Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 45 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia

dali by ste si u mna urobit dizajn?
Hlasovanie končí za 27.12.2007 11:46
 ano 35% 35% [ 9 ]
 mozno 65% 65% [ 17 ]


Celkom hlasov : 26

AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 12:46

kladiem doraz na dizajn, kazdy ma inu chut... ohodnotte tieto moje projekty.. ktore sa vam pacia, ktore nie...
www.goodystyle.sk
www.sekodapa.sk
www.teplice.sk
www.hoteldubnica.sk
www.elektrosmog.sk
www.vinaren.in-via.sk
www.vila-online.com
www.ersam.eu
www.cardinal.sk
www.martestn.sk
www.sgfix.com
www.houseboat.in-via.sk
www.stasmyjava.sk
www.cmc.sk
www.stepart.sk
www.ranctrilobit.sk


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 25.05.07
Prihlásený: 14.04.23
Príspevky: 346
Témy: 58
Bydlisko: Partizanske
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 12:54

no pekne! mne sa najviac pacila o hoteli dubnica! Ta je dost dobra! :shock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 05.04.06
Prihlásený: 08.09.20
Príspevky: 3033
Témy: 280
Bydlisko: Petržalka
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 13:30

hej, je to pekné
páčia sa mi veštky okrem prvej ktorá mi nejde zobraziť







_________________
MB:ASRock Z97 Extreme4/3.1. CPU:Intel i7 4790S, cooled by: Scythe Ninja 3 RAM:Crucial Tactical, 32GB. VGA:Intel 4600. HDD: Samsung EVO 950 PRO 250GB M.2, Burst 960, Burst 240, 2x WD 6TB, Seagate 8TB Monitor: SAMSUNG S34E790C PSU: Enermax Platimax 600W. Audio: Creative P380 (2,1), Book: Lenovo E440, HP ProBook 650 Phone: Redmi 9 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 26.07.06
Prihlásený: 20.03.16
Príspevky: 1378
Témy: 90
Bydlisko: Slovakia-Ko...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 13:58

celkom sa mi pacia







_________________
CPU: Intel E7200 momentalne default + freezer 7 pro | MB: Gigabyte GA-P35-DS3 rev. 2.0 F14 | RAM: A-DATA 4x1GB EE Vitesta | VGA: ATI Radeon HD4850 Sapphire Dual Slot | Monitor: BenQ E2200HD+17CTX | HDD: WD 3200AAKS + Maxtor 6Y080M0 80GB SATAII + 120GB ATA Barracuda | PSU: Corsair VX450W | Windows 7 Ultimate Sk | REPRO: Logitech X-210
+
IPhone 3GS JB 3.1.3 (new BR)
múdry sa postara o seba ale ešte múdrejši sa postara aj o druhých
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 02.07.06
Prihlásený: 30.01.20
Príspevky: 1635
Témy: 137
Bydlisko: Slovakia - ...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 14:44

je to hezke ale ja moc nemusim weby ktore su cele vo flashi







_________________
Zivot je jednoduchy , staci sa rozhodnut a neobzerat sa spat. Poriadok je pre blbcov, inteligent zvlada chaos.
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 15:39

Flashové weby nemám rád ani ja, to je prvé mínus.

Druhé, avšak ďaleko významnejšie mínus, je absencia akýchkoľvek typografických zásad, čo v konečnom dôsledku vedie k nečitateľnosťi textu.

Nuž a tretie - tie dizajny nie sú už veľmi moderné, často používaš kombináciu krikľavých farieb a hrán. Dnes už frčí niečo iné.

Suma sumárum, ja by som si u teba dizajn vyrobiť nedal :-p .







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 28.04.06
Príspevky: 728
Témy: 31
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 16:57

jedine co sa mi paci su tepice.sk

tiez by som si u teba nedal urobit web :)
a ten ranc, to je des a hroza


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 17:05

no su v celku pekne :)







_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 21.02.07
Prihlásený: 21.02.10
Príspevky: 3984
Témy: 96
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 19:27

tie najnovsie s mi pacia a sklanam poklonu, si dobry flashkar, jak si sa naučil??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 05.10.06
Prihlásený: 15.10.18
Príspevky: 1891
Témy: 148
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 19:43

tak mne sa to vazne paci. asi az na 2 weby je to uplne perfektne a zadarmo by som si u teba dal spravit design :lol: ak by som mal peniaze, tak mozno aj za tie ;)







_________________
Notebook Dell 7537, 24" BenQ BL2411PT, Logitech Illuminated keyboard, Razer DeathAdder, Razer Goliathus, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.09
Príspevky: 255
Témy: 27
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 19:57

je to taky slabsi nadpriemer.. nie je to vylezene nevkusne, ma to akysi naznak pekneho dizajnu, ale web by som si u teba nikdy nedal robit..







_________________
drahi hackeri! teraz mozete okamzite premazat cely tento server! stlacte skratku ALT+F13
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 10.06.2007 23:43

Nie je to zlé, ale ani ja nemusím flashové stránky (keď už, tak rob dve verzie - jednu vo flashi a jednu čisto v HTML).
Jediné čo by si mohol zlepšiť je - nepoužívať rámce a tabuľkový layout (možno sú to staršie stránky, ale vyskytuje sa ti to tam).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 10:15

ta prva je www.goodystyles.sk skriatok sa vludil...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 10:20

noo.. kazdemu sa paci nieco ine.. robim hlavne kombinaciu flashu.. a php.. gulate hrany sa vsade nehodia... a css... nooo na tom pracujem teraz... ale napriek vsetkemu, tabulky maju tiez svoje vyhody a ak mate najaky podstatny dovod preco by sa nemali pouzivat tak sem s nim... a co sa tyka verzie v html... aj to by som urobil, ale zatial este nikto nezaplatil stranku tak aby sa oplatilo sa s tym namahat... vsetci chcu vsetko zadarmo... takze ked si niekto zaplati aby som urobil dokonaly web, urcite dam wediet


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 10:21

a este raz dakujem za nazory...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 10:26

mimochodom co sa tyka obsahu stranok... tak ten si vacsinou uz robi sam zakaznik, ja urobim len predlohu na ukazku aby vedeli ako to ma vyzerat... ale niektory su antitalenti takze to strasne rozhadu velkostou a farbou fontou... jednotna linia je dodrzana na mojej stranke www.goodystyles.sk


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 10:41

V prvom rade by si sa mal naučiť, že na fórach sa nepíše viac príspevkov za sebou (štyri pôsobia fakt detinsky).
Flash nie je otázka vkusu, je to otázka prístupnosti webu. A podľa môjho názoru človek, ktorý robí stránky by mal vedieť prečo nie je odporúčané používať flash a prečo sa nepoužívajú tabuľky na dizajn :-)
Ale hej, chápem - treba robiť to čo si zaplatia a prečo robiť zbytočnú prácu naviac (dve verzie stránok), ak im to nechýba.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 29.03.07
Prihlásený: 19.05.09
Príspevky: 167
Témy: 14
Bydlisko: Bratislava-...
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 14:11

mne sa pacil ten ranc trilobit a ten elektrosmog.sk ale tiez si myslim ze by si mohol omedzit ten flash aj ked podla mna si v nom dobry a vie m na koho sa obratit ked budem chcet flash na stranku


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 17.10.06
Prihlásený: 08.01.11
Príspevky: 1752
Témy: 17
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 14:23

Citácia:
prečo robiť zbytočnú prácu naviac (dve verzie stránok), ak im to nechýba.
jednoducho preto lebo je to jeho vizitka. ja osobne by som si nedal robit stranku u cloveka, ktory ma v referenciach slabo pristupne stranky a argumentoval by to tym, ze ved zakaznikovi to nechyba, alebo ze si za pristupnost nezaplatil. pristupnost ma byt samozrejmost. k flashu je povinnost mat alternativu. tot moj nazor.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 14:29

He he, mne to vysvetľovať nemusíš, ja som presne taký istý (a hovorím to isté - že to je moja vizitka), ale toto mi bolo povedané v jednej firme keď zistili, že som perfekcionista - proste, že mám robiť to čo zákazník očakáva a nič viac.
Ale pokiaľ ide o mňa, tak je jasné, že ak by som robil stránku vo flashi (čo našťastie nerobím), tak by som urobil aj alternatívu.
A tiež nemám rád "firmy", ktoré robia stránky a pritom to nevedia (pýtajú sa prečo nerobiť toto tak a tak - napr. ten tabuľkový layout).


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 14:31

co sa tyka toho flashu, tak ked nejde zobrazit v linuxe tak nech to opravia, podla mna ma viacej vyhod ako nevyhod, robi peknu grafiku a to ze je vektorovy, tak setri miestom a rychlo sa nacita aj na pomalych pocitacoch a ked sa tam da preloader tak aspon vidiet ze sa to nahrava (loading). a dnes uz aj google vie prehliadat flash, takze uz ani s vyhladavacmi neni problem, aspon s google a ten je najpouzivanejsi. a tu je aspon vidiet ze co sa niekomu nepaci, inemu sa paci, je to len otazka vkusu, nikomu sa neda plne vyhoviet. a sorry ze som do fora napisal viac, ale ked ja vzdycky cosi zabudnem.. dobre uz nebuem :-)


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 14:47

Tu nikto nehovorí o linuxe, napr. v škole mi neukazuje flashové stránky - nie je tam flash a nemám oprávnenie ho inštalovať. A neveril by si, je veľa inštitúcií kde tiež nemajú flash.
Rýchlo sa načíta aj na pomalých počítačoch? :lol: Flash ide pomaly aj na rýchlych pripojeniach, je to neporovnateľné s klasickou stránkou. Preloader? To ti urobím aj v javascripte, osobne si myslím že to je taká hračička pre deti, nepatrí to na seriózne stránky.
A peknú grafiku ti urobím aj bez flashu ;)


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 15:40

Sa zapojím do debaty aj ja, hehe :)

1okaty píše:
napriek vsetkemu, tabulky maju tiez svoje vyhody a ak mate najaky podstatny dovod preco by sa nemali pouzivat tak sem s nim...
Počul si niečo o sémantickom webe? Ja viem, stránky sa dajú robiť aj bez toho, ale je to taký štýl à la 90-te roky. Jednoducho dnes už doba pokročila a aj keď také weby fungujú, rozhodne to nie je kvalitná práca. To je ako keby sa opäť začali vyrábať bakelitové Trabanty. No čo, má to 4 kolesá, volant, tak prečo to nenazvať moderným vozidlom.. :roll:
Dôvody ti dávať nebudem, ak vieš používať Google, nájdeš si ich sám.

K tomu flashu - dnes je veľmi veľa ľudí očarených možnosťami flashu. Tak, ako kedysi divákov (alebo skôr webmasterov) dvíhal zo sedadiel tag <marquee>. Jednoznačne však mnohí nerozumejú, načo máme flash na webe, aké má skutočné výhody a kde sú jeho slabiny vzhľadom na súčasnú podobu world wide webu.

Jednoducho, flash tu je na prácu s multimédiami, na interaktívne prezentácie kladúce dôraz na vizuálnu či zvukovú stránku veci, či na inteligentné reklamné bannery. Na týchto miestach má už v súčasnosti flash svoje neotrasiteľné postavenie a nič nenasvedčuje tomu, že by sa to malo o pár rokov zmeniť.

Treba však urobiť ostrú hranicu medzi prezentáciou nejakej spoločnosti a jej stránky, ktorá má informovať o firme, o jej aktivitách, možnosti zamestania sa atď. Áno, ak chcem predstaviť svoju firmu v netradičnom svetle, flashové intro hovoriace v sloganoch má svoje opodstatnenie. Ale načo preboha dávať kontaktné údaje na firmu alebo katalóg produktov do flashu???! Kde tam je interaktivita, kde tam je multimediálnosť?

Ľudia dnes na webe nečítajú. Oni len skenujú stránky očami, zachytávajú sa o výrazné body a klikajú ďalej. Keď si chcem zistiť telefónne číslo na šéfa, prečo by som mal čakať na nejaký fucking preloader a rozplývať sa nad fantáziou grafika, ktorý ten flash spáchal? No prečo?

Mnoho firiem chápe web skôr ako jeden veľký marketingový bazén, v ktorom zaujme len ten svetielkujúcejší. Chápem, že ak firma povie "sprav to tak, aby to pekne blikalo a skákalo", použiješ flash, ale pri normálnej stránke, ktorá má predávať informácie a nie len pozlátko je flash skôr na obtiaž. Neviem si predstaviť situáciu, že by som po požiadavke "sprav mi prezentáciu firmy, predstav produkty a históriu" odpovedal "ok, bude to flash".

Ak by bol flash naozaj taký super, prečo napr. taký najväčší slovenský spravodajský portál sme.sk nebeží vo flashi, ale majú tam len flashové videá a audiosprávy? Prečo Google nevyhľadáva flashom, ale má len flashové videá?

Flash má svoje miesto na internete. Ale rozhodne to nie sú kompletne flashové stránky na poskytovanie informácií.

Dôvodov je veľa, opäť, ak máš schopnosť používať Google, ľahko si ich zistíš sám.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.09
Príspevky: 255
Témy: 27
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 16:57

mame nad cim rozmyslat ak spojit vyhody flashu s vyhodami html. aby bola stranka audovizualne "bombasticka" a zaroven prehladna..







_________________
drahi hackeri! teraz mozete okamzite premazat cely tento server! stlacte skratku ALT+F13
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.06.2007 20:42

prave preto nepouzivam len komplet flashove stranky, len vynimocne, inak ich kombinujem a dnes uz nezabudam na to ze ak niekomu ten flash nejde, tak si aj tak moze kliknut cez alternatyvny odkaz a aj cez nealternatyvny ktory je na spodu stranky... myslim si ze sa to da vsetko krasne sklbit dokopy


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 30.05.06
Prihlásený: 08.10.14
Príspevky: 1756
Témy: 35
Bydlisko: BA - WESTSIDE
Príspevok NapísalOffline : 11.06.2007 20:54

Otázkou však naďalej ostáva, prečo tam vôbec ten flash pchať, keď už robíš aj alternatívny obsah... Potom je vlastne zbytočný.







_________________
A. S. Tanenbaum píše:
The terms LF, MF, and HF refer to low, medium, and high frequency, respectively. Clearly, when the names were assigned, nobody expected to go above 10 MHz, so the higher bands were later named the Very, Ultra, Super, Extremely, and Tremendously High Frequency bands. Beyond that there are no names, but Incredibly, Astonishingly, and Prodigiously high frequency (IHF, AHF, and PHF) would sound nice.
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.09
Príspevky: 255
Témy: 27
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2007 6:22

no vyhytal som, ze by to mohlo byt takto:

robi sa stranka firme.. nemusi to byt firma, ale povedzme, ze robime stranku firme, ktora vyraba nieco..

teraz mozme mat 2 typy navstevnikov: ludia, ktori o tejto firme nic nevedia, a ludia, ktori ju poznaju, a na stranku s z dovodu, ze potrebuju info

takze podla mna najlepsi sposob je urobit klasicku informacnu stranku, a jednu flashovu stranku - "vizitku", ktora bude obsahovat strucne info o firme, vsetko, cim treba zaujat noveho navstevnika.. bude tiez "bombasticka" (teda vselijake efekty).

no samozrejme stale bude odkaz na klasicku stranku. rozdiel medzi nimi bude vo forme, aj v tom, ze ta vizitka je skor na prezentovanie firmy, teda viac prezentacia ako web.

este taka vec by mohla byt, ze sa ta vizitka zobrazi stale iba prvykrat, teda sa ulozi cookie, a uz sa viac nezobrazuje :D







_________________
drahi hackeri! teraz mozete okamzite premazat cely tento server! stlacte skratku ALT+F13
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 21.02.06
Prihlásený: 08.12.14
Príspevky: 5404
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2007 11:41

Alebo ešte lepšie je urobiť jednu bombastickú stránku v HTML, ktorá upúta každého návštevníka bez použitia flashu. Pre tých "starých známych" budú prístupné všetky stránky (napr. kontakty) bez otravného preloaderu a pre nových tu bude nádherne urobená stránka bez zbytočných pohyblivých a blikajúcich somarín.
Neviem ako na vás, ale ja keď vidím firmu, ktorá napr. predáva pneumatiky a na stránke je všetko nádherné, svieti to a bliká, je to pohyblivé, tak mi napadne, že asi nemajú ako upútať, tak musia takýmto spôsobom ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.02.07
Prihlásený: 14.08.09
Príspevky: 255
Témy: 27
Bydlisko: KE
Príspevok NapísalOffline : 12.06.2007 11:58

"všetko svieti a bliká" môže byť nevkusná kopa sračiek, ale môže byť aj dobre vyzerajúca stránka. To podľa mňa prinajmenšom zaujme







_________________
drahi hackeri! teraz mozete okamzite premazat cely tento server! stlacte skratku ALT+F13
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Moju tvorbu webov, je ich dost - horne novsie

Registrovaný: 10.06.07
Prihlásený: 29.05.08
Príspevky: 14
Témy: 2
Príspevok Napísal autor témyOffline : 12.06.2007 12:21

ja som to napriklad na www.sekodapa.sk vyriesil tak ze ked prvy krat otvoris stranku, tak ti tam beha uvodna animacka vo flash od zaciatku a ked uz hocikde kliknes, tak si flash a php navzajom poslu premenne a uz sa ti ta animacku spusta tak aby si hned videl tlacitka, cize urobi uz len par pohybov a potom uz su taam len take jemne nevyrazne lesky pre efekt , ktore nerusia. tie uvodne animacky robim vzdy tak aby nezaberali viac ako 100Kb , takze sa nacitaju velmi rychlo. a kto nema flash tak tomu tam behne obrazok vyzerajuci presne ako flash, aj s aktivnymi tlacitkami, len sa vobec nehybe.... teda na tom aspon teraz pracujem a celkom sa dari... takze dufam ze zajtra to tam uz bude, len neviem ako to otestovat, ked odisntalovavat flash sa mi ozaj nechce...


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 45 ] Choď na stránku: 1, 2 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. notebook na tvorbu webov a grafiky do 1700

v Notebooky a netbooky

4

1315

19.01.2019 13:57

miru_cech Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Toshiba nefunguju horne tlačidla

v Ovládače

1

279

13.07.2014 21:53

brmbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Driver pre ntb ktorý opraví horné tlačíítka

v Notebooky a netbooky

4

343

30.09.2018 22:09

Hi332 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. nahlad webov

v PHP, ASP

3

625

14.07.2009 18:56

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Prepojenie dvoch webov

v PHP, ASP

6

472

08.10.2011 21:23

Blackshadow Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov - cesta

v Ostatné

15

1105

28.03.2011 19:20

bodmrazu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Viac webov na jednon serveri

v Webhosting a servery

6

740

08.11.2008 22:46

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov, grafiky a videé

v Dopyt práce

0

530

25.04.2014 16:26

samson3333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Spojenie registracnych udajov viac webov.

v Databázy

4

592

21.03.2016 11:38

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Anketa: Používam systém spoplatnených webov Piano?

v Krčma

10

772

11.02.2012 22:01

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Test bezpečnosti známych webov na Slovensku

v Novinky

1

511

18.02.2008 12:19

walther Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. P: Novsie komponenty

v Predám

10

1120

12.01.2010 15:27

Ďuri Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LAN hry - novsie

v Počítačové hry

11

1172

10.09.2012 10:46

EndersoN Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov, eshopov a aplikacii na mieru

v Dopyt práce

0

639

27.10.2014 15:38

polygon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Novsie Hry na notebooku

v Ostatné

15

642

28.04.2012 20:50

MANIAC Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ponuka práce - PHP/XHTML/CSS programator - tvorba webov

v Ponuka práce

0

2141

04.03.2007 11:17

benoco Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra