| Autor | Správa |
|---|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| | a ma 8500GT DDR2 ci DDR3? a je silnejsia ako 7600GS ak ano o kolko? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: kamosova zostava AMD |
Odpovede: 14 Zobrazenia: 747
| co vravite na tuto zostavu? kamos si ju uz o par dni chce kupit za 17k:
AMD X2 4400+
MB neviem
HDD320GB 7200rpm
DDR2 2x1024MB RAM 800Mhz
Zdroj neviem
VGA ASUS nVidia EN8500GT 256MB DDR3(alebo 2????..neviem)
co hovorite hlavne na tu grafu? o kolko je lepsia napr. od 7600GT a o kolko slabsia o... |
|
Fórum: Benchmarky a diagnostické programy Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 2447
| |
Fórum: Benchmarky a diagnostické programy Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 2447
| | diky ja som zistil v smartdoctor a 3dmark06 ale si chcem este potvrdit...vravis ze GPU-Z ti napise aj presny typ pameti(generaciu)? |
|
Fórum: Benchmarky a diagnostické programy Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati |
Odpovede: 4 Zobrazenia: 2447
| | neviete mi niekto rychlo poradit prosim vas nejake programy na zistenie taktov grafiky a typu jej pamati (ddr,ddr2,ddr3) neviem ci som to nemal dat do grafickych kariet ale co uz... |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 554
| | viem ale radsej to skusat zatial nebudem...a ta grafa by asi nesla velmi...v soft od nej sa da max na nejakych 590/1020 ale to by asi neslo lebo am pocit ze top verzia je neico ako oc lebo pisu na nete napr frekvenciu pamati 540Mhz efektivnu a mne vsade pise 950Mhz takze asi to je tak aneslo by velm... |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy |
Odpovede: 564 Zobrazenia: 22821
| ja si takisto pockam...a kupovat take drahe pc kazdych 1,5roka kvoli harm to je fakt luxus to by som uz bezal do obchodu..ale zaujala ma ak bude mat dx10,1 a ps 4,1 tak sa mi paci lebo gts sa mi zda moc drahe a 320MB malo a 640MB vela  |
|
Fórum: AMD grafické karty Téma: X1650 Pro 512 MB |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 675
| | ma ddr2 a pri 512mb je to aj na prastaru belu ale to je jedno lebo carbon zvladne uplne na full ved aj mne islo |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Aku grafiku do tejto dosky? |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 660
| aha som si nevsimol..ale mozno by sa tam pekne vynimala pekna je akurat na  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Aka grafika cenovo do 7000? |
Odpovede: 55 Zobrazenia: 2523
| ja sa neponahlam uz to neriesim mozno o rok mozno o dva neviem ale diky za rady mizte priebezne pisat ak nieco nove vyjde alebo sa dostane do tejto cenovej kategorie |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Akú grafiku k zostave ? |
Odpovede: 15 Zobrazenia: 976
| | pockaj na hd2900pro ak chces dx10 a mas cas |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Grafika do 3k sk |
Odpovede: 28 Zobrazenia: 1210
| | na niekotre hry procak brzdi a na niektore nie...napr na oblivion zalezi na grafe ale napr pri cs na procaku..to bol len priklad ale podla mna k takemu procaku staci X1650pro |
|
Fórum: Grafické karty Téma: ASUS N7600GS SILENT/HTD 256MB DDR2 |
Odpovede: 40 Zobrazenia: 2767
| | no jj ja nevravim ze maju setko zle ale ja som zatial iba na take natrafi...kamosov notebook, moja grafika, spoluziakova grafika a monitor atd.....ja by som uz neriskoval |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro |
Odpovede: 32 Zobrazenia: 1433
| | no tak aj ja som dost zvedavy ba tieto karty....mohol by mi plz vysvetlit aky je vykonovy rozdiel v 256-bit a 512-bit zbernici co to vlastne je? |
|
Fórum: Grafické karty Téma: Geforce7600GT |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 647
| aj ja by som ti radil tu sapphire....nepocul som na tuto znacku ziadne staznosti akurat ze je trocha hlucnejsi ventilak ale to ti moze byt jedno lebo pasiv je risk pri mainstreamovych kartach..zazil som  |
|
Fórum: Grafické karty Téma: 512MB Graficka karta |
Odpovede: 10 Zobrazenia: 688
| | ako som spomenul v inom topicu 512MB karta nema vyuzitie na AGP pod nejaku 8600GTS a to je dobra sprostost lebo je predrazena |
|
Fórum: Grafické karty Téma: nahrada za ATI Sapphire X1950 Pro 512MB DDR3 PCIe |
Odpovede: 31 Zobrazenia: 2229
| aj ja hovorim zabudnite zatial v tejto dobe na 512MB karty okrem high-endov...aj ja som si kupil 512MB a dal som zbytocne liter navyse...som bol taka lama ze 512MB ze cool a  |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| | cize usudzujem ze na nieco medzi low a medium na 1024x768 by mi to malo ist...lebo podla mna je blbost hrat na vysoke detaily ale na VGA |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: ROZMAZANA FIFA 07 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 591
| a co im sibe naco su komu rozmazane okraje??? no a povedzte co je to za utilitku....ja mam sice 3-rocne LCD ale odozvu ma myslim okolo 15ms alebo tak... |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 554
| | viem vela zere a hreje teraz tam mam stock+windtunel a ma okolo 60 v max dlhodobej zatazi a grafa tiez hreje ma pasiv a daval som do casu k nej nejaky ten fan teraz ma max 65 stupnov....v tom programe ide taktun grafu do 600/1050 asi a procak jeden chlapik pisal ze ma 4.2ghz |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: ROZMAZANA FIFA 07 |
Odpovede: 5 Zobrazenia: 591
| | preco ked dam vo fife 07 high tak pri hre to je normalne a pri uvodnych videach pred zapasom je pozadie rozmazane a na zaciatku hry tiez? |
|
Fórum: Biosy a ladenie výkonu Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz |
Odpovede: 7 Zobrazenia: 554
| | oplati sa taktit tieto veci co su v nazve a ako by sa dali najviac? |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| ok ok ved sa nerozculuj ja sa iba pytam na nazory...min to moze byt ale ktovie ake bude fps.....ak nejakych 15 tak to stoji za  |
|
Fórum: PC zostavy Téma: zostava do 35000 |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 383
| | ja viem ze to tam je chcel som videt aj ine varianty tak nic |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Takty mojej grafiky |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 497
| | aj som si myslel ale preco pisu na nete ze 270Mhz?....nemoze byt ten rozdiel ze jedna bola silent a ja mam top silent? |
|
Fórum: PC zostavy Téma: zostava do 35000 |
Odpovede: 3 Zobrazenia: 383
| | uz dlhsie rozmyslam nad pc newem co urobim ale asi by som komplet novy do 35000 s dph...chcel by som mat rozhodne intel, bez monitora aby slo na tom crysis na tak medzi medium a high na 1280x1024 a prip potom aj novsie dx10 hry aby som na tom vedel rozchodit...poskladajte daco ak sa vam chce plz |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: nvidia9xxx |
Odpovede: 6 Zobrazenia: 418
| | hodte plz nejake linky na nejake plany nvidie do buducnosti atd.....diky |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| | tak to je dobre len dufam ze nebude sekat...a na medium detail???? |
|
Fórum: nVidia grafické karty Téma: Takty mojej grafiky |
Odpovede: 2 Zobrazenia: 497
| | Ked vsade pisu ze moja grafa ma gpu 500MHz a DDR2 540Mhz tak preco mi v ovladacom programe pise ddr ale 550mhz a 950Mhz? co je pravda? v 3d marku pise 550Mhz a 475Mhz(co je asi polovica) |
|
Fórum: Hry a herné konzoly Téma: Konecne HW naroky na Crysis |
Odpovede: 98 Zobrazenia: 6967
| | cawte....myslite ze na mojom pc by som to bez taktovania rozchodil na low a 1024x768? Ak nie tak co by bolo treba vylepsit aby slo na medium/high 1280x1024? |
|