tommy1104 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 121 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


Sak ale tam som kukol a v podpore pisu aj 1333Mhz FSB procaky. Nechapem??

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Intel Pentium D 925 3GHz, ako na OC???


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1281


A musia sa dvihat aj ramky? Este by som rad vediet ci to moja doska podporuje. Cize ak by som chcel 8800GT chcelo by to aj novy procak?

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Nvidia Asus 7600GS


Odpovede: 14
Zobrazenia: 781


Mam tuto grafu ale TOP takze nwm isla by vobec hore? Zisti to predajca? Ma pasiv a staci ked ju chladi AC Fan 12 v otvore tak ze vyfukuje von? Max teplotu ma teraz 65 stupnov. Ovplyvni to nejako to moje mrznutie? Zdroj by som kupil daky Fortron GP 400W alebo aj viac.

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: Intel Pentium D 925 3GHz, ako na OC???


Odpovede: 11
Zobrazenia: 1281


Ja mam tiez toto CPU ale 3.4Ghz na MB MSI 945P Neo3...podporuje taktovanie? Ak ano aky chladic by bolo treba? Mam box a windtunel. Max teplotu 70 pri hrach 55 stupnov. Oplati sa vobec drahy freezer tam davat? Musim zaroven dvihat aj ramky? Ak to odpeciem zisti to predajca? Na kolko by to asi slo? Op...

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: NFS ProStreet


Odpovede: 473
Zobrazenia: 22001


Ako myslite ze mi to pojde (plna verzia) na mojom PC???

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: FiFa 2008 tréning


Odpovede: 1
Zobrazenia: 601


Ano v kalendari nastavis trening

 Fórum: Grafické karty   Téma: Poradte mi prosim....


Odpovede: 33
Zobrazenia: 2139


Tie pamate vadit nebudu to je len a len dobre ze su GDDR3 a pci-e 2.0 je vraj kompatibilny s 1 ale niektore karty treba pridavne napajat

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


Ok dikes a to s tym socketom som sa pomylil jasne ze chipset :-D

 Fórum: PC zostavy   Téma: bude mi stacit 400W zdroj? .. ak ano tak aka znacka?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 862


ja osobne by som vzal 400W Fortron GP...ta zostava vela nezerie mne by to stacilo

 Fórum: PC zostavy   Téma: MB,RAM,GPU,CPU,


Odpovede: 56
Zobrazenia: 2672


Pravdepodobne menej nez 8800GT ale mala by mat aj meni vykon ale zato menej piect(55nm vyrobny proces)...cenu teda tipujem na cca 7k

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: je to dobra grafika???


Odpovede: 6
Zobrazenia: 728


dosetri si radsej par tisic a kup si tu 8800 gt.....ked kupis hento na hry tak zachvilku nebudes spokojny.....alebo ked niesu financie tak zober X 1950 XT na prezitie..ja som ju nemal sice...vraj je celkom slusna este aj teraz
sa mi paci ze na prezitie :lol: podla mna je na prezitie tak FX5200 al...

 Fórum: Intel   Téma: Intel E6600 - Problem z Multiplikatorom


Odpovede: 8
Zobrazenia: 688


sak aj mne to robi na mojom pentiu d ze meni nasobic v CPU-Z to pise a frekvencia je dakedy cca 3400Mhz a dakedy 2400Mhz

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


ja viem taktovat nebudem ale C2D 4x00 sa mi nezda dostatocny rozdiel oproti mojmu...napr 4300 na tomshardware ma len o 50 lepsie score ako moj a nevies plz nejaky odkaz na stranku kde su testy aj s 4400 a 4500?...neni nahodou socket 945P len pre Allendale???

 Fórum: PC zostavy   Téma: MB,RAM,GPU,CPU,


Odpovede: 56
Zobrazenia: 2672


ja by som bral 8800GT a 2950 nevyjde pretoze vyjde 3850 a 3870

 Fórum: Obchody, reklamácie a právo   Téma: Najlacnejsi dobre dostupny internetovy obchod


Odpovede: 14
Zobrazenia: 5066


Aky najlacnejsi poznate(ale dobry!)...?

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


Jaro píše:
nejde o to ze zdroj utiahn PD ale o to ze neutiahne 8800GT

kledne C2D aj na hentej doske, pojde a vykon da ako ma

si si isty s tym C2D? Zdroj by som dal daky 400W fortron GP to viem...akurat musim max 1066Mhz FSB co su drahsie alebo pomalsie(tam by sa mi oplatilo taktovat)

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


jj aj ja si myslim akurat ze grafa je trocha slabsia a zdroj ale ja gambler nie som uz tak staci

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Firefox bez instalacie


Odpovede: 2
Zobrazenia: 530


ok diky moc

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


ok dikes cize ak som spravne pochopil mne by sa zislo rovno aj nova maticna

 Fórum: Sieťové programy   Téma: Firefox bez instalacie


Odpovede: 2
Zobrazenia: 530


Som pocul ze existuje firefox bez install a potrebujem firefox...neviete skadial sa da stiahnut plz?

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


aha cize ono to je pre C2D do 1066Mhz FSB ale neoplati sa to tam davat?

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


o zdroji sa nerozpravajme a kedze utiahne PD tak C2D urcite...a aky chipset je teraz aktualny?

 Fórum: Procesory   Téma: Aky procak by sa dal napchat do mojej maticnej?


Odpovede: 20
Zobrazenia: 1207


Aky co najlepsi procak by som mohol kupit do mojej MB? Co myslite? Mozno idem kupovat 8800GT a k tomu by sa asi zislo aj CPU nove no neviem...

 Fórum: Grafické karty   Téma: MSI NX8800GTX Over Clock vs. 2x 8800GT


Odpovede: 30
Zobrazenia: 2397


bud pretocenu verziu Top od ASUS len tam este neviem o kolko je drahsia alebo MSI OC verziu ktora stoji tolko ako bezne 8800GT, chladenie maju v sucastnosti rovnake a pomerne riche takze tam sa trapit netreba
tu som sa pozastavil...sice od veci ale konecne som zistil ze to top pri Asus je to iste...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy


Odpovede: 564
Zobrazenia: 22821


Prave som aj na bgslevi cital ze fakt podporuje aj pci-e 1 ale pci-e 2 dokaze dvojnasobne rychlo prenasat data ale tu to asi nebude velmi brzdit no nwm.

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT a moja zostava


Odpovede: 52
Zobrazenia: 2639


tntckoo píše:
tak radsej zajdi na dve hodky do nejakej kaviarne a posurfuj :D

nie v kazdej obci je internetova kaviaren :lol:

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT a moja zostava


Odpovede: 52
Zobrazenia: 2639


Ok sak to mi doslo to aj robim ale nie ked nemozem byt tyzden na nete a som len cez web n walk vtedy sa to velmi neda

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Crysis : singleplayer demo


Odpovede: 227
Zobrazenia: 10011


lednicky1 píše:
jj, ja to nechapem, ale ked zapneten a crysis AA znizi to vykon aj 5*. napr na mojej asuske 7600 GS :D:D:D som mal na low a islo 25FPS priemer, ked som dal AA islo tak max. 8Fps

cize na low je to hratelne?

 Fórum: Grafické programy   Téma: 3D pismo a otacanie


Odpovede: 2
Zobrazenia: 2253


Ok diky uz som daco zohnal

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy


Odpovede: 564
Zobrazenia: 22821


Cez web n' walk sa blbo cita cele forum hmmm...
Stránka: 121 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF