Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 509 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 18:26

freelan . vermi ze tato vec s mesiacom nespravi ziadny ohlas u ludi vo svete. je to len dalsy bezny dokaz o ufe , pre inych o nicom :D . Starsy ludia tomu verit nebudu , az ked to neuvidia na vlastne oci , alebo v spravach na markize ci stv. :D lenze to by denne bolo tolko toho v spravach co sa tika ufa. denne dochadza k unosom ludi "ufom" .

co sa tyka tych raelianov je to sice sexualny sex kult. ale ta ich kniha obsahuje fakt take mudrosti ,ktore ked som cital az sa mi rozum zastavoval. :( :oops:

a b biblii sa pise ze takychto prorokov bude vela. zatial su dva. tento a prophet yahweh CHECK this. : http://www.youtube.com/watch?v=dAyErdEM4o0 >>>> tento ma aj dokaz. a moze ho ukazat hoci kedy , kedy si on poziadate. a ten uz hovori ze rael je "FALSE PROPHET" falošny . a on je pravy . A zastava si bibliu ako cistu pravdu nie ako raeliani. Je to cisty typek :lol:

neviem ci tych prophetov , prokov bohov bude viacej su len 2ja . ale ten Prophet Yahweh [cernoch] hovori ze rael je poslany od zlych sil :shock:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 03.01.06
Prihlásený: 21.12.16
Príspevky: 582
Témy: 89
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 18:32

a na mesiaci uz boli aj ine narody :shock:

neviem možno som zaspal dobu ale ktoré národy už boli na mesiaci?Teda myslím verejne známe letoy na mesiac.







_________________
PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 18:41

tiez viem iba o USA a rusoch ;) ktory mimochodom na kozmickych projektoch spolupracovali ;)

mimkork: vsetky druzice posielaju kazdy jeden udaj vlade, vyskumnym (ale opat vladnym) zriadeniam, takze cenzura by problem nebol. Hlavne ked sa zverejnuje tak zalostne malo materialov ;) Dalej pises o tom, ze mesiac je najpozorovanejsim objektom. Ano, mas pravdu. mnoho "amaterov" astronomov ci sukromnych astrologickych stanic potvrdzuje anomalie ukazov na mesiaci a to uz od 60-70 rokov. Mnoho takychto ludi natocolo dokumenty ci spisali mnoho knih o studiach, ktore potvrdzovali striedanie pocasia na mesiaci, pritomnost atmosfery, vody ci inych UV/IR ziareni, ktore su z mesiaca vysielane (od vzniku nato prisposobenych teleskopov, teda od 74 ci tak nejak). Aj o tom sa mnoho pise v tych textoch od Mitanu, precitaj si to ;)

/edit: opravene preklepy :)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 13.10.06
Príspevky: 11345
Témy: 135
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 19:19

Spirit píše:
existenz: samozrejme je mozne to co pises, ale nezda sa ti "protirecive" to, ze amici vyvolaju fake s dokazom mimozemskej zakladne a rakety na mesiaci zatial co vsetky ukazy, dokazy a vypovede ludi cenzuruju a odmietaju? ;) Bud robia jedno, alebo robia druhe, ale nie rozne - navzajom protichodne veci ;)


aj sposobom protirecenia sa da nahnat ludim strach, alebo zaujem... a amici pre to spravia vsetko... vyzeraju doveryhodne akoze tie zabery, ale ako hovorim, secko sa da spravit dnes...







_________________
i7 4790 | 16GB DDR3 | GTX690 + GTX670 PhysX dedicated | 128GB + 256GB SSD | 1TB HDD | DELL U2412M | Logitech G710+ | Logitech MX518 | Galaxy S4 | 2014 Mazda3
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 01.08.07
Prihlásený: 09.10.15
Príspevky: 67
Témy: 4
Bydlisko: Vinné
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 19:38

Ja verim ze mimozemstania existuju. Je vela dokazov o nich ale nie vsetky su prave ale vsetko nemozu byt vymysli.







_________________
NB: ACER TimelineX 5820TG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 19:43

no ja tomu aj celkom verim kedze viem o tom kto bol na mesiaci spomedzi tej kopy narodou iba o USA a Rusoch a ako bolo pisane v kazdom projekte co sa toho tykal spolupracovali ... viete si predstavit co by to vyvolalo? ono keby ta lod nebola 1.5mld rokov stara mozno by z toho boli famy ale taku staru vec je mozne ze narod ktory to tam poslal uz vobec nejestvuje a je mozne ze to boli martania alebo kto ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 01.08.07
Prihlásený: 09.10.15
Príspevky: 67
Témy: 4
Bydlisko: Vinné
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 19:54

Ved keby ta lod mala "len" 1,5mil. rokov uz to musi byt vyspela civilizacia oproti nam







_________________
NB: ACER TimelineX 5820TG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 20:07

hej lenze ked ma 1.5mld tak uz nemusi byt vobec ;)

kto by chcel spravil som aj docasny kanal irc na irc.nextra.sk cize sa uz nikde nemusite inde napajat ak ste na #pcforum staci sa uz len pripojit na kanal

Kód:
#ufoonthemoon


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 01.08.07
Prihlásený: 09.10.15
Príspevky: 67
Témy: 4
Bydlisko: Vinné
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 20:11

Lepsie pre nas. Aspon sa nemusime bat ze pridu a nas zotrocia alebo vystrielaju :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 03.01.06
Prihlásený: 21.12.16
Príspevky: 582
Témy: 89
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 03.08.2007 23:28

Podla mna je možné,že tá lod je z marsu,teda tá civilizácia ktorá na marse postavila tie pyramídy a tvár a ten sklenený tunel možno prišla sem na zem pretože bol mars už neobývytelný a lod nechali na mesiaci pre istotu :lol:

PS:píšem pod vplyvom alkohlolu tak sa mi nesmejter :P







_________________
PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 13:10

drcannabis píše:
Podla mna je možné,že tá lod je z marsu,teda tá civilizácia ktorá na marse postavila tie pyramídy a tvár a ten sklenený tunel možno prišla sem na zem pretože bol mars už neobývytelný a lod nechali na mesiaci pre istotu :lol:

PS:píšem pod vplyvom alkohlolu tak sa mi nesmejter :P
jaky sklenneny tunel?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 03.01.06
Prihlásený: 21.12.16
Príspevky: 582
Témy: 89
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 15:05

Freelan píše:
jaky sklenneny tunel?


http://www.youtube.com/watch?v=0EYA7BBiHI8&NR=1 toto video 3 minuta 45 sekund







_________________
PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 15:12

ti kokos tak to som si nevsimol . tam je fakt neaky most omg. no lol.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 16:37

nejako vela mimozemskych javov naraz na mna :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 03.01.06
Prihlásený: 21.12.16
Príspevky: 582
Témy: 89
Bydlisko: Trenčín
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 19:52

Tak som akurát dopozeral film Tajné spisy KGB o ufo (tv rip z stv1) a nič moc zaujímavé tam nebolo,stále tam hovorili o jednom filme ktorý kupili na čiernom trhu z archivov kgb,ide o to ufo čo je na stránke mitanu uplne hore,skúmali to video "filmologovia" a povedali že je to autentické







_________________
PC: MB: ASUS P5KPL GPU:Intel GMA X3100 CPU: Intel Celeron Dual-Core E3300 - 2.50GHz RAM:2GB Patriot DDR2 HDD: Western Digital 320GB SATA2, WD 40GB
NB: ASUS X59SL HDD:Western Digital 320GB SATA2 RAM:3GB DDR2 CPU:Intel C2D T5450 1.66Ghz GPU: ATI Radeon HD3470 256MB
MT: Sony Ericsson Xperia Neo, 8GB microSD, Koss Porta Pro
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 01.08.07
Prihlásený: 09.10.15
Príspevky: 67
Témy: 4
Bydlisko: Vinné
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 20:05

Ten skleneny tunel ci co to je sa mi zda tak trochu ako blud. To uz je kus vela na tom marse







_________________
NB: ACER TimelineX 5820TG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 20:11

hej a zachvilu tam najdu ropu :roll: mne sa to uz zda tiez trochu vela najpr tam nic neni a teraz zrazu tam najdu tunel ksicht na mesiaci bude 1.5 mld stara lod co vyzera ako made in egypt a za chvilu sa stahujeme na jupiter :) ale sak co stava sa mozno je to naozaj tak len nas siroku verejnost tym nechceli zatazovat


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 01.08.07
Prihlásený: 09.10.15
Príspevky: 67
Témy: 4
Bydlisko: Vinné
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 20:23

Nakoniec sa zisti ze to vsetko spravili amici a rusi :-D


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 20:59

hej ze tu lod na mesiac dala americka tajna sluzba aby mohli vyhlasit vojnu iraku za znecistovanie vesmirnych ploch :lol:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 22:24

k teme prosim ;)

Najutajenejsia udalost v USA, katastrofa Roswell, o ktorej sa nemalo napisalo a nemalo natocilo. Mnoho zdrojov spomina stroskotanu UFO lod a tajne vyskumy armady USA spolu s rozborom (pitvou) UFO posadky. Video k tejto nehode:

http://www.edisk.sk/stahni/91955/pitva. ... .38MB.html
http://www.edisk.sk/stahni/45230/pitva. ... .87MB.html

uuf... pokial to je fake, tak klobuk dolu pred tvorcami ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 22:57

kua teraz jak som to pozeral trochu som sa bal :lol: , podla mna je to fake, lebo ten pajác bol trochu nereálny, blééé, mam zimomriavky

Inac, ja mam nazor ze vo vesmíre existuje zivot, len my sme to nazvali jednoducho mimozemstania, oni mozno nazívaju aj nás, a neviem preco si ludia robia pomysli ze vyzerajú ako na tých videách atd., je dosť malá pravdepodobnosť ze v nekonecnom vesmíre je akurát malá zem, ked je vesmír nekonecne nekonecne velký.

A nevem preco stále ludia hovoria ze mimozemstania musia byt spojený ufom, mozno tie iné civilizácie sú menej vyspelé, to je len fantázia ze majú ufo a su zelený muzíci, no neviem ak si to setko predstavite ze o tomto case pozerá tá iná civilizácia napr. niaky film v kine a budete pokracovať tak to poriadne zamotá hlavu :roll: :rolleyes:


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 04.08.2007 23:54

jopi, nemas to tak trochu popletene ? :lol:

UFO = Unidentified Flying Objects (ti to pre istotu aj prelozim :D Neidentifikovany lietajuci objekt) - takze cokolvek, co nedokazemev danej chvily identifikovat

mimozemstan = lubovolny zivy objekt NEzijuci na zemi, teda kludne bakteria, ale aj inteligentnejsi tvor ako clovek ;)

To na videu vyzera nerealne? No neviem, ale krvacanie pri rezani a realisticky sa spravajuce vnutornosti toho dacoho mi nepripadalo velmi nerealne ;) Ak je to fake, vravim, niekto si musel dat kua vela usilia ;)

Preco vyzeraju vsetky vyzobrazenia takto? Mozno preto, lebo tak naozaj vyzeraju. ;) A mozno nie. Kazdopadne sa kazdy z ich crtov da logicky odvodit:

1. zvacsena lebka - pravdepodobnost lepsieho vyuzitia kapacity mozgu a efektivnejsie vyuzivanie mozgu mohlo za tie roky sposobit zvacsenie mozgu, jeho povrchu a teda aj samotnej lebky

2. absencia ochlpenia - ked si vezmes vyvoj cloveka (z opice), tak je ti zrejme, ze clovek sa coraz viac zbavuke ochlpenia, ako vyzeraju opice, ako vyzeral praclovek a ako vyzera clovek dnes. To je tiez pochopitelne.

3. zmensenie koncatin - moze byt sposobene zakrpatenim koncatin z dovodu ich maleho vyuzitia. Vsetky cinnosti mozu vykonavat pomocne pristroje a vyuzivanie koncatin sa tak znizuje. Zato mentalne zchopnosti su nadradene.

4. velke oci - moze jednak suvisiet so zlepsinim zmysloveho vnimania, ale rovnako to moze byt iba prvy dojem, pretoze aj ludske oko je v skutocnosti ovela vacsie, iba posobi ako male, kedze otvory mame take, ake mame...

Vsetko su to crty, ktore su vysvetlitelne a ku ktorym velmi pravdepodobne dospeje casom aj ludstvo ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 0:27

Spirit píše:

1. zvacsena lebka - pravdepodobnost lepsieho vyuzitia kapacity mozgu a efektivnejsie vyuzivanie mozgu mohlo za tie roky sposobit zvacsenie mozgu, jeho povrchu a teda aj samotnej lebky

2. absencia ochlpenia - ked si vezmes vyvoj cloveka (z opice), tak je ti zrejme, ze clovek sa coraz viac zbavuke ochlpenia, ako vyzeraju opice, ako vyzeral praclovek a ako vyzera clovek dnes. To je tiez pochopitelne.

3. zmensenie koncatin - moze byt sposobene zakrpatenim koncatin z dovodu ich maleho vyuzitia. Vsetky cinnosti mozu vykonavat pomocne pristroje a vyuzivanie koncatin sa tak znizuje. Zato mentalne zchopnosti su nadradene.

4. velke oci - moze jednak suvisiet so zlepsinim zmysloveho vnimania, ale rovnako to moze byt iba prvy dojem, pretoze aj ludske oko je v skutocnosti ovela vacsie, iba posobi ako male, kedze otvory mame take, ake mame...

Vsetko su to crty, ktore su vysvetlitelne a ku ktorym velmi pravdepodobne dospeje casom aj ludstvo ;)


no klobúk dole, tak to mi dalo pár % ne presvedcenia, ale setko je to filozofia, a medzi praxou a filozofiou vyhráva prax :lol: :lol:, ale ne :-)
to si vyfilozofoval ty?
Ale, aj tak, preco by mali mimozemstania vyzerat tak ako si ich opísal?
nemusia vyzerat tak ako vyzerajú.

Ako sa dostal ten martna na zem? nasli "UFO"? A keby nahodou nabural, tak ked má velkú hlavu natlacenú mozgom tak by nemal so svojou super inteligenciou naburat, ne?

to su dalse otáky na ktoré tazko zodpovedať.


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 0:37

jaj jopi s tebou o dacom diskutovat... to tazko:D

Najprv ti napisem jedno. Ak tomu neveris, tak napis ze neverim na ufo a nebudeme dalej stracat cas. Minimalne ja, radsej si podiskutujem s drakom alebo mimkorkom, pretoze ja ta nemam v plane presviedcat ;)

Ty si sa pytal preco mnoho dokazov ci fakov zobrazuju mimozemstanov prave takto. Polozil si konkretnu otazku a ja som ti na nu konkretne odpovedal. Nepytaj sa na nieco, ked nechces "pocut" odpoved ;)
Dalej, zasa sa ma pytas preco by mali vyzerat prave takto. Neviem ci ja som brzda ci co, ale prave si si tie dovody predpokladam precital, viac k tomu nemam co dodat.
Ako sa dostali na zem? v prvom prispevku kde postujem linky na video som spomenul Roswellsku katastrofu, ked nevies o co ide, precitaj si o tom, alebo sa nepytaj blbo, lebo opisovat ti to nemienim (je toho na nete kopec, je o tom kopec (aj ceskych) dokumentov a spomina sa to mimochodom aj v tych textoch od Mitanu, ktore tu boli postnute uz asi 3x).

Neviem ktore otazky chces (tazko) zodpovedat, ale na jednu sa ma pytas uz druhy krat a o druhej si mozes kopec veci precitat. Tak teda by som rad od teba pocul tvoj postoj a teda ci sa planujes iba vypytovat bez toho, ze si o teme nieco precitas, alebo si prezries tie veci ktore sme tu postli (hlavne toho mitanu...) a a budes snami bavit rovnako informovany, ako sme napr. my. ;) Inak to nema zmysel...







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 14.01.07
Prihlásený: 22.03.09
Príspevky: 1694
Témy: 62
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 0:42

Spirit píše:
jaj jopi s tebou o dacom diskutovat to tazko :D

Najprv ti napisem jedno. Ak tomu neveris, tak napis ze neverim na ufo a nebudeme dalej stracat cas. .


si nepochopil, co si dal tých 5 informácií tak som svoju neveru zacal spochybnovať a ako som aj napisal v tých prvých prispevkou vesmír je velký tak v nom moze byť aj tisícky roznych kultur a civilizácií.
A teraz mi dolso ze preco by tak nemohli vyzerat ked tu boli pred milionmy rokmy dinosauri tiez cudné stvorenia, mozno pre mimozemstanov, takze moze to byt pravdepodobné ze tak vypadaju ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Diskusia o mimozemských civilizáciách/UFO

Registrovaný: 02.10.06
Prihlásený: 24.01.22
Príspevky: 2212
Témy: 114
Bydlisko: PORTUGAL --...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 0:57

konecne som docital celu temu od zaciatku po koniec.

Povedzme, ze existuju mimozemstania, ktory su tak vyspeli, ze Ludska rasa(my) nie je schopna im pochopit.

Okolo nas su dlho, ved UFO je zaznamenavane uz daku tu dobu. Preco sa s nami neskontaktovali tak aby o nich vedel cely svet(dake pristatie do metropoly s milionmi obyvatelov?) ale iba v dakych pustach a hustych lesoch?)??? ved prostriedky na to urcite maju.

Mozno Nechcu, aby sme o nich vedeli. Preco? mozno to uz skusili na inej planete a viedlo to k ich zaniku... A mozno sme iba objekt ich skumania a nechcu nam narusit nas habitat.

Z pohladu cloveka: Co z toho budeme mat? ze by nam dali nejlepsiu technologiu? (ved by sme sa v momente pozabijali). ??

Ja to vidim tak ze vztah my a oni by mal ostat taky, ze sa bude dodrzovat potrebny odstup. Sme moc hlupy a lahko ovplivnitelna rasa.

je pravda ze by som chcel poznat ich viac...







_________________
Desktop: CPU: Intel C2D E7200 Cooler: AC Freezer 7 Pro MB: Asus P5Q-PRO VGA: ATI sapphire HD4850 RAM: OCZ DDR2 PC2-8000 /1000 MHz/2x2GB Platinum Edition HDD: Samsung HD753LJ 750GB LCD: Samsung SyncMaster 2232BW PSU: OCZ Stealth X Stream 500W DVD-RAM: Asus DRW-2014L1T Case: NOX COOLBAY Windows series Audio: Logitech x-230 Mys: A4TECH X-710BF Keyboard: Logitech Media Keyboard 600 Webcam+mic: Logitech S5500 pro OS: Windows XP PRO SP3 & Windows Vista Ultimate SP1 64bit
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 1:06

Jopi píše:
si nepochopil, co si dal tých 5 informácií tak som svoju neveru zacal spochybnovať a ako som aj napisal v tých prvých prispevkou vesmír je velký tak v nom moze byť aj tisícky roznych kultur a civilizácií.
A teraz mi dolso ze preco by tak nemohli vyzerat ked tu boli pred milionmy rokmy dinosauri tiez cudné stvorenia, mozno pre mimozemstanov, takze moze to byt pravdepodobné ze tak vypadaju ;)

ok, potom sorry, ale vyznelo to inak, hlavne to "ne" v tej vete... Kazdopadne si sa pytal znovu ze preco prave tak a tie dovody su nato predsa odpovedou. No a o tej roswell nehode si tiez najprv nieco precitaj, ked ta zaujima ako sa sem mohlo to stvorenie dostat ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 1:16

fuco, velmi dobre otazky! konecne diskusia postupila... :) Pokusim sa pomoct s odpovedami.

fuco píše:
Povedzme, ze existuju mimozemstania, ktory su tak vyspeli, ze Ludska rasa(my) nie je schopna im pochopit.

To je samozrejme logicke, tak ako by praludia nerozumeli nam.

fuco píše:
Okolo nas su dlho, ved UFO je zaznamenavane uz daku tu dobu. Preco sa s nami neskontaktovali tak aby o nich vedel cely svet(dake pristatie do metropoly s milionmi obyvatelov?) ale iba v dakych pustach a hustych lesoch?)??? ved prostriedky na to urcite maju.

jasne ze maju, k tomuto sa vyjadruju tiez tie texty. Ide najskor o to, ze oni nechcu vediet, aby sme o nich vedeli.

fuco píše:
Mozno Nechcu, aby sme o nich vedeli. Preco? mozno to uz skusili na inej planete a viedlo to k ich zaniku... A mozno sme iba objekt ich skumania a nechcu nam narusit nas habitat.

ano, aj to moze byt dovod, to ale tazko posudit. Pravdepodobne to ale je.

fuco píše:
Z pohladu cloveka: Co z toho budeme mat? ze by nam dali nejlepsiu technologiu? (ved by sme sa v momente pozabijali). ??

Presne. Aj v tych textoch sa pisalo o tom, ze kontakt naviazali iba s armadou USA a ziadali, aby USA sneskodnila atomove zbrane, aby sa spolupraca dostala dalej. USA to udajne odmietlo, pretoze sa bali byvaleho ZSSR a to viac, ako tychto "cudzich".

"je pravda ze by som chcel poznat ich viac..."
hmm, ved kto by nechcel :)

Myslim si ale, ze ludia nato nie su zreli. I to moze byt dovodom celeho toho utajovania. Zober si kolko ludi by svojimi paranoiami strasili ludi, kolko ludi by ich zacali povazovat za skazu sveta, apokalipsa... Kolko veriacich by sa bala, ze ide o paralelu z biblie a to zjavenie lucifera... A vobec, strach ludi....uprimne, komu by sa nerozbusilo srdce, keby jedneho dna zapol televiziu a v nej videl oficialne na vsetkych moznych kanaloch ako sa americka ci ruska armada verejne priznava k tomuto vsetkemu, kto by sa nezacal bat, ze toto vsetko co tu rozoberame a spochybnujeme ci potvrdzujeme je pravda? myslim si ze malokoho byto nechalo chladnym ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 1:34

k tomu Roswellu. ked to ufo [ked napisem ufo , myslim vzdy ufo s ufoncami :rolleyes: ] sa tam roztrestilo na miliony kuskov tak to ze potom dobre dlho zbierali , lebo cele ufo bolo zhotovene z hlinniku ktory mal piro vlastnosti , ze nehorel a tak...

Priklad tu : http://www.youtube.com/watch?v=bWYqHIN7Hb0


v ufe neboli ziadne komponenty zmontovane zvlast ako napr. palubna doska a tak . cele to tvorilo jeden material.

btw .. palubna doska bola pre 6 prstych. v ufe boli 4ria 6 prsty a 1den ufonec inej rasy 5 prsy. takto si to pamatam . su aj obrazky otom na nete , planiky vnutrajska tohho ufa a tak.


TEraz dam sem link takeho tipka co tvrdi ze ho povolali aby zistil ako funguje ufo. nakazali mu aby sa zaujimal len o pohon toho.
Nevem uz preco ale po rokoch vystupil s tym na verejnost a bol aj na detektore lži a potvrdil co hovoril . ze je tu viac ras ufoncov. co setko zistil a co ma stym USA a tak.

toto je on : http://www.youtube.com/watch?v=1NWlAiRGKp4 vola sa LAZAR

a tu je link jak zistil ze funguje ufo :D http://www.youtube.com/watch?v=JDwQssm86xo

neviem ci je to bullshit . :-)

A k tym dinosaurom , z eje aj taka rasa. volaju sa retiliani :D .na nete su videa ze je ot Bush


Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 15.06.05
Prihlásený: 28.11.19
Príspevky: 8033
Témy: 115
Bydlisko: Košice Bydl...
Príspevok NapísalOffline : 05.08.2007 1:46

aj o tom typkovi pise mitana, aj o vyskume pohonu aj o viacerych rasach :) Drak, nechces si to precitat? alebo si to uz cital? teba to iste bude tiez zaujimat ;)







_________________
Asus P5KC, E8400 @4.5GHz Thermaright Ultra 120 Extreme, 2x2GB Vitesta EE, Asus Matrix 4850 Accelero S1 + S12B FLX
AC Fusion 550R, Coolermaster Elite 330 + 2x S12B FLX, Razer Lachesis, Z-2300
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 509 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v PHP, ASP

20

2361

22.02.2008 15:35

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1909

29.07.2009 7:46

Kubec21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1974

16.03.2008 11:55

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia + reakcie

v PHP, ASP

3

1242

10.08.2009 13:46

emer Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Vesmír, veda a technika

134

10376

20.05.2017 11:28

haffen Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Xtreamer - diskusia

v TV

1

2622

15.02.2015 12:24

Johnnny Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Warez - diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3, 4, 5 ]

v Krčma

143

7573

28.12.2012 15:00

nicobb Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. LOTR2 - diskusia

v Počítačové hry

20

3196

22.12.2009 14:14

lubo2142 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Outdoor diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Dovolenka, cestovanie a turistika

66

6363

21.01.2013 15:46

Mego Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kutil diskusia

v Voľný čas a hobby

9

1649

26.01.2015 12:47

erikzet Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Vesmírna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 56, 57, 58 ]

v Vesmír, veda a technika

1728

49501

07.07.2014 22:01

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 214, 215, 216 ]

v Automobily, motorky

6454

83376

20.12.2013 17:23

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia o motocykloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Automobily, motorky

67

5139

08.11.2021 12:22

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

Táto téma je zamknutá, nemôžete posielať nové príspevky alebo odpovedať na staršie. Diskusia o automobiloch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 94, 95, 96 ]

v Automobily, motorky

2863

72274

11.07.2016 9:06

dixi Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia TV kanalov

v Kultúra, umenie, filmy, hudba, história, média

17

1584

16.11.2008 12:59

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia o zdraví

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2 ]

v Zdravie, medicína, choroby a liečenie

56

2434

04.03.2012 16:34

neutroN Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra