by mohol byt aj ten, ze ludi viac zaujima novy iPhone, alebo Liga majstrov, nez nejake protesty v Nemecku.


_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - svet (zahranicie)

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145 | 145
Bydlisko: Liptovský M...
NapísalOffline : 17.10.2015 19:12 | Politika - svet (zahranicie)

Takze co si vlastne myslis o sme?


_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
 [ Príspevkov: 2716 ] 1 ... 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 ... 91


Politika - svet (zahranicie)



Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70967

18.02.2024 22:51

Xaltotun

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie.

Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109714

06.04.2014 11:37

JanoF

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

WIN7 zahranicie

v Operačné systémy Microsoft

2

502

28.02.2010 21:06

Jaro

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Reklamacia zahranicie

v Obchody, reklamácie a právo

2

658

24.09.2011 13:52

michalesku

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Praca zahranicie

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

20

1839

21.01.2011 7:49

vladopt

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Dostupna 5850 - zahraničie?

v Obchody, reklamácie a právo

0

701

15.12.2009 20:54

Craig

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Chello a zahranicie

v Poskytovatelia internetu

3

687

10.05.2008 10:43

Gaston.Glock

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Pozicanie auta - zahranicie

v Dovolenka, cestovanie a turistika

2

588

14.05.2018 10:44

doubleR

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Svet v 360°

v Novinky

2

889

12.08.2009 9:47

Thomas4492

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

KONIEC SVET-IT.SK?

v Obchody, reklamácie a právo

1

1267

09.04.2008 1:22

br4n0

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Desky Gigabyte chtějí zachránit svět

v Novinky

1

943

23.01.2008 17:55

mimkork

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Herný svet z atómov: Budúcnosť 3D grafiky?

v Novinky

19

1337

04.08.2011 22:53

Joz1

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy.

Spamer odhalil svet spamu, mesačne zarábal 1.5 milióna

v Novinky

1

441

20.07.2007 12:17

fuco



© 2005 - 2024 PCforum, edited by JanoF