Obsah fóra
PravidláRegistrovaťPrihlásenie




Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ďalšia
AutorSpráva
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 16:39

Ale, je úplne nezaujímavá, minimálny počet lákavých ponúk, z týchto čo sú tu, je ZUNO úplne oničom. Kamoš na ňu nadáva, už ju ruší a ten prístup zo strany banky je tiež na úrovni,bleeee....







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.05.2012 16:54

Zuno ma 1,80 za vyber z "cudzieho" bankomatu, 0,80 ma za vyber z bankomatu Tatra banky, ktorych siet je dost velka (surodenci z Raiffeisen Group), su to symbolicke kozmeticke poplatky, pretoze Zuno je zatazene na osmicky a kazdy poplatok musi mat v sume cislo 8, aj preto je to az 80 centov, vsimnite si v cenniku ...ale vraj sa pripravuje zmena s tymi poplatkami za bankomat, som zvedavy ...no stale je tych 80 centov dost velka suma, aj kvoli tomu vysokemu poplatku Zuno nevyuzivam primarne (aj ked z bankomatu vyberam mozno raz mesacne a vacsinou platim kartou), je tam este vela negativ a ako student mam vyhodnejsie podmienky u inych bank .....kazdy mame ine priority

ten poplatok 1€ za PayPal sa mi zda ako velka hlupost, neni to len ta kontrolna transakcia, ktorou si PP overuje ze karta je naozaj funkcna, a ktora sa ti po tyzdni vrati naspat? ...zrejme si si kartu len teraz v PayPal registroval, alebo si uz viackrat platil a vzdy ti to strhlo 1 euro?


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.12.06
Prihlásený: 16.11.19
Príspevky: 3971
Témy: 181
Bydlisko: Nitra / Bra...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 17:09

aha jop.. je to zatial rezervovane... takze sa mi to euro vrati? teraz som platil tou kartou druhy krat cez paypal. prvy platba je z 12.4 a stale je to euro rezervovane







_________________
Sorry za prelkepy
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 17:14

don jebot píše:
ja zuno pouzivam iba na sporenie ak to mam na jednom ucte nic nenasporim XD a nemozem si stazovat ..
ake tam mas zhodnotenie?







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.05.2012 17:58

ano, to euro sa ti vrati, niekedy to trva poriadne dlho (skoro mesiac), iTunes mi napr. drzal cca 3 tyzdne, ....ako tak sledujem fanpage Zuno banky, tak maju dost casto nefunkcny IB, ludia casto nadavaju, na to, ze je to prave internetova banka je to o dost castejsie nez u beznych bank ....mne na nej vadia hlavne ten poplatok za vyber z bankomatu, nemoznost vlozit hotovost na ucet, platene SMS-ky o pohybe, aj ten IB mi pride sice dost prehladny, ale je az prilis user-friendly a skor mi pripada ako nejaky portal bezneho webu ..ale je to jedno z najjednoduchsich rieseni, ak potrebujete ucet zadarmo


mimochodom, z tych 6 uctov co mam zalozenych, idem v najblizsich dnoch zrusit vo VUB a Volksbank

VUB je absolutny dinosaurus, neprehladny IB (ako aj vela inych bank), platene SMS-ky o pohybe (ak mi u TB mesacne pride napr. 50 sms o pohyboch a vo VUB by som za ne zacvakal 2,50 eur, kedze jedna je za 5 centov), dalsia vec je absolutne neprehladny vypis v HTML, PDF asi nepoznaju a zamknutie heslom uz vonkoncom nie, povinny zostatok 3 eura (je to drobnost, ale aj tak uplna zbytocnost)
embosovana karta je fajn, ale ten dizajn je otrasny, dizajn jak pre 14-rocneho
do IB sa prihlasujem tak potrebujem: identifikacne cislo (rodne cislo), PIN a heslo ...wtf? naco je to heslo rozdelene do dvoch koloniek, preco potrebujem aj PIN aj heslo?
..proste drobnosti, niektore nastvu, niektore znechutia ....odporucam skusit viac bank a uvidite, ze vas strasne potesia niektore drobnosti

Volksbank ma zas nastval 17-centovym poplatkom za platbu kartou, wtf?! dostanu proviziu z platby niekolko percent a este si aj zauctuju nehoraznych 5 korun za kazdu platbu? toto mi pri zakladani uctu nepovedali, nejak nemam chut prestudovavat cely cennik a tak som im doveroval, a urcite som sa na to tej slecinky pytal, takze ma odrbala, vacsinou ale cenniky detailne prezeram, ucet moc nevyuzivam a platil som kartou len raz, na skusku, o 17-centov sa samozrejme natahovat nejdem, tie su mi ukradnute
taktiez 7 eur povinny nedisponibilny zostatok je celkom minus
vypis z uctu je sice zaheslovany v zip archive a v PDF ale je este neprehladnejsi ako ten od VUB
paci sa mi ale ze maju embosovane bezkontaktne karty (bezkontaktne karty zaviedli ako prvi na Slovensku) ..stale sa to rozbieha a v coraz viac obchodoch vidavam bezkotnaktne POS, len fakt neviem, aky clovek, ktory aktivne vyuziva ucet v banke (casto plati kartou) si u nich zalozi ucet, a naco vobec ponukaju tie bezkontaktne karty, ked si uctuju taky vysoky poplatok za platbu kartou

takze tieto dve banky sa urcite nechystam vyuzivat, zhodou okolnosti mam u obidvoch embosovanu MasterCard heh, budu do zbierky


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 18:28

Ja mám ešte stále študentský vo vub, keďže tam netreba potvrdenie, a plánujem ho mať až kým nebudem mať 27 :D Ale ako pozerám, ak by som si mal teraz zakladať účet, bola by to velká dilema. Že je TatraBanka slovenská banka, by som spoznal aj so zavretými očami. Ku klientom sa správajú otrasne, klamú, vyhovárajú sa...tiež nechápem, načo je treba overenie podpisom pri vkladaní hotovosti v banke. Frajerka tam ešte pred rokom mala účet, na ktorý pravidelne vkladala aj dosť vysoké sumy. Na základe toho sa jej pravidelne ozýval niekto, kto sa predstavil ako jej osobný bankár, zisťoval či niečo nepotrebuje, vždy mu slúbila, že ak bude problém tak sa ozve a tým to končilo. Raz bol problém s nejakou platbou, kontaktovala "osobného bankára", ten ju prepojil na kompetentného kolegu, slúbil, že to overí a ozve sa. Už sme o ňom nepočuli. Za nejakú dobu chcela zrušiť poistenie, ktoré si založila spolu s účtom, a pri ktorom ju "slečna" v banke oklamala, presnejšie zamlčala isté dosť dôležité veci. Nakoniec z našetrenej sumy dostala späť cca 5%, ostatné prepadli poisťovni. Zrušenie účtu trvalo tri mesiace, stálo asi 15 eur ale nakoniec sa to podarilo.

Slovenská sporiteľna mi v ničom nevyhovuje, najskôr by som si spravil účet v ČSOB, aj to s istým sebazaprením.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 18:56

Co je zle na slsp? S nimi som len spokojny.

Brat poistenie priamo v banke sa nevyplaca, oni to predavaju ako nejaky tovar, kazdemu to iste...a ak to ukoncila za kratku dobu, tak tam vacsinou nie je ziadna nasetrena suma, resp. minimalna.







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 19:09

slsp mi príde ako banka pre mladé rodiny a dôchodcov. Keď som mal občas tú česť niečo vybavovať, natrafil som na pracovníkov, ktorí tam boli zjavne prvý deň, vždy tam bola kopa dôchodcov ktorým všetko trvalo nekonečne dlho, a celkovo mi je tá banka nesympatická.

S tým poistením to bolo tak, že jej pracovníčka pri zakladaní účtu trvdila, že si môže kedykoľvek vybrať celú nasporenú smu, a poistenie zrušiť. Lenže po troch rokoch nasporila doslova pár eur, tak to chcela zrušiť. Lenže v poisťovni sa dozvedela, že to môže zrušiť až po piatich rokoch, takže zobrala tých pár drobných, poistenie zrušila a v ten deň zrušila aj účet v banke. To tiež nebolo len tak, najprv chceli nejaký vklad, z ktorého jej strhnú poplatky, vložila teda presne, ale zase jej zabudla pracovníčka povedať, že z tej sumy strhnú poplatok za vloženie. Mesiac sa nič nedialo, prišla do banky a tam jej povedali, že musí vložiť tých pár centov ktoré strhli, plus ďalšiu sumu, lebo jej strhli poplatok za vedenie účtu. Zase mesiac nič, znova návšteva banky, žiadosť sa stratila, znova bolo treba zaplatiť poplatok za vedenie účtu, obratom podať reklamáciu aby jej ho potom vrátili a po 3 mesiacoch účet zrušili







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 19:28

tak to fakt neviem kde si bol, ja som zatial so slsp nemal problem, ci uz personalny alebo v ich sluzbach







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 19:30

Ja som v SLSP, vyhovuje mi maximálne, mám tam študentský účet, ktorý mi už ale končí a žiadne potvrdenia mi netrebalo, výber z bankomatu atď je zadara, mám tam aj pôžičku s výhodným úrokom, takže SLSP spokojnosť, využívam ju už cez 10 rokov. Taktiež s vybavovaním čohokoľvek som spokojný, rýchlo a spoľahlivo, tu u nás na pôbočke sú pracovníci SLSP v pohode, vždy pomôžu, mám aj vlastnú manažérku na ktorú sa môžem obrátiť kedykoľvek. Takže nejaká vyžieracká banda ako je napr. ZUNO sa môže schovať.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 01.05.2012 19:40

no co, ja som napr. najspokojnejsi u Tatra banky, kazdemu vyhovuje nieco ine :) ..vyhovuje mi, ze ide s dobou, ale ma tiez dost vyraznych negativ

v SLSP ma jeden mne blizky clovek ucet a raz mu hackli PayPal a pokusili sa cez PayPal strhnut dost vysoku sumu, nastastie nemal vtedy tolko penazi na ucte a tak prisla len notifikacia o neuspesnej platbe z PayPalu, ked sme sa pokusali dovolat na hotline a zistit, ci bol pokus o stiahnutie tej sumy z karty, tak nam mohli za tu dobu aj 10 krat stiahnut ...tam treba zadat heslo do IB na telefone a maju tu hotline tak nezrozumitelnu, ze trvalo pol dna kym sme sa dokopali k operatorke ...keby chcel napr. zavolat nejaky starsi clovek na tu hotline, tak sa mozno nedovola ...ale ked uz nas prepojili, tak uz bola slecna mila a vybavila vsetko co sme chceli

mimochodom, ten "hacker" je riadne prefikany, nastavil na PayPal predefinovanu platbu a pokusil sa stiahnut tu vysoku sumu, ked som kontaktoval tu sprostu PayPal podporu, riesil som to vsetko ja, pretoze ta blizka osoba moc nevie po anglicky a ani sa velmi nevyzna v PayPale .... s podporou bol tiez problem, pretoze peniaze sa nestrhli a technicky sa neda nahlasit nezrealizovana transakcia, tak ma furt rusili az kym som im nenapisal asi 5 nastvanych emailov az potom sa mi zacali venovat, jednoduchi mi len nastavili povinnu zmenu hesla a vsetkych bezpecnostnych prvkov, znovuzadanie cisla plat. karty a podobne ....a povedali ze teraz je vsetko vyriesene, ako som tak bruzdal po nastaveniach PayPalu, vsimol som si tu predefinovanu platbu (vsimol som si to az teraz) ...tak som tu preddefinovanu platbu zrusi a pisal na podporu, ze co to ma znamenat, ze mne hackli ucet a oni ani neskontroluju preddefinovane platby, predpokladam ze tieto podvody sa im deju stale a take veci uz musia mat zmaknute a vzdy overit aj preddefinovane platby, ziadal som od info o tom, ako mi hackli ucet, ze ci zistili heslo alebo inak, log prihlaseni a IP adresy ale zas nieco nakecali sablonovitym sposobom, povedali ze, kedze som preddefinovanu platbu uz zrusil sam, ze teraz je vsetko OK .......takze tam robia taki experti ze podme v zime na jahody


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 19:41

Je to celé diskutabilné, každí má iné skúsenosti, každému vyhovuje niečo iné, bodka :-)







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 19:57

Na Slovensku mi chýba jedna vec, ktorú majú inde v zahraničí (napríklad v Španielsku). Majú tam bankomaty do ktorých ide okrem výberu, hotovosť aj vložiť. Peniaze dajú do obálky, vyplnia pár údajov a za nejaký čas sa objavia na účte.







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 20:21

Myslíš priamo cez bankomat? Že ti to vcucne obálku? Je to bezpečné a presné? O tomto som ešte nepočul.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 26.07.08
Príspevky: 5101
Témy: 99
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 20:24

Hej, je tam zvlášť otvor na obálky. Neviem ako to funguje, ale kamarát žil 5 rokov v Španielsku, a používal to keď chcel niekomu poslať peniaze a nechcel behať do banky, a tiež tam nosili tržby z podnikov ktoré mali záverečnú v noci. Suma prišla vždy presne, aj keď tam dal poškodené bankovky, alebo kopu malých bankoviek







_________________
Notebook: Lenovo G580 Myš: Logitech MX 620, Audio: Altec Lansing vs4621 2+1 (Octane 7) Mobil: Omnia W
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 14.11.08
Prihlásený: 02.07.20
Príspevky: 8758
Témy: 197
Bydlisko: Moldava nad...
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 20:26

Aha, tu viem, že nočné tržby sa dávajú do špeciálnych savov/trezorov, aspoň tu také máme, videl som to ale len vedľa VUB.







_________________
NoteBook: Toshiba Satellite c855-212
Car:
Škoda Superb 2 Combi Phone: Xiaomi Redmi 5
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 02.09.07
Prihlásený: 19.01.20
Príspevky: 6373
Témy: 298
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 01.05.2012 22:01

Studentsky, VUB, nemam problem. Vyber, vklad vpohode, keby som nebol leniva svina a doniesol by som potvrdenie o navsteve skoly mam to zadarmo. takto platim až 30c mesačne :D
Kartu mam Visu čiže spoko nakupujem cez paypal, IB využívam a neviem čo sa vám zdá neprehladné. Premna akurat.







_________________
NTB: Dell Vostro 5470 - Core i5-4200U, GT 740M, 8GB DDR3-1600, Crucial MX100 256GB, 14" 1366x768
Audio: KRK RoKit 5 G2 White, Lexicon Alpha, M-Audio Axiom 25 MKII, AKG Y55
Phone: Samsung Galaxy S8
Vozenie: Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm 110kW - DPF/EGR/SWIRL OFF, BOSE SOUND
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 02.05.2012 3:21

Qpkqkma píše:
IB využívam a neviem čo sa vám zdá neprehladné. Premna akurat.


kto neskusi iny, nepochopi


Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 11.07.2012 9:54

Doplním sem niečo o mBank, presnejšie o ich základnom mKonte.

  • Poplatky:
    Zriadenie, vedenie a zrušenie: 0 €
    Všetky bežné platobné prevody doma a v zahraničí: 0 € internet banking/0, 70 € mLinka
    Výber hotovosti (doma i v zahraničí): 1x zdarma/mesiac, ostatok závisí na Vašich platbách: 2x zdarma - platby 200 €/mesiac, 3x zdarma - platby 400 €/mesiac; inak 1, 20 €
    Kompletný cenník
    Notifikácie: 0 € e-mail, 0, 10 € za SMS
  • Platobná karta:
    embosovaná čipová VISA Classic
    uvádzajú 10, no do 4 pracovných dní som ju mal doma
    Účty v bankách
  • e-banking:
    Prihlásenie: ID a heslo
    Demo IB
    Mobilné aplikácie pre Android a iOS
    Účty v bankách
    K mKontu Vám automaticky a zdarma zriadia sporiaci účet eMAX Plus


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Obrázok užívateľa

Registrovaný: 18.09.09
Prihlásený: 22.06.17
Príspevky: 16
Témy: 5
Bydlisko: Kežmarok &l...
Príspevok NapísalOffline : 10.10.2012 13:39

uz 9rokov vyuzivam SLSP, kedze pri nastupe na vysoku skolu som potreboval nejaky ucet, zriadil som si u nich vysokoskolsky, ktory som vlastne mal uplne zadara az do 26tich.
Potom spravili nieco take, ze aj pre doktorandov bol ucet zadara, akurat spoplatnili vklad na ucet, co ma az tak neobtazuje, kedze vela nevkladam, skor prijimam cez IB.
No teraz uz niesom studentom a tak mam 4,9€ za vedenie uctu, 0,45€ za vklad.

Takto som narazil na tento clanok, kedze sa rozhodujem, kam mam ist. Mam aj ucet v mBank, ale tam ma obmedzuje 1x zdarma vyber z bankomatu. Keby to bolo aspon 3x, tak si ho necham ako primarny. Inac ho pouzivam len kvoli platbe do zahranicia, vdaka embosovanej karte.
No odkedy nieje paypal obmedzeny na 5 platieb do roka zadara, tak mBank skoro nevyuzivam.

Vidim to na tu Tatrabanku, kedze u nich staci 10x/mesiac spravit platbu kartou a z 5€ za vedenie uctu sa znizi poplatok na 2,5€ :)

To iste priatelka, je vysokoskolacka a v slsp jej spoplatnili ucet na 1€ mesacne. Takze asi somnou prejde do TB.


Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2012 21:57

Prosim Vas, mam 16 rokov a rodicia mi idu zalozit vlastny ucet. Som v 1. rocniku na strednej. Ktora banka by bola pre mna najvhodnejsia? Najmenej poplatkov. Co som si tak zbezne precital, Tb vyzera najlepsie. Dakujem za pomoc.







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 07.04.12
Prihlásený: 02.06.21
Príspevky: 907
Témy: 54
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2012 23:05

Čo plánuješ s kartou robiť?







_________________
Notebook: Dell Inspiron 15-7537= i5-4200U|nVidia GT 750M 2GB|RAM 6GB|250GB Samsung 850 EVO|W8.1|Cooler Master NotePal U3
Pc: Asus Rog Strix B360-G | i7-8700 | MSI 1080 Gaming X | Crucial Ballistix 16GB 2666MHz Dual Ranked | Samsung 970 Evo | Crucial MX500 | WD Red | Fera 3 | Arctic F12 Silent | Seasonic Focus Plus 650W Gold | Fractal Design Mini C TG
Disk: Western Digital Elements 1TB USB 2.0; Seagate Expansion 2TB USB 3.0
Príslušenstvo: A4tech Bloody V3 V-Track Core 3 + A4tech Bloody B-070; A4tech Bloody B120; A4tech Bloody G501; ATH-M40x; MSI Clutch M40
Monitor: Dell U2515H
Mobil: Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 30.12.2012 23:18

v slsp je jediná nevýhoda 0,30c/mesiac, ktoré platím :) ale zdá sa mi, že je to už neaktuálny program







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 0:50

ja neplatim v slsp nic

a zle pises, je rozdiel medzi 0,30c a 0,30€







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 03.01.12
Prihlásený: 15.04.22
Príspevky: 1341
Témy: 118
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 8:47

Na kartu by mi rodičia každý mesiac posielali istú čiastku peňazí, inak s ňou plánujem asi len platiť, či už osobne alebo cez internet (cd kľúče).







_________________
PC: MB: MSI Z68A-G45 (B3); CPU: INTEL Core i5-2500K @ 4,2GHz; CPU cooler: Coolink Corator DS @ 830RPM; RAM: 2x8GB DDR3; VGA: Sapphire 7850 @ 1GHz/1250MHz; PSU: Seasonic S12II-520 520W 80 Plus Bronze; ROM: Samsung SH-222AB; SSD: Samsung 840 Evo 120GB; HDD: Western Digital 500GB; Case: Cooler Master HAF 912 PLUS; Fans Regulator: Scythe Kaze Master 5.25; Keyboard Logitech G11 EN; Mouse: SteelSeries Sensei RAW Smooth;
Mouse Pad: SteelSeries Qck+; Monitor: 24 "BenQ G2420HDBL

Others: SmartPhone: Iphone 6 ;
Offline

Zmazaný užívateľ
Zmazaný užívateľ
Obrázok užívateľa
Príspevok Napísal autor témyOffline : 31.12.2012 10:13

Ja by som ti navrhoval mBank a ak chceš mať ešte 10 evri k tomu, plus ja desať evri k tomu, tak mi napiš SS. Ide o zuno. Poistenie do 100 000, predpokladam, že viac ako 100 litrov na tom učte mať nebudeš


Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 19:21

Kaslat na 10€ pri banke, pri ktorej musis platit za 2+ vyberov z bankomatu. Taka podmienka sa da vyuzit pri sporiacom ucte a nie pri beznom.

//doloz doklad o navstevy skoly a zaloz ucet v slsp napriklad a nie v podradnych bankach







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Skúsený užívateľ
Skúsený užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 10.10.06
Prihlásený: 29.03.24
Príspevky: 4979
Témy: 171
Bydlisko: Trnava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 19:26

Tak kazdy nepotrebuje vyberat 100x mesacne, ale pointa je, ze Zuno je az od 18 rokov, takze na 10€ zabudnite. :rolleyes:







_________________
CASE Lian Li PC-7NB with 3x Noctua NF-S12A FLX | PSU Seasonic M12II-520 80 Plus Bronze | MB MSI B450 TOMAHAWK | CPU AMD Ryzen 5 3600 with Noctua NH-U12S | RAM 4x8GB ADATA XPG GAMMIX D10 DDR4 3200MHz CL16 | GPU MSI Radeon RX 580 ARMOR 8G OC | DISK ADATA XPG GAMMIX S11 Pro SSD 512GB
MOUSE Logitech M330 Silent Plus | KEYBOARD HP Wired Desktop 320K Keyboard | SOUNDCARD Creative Sound Blaster Z | HEADPHONES Sennheiser RS170 | MONITOR 24" AOC G2460VQ6 1920×1080@75Hz with FreeSync | INTERNET 400/40 Mbps | OS Home 11 & MS 365 Basic | EXTRA ImDisk Toolkit (Desktop/Caches)
Offline

Správca fóra
Správca fóra
Účty v bankách

Registrovaný: 18.10.09
Príspevky: 8415
Témy: 109
Bydlisko: Žilina
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 19:31

a preco ist do zuno, ked moze mat ucet v inej banke s lepsimi podmienkami







_________________
"To, čemu jsme zvykli říkat hospodářská krize, je jiné jméno pro mravní bídu." Tomáš Baťa

Acer Aspire ES1 13, Samsung Galaxy S8, Lenovo K6
Offline

Užívateľ
Užívateľ
Účty v bankách

Registrovaný: 27.09.09
Príspevky: 9444
Témy: 218
Bydlisko: Bratislava
Príspevok NapísalOffline : 31.12.2012 19:42

Napríklad v slsp, ak si tam dlho tak môžeš dostať v budúcnosti napríklad lepší úrok - ako dlhoročný zákazník.







_________________
SKiLEX píše:
moc ome mevodo, teraz _D maúoci
Odpovedať na tému [ Príspevkov: 594 ] Choď na stránku: predchádzajúca 1, 2, 3, 4, 5 ... 20 ďalšia


Podobné témy

 Témy  Odpovede  Zobrazenia  Posledný príspevok 
V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Zaujimave video o bankach/financiach (Svetový podvod s financiami odhalený)

v Ekonomika, práca, biznis, podnikanie a peniaze

0

851

07.11.2016 19:02

JanoF Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. ucty win7

v Operačné systémy Microsoft

1

497

02.10.2010 16:04

f4r0 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

1

552

16.02.2009 23:15

ac.milan Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívateľské účty

v Operačné systémy Microsoft

3

698

09.08.2007 17:09

Mishiak Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. W10 dva účty

v Operačné systémy Microsoft

7

509

05.04.2020 7:44

tatko Tom Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. PS3 účty PSN

v Herné konzoly

0

429

07.12.2015 21:23

Peter345 Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uzivatelske ucty XP

v Operačné systémy Microsoft

0

610

14.02.2009 17:50

Creation Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Windows XP-Pouzivatelske Ucty

v Operačné systémy Microsoft

0

549

13.03.2010 20:19

danks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Užívaťeľské účty - Na heslo

v Operačné systémy Microsoft

6

681

08.12.2007 10:28

dodo_mt Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. zabezpečenie priečinka/uživateľske učty

v Operačné systémy Microsoft

6

728

24.06.2012 17:37

velvet Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. win xp home - ucty

v Operačné systémy Microsoft

4

555

05.12.2009 3:43

Kcnk Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Facebook a prepojene ucty

v Sieťové a internetové programy

6

2799

18.12.2014 0:15

tarezni Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P: Premium účty Netload.in

v Predám

1

500

10.01.2014 0:21

Aealo Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Dva účty na jednej IP?

v Správy pre vedenie fóra

3

1205

28.04.2011 23:26

Luks Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. P : predám účty na rapidshare

v Predám

3

800

28.03.2010 10:32

pegasusss Zobrazenie posledných príspevkov

V tomto fóre nie sú ďalšie neprečítané témy. Uživaťeľské účty v Windows XP

v Operačné systémy Microsoft

23

1343

27.12.2011 22:33

fubu Zobrazenie posledných príspevkov


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre

Skočiť na:  

Powered by phpBB Jarvis © 2005 - 2024 PCforum, webhosting by WebSupport, secured by GeoTrust, edited by JanoF
Ako väčšina webových stránok aj my používame cookies. Zotrvaním na webovej stránke súhlasíte, že ich môžeme používať.
Všeobecné podmienky, spracovanie osobných údajov a pravidlá fóra