medzi 5 a 5C by som jednoznacne bral 5 ..ale oni ho pre istotu prestali predavat uplne ..to uz radsej vezmem 4S, ten aspon nevyzera ako plastova cinska hracka, akurat by mi chybali nejake nove veci v iOS 7
teraz mam 4S a na 5-ku urcite upgradovat nebudem, upgradnem na 5S tak cca po pol roku ked trocha zlacnie
inak taky detail, na 5C maju nazvy aplikacii cierny font, si myslim ze na 5C sa nebude dat zmenit to defaultne pozadie

..resp. mozno maju na vyber niekolko druhov ale ked si niekto kupi cerveny iPhone 5C tak bude mat navzdy cervene pozadie
