tommy1104 - Príspevky
Prehľadať tieto výsledky:

Stránka: 125 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]

AutorSpráva

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


a ma 8500GT DDR2 ci DDR3? a je silnejsia ako 7600GS ak ano o kolko?

 Fórum: PC zostavy   Téma: kamosova zostava AMD


Odpovede: 14
Zobrazenia: 747


co vravite na tuto zostavu? kamos si ju uz o par dni chce kupit za 17k:
AMD X2 4400+
MB neviem
HDD320GB 7200rpm
DDR2 2x1024MB RAM 800Mhz
Zdroj neviem
VGA ASUS nVidia EN8500GT 256MB DDR3(alebo 2????..neviem)
co hovorite hlavne na tu grafu? o kolko je lepsia napr. od 7600GT a o kolko slabsia o...

 Fórum: Benchmarky a diagnostické programy   Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati


Odpovede: 4
Zobrazenia: 2447


ok diky moooc

 Fórum: Benchmarky a diagnostické programy   Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati


Odpovede: 4
Zobrazenia: 2447


diky ja som zistil v smartdoctor a 3dmark06 ale si chcem este potvrdit...vravis ze GPU-Z ti napise aj presny typ pameti(generaciu)?

 Fórum: Benchmarky a diagnostické programy   Téma: programy na zistenie taktov grafiky a typu pamati


Odpovede: 4
Zobrazenia: 2447


neviete mi niekto rychlo poradit prosim vas nejake programy na zistenie taktov grafiky a typu jej pamati (ddr,ddr2,ddr3) neviem ci som to nemal dat do grafickych kariet ale co uz...

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz


Odpovede: 7
Zobrazenia: 554


viem ale radsej to skusat zatial nebudem...a ta grafa by asi nesla velmi...v soft od nej sa da max na nejakych 590/1020 ale to by asi neslo lebo am pocit ze top verzia je neico ako oc lebo pisu na nete napr frekvenciu pamati 540Mhz efektivnu a mne vsade pise 950Mhz takze asi to je tak aneslo by velm...

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: 8800GT-Recenzie, Rady, Problemy


Odpovede: 564
Zobrazenia: 22821


ja si takisto pockam...a kupovat take drahe pc kazdych 1,5roka kvoli harm to je fakt luxus to by som uz bezal do obchodu..ale zaujala ma ak bude mat dx10,1 a ps 4,1 tak sa mi paci lebo gts sa mi zda moc drahe a 320MB malo a 640MB vela :D

 Fórum: AMD grafické karty   Téma: X1650 Pro 512 MB


Odpovede: 6
Zobrazenia: 675


ma ddr2 a pri 512mb je to aj na prastaru belu ale to je jedno lebo carbon zvladne uplne na full ved aj mne islo

 Fórum: Grafické karty   Téma: Aku grafiku do tejto dosky?


Odpovede: 5
Zobrazenia: 660


aha :D som si nevsimol..ale mozno by sa tam pekne vynimala :-D pekna je akurat na :shit:

 Fórum: Grafické karty   Téma: Aka grafika cenovo do 7000?


Odpovede: 55
Zobrazenia: 2523


ja sa neponahlam uz to neriesim mozno o rok mozno o dva neviem :D ale diky za rady mizte priebezne pisat ak nieco nove vyjde alebo sa dostane do tejto cenovej kategorie

 Fórum: Grafické karty   Téma: Akú grafiku k zostave ?


Odpovede: 15
Zobrazenia: 976


pockaj na hd2900pro ak chces dx10 a mas cas

 Fórum: Grafické karty   Téma: Grafika do 3k sk


Odpovede: 28
Zobrazenia: 1210


na niekotre hry procak brzdi a na niektore nie...napr na oblivion zalezi na grafe ale napr pri cs na procaku..to bol len priklad ale podla mna k takemu procaku staci X1650pro

 Fórum: Grafické karty   Téma: ASUS N7600GS SILENT/HTD 256MB DDR2


Odpovede: 40
Zobrazenia: 2767


no jj ja nevravim ze maju setko zle ale ja som zatial iba na take natrafi...kamosov notebook, moja grafika, spoluziakova grafika a monitor atd.....ja by som uz neriskoval

 Fórum: Grafické karty   Téma: Ati 2900Pro vs 2950Pro


Odpovede: 32
Zobrazenia: 1433


no tak aj ja som dost zvedavy ba tieto karty....mohol by mi plz vysvetlit aky je vykonovy rozdiel v 256-bit a 512-bit zbernici co to vlastne je?

 Fórum: Grafické karty   Téma: Geforce7600GT


Odpovede: 10
Zobrazenia: 647


aj ja by som ti radil tu sapphire....nepocul som na tuto znacku ziadne staznosti akurat ze je trocha hlucnejsi ventilak ale to ti moze byt jedno lebo pasiv je risk pri mainstreamovych kartach..zazil som :D

 Fórum: Grafické karty   Téma: 512MB Graficka karta


Odpovede: 10
Zobrazenia: 688


ako som spomenul v inom topicu 512MB karta nema vyuzitie na AGP pod nejaku 8600GTS a to je dobra sprostost lebo je predrazena

 Fórum: Grafické karty   Téma: nahrada za ATI Sapphire X1950 Pro 512MB DDR3 PCIe


Odpovede: 31
Zobrazenia: 2229


aj ja hovorim zabudnite zatial v tejto dobe na 512MB karty okrem high-endov...aj ja som si kupil 512MB a dal som zbytocne liter navyse...som bol taka lama ze 512MB ze cool a :shit:

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


cize usudzujem ze na nieco medzi low a medium na 1024x768 by mi to malo ist...lebo podla mna je blbost hrat na vysoke detaily ale na VGA

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: ROZMAZANA FIFA 07


Odpovede: 5
Zobrazenia: 591


a co im sibe naco su komu rozmazane okraje??? :lol: no a povedzte co je to za utilitku....ja mam sice 3-rocne LCD ale odozvu ma myslim okolo 15ms alebo tak...

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz


Odpovede: 7
Zobrazenia: 554


viem vela zere a hreje teraz tam mam stock+windtunel a ma okolo 60 v max dlhodobej zatazi a grafa tiez hreje ma pasiv a daval som do casu k nej nejaky ten fan teraz ma max 65 stupnov....v tom programe ide taktun grafu do 600/1050 asi a procak jeden chlapik pisal ze ma 4.2ghz

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: ROZMAZANA FIFA 07


Odpovede: 5
Zobrazenia: 591


preco ked dam vo fife 07 high tak pri hre to je normalne a pri uvodnych videach pred zapasom je pozadie rozmazane a na zaciatku hry tiez?

 Fórum: Biosy a ladenie výkonu   Téma: EN7600GS DDR2 512MB a Pentium D 3.4Ghz


Odpovede: 7
Zobrazenia: 554


oplati sa taktit tieto veci co su v nazve a ako by sa dali najviac?

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


ok ok ved sa nerozculuj ja sa iba pytam na nazory...min to moze byt ale ktovie ake bude fps.....ak nejakych 15 tak to stoji za :shit:

 Fórum: PC zostavy   Téma: zostava do 35000


Odpovede: 3
Zobrazenia: 383


ja viem ze to tam je chcel som videt aj ine varianty tak nic

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Takty mojej grafiky


Odpovede: 2
Zobrazenia: 497


aj som si myslel ale preco pisu na nete ze 270Mhz?....nemoze byt ten rozdiel ze jedna bola silent a ja mam top silent?

 Fórum: PC zostavy   Téma: zostava do 35000


Odpovede: 3
Zobrazenia: 383


uz dlhsie rozmyslam nad pc newem co urobim ale asi by som komplet novy do 35000 s dph...chcel by som mat rozhodne intel, bez monitora aby slo na tom crysis na tak medzi medium a high na 1280x1024 a prip potom aj novsie dx10 hry aby som na tom vedel rozchodit...poskladajte daco ak sa vam chce plz

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: nvidia9xxx


Odpovede: 6
Zobrazenia: 418


hodte plz nejake linky na nejake plany nvidie do buducnosti atd.....diky

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


tak to je dobre len dufam ze nebude sekat...a na medium detail????

 Fórum: nVidia grafické karty   Téma: Takty mojej grafiky


Odpovede: 2
Zobrazenia: 497


Ked vsade pisu ze moja grafa ma gpu 500MHz a DDR2 540Mhz tak preco mi v ovladacom programe pise ddr ale 550mhz a 950Mhz? co je pravda? v 3d marku pise 550Mhz a 475Mhz(co je asi polovica)

 Fórum: Hry a herné konzoly   Téma: Konecne HW naroky na Crysis


Odpovede: 98
Zobrazenia: 6967


cawte....myslite ze na mojom pc by som to bez taktovania rozchodil na low a 1024x768? Ak nie tak co by bolo treba vylepsit aby slo na medium/high 1280x1024?
Stránka: 125 z 129 [ Vyhľadávanie našlo 3847 výsledkov ]




© 2005 - 2026 PCforum, edited by JanoF