Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:21

20niceboy20 píše:
jak vidim tych majstrov svetla s tymi hop hip raperskymi doskami na gebuliach,by som za radom mlatil

Nakladacku by si zasluzil jedine clovek s takymto nazorom. Sudit niekoho za to ako sa oblieka a aku hudbu pocuva je dost plytke a poukazuje to maximalne tak na intelekt osoby co to robi. Nic v zlom.
Ale ano sme na slovensku kde nikto nemoze prekusnut ze niekto nosi nieco ine ako zvonove rifle a adidas mikinu. Kazdy chlap co ma nejaky uces je povazovany za tepleho, kazdy mlady co ma koselu a sako je povazovany za maturanta, kazdy kto je obleceny ako punkac je povazovany za satanistu a hiphoperi su zas povazivani za neslusnych buranov. Hold slovensko moc inteligentnymi ludmi neoplyva.

Mne sa tiez uz stalo v NAY ze za mnou dosla tetka a zacala sa ma pytat kde kupi nejake veci a ci to mame a podobe. Ked som jej povedal, ze tam nepracujem tak bola zarazena...to ako je fakt take cudne ked ma niekto na sebe koselu? :lol:
Akoze tato krajina sa nikam nikdy neposunie koli tuposti a obmedzenosti celeho naroda.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:31

Ja by som síce nikoho bez vážneho dôvodu nemlátil (toho straku, či ega, či ako sa volá áno, tomu by som nedávne aktivity po papuli dal) ale tiež takých ludí nemôžem považovať za mimoriadnych intelektuálov (napriek tomu z času na čas si niečo z ich tvorby vypočujem, aj keď tomu moc umeleckú hodnotu neprisudzuujem). Určite to ale nie je človek, ktorý by mal sedieť v správnej rade nemocnice, alebo sa nejako angažovať do politiky a verejných vecí, čo koniec koncov aj sám dostatočne preukázal.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:35

Paška aj Fico sa udržali... ooo aké prekvapenie... :roll:







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:38

Ale aspoň vytvorili tlak, boli toho plné TV noviny a internet, neočakávam, že by to reálne mohlo znížiť preferencie Smeru, nakolko naši inteligentní občania si akurát povedia, že kradli aj ostatní.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:39

Spartan.Ex píše:
Ja by som síce nikoho bez vážneho dôvodu nemlátil (toho straku, či ega, či ako sa volá áno, tomu by som nedávne aktivity po papuli dal) ale tiež takých ludí nemôžem považovať za mimoriadnych intelektuálov (napriek tomu z času na čas si niečo z ich tvorby vypočujem, aj keď tomu moc umeleckú hodnotu neprisudzuujem). Určite to ale nie je človek, ktorý by mal sedieť v správnej rade nemocnice, alebo sa nejako angažovať do politiky a verejných vecí, čo koniec koncov aj sám dostatočne preukázal.

Tym mojim prispevkom hore som nenarazal na Ega ale myslel som to vseobecne ako je to v tomto state s ludmi.
Tym, ze sa angazoval za smerakov klesol aj v mojich ociach a tiez si myslim, ze by mal robit to co mu ide a nie sa pchat do hentakych veci.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 10.02.08
Prihlásený: 11.04.24
Príspevky: 5121
Témy: 92
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 20:43

takéto niečo by sa malo na Smer vytiahnuť aj pred parlamentnými voľbami.
Síce by som od toho neočakával, že by voliči Smeru zmenili svoj názor, možno by to aspoň prinútilo všetkých ľahostajných voličov ísť voliť (už len z princípu, aby Smer nemal toľko percent).







_________________
CPU: Intel i7 920 CPU Cooler: Noctua NH-D14 MB: GigaByte EX58-USB3 RAM: DDR3 Kingston 3x2GB 1333 SSD: Samsung SSD 840 250GB HDD1: Samsung Spinpoint F3 1000GB HDD2: Samsung Spinpoint F3 1000GB GPU: Sapphire HD4890 PSU: Corsair 750 Watt TXEU Case: Lancool K62 - Red Dragon Window Edition Fan regulator: Scythe KM02-BK-5.25" Kaze Master Ace - Black OS: Windows 10 Home x64 Monitor: Samsung P2450H 24" Mouse: A4tech Bloody V3 Keyboard: Logitech K750
Receiver: Yamaha RX-V365 Notebook: Apple Macbook Air 13" 128GB 2013 Mobile: iPhone SE 64GB Space Gray
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 21:04

mirom píše:
Tym, ze sa angazoval za smerakov klesol aj v mojich ociach a tiez si myslim, ze by mal robit to co mu ide a nie sa pchat do hentakych veci.

Podla mňa mu nejde ani jedno, ani druhé a zaobidve mu platia, takže prečo by nerobil niečo, ku čomu sa dostal ako slepé kura k zrnu a dostáva za to peniaze...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 21:12

Ja by som obesil každého voliča Smeru a je mi úplne jedno ,že ho nepoznám.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 21:34

Opat sa preukazuje slovensky intelekt. Obesit, zabit atd, slova na internete silne no realita unika.
Zabijat, mlatit a robit podobne praktiky je velmi ubohe riesenie. Naviac clovek, ktory chce niekoho zavrazdit za jeho nazor by sa nemal volne pohybovat medzi beznymi ludmi.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:11

mirom píše:
20niceboy20 píše:
jak vidim tych majstrov svetla s tymi hop hip raperskymi doskami na gebuliach,by som za radom mlatil

Nakladacku by si zasluzil jedine clovek s takymto nazorom. Sudit niekoho za to ako sa oblieka a aku hudbu pocuva je dost plytke a poukazuje to maximalne tak na intelekt osoby co to robi. Nic v zlom.
Ale ano sme na slovensku kde nikto nemoze prekusnut ze niekto nosi nieco ine ako zvonove rifle a adidas mikinu. Kazdy chlap co ma nejaky uces je povazovany za tepleho, kazdy mlady co ma koselu a sako je povazovany za maturanta, kazdy kto je obleceny ako punkac je povazovany za satanistu a hiphoperi su zas povazivani za neslusnych buranov. Hold slovensko moc inteligentnymi ludmi neoplyva.

Mne sa tiez uz stalo v NAY ze za mnou dosla tetka a zacala sa ma pytat kde kupi nejake veci a ci to mame a podobe. Ked som jej povedal, ze tam nepracujem tak bola zarazena...to ako je fakt take cudne ked ma niekto na sebe koselu? :lol:
Akoze tato krajina sa nikam nikdy neposunie koli tuposti a obmedzenosti celeho naroda.


trosku si si to pomylil.ja som nevravel ze nemam rad ludi ktory sa lisia od ostatnych.vyzor je ta posledna vec.poznam plno pankacov ci hipisakov ktory su moji top kamosi a su lepsi ludia ako ,,posvetny,,farari alebo pomahajuci podnikatelia atd
Ja som narazal na ega a ludi so stylom ako on,hip hop,rep,, ze zatial som z tychto ludi nestretol ani jedneho normalneho,inteligentneho,presne take iste vyjadrovanie ako on,cize o hovne,vulgarny,majstri sveta.


A za toto co povedal by si zasluzil riadne po drzke.nadavat na deti.matku je ubohe.a obhajovat takehoto cloveka,ludi nie je na mieste.a myslim si ze niesom sam s tymto nazorom na ega.najrpv spravi kokotinu a potom sa ospravedlnuje.







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:23

Teraz pises, ze nesudis podla vyzoru ale v prispevku, ktory citujem by si ich vsetkych bil, o Ega mi vobec neslo v tom prispevku.
A ano teraz sa tu hraj, ze ty nepouzivas nadavky. :D Kazdy sa tu hra a chce vypadat neviem aky spravny ale pritom ma chutky mlatit ludi za ich nazory a vkus, je mi zle z toho.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:29

vysetkych hip hoperov,deskacov ktory su ako ego.,,podotykam spravanim,,
Nikde som nepisal ze nepouzivam nadavky.ale urcite nie som taky vulgarny ako oni.a kazde druhe slovo je nadavka.
Nikto sa tu nehra na spravneho,ale niekedy jednoducho by si zasluzili po papuli.ego teraz duplovane.







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:30

mirom píše:
20niceboy20 píše:
jak vidim tych majstrov svetla s tymi hop hip raperskymi doskami na gebuliach,by som za radom mlatil

Nakladacku by si zasluzil jedine clovek s takymto nazorom. Sudit niekoho za to ako sa oblieka a aku hudbu pocuva je dost plytke a poukazuje to maximalne tak na intelekt osoby co to robi. Nic v zlom.
Ale ano sme na slovensku kde nikto nemoze prekusnut ze niekto nosi nieco ine ako zvonove rifle a adidas mikinu. Kazdy chlap co ma nejaky uces je povazovany za tepleho, kazdy mlady co ma koselu a sako je povazovany za maturanta, kazdy kto je obleceny ako punkac je povazovany za satanistu a hiphoperi su zas povazivani za neslusnych buranov. Hold slovensko moc inteligentnymi ludmi neoplyva.

Mne sa tiez uz stalo v NAY ze za mnou dosla tetka a zacala sa ma pytat kde kupi nejake veci a ci to mame a podobe. Ked som jej povedal, ze tam nepracujem tak bola zarazena...to ako je fakt take cudne ked ma niekto na sebe koselu? :lol:
Akoze tato krajina sa nikam nikdy neposunie koli tuposti a obmedzenosti celeho naroda.


Nemas ziadne vaznejsie problemy? :D Ked je niekto magor, tak sa aj ako magor vyjadruje a oblieka, nie? Ked si magor chce mysliet, ze demencia je vlastne styl, tak je to iba jeho problem, nie?







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:45

mirom píše:
Opat sa preukazuje slovensky intelekt. Obesit, zabit atd, slova na internete silne no realita unika.
Zabijat, mlatit a robit podobne praktiky je velmi ubohe riesenie. Naviac clovek, ktory chce niekoho zavrazdit za jeho nazor by sa nemal volne pohybovat medzi beznymi ludmi.

Co su bezny ludia,dost vela ludi z tvojej oblubenej brandze len jebe na druhych,ponizuje ich a neviem este cozela smrt.
Za nazory a ideu mozed byt v tejto dobe kedykolvek zavrety.
Ficova chyba nie je ze slovensko je diera europy ale tych ludi co s tym nic nerobia a volia ho.
Ak si myslis ze len sedim za pc a pixujem tak sa mylis.
Pre mna su slovensky gadzovia co sa hraju na panov raperov spodina a pre teba su to naj na scene a bodka


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 10.11.2014 22:54

incredible píše:
Nemas ziadne vaznejsie problemy? :D Ked je niekto magor, tak sa aj ako magor vyjadruje a oblieka, nie?

Ja som uplne v poriadku. Narozdiel od omedzenych ludi co maju problem stravit, ze sa niekto oblecie inac ako sa to jemu paci.
Toto je jedna z hlavnych veci co mi znechucuju slovensko. Kazdy sa stara do druheho co ma na sebe, aky ma mobil, aky ma uces a neviem co ale nikto sa nepozrie na seba.
Phanteom píše:
Ak si myslis ze len sedim za pc a pixujem tak sa mylis.

V tom pripade by som sa asi mal bat pohybovat po bratislave pretoze tam beha nejaky uchylny, zakomplexovany vrah.
Phanteom píše:
Co su bezny ludia,dost vela ludi z tvojej oblubenej brandze

Co ma byt moja oblubena brandza? Akoze slovensky hip-hop? Vies tak hovno o tom aku hudbu pocuvam, je dost pravdepodobne ze pocuvam aj to co ty pretoze toho pocuvam skutocne vela, ked dopocuvam kontrafakt a pustim si potom napriklad Beatles tak sa zmenim z debilneho, neinteligentneho burana na spodu spolocnosti na intelektual, ktory je hodny sa s tebou rozpravat? Pretoze ja niesom tak zakomplexovany a obmedzeny aby som musel pocuvat len jeden zaner/kapelu.
Phanteom píše:
Pre mna su slovensky gadzovia co sa hraju na panov raperov spodina a pre teba su to naj na scene a bodka

Na slovenskej aj samozrejme su pretoze nikto iny nebol schopny tak prerazit a byt tak uspesny ako oni.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 9:08

Mirom, takze ludia co pocuvaju len jeden zaner/kapelu su zakompelxovany a obmedzeny? :)
/trolling off







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 9:45

Nie ludia co pocuvaju len jeden zaner/kapelu a nedokazu akceptovat ba priam urazaju, biju a smeju sa z ludi co pocuvaju nieco ine. Ti su zakomplexovani retardi. Pokial sa niekomu nic ine nepaci okrem napr metalu a nestara sa do ostatnych, nevypisuje ako su menejcenni a neinteligentni hulvati pretoze pocuvaju nieco ine ako sa paci jemu potom je to uplne v poriadku.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 10:51

A ja ta urazam zato ze pocuvas tento hudobny zaner?Ja hovorim ze nemam velku mienku o tychto "spevakoch". Ty si pocuvaj co chces mne je to z duse jedno


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:10

Ľudia, serte na to...

Raper Ego odkazuje: Zobuďte sa a hľadajte skutočného vinníka

Kód:
"Nič zlé sme nespravili a budeme za to bojovať," vyhlasuje. Zároveň dodáva, že si najal brigádnikov, ktorí budú spisovať mená všetkých, ktorí na Ega "verejne a krivo" obviňujú. Potom na nich plánuje podať žaloby.
Post by Michal "Ego" Straka.

http://hn.hnonline.sk/slovensko-119/rap ... ika-635497

A tie reakcie na FB:
https://www.facebook.com/hospodarskenoviny?fref=ts
:lol:







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:14

Tu vlastne nejde o to, ze je to hiphop ci rap. Neviem co to bolo, ale raz som pocul naozaj kvalitny rap v anglictine, bolo to ako umenie, vyzarovalo to hodnotu a duchaplnost a nemalo to nic spolocne s tym o com sa tu bavime. To je len nejaka napodobenina toho stylu, urcena pre komerciu a siroku masu tych hlupejsich deti. Z ozajstneho umelca by sa ale nikdy nestala taka celebrita ako tieto individua.

// Spojený príspevok Uto 11.11.14 17:24

haffen píše:


https://www.facebook.com/EgoKF a tu je aj jeho profil. Mozme sa unho zaregistrovat. Smer ukazuje svoje praktiky a robi nejake vyberove konanie.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:31

Prave som sem chcel linknut tie reakcie. Helpneme mi ? Snazim sa tam najst nejaky gramaticky spravny prispevok ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:38

Tak ten tam dostáva :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 12.08.10
Prihlásený: 09.03.22
Príspevky: 6003
Témy: 186
Bydlisko: Sučany
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:41

Dnes bol prvý protest pred Paškovým domom v parku... v piatok jer vraj veľký protest v Blave...

Paška odstúp! Kričali v košickom mestskom parku pred jeho domom stovky ľudí
http://www.topky.sk/cl/100535/1437373/P ... tovky-ludi







_________________
Na súkromné správy ktoré sa netýkajú priamo mojej osoby, neodpovedám. Na to je tu fórum. Ďakujem za pochopenie.
Zostava: motherboard: MSI B450 MAX, CPU: AMD Ryzen 5 3600, Graphic card: Sapphire HD 5780, RAM: Patriot Viper4 Series 16 GB KIT DDR4 3400 Mhz CL16 , power supply: EVGA 650 B3, Sound card: SounBlaster Audigi, monitor: 27" Eizo CX271, mouse: Logitech MX Master, keyboard: Logitech K520, tower: Fractal Design Define R6 Gunmetal Tempered Glass, headphones amp: BV-audio Headamp, headphones: Sennheiser HD650, OS: Win 10 64 bit
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:42

Phanteom píše:
Tak ten tam dostáva :lol:


Mne sa chce grcat ked si predstavim koho dokazu ludia brat ako vzor ...







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:44

No ale to riadne do*ebal :D Kks, taky skandal a taku facku pre svoju vlastnu komunitu snad este nikdy nezaobstarala ziadna celebrita. Toto je historicky moment :D A este ako mu Smer radi, co ma robit. Najat si brigadnikov, hahahahhaha :D







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 24.04.24
Príspevky: 14183
Témy: 312
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 17:59

No neviem, ako citam tie prispevky, tak jeho "komunity" sa to az tak nedotklo :)







_________________
PODPIS BOL UPRAVENÝ / ZMAZANÝ Z DÔVODU PORUŠOVANIA PRAVIDIEL FÓRA!
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 18:03

On si to cele posral tym, ze pustil to video, dovtedy ani nikto netusil, ze ma nieco s nemocnicou. V tom prispevku pise, ze o nicom nerozhodoval, tazko povedat comu sa da verit a comu nie. Tiez by som rad vedel co mu ten clovek spravil ked na neho tak nalozil v tom videu.
To ze dohliadal na pravne konanie moze byt pravda, ma predsa pravnicku vysoku ale vypada to dost blbo ked najpr da vo videu ze maju skvele CTcko a a zrazu pise, ze BOHUZIAL prebehlo spravne.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 18:06

lol, že čomu sa dá veriť... je to nominant smeru, nedá sa veriť, ničomu čo povie. Akékolvek jeho obhajovanie je úplne odveci bez ohladu na to ako velmi uznávaš kvoli iným aktivitám.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Politika - Slovensko

Registrovaný: 11.02.09
Prihlásený: 28.03.23
Príspevky: 2208
Témy: 145
Bydlisko: Liptovský M...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 18:08

No co by mu spravil, hovno mu spravil. Ved si to predsa natacaju len aby sa predvadzali.







_________________
"Only a warrior chooses pacifism, others are condemned to it."
- unknown author
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.12.08
Prihlásený: 15.06.22
Príspevky: 18912
Témy: 479
Bydlisko: Považská By...
Príspevok NapísalOffline : 11.11.2014 18:19

To ze je smerak je dost smutne hlavne po tom ako rapuje ze nevoli nikoho a podobne.
Angazovat sa v jeho pozicii do politiky bolo asi to najhorsie co mohol spravit, nasral asi dost vela ludi. :D


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 3460 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 116 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Politika Slovensko

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

6457

109651

06.04.2014 11:37

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Politika - svet (zahranicie)

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 89, 90, 91 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

2715

48819

14.02.2023 15:43

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Parkovacia politika v BA

v Automobily, motorky

6

915

01.04.2022 21:33

Semp Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. bezpecnostna politika w 2000 profesionla

v Operačné systémy Microsoft

2

1127

23.12.2005 18:37

p55p Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ??

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

3

894

11.07.2009 14:13

olsojin Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko-Spanielsko

v Šport a pohyb

4

610

10.10.2014 20:06

jaro114 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. adobe slovensko

v Grafické programy

1

577

21.04.2012 15:09

89Aquarius Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko.sk

v Služby a webstránky

3

1199

23.05.2017 13:22

tairikuokami Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko vs. Svet

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Krčma

71

3667

30.06.2015 21:25

Arcetazz Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Slovensko-madarske vztahy

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 4, 5, 6 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

173

10536

12.09.2009 15:44

elsofi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovnik (Slovensko-Poľský)

v Ostatné programy

0

604

08.09.2012 20:22

Marko125 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SLOVENSKO-ROMSKY slovnik

v Krčma

18

80598

12.07.2011 22:26

Millfox Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. slovensko anglicky text

v Webdesign

21

3368

11.11.2009 12:35

pedro91 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Slovensko ma talent

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4 ]

v Spoločnosť, politika, psychológia, filozofia, náboženstvo

111

8233

11.02.2009 23:14

giuseppe Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Playstation Store Slovensko

v Herné konzoly

17

1171

02.12.2014 9:00

crash2403 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Cyklisticka túra cez Slovensko

v Dovolenka, cestovanie a turistika

29

2541

18.06.2007 15:54

Sakino [SKK] Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra