Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2012 19:52

Tiež pravda :D No neviem... podľa mňa je slsp svinstvo.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 20:20

Rozhodujeme sa medzi Slsp a Tb. Z bankomatu mozem pri Slsp vyberat neobmedzene? A ako to je v zahranici? Mozem si potom vytvorit PayPal? Myslim, ze obe su si podobne, neviem, ci je lepsie ked mi strhnu 0.35€ a mam moznost ten poplatok zrusit po 5 transakciach alebo platit 0.30€ vzdy. Moji rodicia su v slsp uz 30rokov a lepsi urok nedavno nedostali :/







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 20:28

v slsp mám účet už pár rokov
hej, paypal môžeš mať, nie obmedzenie máš vždy - denný limit. nikdy ma to nelimitovalo. Myslím, že denný mám niekoľko stovák. Nuž, vidíš moja mama dostala minimálny úrok na auto.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 20:38

A ked chcem zaplatit kartou nejaku hru cez steam, je tam nejaky poplatok? Oplati sa vobec zriadovat PayPal ak mozem platit Visou? Ako to je s tymi podpismypri vklade/vybere z banky? Musim presny podpis davat vzdy? Co sa rata ako doklad o studiu? Isic?







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 21:15

Doklad o štúdiu je, že pôjdeš do školy za kompetentným a vypýtaš si potvrdenie o návšteve školy. Žiadny podpis som nikdy neriešil, normálne som sa podpísal a bolo. Za paypal neplatíš.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2013 14:05

• doklad o studiu je bud potvrdenie o navsteve skoly a tiez isic ci index, jedno z tychto.

Ambrobene píše:
Tiež pravda :D No neviem... podľa mňa je slsp svinstvo.

obhaj svoj nazor :roll: . Podla mna je slsp jedna z najlepsich bank na slovensku.

• co sa tyka lepsieho uroku, to teraz nerieste, o 5 rokov aj tam moze niekto iny ponukat lepsie podmienky. Co ponuka slsp je -0,5% ak mas v slsp ucet a momentalne mali a maju dalsie zlavy, ale to je na dlhsie.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.01.2013 14:47

dobre vyberas, podla mna je na Slovensku naj Tatra banka a Slovenska Sporitelna

ZUNO ci mBank urcite nie, obmedzeny vyber z bankomatov, kedze nemaju vlastne bankomaty a absencia pobociek, takze nemoznost vkladu hotovosti na ucet, tieto internetove banky su dobre pre klientov, ktori by museli mat v kamennej banke bezny ucet, za ktory by platili 5 eur mesacne ako poplatok za balik. Kedze si student, dostanes v kamennych bankach lepsie sluzby a podmienky a s minimalnymi poplatkami

pre teba je vyhodnejsia asi SLSP, aj ked ja osobne mam primarny ucet v Tatra banke a viac mi vyhovuje, vyhody SLSP oproti Tatra banke su napr. nizsie poplatky za nadstandartne sluzby, ako je zmena PIN kodu na karte, SLSP 2€, TB 5€ (aj ked v TB je prva zmena do 6 mesiacov zadarmo), zmena limitov v SLSP 0,70€, v TB 5€ ...taktiez v Tatra banke musis pouzivat citacku kariet vzdy ked sa chces prihlasit do internet bankingu (citacka generuje jednorazove prihlasovacie kody na vstup do IB, je to sice velmi bezpecne ale aj velmi nepohodlne), ak mas ale smartfon s androidom alebo iphone, tak mozes pouzivat aplikaciu Citacka v mobile (nemyslim mobilny IB ale cisto aplikacia Citacka)

Vsetky bezne veci, ako ked niekomu posles peniaze alebo tebe poslu peniaze su zadarmo.

platobne karty maju obe banky rovnake, Visa Electron bezkontaktne, v SLSP si mozes dat na kartu vlastny motiv za 5 eur, defaultne ale dostavas motiv s dvojkrizom ako na prvej strane, v Tatra banke mas pri studentskych uctoch Quiksilver a Roxy motivy (tie na prvej strane su uz neaktualne). S kartou mozes platit aj cez internet, sparovat s PayPalom a pod. Za platby kartou sa neuctuju nikde ziadne poplatky. SLSP ma este jednu malu vyhodu a to SPHERE zlavy. Napr. som si nedavno vsimol ze moje kadernictvo tuto zlavu akceptuje a dostanem 10% za sluzby (u kazdeho obchodnika individualne). Tatra banka vydava platobnu kartu na pockanie, hned pri zalozeni uctu. SLSP a ostatne banky posielaju kartu postou a pride ti tak cca o tyzden ci dva.

V Tatra banke mas mesacny poplatok za vedenie uctu 35 centov, ktory ti ale zrusia ak v tom mesiaci 5 krat zaplatis kartou (napr. 5 krat kupis zuvacky a zaplatis kartou). V SLSP je poplatok 0€ ale na druhu stranu, kazdy rok musis doniest potvrdenie o navsteve skoly. V TB staci len pri zalozeni uctu a ten mas vedeny ako studentsky az do 26 rokov myslim. Resp. este je treba myslim raz doniest potvrdenie o navsteve skoly ked budes mat 19 rokov, ale to neviem naisto, len si take nieco spominam, mozno to bolo u inej banky.

hustotu bankomatov maju obidve banky celkom vysoku, vyberov z vlastneho bankomatu je neobmedzeny pocet

SLSP aj TB maju aplikacie na mobilny internet banking, SLSP ma pritom aktivny a inovativny tim vyvojarov SporoApps, ktory vymysla zaujimave veci a su to borci

este jedna vec je vklad v hotovosti na pobocke, donedavna mala len TB vklad hotovosti bez poplatku, teraz ale skoro vsetky banky vratane SLSP zrusili tento vklad az do konca maja 2013, SLSP si doteraz uctovala 0,45€ za vklad hotovosti na ucet. Po maju 2013 sa este nevie ci tento poplatok banky znova obnovia ale predpoklada sa, ze ako ano, tak Ficovci ten poplatok zrusia zakonom.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2013 18:07

Asi pôjdem do SLSP, ešte si vymyslieť design karty :D







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.01.2013 19:37

ja som chcel screenshot z futuramy "shut up and take my money" ale majuzakazane animovane postavicky takze je to v prdeli :(


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.01.2013 20:01

kaslat za to, karty sa menia, neplat za to, pouzi zakladny dizajn, ved to nie je hracka







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.01.2013 21:02

vsak kazdy ma ine priority, podla mna je to super vec :) ..aspon sa pokladnicka zasmeje ked jej budes podavat kartu :D ..len tam maju problem ze maju prisne pravidla pre schvalovanie motivu.... skoda ze to nema Tatra banka


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 02.01.2013 10:47

jtbs píše:
...
Ambrobene/Mego píše:
Tiež pravda :D No neviem... podľa mňa je slsp svinstvo.

obhaj svoj nazor :roll: . Podla mna je slsp jedna z najlepsich bank na slovensku.
...


Stale cakam na odpoved, sme na fore a teda nechcem dopustit aby si niekoho ovplyvnil tymito mudrostami







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 03.01.2013 0:42

poviem nepeknu skusenost so SLSP, ked nasadzovali bezkontaktne platobne karty, mali akciu, ze ak si klient vymeni kartu do konca maja, tak to ma zadarmo a dostane novu bezkotaktnu platobnu kartu bez poplatku, mne ale zauctovali poplatok 10 eur, tak som to reklamoval a na vybavenie reklamacie maju 30 dni, po 30 dnoch uplne ziadna odozva, potom som im poslal velmi nahnevany vyhrazny email a po troch dnoch mi uz prislo 10 eur na ucet, kedze som mal na ucte 0€ v case ked mi strhli 10 eur tak mi zauctovali 0,02€ poplatky z nepovoleneho precerpania, tak som aj tie dva centy z principu od nich ziadal :lol: ....vratili mi ich, avsak uz tento prevod nebol uctovany ako "vratenie neopodstatneneho poplatku" ale "vklad v hotovosti Martin ******" :lol: ...pracovnik ich asi vlozil zo svojho, lebo sa s tym nechcel srat :lol:


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 03.01.2013 0:58

Ja nehovorim, ze to su majstri sveta, ale vraviet nieco na slsp a potom vybehnut so zuno je drzost. Vsak aj ja mam rozne skusenosti, ale ked to porovnam, tak sporka vyzera dobre a to nehovorim len o beznych uctoch.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 15:24

VUB, Unicredit, Fio, ... nikdy viac, ale tak banku podla mojich predstav este nevymysleli, inac s tym slsp tiez som bol vkladat na cudzi ucet a dost nemilo ma prekvapil poplatok za vklad, ved to sa ma stahovat z uctu toho ktoremu vkladaju, teda aspon vzdy to tak bolo


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 15:42

nerozumiem ze kolki z vas vkladaju hotovost na ucet, vsak mzda pride na ucet, vsetko sa dnes plati bezhotovostne.

ja ten poplatok zo strany banky chapam, ved tam musi niekto byt a venovat sa tomu vkladu a takto aspon donutia ludi nepracovat s fyzickymi peniazmi.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 15:55

No mozno ty ako bezny konzument ktoremu chodi mzda pravidelne, ok chapem, pridu ti prachy a platis kartou, lenze co ak mi nechodia v pravidelnych intervaloch ? Co ak nemam jedno zamestnanie a nezijem klasickym sposobom pracujucej triedy? Zavola clovek ze v ten den potrebuje mat peniaze na ucte, no a rychlejsia cesta okrem cash, co vdaka vzdialenosti neni mozne, je iba priamy vklad na ucet a poviem ti pravdu, takychto pripadov je velmi vela a vela ludi to takto robi, preto je tak ten poplatok takyto. Dalsia situacia? Co ak nemam na ucte peniaze a chcem si ich tam vlozit? Takychto pripadov by som ti tu mohol vymenovat velmi vela, preco ludia navstevuju pobocky. Preto koniec koncov banka tie pobocky aj ma. A dalsia vec je ze aj pri IB sluzbach su spoplatnene nejake tie ukony ako napr. zmena pin kodu, zmena limitu a tam nijaky clovek nesedi co to musi robit. Dalsi velmi absurdny poplatok je zistenie hotovosti cez bankomat atd. ziadny poplatok zo strany bank nie je logicky odvovodnitelny kedze banka na peniazoch ktore im vlozis zaraba (investuje ich poziciava atd.) a este si od teba za to pyta peniaze. Ten kto si raz chodi vkladat na ucet/ucty hotovost to bude robit a poplatkom ho akurat tak dozenu k zmene banky, ten kto to robi bezhotovostne ako ty, neriesi prevody to tak bude robit a je mu uplne jedno ake poplatky su za vklad v hotovosti. Su ludia a ludia.

//Banky ryzuju na com sa len da. Ak pride ina a bude chciet klientov ulavi z niektorych nadbytocnych poplatkov. Chces povedat ze bankam ktore maju urcite veci zdarma na tom prerabaju? Silno pochybujem. V CZ mam Fio a poviem ti pravdu, servis maju lepsi nez CSOB ked mi nieco treba. A vsetko bezne je gratis. Takze zachvilu krachnu? Pochybujem. Alebo su v niecom horsie? Rovnaka odpoved. Rovnako internetove banky ako Zuno mBank atd. maju zdarma rozne sluzby ... a nie je to len tym ze nemaju ziadne pobocky. Aj operator ma minutu za 1 Euro kym nepride iny, ktory ju da za 1 cent, a stale je ziskovy.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 16:07

Freelan píše:
Co ak nemam jedno zamestnanie a nezijem klasickym sposobom pracujucej triedy?

na to existujú firemné účty, toto je diskusia o bežných účtoch, pre ľudí ktorí pracujú, alebo len brigádujú a občas im tam prídu peniaze. Ja mám úplne bežný študentský účet vo VUB (aj keď nie som študent, ale do 26 rokov ho môže mať každý) a mám zadarmo platby kartov (aj bezkontaktné platby), nič neplatím za transakcie cez IB, zostatok si môžem kontrolovať takisto bezplatne. Ak máš bežný účet a robíš často nejakú činnosť ktorá je extra spoplatnená, nie je nič jednoduchšie ako ísť do banky a zostaviť si balík služieb, vďaka čomu ťa to vyjde omnoho lacnejšie.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.07
Prihlásený: 19.11.21
Príspevky: 373
Témy: 14
Bydlisko: Košice
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 17:12

pacho666 píše:
To iste priatelka, je vysokoskolacka a v slsp jej spoplatnili ucet na 1€ mesacne. Takze asi somnou prejde do TB.

Mne sťahujú tiež asi 1,3€ v SLSP už asi štvrť roka (+0,3€ kvôli lenivosti doniesť potvrdenie). Zaviedli totiž poplatok 1€ mesačne za SMS notifikácie.


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 4988
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 17:25

Freelan píše:
No mozno ty ako bezny konzument ktoremu chodi mzda pravidelne, ok chapem, pridu ti prachy a platis kartou, lenze co ak mi nechodia v pravidelnych intervaloch ?

Tak bohaty clovek, ktory nepotrebuje usetrit niekolko desiatok eur rocne, si samozrejme da banku, kde min funguju zahranicne prevody, co je v mBank utopia. Preto je viacero bank, aby si clovek vybral ktora mu vyhovuje, ziadna banka nie je najlepsia pre kazdeho. Ja som za 5 rokov v mBank neminul na poplatkoch ani cent a pre mna je najdolezitejsia najnizsia cena, teraz som dostal bezkontaktnu kartu, takze ja si nestazujem, okrem toho mam aj Zuno a ING, taktiez zadarmo, ale aktivne ich nevyuzivam, mam ich len v zalohe, na sporenie, pripadne ine veci.







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 17:32

petocervik píše:
pacho666 píše:
To iste priatelka, je vysokoskolacka a v slsp jej spoplatnili ucet na 1€ mesacne. Takze asi somnou prejde do TB.

Mne sťahujú tiež asi 1,3€ v SLSP už asi štvrť roka (+0,3€ kvôli lenivosti doniesť potvrdenie). Zaviedli totiž poplatok 1€ mesačne za SMS notifikácie.

to su hajzli :x takže platím rovnako







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 06.01.2013 18:17

Freelan píše:
VUB, Unicredit, Fio, ... nikdy viac, ale tak banku podla mojich predstav este nevymysleli, inac s tym slsp tiez som bol vkladat na cudzi ucet a dost nemilo ma prekvapil poplatok za vklad, ved to sa ma stahovat z uctu toho ktoremu vkladaju, teda aspon vzdy to tak bolo


prijemca nemoze ovplyvnit to, ci mu niekto vlozi peniaze, ak by bol popl. napr. 5 eur a ty mu 100 krat vlozis 1 euro tak sa mu z uctu odrata 400 eur


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 18:24

tairikuokami píše:
Freelan píše:
No mozno ty ako bezny konzument ktoremu chodi mzda pravidelne, ok chapem, pridu ti prachy a platis kartou, lenze co ak mi nechodia v pravidelnych intervaloch ?

Tak bohaty clovek, ktory nepotrebuje usetrit niekolko desiatok eur rocne, si samozrejme da banku, kde min funguju zahranicne prevody, co je v mBank utopia. Preto je viacero bank, aby si clovek vybral ktora mu vyhovuje, ziadna banka nie je najlepsia pre kazdeho. Ja som za 5 rokov v mBank neminul na poplatkoch ani cent a pre mna je najdolezitejsia najnizsia cena, teraz som dostal bezkontaktnu kartu, takze ja si nestazujem, okrem toho mam aj Zuno a ING, taktiez zadarmo, ale aktivne ich nevyuzivam, mam ich len v zalohe, na sporenie, pripadne ine veci.


a nerobi ti problem obmedzeny pocet vyberov z bankomatu? Ja si to neviem predstavit. To by sa dalo jedine ak by som vzdy naraz kazdy mesiac vybral trebars 300€...ale toto nosit pri sebe je konina.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 03.06.06
Prihlásený: 01.06.14
Príspevky: 2627
Témy: 55
Bydlisko: Brezno
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 21:54

A kde pisem o bohatych ludoch ci podnikateloch? Hovorim ze nezije ako klasicky clovek pracujucej triedy znamena ze nema jedno stabilne zamestnanie. Nie ze ma na ucte 4.5 miliona euro a nevie co s nimi. Narazal som na absurdnost poplatku, nie na typy uctov. Rovnako nehovorim ani o zahranicnych prevodoch. Hovorim o prevode ked clovek potrebuje peniaze okamzite a je na opacnom konci slovenska, chapeme sa? Zastavam nazor ze banky su sluzby nie slachta. Banky funguju z penazi ludi, vdaka nim prosperuju vdaka nim zarabaju, a pride mi absurdne aby som musel platit za to este. Napr. Fio ma velmi vela veci gratis a v skutku som bol aj spokojny, popravde som na poplatkoch neminul asi ani cent, okrem platobnej karty, ta stala 25kc / mesiac, ale nebola nutnost ju mat. Dokonca vybery vklady a vsetko ostatne na pobocke bolo gratis. Takze aky opodstatneny poplatok? Jediny problem bol v tom ze nemali vlastne karty a slo to cez CSOB co znamenalo ze ked sa na ucte objavili peniaze karta zareagovala az o 3 dni a to je dost nemyslitelne, teraz uz maju vlastne karty takze sa to zmenilo. Kazdopadne hovorim o tom ze ked sa chce tak sa da. Nehovorim ani o podnikateloch ani o bohatych ludoch co nemaju co s peniazmi. Pri VUB sa mi nepacil ten ich IB nutnost vypisovat X kodov a podobne. Navyse ked som zabudol heslo v sobotu sanca na obnovu bola do pondelka nulova.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 20.11.11
Prihlásený: 07.09.20
Príspevky: 1103
Témy: 53
Bydlisko: Olomouc
Príspevok NapísalOffline : 06.01.2013 22:22

ja mám aktuálne účet v Ľudovej Banke, ale nakoľko zdvihli poplatky, tak im na to kašlem. Navyše ani nemajú žiaden program pre študentov. Platiť 2.5€ mesačne teda nemienim, navyše minimálny zostatok 10€ je tiež moc. Rozhodujem sa medzi Tatra Bankou, kde som už bol, by som to mal za 0.35€, neplatil za nič a mal aj to čo doteraz (smsky, bezdotykovú kartu, výpis na mail a pod, pri viac ako 5tich transakciách dokonca neplatím poplatok ani za vedenie). Druhá možnosť je SLSP, tam som však ešte nebol, a ani neviem čo mi môžu ponúknuť, a to asi preto, lebo sa mi osobne TB viacej pozdáva :D


Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 07.01.2013 8:57

aj Tatrabanka zrušila SMS notifikácie s platbami pod 10 eur... zatiaľ ale žiadne zvyšovanie poplatku nieje našťastie... odkedy som v TB neplatil som ani cent za poplatky... všetko šlape ako má i keď čím ďalej tým viac ma serie blbé rozmiestnenie bankovatov.. som na Ťahanovciach je tam 57241654 bankomatov SLSP, aj na našom sídlisku je SLSP an na TUKE je len SLSP a TB má 464645 bankomatov v Auparku na jednom mieste, v Optime, Carrefoure a hotovo... aspoň ten Carrefour mám blízko a aj keď idem na pivo tak vyberiem peniaze v Auparku...







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 20.11.11
Prihlásený: 07.09.20
Príspevky: 1103
Témy: 53
Bydlisko: Olomouc
Príspevok NapísalOffline : 07.01.2013 9:18

hmm... to zas ľudovka má štyri bankomaty v košiciach :D dva na námestí, jeden v carrefoure a jeden na veterine :D mne keďže bývam na Boženke bude aj tak najlepšie chodiť do auparku kvôli tatra banke :D alebo si dám slovenskú, no tam netuším čo za programy majú... prípadne ešte aj ČSOB je možnosť, ale to sa mi až tak zas nepáči...


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 07.01.2013 11:42

Cirky: notifikacne sms v Tatra banke chodia aj od 0,01 eur, staci si to jednoducho nastavit v IB, oni to vtedy tak drbnute nastavili vsetkym na 10 eur ale kto chce, moze si to v IB nastavit aj na menej, ja mam nastavene na 1 cent

to rozmiestnenie bankomatov v TB si uplne trafil, v BA je to presne rovnako, na EUBA mame SLSP, CSOB, napr. na intraku mame bankomat VUB, na EUBA vsade reklama "Nadacia Tatra banky" ale bankomat ziadny, pritom v Auparku je ich presne 9 (podla webu TB) ...nechapem preco prave v Auparku, ked tam sa da v 99% obchodoch platit kartou


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 07.01.2013 16:46

Účet založený v SLSP. Ešte si vymyslieť nejaké heslo do IB... :D







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 19.12.08
Prihlásený: 26.04.24
Príspevky: 18727
Témy: 181
Bydlisko: Slovenský G...
Príspevok NapísalOffline : 08.01.2013 14:53

Vlad píše:
Cirky: notifikacne sms v Tatra banke chodia aj od 0,01 eur, staci si to jednoducho nastavit v IB, oni to vtedy tak drbnute nastavili vsetkym na 10 eur ale kto chce, moze si to v IB nastavit aj na menej, ja mam nastavene na 1 cent



:lol: A že ma to vola nenapadlo :lol: do prdele.. už to mám nastavené na 0.01 centa







_________________
ASUS PRIME B550M-A, AMD Ryzen 5 5600, SilentiumPC Fera 3, 2x8GB DDR4 G.SKILL 2x8 GB KIT DDR4 3200 MHz CL16 Trident Z RGB, ASUS Dual RX 6650 XT, Fractal Define Mini C TG, Samsung EVO 970 1TB NVMe, Logitech G305, Logitech K360, iPhone 12 Mini
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 20 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zaujimave video o bankach/financiach (Svetový podvod s financiami odhalený)

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

0

859

07.11.2016 19:02

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívateľské účty

v Operačné systémy Microsoft

3

704

09.08.2007 17:09

Mishiak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ucty win7

v Operačné systémy Microsoft

1

503

02.10.2010 16:04

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

1

558

16.02.2009 23:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske ucty XP

v Operačné systémy Microsoft

0

617

14.02.2009 17:50

Creation Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. W10 dva účty

v Operačné systémy Microsoft

7

521

05.04.2020 7:44

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PS3 účty PSN

v Herné konzoly

0

433

07.12.2015 21:23

Peter345 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win xp home - ucty

v Operačné systémy Microsoft

4

559

05.12.2009 3:43

Kcnk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook a prepojene ucty

v Sieťové a internetové programy

6

2820

18.12.2014 0:15

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows XP-Pouzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

0

556

13.03.2010 20:19

danks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívaťeľské účty - Na heslo

v Operačné systémy Microsoft

6

686

08.12.2007 10:28

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zabezpečenie priečinka/uživateľske učty

v Operačné systémy Microsoft

6

733

24.06.2012 17:37

velvet Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uživaťeľské účty v Windows XP

v Operačné systémy Microsoft

23

1346

27.12.2011 22:33

fubu Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Premium účty Netload.in

v Predám

1

503

10.01.2014 0:21

Aealo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dva účty na jednej IP?

v Správy pre vedenie fóra

3

1213

28.04.2011 23:26

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P : predám účty na rapidshare

v Predám

3

803

28.03.2010 10:32

pegasusss Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra