| Autor | Správa |
|---|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | Sak ale tam som kukol a v podpore pisu aj 1333Mhz FSB procaky. Nechapem?? |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Intel Pentium D 925 3GHz, ako na OC??? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1281
| | A musia sa dvihat aj ramky? Este by som rad vediet ci to moja doska podporuje. Cize ak by som chcel 8800GT chcelo by to aj novy procak? |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Nvidia Asus 7600GS |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 781
| | Mam tuto grafu ale TOP takze nwm isla by vobec hore? Zisti to predajca? Ma pasiv a staci ked ju chladi AC Fan 12 v otvore tak ze vyfukuje von? Max teplotu ma teraz 65 stupnov. Ovplyvni to nejako to moje mrznutie? Zdroj by som kupil daky Fortron GP 400W alebo aj viac. |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: Intel Pentium D 925 3GHz, ako na OC??? |
Odpovede: 11 Zobrazenia: 1281
| | Ja mam tiez toto CPU ale 3.4Ghz na MB MSI 945P Neo3...podporuje taktovanie? Ak ano aky chladic by bolo treba? Mam box a windtunel. Max teplotu 70 pri hrach 55 stupnov. Oplati sa vobec drahy freezer tam davat? Musim zaroven dvihat aj ramky? Ak to odpeciem zisti to predajca? Na kolko by to asi slo? Op... |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: NFS ProStreet |
Odpovede: 473 Zobrazenia: 22001
| | Ako myslite ze mi to pojde (plna verzia) na mojom PC??? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: FiFa 2008 tréning |
Odpovede: 1 Zobrazenia: 601
| | Ano v kalendari nastavis trening |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Poradte mi prosim.... |
Odpovede: 33 Zobrazenia: 2139
| | Tie pamate vadit nebudu to je len a len dobre ze su GDDR3 a pci-e 2.0 je vraj kompatibilny s 1 ale niektore karty treba pridavne napajat |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| Ok dikes a to s tym socketom som sa pomylil jasne ze chipset  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: bude mi stacit 400W zdroj? .. ak ano tak aka znacka? |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 862
| | ja osobne by som vzal 400W Fortron GP...ta zostava vela nezerie mne by to stacilo |
|
Fórum: PC zostavy Téma: MB,RAM,GPU,CPU, |
Odpovede: 56 Zobrazenia: 2672
| | Pravdepodobne menej nez 8800GT ale mala by mat aj meni vykon ale zato menej piect(55nm vyrobny proces)...cenu teda tipujem na cca 7k |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: je to dobra grafika??? |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 728
| dosetri si radsej par tisic a kup si tu 8800 gt.....ked kupis hento na hry tak zachvilku nebudes spokojny.....alebo ked niesu financie tak zober X 1950 XT na prezitie..ja som ju nemal sice...vraj je celkom slusna este aj teraz
sa mi paci ze na prezitie :lol: podla mna je na prezitie tak FX5200 al... |
|
Fórum: Intel Téma: Intel E6600 - Problem z Multiplikatorom |
Odpovede: 8 Zobrazenia: 688
| | sak aj mne to robi na mojom pentiu d ze meni nasobic v CPU-Z to pise a frekvencia je dakedy cca 3400Mhz a dakedy 2400Mhz |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | ja viem taktovat nebudem ale C2D 4x00 sa mi nezda dostatocny rozdiel oproti mojmu...napr 4300 na tomshardware ma len o 50 lepsie score ako moj a nevies plz nejaky odkaz na stranku kde su testy aj s 4400 a 4500?...neni nahodou socket 945P len pre Allendale??? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: MB,RAM,GPU,CPU, |
Odpovede: 56 Zobrazenia: 2672
| | ja by som bral 8800GT a 2950 nevyjde pretoze vyjde 3850 a 3870 |
|
Fórum: Obchody, reklamácie a právo Téma: Najlacnejsi dobre dostupny internetovy obchod |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 5066
| | Aky najlacnejsi poznate(ale dobry!)...? |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| Jaro píše: nejde o to ze zdroj utiahn PD ale o to ze neutiahne 8800GT
kledne C2D aj na hentej doske, pojde a vykon da ako ma
si si isty s tym C2D? Zdroj by som dal daky 400W fortron GP to viem...akurat musim max 1066Mhz FSB co su drahsie alebo pomalsie(tam by sa mi oplatilo taktovat) |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | jj aj ja si myslim akurat ze grafa je trocha slabsia a zdroj ale ja gambler nie som uz tak staci |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Firefox bez instalacie |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 530
| |
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | ok dikes cize ak som spravne pochopil mne by sa zislo rovno aj nova maticna |
|
Fórum: Sieťové programy Téma: Firefox bez instalacie |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 530
| | Som pocul ze existuje firefox bez install a potrebujem firefox...neviete skadial sa da stiahnut plz? |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | aha cize ono to je pre C2D do 1066Mhz FSB ale neoplati sa to tam davat? |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | o zdroji sa nerozpravajme a kedze utiahne PD tak C2D urcite...a aky chipset je teraz aktualny? |
|
Fórum: Procesory Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej? |
Odpovede: 20 Zobrazenia: 1207
| | Aky co najlepsi procak by som mohol kupit do mojej MB? Co myslite? Mozno idem kupovat 8800GT a k tomu by sa asi zislo aj CPU nove no neviem... |
|
Fórum: Grafické karty Téma: MSI NX8800GTX Over Clock vs. 2x 8800GT |
Odpovede: 30 Zobrazenia: 2397
| bud pretocenu verziu Top od ASUS len tam este neviem o kolko je drahsia alebo MSI OC verziu ktora stoji tolko ako bezne 8800GT, chladenie maju v sucastnosti rovnake a pomerne riche takze tam sa trapit netreba
tu som sa pozastavil...sice od veci ale konecne som zistil ze to top pri Asus je to iste... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy |
Odpovede: 564 Zobrazenia: 22821
| | Prave som aj na bgslevi cital ze fakt podporuje aj pci-e 1 ale pci-e 2 dokaze dvojnasobne rychlo prenasat data ale tu to asi nebude velmi brzdit no nwm. |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT a moja zostava |
Odpovede: 52 Zobrazenia: 2639
| tntckoo píše: tak radsej zajdi na dve hodky do nejakej kaviarne a posurfuj 
nie v kazdej obci je internetova kaviaren  |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT a moja zostava |
Odpovede: 52 Zobrazenia: 2639
| | Ok sak to mi doslo to aj robim ale nie ked nemozem byt tyzden na nete a som len cez web n walk vtedy sa to velmi neda |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Crysis : singleplayer demo |
Odpovede: 227 Zobrazenia: 10011
| lednicky1 píše: jj, ja to nechapem, ale ked zapneten a crysis AA znizi to vykon aj 5*. napr na mojej asuske 7600 GS  :D:D som mal na low a islo 25FPS priemer, ked som dal AA islo tak max. 8Fps
cize na low je to hratelne? |
|
Fórum: Grafické programy Téma: 3D pismo a otacanie |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 2253
| | Ok diky uz som daco zohnal |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy |
Odpovede: 564 Zobrazenia: 22821
| | Cez web n' walk sa blbo cita cele forum hmmm... |
|