TommyHot - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 80 z 87 [ Vyhľadávanie našlo 2602 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Siete   Téma: wifi antena


Odpovede: 4
Zobrazenia: 597


Aj ta jedna ta vie rusit, ak bezite na tom istom kanale(y). Neviem ci je pcmcia karta lepsia, nemam s tym skusenosti. Ale z usbciek som bol sklamany.

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Naburanie do WiFi siete - trestny cin?


Odpovede: 12
Zobrazenia: 6027


Podla trestneho zakona c. 300/2005 paragrafu 247 (poskodenie a zneuzitie zaznamu na nosici informacii) ide o trestny cin. V podstate na slovensku na IT zlodejiny existuje len tento paragraf, takze pod neho spada kazda nelegalna IT cinnost.

@shiro aj WPA2 sa da prelomit (myslim, ze s tym ako prvy ...

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Ako sa da stat odbornikom na bezpecnost?


Odpovede: 9
Zobrazenia: 947


Fico vobec nie je pravda, ze IT sec expert potrebuje ovladat asm (nehovorim, ze sa mu pri konkretnej cinnosti nezide, ale nie je nutne ho ovladat). Zalezi od toho, co a akym sposobom chces exploitovat (pod exploitovanim nemam na mysli exploitovanie kodu, ale zneuzitie akejkolvek zranitelnosti). Pods...

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Zistenie IP adresy


Odpovede: 20
Zobrazenia: 6032


Bydlisko sa podla IP za normalnych okolnosti zistit neda. Ale v Zlatych Moravciach bol jedneho casu ISP (mozno este funguje) co k statickym IPckam priradoval meno, adresu a telefon vlastnika pripojenia.. Toto vsetko sa samozrejme dalo zobrazovat cez whois :)

Btw okrem mailu to este ide napriklad ...

 Fórum: Firewally a bezpečnosť   Téma: Je potrebny Firewall pri beznom pouzivani PC?


Odpovede: 10
Zobrazenia: 1451


suhlasim s jtbs, ze WIN ma dobry (skor by som ho nazval vynikajucim) antivirakom, ktory vobec nezatazuje system. A firewall skor pouzivam HW, cize router a k tomu mam dodatocne zapnuty windows firewalk, i ked to je uz prakticky zbytocne.

 Fórum: Diskusia   Téma: Ake boty mate a chcete ?


Odpovede: 721
Zobrazenia: 57983


Mam cierne Circa lopez, ale chcel by som tieto Macbeth Manchester

 Fórum: Ostatné   Téma: Sluchadla, cca.50 € ku Creative ZEN x-fi2


Odpovede: 20
Zobrazenia: 947


Mne sa koss porta pro, moc nepozdavaju. Ja som si do 20 eciek kupil Creative EP 630 a som uplne spokojny. Maju hutny basovy zvuk, a relativne dobre izoluju okolite hluky.. Aj na creative EP 830 som pocul len same chvaly. Neviem v poslednej dobe mam pocit, ze Koss je jedna z tych znaciek, ktore stava...

 Fórum: Siete   Téma: wifi antena


Odpovede: 4
Zobrazenia: 597


Co mas za router? Mozno by ti stacilo zoscanovat si okolite wifi siete pozriet si na akych kanaloch bezia a podla toho nastavit kanal ktory bude pouzivat tvoj router.

Z vlastnych skusenosti viem, ze USB wifi stoja za prd...

 Fórum: Backend   Téma: Program na php


Odpovede: 43
Zobrazenia: 2974


Nieee netbeans nie.. Teda pouzivam ho len na javu, ale je to hroza a strach..

@shaggy VisualStudio podporuje aj PHP?? A nemam problem ani s MVC frameworkami? Ako student viem mat VisualStudio zadarmo (cez studentlive.sk), takze by mi to dost ulahcilo pracu.

 Fórum: Backend   Téma: problem s pripojenim k DB v PHP


Odpovede: 12
Zobrazenia: 473


Adobe riesi crack (pochybujem, ze mas kupeny photoshop, ak hej prepac) zablokovanim ich serverov v C:\windows\system32\drivers\etc\hosts

takze si ho pekne skontroluj ci tam nie je nieco domrdane..

 Fórum: Backend   Téma: Rychlostna otazka


Odpovede: 9
Zobrazenia: 372


walther relacne databazy sa oproti zapisom do suboru pouzivaju ani nie tak koli rychlosti, ako koli tej relacnosti :)

kazdopadne suhlasim s tebou.. pokial sa da optimalizovat tak optimalizovat treba... ti co neoptimalizuju su najskor samozvani java programatori, ktorych vypluvaju vysoke skoly na ...

 Fórum: Ostatné   Téma: Ktory PHP framework?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 1524


Ja som za codeigniter.. Je super rychly a super jednoduchy. Sice nema bake ficuru ako cakephp, ale to sa prichodom CI2 ma zmenit. Kazdopadne aj CI som si musel trosku upravit a podedit par tried aby mi uplne vyhovoval, ale inak fakt nemam ziadne vyhrady (az na spatnu compatibilitu s PHP4 a tym spoje...

 Fórum: CMS   Téma: Ktory free e-shop je lepsi?


Odpovede: 18
Zobrazenia: 18476


Prave dokoncujem jeden eshop a az na par detajlov sa mi celkom pozdava PrestaShop... Inak mam skusenosti len so ZenCartom ale ten sa mi az taky super nezdal..

 Fórum: CMS   Téma: Aky system pre video web?


Odpovede: 4
Zobrazenia: 1046


Wordpress + pluginy. Pri troske hladania v administracii najdes ten spravny.

 Fórum: CMS   Téma: Katalógový CMS


Odpovede: 5
Zobrazenia: 1212


@frenkacik asi preto, ze naconfigurovat drupal je nightmare.. Horsiu administraciu som nikdy v zivote nevidel a ak za tym clovek nepresedi dni, tak sa nikam nepohne. A o kode radsej ani nehovorim.

 Fórum: CMS   Téma: Co je WordPress


Odpovede: 7
Zobrazenia: 1312


Da sa s mensimi upravami (bez nutnosti programovat) nasadit aj ako portal (cize kludne by sa z neho dala spravit +- kopia itnews.sk), ci jednoduchsi eshop.

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Je nieco lepsie ako Thunderbird ?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1777


K tym shitom sa vyjadrovat nebudem, zjavne si uz velmi dlho nepouzival MS software.. Kazdopadne ak nemas kupeny office a nechces nelegalny sw, tak skus ten windows live mail.

Pouzivam ho na 5 accountov, 1x live.com, 1x gmail.com, 2x maily na mojom hostingu a 1x studentsky mail a nemam ziaden prob...

 Fórum: Diskusia   Téma: Vesmírna diskusia


Odpovede: 1728
Zobrazenia: 54499


@nZL vdaka tomu spojeniu subatomarnych castic sa vedci pokusaju o kvantovu teleportaciu. Pokial viem, uz vedia celkom dobre prenasat kvantovy stav castic.

 Fórum: Diskusia   Téma: ISIC zlavy


Odpovede: 21
Zobrazenia: 3149


Neviem co za kupony mas na mysli, ale standardne si uplatnujes zlavy tym, ze predavajucemu ukazes platny ISIC.

 Fórum: Diskusia   Téma: Akú SŠ treba na prijatie VŠ IT??


Odpovede: 15
Zobrazenia: 1023


No takto. Gymnazisti vedia matiku, povedzme, ze trosku aj fyziku, co pri IT odbore urcite budes potrebovat. Na druhej strane elektrotechnici tej matiky az tak nemaju (resp nejdu do hlbky ako na gympli) ale zas maju kopu elektroniky, elektrotechniky, programovania atd, bez coho sa znova na IT skole n...

 Fórum: Diskusia   Téma: Vesmírna diskusia


Odpovede: 1728
Zobrazenia: 54499


@Cirky tu relativitu vies dobre pochopit aj na tomto pripade.

Predstav si, ze je chlap A a chlap B. Chlap A je vonku niekde na ceste a chlap B sedi v pohybujucom sa vlaku. Obaja maju teda rozdielnu vztaznu sustavu. Vztazna sustava chlapa A je zem/beton/trava (to na com stoji) a vztazna sustava ch...

 Fórum: Windows   Téma: Aky windovs ???


Odpovede: 7
Zobrazenia: 633


RAM je 6GB? tak potom jednoznacne 64bit system.

 Fórum: Diskusia   Téma: Vesmírna diskusia


Odpovede: 1728
Zobrazenia: 54499


TommyHot, tak teleso bez hmotnosti nie je teleso, nie?
a zvyšujúcou rýchlosťou sa zvyšuje aj hmotnosť.

Hej mas pravdu teleso bez hmotnosti nie je teleso, ja som len to "nieco" chcel nejako zrozumitelne nazvat.

To ze zvysujucou rychlostou sa zvysuje aj hmotnost sice plati, ale takt...

 Fórum: Grafické karty   Téma: Pomoc s kupou grafiky


Odpovede: 26
Zobrazenia: 996


Osobne by som bral radsej o nieco drahsiu HD 5770 (gigovu verziu). Ak velmi chces vies ju zohnat aj za nieco malo cez 100 eur..

Kazdopadne ak ti staci, ze si hry mozes zahrat aj na slabsich detajloch tak ti staci podstatne slabsia grafika.

Ja na mojom notase s ATI hd 2600 drtim crysis, bf bad ...

 Fórum: Notebooky a netbooky   Téma: Notebook pre ženu


Odpovede: 9
Zobrazenia: 1604


Tu mas kategoriu dizajn/styl/elegancia takze si skus nieco pozriet http://www.guroo.sk/notebooky/dizajn-styl-elegancia/

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kritika: Zostava AMD + ATI


Odpovede: 31
Zobrazenia: 1643


V alze by som pri tejto konkretnej zostave (iny chladic) usetril nieco malo cez 10 evry. Pre studenta kazde euro dobre.

Z alfacomp.cz ma dovoz na slovensko stoji len 10 evry, co je pohoda. Hej tie reklamacie su problem, ale rovnako aj pri ostatnych eshopoch. Preto zvazujem aj moznost kupit z obch...

 Fórum: Prenosné zariadenia   Téma: Aký mobil si vybrať?


Odpovede: 21
Zobrazenia: 2556


Nechce sa mi to teraz hladat, takze aky ma ten samsung OS? Lebo samsusn s WinME je hroza a strach a symbian nemam rad. Ak je tam android, tak asi nie je nad cim premyslat.

 Fórum: PC zostavy   Téma: Kritika: Zostava AMD + ATI


Odpovede: 31
Zobrazenia: 1643


V pccku (do dnes som o nich nepocul nic) som si skusobne poskladal masinu a ceny su pri vacsine komponentov nizsie/rovnake (az na monitor ktory tam stoji o 20 evry viac), ale nemaju az taky velky vyber ako alfacomp (na ktory som mimochodom pocul len same chvaly), resp velku cast toho co chcem moment...

 Fórum: Diskusia   Téma: Vesmírna diskusia


Odpovede: 1728
Zobrazenia: 54499


Milanese samozrejme v tom mas pravdu :)

 Fórum: Diskusia   Téma: Vesmírna diskusia


Odpovede: 1728
Zobrazenia: 54499


@emer praveze ak chce ist teleso rychlostou svetla nemoze mat hmotnost ziadnu.. Neviem ci sa to da definovat ako nekonecna hmotnost..
Stránka: 80 z 87 [ Vyhľadávanie našlo 2602 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF