Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 216 ďalšia

Prezidentske volby 2014 - 2. kolo
Hlasovanie končí za 29.03.2014 22:38
 Fico 5% 5% [ 2 ]
 Kiska 83% 83% [ 34 ]
 nevolim 12% 12% [ 5 ]


Celkom hlasov : 41

AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2012 17:02

V poslednom čase nie len náš parlament, ale aj EÚ prichádza s iracionálnymi zákonmi, nariadeniami a podobne, a je jasne vidieť, že to robí v prospech rôznych firiem, výrobcov a pod., napríklad čo sa týka faramaceutiky, čo je obrovský biznis. Zaujímalo by ma kam to až siaha, kto to riadi z hora. U nás je jasné, že sú to penta a J8T, ale kto je to v EÚ...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 19.12.2012 18:31

Ak si pamätáte predaj emisií a garážovú firmu http://slovaksheep.tumblr.com/post/38140112641/garaz







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 26.12.2012 22:51

zacarovany kruh prania penazi. Uz to maju take prespekulovane ze sa zacinaju potkynat na vlastnych chybach.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2012 18:20

Snížím ceny potravin, slibuje Slovákům Fico a chystá „seznam keťasů“
http://zpravy.idnes.cz/fico-slovensko-c ... anicni_pul

Na to len jedno:
http://www.youtube.com/watch?v=PvP2ehmq2wo







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2012 18:38

No teraz hypermarket predbeho Fica, dal mandarinky a pomaranče za 19 centov :P

Určite nedôjde k zníženiu cien pre tovar z múky, bola katastrofálna úroda a cena obilia je 23€/100 Kg
Bude to keď to bude!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2012 18:45

Zverejnenie marže nevypovedá zhola nič o výnose predajcu. Aj mne môže niekto nadávať, že zarábam napríklad 800 v hrubom, ale čo z toho, že mám v peňaženke len 600? Ficovoličov bude zaujímať práve tých 800. Fico si asi myslí, že ľudia nevidia rozdiel medzi maržou a ziskom. Som veľmi zvedavý kto zaplatí tie kontrolne komisie a prečo tie ušetrené peniaze nedajú na niečo iné. Napríklad pokrytie nižšej DPH za základné potraviny. Zas len pôjde kvalita tovaru nižšie a tí prihlúpli si budú zas myslieť, ako sa o nás hranol stará a klepe predajcom po rukách. Diletantstvo to je. Grázel populistický. Horší ako debil Mečiar. Som zvedavý na čom budú šetriť ak nie na potravinách. Potom už asi len tie platy predavačiek pôjdu dole.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 27.12.2012 18:53

Ked tlačia cenu dolú tak len humusi sa začnú vyrábat, jedine že by potraviny navozili z rumúnska


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 19:07

Tieto clanky o starom (ch)ujovi by sa hodili skor do vtipov:
http://www.sme.sk/c/6654131/gasparovic- ... k-rss.html
:lol:







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 14.07.09
Prihlásený: 07.09.23
Príspevky: 2130
Témy: 61
Bydlisko: Šaľa
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 19:49

nj aj facebookova "peticia" za jeho odvolanie, co od vcera zozbierala 14000 ludi, stoji za to. viem, ze ten ujo je na smiech, ale chodit do takychto fb skupin a mysliet si, ze tak clovek pomoze krajine, je trochu utopisticke, hlavne ked ujo tu ovlada velke aj tak :shit: a za rok a pol sa po nom len zaprasi







_________________
pc::cpu:AMD Ryzen 5 4600Gmb:ASUS PRIME B450M-A II ram:8 GB Kingston gpu:MSI GeForce GT 1030 AERO ITX 2G OChdd:Seagate Momentus XT 500GB + Seagate Green 1TB case:Corsair Obsidian 550D psu:GIGABYTE P450B fans: Corsair stock dvd:2xLG GH22NS mouse:Cougar Mouse Minos XC kb: Cherry Stream 3.0 lcd: HP 24m os: Nobara Linux 38 sound: Scythe Kama Bay AMP mini blk + repro zo starej veže
nb::HP ProBook 4330s cpu: i3 SB 2.1 GHz gpu: Intel hd3000 ram: 1 x 4 GB Kingston ssd: Samsung 850 EVO 500GB os: Linux Mint
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 19:56

Na druhej strane aspoň vidíme, ako dopadla priama demokracia v Slovenskom podaní. Gašparovič bol právoplatne, čisto a legálne zvolený väčšinou voličov. To, že väčšina ľudí na Slovensku sú idioti je druhá vec a nevyrieši sa to žiadnou formou demokracie.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 20:00

A keremu staremu človeku to dobre páli, všetci okrem pár vynimiek už vyprávajú z cesti, žerú zväčša prášky aby im to ako tak pálilo v misly, to jak starí pes,, ohluchne, oslepne a osprostie,,
Za socializmu bola hranica veku na dôchodok 60 rokov, a prečo? je to vek čo už človek - jedinec je na ceste únavy do hrobu, prestáva mu to misliet a statujú sa mu neprirodzenosti, stáva sa prihlúpli lebo mu to nemislí, opakuje sa, ked dakto vraví o koze a on začne o voze.
Preto pri navršení 60 rokov mužov vyradili z vojenskéj evidencie, takeho ani nezavreli do vezenia za vraždu, bol hned umiestnení do cvokárne natrvalo, nemôžu súdit predsa pripečenú osobu ktorá po čase bude kadit a čúrat do trenírok.
Nemal by sa prezident volit vo visokom veku, nerobí to dobrí dojem pre ostatných.
Nemal by sa nik z toho vysmievat lebo každy bude raz starý, a nevie čo bude robit a rozprávat


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 20:04

Problém je v tom, že v tej problematickej väčšine zďaleka nie sú len dôchodcovia...







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 20:10

Gašparovič trepal už keď bol prezidentom prvý krát, takže v prvom rade sa mal on rozhodnúť, či sa ešte cíti na ďalších 5 rokov, alebo nebude "chamtivý" a odíde do dôchodku. Taký Warren Buffet má 82 rokov a myslí mu to lepšie ako väčšine mladých ľudí







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 20:12

MOzno nezalezi na tom ci je chamtivy teraz alebo do buducna. Mam dojem ze si zabezpecuje buducnost tymto spravanim.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 0:47

hornak píše:
A keremu staremu človeku to dobre páli, všetci okrem pár vynimiek už vyprávajú z cesti, žerú zväčša prášky aby im to ako tak pálilo v misly, to jak starí pes,, ohluchne, oslepne a osprostie,,
Za socializmu bola hranica veku na dôchodok 60 rokov, a prečo? je to vek čo už človek - jedinec je na ceste únavy do hrobu, prestáva mu to misliet a statujú sa mu neprirodzenosti, stáva sa prihlúpli lebo mu to nemislí, opakuje sa, ked dakto vraví o koze a on začne o voze.
Preto pri navršení 60 rokov mužov vyradili z vojenskéj evidencie, takeho ani nezavreli do vezenia za vraždu, bol hned umiestnení do cvokárne natrvalo, nemôžu súdit predsa pripečenú osobu ktorá po čase bude kadit a čúrat do trenírok.
Nemal by sa prezident volit vo visokom veku, nerobí to dobrí dojem pre ostatných.
Nemal by sa nik z toho vysmievat lebo každy bude raz starý, a nevie čo bude robit a rozprávat


Ja sa smejem len z teba, pretoze stale pises hluposti a uz by som ich mohol nazvat spamom. Su stari ludia, ktori su mudrejsi nez ty. Vlastne su aj mladi ktori su mudrejsi, a vobec, vacsina ludi je mudrejsia nez ty. A pokial nevies napisat slovo mysel, tak by si sa nemal vobec vyjadrovat.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 6:12

Jtbs - mam dojem ze si asi nepochopil co tym hornak myslel ja s nim z urcitej miery suhlasim je to vina vlady ze stary ludia musia robit stale dlhsie. A to co trepe prezident je ucelove s toho dovodu ze sa naklana k svoje strane hadam nepojde hlavou proti muru. Vid. ale je to nazor kazdeho jednotlivca. Preto je to politika







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 7:51

http://www.etrend.sk/trend-archiv/rok-2 ... -kruh.html

Velmi dobry clanok. Keby sa ludia riadili rovnakou logikou, akou volia svojich vykoristovatelov, nadobudli by tak patologické vzorce správania, ze by museli byt zbaveni svojpravnosti.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 9:12

blue píše:
Jtbs - mam dojem ze si asi nepochopil co tym hornak myslel ja s nim z urcitej miery suhlasim je to vina vlady ze stary ludia musia robit stale dlhsie. A to co trepe prezident je ucelove s toho dovodu ze sa naklana k svoje strane hadam nepojde hlavou proti muru. Vid. ale je to nazor kazdeho jednotlivca. Preto je to politika

blbost, ked nie je z coho vyplacat dochodky, tak sa bude robit dlhsie. Nas dochodkovy system je zalozeny na systeme medzigeneracnej solidarity a ten bez pribudania deti nemoze fungovat a uz ani nefunguje. Uz teraz sa na dochodky vyuzivaju peniaze zo zdravotky. A este ked k tomu priratam vyssi vek dozitia. Ved trebars chod do dochodku skor, ale budes mat este menej penazi alebo si na dochodok zarob sam ako to robia uvedomeli mladi, ktori vedia, ze stat sa o nich uz nepostara.

A dobre som to pochopil, myslel vsetkych az na par vynimiek a s tym sa neda suhlasit..dajme si iq testy dochodcovia vs. hornak a uvidime.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 10:22

No blbost to nieje ked vedia platit euroval a posielat peniaze niekam inak a nie na nas tak tomu hovorim zdieranie. Potom to vysera ako to je my musime robit ako otroci v dochodku a niekto si uziva.
Stary ludia by mali tak uz na max len konzultacie sluzit a ucit mladych niemakat pri stroji.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 08.08.09
Príspevky: 12449
Témy: 39
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 10:55

No hej a aj tak stále viac ľudí v dôchodkovom veku pracuje a zapĺňa tie vzácne pracovné miesta, pretože z toho malého dôchodku proste nevyžijú s takým komfortom, na aký boli zvyknutí ako zamestnanci. Potom sa čudujeme (teda nie my, ale veď viete ako to myslím) že na úradoch práce je hromada nezamestnaných (či z vlastnej vôle, alebo z donútenia) a ešte väčšia hromada absolventov VŠ, ktorí nemali toľko šťastia, aby sa normálne zamestnali už na škole. Kam s nimi? Kým ich nezamestnajú, budú na podpore a potom (niektorí ešte predtým) pôjdu pracovať do zahraničia a už sa skrátka nevrátia, toľko ku pribúdaniu detí, budúcich zamestnancov. Ak sa na to pozriem z pohľadu normálneho mladého smrteľníka s vedomím, že ak to pôjde takto ďalej na moje dôchodky už štát peniaze mať nebude - budú dôchodkový vek zvyšovať až nad hranicu priemerného veku dožitia - akú mám motiváciu platiť vysoké odvody sociálke? Teraz čisto hypoteticky, keby boli odvody dobrovoľné, kto by platil? Správne, nikto normálny. Každý by šetril na ten svoj dôchodok a koľko by za života našetril, toľko by mal na starobu - tak načo potom taká sociálka? Nebolo by to (opäť opakujem, len z pohľadu normálneho smrteľníka, veľkým zvieratám ktoré riadia celý tento cirkus a žijú z neho, by sa to určite nepáčilo) výhodnejšie pre väčšinu? Kto si dokáže našetriť, bude sa mať dobre - kto nie, má smolu. Takto majú smolu všetci čo sa v tomto smere spoliehajú na štát, ktorý sa o nich nepostará.







_________________
always is always wrong
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Politika Slovensko

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 11:19

blue píše:
No blbost to nieje ked vedia platit euroval a posielat peniaze niekam inak a nie na nas tak tomu hovorim zdieranie. Potom to vysera ako to je my musime robit ako otroci v dochodku a niekto si uziva.
Stary ludia by mali tak uz na max len konzultacie sluzit a ucit mladych niemakat pri stroji.

Euroval sa neplati z penazi na dochodky, je to samostatny balik, resp. je to buduci uver. Nemiesaj hrusky s jablkami. Ako chces zivit dochodcu, ked je stale menej mladych ludi. Az nastane situacia, ze 2 pracujuci budu zivit jedneho dochodcu, tak mi prosim ta vypocitaj ako to bude mozne... Bude to tak, ze kazdy bude dostavat nejake minimum a kazdy mesiac bude uvazovat, ci si zaplati ubytovanie alebo kupi jedlo alebo budu nejake "domovy odpocinku" (nieco podradnejsie ako su teraz domovy dochodcov), kde kazdy bude mat svoju malu izbu a jedlo. Druha moznost je, ze sa o seba postaras sam alebo ti pomoze rodina. Presne ako pise killer, presne tak ako to uz funguje zcasti aj na zapade.

Momentalne je od 2017teho nastavene pravidelne zvysovanie veku odchodu do dochodku, podla momentalnych prepoctov to vyzera na 45-50dni za rok.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 12:37

Killer, veď to je krásna predstava zomrieť v práci...
Ja som prišiel o prácu v septembri a dodnes som si nič poriadne nenašiel a asi najskôr kapitulujem a pôjdem aj za tú minimálnu mzdu. Čo iné mi ostáva. Je to veľká hanba kam sa až tento štát dostal. Jedna z mojej rodiny je "nútená" pracovať za 250€, lebo skrátka inde si prácu nenájde a požiadať o zvýšenie nemôže, lebo okamžite by ju poslali niekam, že na jej miesto dajú niekoho iného.
A pritom by tie platy vyššie mohli byť. To len vďaka daniam a odvodom je to také aké to je. A z daní vždy pôjde menej do štátnej kasy ako keď by sa uprednostnila kúpna sila.







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 18:52

jtbs píše:
Ja sa smejem len z teba, pretoze stale pises hluposti a uz by som ich mohol nazvat spamom. Su stari ludia, ktori su mudrejsi nez ty. Vlastne su aj mladi ktori su mudrejsi, a vobec, vacsina ludi je mudrejsia nez ty. A pokial nevies napisat slovo mysel, tak by si sa nemal vobec vyjadrovat. A dobre som to pochopil, myslel vsetkych az na par vynimiek a s tym sa neda suhlasit..dajme si iq testy dochodcovia vs. hornak a uvidime

To že kto ako píše je jedine jeho vec, ty ma chceš posudzovať a porovnávať z druhíma? Aké právo máš nato? Žiadne!!!

A čo keby si ty išiel na test IQ, zatial si len mladí človek z neznámou budúcnostov, ja som už za vodov!


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 19:11

Ano Hornak, je to len tvoja vec, no zaroven je to hanba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 21:58

Ako mal som dojem ze je to diskusia a nie osocovanie jeden druheho. Co si kto napise a stoji si za tym je jeho vec. Nokto nikomu nenutil aby volil tuto vladu. Ja osobne ak sa nic nestane pojdem do dochodku za 15 rokov. Len ma serie to ze moji rodicia musia makat ako kone za malo penazi do dochodku.

Chodim ma toto forum uz dlho niekedy arogancia niektorych moderatorov nema konca kraja.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 22:01

jtbs píše:
blue píše:
No blbost to nieje ked vedia platit euroval a posielat peniaze niekam inak a nie na nas tak tomu hovorim zdieranie. Potom to vysera ako to je my musime robit ako otroci v dochodku a niekto si uziva.
Stary ludia by mali tak uz na max len konzultacie sluzit a ucit mladych niemakat pri stroji.

Euroval sa neplati z penazi na dochodky, je to samostatny balik, resp. je to buduci uver. Nemiesaj hrusky s jablkami.

ty si evidentne vôbec nepochopil, čo tým chcel povedať...







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 22:03

Dobre tak v tom pripade sa necham poucit.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 22:07

Pravda je taka, ze u nas sa z penazi na dochodky plati vselico. Bolo to aj spominane v nejakej politickej relacii, ktoru som zachytil. Doslova tam niekto zvlady (Kazimir?) hovoril, ze maju vypadok v rozpocte preto, ze malo ludi vystupilo z 2 piliera a tak im do socialnej poistovne neprislo dost penazi, resp. neprislo tolko penazi ako ocakavali. Preto teraz nemaju peniaze na ine veci. Ked mu na to moderatorka povedala, ze o com to hovori, ze to su predsa peniaze ludi, ktori si setria na dochodok, tak povedal ze ano, ale socialna poistovna ich aj tak pouzije. A z coho im potom vyplati dohodky sa bude samozrejme riesit potom. No jemu to uz moze byt jedno, lebo on tu uz nebude :D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika Slovensko

Registrovaný: 31.01.08
Prihlásený: 22.10.22
Príspevky: 2299
Témy: 100
Bydlisko: Komjatice
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 22:16

Ako sm spominal vyssie prezident si zabezpecuje buducnost a taktiez aj vladny cinitelia ale po svojom.
Mali by schvalit zakon ako bol za komunistov rozkradanie kom majetku. Len by to bolo zahrnute v ramci nasich penazi. Tu nikto nema zodpovesnost za ciny ktore robi a to je problem.







_________________
PC: CPU: Intel I5 8400, MB: Tomahawk, RAM: 16 GB Patriot Viper, HDD: 240 gb adata ssd, Seagate Barracuda 1TB, VGA: MSI Gaming 1060 6gb, PSU: Seasonic 520W 80Plus Bronze,HDD: NZXT Phantom 630 Mon: MSI 27´, mouse: Asus Sica, Mousepad: Razer ProSolution


cing cing: Tamtung Note10+
Vehicle Škoda Rapid 2017
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 04.01.2013 22:22

Otazka na radio jerevan-
Existuje v tejto bananovej republike nejaky zakon, ktory by prikazoval sporiť si do niektoreho dôchodkoveho piliera, alebo je to vec dobrovolnosti? Nedá sa to zariadiť nejako tak, že si budem doma ukladať do trezora a keď dosiahnem dôchodkovsky vek, tak jednoducho čau parky a žijem z trezora? (Viem, že v mojom pripade nemožne, takže to teraz neriešme, či si človek dokaže nasporiť, dajme tomu, že sa to da)


Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. [ Príspevkov: 6458 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 216 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 114, 115, 116 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3459

70967

18.02.2024 22:51

Xaltotun Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48884

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

916

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1201

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

611

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80608

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

605

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10538

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2542

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra