| Autor | Správa |
|---|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1038
| | Zamrzne tak asi na 20sek ze obraz sa nehybe a zvuk seka a potom ide dalej |
|
Fórum: Grafické karty Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa? |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 775
| | som povedal ze ati nechcem velmi....8800 by som bral akurat som prekvapeny ze si myslis ze by ju procak nebrzdil som si myslel ze hej(ale GTX by uz urcite brzdil) |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1038
| | to viem s tym zdrojom ale teplota to asi nebude nemyslis? ked grafa ma pri zatazi max 65 stupnov a tolko isto tesne po zamrznuti aj ked niekedy pri tej teplote zamrzne a niekedy nie..takze zdroj je dost pravdepodobny, A este taka otazka: nemoze to byt softverova zalezitost(drivery,windows,...)? |
|
Fórum: Intel Téma: Intel pentium D 945P má HT? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 495
| ja sa len pytam....ja aj dovtedy idem cakat a potom uz pod 4 jadra nepojdem...novy pc planujem tak 2009-2010
poradil by si mi prosim ta v grafickych kartach? |
|
Fórum: Intel Téma: Intel pentium D 945P má HT? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 495
| OmeGa píše: je lepsie mat 2 fyzicke jadra ako jedno fyzicke jadro a v nom dve virtualne... takze si na tom lepsie  HT by ti bolo k nicomu.
jasne to mi doslo ale co to vlastne je? |
|
Fórum: Intel Téma: Intel pentium D 945P má HT? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 495
| | co? no do kelu som nevedel...sranda na druhom compe mam P4HT 3.2ghz 3 rocne a to ma HT...a co je vlastne hyper-threading? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa? |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 775
| | ja velmi nechcem ATI pokial nemusim...myslite ze nieco ako 8800GT keby som na jar kupil a dal 2GB RAM a nejaky 400W Fortron ze by mi to brzdil procesor???(musel by som dake pridavne napajanie lebo 8800GT ma pci-ex2.0) |
|
Fórum: Intel Téma: Intel pentium D 945P má HT? |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 495
| | Má Intel Pentium D 945P 3.4ghz hyper-threading technologiu? Ci to ma kazde 2-jadro? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1038
| halooo nikto nic? pomozte prosim uz ma to budem velmi vdacny |
|
Fórum: Grafické karty Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa? |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 775
| | ja viem ze by bolo najlepsie o rok toto predat za par tisic a kupit novy lenze rodicia mi nedovolia kazde 2 roky kupovat novy comp komplet |
|
Fórum: Grafické karty Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa? |
Odpovede: 12 Zobrazenia: 775
| |
Fórum: Pamäte Téma: DDR2 667Mhz 1GB CL4??? |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 588
| | Ok diky takze vravis ze sa neoplati CL4 ze staci CL5? To s tou frekvenciou som nevedel som myslel ze ich nevezme...ale zas na druhej strane pokial nehcem upgrade CPU naco kupovat 800Mhz? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS |
Odpovede: 17 Zobrazenia: 1038
| | Cawte...mam problem s grafickou kartou Asus nVidia GeForce EN7600GS DDR2 512MB Top Silent , zdroj mam Eurocase 350W ma pasivny cladic a mam pri nej pri vetraku na boku maly fan. Mrznu mi totiz hry(wo windows nie je ziadny problem). v lete mi mrzli vsetky tak po pol hodine takym stylom ze zamrzlo asi... |
|
Fórum: Pamäte Téma: DDR2 667Mhz 1GB CL4??? |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 588
| | mam otazku...mozno to vyznie hlupo ale existuju DDR2 1GB 667Mhz (keby 800Mhz tak musim kupovat nove CPU) pamate s casovanim CL4? Je medzi CL4 a CL5 nejaky vyraznejsi rozdiel? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: pc do 30 000SK |
Odpovede: 87 Zobrazenia: 3543
| eXistenZ píše: lol MSI nikdy... msi robí dobré dosky...
suhlasim...msi robi naozaj kvalitne dosky |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| |
Fórum: Ostatné Téma: Zaciatocnik |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 4783
| | jj diky...anglictinu sa ucim viem celkom slusne si myslim a aj ja si myslim ze uplne najskor HTML, potom zlozitejsiu tvorbu webovych stranok a potom nejake tie zaklady tvorenia programov ale to uz do buducnosti |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: 2900pro |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 2359
| | ako spatna? ako chces 2.0 napchat do 1.0? |
|
Fórum: Ostatné Téma: Zaciatocnik |
Odpovede: 36 Zobrazenia: 4783
| | som zaciatocnik v programovani(mam 14 rokov:-)) a neviem absolutne kde to mam napisat ale chcem sa spytat kde sa pri programovani oplati zacinat, s cim a taq...ake programy k tomu treba a vobec...neviem do ktorej temy to treba napisat(pripadne prehodte inde) lebo neviem co mi odporucite)..piste chce... |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: 2900pro |
Odpovede: 44 Zobrazenia: 2359
| | kto kupuje do stareho compu tak 2900, ale kto chce novy rozhodne pockat na 2950 podla mna |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| | sak som povedal ze neviem aky zdroj nepovedal....s tou grafou aj ja suhlasim...ale jemu na zdrojiá nezalezi...netaktuje a este k tomu Athlon je EE |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| tomino0123 píše: Co myslite pojde ta hra na mojom PC alebo grafika skape 
zahras na minimalne detaily a mozno aj na 1024x768 so stastim...ja osobne myslim ze na 1024x768 a min detaily by mi to mohlo ist v poho |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 1433
| | nie ja som myslel ze teraz sa neoplati viac ako inokedy pre tieto marketingove nejasnosti a problemy s dx nevyjasnene aj s pci-e 2.0 konektormi. tak ako boli pred rokom cpu ked som ja kupoval..ale to mas pravdu pocitac je blba investicia |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| | no a co by ste tam navrhovali zmenit? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 1433
| a prave pre tieto problemy a nejasnosti sa teraz neoplati kupit grafu  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| | jj to je jasne aj ked 18fps sa uz da hrat ale ja hravam plynulo oblivion na medium bez AA 1280x1024 a najnovsie uz aj s HDR....a ide |
|
Fórum: Grafické karty Téma: ASUS N7600GS SILENT/HTD 256MB DDR2 |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 2767
| | hd2600pro ma direct X10 a shader model 4 ale ak mas XP ak nechces Vistu je ti to zbytocne...a uz aj ja som sa nechal nachytat ked som bol maly a sprosty na 512MB :D (vid podpis) a pokial nehras na nenormalne velke rozliska taq ti je to na dve veci....a hd2600 je ti podla mna v dx9 na nic a ddr2 pama... |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| | ok viem uz som nasiel a 8500GT ma DDR2 a na dnesnu dobu je to slabe...v jednom teste v oblivion dalo 7600GS 4FPS a 8500GT 6fps zatial co 7600GT 7fps 8600GT 8fps a 8600GTS 18fps |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| jumich píše: treba si porovnat testy na nete 
mohol by si mi sem nejaky odkaz hodit plz? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| jumich píše: nieco podobne mam a som celkom spokojny. vga mam 8600gt a mb asus m2n sli dlx (az na zvukovku a sata konektors spokojnost).
hmm ale 8600Gt je lepsia |
|