Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie

Odpovedať na tému [ Príspevok: 1 ]
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.03.07
Prihlásený: 18.06.10
Príspevky: 1
Témy: 1
Príspevok NapísalOffline : 04.03.2007 11:17

Hľadáme vhodného človeka na pozíciu XHTML/CSS, PHP kóder.

Náplň práce

* programovanie XHTML/CSS šablón nových webov
* aktualizácia a úpravy existujúcich webov
* programovanie PHP funkcionalít pre weby
* prípadne tvorba dynamických webov s prepojením na CMS systém alebo MySQL

Druh pracovného pomeru

* externý pracovník (dohoda o vykonaní práce) alebo na čiastočný úväzok
* s perspektívou zamestanania na trvalý pracovný pomer

Požiadavky

* PHP - dobrá znalosť
* XHTML/CSS - dobrá znalosť
* MySQL znalosť výhodou
* skúsenosť s tvorbou webov výhodou (uveďte referencie)
* základná znalosť práce s grafickým softwarom (Macromedia Fireworks, Adobe PhotoShop alebo Corel PhotoPaint)
* skúsenosti a schopnosti tvoriť webovú grafiku sú výhodou, ale nepožadujeme ich
* trvalý alebo prechodný pobyt v Trnave a okolí
* vlastné PC alebo notebook
* možnosť komunikácie emailom, telefonicky, chat, skype
* bezúhonnosť
* zodpovednosť a samostatnosť
* znalosť angličtiny výhodou

Ponúkame:

* prácu na weboch s profesionálnymi požiadavkami v komerčnej sfére
* načerpanie skúseností a profesný rast v odbore
* adekvátne ohodnotenie
* voľný pracovný čas
* možnosť pracovať v kancelárii s pripojením na internet

Do budúcnosti ponúkame:

* perspektívu zamestania na trvalý pracovný pomer (v prípade obojstranného záujmu a spokojnosti)
* možnosť vypracovania sa na samostatného kódera s celkovou zodpovednosťou za technické vypracovanie zákazky

Máme záujem o stabilnú spoluprácu s dlhodobou perspektívou, s príjemnými vzťahmi v teame založenými na dôvere a korektnosti. Budeme radi ak získame medzi seba ďalšieho profesionálneho tvorcu webov.
Máte záujem o toto miesto?

Ak máte záujem o túto pozíciu, zašlite svoj životopis a motivačný list na adresu kariera@e-go.sk a nezabudnite uviesť všetky dostupné kontaktné údaje na Vás.

Platnosť ponuky

Dátum ukončenia zhromažďovania údajov o uchádzačoch - 25.3.2007
Individuálne rozhovory s uchádzačmi - priebežne od 20.3. do 5.4.2007

Ak sa môžete o miesto uchádzať až po týchto termínoch, neváhajte tak urobiť. Nebránime sa ďalšiemu rozširovaniu teamu o schopných ľudí.

E-GO s.r.o.

Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ponuka práce html, css, php

v Ponuka práce

1

1303

10.11.2007 22:19

Ivuso Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ponuka práce (grafik, programátor)

0

2021

14.02.2007 20:05

exidas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ponuka prace programatora PHP/mySQL

0

1172

04.09.2008 7:41

solutio4net Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam si pracu ako XHTML koder, prip. php programator

0

1018

19.09.2009 15:24

neopagan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hľadáme PHP/XHTML/CSS programátora

0

1423

30.03.2006 21:31

pepo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PHP programátor - PHP, MySQL, jQuery,X)Html/CSS

0

1300

02.05.2011 12:08

magicmedia Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. hladam pracu (php,mysql,xhtml,css...)

3

1037

22.02.2009 20:16

totas Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Hladam dobrych XHTML, CSS koderov, PHP programatorov

4

1363

05.02.2008 23:13

juro.1 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Programator (PHP, MySQL, HTML, CSS) Prešov, alebo KE

0

1086

30.06.2008 10:22

noveL Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: nove knihy: PHP a MySQL, tvorba WWW, CSS

v Predám

4

531

01.09.2010 14:08

centro Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov - cesta

v Ostatné

15

1105

28.03.2011 19:20

bodmrazu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov, grafiky a videé

v Dopyt práce

0

530

25.04.2014 16:26

samson3333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Tvorba webov, eshopov a aplikacii na mieru

0

639

27.10.2014 15:38

polygon Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Grafik - Ponuka prace

0

1784

22.02.2007 13:51

Graphic Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Ako zacat+ponuka prace

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

10

1309

30.09.2008 11:43

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. ponuka prace, porusovanie pravidiel?

v Správy pre vedenie fóra

8

855

13.03.2012 12:05

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra