Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 541 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 10:30

"Vzhladom na rozpoce a kseftiky vlaodu dosadenych ludi" to je alibizmus a nic ine. Ked to robia iny nevadi, takto sa niekam naozaj pozusnieme.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 29.10.07
Prihlásený: 27.10.23
Príspevky: 1395
Témy: 30
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 16:08

aky alibizmus? neprekrucaj. nenabadam nikoho aby rozkradal verejne peniaze len preto ze to robia iny. to referendum chce 400 tisic ludi, tak na neho maju narok. splnili podmienky.
ze ho ja (a podla vsetkeho aj ty) povazujeme za zbytocne je ina vec. ale neplakal by som nad tym ze su to vyhodene peniaze, lebo nie su. peniaze sa vyhadzuju uplne inde. tu budu akurat zbytocne vyuzite na neuspesny pokus ludu vyslovit svoj nazor... resp bude to uspesny pokus kde vyjadria nazor vsetci co tie otazky odmietaju :D







_________________
PC: OS: Windows 11 (64bit) CPU: AMD Ryzen 5 3600 GPU: ASUS TUF RTX3060Ti 8GB RAM: 16GB DDR4-3200MHz Kingston Fury MB: ASUS TUF Gaming B550M WIFI SSD: 1000GB PCIe M.2 NVME
Mobil: Xiaomi POCO F2 PRO
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 18:23

a o com bude to referendum
fakt nevem a zapocul som to minule ale nevenoval som tomu pozornost







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 20:57

Tak ti už malo prísť domov oznámenie


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 21:02

Referendové otázky
1. Súhlasíte s tým, aby sa manželstvom nemohlo nazývať žiadne iné spolužitie osôb okrem zväzku medzi jedným mužom a jednou ženou?
2. Súhlasíte s tým, aby párom alebo skupinám osôb rovnakého pohlavia nebolo umožnené osvojenie (adopcia) detí a ich následná výchova?
3. Súhlasíte s tým, aby školy nemohli vyžadovat účasť detí na vyučovaní v oblasti sexuálneho správania či eutanázie, ak ich rodičia alebo deti samé nesúhlasia s obsahom vyučovania?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 01.06.12
Prihlásený: 13.11.17
Príspevky: 2680
Témy: 50
Bydlisko: Presov
Príspevok Napísal autor témyOffline : 21.01.2015 21:06

ok dik.

nevem co mam na toto povedat :D

vy mate ake odpovede,su mi vopred jasne ale tak predsa :D







_________________
Cpu:i7-4770k@4,4ghz-1,4V Cpu cooler:Noctua NH-D14+Coollaboratory Liquid Ultra MB:Msi Mpower-Z87 Ram:Corsair Vengeance 16gb 1600mhz low profile Gpu:Evga GTX 780 SC ACX @1350mhz/6600mhz-1,25V/ 3gb :Gpu Cooler:Alpenfone Peter+2x Noctua FLX 14cm@600rpm Case:Zalman Z11 with 6x Gelid Silent 12@600rpm Fan Regulator: Zalman ZM-MFC1 Plus black Psu:Enermax Modu87+Gold 600w SSD:Samsung SSD840 120gb Basic HDD:Western Digital blue 1TB 64MB Cache Monitor::LG-21,5 inch-1920x1080 System:Windows 7 ultimate 64bit
Mobil:Lenovo vibe P1 Gold
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 22:32

Mego píše:
Tak ti už malo prísť domov oznámenie


V tom zhone si zrejme nechtiac preskocil otazky na minulej strane, ktore smerovali na tvoju osobu.
Dovolim si ich zopakovat, aby som nemrhal tvojim casom pri listovani:
Ako ty prispievas na LGBTI?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 22:56

Minule mi známy ukazoval nejakú tabuľku, výsledná suma bola tuším okolo pol milióna (alebo miliardy?) €, napísal som mu e-mail, nech mi to pošle, potom to tu pripnem

Moja odpoveď je 3x áno, ale toto už naozaj má s vierou a vedou pramálo spoločné :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 24.01.08
Prihlásený: 13.09.17
Príspevky: 14572
Témy: 66
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 21.01.2015 23:20

Tak to už hej... Nejaký známy ti ukazoval tabuľku :) Pokiaľ viem, žiadna lgbti nie je registrovaná ako súčasť štátneho rozpočtu, narozdiel od cirkvi. Ak nejaká organizácia získala dotáciu, je to v poriadku, pretože dotácie môžeš získať kľudne aj ty (teda.. no, chápeš snáď pointu). Ale pravidelne to určite súčasťou rozpočtu, na ktorý by sme sa skladali, nie je.







_________________
C#, PHP, ...
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 7:13

A referendum azda je pravidelnou súčasťou rozpočtu?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 10.02.12
Prihlásený: 01.05.24
Príspevky: 2485
Témy: 73
Bydlisko: Zvolen
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 7:39

Hmm, tiež prvý krát vidím tie referendove otázky, som síce neveriaci a liberál ale tak ako sú položené tie otázky by som asi odpovedal 3x áno, tá posledná je trochu divne položená tam by som to dal ako volitelnú možnosť, nie že vyžadovať.







_________________
CPU: Intel Core i5-13500 | CPU Cooler: ID-COOLING SE-226-XT ARGB | MB: ROG STRIX B660-G GAMING WIFI | GPU: Palit GeForce RTX 3090 Gaming Pro OC 24G@1960MHz | RAM: Patriot Viper Venom DDR5 32GB | SSD: Kingston KC3000 NVMe 1TB | HDD 1: WD Blue 4TB 3.5 5400rpm | HDD 2: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 3: Seagate Barracuda 8TB 3.5 5400rpm | HDD 4: SAMSUNG 860 QVO SATA 2.5" SSD 1TB | PSU: Seasonic Focus GM-850 80+Gold | CASE: Zalman Z1 | MONITOR 1: 32" BenQ EW3270U 3840x2160p | MONITOR 2: 22" ASUS VW22AT 1680x1050p | MONITOR 3: 22" DELL 1920x1080p | KLAVESNICA: A4Tech Bloody B120 | MYS: A4Tech Bloody V7 Core2 | SLUCHADLA: Logitech G935 Wireless 7.1 | REPRO: Genius GX Gaming SW-G 2.1 3000
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 7:49

Ja som pre zmenu veriaci konzervatívec, ale naozaj si nemyslím, že tieto otázky majú spoločné niečo s cirkvou... isteže, cirkev má na vec rovnaký názor ako tvorcovia referenda, ale tam sa spojitosť cirkvi s referendom končí.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 7:52

Mego jedna teta povedal a preto budem trepat blbosti aj ja ... wtf ruzum sa mi zastavuje, ked vidim ako ludia (ne)rozmyslaju.
Mego odpovedaj 3x Ano a poviem ti jeden priklad: Na strednej sa ta spoluziak opyta ci sa tam pichaju aj gule ...

http://www.sme.sk/c/7602302/tradicna-ro ... fiova.html

Keď priaznivci referenda o rodine hovoria, že treba posilniť tradičnú rodinu, čo tým myslia?
„To by ste sa mali opýtať ich.“
Aliancia za rodinu má v logu otecka a mamičku, muža a ženu a dve deti. Je toto tradičná rodina?
„Nechcem komentovať, čo si myslí Aliancia za rodinu, nepokladám ich za odborného partnera. Môžem povedať len to, čo hovoria odborné štúdie.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 7:58

K tomu, že budem voliť trikrát áno som došiel sám a nikto mi to nemusel povedať ;) Ja určite nie som z tých ľudí, čo robia veci preto, že "pán farár povedali". Ja ich robím preto, lebo sú podľa mňa správne.

A čo sa týka tých tvojich gulí, tak miešaš hovno v malej miske. Sexualita je pud a k tomu nepotrebujeme žiadne školenia, aby sme vedeli mrdať. Potom aj majme vyučovací predmet o dýchaní, o močení, o jedení, o spaní, lebo toto všetko sú pudy a máme to vrodene (všetci, aj najväčší džigolo musí spať a aj najsvätejší pápež má svoje sexuálne túžby). Horšie je to, že oni si tú "sexuálnu výchovu" predstavujú tak, že budú deťom vyprávať, že homoši sú normální. No a to podľa mňa nie sú. A nesúhlasím s tým, aby to mojim budúcim deťom niekto hučal do hláv. A myslím si, že je to normálne. Nie, ja nehovorím, že heterosexualita je normálna. To hovorí cela ľudská civilizácia za posledných iks tisíc rokov. Alebo azda existuje v dejinách záznam o tom, že dvaja homoši splodili dieťa a tým mohli zachovať ľudský rod?Isteže, Kvôli gayom bola zrušená Sodoma a Gomora, Rím bol gaymi preplnený atď, ale nikdy sa to tu netlačilo tým spôsobom, že hoomši sú normálni a my, heteráci sme nenormálni a obmedzujeme ich... omg
Sexuálna výchovu tu nebola od stvorenia sveta a vidíš, že ľudia mrdať vedia aj bez nej... či? Ty si nevznikol pri súloži?

Svet sa v takú konskú prdel obracia, že normálne rozmýšľam, či chcem mať deti. Áno, bola vojna a deti sa rodili, ale ver tomu, že skôr by som prežil, keby mi dieťa nejaký vojak zastrelil, ako keby ho mal nejaký homoš znásilňovať.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:10

Mego napises ze si vytvaras nazor sam a potom napises toto "Horšie je to, že oni si tú "sexuálnu výchovu" predstavujú tak, že budú deťom vyprávať, že homoši sú normální." a to ti kto povedal takuto sprostost?
To co som napisal o tych gulach je pravda. Opytal sa do uz dospievaju clovek, pretoze ho rodicia vychovali tak ako vychovali.

Kolko % je homosexualov ked hovoris o zachovani ludskeho rodu ( ktory mimochodom iba rastie) ?

"Kvôli gayom bola zrušená Sodoma a Gomora" toto je dokaz, alebo nebodaj pravda? Alebo aj v tej rozpravke to bolo iba koli gayom? Hmm, zasa nova verzia biblie?

Ak sa nemyslim tak v antike bola homosexualita tolerovanejsia ako v sucastnosti. Takze odkial beries tie tvrdenia?

Tvoja obmedzenost je asi nekonecna, nevies nic UPLNE NIC o sexualne vychove, pretoze to nie je iba o sulozi, ale to by si musel najprv otvorit oci a necitat iba letaky AzR

"Svet sa v takú konskú prdel obracia, že normálne rozmýšľam, či chcem mať deti. " nie je too hriech?

a ktomuto: Áno, bola vojna a deti sa rodili, ale ver tomu, že skôr by som prežil, keby mi dieťa nejaký vojak zastrelil, ako keby ho mal nejaký homoš znásilňovať. iba tolko ze si pekny primitiv rasej nechat zabit svoje dieta, si naozaj vzor rodica po ktorom tuzi kazde dieta, homosexualy nikoho neznasilnuju, ale to by si najprv musel nejakeho stretnut aby si vedel o com rozpravas (a o com mas vlastny nazor).







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:20

Ano jasné, to iba heterackí otcovia sú alkáči, kurvia sa, podvádzajú manželky, kradnú, hraju automaty. Ale homoši? Tí su samozrejme ukážkoví - oni ani nepiju, ani nefajčia, ani nemrdajú pred svadbou ne? :D A navyše to ich adoptované dieťa bude vždy pre nich len cudzie decko, ktoré si vzali na krk. Nikdy to nebude ich vlastná krv a tak sa k nemu budú aj správať.

Nepovedal by som, že som primitív. Len si nemyslím, že najväčšie zlo je smrť. Sú oveľa horšie veci ako smrť. Aj keď uznávam, že vy, ateisti sa na to môžete dívať inak, lenže to už nie je môj problém


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:21

Mego, pozri nalavo, alebo napravo, nevidis niekde Adele? Podla mna si uz tak hlboko klesol, ze niekde vedla teba urcite bude Adele kotulat...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:29

čo to je adele?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:33

Mego to nikto netvrdi, v kazdej skupine su socialne nevhodne skupiny osobnosti. Ale keby si naozaj popremyslal tak si mozno uvedomis ze adopcia je zlozity proces, ktory je casovo a psychicky narocny. Myslis si ze iba pre homosexualov nieje adoptovane dieta vlastna krv? Premyslas resp. pouzivas mozog predtym nez nieco napises? Ked si chces adoptovat dieta tak si ho chces zobrat za svoje, nerobis to z roztopase.

Ty si mi teda krestan, pokial viem podla krestanov iba Boh rozhoduje o zivote a smrti + este nechces mat deti. Nieje to uplne v rozpore s tvojou vierou? Ved si veriaci konzervatívec.

// Teraz stale rozmyslam ako niekto moze toto napisat ... takze vlastne podla teba si nemoze nikto adoptovat dieta?







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:44

Prečo by to malo byť v rozpore s vierou? V rozpore s vierou je uzavrieť manželstvo za účelom sexu bez plodenia deti. Čiže používať počas manželstva šprcgumu, alebo tzv. coitus interuptus (vytiahnuť pred výstrekom). Vtedy dokonca možno manželstvo anulovať, čiže vyhlásiť za neplatné, lebo nie je splnený jeden z jeho dvoch hlavných cieľov. Toto je proti mojej viere, ale o tom ti budem zbytočne hovoriť, lebo o tom nevieš nič. To isté pri skladaní manželského sľubu sa kňaz pýta: Chcete si založiť rodinu. (Všimni si, že je tu bodka, nie otáznik) Pýtam sa vás pred Bohom a Cirkvou, ste ochotní prijať deti ako dar Boží a vychovávať ich vo viere? Prijať deti ako dar Boží neznamená, že musím chcieť deti. Znamená to, že nemôžem brániť prirodzenej ceste, ako také dieťa môže vzniknúť (šprcguma, sterilizácia a pod.). A to brániť nebudem, toho sa nemusíš báť ;)

Vieš, tvoj problém tkvie v tom, že podľa teba je kresťanstvo o tom, že ak nebudeš chodiť do kostola, tak pôjdeš do pekla, ako ti to hovorila babka, keď si mal 4 roky. Tam tvoje náboženské formovanie skončilo, preto ti teraz celá viera príde absurdná. Lenže problém je inde. Problém je ten, že Boh nie je ten usmievavý deduško, ktorý celý deň sedí na obláčiku a usmieva sa na planétu zem, ako si to predstavuješ ty. Isteže, aj takáto predstava je dôležitá. 4-ročné dieťa nepotrebuje o kresťanstve vedieť viac ako to, že Boh je dobrý a že diabol je zlý. Lenže ty už nemáš 4 roky.

// Spojený príspevok 22 Jan 2015, 08:47

Isteže si môže adoptovať dieťa. Keď mužovi nestojí, alebo má nejaké neliečiteľné choroby, či úrazy pohlavného ústrojenstva, nemôže uzavrieť manželstvo. To isté v prípade ženy. Neschopnosť plodiť deti však nie je prekážka. To znamená, že môžeš uzavrieť manželstvo, pokiaľ ti stojí, ale nemáš sperm. Alebo môžeš uzavrieť manželstvo, keď má žena zo zdravotných dôvodov vybrané váječníky. A prečo? Pretože stále ste schopní styku. Pokiaľ nie ste schopní styku, je to manželská prekážka. Ale aj v prípade, že je jeden z vás neplodní, môžete uzavrieť manželstvo, ale za predpokladu, že si dieťa adoptujete, ak bude taká možnosť. Taký je dekrét kongregácie pre Boží kult a disciplínu sviatosti.

A navyše, takí evanjelici a.v. nepokladajú manželstvo za sviatosť, čiže sa môžu voľne rozvádzať, ak by ste náhodou nevedeli


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:51

Takže neplodné páry by za žiadných okolností nemali vstupovať do manželského zväzku... super.. s priateľkou sa teda nikdy neožením lebo skoro nieje šanca aby sme mali deti.. pôjdem za to do pekla.. bože a takí ľudia ako ty majú rozhodovať o budúcnosti iných.. boh ochraňuj naše Slovensko keď existuješ.. ti prajem aby si mal kontakt s homosexuálom lebo očividne absolútne nevieš o čom točíš.. načo ich potom Boh stvoril?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:56

Mego píše:
A navyše to ich adoptované dieťa bude vždy pre nich len cudzie decko, ktoré si vzali na krk. Nikdy to nebude ich vlastná krv a tak sa k nemu budú aj správať.


Je uz iba zopar moznosti
1) Bud trolujes
2) Si schyzofrenik
3) ... Nechcem ta urazit







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 8:58

Poznám dvoch... a rozhodne si nemyslia, že je dobré ak by si mohli adoptovať dieťa. Ani to, aby mohli uzatvárať manželstvo. Je im z toho smutne, pretože by chceli byť hetero, ako väčšina ľudí, lenže nie sú. A viete čo? Tí, čo tak veľmi chcú svoje práva vo väčšine prípadov ani nie sú skutoční homoši, len sa na nich hrajú. Ani jeden z tých dvoch sa nestotožňuje s tým, že treba s holým chujom plieskať v lufte na námestí v Košiciach za svoje práva... to je celý problém.
Alebo si fakt naivne myslíte, že to sú všetko homosexuáli? :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:06

Tvoj problem (okrem mnohych inych) je ten, ze podla teba je Gay len ten, ktoreho vidis na nejakom pochode v latexe so stipcami na bradavkach... Lebo tvoja sexualna vychova skoncila asi tiez v 4 rokoch, tak ako nase nabozenske formovanie...


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:15

Mego to myslis vyzne tieto veci co tu pises? lebo drahy moj bigotny farizejsky katolik, aj ked si odhlasujete ze slnko sa kruti okolo zeme, tak predstav si, ze ono sa nezacne.
Dalsia vec, ked ustavou obmedzis niekoho prava, zmiernis mu aj jeho povinnosti? Kedze homosexuali sa nebudu moct sobasit ani adoptovat deti, budu moct platit napr. mensie dane?







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:19

Aha a slobodní ľudia platia menšie dane? :D

K tej zemi ti poviem asi toľko: Myslíš, že keď si odhlasujeme, že geji môžu uzatvárať "manželstvá", že ich naozaj aj budú? Celosvetovo uzatvára "manželstva" 0,7% všetkých homosexuálov na svete (utfg). A myslíš, že keď si odhlasujeme, že dvaja geji môžu splodiť potomka, že ho aj splodia? Si predstav, že nie... A keď si odhlasujeme, ež nechcem gravitáciu, tak že nebude existovať? A potom skočím z balkóna a zažalujem smejúceho sa okoloidúceho za "gravitofóbiu"... presne o toto tu ide. Sprostí blbci si myslia, že nejakými zákonmi dokážu obsrať prírodu. Ale to sa nestane. Príroda je nekonečný ekosystém (vrámci dĺžky existencie Slnka) a vysporiadala sa s výbuchom Krakatoy. Vysporiada sa aj s ľuďmi, neboj sa ;)


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 03.04.08
Prihlásený: 10.12.19
Príspevky: 4667
Témy: 37
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:24

Mego my ideme hlasovat za to aby mohli, alebo aby nemohli?
"Celosvetovo uzatvára "manželstva" 0,7% všetkých homosexuálov na svete" neviem tie mnozstvo ci su pravdive u teba si nemoze byt nikto nikdy nicim isty, ale suhlasim s tebou ze je to prilis malo ludi tak preco to takto riesime? Ak sa to tyka miziveho percenta populacie? Ovplyvnia porodnost? Alebo nieco podobne? Nikto nechce obsravat prirodu, kazdy so zakladnym vzdelanim vie ako to funguje len vy k tomu potrebujete riadok v ustave.







_________________
Hmmm .... Hrošíček ... [Homer]
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:24

Tak naco potom potrebujes taky zakon, ked to aj tak gejovia nerobia?


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 30.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:24

Takže hetero sa môže zosobášiť iba ak chce mať deti.. podľa viery, ináč je manželstvo neplatné a pre svet zbytočné aj keď žena berie antikoncepciu kvôli veľmi silným menštruáciám a zdravotným problémov... a homo sa nikdy nemôže zosobášiť aj keď človeka miluje? Aha viem ako sa to volá.. diskriminácia... to že sa veľa párov nezosobáši ok... veď je to ich vec.. ale prečoby mali mať odopretú takúto možnosť? Boh stvoril homosexuálov a teda ich podľa viery automaticky odsunul na kraj spoločnosti? Načo ich potom tvoril? Celý život musia odžiť v ústraní, v klamstve? Vieš čo to robí so psychikou človeka?







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Veda vs Viera

Registrovaný: 06.01.08
Prihlásený: 25.05.23
Príspevky: 3170
Témy: 86
Bydlisko: Senica
Príspevok NapísalOffline : 22.01.2015 9:25

"Sprostí blbci si myslia, že nejakými zákonmi dokážu obsrať prírodu." toto si vystihol presne, ako si napisal vyssie, homosexuali tu boli uz v Rime a urcite aj predtym, takze preco bojujes proti nieco co tu je uz tisice rokov???

Slobodni sa slobodne rozhodli, ze sa nechcu ozenit, ale ti chces zakazat zakonom urcitej skupine uzatvarat manzelstva, co uz so slobodnym rozhodnutim nema nic spolocne. Ak niekoho zakonom obmedzis na jeho pravach, moze pozadovat, aby mu boli zmiernene aj jeho povinnosti.







_________________
PC: Monitor: 24" Dell U2410 IPS 16:10, CPU: i5 4460 + Gelid Tranquillo Rev.3, MB: MSI H97M E35, GPU: Sapphire R9 380 dual X NITRO 4GB OC, SSD: Crucial BX100 250 GB, RAM: Kingston 2x8GB DDR3 1600Mhz hyperX, PSU: EVGA 500B, case: Fractal Define R4
NB: Toshiba Satellite L505-13G: Intel Core i5 430M, ATI Radeon HD5165 1GB, 4GB RAM, 500GB HDD
fón: Samsung S20 FE + Garmin Fenix 6 pro
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 541 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 19 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Youtube na Panasonic Viera 2010

v TV

11

1159

09.11.2015 20:03

walther Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Panasonic viera problem s prepojenim

v TV

7

1978

08.07.2008 23:21

OmeGa Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. 50" 3D Plazma Panasonic Viera

v Ostatné

0

376

19.06.2012 20:00

Deimos Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. drziak na stenu pre Plazma Panasonic Viera TH-37PX80EA

v Ostatné

0

2118

28.07.2010 22:43

alkex Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Plazma 42" Panasonic Viera TH-42PX80EA - 250 EUR

v Predám

2

1096

04.07.2012 13:06

Deimos Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra