tommy1104 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 124 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1038


Zamrzne tak asi na 20sek ze obraz sa nehybe a zvuk seka a potom ide dalej

 Fórum: Grafické karty   Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa?


Odpovede: 12
Zobrazenia: 775


som povedal ze ati nechcem velmi....8800 by som bral akurat som prekvapeny ze si myslis ze by ju procak nebrzdil som si myslel ze hej(ale GTX by uz urcite brzdil)

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1038


to viem s tym zdrojom ale teplota to asi nebude nemyslis? ked grafa ma pri zatazi max 65 stupnov a tolko isto tesne po zamrznuti aj ked niekedy pri tej teplote zamrzne a niekedy nie..takze zdroj je dost pravdepodobny, A este taka otazka: nemoze to byt softverova zalezitost(drivery,windows,...)?

 Fórum: Intel   Téma: Intel pentium D 945P má HT?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


ja sa len pytam....ja aj dovtedy idem cakat :lol: a potom uz pod 4 jadra nepojdem...novy pc planujem tak 2009-2010 :lol:
poradil by si mi prosim ta v grafickych kartach?

 Fórum: Intel   Téma: Intel pentium D 945P má HT?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


OmeGa píše:
je lepsie mat 2 fyzicke jadra ako jedno fyzicke jadro a v nom dve virtualne...
takze si na tom lepsie :) HT by ti bolo k nicomu.

jasne to mi doslo ale co to vlastne je?

 Fórum: Intel   Téma: Intel pentium D 945P má HT?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


co? no do kelu som nevedel...sranda na druhom compe mam P4HT 3.2ghz 3 rocne a to ma HT...a co je vlastne hyper-threading?

 Fórum: Grafické karty   Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa?


Odpovede: 12
Zobrazenia: 775


ja velmi nechcem ATI pokial nemusim...myslite ze nieco ako 8800GT keby som na jar kupil a dal 2GB RAM a nejaky 400W Fortron ze by mi to brzdil procesor???(musel by som dake pridavne napajanie lebo 8800GT ma pci-ex2.0)

 Fórum: Intel   Téma: Intel pentium D 945P má HT?


Odpovede: 8
Zobrazenia: 495


Má Intel Pentium D 945P 3.4ghz hyper-threading technologiu? Ci to ma kazde 2-jadro?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1038


halooo nikto nic? pomozte prosim uz ma to :shit: budem velmi vdacny

 Fórum: Grafické karty   Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa?


Odpovede: 12
Zobrazenia: 775


ja viem ze by bolo najlepsie o rok toto predat za par tisic a kupit novy lenze rodicia mi nedovolia kazde 2 roky kupovat novy comp komplet

 Fórum: Grafické karty   Téma: MSI NX8600GT 256MB GDDR3 oplati sa?


Odpovede: 12
Zobrazenia: 775


Oplatilo by sa kupit toto:
http://www.bgslevi.sk/showdoc.do?docid= ... 6page=null
namiesto mojej co mam v podpise? Maju ju tu v dopredaji a moj znamy stadeto objednava takze by bola asi good cena. co hovorite?

 Fórum: Pamäte   Téma: DDR2 667Mhz 1GB CL4???


Odpovede: 4
Zobrazenia: 588


Ok diky takze vravis ze sa neoplati CL4 ze staci CL5? To s tou frekvenciou som nevedel som myslel ze ich nevezme...ale zas na druhej strane pokial nehcem upgrade CPU naco kupovat 800Mhz?

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Problem s mrznutim Asus 7600GS


Odpovede: 17
Zobrazenia: 1038


Cawte...mam problem s grafickou kartou Asus nVidia GeForce EN7600GS DDR2 512MB Top Silent , zdroj mam Eurocase 350W ma pasivny cladic a mam pri nej pri vetraku na boku maly fan. Mrznu mi totiz hry(wo windows nie je ziadny problem). v lete mi mrzli vsetky tak po pol hodine takym stylom ze zamrzlo asi...

 Fórum: Pamäte   Téma: DDR2 667Mhz 1GB CL4???


Odpovede: 4
Zobrazenia: 588


mam otazku...mozno to vyznie hlupo ale existuju DDR2 1GB 667Mhz (keby 800Mhz tak musim kupovat nove CPU) pamate s casovanim CL4? Je medzi CL4 a CL5 nejaky vyraznejsi rozdiel?

 Fórum: PC zostavy   Téma: pc do 30 000SK


Odpovede: 87
Zobrazenia: 3543


eXistenZ píše:
lol MSI nikdy... msi robí dobré dosky...

suhlasim...msi robi naozaj kvalitne dosky

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


urcite

 Fórum: Ostatné   Téma: Zaciatocnik


Odpovede: 36
Zobrazenia: 4783


jj diky...anglictinu sa ucim viem celkom slusne si myslim a aj ja si myslim ze uplne najskor HTML, potom zlozitejsiu tvorbu webovych stranok a potom nejake tie zaklady tvorenia programov ale to uz do buducnosti

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: 2900pro


Odpovede: 44
Zobrazenia: 2359


ako spatna? ako chces 2.0 napchat do 1.0?

 Fórum: Ostatné   Téma: Zaciatocnik


Odpovede: 36
Zobrazenia: 4783


som zaciatocnik v programovani(mam 14 rokov:-)) a neviem absolutne kde to mam napisat ale chcem sa spytat kde sa pri programovani oplati zacinat, s cim a taq...ake programy k tomu treba a vobec...neviem do ktorej temy to treba napisat(pripadne prehodte inde) lebo neviem co mi odporucite)..piste chce...

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: 2900pro


Odpovede: 44
Zobrazenia: 2359


kto kupuje do stareho compu tak 2900, ale kto chce novy rozhodne pockat na 2950 podla mna

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


sak som povedal ze neviem aky zdroj nepovedal....s tou grafou aj ja suhlasim...ale jemu na zdrojiá nezalezi...netaktuje a este k tomu Athlon je EE

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


tomino0123 píše:
Co myslite pojde ta hra na mojom PC alebo grafika skape :lol:

zahras na minimalne detaily a mozno aj na 1024x768 so stastim...ja osobne myslim ze na 1024x768 a min detaily by mi to mohlo ist v poho

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro


Odpovede: 32
Zobrazenia: 1433


nie ja som myslel ze teraz sa neoplati viac ako inokedy pre tieto marketingove nejasnosti a problemy s dx nevyjasnene aj s pci-e 2.0 konektormi. tak ako boli pred rokom cpu ked som ja kupoval..ale to mas pravdu pocitac je blba investicia

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


no a co by ste tam navrhovali zmenit?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro


Odpovede: 32
Zobrazenia: 1433


a prave pre tieto problemy a nejasnosti sa teraz neoplati kupit grafu ;)

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


jj to je jasne aj ked 18fps sa uz da hrat ale ja hravam plynulo oblivion na medium bez AA 1280x1024 a najnovsie uz aj s HDR....a ide

 Fórum: Grafické karty   Téma: ASUS N7600GS SILENT/HTD 256MB DDR2


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2767


hd2600pro ma direct X10 a shader model 4 ale ak mas XP ak nechces Vistu je ti to zbytocne...a uz aj ja som sa nechal nachytat ked som bol maly a sprosty na 512MB :D (vid podpis) a pokial nehras na nenormalne velke rozliska taq ti je to na dve veci....a hd2600 je ti podla mna v dx9 na nic a ddr2 pama...

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


ok viem uz som nasiel a 8500GT ma DDR2 a na dnesnu dobu je to slabe...v jednom teste v oblivion dalo 7600GS 4FPS a 8500GT 6fps zatial co 7600GT 7fps 8600GT 8fps a 8600GTS 18fps

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


jumich píše:
treba si porovnat testy na nete ;)

mohol by si mi sem nejaky odkaz hodit plz?

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


jumich píše:
nieco podobne mam a som celkom spokojny. vga mam 8600gt a mb asus m2n sli dlx (az na zvukovku a sata konektors spokojnost).

hmm ale 8600Gt je lepsia
Stránka: 124 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF