Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 13:13

Zdravicko. Tiez sa rozhodujem pre zalozenie uctu a uz som vlastne viac menej rozhodnuty pre TB, jedine co ma zaujima je ci sa mi oplati poziadat si o embosovanu kartu ku studentskemu uctu (ta ma vyssie limity) alebo mam zobrat tu quiksilver/roxy co davaju okamzite pri zalozeni uctu? Co myslite?


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2013 18:02

za embosovanu (v TB konkretne MasterCard) by si si zaplatil 2 eura mesacne a to je pekne drahe, takze si myslim ze sa neoplati

ak by si chcel prave embosovanu, tak si zaloz subezne ucet napr. v ZUNO a nezaplatis tam ani cent na ziadnych poplatkoch, dostanes VISA Classic zadarmo


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 18:11

aj to realne vyuzijes? Pre vacsinu zbytocnost







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 18:14

Keď som si kedysi zakladal Start konto vo VÚB, dostal som klasické Maestro, najobyčajnejšiu kartu, za ktorú platím tuším 3 eurá ročne. K tomu mi dali zadarmo virtuálnu Visu pre platby na internete. Po 2 rokoch mi poslali embosovanú Mastercard a teraz už tuším všetky karty automaticky robia s možnosťou bezkontaktnej platby







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2013 18:34

inak som si vsimol na internete teraz, ze minuly rok na valentina bola akcia v SLSP, ze od 13. do 29. februara 2012 bola karta s vlastnym motivom zadarmo (normalne stoji v SLSP 5€), bolo by fajn keby nieco take aj teraz urobili, len skoda ze maju az prilis prisne podmienky, takyto motiv napr. zamietaju

Účty v bankách

skusal som to viackrat a vzdy zamietnuty, ale niektore meme ksichty som skusal, napr. obrazky "troll face", "you dont say" alebo "pedobear" a raz schvalili a raz nie, takze treba skusit viackrat a mozno sa raz podari, v podmienkach su zakazane animovane postavicky

poradte nejaky originalny motiv :D

dalsia vec je, ze ak by ste napr. v SLSP stratili kartu, tak je vyhodnejsie si poziadat o vydanie karty s vlastnym motivom - zabijete tym dve muchy jednou ranou, usetrite 5 eur, kedze vydanie novej karty pri strate alebo kradezi stoji 10 eur a vydnanie karty s vlastnym motivom stoji len 5 eur, a este si aj vytvorite vlastny originalny motiv ....len riziko je, ze pocast toho obdobia, kym vam nepride domov nova karta vam moze niekto zneuzit tu staru, napr. cez plabu cez internet, kedze tam sa nezadava pin, po aktivovani novej sa stara karta myslim zablokuje, ale je mozne nastavit si cez internet limit na internetove platby na 0 eur (zmena limitu stoji 70 centov) a tym padom sa toto riziko eliminuje


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 18:37

bezkontaktne sa da platit aj neembosovanou kartou..jedine, ze by niekde planoval vyuzivat imprinter
ja som tu potrebu nemal







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 18:45

no len pokial viem, tak neembosované karty nemajú CVV2 kód, takže s nimi nemôžeš platiť online







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2013 18:49

david3504: nie je pravda, vsetkymi sa da platit cez internet, davnejsie to neplatilo, teraz uz ale fakt nezalezi ci je embosovana alebo neembosovana, rozdiel je len v limitoch a v moznosti platit cez imprinter, a s imprinterom som sa fakt este nestretol, vsetko je teraz online

vsetky dnesne karty Maestro, MasterCard, Visa Electron ci Visa Classic maju CV kod vzadu a je mozne nimi platit cez internet

embosovane vyzeraju ale troska "reprezentativnejsie", na druhu stranu ale to vystupujuce pismo zvysuje hrubku karty takmer dvojnasobne, ked polozite napr. 2-3 karty na seba tak to citit


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 11.01.2013 19:37

Rozpraval som sa zo slecnou na online podpore a tvrdila mi ze pre tu embosovanu platia uplne rovnake podmienky cize ziadne poplatky a tak isto pri 5 platbach nulove poplatky za vedenie uctu tak teraz kde je pravda idem sa v tom pohrabat este

Edit: Takze mas pravdu Mastercard by mi spoplatnili 2€. Tak vlastne nemam co riesit v pondelok idem do TB. Este ma ale zarazil jeden fakt ze na tych visa electron (neembosovana) nebude moje meno. To je bezna prax? Co mam neembosovanu Maestro z Dexie tak na nej je moje meno uvedene preto ma to trochu pletie a chcel som embosovanu


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.01.2013 20:28

TB teraz vydava karty na pockanie, teda okamzite pri zalozeni uctu (samozrejme bez ziadneho poplatku navyse), a dan za to je taka, ze tam nemas vypalene meno, takto by si musel cakat cca tyzden kym by ti ju vyrobili a kym by ti prisla postou .....oni toto okamzite vydavanie zaviedli preto, lebo aby si sa mohol prihlasit do internet bankingu v TB musis pouzit citacku a do tej citacky by si nemal co strcit (kartu), takze by si mal nefunkcny ucet cca ten tyzden, takto mas ucet okamzite plne funkcny hned pri zalozeni

podla mna ale by na neembosovane karty bolo lahke vypalit to meno, stacil by nejaky pristroj velkosti tlaciarne a na pockanie by sa to dalo vypalit, vsak to neni ziadna technologicky narocna vec, pri embosovanych kartach by to bolo zlozitejsie, navyse je na tych vystupenych pismenach ten taky strieborny povlak

....a zaroven predpokladam ze vyroba takych kariet bez mena je lacnejsia, kedze sa mozu robit hromadnejsie a bez ziadnej personalizacie s menom a priezviskom

tiez napr. ked stratis kartu, tak prides na pobocku a okamzite dostanes novu, to je vyhoda

btw, to si ako zistil ze tam nebudes mat meno? to ta na to upozrnila alebo co?

// EDIT: este co sa tyka dizajnu kariet, tak tam ponukaju tie quiksilver a roxy, ale ak chces pytaj si tu klasicku modru (mali by ti ju bez problemov dat, ak nie tak ju presviedcaj ze tie 4 studentske karty su skarede)... mne osobne sa tie quiksilver a roxy nepacia a ta klasicka modra ma velmi pekny dizajn,

obrazok troska zosvetleny, takze je to skreslene
Účty v bankách


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.01.2013 0:02

david3504 píše:
no len pokial viem, tak neembosované karty nemajú CVV2 kód, takže s nimi nemôžeš platiť online

šak si mi pomáhal zakladať paypal s neembosovanou kartou :)







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 12.01.2013 10:45

To si pamätám, ale CVV2 kód sú 3 oddelené čísla na konci
Účty v bankách
mám tu 3 rôzne karty z VÚB, jednu embosovanú MasterCard, tá má vzadu CVV2, potom asi pol roka starú neembosovanú Maestro ktorá má vzadu 18 miestne číslo, ale posledné oddelené sú 4 čísla v kope. A posledná je 2 roky stará neembosovaná Maestro od firemného účtu a tá vzadu nemá vôbec žiadne čísla :lol:







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 12.01.2013 12:46

A nie je to na skodu ze tam nie je meno? No prisiel som na to logicky tak ze ked mi tu kartu daju okamzite pri zalozeni uctu na pobocke tak zrejme nebude cas na to razit na nu meno :) Nemoze byt potom nachylnejsia na zneuzitie? Ved predsa nemam ziaden dokaz okrem toho ze viem pin ze karta je moja.

Inak k tomu dizajnu tiez uz nemam 16 aby som skakal po kazdej farebnej blbosti ale ta strieborna quiksilver mi pride celkom v pohode ale ked hovoris ze vydavaju aj tradicne tak sa na to opytam na pobocke a snad mi ju ukaze tak sa max rozhodnem tam.


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.01.2013 20:06

http://mobilmania.azet.sk/bleskovky/o2- ... fault.aspx

O2 a Tatra banka prinesu bezkontaktne platby!

ucet v TB mam, len by som musel menit iPhone 4 (ktory som si nahodou dnes kupil namiesto tej haraburdy 3GS :D) za android telefon s NFC a prejst z Telekomu do O2


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.01.2013 20:24

Citácia:
„Bude potrebné vymeniť si SIM kartu. Táto výmena bude bezplatná, ale počet NFC SIM kariet je obmedzený,“ uviedol pre MobilMania.sk zdroj z prostredia zainteresovaných firiem. Platiť sa bude dať aj v prípade, že bude telefón vybitý.

Takže je jedno aký máš telefón, proste bude v SIM karte NFC chip a tú strčíš do hocakého telefónu







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 13.01.2013 20:30

Tak tak na telefone by teda nemalo zalezat skor by ma zaujimalo ci tak spravia len klasicke sim alebo aj tie nove micro a nano


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 13.01.2013 20:49

klasické SIM už v nových mobiloch pomaly nie sú a práve cielová skupina zákazníkov má takéto telefóny, preto micro SIM podľa mňa budú







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 13.01.2013 21:36

to len mobilmania blbo napisala clanok, simkarta nebude mat nfc cip, bude to fungovat predpokladam ako v CZ

http://nearfield.cz/clanky/secure-eleme ... platbam-20

ta simka ma len secure element, do ktoreho sa ulozia citlive data o karte ....aspon predpokladam, mozno sa mylim ale podla mna to bude presne rovnako ako v CZ a simkarta nema ziadny nfc cip


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 14.01.2013 10:52

tak ako som vravel, potrebujete smartfon s NFC

http://www.bezkontaktnaplatba.sk/


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 17:10

No tak dneska som bol v tb vybavit ucet a pytal som sa na ten klasicky dizaj a v pohode mi ho dali :) Len pani riaditelka pobocky na mna kukala ze som prvy student co si pyta klasicky dizajn :D Dokonca ta klasicka ma vyssi limit az 1000€ tak som maximalne spokojny :)

Edit: A je krasna!


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 14.01.2013 18:01

Máte tu niekto Poštovú banku? http://istrogorila.tumblr.com/ ;)







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 15.01.2013 17:57

ludia, dnes mBank spustilo akciu, kto si otvori ucet v mBank na zaklade odporucania od existujuceho klienta, dostane na ucet 25 eur! a taktiez 25 eur dostane ten, kto vam mBank odporucil, neni to ziadny odrb ....treba len do policka "Promo akcia" pri vyplnovani ziadosti zadat tel. cislo toho, kto vas odporuca

v mbank neplatite ziadne poplatky za bezne operacie, a hlavne nie za zalozenie vedenie a zrusenie uctu, takze kludne si mozete zrusit ucet hned po tom ako dostanete 25€, viac info http://www.mbank.sk/mklub/index.html

tak ak chce niekto 25 eur a ucet zadarmo, mozete uviest moje tel. cislo ;D ..zarobime obaja :lol: ... tel. sa zadava bez nuly takze xxxxxxx, budem vdacny


Naposledy upravil killer dňa 20.01.2013 11:20, celkovo upravené 1
Odstánené telefónne číslo na žiadosť autora príspevku


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 15.01.2013 23:49

Paradicka ak to teda naozaj nema ziadne haciky ako deklaruju. Mama ma mBank tak asi to zbucham s nou vies ako aspon to ostane v rodine :P Ale dik za upozornenie :)

Edit: Prestudoval som pravidla a jedina podmienka co ma ako taky vplyv je ze si ten ucet musis ponechat aspon do konca trvania sutaze tj minimalne do 31.3.2013 - pravidlo 4/3


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.01.2013 0:10

jj to som tiez cital, ale neviem jak to chcu vymahat naspat tie peniaze, ked si ucet zrusim skor :D ...akurat mozu odmietnut to zrusenie uctu do konca marca, resp. ak chcete zrusit ucet tak musite vratit prachy hehe


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 0:13

No jedine tak ale stejne sa mi to moc nepozdava to si mozu takto dovolit rozdavat 50ky plnymi priehrstami? Uz som rozhodnuty zalozit si to skrz mamu a potom sestre babke dedovi s jednym spoluziakom som sa dohodol frajerka atd atd. Inak ked si necham kartu poslat kurierom zrejme to bude len do vlastnych ruk a s podpisom co? Aby som vedel nakolko budem obtazovat babku :D


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 16.01.2013 0:33

karta chodi normalne bez doporucenia, do schranky :D ..ale neni aktivovana takze pohoda, aktivuje sa az v IB a tam musi byt zadany sms kod, mozes sa na nu vykaslat ked ju nebudes pouzivat :D ...ja mam od mBanku konkretne 3 karty uz hehe


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 8:18

Jaaaj tak to mozem poregistrovat celu rodinu :D Ale peniaze pridu asi az po aktivacii by som povedal


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 10:13

No takze pri prevzati musis kurierovi dat dokonca prefoteny obciansky takze az take jednoduche to nebude


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 16:18

Mne normálne došla poštou do schránky a o deň prišiel pin :)







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 08.07.09
Prihlásený: 01.03.18
Príspevky: 38
Témy: 2
Príspevok NapísalOffline : 16.01.2013 16:37

A nebol si nahodou podpisovat zmluvu niekde na ich predajnom mieste? Lebo teraz som z toho zmeteny co mam teda robit ked potom ako som dokoncil registraciu mi vyhodilo tabulku ze dva dni bla bla kurier sa s vami spoji a pri preberani mu musim predlozit kopiu dokladu totoznosti ktory si zoberie zo sebou. Do piatku sa im to hadam podari tak uvidim ako to teraz funguje


Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 20 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zaujimave video o bankach/financiach (Svetový podvod s financiami odhalený)

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

0

860

07.11.2016 19:02

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívateľské účty

v Operačné systémy Microsoft

3

704

09.08.2007 17:09

Mishiak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ucty win7

v Operačné systémy Microsoft

1

504

02.10.2010 16:04

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

1

558

16.02.2009 23:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske ucty XP

v Operačné systémy Microsoft

0

617

14.02.2009 17:50

Creation Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. W10 dva účty

v Operačné systémy Microsoft

7

521

05.04.2020 7:44

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PS3 účty PSN

v Herné konzoly

0

433

07.12.2015 21:23

Peter345 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win xp home - ucty

v Operačné systémy Microsoft

4

559

05.12.2009 3:43

Kcnk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook a prepojene ucty

v Sieťové a internetové programy

6

2820

18.12.2014 0:15

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows XP-Pouzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

0

556

13.03.2010 20:19

danks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívaťeľské účty - Na heslo

v Operačné systémy Microsoft

6

686

08.12.2007 10:28

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zabezpečenie priečinka/uživateľske učty

v Operačné systémy Microsoft

6

733

24.06.2012 17:37

velvet Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uživaťeľské účty v Windows XP

v Operačné systémy Microsoft

23

1347

27.12.2011 22:33

fubu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Premium účty Netload.in

v Predám

1

503

10.01.2014 0:21

Aealo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dva účty na jednej IP?

v Správy pre vedenie fóra

3

1213

28.04.2011 23:26

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P : predám účty na rapidshare

v Predám

3

804

28.03.2010 10:32

pegasusss Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  
cron

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra