Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 176 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia

Ktorý firewall odporúčate?
 Sunbelt (bývalé Kerio) 29% 29% [ 48 ]
 ZoneAlarm 22% 22% [ 36 ]
 Jetico 5% 5% [ 9 ]
 Comodo 34% 34% [ 57 ]
 PC Tools Firewall Plus 2% 2% [ 3 ]
 Ashampoo Firewall 2% 2% [ 3 ]
 Sygate Personal Firewall 1% 1% [ 2 ]
 Outpost Firewall PRO 5% 5% [ 9 ]


Celkom hlasov : 167

AutorSpráva
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 07.04.07
Prihlásený: 24.02.21
Príspevky: 4438
Témy: 85
Bydlisko: Rožňava
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2007 12:40

Mam jeden problem, ked zapnem Couter- Strike Source tak sa mi hra zapne lenže mi tam nenabehne panel, nič tam nieje iba pozadie. Na 100% to spôsobuje Jetico firewall lebo ked ho vypnem tak to slape, iste niečo blokuje.
Co mam nastaviť aby mi to šlo?

// este taky dodatok, ked to už mam zapnute tak sa to neda vypnuť, PC prestane reagovať, pomaha len reset, tak čo s tym firewallom??
Toto mi ešte žiaden firewall nespôsoboval :(







_________________
PC1: l CPU: AMD Phenom II X4 955BE C3 l MB: MSI 870A-G54 l RAM: 2x4GB A-DATA Gamers Series 1600 CL9 l VGA: SAPPHIRE R9 280X VAPOR-X l
HDD: SAMSUNG F3 1TB l DVD-RW: LG H22N l PSU: CORSAIR VX450W l MONITOR: LG LCD W2284F-PF l OS: WINDOWS7 HOME PREMIUM l
PC2: l CPU: AMD AthlonXP 2100+ 1733MHz (jadro Thoroughbred - B) socket A l MB: ASRock K7VT4A Pro l RAM: Apacer 1280MB 333MHz CL2.5 l
VGA: ASUS Nvidia N7600GS SILENT l HDD: Seagate 120GB ATA l CD-RW/DVD: LG H12 l PSU: Trust 370W l MONITOR: LG FLATRON L1919S l OS: XP SP3 SK l
NOTEBOOK: ASUS U36SG
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 31.10.07
Prihlásený: 14.04.08
Príspevky: 45
Témy: 3
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2007 13:23

Kedy si som pouzival Kerio lebo sa o nom rozpravalo ze je naj atd.. Ale mne sa nezdalo. Hladam som na nete nieco dobreho a co je aj po cesky. No a nasiel som. Outpost Firewall PRO myslim ze je to jeden s najlepsich firewalov co poznam odporucam.







_________________
Basketbalovy zavislak :)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 13.07.05
Prihlásený: 04.03.08
Príspevky: 1186
Témy: 10
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2007 14:42

aldak píše:
Kedy si som pouzival Kerio lebo sa o nom rozpravalo ze je naj atd.. Ale mne sa nezdalo. Hladam som na nete nieco dobreho a co je aj po cesky. No a nasiel som. Outpost Firewall PRO myslim ze je to jeden s najlepsich firewalov co poznam odporucam.


Aj mne vyhovoval...len potom mi skoncila licencia a je celkom drahy. Skusil som zadara Comodo a ostal som pri nom.







_________________
PMD 85
Offline

Čestný člen
Čestný člen
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 09.05.05
Príspevky: 10353
Témy: 206
Bydlisko: Semily
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2007 14:44

Nepoužívám FW,máme nějakej na routeru...







_________________
PC: Intel NUC 12 Enthusiast i7-12700H, 64GB RAM, A770M 16GB VRAM,3TB SSD LCD: 35" AOC AG352UCG6 Repro: Creative Labs GigaWorks T3 Headphones: Sony WH-1000XM3 Keyb: RAPOO VPRO V700RGB Alloy Mouse: Logitech G700s OS: Windows 11 Enterprise TAB: Samsung Galaxy TAB S9 ULTRA 12/512GB Phone: Samsung Galaxy S22 Ultra NtB: Dell Latitude 5420 14.0” Console: PS5 2TB TV: Philips 65OLED804 + Yamaha YAS-207
Block list: Ivan-K, jurgiano, Max64, SKiLEX
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 04.11.2007 15:20

to je ine


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 04.09.06
Prihlásený: 03.09.23
Príspevky: 687
Témy: 142
Bydlisko: Bratislava ...
Príspevok NapísalOffline : 25.11.2007 14:03

KERIO RULES!!!!

ja ho pouzivam skoro 5 rokov a som maximalne spokojny,
ukladanie si nastaveni je zamozrejmosta po preinstalovani to tam len nahodis a vyhnes sa konfigurovaniu vsetkych programov a ostatnym veciam.. :rolleyes:







_________________
DESKTOP PC - [Maticna] MSI B85-G43, [Procesor]Intel Core i5-4570, [Pamät] Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, [Harddisk] SSD Crucial M500 240GB 7mm, SAMSUNG SpinPoint F3 1000GB HD103SJ, Seagate Barracuda 7200.14 2000GB s Advanced Format, [DVDcko] LG GH24NS, [Grafika] SAPPHIRE HD 7870 XT BOOST, [Monitor] LCD 24" DELL IPS, [REPRO] Repro Speedlink - Gravity XXE 2.1, [ZDROJ]Seasonic SSP-550RT, [Skrina]Corsair 300R Carbide Series,
ONEPLUS 6T,
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 30.08.07
Prihlásený: 11.07.08
Príspevky: 513
Témy: 11
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 21.12.2007 0:13

co vy nato?
Všeobecná diskusia o firewalloch







_________________
MB: Asus P5KC | CPU: Intel Core2Duo E6750 | VGA: ATi HD3870 | RAM: 2x1GB A-DATA 800MHz | HDD: Siemens 250GB | LCD: Samsung 22'' 223BW
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 21.12.2007 0:32

no jo ten test poznam ja som jetico free . comodo moc zere cpu a ram.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 23.01.07
Prihlásený: 14.04.11
Príspevky: 239
Témy: 26
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 14:59

Ja som používal ZA ale ten ma s*al svojimi hláškami (nechel som ich vypínať lebo niekedy som ich potreboval) ďalej blokoval prístupu k tlačiarni cez sieť a spomaľoval systém(bolo to vidieť hlavne pri štarte - uvítacia obrazovka bola zobrazená až príliš dlho). Teraz sa chystám na Jetico


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 18.03.24
Príspevky: 4979
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 28.02.2008 20:30

Comodo Firewall patri medzi spicku, verzia 2.4 brala asi 10 MB RAM s integrovanym ciastocnym HIPS asi 30 MB.
Teraz uz je verzia 3.0, ktora ma plne integrovany HIPS, ktory sa da taktiez vypnut, a je dostupny aj pre Vistux64.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2008 19:55

Tiny Desktop Firewall PRO (jeto zaroven sandbox, ten ale mierne v niektorych situaciach spomaluje PC, neni problem ho vypnut)

Sunbeld/Kerio uz davno nie je to co bol (no on vlastne nikdy nebol nejaky super extra ale v porovnani s inymi v tej dobe bol fayn), lenze vela ludi sa potrebuje zobudit a uvedomit sa, to plati aj o napr. BS playeri a inych programoch, ktore davnejsie boli fayn, ale teraz su poor. Ale medzi uzivatelmi sa siria famy, ktore uz davno nemaju nic spolocne so skutocnostou napr. ze Kerio je najepsi, alebo BSplayer, alebo K-Lite mega codecs pack a take podobne bludy.

Comodo pada a robi problemy spolu s ICS a celkovo sa mi nezda moc byt moc solidny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 04.05.07
Prihlásený: 16.01.11
Príspevky: 192
Témy: 32
Príspevok NapísalOffline : 07.03.2008 21:02

... tu najdete udatenuty test od matousec-a...

http://www.matousec.com/projects/window ... esults.php

celkom ma zaujal Online Armor Personal Firewall...
skusal ho uz niekto spolahlivost/zatazenie systemu/problemy??


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 08.03.2008 1:17

Online Armor firewall je na nic a aj tie testy na tej stranke su o nicom. Nesplna zakladnu vec, zabezpecenie portov.

I would like to mention that the latest version of Leaktest from Gibson Research (GRC) has broken right through the Online Armor firewall if the program is allowed to execute. For example, there is an option that prevents allowable executable programs from automatically gaining internet access. When this option is used and you allow the Leaktest program to run, the firewall won't detect the applications network access attempt and the program will pass right past the firewall. To be fair, so far there are only a few programs that have been able to block Leaktest.

Nainstalujte si Online Armor FREE, pripojte sa DSLkom pomocou USB modemu do internetu a spuste si test portov na grc.com. Porty budu namiesto Stealth Closed a kludne sa moze stat ze neiktore aj open, ak ich nejaka aplikacia ktoru mate ako trustet pouziva (listen), teda pocuva na nich.

Ani dalsimi testami Online Armor neprejde.
Napr. :
http://www.hackerwatch.org/probe/
Porty su Closed but Unsecure

Mne sa nepodarilo niajak dosiahnut aby som nemal port 135 v tom SHieldsUp teste od GRC cerveny, teda open. Asi to je preto ze mam aj LAN a na nej bezi zdielanie suborov a koli Lanke musi system pocuvat na 135. Proste ten firewall je primitivny, ak nejakemu softu date ze trustet a ten soft pocuva na nejakom porte tak ho mate vlastne otvoreny ten port (aj do LAN aj do dangerous zone a mozete nastavovat ako xcete ci je siet trusted alebo nie je a nastavovat cokolvek, proste testom na grc.com all ports neprejde).

Uz dlho sa snazim naist plnohodnotnu nahradu za Tiny Desktop firewall, nejaku Free ale ani po niekolkych rokoch pouzivania Tiny sa mi to nepodarilo.

Ak niekto tusi ako nastavit Online armor FREE aby presiel GRC.com testom (tak ako prejde napr Tiny, teda vsetko zelene), strasne ma potesi ak sa o to so mnou podeli.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 09.03.2008 2:37

Zabezpeceny port znamena ze :
This port is completely invisible to the outside world.
Teda nie Closed a dokonca zopar portov, resp. u mna len port 135 open, aj ked nastavim vsetko na ask, vsetko co sa da vypnem atd. A aj ked som nastavoval vsetko podla fora.

http://support.online-armor.com/forums/ ... m.php?f=15

Nepodarilo sa zabezpecit to. Na tom fore bola jedna tema presne venovana zabezpeceniu portov, ale akosi zmizla.
Ale ved to nic, hlavne ze je tam tema Online Armor - Best firewall of 2008? Ved ako inak :)

Taku vec ako zabezpecenie portov, aby neboli viditelne by som cakal hned ako default bez problemov funkcnu, po nainstalovani inych firewallov som mal porty hned zabezpecene, bez toho aby som musel nieco nastavovat, U OA sa mi to nepodarilo ani po citani toho fora a ani asi po hodine skusania vsetkeho mozneho.

A pochybujem ze tie ich porovnavacie testy firewallov testuju aj take ako ci je firewall vidno ako proces v spravcovi uloh a ze ci je ho mozne ukoncit ako nejaku inu ulohu, resp. ci sa pri tomto pokuse neobjavi BSOD atd. Lebo ak je lahke firewall ukoncit pre vas tak to bude lahe aj rpe nejaky trojan alebo nieco podobne.

Aj tie hodnotenia by mohli byt viac rozvedene, pretoze tie firewally co tam su v jednom vreci sa podstatne lisia, niektore maju sandbox, niektore maju taky primitivny a niektore to neriesia vobec. Teda nekontroluju co s amoze spustat a co nie a ani co ta aplikacia moze robkat a co nie, zapis na disk, spustanie dalsej aplikacie, zapis do registrov atp. niektore identifikuju aplikacie na zaklade Hashu a niektore nie, teda ak aplikaciu nieco napadne, ale aj ked sa zaktualizuje, lenze vtedy o tom viete ze sa zmenila a je to ok zistia ze sa nejedna uz o povodnu aplikaciu ak ju na zaklade nejakeho checksumu identifikuju.

Nadalej ostavam u Tiny.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 16.12.07
Prihlásený: 13.05.20
Príspevky: 892
Témy: 83
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 17.03.2008 20:16

kedy si som pouzival jetico,ale potom dom presedlal na keria toho som mal dost dlho,ale ked neni dobre nastaveny moze spravit blbosti,teraz skusam comodo a zatial spokojeny aj kerio bol super,chcel som vyskusat ten comodo zatial v poho len nevyhoda ze nema preklad a nad niektorymi vecami premyslam dlhsie a hladam co znamenaju :D







_________________
CPU: AMD FX-6300 6-core BE + Cooler Master Hyper 103| MB: Gigabyte 970A-DS3P | VGA: Sapphire R9 270X Dual-X OC 2GB | PSU: Zalmar ZM500-LX | RAM: BALLISTIX 1x8GB DDR3 1600MHz CL9 | HDD1: WD Caviar 80GB Sata2 | HDD2: WD Caviar Blue 500GB Sata3 | LCD: ILLYAMA ProLite E2208HDS | Case: Thermaltake SopranoRS 101
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2008 12:23

Akoze jednu vec neviem pochopit.
Ako moze niekto co sa aspon trosku zaujima o firewally spominat nejake Kerio.
Ziadne Kerio neexistuje. Davno davno nieco take bolo (z hladiska aplikacii je to dlha doba), ale uz nic take nie je. V tej dobe to bolo dobre.
Teraz mame Sunbelt Personal Firewall a ten sa da povazovat za nastupnika Keria.

Kerio sa vezie na svojom uspechui az dodnes aj ked dnes uz kerio neexistuje a Sunbeld je v porovnanim s inymi na tom biedne (ci uz sa bavime o free verziach alebo platenych).
Kerio malo uspech, lebo v tej dobe to bol prvy free firewall pre bezneho cloveka pouzitelny na windowse a jednoducho sa pouzival. To je vsetko. Aj ak by Kerio uz neexistovalo vobec, naslo by sa kopec lamiek, co budu tvrdit ze Kerio je najlepsie (to nic ze opsledna verzia je z pred 3 rokov a dnes uz mame uplne o niecom inom firewally)

To je ako s BSplayerom a NODom32 atd. Proste ludia si myslia ze to je najlepsie a hotovo. To nevadi ze nic ine nevidel ale pocul ze toto je najlepsie a nezabudol povedat dalsimaspon 10 ludom ze to je najlepsie. Mozno bolo, ale uz dlho nie je.
Treba si spravit vlastny nazor, teda vyskusat 10 firewallov, alebo prehravacov, alebo antivirakov (vyskusat na zavirenych masinach, najlepsie na tej istej, na tom istom image disku rozne antiviraky) a spravit si na nich nazor. Lebo pisat ako ovca nazor inych to nema zmysel a nema zmysel o tom diskutovat. Ja viem ze kazda lama si mysli ze najlepsie je Kerio. nech si to mysli dalej, nepotrebujem sa o tom s Lamkou bavit. Viem ze kazda lamka si mysli ze najlepsi je BSplayer. a NOD32 atd. Ale ak sa lamky spytas, preco si to myslis, no tak zostane lamka zaskocena.

To som nechcel akoze povedat ze 9tommy9 je lama alebo nieco take. Asi keriom myslel Sunbeld. To je v pohode vela ludi pouziva na oznacenie Sunbeltu slovo Kerio. Len pisem vseobecne o verejnej mienke. :)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 26.07.07
Prihlásený: 08.01.10
Príspevky: 1876
Témy: 89
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2008 17:08

vzdy som scel nieco taketo napisat , kazdy hovori na to najpouzivanejsie ze je najlepsie . ale hned som si povedal ze to nema zmysel , a nehal som tak. :lol:


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 19.03.2008 22:09

http://www.dsl.sk/article.php?article=5452

na Aviru by som to nepovedal, ale u NOda sa necudujem ze nie je v prvej trojke, ani patke. No a klasika Kaspersky. No a ta avira existuje aj ako free verzia.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.03.07
Prihlásený: 24.11.08
Príspevky: 23
Témy: 1
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2008 18:35

ja by som pouzival Online armor Free , je to dobre riesenie pre XP , s Vistou nejde ...

Kód:
http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php


myslim si ze vam link napovie ...







_________________
Intel Core 2 Duo T7500 2,2Ghz 4 mb L2
2Gb RAM + 1Gb FCM
GeForce 8400 GS
Toshiba 160 Gb HDD
Vista Business
Ubuntu
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 30.03.2008 19:20

l4zy:

Skus si precitat zopar poslednych prispevkov a az potom sa vyjadruj k Online Armor.

:)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 16.03.07
Prihlásený: 24.11.08
Príspevky: 23
Témy: 1
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 03.04.2008 19:34

Jerry19 píše:
l4zy:

Skus si precitat zopar poslednych prispevkov a az potom sa vyjadruj k Online Armor.

:)


no ja viem co pouzivam ... pretoze som ich mal asi 13 ... je to da sa povedat cast mojej prace ...

pozri si toto jerry..to je moj pc

Kód:
http://imageupload.com/~imageupl/show.php/94937_test.JPG.html


este jedna vec ..

Your Internet port 139 does not appear to exist!
One or more ports on this system are operating in FULL STEALTH MODE! Standard Internet behavior requires port connection attempts to be answered with a success or refusal response. Therefore, only an attempt to connect to a nonexistent computer results in no response of either kind. But YOUR computer has DELIBERATELY CHOSEN NOT TO RESPOND (that's very cool!) which represents advanced computer and port stealthing capabilities. A machine configured in this fashion is well hardened to Internet NetBIOS attack and intrusion.
Unable to connect with NetBIOS to your computer.
All attempts to get any information from your computer have FAILED. (This is very uncommon for a Windows networking-based PC.) Relative to vulnerabilities from Windows networking, this computer appears to be VERY SECURE since it is NOT exposing ANY of its internal NetBIOS networking protocol over the Internet.

just translate ...and u will see ... presiel som vsetkymi testami

jerry co si vravel s tym BS playerom a NODom sa mi paci , lebo je to tak ,
niekto pozna dve veci co ako tak idu a potom len o tom rozprava...
Ti co maju radi NODA je to ok ,ale isto neni najlepsi.Vsetko je vec pohladu,napr ja mam velmi rad Kasperaka , preco? , lebo to mam odskusane a viem ze som na 99 percent clean, a ked viete kde co ako nastavit neni co riesiet.BS player , njn .. VLC ho da do vrecka a VLC da do vrecka KMPlayer ...atd ...vzdy je nieco ine ...a lepsie co sa najde.Uhol pohladu Avira ma 99 percent pri scane , ale nikto nepovie ze aspon 5 percent toho co vidi ako virus v skutocnosit virusom neni.Nod ak sa nemylim tak je jeden s mala co kde ti napise ze to je virus tak aj je ;) ,,
ps .. Kaspesky pise ze Deleted :D

kym som to pisal tak som presiel aj Hackerwatch.org , vsetko na 100% ok.







_________________
Intel Core 2 Duo T7500 2,2Ghz 4 mb L2
2Gb RAM + 1Gb FCM
GeForce 8400 GS
Toshiba 160 Gb HDD
Vista Business
Ubuntu
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 04.04.2008 1:22

Ja antivirak nepouzivam.
Nepotrebujem. Mam firewall so sandboxom +zalohovanu C: particiu a zatial som nemal problem s virusom.

Na prehravanie videa pouzivam Zoom Player v kombinacii s FFDShow + matroska spliter a par dalsich, to som uz asi inde rozoberal.

S Online Armor mam proste zlu skusenost. Proste od firewallu cakam ze hned po instalacii an default nastaveni zabezpecuje porty a u mna to tak nebolo v pripade OA, s inymi Frewallmi nebol s tymto problem. Nepodarilo sa ani po dlhsom skusani tieto porty nijak zabezpecit pomocou OA.

Ja sa snazim si utvorit vlastny nazor a odskusat si sam rozne antiviraky a firewally, neorientujem sa podla nejakych testov.

Ak sa dostanem k nejakemu zavirenemu Pc, ktory treba a ktory sa esdte oplati liecit, tak tam nahodim Kaspersky a skor som daval AVS este ked to existovalo, to bol v podstate kaspersky zadarmo od AOL.

Fakt by ma zaujimalo od coho zavisi fungovanie zabezpecenia portov u Oa. Ak budem mat niekedy nahodou trosku casu skusim este raz ten OA, poslednu verziu. Dufam ze nenarazim na dalsie problemy, napr na fungovanie zdielania pripojnia k netu, lebo teraz to vyuzivam a cez Tiny to funguje uplne bez problemov.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2008 17:21

panda 4ever


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2008 17:23

jj jasne panda.

Zverstvo nenormalne. samotna panda sa sprava ako virus. Dostat ju z PC nemusi byt lahke. :)

Ale teraz neviem ci si to myslel vazne alebo si srandu robis.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 24.03.07
Prihlásený: 28.07.16
Príspevky: 4149
Témy: 251
Bydlisko: Michalovce
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2008 18:38

Jerry19 píše:
jj jasne panda.

Zverstvo nenormalne. samotna panda sa sprava ako virus. Dostat ju z PC nemusi byt lahke. :)

Ale teraz neviem ci si to myslel vazne alebo si srandu robis.


Kazdemu vyhovuje nieco ine, ak mu OS idem s Pandou dobre preco by to asi pisal? ;)







_________________
PC1: Intel Core i5 4690k / MSI Z97 Gaming 3 / Kingston HyperX Fury 8GB DDR3 / MSI R9 380 Gaming 2GB / Crucial MX100 256GB SSD / Samsung EcoGreen F3 HD105SI 1TB SATA / CoolerMaster G450M / LG IPS235P

PC2: AMD Phenom II X4 955 / ASUS M5A97 PRO / Kingston 8GB Kit DDR3 / grafika RIP :( /

NTB: Lenovo IdeaPad Y580 - Intel Core i5 3210 / 15.6" 1080p / 8GB DDR3 / NVIDIA GeForce GTX660M 2GB / SSD 90GB Intel 525 mSATA / HDD 1TB 5400 RPM
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 16.04.2008 18:39

no mozno to myslel irnonicky
panda je podla mna strasna.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 19.04.2008 21:33

ja mam pandu velmi rad ... IS 2008 je paradne ...starsie su veeelmi pomale ale IS 2008 je ine


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 02.01.06
Prihlásený: 02.11.21
Príspevky: 3331
Témy: 91
Bydlisko: Prešov
Príspevok NapísalOffline : 20.04.2008 18:47

mal som moznost osahat si PIX od CISCA a len tak z fleku by som to teda nenakonfiguroval







_________________
Ryzden 3700X, 16 GB DDR4 3200, RX 570, Win 11 & Dell @ 10210U, 16 GB DDR4 2666, Win 10
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 11.08.06
Prihlásený: 01.02.23
Príspevky: 366
Témy: 3
Príspevok NapísalOffline : 14.05.2008 4:33

Stanleyyy píše:
ja mam pandu velmi rad ... IS 2008 je paradne ...starsie su veeelmi pomale ale IS 2008 je ine


JA som Pandu dlho dlho nevidel, naposledy ked som s nou prisiel do kontaktu a skusal som ze coto je za softik ma to tak znechutilo ze smo si opvedal nikdy viac ziadna panda. Ale mozno to teraz uz z pandou vyzera uplne inak. Kazdopadne nemienim to skusat.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Všeobecná diskusia o firewalloch

Registrovaný: 15.05.08
Prihlásený: 15.05.08
Príspevky: 3
Témy: 0
Príspevok NapísalOffline : 15.05.2008 23:06

Jednoduchý firewall pre ochranu dát. Zožente si externý HDD a všetko si naň uložte. Ikonku siete dajte tak aby bola poruke pre prípadné vypínanie a zapínanie siete. A externý HDD zapájajte len pri vypnutej sieti. A chytráčikovia sa tam nedostanú cez sieť.


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 176 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook-vseobecna diskusia

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1, 2, 3 ]

v Sociálne siete

82

6374

07.09.2019 14:51

patro16 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna diskusia o fotoaparatoch

v Ostatné

24

1756

27.07.2009 17:47

klaudia Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o eShopoch / obchodoch

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 25, 26, 27 ]

v Obchody, reklamácie a právo

807

71470

25.07.2023 19:34

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o ntb zn. LENOVO

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 9, 10, 11 ]

v Notebooky a netbooky

319

15063

10.09.2020 16:42

kirik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. SSD disky - ich výhody či nevýhody - všeobecná diskusia

v SSD disky

28

3233

25.10.2018 14:50

stiv Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná diskusia o operačnom systéme Mac OS X

v Operačné systémy Unix a Linux

0

898

06.12.2015 15:36

Lessik Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 10 - Všeobecná téma

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 21, 22, 23 ]

v Operačné systémy Microsoft

667

34922

02.02.2024 22:01

4040 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna chyba (zabanovanie emailov)

v Redakčné systémy

1

1180

21.11.2007 0:09

chrono Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows 11 - Všeobecná téma

[ Choď na stránku:Choď na stránku: 1 ... 5, 6, 7 ]

v Operačné systémy Microsoft

193

7978

16.03.2024 13:20

juro333 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Vseobecna otazka, da sa to v nejakom CMS ?

v Redakčné systémy

23

2216

25.04.2010 18:03

vladopt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Matematické inžinierstvo x Všeobecná matematika x Informatika

v Vzdelanie, štúdium, škola

5

1530

10.02.2016 19:30

BX Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Všeobecná matematika x Finančná matematika

v Vzdelanie, štúdium, škola

0

1469

27.12.2019 17:03

fixa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v PHP, ASP

20

2271

22.02.2008 15:35

suchy Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

7

1823

29.07.2009 7:46

Kubec21 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. diskusia

v HTML, XHTML, XML, CSS

11

1885

16.03.2008 11:55

kajbo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Kutil diskusia

v Voľný čas a hobby

9

1582

26.01.2015 12:47

erikzet Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra